Startlista för DM, stafett, Östergötland
Tävlingens namn: DM, stafett, Östergötland
Arrangörsorganisation:
Motala AIF OL
Datum: söndag 11 september 2016
OK Roxen
18 anmälda deltagareNummerlapp | Bricknummer | Namn | Klass | Starttid |
---|---|---|---|---|
14 | OK Roxen 1 | D21 | 09:30 | |
14 | 1. Ida Dalhammer | |||
14 | 2. Jenny Sandh | |||
14 | 3. Fanny Asketun | |||
39 | OK Roxen 1 | H21 | 09:30 | |
39 | 1. Jonas Andersson | |||
39 | 2. Hugo Lillieström | |||
39 | 3. Albin Lillieström | |||
40 | OK Roxen 2 | H21 | 09:30 | |
40 | 1. Mattias Zachrisson | |||
40 | 2. Björn Carlson | |||
40 | 3. Nils Nedfors | |||
53 | OK Roxen 1 | H20 | 10:00 | |
53 | 1. Pontus Lindblom | |||
53 | 2. Hugo Dalhammer | |||
53 | 3. Adam Thellsén | |||
63 | OK Roxen 1 | D20 | 10:00 | |
63 | 1. Emma Pettersson | |||
63 | 2. Victoria Asketun | |||
63 | 3. Lova Eveborn | |||
75 | OK Roxen 1 | H16 | 10:00 | |
75 | 1. Josef Helander | |||
75 | 2. Malte Eveborn | |||
75 | 2. Albin Alfredsson | |||
75 | 3. Jakob Thellsén | |||
121 | OK Roxen 1 | H120 | 10:00 | |
121 | 1. Sören Nilsson Påledal | |||
121 | 2. Henrik Marmelid | |||
121 | 3. Erik Sandh | |||
122 | OK Roxen 2 | H120 | 10:00 | |
122 | 1. Erik Helander | |||
122 | 2. Jonas Olsson | |||
122 | 3. Stefan Nyström | |||
99 | OK Roxen 1 | H12 | 10:10 | |
99 | 1. Rasmus Påledal | |||
99 | 2. Rasmus Viberg | |||
99 | 2. Mindra Langer | |||
99 | 2. Rasmus Påledal | |||
99 | 3. Mattias Josefsson | |||
100 | OK Roxen 2 | H12 | 10:10 | |
100 | 1. Adam Plawski | |||
100 | 2. Mille Langer | |||
100 | 2. Fanny Waltersson | |||
100 | 3. Jacob Påledal | |||
155 | OK Roxen 1 | H150 | 10:10 | |
155 | 1. Anders Lillieström | |||
155 | 2. Henrik Pettersson | |||
155 | 3. Stefan Thellsén | |||
156 | OK Roxen 2 | H150 | 10:10 | |
156 | 1. Anders Dalhammer | |||
156 | 2. Jan Asketun | |||
156 | 3. Mikael Langer | |||
202 | OK Roxen 1 | D16 | 10:10 | |
202 | 1. Linnea Hansson | |||
202 | 2. Malva Eveborn | |||
202 | 3. Tove Pettersson | |||
250 | OK Roxen 1 | D120 | 10:10 | |
250 | 1. Annika Asketun | |||
250 | 2. Susanne Pettersson | |||
250 | 3. Anna-Stina Påledal | |||
251 | OK Roxen 2 | D120 | 10:10 | |
251 | 1. Maria Lillieström | |||
251 | 2. Gith Tellsén | |||
251 | 3. Linda Nyström | |||
186 | OK Roxen 1 | H210 | 10:20 | |
186 | 1. Roland Alsén | |||
186 | 2. Gunnar Carlson | |||
186 | 3. Christer Sandh | |||
213 | OK Roxen 1 | D14 | 10:20 | |
213 | 1. Moa Hjort | |||
213 | 2. Linn Aldén | |||
213 | 3. Alice Marmelid | |||
225 | OK Roxen 1 | D12 | 10:20 | |
225 | 1. Ida Hjort | |||
225 | 2. Moa Pihlström | |||
225 | 2. Jennifer Nyström | |||
225 | 2. Tilde Eveborn | |||
225 | 3. Tilde Eveborn |