Startlista för Attunda OK, dag 2, medel
Tävlingens namn: Attunda OK, dag 2, medel
Arrangörsorganisation:
Attunda OK
Datum: söndag 17 september 2017
Täby OK
90 anmälda deltagareNummerlapp | Bricknummer | Namn | Klass | Banlängd | Starttid |
---|---|---|---|---|---|
Arne Lindqvist | Öppen motion 7 | 2 840 m | 09:57:48 | ||
Emilia Hagrot | D14 Kort | 2 400 m | 10:01 | ||
Markus Engdahl | H14 Kort | 2 420 m | 10:01 | ||
Helena Falk | D45 | 2 850 m | 10:01 | ||
Åsa Sjölander | D40 | 3 300 m | 10:02 | ||
Ulf Carnby | Öppen motion 7 | 2 840 m | 10:03:26 | ||
Göran Grimvall | Öppen motion 7 | 2 840 m | 10:03:56 | ||
Erik Sjölander | U1 | 1 770 m | 10:04:57 | ||
Ella Ljungdell | U1 | 1 770 m | 10:04:59 | ||
Emelie Röken | D14 Kort | 2 400 m | 10:05 | ||
Linnea Johansson | D18 | 3 710 m | 10:06 | ||
Petra Ljungdell | D40 | 3 300 m | 10:06 | ||
Sigurd Wallén | H80 | 2 450 m | 10:06 | ||
Wilmer Hagrot | H10 | 1 780 m | 10:07 | ||
Ida Hänström | D14 | 2 690 m | 10:10 | ||
Anna Röken | D40 | 3 300 m | 10:12 | ||
Gine Lundvall | D10 | 1 780 m | 10:15 | ||
Mats Javehed | H50 | 3 600 m | 10:15 | ||
Anna Söderberg Amlert | Öppen motion 5 | 3 160 m | 10:15:29 | ||
Carolina Jonsell | D18 | 3 710 m | 10:16 | ||
Katrin Söderberg | D40 | 3 300 m | 10:16 | ||
Filip Sjölander | H10 | 1 780 m | 10:17 | ||
Johan Lindqvist | H40 | 4 200 m | 10:17 | ||
Lars Hagrot | H60 | 3 370 m | 10:18 | ||
Alma Hallsten | D10 | 1 780 m | 10:21 | ||
Linnéa Granlund | Öppen motion 7 | 2 840 m | 10:21:58 | ||
Peter Löfgren | H21 | 4 810 m | 10:22 | ||
Eva Hallsten | D40 | 3 300 m | 10:22 | ||
Elias Ljungdell | H12 | 2 420 m | 10:23 | ||
Bernt-Olof Gustafsson | Öppen motion 5 | 3 160 m | 10:23:27 | ||
Gustaf Hofstedt | H14 | 2 820 m | 10:24 | ||
Hugo Pleiner | U1 | 1 770 m | 10:26:02 | ||
Noa Berglund | H12 | 2 420 m | 10:27 | ||
Ida Röken | D10 | 1 780 m | 10:29 | ||
Elias Trossing | U2 | 1 870 m | 10:29:20 | ||
Marcus Ekman | H16 | 3 080 m | 10:30 | ||
Lars-Olof Larsson | H60 | 3 370 m | 10:30 | ||
Berit Ekman | Öppen motion 7 | 2 840 m | 10:30:08 | ||
Elliot Ljungdell | H10 | 1 780 m | 10:31 | ||
Johan Näsman | H40 | 4 200 m | 10:31 | ||
Doris Iko | D14 | 2 690 m | 10:32 | ||
Rebecka Javehed | U2 | 1 870 m | 10:32:22 | ||
Jörgen Ekman | H50 | 3 600 m | 10:35 | ||
Anders Forsgren | Öppen motion 8 | 4 200 m | 10:35:07 | ||
Niclas Röken | H45 | 4 190 m | 10:36 | ||
Simon Trossing | H10 | 1 780 m | 10:37 | ||
Ella Lindqvist | D10 | 1 780 m | 10:39 | ||
Birgitta Westergren | D80 | 1 890 m | 10:39 | ||
Anton Pleiner | H14 | 2 820 m | 10:40 | ||
Agneta Skohg | Öppen motion 5 | 3 160 m | 10:40:31 | ||
Per Göthsson | H40 | 4 200 m | 10:41 | ||
Anders Nilsson | H50 | 3 600 m | 10:41 | ||
Claes-Göran Skog | Öppen motion 8 | 4 200 m | 10:41:08 | ||
Andrea Westerdahl | D21 | 3 690 m | 10:42 | ||
Lars Grankvist | H65 | 2 850 m | 10:43 | ||
Mats Ekman | H45 | 4 190 m | 10:44 | ||
Ylva Teder | Öppen motion 7 | 2 840 m | 10:44:02 | ||
Lovisa Nederheim | U1 | 1 770 m | 10:45:11 | ||
Viktor Teder | U2 | 1 870 m | 10:45:41 | ||
Fredrika Nordquist | D14 | 2 690 m | 10:46 | ||
Hugo Sjölander | H12 | 2 420 m | 10:47 | ||
Birgitta Olsson | D50 | 2 790 m | 10:48 | ||
Johan Högberg | Öppen motion 8 | 4 200 m | 10:48:51 | ||
Martin Trossing | H40 | 4 200 m | 10:49 | ||
Emelie Holmström | D10 | 1 780 m | 10:51 | ||
Fredrik Ahlberg | H14 | 2 820 m | 10:52 | ||
Sven Johansson | H45 | 4 190 m | 10:52 | ||
Matilda Ekman | D12 | 2 400 m | 10:54 | ||
August Olding | H12 | 2 420 m | 10:55 | ||
Ulla Westerlund | D60 | 2 450 m | 10:55 | ||
Mikael Nordquist | H45 | 4 190 m | 11:02 | ||
Erik Nederheim | H14 | 2 820 m | 11:06 | ||
Johan Lindahl | H21 | 4 810 m | 11:08 | ||
Alice Röken | D12 | 2 400 m | 11:10 | ||
Robin Ljungdell | Öppen motion 5 | 3 160 m | 11:10:49 | ||
Per Sjökvist | H50 | 3 600 m | 11:13 | ||
Tomas Pleiner | Öppen motion 8 | 4 200 m | 11:14:18 | ||
Dagny Iko | U2 | 1 870 m | 11:14:27 | ||
Elin Javehed | U2 | 1 870 m | 11:14:28 | ||
Filip Lindqvist | H14 | 2 820 m | 11:16 | ||
Lovisa Nordquist | D12 | 2 400 m | 11:20 | ||
Carina Nilsson | D50 | 2 790 m | 11:20 | ||
Cecilia Nordquist | Öppen motion 7 | 2 840 m | 11:20:48 | ||
Ola Bengtsson | H45 | 4 190 m | 11:24 | ||
Helena Bachman | Öppen motion 7 | 2 840 m | 11:26:24 | ||
Oskar Nederheim | Öppen motion 7 | 2 840 m | 11:29:19 | ||
Anna Holmström | Öppen motion 7 | 2 840 m | 11:30:49 | ||
Robert Söderberg | Öppen motion 7 | 2 840 m | 11:36:19 | ||
Ella Hallsten | U1 | 1 770 m | 11:38:33 | ||
Paul Teder | Öppen motion 7 | 2 840 m | 11:44:07 |