*** Instance-specific ***

Startlista för Vikingträffen, dag 2, medel

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Vikingträffen, dag 2, medel
Arrangörsorganisation: IK Vikings OK
Datum: söndag 21 maj 2017

- -

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2058198Alessea SköldInskolning (9)1 610 m09:58:09

- -

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
407209Julia BorgstenÖppen motion 3 (12)2 360 m10:11:07

Almby IK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
521002Ann-Britt GöranssonD65 (7)2 440 m10:09:00
245409448Bruno GöranssonH14 (7)2 820 m10:44
8040720Mickael GöranssonH45 (10)4 120 m11:09

Arboga OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1460627Barbro MöllbergD70 (6)2 330 m10:16
9431011Per-Ivar MöllbergH70 (14)3 200 m10:16

Attunda OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7020205Sofia IversD16 (5)3 250 m10:06
7700211Nina IversD45 (8)2 950 m10:11
2497040211Elis IversH14 (7)2 820 m10:56
7691127Ulrik IversH45 (10)4 120 m10:57

Boxholm-Mjölby OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7203707Göran ValfridssonH60 (16)3 520 m10:41

Degerfors OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
421701Lars BroströmÖppen motion 7 (22)3 080 m09:56:45
940430Amanda JacobssonD21 (9)3 540 m09:59
36288Tore MartinssonH70 (14)3 200 m10:13
341224Anna-Lena JacobssonD45 (8)2 950 m10:14
408917Rolf LarssonH75 (6)3 040 m10:22
231356Lars JacobssonH50 (10)3 550 m11:01

Elverum OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1201060Stein NordviH65 (8)2 950 m10:47

Fellingsbro GOIF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
530729Mats HastadH60 (16)3 520 m10:47

Filipstads OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
445568Joel WilhelmssonU1 (7)2 020 m10:09:01
445557Hjalmar WIlhelmssonH12 (9)2 360 m10:30
262286Mats WilhelmssonH50 (10)3 550 m11:16

Grue IL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
417787Oddvar GravingenÖppen motion 5 (6)3 200 m10:11:38
330600Kjell Magne NordviH60 (16)3 520 m10:14

Gustavsbergs OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
27287Ronnie DahlgrenÖppen motion 7 (22)3 080 m10:12:08
680217Carin RosénÖppen motion 7 (22)3 080 m10:19:51

Hagaby GoIF Örebro

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9001117Arvid ErikssonÖppen motion 7 (22)3 080 m09:59:50
9630511Helena PepaD50 (5)3 080 m10:03
225880922Oskar EklöfH21 Elit (10)5 420 m10:30

HJS-Vansbro OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1460430Maud NilssonD70 (6)2 330 m10:10

Hällefors OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
46763Johnny BrandtH75 (6)3 040 m10:28
46784Nils MogrenH75 (6)3 040 m10:34
46775Åke SundinH60 (16)3 520 m10:44
246227001Sten JonssonH14 (7)2 820 m10:47

IFK Brattfors

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
247815Sören SvenssonÖppen motion 7 (22)3 080 m09:58:27
436042Arne SpetsÖppen motion 3 (12)2 360 m09:59:46

IFK Mora OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2277777123Roman RyapolovH21 Elit (10)5 420 m10:36
212732555Evgeniya RyapolovaD21 Elit (9)4 420 m10:43
777123Leonid RyapolovInskolning (9)1 610 m11:27:29

IK Hakarpspojkarna

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
44630Helena SandbergD45 (8)2 950 m10:02
2231940513Adam GranstedtH21 Elit (10)5 420 m10:24
234719000Lukas GranstedtH18 Elit (5)4 100 m10:24
670326Mats GranstedtH50 (10)3 550 m10:52

IK Vikings OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2058197Kajsa MatssonÖppen motion 5 (6)3 200 m09:44:31
438113Kristina KlingnéusD16 (5)3 250 m10:00
2058182Moa ArnoldssonD14 Kort (2)2 360 m10:01
260700325Elsa FischerD14 (11)2 820 m10:02
8540022Tim DalheimerH16 (6)3 550 m10:03
204944Anja PetterssonD14 Kort (2)2 360 m10:04
7162534Benjamin LarssonH16 (6)3 550 m10:09
7986543Elias LarssonH16 (6)3 550 m10:12
547283Elias BergenfurH16 (6)3 550 m10:15
911282Olle FischerH10 (6)2 060 m10:25
26011Elton AnttonenInskolning (9)1 610 m10:36:17

IL Tyrving

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1403961Karoline AndersenD21 (9)3 540 m10:02

