In English
Produkter och tjänster
Förbundssida
Livesida
Omaps
Livelox
hitta orientering
Tävlingskalender
Sverigelistan
Pressresultat
Forum
Skapa konto
Logga in
Westgota Cup 2013
Skriv ut
Slutställning efter 10 deltävlingar.
H10
Plac
Namn
Klubb
29/3
30/3
13/4
27/4
12/5
4/8
7/9
13/9
14/9
15/9
Totalt
1
Arvid Björk
Trollhättans SOK
40
32
40
40
40
35
227
2
Johan Mårtensson
OK Skogsstjärnan
35
40
40
35
35
(35)
40
225
3
Anton Carlsson
IF Hagen
35
35
(32)
35
35
35
(32)
(32)
32
207
4
Lucas Ljungdahl
OK Skogshjortarna
30
40
30
(30)
32
32
(30)
(30)
28
192
5
Johan Hedman
IF Hagen
32
32
28
28
(27)
28
(22)
23
171
6
Anton Lund
OK Skogshjortarna
26
(25)
27
27
(24)
(18)
26
28
18
152
7
Lukas Larsson
OK Skogshjortarna
40
27
40
32
139
8
Philip Wiberg
Ryda SK
27
23
23
23
20
116
9
Oskar Dahlin
IK Gandvik
28
30
28
27
113
10
Erik Delin
Ryda SK
25
26
27
27
105
11
Anton Blomqvist
Markbygdens OK
30
28
30
88
12
Olle Andersson
OK Skogsstjärnan
28
27
24
79
13
Ludvig Karlsson
Trollhättans SOK
22
27
21
70
14
Hjalmar Käll
IK Gandvik
21
25
24
70
15
Edvin Sundström
Hestra IF
0
30
26
56
16
David Almen
Vänersborgs SK
26
25
51
17
Curt Wullf Norgren
Gällstadbygdens SOK
26
19
45
18
Walter Bodin
Gällstadbygdens SOK
25
20
45
19
Olle Melén
Trollhättans SOK
0
16
26
42
20
Hugo Bremer
Mariestads FK
0
25
17
42
21
Edvin Henrysson
Tibro OK
30
30
22
Oskar Björsson
OK Kullingshof
28
28
23
Jacob Hansson
Vänersborgs SK
26
26
23
Kalle Inemyr
Istrums SK
26
26
25
Joel Holmberg
Ulricehamns OK
25
25
26
Oscar Hallqvist
Vänersborgs SK
24
24
26
Elvin Niklasson
Främmestads IK
24
24
28
Simon Veltman
OK Skogshjortarna
22
22
29
Gustav Lidman
Tibro OK
19
19
D10
Plac
Namn
Klubb
29/3
30/3
13/4
27/4
12/5
4/8
7/9
13/9
14/9
15/9
Totalt
1
Lisa Åkesson
Markbygdens OK
40
40
40
40
40
40
240
2
Elsa Sonesson
Falköpings AIK OK
32
35
35
(32)
35
40
25
202
3
Hanna Alsiö
Falköpings AIK OK
40
30
(27)
30
(27)
32
35
35
202
4
Moa Eriksson
Trollhättans SOK
30
32
32
35
28
32
189
5
Wilma Lindqvist
IK Gandvik
35
40
22
26
(20)
24
18
165
6
Erika Åkesson
Markbygdens OK
32
35
35
30
30
162
7
Sofia Elverlind
OK Tranan
28
26
24
28
28
(23)
(21)
22
156
8
Moa Steneborg
OK Orinto
23
27
32
32
30
144
9
Vera Pettersson
Falköpings AIK OK
35
28
30
22
21
136
10
Matilda Cederberg
Vänersborgs SK
28
30
25
27
23
133
11
Alma Appelgren
Trollhättans SOK
30
22
30
26
19
127
12
Elin Axelsson
Mullsjö SOK
27
26
23
27
103
13
Moa Skoog
IF Hagen
28
40
26
94
14
Elsa Södervall
IK Gandvik
28
19
20
17
84
15
Rebecka Rundblad
Främmestads IK
26
30
20
76
16
Tova Jansson
Vänersborgs SK
24
32
19
75
17
Ebba Thern
OK Skogshjortarna
0
26
24
24
74
18
Agnes Karlsson
Mariestads FK
25
0
0
21
16
62
19
Ronja Andersson
