Aktivitet: Funktionär arrangemang för elit
Anmälan är stängd.
Aktivitet | Funktionär arrangemang för elit |
---|---|
Arrangör | IFK Lidingö SOK |
Information | Som det står i elitavtalet behöver man vara med på 5 arrangemang/dag och hjälpa till två gånger på ungdomsträningar. Lidingöloppet och Blodomloppet är prioriterade arrangemang. LL-funktionärsdagar Lö 1/9 Testloppet kl 10.00. Samling vid Lidingövallen kl. 9.00 Ti 25/9 Byggkväll 1 kl. 16.00 i Grönsta To 27/9 Byggkväll 2 kl. 16.00 i Grönsta Fre 28/9 Lidingöloppet, eventuellt kvällsarbete Lö 29/9 Lidingöloppet, diverse uppdrag Sö 30/9 Lidingöloppet, diverse uppdrag Två datum för ungdomsträningar avtalar med Felix. Om det påverkar att man kan inte uppfyll sin arbetsplikt ta kontakt med Magnus Rajan i god tid. |
Anmälningsstopp | måndag 31 december 2018 klockan 0:00 |
Kontaktperson | Magnus Rajan |
Antal anmälda deltagare | 28 |
Anmälningar
Namn | Arrangemang | 2 datum för ungdomsträningar (avtala datumen med Felix)/LL uppdrag |
David Andersson | Lidingöloppet byggdag 2 tor 27/9 | |
Anna Bachman | Orienteringstävling 21/4 Blodomloppet ons 13/6 Lidingöloppet byggdag 2 tor 27/9 Lidingöloppet lör 29/9 Lidingöloppet sön 30/9 |
U-serien 3/5 Ungsomsträning 4/10. Bygga 25-manna |
Emma Bjessmo | Orienteringstävling 21/4 Blodomloppet ons 13/6 Lidingöloppet byggdag 2 tor 27/9 Lidingöloppet ev. kvällsarbete fre 28/9 Lidingöloppet lör 29/9 Lidingöloppet sön 30/9 |
Arrangemang: Var med och byggde upp Blodomloppet tisdag 12/6. Ungdomsträning Bosön 12/2 |
Matleena Boström | Orienteringstävling 21/4 Vårhelgen lör 5/5 Vårhelgen sön 6/5 Blodomloppet ons 13/6 Lidingöloppet byggdag 1 tis 25/9 Lidingöloppet byggdag 2 tor 27/9 Lidingöloppet lör 29/9 Lidingöloppet sön 30/9 |
13.9 |
Mårten Boström | Orienteringstävling 21/4 Vårhelgen lör 5/5 Vårhelgen sön 6/5 Lidingöloppet byggdag 2 tor 27/9 Lidingöloppet sön 30/9 |
9/4 Sumpan träning. 7/5 Yttringe/ LL drönarfilmning |
Björn Cederberg | Lidingöloppet byggdag 2 tor 27/9? Lidingöloppet lör 29/9 Lidingöloppet sön 30/9 |
|
Linnea Claesdotter | Blodomloppet ons 13/6 Blodomloppet tor 14/6 Lidingöloppet byggdag 1 tis 25/9? Lidingöloppet byggdag 2 tor 27/9? Lidingöloppet lör 29/9 |
hade de under feb & mars |
Alice Eid | Orienteringstävling 21/4 Blodomloppet ons 13/6 Blodomloppet tor 14/6 Lidingöloppet byggdag 1 tis 25/9 Lidingöloppet byggdag 2 tor 27/9 Lidingöloppet lör 29/9 Lidingöloppet sön 30/9 |
19/2 Bosön + någon annan gång.... |
Hector Haines | Blodomloppet ons 13/6 Blodomloppet tor 14/6 Testloppet X/X Lidingöloppet byggdag 1 tis 25/9? Lidingöloppet byggdag 2 tor 27/9? |
|