Järla Orientering

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
208970216Anna Dahlgren-RosénD21 Elit (9)4 420 m10:31

KFUM Örebro OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
446036Nils SkymbergH12 (9)2 360 m10:15
448301Lars SkymbergH50 (10)3 550 m11:04

Kils OK

36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8091123Henry NordströmU2 (6)2 520 m09:49:06
2399000506Amanda MellerdalD18 Elit (4)3 350 m09:57
1690429Kerstin LugneÖppen motion 3 (12)2 360 m09:57:11
240970423Ella NordströmD18 Elit (4)3 350 m10:00
407217Marit NilssonD65 (7)2 440 m10:03:00
2421000823Linn LugneD18 Elit (4)3 350 m10:06
8020716Nora HolmgårdD16 (5)3 250 m10:09
9670905Helen SkoogD50 (5)3 080 m10:12
264630413Lisa OlmD14 (11)2 820 m10:14
231874122Lukas OlmH18 Elit (5)4 100 m10:15
407224Cornelia RebaneInskolning (9)1 610 m10:15:47
2060895Tina WestlundÖppen motion 5 (6)3 200 m10:16:25
930393Anna LundkvistD21 (9)3 540 m10:17
711022Anna NordströmD45 (8)2 950 m10:17
1050604Isak HolmgårdH12 (9)2 360 m10:18
266441137Rebecka WestlundD14 (11)2 820 m10:20
222681019Jan OlmH21 Elit (10)5 420 m10:21
2331991105Olof SkoglundH18 Elit (5)4 100 m10:21
205701212Sofia HolmgårdD21 Elit (9)4 420 m10:22
407205Ylva OlmD45 (8)2 950 m10:23
224930703Ludvig ErikssonH21 Elit (10)5 420 m10:27
2358000602Jonathan UllerH18 Elit (5)4 100 m10:27
441135Fredrik WestlundH12 (9)2 360 m10:27
207951919Sanna SkoogD21 Elit (9)4 420 m10:28
362571Jonas UllerH40 (10)4 120 m10:28
269866399Klara NordströmD14 (11)2 820 m10:29
2108040599Elsa HolmgårdD21 Elit (9)4 420 m10:37
418040Ulf MellerdalH45 (10)4 120 m10:45
417538Lina UllerD12 (4)2 360 m10:49
690321Magnus NordströmH45 (10)4 120 m10:51
248602303Anton UllerH14 (7)2 820 m10:53
8010164Lars HolmgårdH50 (10)3 550 m10:55
21278Anna UllerÖppen motion 7 (22)3 080 m10:59:08
2511040102William RebaneH14 (7)2 820 m11:02
9590119Christer SkoogH55 (13)3 540 m11:14
511800Lars NordströmH55 (13)3 540 m11:26

Kristinehamns OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1150501Hjalmar HögsellH12 Kort (1)2 060 m10:01
1541223Stefan GunnarssonH60 (16)3 520 m10:02
245150Emma JohanssonD21 (9)3 540 m10:05
9621224Bertil JohanssonÖppen motion 7 (22)3 080 m10:06:41
1112345Anne-Marie ErikssonD55 (8)3 040 m10:15
1560129Sven-Erik BrodinH60 (16)3 520 m10:26
28937Gunnel GillenäsÖppen motion 7 (22)3 080 m10:29:18
28936Christer GillenäsÖppen motion 7 (22)3 080 m10:33:09
1973921Jonas LarssonH40 (10)4 120 m10:40
1541217Britt GunnarssonD60 (6)2 440 m10:45
402658Risto HakolaÖppen motion 5 (6)3 200 m11:10:24

Kroppa IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42775Anna-Lena SarfveÖppen motion 7 (22)3 080 m10:44:10
42772Britt FredrikssonD60 (6)2 440 m10:48

Köping-Kolsva OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1401307Siv FrodinD70 (6)2 330 m10:01

Leksands OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1040331Johanna DalinD21 (9)3 540 m10:11
2191995123Johan SöderlundH21 Elit (10)5 420 m10:12
7021017Oskar DalinÖppen motion 3 (12)2 360 m10:13:44
760916Anders DalinH40 (10)4 120 m10:19
2507040621Isak DalinH14 (7)2 820 m10:59

Lesjöfors SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
247850Lars BergqvistH70 (14)3 200 m10:04
661022Matz AnderssonH50 (10)3 550 m11:10