Trollhättans SOK
28
25
53
20
Malin Kindbom
IF Hagen
25
18
43
21
Elina Fredman
OK Skogshjortarna
27
27
21
Emia Hjort
Falköpings AIK OK
27
27
21
Simone Stennabb
IK Gandvik
27
27
24
Mirjam Inemyr
Istrums SK
26
26
24
Dea Sundmark
IK Gandvik
26
26
26
Maya Steneborg
OK Orinto
25
25
26
Frida Mattsson
OK Kullingshof
25
25
28
Alva Strålman
IF Hagen
23
23
29
Kristina Bohman
OK Orinto
22
22
30
Linn Olausson
OK Tranan
18
18
31
Alva Karlsson
Mariestads FK
17
17
H12
Plac
Namn
Klubb
29/3
30/3
13/4
27/4
12/5
4/8
7/9
13/9
14/9
15/9
Totalt
1
Linus Kristiansson
Trollhättans SOK
35
40
40
(28)
40
40
(35)
35
230
2
Alfred Pettersson
Falköpings AIK OK
(0)
32
35
35
35
30
(25)
40
207
3
Hugo Setthagen
OK Tranan
35
40
35
(28)
32
32
32
206
4
Per Hedman
IF Hagen
40
35
28
40
(26)
30
25
198
5
Gustav Ohlin
OK Tranan
28
32
(27)
32
40
(20)
28
(27)
(27)
28
188
6
Hugo Mandinger
Trollhättans SOK
30
30
(21)
26
(16)
28
26
27
167
7
Jacob Österman
Vänersborgs SK
26
28
(16)
25
(23)
25
(20)
32
(21)
23
159
8
Gustav Östensson
OK Tranan
23
24
(23)
26
(22)
(15)
25
24
22
144
9
Anton Karlsson
Mariestads FK
25
23
23
22
(17)
24
(22)
21
138
10
Johan Holmberg
IF Hagen
(0)
30
(16)
25
17
23
20
19
134
11
Viktor Zetterlund
Vänersborgs SK
24
26
24
23
35
(23)
132
12
Ludvig Carlbom
Ulricehamns OK
21
22
15
(15)
(15)
(15)
21
19
18
116
13
Joar Tryggö
Trollhättans SOK
0
26
30
28
30
114
14
Hampus Andersson
Lidköpings VSK
32
25
(0)
19
19
15
110
15
Axel Berglund
Ulricehamns OK
28
30
27
25
110
16
Lukas Gustafsson
IK Ymer
19
24
18
15
17
93
17
Hugo Ström
Ulricehamns OK
24
19
32
15
90
18
Markus Delin
Ryda SK
27
25
18
20
90
19
Erik Ingemarsson
Hestra IF
26
21
15
26
88
20
Andreas Johansson
Lidköpings VSK
18
22
40
80
21
Oskar Lundberg
Hestra IF
15
30
16
15
76
22
Tobias Erixon
OK Kullingshof
27
23
24
74
23
Olle Leibe-Bergstedt
Markbygdens OK
32
21
19
72
24
August Abrahamsson
Gällstadbygdens SOK
20
22
26
68
25
Simon Brovall
Gällstadbygdens SOK
15
27
21
63
26
Henrik Hallberg
Falköpings AIK OK
22
17
24
63
27
Petter Leibe-Bergstedt
Markbygdens OK
30
22
52
28
Hugo Holmsbo
OK Orinto
19
17
15
51
29
Alfred Ander
Istrums SK
15
20
15
50
30
William Bodin
Gällstadbygdens SOK
18
15
15
48
31
Holger Patriksson
OK Klyftamo
15
15
16
46
32
Alexander Bromander
Falköpings AIK OK
15
27
42
33
Isac Karlsson
OK Tranan
22
18
40
34
Alfred Sandell
Hestra IF
21
15
36
35
Erik Palmenäs
Falköpings AIK OK
15
17
32
36
Marcus Hermansson
IF Hagen
27
27
37
Hugo Lomander
Markbygdens OK
24
24
38
Gustav Bohman
OK Orinto
21
21
39
Olle Elfström
OK Orinto
20
20
39
Oskar Ekman
OK Kullingshof
20
20
41
Linus Backlund
Trollhättans SOK
18
18
42
Edvin Larsson
Vänersborgs SK
17
17
43
Lucas Laagen
Lidköpings VSK
15
15
43