Andreas Hall | Vårhelgen lör 5/5 Vårhelgen sön 6/5 Testloppet 1/9 Lidingöloppet byggdag 1 tis 25/9 Lidingöloppet sön 30/9 |
22/2 + 12/4 + 10/9 |
Niina Hulkkonen | Vårhelgen lör 5/5 Vårhelgen sön 6/5 Lidingöloppet byggdag 2 tor 27/9? Lidingöloppet lör 29/9 Lidingöloppet sön 30/9 |
|
Erik Ivarsson Sandberg | Lidingöloppet lör 29/9 Lidingöloppet sön 30/9 |
|
Jutta Jussila | Lidingöloppet byggdag 1 tis 25/9 Lidingöloppet byggdag 2 tor 27/9 Lidingöloppet lör 29/9 Lidingöloppet sön 30/9 |
|
Helena Karlsson | Orienteringstävling 21/4 Vårhelgen sön 6/5 Blodomloppet ons 13/6 Lidingöloppet byggdag 1 tis 25/9 |
Säcka 23/8, Ungdomsserie 29/8, bygga 25manna + plocka ned |
Ville Keskisaari | Orienteringstävling 21/4 Lidingöloppet byggdag 1 ons 26/9 Lidingöloppet byggdag 2 tor 27/9 Lidingöloppet lör 29/9 Lidingöloppet sön 30/9 |
|
Ausrine Kutkaite | Orienteringstävling 21/4 Blodomloppet ons 13/6 Lidingöloppet byggdag 1 tis 25/9? Lidingöloppet byggdag 2 tor 27/9? Lidingöloppet sön 30/9 |
Säcka 24/4 |
Mia Mathisen Bekhus | Lidingöloppet byggdag 1 tis 25/9 Lidingöloppet byggdag 2 tor 27/9 Lidingöloppet ev. kvällsarbete fre 28/9 |
30/8, Säckatorp |
Timo Mähönen | Testloppet 1/9 Lidingöloppet byggdag 1 tis 25/9 Lidingöloppet byggdag 2 tor 27/9 Lidingöloppet lör 29/9 Lidingöloppet sön 30/9 |
31.5, 6.6 (Blodomloppet nummerlappar).30.8 |
Jere Pajunen | Blodomloppet ons 13/6 Testloppet 9/9 Lidingöloppet byggdag 1 ons 26/9 Lidingöloppet byggdag 2 tor 27/9 Lidingöloppet lör 29/9 Lidingöloppet sön 30/9 |
22/2 |
Rasmus Palmqvist | Orienteringstävling 21/4 Blodomloppet ons 13/6 Blodomloppet tor 14/6 Testloppet 1/9 Lidingöloppet lör 29/9 Lidingöloppet sön 30/9 |
|
Synnøve Palmqvist | Orienteringstävling 21/4 Blodomloppet ons 13/6 Testloppet 1/9 Lidingöloppet lör 29/9 Lidingöloppet sön 30/9 |
|
Caroline Pigerre | Lidingöloppet byggdag 2 tor 27/9 Lidingöloppet lör 29/9 Lidingöloppet sön 30/9 |
|
Barbora Pijáková | Orienteringstävling 21/4 Blodomloppet ons 13/6 |
|
Felix Späth | Orienteringstävling 21/4 Lidingöloppet byggdag 1 tis 25/9? Lidingöloppet byggdag 2 tor 27/9? |
|
Susanna Tervo | Blodomloppet ons 13/6 Lidingöloppet byggdag 1 ons 26/9 Lidingöloppet byggdag 2 tor 27/9 Lidingöloppet lör 29/9 Lidingöloppet sön 30/9 |
|
Sofia Törnqvist | Lidingöloppet byggdag 2 tor 27/9 Lidingöloppet lör 29/9 Lidingöloppet sön 30/9 |
Speakerbåset LL |
Ramona Åkermarck-Mähönen | Testloppet 1/9 Lidingöloppet byggdag 2 tor 27/9 Lidingöloppet ev. kvällsarbete fre 28/9 Lidingöloppet lör 29/9 Lidingöloppet sön 30/9 |
12.4, blodomloppet nummerlappspackning. LL: GPS |
Øystein Kvaal Østerbø | Lidingöloppet lör 29/9 Lidingöloppet sön 30/9 |