Lustens OK

19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
228761David ÅkerlindH16 Kort (1)2 990 m10:00
44433Mariann NilssonD75 (1)1 950 m10:01
228775Åsa SörlinD50 (5)3 080 m10:09
714643Lennart MattssonH70 (14)3 200 m10:10
990526Zoe StuartInskolning (9)1 610 m10:11:26
2058180Clair StuartInskolning (9)1 610 m10:11:29
353557Josefin MagnussonÖppen motion 3 (12)2 360 m10:24:12
345227Kristina LandforsÖppen motion 7 (22)3 080 m10:27:06
353555Heidi OlssonÖppen motion 3 (12)2 360 m10:29:02
228779Greg CampbellÖppen motion 7 (22)3 080 m10:35:17
342516Niklas KarlssonH40 (10)4 120 m10:46
36651Bertil LundbergH80 (6)2 440 m10:57
353554Anders OlssonH50 (10)3 550 m10:58
302778Majbritt MonsénÖppen motion 1 (2)2 410 m11:00:05
610407Björn EngströmH55 (13)3 540 m11:02
44426Melvin NilssonH80 (6)2 440 m11:06
353556Torbjörn MagnussonH55 (13)3 540 m11:08
343867Pelle LandforsH50 (10)3 550 m11:13
228752Sven-Ove SvenssonÖppen motion 5 (6)3 200 m

Långhundra IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
220951012Jesper Kullin AlfredssonH21 Elit (10)5 420 m10:15

Malungs OK Skogsmårdarna

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
27469Britta DanielsÖppen motion 3 (12)2 360 m10:01:54
7206802Ronnie ErikssonH60 (16)3 520 m10:11
782021Hans DanielsH60 (16)3 520 m10:17
27458Rune PerssonH70 (14)3 200 m10:19
27457Janne JanssonH75 (6)3 040 m10:31
27481Sven NilssonH70 (14)3 200 m10:37
7002122Lars HarkmanH60 (16)3 520 m10:38

OK Djerf

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1559185Rasmus PetterssonH16 (6)3 550 m10:00
1100609Lin PelanderU1 (7)2 020 m10:00:00
1080524Linus Bodin-LiliegrenH10 (6)2 060 m10:01
43709Christie KalbäckÖppen motion 3 (12)2 360 m10:01:15
1721217Marie LindbladD45 (8)2 950 m10:05
1561208Ulf NordzellH60 (16)3 520 m10:08
1080310Axel LindbladH10 (6)2 060 m10:10
436047Edvard PelanderH10 (6)2 060 m10:13
16908Lena WesterlundD21 (9)3 540 m10:23
268436046Ellen PelanderD14 (11)2 820 m10:26
270657868Jonna LindbladD14 (11)2 820 m10:32
36795Christer NälemarkH65 (8)2 950 m10:32
1491106Ingemar ZiljatH65 (8)2 950 m10:38
42090Gunnar NymanH80 (6)2 440 m11:03

OK Fjällstigen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
29204Lars Ivar BergmanH70 (14)3 200 m10:22

OK Fryksdalen

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
304857Ingvor EkholmD70 (6)2 330 m10:04
46903Karin JanssonD65 (7)2 440 m10:12:00
46901Paavo YlikiiskiläH60 (16)3 520 m10:29
304865Björn NilssonH65 (8)2 950 m10:29
46915Bo GunnarssonH75 (6)3 040 m10:37

OK Hierne

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
25229Kurt NilssonH60 (16)3 520 m10:20

OK Ravinen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15039Eva HöijeD70 (6)2 330 m10:07
15015Lennart HöijeH70 (14)3 200 m10:25

OK Södertörn

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
262511210Elisabeth LarssonD14 (11)2 820 m10:08
7006280Lars-Gunnar LarssonH65 (8)2 950 m10:50

OK Tisaren

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9730625Dan LarssonH40 (10)4 120 m10:34
2479041027Emil LarssonH14 (7)2 820 m10:50