Hampus Wremer
Gudhems IF
15
15
43
Teodor Lundborg
Hjobygdens OK
15
15
43
Clas Wullf Norgren
Gällstadbygdens SOK
15
15
43
Vidar Hallberg
Främmestads IK
15
15
43
Eric Hedin
Vänersborgs SK
15
15
D12
Plac
Namn
Klubb
29/3
30/3
13/4
27/4
12/5
4/8
7/9
13/9
14/9
15/9
Totalt
1
Ellen Blennow
Falköpings AIK OK
40
40
40
40
(32)
35
40
235
2
Ida Roos
SOK Träff
(32)
40
(32)
35
40
(30)
35
(35)
40
35
225
3
Alma Wilhelmsson
Falköpings AIK OK
40
35
35
(32)
35
(32)
40
(32)
32
217
4
Malin Kristiansson
Trollhättans SOK
(24)
32
(26)
30
28
30
30
30
180
5
Moa Alsiö
Falköpings AIK OK
30
27
28
(25)
(0)
30
28
28
171
6
Alma Hjertberg
IK Ymer
25
28
35
22
28
27
165
7
Irma Svensson
OK Klyftamo
28
23
(23)
(23)
25
27
27
22
152
8
Alva Sonesson
Falköpings AIK OK
35
26
30
27
32
150
9
Tove Eriksson
Ryda SK
27
28
20
(17)
26
19
26
146
10
Malin Stomberg
IF Hagen
26
23
18
25
(15)
20
24
136
11
Sofia Jansson
Hjobygdens OK
25
(19)
(20)
27
27
27
26
132
12
Linnea Holmvik
Tidaholm SOK Sisu
15
22
25
(15)
23
23
21
129
13
Kajsa Homann
OK Orinto
18
24
19
25
24
18
128
14
Emma Ivarsson
OK Kullingshof
20
17
15
20
(15)
17
16
105
15
Emely Weihart
OK Orinto
27
30
20
25
102
16
Hanna Andersson
Falköpings AIK OK
25
26
26
23
100
17
Matilda Borglund
IK Omega
24
22
15
24
15
100
18
Tilda Wiklund
Falköpings AIK OK
24
32
24
17
97
19
Nora Aroneng
Bredareds IF
21
24
26
25
96
20
Frida Haglund
Bredareds IF
28
15
18
23
84
21
Ebba Konradsson
IK Omega
21
21
22
19
83
22
Erica Bogren
IF Hagen
22
22
21
16
81
23
Alice Svalin
Vänersborgs SK
16
19
15
21
71
24
Felicia Järsenholt
Ulricehamns OK
28
21
49
25
Ida Ström
OK Skogsvargarna
30
18
48
26
Ida Helgesson
Hestra IF
24
20
44
27
Ada Snäll
Tidaholm SOK Sisu
15
16
31
28
Elsa Jonsson
Lidköpings VSK
15
15
30
29
Elin Ganning
IK Omega
26
26
30
Sofia Tolonen
OK Amne
23
23
30
Elsa Plumppu
Bredareds IF
23
23
32
Esther Caldevik
OK Orinto
22
22
33
Elin Johansson
Gudhems IF
21
21
34
Olga Eskilsson
Vänersborgs SK
17
17
35
Linn Sandblom
Vänersborgs SK
16
16
36
Matilda Ahlström
Istrums SK
15
15
36
Sol Sandberg
OK Skogsvargarna
15
15
H14
Plac
Namn
Klubb
29/3
30/3
13/4
27/4
12/5
4/8
7/9
13/9
14/9
15/9
Totalt
1
Felix Axelsson
Markbygdens OK
40
(35)
40
40
40
(28)
(35)
40
(40)
40
240
2
Emil Karlsson
Hestra IF
35
40
35
(32)
(25)
35
40
(35)
(35)
32
217
3
Olle Hedman
IF Hagen
27
28
(17)
35
(26)
40
(26)
(21)
32
35
197
4
Filip Johansson
Trollhättans SOK
30
32
32
26
(24)
30
(18)
25
175
5
Daniel Bogren
IF Hagen
25
(16)
(15)
(15)
35
26
32
(23)
28
26
172
6
Olle Sörqvist
Markbygdens OK
(15)
28
(19)
28
30
30
24
(23)
30
170
7
Eskil Tryggö
Trollhättans SOK
26
30
(26)
28
(25)
32
32
21
169
8
Axel Olsson
OK Skogsstjärnan
28
22
(21)
(17)
32
27
27
(22)
