Svenska Orienteringsförbundet

Aktivitet: Sommarläger 2018

Anmälan är stängd.

Aktivitet Sommarläger 2018
Arrangör Skånes Orienteringsförbund
Information

Välkommen till 2018’s

SOMMARLÄGER

Start: 10:00 19/6

Slut: 14:00 21/6

Var: Degeberga

Logi: Precis som förra året kommer vi bo i Degeberga stugby i stugor samt vandrahem. Lägerdeltagare kommer tilldelas en säng i antingen stuga eller på vandrahemmet med andra lägerdeltagare.

Ålder: 11-16 år

Svårighetsgrad: Gul, orange & violett

Anmälan: Sker på Eventor, viktigt att uppge allergier vid anmälan!

Sista anmälan: 1 maj.

Vill du vara med som förälder/ledare?

Har du möjlighet att vara med på lägret som förälder/ledare är du varmt välkommen att ange det vid anmälan på Eventor. Vi kontaktar dig efter utgången anmälningstid så var vänlig att kontrollera att mail och telefonnummer stämmer.

Vid frågor: ring/smsa 0766276020 eller mejla till klara@vistagard.se

Anmälningsstopp onsdag 2 maj 2018 klockan 0:00
Starttid tisdag 19 juni 2018 klockan 10:00
Kontaktperson Klara Andersson
Antal anmälda deltagare 85

Anmälningar

Namn Namn Svårighetsgrad Födelseår
Siri Abrahamsson Malmö OK Gul 2007
Viktor Ahltin Malmö OK Orange
Violett
2005
Ellen Andersson OK Pan-Kristianstad Gul 2006
Gustav Andersson OK Pan-Kristianstad Orange
Violett
2004
Kristoffer Andersson Örkelljunga FK Gul 2006
Anne-Li Augustsson OK Tyringe Ledare/förälder
Anna Benatti Skåneslättens OL Gul 2006
Ida Benatti Skåneslättens OL Orange 2005
Anna Bjärby Frosta OK Violett Ledare/förälder
Linnéa Bjärby Frosta OK Gul 2006
Olle Borkmar Helsingborgs SOK Orange 2005
Elliot Boy OK Kontinent Orange 2005
Robin Carlstedt Hjärnarps OL Violett 2003
Emelia Carlström FK Boken Orange 2005
Emilia Cederquist Malmö OK Gul 2007
Hannes Dahlberg Skåneslättens OL Orange 2005
Julia De Almeida Malmö OK Orange 2003
Isak Edholm Örkelljunga FK Orange 2005
Jonathan Edholm Örkelljunga FK Gul 2007
Victor Ericsson Helsingborgs SOK Orange 2004
Arvid Falkstrand Tormestorps IF Orange 2007
Edwin Falkstrand Tormestorps IF Orange 2005
Ronja Gérard OK Kontinent Orange 2003
Simon Harden FK Boken Ledare/förälder
Märta Havenberg OK Kontinent Gul 2006
Loke Hedberg Lunds OK Violett 2003
Pim Hedberg OK Pan-Kristianstad Ledare/förälder
Anton Held FK Åsen Orange
Violett
2003
Hilma Holmström Härlövs IF Violett 2002
Viola Holmström Härlövs IF Orange 2004
Elin Hugosson Lunds OK Violett 2002
Alice Johansson FK Boken Orange 2006
Wilma Jönsson Örkelljunga FK Gul 2006
Alfred Kjellén Helsingborgs SOK Orange 2005
Noah Krikström Hjärnarps OL Orange 2005
Simon Kronström Malmö OK Gul 2004
Elia Kämpe Örkelljunga FK Orange 2005
Isak Levin FK Åsen Orange 2004
Adam Lindblom Malmö OK Violett
Agnes Lindblom Malmö OK Violett 2002
Linnea Lindulf Skåneslättens OL Gul 2007
Rebecka Lindulf Skåneslättens OL Orange 2005
Klas Ljungqvist Lunds OK Violett 2003
Sara Ljungqvist Lunds OK Orange 2006
Liv Lundsgaard OK Kontinent Gul 2007
Lotta Magnusson Malmö OK Ledare/förälder
Cornelia Möller OK Kontinent Violett 2003
Klara Möller OK Kontinent Orange 2006
Elias Nilsson Tormestorps IF Orange 2004
Elin Nilsson Andrarums IF Violett 2002
Moa Nordin Ystads OK Gul 2005
Otto Nyberg Örkelljunga FK Gul 2006
David Olander Lunds OK Violett 2004
Alfred Olsson Lunds OK Gul 2007
Erik Olsson FK Åsen Orange 2004
Johanna Ottosson Örkelljunga FK Orange 2005
Sofia Palm FK Boken Violett 2002
David Persson Helsingborgs SOK Orange 2004
Elvira Persson OK Kontinent Violett 2003
Filip Persson Malmö OK Gul 2006
Love Persson Malmö OK Orange 2004
Nils Persson OK Tyringe Gul 2007
Arvid Ronge Helsingborgs SOK Gul 2007
Nellie Rydlund Hässleholms OK Violett 2002
Sofia Rämmal Lunds OK Orange 2002
Villemo Rönnblom OK Tyringe Gul 2005
Oliver Schmidt OK Kontinent Ledare/förälder
Wilda Schmidt OK Kontinent Gul 2006
Edvin Selin FK Göingarna Violett 2003
Svante Selin FK Göingarna Orange 2005
Tuva Selin FK Göingarna Orange 2005
Wilmer Selin FK Göingarna Orange 2005
Kurt Sjöberg Helsingborgs SOK Gul 2007
Gabriel Steffert OK Tyringe Violett 2003
William Tengstrand Nugent OK Tyringe Orange 2003
Isak Thysell OK Kontinent Orange 2005
Olivia Tillander Ystads OK Gul 2007
Casper Turesson Härlövs IF Orange 2005
My Wallenborg Lunds OK Gul 2007
Gunnar Wessberg Härlövs IF Orange 2005
Elsa Wiberg Helsingborgs SOK Orange 2004
Johan Vinblad Lunds OK Violett 2002
Mathea Yngve OK Kontinent Gul 2007
Carl Ås Lunds OK Violett 2002
Lina Ås Lunds OK Orange 2006

Annonser