OK Tyr

79 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7726426Birger KarlströmU2 (6)2 520 m09:32:36
8020605Nicolina MobergD16 (5)3 250 m09:57
260606Monica DjurbergD65 (7)2 440 m09:57:00
260630Erik HögkvistÖppen motion 9 (8)4 630 m09:58:01
260629Catarina HögkvistD50 (5)3 080 m10:00
610926Anna Weckner WestlundD55 (8)3 040 m10:00
242492Lotta RåbergD65 (7)2 440 m10:00:00
260667Börje RåbergH70 (14)3 200 m10:01
700419Henric BrohedeÖppen motion 9 (8)4 630 m10:02:07
1411390Tuva HenricssonD10 (6)1 950 m10:03
7492054Gilbert KarlströmH10 (6)2 060 m10:04
2619030308Rebecca TakeD14 (11)2 820 m10:05
9920311Christian HedqwistH21 (3)4 630 m10:05
560312Sixten WestlundH60 (16)3 520 m10:05
8010615Gustav PermanH16 (6)3 550 m10:06
207517Marie AlfredssonD50 (5)3 080 m10:06
260626Ann-Sofie HultsvedD55 (8)3 040 m10:06
208897Eva TrangiusD65 (7)2 440 m10:06:00
2109263Vincent LjungbergInskolning (9)1 610 m10:06:55
7924893Mira KarlströmD10 (6)1 950 m10:09
2638048007Cornelia KindlundD14 (11)2 820 m10:11
9051012Albert BrohedeH12 (9)2 360 m10:12
9600221Ingrid KensbyD55 (8)3 040 m10:12
260611Karin Creutzer BlomgrenD70 (6)2 330 m10:13
2058140Melvin JörrlenU1 (7)2 020 m10:13:04
2659040809Linn AnderssonD14 (11)2 820 m10:17
2328000924Oskar NymanH18 Elit (5)4 100 m10:18
260660Karin MoodhD55 (8)3 040 m10:18
36727Olle GranefeltU1 (7)2 020 m10:18:01
2089328Matteo MobergH10 (6)2 060 m10:19
7807130Lottis BrohedeD21 (9)3 540 m10:20
452500Tilda KindlundD10 (6)1 950 m10:21
611126Tone HollowellD55 (8)3 040 m10:21
267441291Amanda AlfredssonD14 (11)2 820 m10:23
9061012Oscar AnderssonH12 (9)2 360 m10:24
2107579Izabella LjungbergD10 (6)1 950 m10:24
441290Johan HenricssonÖppen motion 7 (22)3 080 m10:24:47
2061972326Linn NilssonD21 Elit (9)4 420 m10:25
8050731Sören KindlundH40 (10)4 120 m10:25
2089348Charlotta Edquist MobergÖppen motion 3 (12)2 360 m10:28:50
343745Malin AnderssonÖppen motion 1 (2)2 410 m10:28:55
37947Martin LjungbergÖppen motion 7 (22)3 080 m10:28:57
431416Göran KarlströmÖppen motion 7 (22)3 080 m10:30:42
8303030Daniel BrohedeH40 (10)4 120 m10:31
8060520Danilo MobergH12 (9)2 360 m10:33
260610Carola KarlssonD60 (6)2 440 m10:33
2098050125Johanna KindlundD21 Elit (9)4 420 m10:34
260614Isak ForsgrenInskolning (9)1 610 m10:34:20
661024Emil ForsgrenInskolning (9)1 610 m10:34:23
9541217Olov ÖströmH60 (16)3 520 m10:35
689305Ola PermanÖppen motion 7 (22)3 080 m10:35:26
7000624Viktor AlfredssonÖppen motion 7 (22)3 080 m10:36:19
1974888Jerker AnderssonH40 (10)4 120 m10:37
342555Kirsty Mc IntyreÖppen motion 3 (12)2 360 m10:37:14
7010715Richard TakeÖppen motion 9 (8)4 630 m10:37:59
228970302Marcus BeckiusH21 Elit (10)5 420 m10:39
9201633Anton JonssonH12 (9)2 360 m10:39
9560518Elisabeth ÖströmD60 (6)2 440 m10:39
1415337Wilma JonssonU2 (6)2 520 m10:39:41
407211Lova FalkbornU2 (6)2 520 m10:39:43
2111485800Stina GranefeltD21 Elit (9)4 420 m10:40
36026Lars GranefeltH70 (14)3 200 m10:40
2083898Ola HoltÖppen motion 9 (8)4 630 m10:40:28
260736Leif SalinH65 (8)2 950 m10:41
9741114Mattias PerssonH40 (10)4 120 m10:43
2109253Jenny NilssonÖppen motion 7 (22)3 080 m10:43:19
213730914Linda TakeD21 Elit (9)4 420 m10:46
452701Emma AlfredssonD12 (4)2 360 m10:46
9610324Bengt JohanssonH55 (13)3 540 m10:53
7050331Julia ForsgrenD12 (4)2 360 m10:55
1415673Andreas MobergÖppen motion 7 (22)3 080 m10:56:57
9600207Mats KensbyH55 (13)3 540 m10:59
1771123Malin JonssonÖppen motion 9 (8)4 630 m11:01:50
260628Lars AnderssonH55 (13)3 540 m11:05
8050263Örjan BeckiusH45 (10)4 120 m11:06
9600322Leif SandahlH55 (13)3 540 m11:11
590927Rolf WikströmH55 (13)3 540 m11:17
260632Per HögkvistH55 (13)3 540 m11:23
260659Colin Mc IntyreH55 (13)3 540 m11:29