28
164
9
Albin Alsiö
Falköpings AIK OK
(21)
27
22
(18)
23
(22)
25
27
23
147
10
Hampus Nyström
IF Hagen
23
24
(16)
(22)
30
23
23
(22)
(15)
22
145
11
Joel Plumppu
Bredareds IF
(17)
(0)
30
21
27
28
(17)
19
15
140
12
Carl Holmberg
IF Hagen
22
(17)
24
24
24
22
(20)
(20)
24
140
13
Marcus Carlsson
IF Hagen
19
18
(16)
(15)
20
27
(17)
(18)
26
27
137
14
Erik Lindström
OK Tranan
32
26
30
22
(21)
24
134
15
Oscar Stomberg
IF Hagen
24
25
20
23
25
(15)
(16)
(17)
16
133
16
Eric Berlin
Trollhättans SOK
21
19
27
19
19
(15)
20
125
17
Anders Björklund
Trollhättans SOK
20
15
(15)
18
28
22
18
121
18
Gustav Nyman
Vänersborgs SK
26
23
25
21
26
(15)
121
19
Oscar Roos
SOK Träff
15
15
15
19
19
(15)
(15)
(15)
15
98
20
Tim Konradsson
IK Omega
15
19
18
24
15
91
21
Oscar Karlsson
Trollhättans SOK
15
15
15
15
15
(15)
15
90
22
Simon Wiklund
Falköpings AIK OK
0
23
27
32
82
23
Axel Åkesson
Markbygdens OK
20
15
0
20
16
71
24
Teodor Danielsson
Istrums SK
18
15
18
15
66
25
Klas Johansson
OK Tranan
20
15
15
15
65
26
William Lundstedt
Mullsjö SOK
20
25
17
62
27
Axel Lomander
Markbygdens OK
15
15
19
49
28
Gabriel Blad
OK Kullingshof
15
15
15
45
28
Hugo Håkansson
IK Ymer
15
15
15
45
30
Josef Gardell
Ulricehamns OK
15
21
36
31
Isak Källsmyr
OK Kullingshof
15
15
30
31
Pontus Mattsson
OK Kullingshof
15
15
30
31
Felix Sandberg
OK Skogsvargarna
15
15
30
31
Samuel Ekman
OK Kullingshof
15
15
30
31
Eric Nystrand
OK Klyftamo
15
15
30
31
Jonas Planck
IK Gandvik
15
15
30
37
Wilmer Forsgren
Tidaholm SOK Sisu
16
16
37
Gustav Andersson
OK Skogsstjärnan
16
16
37
Filip Jungert
Mariestads FK
16
16
40
Isak Dalström
OK Klyftamo
15
15
D14
Plac
Namn
Klubb
29/3
30/3
13/4
27/4
12/5
4/8
7/9
13/9
14/9
15/9
Totalt
1
Klara Axelsson
Markbygdens OK
40
40
40
(35)
40
(32)
40
(40)
(40)
35
235
2
Hanna Mårtensson
OK Skogsstjärnan
32
(26)
40
35
35
30
40
212
3
Natalie Larsson
Ryda SK
35
35
30
(25)
35
(28)
(30)
(27)
35
30
200
4
Ida Kristiansson
Trollhättans SOK
32
32
(23)
40
(27)
32
32
25
193
5
Emma Nordberg
OK Tranan
30
28
(27)
(27)
32
30
(26)
28
(28)
32
180
6
Elsa Lindeblom
IK Omega
28
(24)
(24)
30
28
35
(28)
30
(26)
28
179
7
Klara Ask
Markbygdens OK
(0)
27
35
32
(22)
32
25
(18)
22
173
8
Sofia Klasson
Hestra IF
27
25
30
27
(17)
27
26
162
9
Alice Södervall
IK Gandvik
(0)
30
(21)
28
24
26
25
27
160
10
Maja Kindlund
OK Tranan
23
26
26
(22)
26
25
(23)
(20)
23
149
11
Sofia Österman
Vänersborgs SK
26
(0)
28
24
25
25
(19)
(24)
(22)
18
146
12
Ebba Hjertberg
IK Ymer
25
27
23
22
24
24
145
13
Julia Elverlind
OK Tranan
(19)
(15)
20
26
24
20
23
21
134
14
Alma Liderud
Lidköpings VSK
(0)
21
15
(0)
22
21
21
16
116
15
Maja Andersson
Trollhättans SOK
22
17
15
19
17
15
105
16
