Officiell resultatlista för Silva League (WRE) med Husadubbeln
Tävlingens namn: Silva League (WRE) med Husadubbeln
Arrangörsorganisationer:
Täby OK / Vallentuna-Össeby OL
Datum: lördag 28 april 2012
Klasser: Visa alla | D21E | H21E | D20E | H20E | D18E | H18E | D21 | H21 | D21K | H21K | D20 | H20 | D18 | H18 | D17-20K | H17-20K | D16 | H16 | D16K | H16K | D14 | H14 | D14K | H14K | D12 | H12 | D12K | H12K | D10 | H10 | D35 | H35 | D40 | H40 | D45 | H45 | D50 | H50 | D55 | H55 | D60 | H60 | D65 | H65 | D70 | H70 | D75 | H75 | D80 | H80 | D85 | H85 | H95 | Insk | U1 | U2 | ÖM1 | ÖM2 | ÖM3 | ÖM4 | ÖM5 | ÖM6 | ÖM7 | ÖM8 | ÖM9 | U3 | U4 | D18E2 | D21E2 | D21E3 | H18E2 | H18E3 | H20E2 | H21E2 | H21E3
IFK Moras OK
22 startandePlac | Namn | Klass | Tid | Diff | Km-tid |
---|---|---|---|---|---|
4 | Eva Svensson | D21 Elit2 (31) | 1:19:52 | +8:38 | 8:30 |
7 | Helene Söderlund | D21 Elit2 (31) | 1:23:03 | +11:49 | 8:51 |
7 | Klaus Csucs | H21 Kort (25) | 1:10:24 | +23:02 | 8:46 |
11 | Malin Eriksson | D21 Elit2 (31) | 1:26:24 | +15:10 | 9:12 |
11 | Ylva Grape Andersson | D50 (35) | 49:09 | +12:39 | 11:25 |
16 | Jegor Kostylev | H21 Elit2 (55) | 1:38:06 | +9:46 | 6:24 |
17 | Cajsa Grape | D21 Elit2 (31) | 1:43:48 | +32:34 | 11:03 |
19 | Jonatan Höjlind | H18 Elit2 (36) | 1:09:21 | +10:45 | 8:21 |
19 | Artem Panchenko | H21 Elit2 (55) | 1:39:46 | +11:26 | 6:31 |
22 | Laura Fenyvesi | D21 Elit2 (31) | 2:00:43 | +49:29 | 12:52 |
25 | Linus Rapp | H20 Elit (62) | 1:15:03 | +14:53 | 6:39 |
28 | Karl-Johan Westberg | H20 Elit (62) | 1:15:23 | +15:13 | 6:41 |
34 | Roman Ryapolov | H21 Elit (68) | 1:43:14 | +13:02 | 5:43 |
39 | Vojtech Kral | H21 Elit (68) | 1:44:08 | +13:56 | 5:46 |
42 | Mattias Argårds | H21 Elit2 (55) | 2:17:03 | +48:43 | 8:57 |
43 | Mattias Johansson | H21 Elit2 (55) | 2:18:34 | +50:14 | 9:03 |
44 | Olga Rieznychenko | D21 Elit (73) | 1:21:09 | +16:10 | 7:20 |
55 | Magdalena Olsson | D21 Elit (73) | 1:25:16 | +20:17 | 7:42 |
60 | Evgeniya Ryapolova | D21 Elit (73) | 1:28:51 | +23:52 | 8:02 |
Kristian Dahlström | H21 Elit2 (55) | ej godkänd | |||
Frida Lövgren | D18 Elit2 (42) | ej godkänd | |||
Erik Zander | H21 Elit2 (55) | ej godkänd | |||
Johan Vilén | H21 Kort (25) | ej start | |||
Andreas Holmberg | H20 Elit (62) | ej start |
Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!