OK Älgen

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
512547Fredrik NordströmÖppen motion 9 (8)4 630 m10:00:49
540323Hans PerssonH70 (14)3 200 m10:07
2058108Jenlah CruzÖppen motion 5 (6)3 200 m10:20:39
400311Jan-Olov AnderssonÖppen motion 9 (8)4 630 m10:22:28
445345Åke GustavssonH70 (14)3 200 m10:28
230571Mats LiljaH45 (10)4 120 m10:42

Rehns BK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
421575Olle KlarströmÖppen motion 3 (12)2 360 m11:05:26
421576Gun KlarströmD65 (7)2 440 m11:06:02

Robertsfors IK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
259202Eva WalheimD55 (8)3 040 m10:03
259042Mats WalheimH55 (13)3 540 m11:20

SK Örnen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
226768Sören JohanssonÖppen motion 7 (22)3 080 m09:57:44
8234567Mattias Jašic ModinH45 (10)4 120 m11:03

Skattkärrs SOK

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
448620Lilly BergenfurU1 (7)2 020 m09:30:23
262848Alva RööhsU1 (7)2 020 m09:33:01
710008Tindra BlomkvistU2 (6)2 520 m09:44:27
241916000Elin BlomkvistD18 Elit (4)3 350 m10:03
1830402Jenny NybergD21 (9)3 540 m10:08
1810706Mikael NybergH21 (3)4 630 m10:08
780211Lina RööhsD21 (9)3 540 m10:14
47295Edith BergenfurD10 (6)1 950 m10:15
1080522Ella NybergD10 (6)1 950 m10:18
1060224Alfred NybergH12 (9)2 360 m10:21
2062705Kjell AnderssonH75 (6)3 040 m10:25
448602Bengt SvedjebyH60 (16)3 520 m10:32
701016Mikael RööhsH45 (10)4 120 m10:48
262838Felicia RööhsD12 (4)2 360 m10:52
710209Jonas BergenfurH45 (10)4 120 m10:54
860636Arvo HyvönenH80 (6)2 440 m11:00
670528Håkan BlomkvistH50 (10)3 550 m11:07
36178Nils JanssonH80 (6)2 440 m11:09

Snättringe SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2268120797Simon HectorH21 Elit (10)5 420 m10:33

Stigsökarna

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
348396Fredrik LilljeqvistH45 (10)4 120 m11:00
26390Johan LilljeqvistH50 (10)3 550 m11:19

Sundbybergs IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
600830Pär LundkvistH55 (13)3 540 m10:56

Säffle OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
36445Per IvermarkH70 (14)3 200 m10:34

Turun Metsänkävijät

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2211399930Erik ThorssonH21 Elit (10)5 420 m10:18

Ulriksbergs IK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
408974Karin RabeD60 (6)2 440 m10:36
302545Lissi VilhelmssonÖppen motion 3 (12)2 360 m10:36:26

Västerbergslagens OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
449739Kalle WegerfeltH65 (8)2 950 m10:35

Västerås SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
38840Ulf LindgrenH80 (6)2 440 m11:12

Västvärmlands OK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
681206Emil JohanssonU1 (7)2 020 m09:44:42
439402Anders FogelbergH21 (3)4 630 m10:02
341937Klara JohanssonD16 (5)3 250 m10:03
8037839Kristin JohanssonD45 (8)2 950 m10:08
19459Anna-Märta JohanssonD45 (8)2 950 m10:20
46719Jonas FogelbergH40 (10)4 120 m10:22
43996Jan FogelbergH70 (14)3 200 m10:31
44024Mary OlssonD60 (6)2 440 m10:42
44034Lars OlssonH65 (8)2 950 m10:44
46703Andreas KoppfeldtU2 (6)2 520 m10:45:26

Åmåls OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
47461Maria ErikssonD55 (8)3 040 m10:09
25690Christer ErikssonH60 (16)3 520 m10:23
47463Johanna ErikssonÖppen motion 7 (22)3 080 m10:23:17
47464Petter ErikssonÖppen motion 9 (8)4 630 m10:24:37
25671Ulf DanielssonÖppen motion 7 (22)3 080 m11:04:01

Annonser