Julia Markendahl
OK Klyftamo
25
18
15
21
20
99
17
Victoria Andersson
OK Tranan
19
24
15
19
19
96
18
Alma Johansson
OK Skogshjortarna
24
23
20
22
89
19
Malin Nilsson
OK Tranan
0
15
17
21
16
17
86
20
Elin Lundberg
Hestra IF
17
21
20
16
74
21
Clara Jakobsson
Tidaholm SOK Sisu
20
20
16
18
74
22
Cornelia Hellqvist
Lidköpings VSK
22
23
23
68
23
Fanny Svalin
Vänersborgs SK
16
15
15
46
24
Nathalie Johnson
Lidköpings VSK
21
15
36
25
Maja Wallenius
OK Skogsstjärnan
18
18
36
26
Johanna Peterson
Falköpings AIK OK
17
15
32
27
Alva Franzén
Ulricehamns OK
23
23
28
Hanna Åsedal
Ulricehamns OK
22
22
29
Tindra Hjort
Falköpings AIK OK
20
20
30
Sanna Tolonen
OK Amne
19
19
30
Emelie Holmsbo
OK Orinto
19
19
32
Julia Lindh
Främmestads IK
18
18
33
Elin Johansson
Främmestads IK
15
15
33
Amanda Nyman
Vänersborgs SK
15
15
33
Tilda Kartengren
Vänersborgs SK
15
15
33
Fanny Pijl
Vänersborgs SK
15
15
33
Elin Larsson-Lood
IK Gandvik
15
15
H16
Plac
Namn
Klubb
29/3
30/3
13/4
27/4
12/5
4/8
7/9
13/9
14/9
15/9
Totalt
1
Elias Bäcklund-Ekvall
Trollhättans SOK
(30)
40
(32)
40
40
(32)
35
35
32
222
2
Victor Helgesson
Hestra IF
27
35
40
32
30
(25)
(26)
35
199
3
Filip Karlsson
IF Hagen
40
(30)
(27)
32
32
35
32
(20)
22
193
4
Eric Jansson
OK Tranan
(23)
28
28
28
35
28
(18)
26
173
5
Viktor Wassén
Vänersborgs SK
25
32
30
32
(24)
27
(24)
27
173
6
Rickard Olsson
Tibro OK
35
(24)
27
27
28
25
30
172
7
Jesper Lindström
IF Hagen
28
(23)
(24)
25
(21)
25
30
32
28
168
8
Adam Johansson
Trollhättans SOK
(0)
35
27
(22)
24
28
(23)
27
25
166
9
Samuel Plumppu
Bredareds IF
40
40
40
40
160
10
Ludvig Holmberg
OK Tranan
32
25
(0)
30
35
26
148
11
Erik Svensson
OK Klyftamo
24
17
25
(15)
20
28
21
135
12
Linus Andersson
OK Skogshjortarna
(21)
26
30
26
23
(16)
(21)
22
127
13
William Johnsson
OK Skogshjortarna
26
27
24
(0)
26
(22)
23
126
14
Simon Olausson
OK Tranan
22
23
27
22
26
120
15
Ludwig Johansson
Ulricehamns OK
22
22
26
28
21
119
16
Carl Strandby
SOK Träff
20
24
19
24
30
117
17
Ola Löseth
Falköpings AIK OK
18
18
21
35
24
116
18
Gustav Johansson
Ulricehamns OK
19
26
22
23
(19)
20
110
19
Emil Johansson
Bredareds IF
21
15
25
17
78
20
Ivar Sörqvist
Markbygdens OK
26
40
66
21
Ola Holtbring
OK Amne
16
23
19
58
22
Tim Lundberg
Mullsjö SOK
21
23
44
23
JOHAN HÖÖG
OK Kullingshof
19
22
41
24
Markus Pettersson
Vänersborgs SK
0
20
15
35
25
Oskar Dalström
OK Klyftamo
19
15
34
26
Edvin Alstéus
OK Tranan
23
23
27
Carl Jungert
Mariestads FK
20
20
27
Axel Johansson
IK Gandvik
20
20
29
Christoffer Wallgren
Istrums SK
18
18
29
John Sandell
Hestra IF
18
18
31
Edvin Carlsson
Markbygdens OK
15
15
D16
Plac
Namn
Klubb
29/3
30/3
13/4
27/4
12/5
4/8
7/9
13/9
14/9
15/9
Totalt
1
Elvira Björklund
