Officiell resultatlista för Först i mål deltävling 1
Tävlingens namn: Först i mål deltävling 1
Arrangörsorganisation:
Gudhems IF
Datum: torsdag 26 november 2015
Klasser: Visa alla | JK
Ålder: Visa alla | Visa <16 år | Visa >17 år | Visa juniorer | Visa seniorer | Visa veteraner
Jag kommer
4 875 m, 22 startandePlac | Namn | Organisation | Tid | Diff | Km-tid |
---|---|---|---|---|---|
1 | Henrik Balagué | Falköpings AIK Orienteringsklu | 1:10:42 | 14:30 | |
2 | Jan Hjort | Falköpings AIK Orienteringsklu | 1:10:45 | +0:03 | 14:30 |
3 | Jonas Niklasson | Falköpings AIK Orienteringsklu | 1:10:55 | +0:13 | 14:32 |
4 | Bo Hallberg | Falköpings AIK OK | 1:13:25 | +2:43 | 15:03 |
5 | Magnus Blennow | Falköpings AIK Orienteringsklu | 1:13:32 | +2:50 | 15:05 |
6 | Åke Wijkmark | Idrottsföreningen Hagen | 1:13:42 | +3:00 | 15:07 |
7 | Alma Vilhelmsson | Falköpings AIK Orienteringsklu | 1:15:15 | +4:33 | 15:26 |
8 | Henrik Pettersson | Falköpings AIK Orienteringsklu | 1:16:03 | +5:21 | 15:36 |
9 | Ellen Blennow | Falköpings AIK Orienteringsklu | 1:16:05 | +5:23 | 15:36 |
10 | Tindra Hjort | Falköpings AIK Orienteringsklu | 1:16:09 | +5:27 | 15:37 |
11 | Alexander Bromander | Falköpings AIK Orienteringsklu | 1:17:02 | +6:20 | 15:48 |
12 | Rikard Gustavsson | Gudhems Idrottsförening | 1:17:08 | +6:26 | 15:49 |
13 | Erik Löseth | Falköpings AIK Orienteringsklu | 1:18:59 | +8:17 | 16:12 |
14 | Karin Torstensson | Falköpings AIK Orienteringsklu | 1:22:13 | +11:31 | 16:51 |
15 | Rasmus Persson | Falköpings AIK Orienteringsklu | 1:23:20 | +12:38 | 17:05 |
16 | Mattias Hedfjärd | Gudhems Idrottsförening | 1:23:27 | +12:45 | 17:07 |
Monica Abrahamsson | Gudhems Idrottsförening | utgått | |||
Elisabeth Fredriksson | Gudhems Idrottsförening | utgått | |||
Susanne Olsson | Gudhems Idrottsförening | utgått | |||
Vera Pettersson | Falköpings AIK Orienteringsklu | utgått | |||
Alva Sonesson | Falköpings AIK Orienteringsklu | utgått | |||
Elsa Sonesson | Falköpings AIK Orienteringsklu | utgått | |||
Anki Blennow | Falköpings AIK Orienteringsklu | ej start | |||
Lisa Borgemo | Gudhems Idrottsförening | ej start | |||
Adam Fredén | Falköpings AIK Orienteringsklu | ej start | |||
Alfred Pettersson | Falköpings AIK Orienteringsklu | ej start | |||
Tommy Roos | Falköpings AIK Orienteringsklu | ej start |
Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!