Trollhättans SOK
(25)
40
(27)
40
40
32
35
(26)
40
227
2
Vilma Blennow
Falköpings AIK OK
40
35
40
40
35
(30)
35
225
3
Johanna Hagström
Falköpings AIK OK
35
(27)
30
(24)
30
(28)
40
40
25
200
4
Lisa Johansson
OK Tranan
(21)
(0)
35
32
35
35
28
(28)
27
192
5
Elvira Larsson
Ryda SK
28
32
(26)
(23)
32
28
(21)
(27)
35
30
185
6
Sara Kindlund
OK Tranan
27
28
27
35
(26)
(19)
(27)
32
28
177
7
Hanna Lindström
OK Tranan
30
30
25
24
25
26
160
8
Line Cederberg
Vänersborgs SK
28
30
27
32
32
149
9
Anna Kristiansson
Trollhättans SOK
23
26
24
25
(20)
32
16
146
10
Agnes Westerberg
Trollhättans SOK
32
25
32
28
24
141
11
Agnes Berglund
Ulricehamns OK
26
17
17
(0)
27
23
17
127
12
Emma Kindbom
IF Hagen
(0)
15
16
27
(15)
(15)
23
21
24
126
13
Olivia Nyman
Vänersborgs SK
22
(21)
(20)
22
28
23
26
121
14
Hanna Karlsson
Markbygdens OK
22
25
32
40
119
15
Lina Landergren
Hestra IF
17
16
18
24
22
18
115
16
Alice Aroneng
Hestra IF
30
15
22
25
22
114
17
Sara Hägnander
Lidköpings VSK
21
15
22
25
28
111
18
Sofia Grahn
Hestra IF
19
20
30
19
21
109
19
Filippa Andersson
Lidköpings VSK
24
(0)
16
15
19
(15)
20
15
109
20
Emma Nilsson
OK Tranan
0
22
26
17
23
20
108
21
Alice Axelsson
Mullsjö SOK
23
18
20
24
23
108
22
Malin Jansson
Hjobygdens OK
19
(16)
19
21
26
(17)
(15)
21
(16)
106
23
Linnea Larsson
Ulricehamns OK
20
18
15
15
22
(15)
15
105
24
Matilda Tengström
Främmestads IK
17
15
25
15
15
87
25
Johanna Strandberg
Falköpings AIK OK
0
24
15
18
16
73
26
Hedvig Reisen
IF Hagen
18
18
21
15
72
27
Lina Lundberg
Istrums SK
20
15
17
52
28
Evelina Peterson
Falköpings AIK OK
15
15
15
45
28
Lina Sundqvist
OK Tranan
15
15
15
45
30
Svea Hagrydh
Vänersborgs SK
23
19
42
31
Alva Abrahamsson
Gällstadbygdens SOK
15
24
39
32
Tove Lång
IF Hagen
18
19
37
33
Emilia Järsenholt
Ulricehamns OK
16
15
31
34
Anna Andersson
IK Gandvik
15
15
30
34
Emma Widell
OK Skogshjortarna
15
15
30
36
Wilma Jansson
Vänersborgs SK
15
15
36
Ida Holtbring
OK Amne
15
15
36
Marie Lindh
Främmestads IK
15
15
36
Martina Franzén
Ulricehamns OK
15
15
Deltävlingar
Datum
Namn
Arrangör
Gren
2013-03-29
Kortfredan Five-O 2
IK Gandvik
sprint
2013-03-30
Öjetrampen Five-O 3
OK Kullingshof, Främmestads IK
lång
2013-04-13
Gudhems vårtävling
Gudhems IF
medel
2013-04-27
Silva League med nationell långdistans
Tibro OK
lång
2013-05-12
Orintos vårtävling
OK Orinto
medel
2013-08-04
Ultraträffen, långdistans
Ulricehamns OK, OK Tranan
lång
2013-09-07
DM Medel Västergötland
Istrums SK
medel
2013-09-13
DM Natt Västergötland
Vänersborgs SK
lång
2013-09-14
DM Sprint Västergötland
Vänersborgs SK
sprint
2013-09-15
DM Lång Västergötland + Vargsöndan
OK Skogsvargarna
lång
Annonser
Vill du annonsera här?