Svenska Orienteringsförbundet

Aktivitet: GOF ungdomsträning 13-16 år (SAIK)

Anmälan är stängd.

Aktivitet GOF ungdomsträning 13-16 år (SAIK)
Arrangör Göteborgs Orienteringsförbund
Information

För vem
Alla orienterare mellan 13 och 16 år. Föräldrar och ledare är också välkomna. 
För att delta bör du klara av en gul bana på egen hand.

När     
Lördagen den 26 januari, kl 10.00.

Var     
SAIK:s klubbstuga Kåsjön

Vad 

Först OL-träning.
Efter träning och dusch blir det fika, snack och information från ledarna. 

Anmälan
Se nedan...

 Anmälan är ej bindande och deltagande är gratis. Du anmäler dig till din klass och svårighet på bana. Det går att ändra bana på plats om du skulle ångra dig.
Även ledare och föräldrar ska anmälas så vi vet hur många kartor och fika vi ska förbereda.

Kontakt:
Agnes Pettersson, agnes.e.pettersson@gmail.com

Välkommen!

Anmälningsstopp torsdag 24 januari 2019 klockan 23:59
Starttid lördag 26 januari 2019 klockan 10:00
Antal anmälda deltagare 140

Anmälningar

Namn Namn Grupp Svårighet
Fritjof Aderstedt Althoff Kungälvs OK H16 Violett
Karl Aderstedt Althoff Kungälvs OK H13 Violett
Erik Aderstedt Kungälvs OK Vuxen Violett
Malin Alfredsson Lerums SOK Vuxen Gul
Sara Alfredsson Lerums SOK D13 Gul
Simon Alfredsson Lerums SOK H16 Violett
Eleonora Alinder Sjövalla FK D16 Violett
Fabian Alinder Sjövalla FK H14 Violett
Linus Alinder Sjövalla FK H14 Violett
Ida Almer OK Landehof D13 Gul
Melvin Andersson Tolered-Utby Ol-klubb H14 Orange
Jakob Asp IFK Göteborg Orientering H15 Violett
Maria Asp IFK Göteborg Orientering Vuxen Orange
Matilda Asp IFK Göteborg Orientering D15 Violett
Linus Augustsson Göteborgs SK H13 Orange
Sabina Aumo Kungälvs OK D16 Violett
Isabella Baier Tolered-Utby Ol-klubb D13 Orange
Jakob Baier Tolered-Utby Ol-klubb H14 Orange
Per Baier Tolered-Utby Ol-klubb Vuxen Enbart fika
Anna Beischer IK Uven Vuxen Orange
Victor Beischer IK Uven H15 Violett
Annika Bengtsson OK Alehof Vuxen Violett
Ida Bengtsson OK Alehof D15 Violett
Sara Bengtsson OK Alehof D13 Orange
Axel Björkman Sjövalla FK H15 Violett
Lennart Björnström Göteborg-Majorna OK Vuxen Violett
Julia Boge OK Alehof D14 Violett
Lucas Boström OK Alehof H15 Violett
Mattias Bååth Sävedalens AIK Vuxen Violett
Simon Bååth Sävedalens AIK H15 Violett
Annica Clevnert Leire Göteborg-Majorna OK Vuxen Violett
Amanda Cliffordson Tolered-Utby Ol-klubb D13 Orange
Frida Dahlberg IK Uven D15 Orange
Monica Dahlberg IK Uven Vuxen Orange
Therese Dahlström OK Alehof Vuxen Violett
Alwin Einarsson Kungälvs OK H14 Orange
Martin Ek Frölunda OL H14 Orange
Henrik Erdalen IFK Göteborg Orientering Vuxen Violett
Lukas Erdalen IFK Göteborg Orientering H14 Orange
Arild Erikmats Sävedalens AIK H13 Orange
Håkan Eriksson Tolered-Utby Ol-klubb Vuxen Violett
Jacob Eriksson Tolered-Utby Ol-klubb H13 Orange
Julius Eriksson Kungälvs OK H13 Gul
Rasmus Eriksson Tolered-Utby Ol-klubb H16 Violett
Hannes Essunger Sjövalla FK H15 Violett
Henrik Essunger Sjövalla FK Vuxen Violett
Filippa Fagerström IFK Göteborg Orientering D15 Violett
Gunnar Fovaeus Sävedalens AIK H15 Violett
Karl Granfors OK Landehof H15 Violett
Linda Gunnarsson Lerums SOK Vuxen Orange
Lisa Gunnarsson Lerums SOK D13 Orange
Audrey Hansson Frölunda OL D14 Violett
Pernilla Hedin Tolered-Utby Ol-klubb Vuxen Violett
Pontus Hedin Tolered-Utby Ol-klubb H14 Orange
Björn Henriksson Tolered-Utby Ol-klubb Vuxen Violett
Ivar Henriksson Tolered-Utby Ol-klubb H14 Orange
Arvid Hermansson Kungälvs OK H13 Violett
Joel Holgerson OK Landehof H13 Gul
Ebbe Holmqvist Sjövalla FK H15 Violett
Maria Holmqvist Sjövalla FK Vuxen Violett
Åsa Holmstrand Ollander OK Landehof Vuxen Violett
Primus Häggbom Tolered-Utby Ol-klubb H13 Gul
Signe Hördegårdh IFK Göteborg Orientering D13 Orange
Tomas Jansson Mölndal Outdoor IF Vuxen Enbart fika
Viktor Jansson Mölndal Outdoor IF H14 Orange
Alfred Johansson OK Alehof H15 Violett
Ellinor Johansson OK Alehof Vuxen Violett
Felix Johansson OK Alehof H13 Orange
Emma Karlsson OK Landehof D14 Orange
Maja Karlsson Tolered-Utby Ol-klubb D14 Violett
Anton Kastrup Sävedalens AIK H16 Violett
Filippa Kinde Tolered-Utby Ol-klubb D16 Violett
Anna-Lisa Kinell IFK Göteborg Orientering D13 Orange
Stefan Kinell IFK Göteborg Orientering Vuxen Violett
Tage Kinell IFK Göteborg Orientering H16 Violett
Emilia Kraft IK Uven D16 Violett
Mari Kraft IK Uven Vuxen Violett
Signe Kullander Sävedalens AIK D13 Orange
Anders Lamm Frölunda OL Vuxen Violett
Siri Larsen Tolered-Utby Ol-klubb D16 Violett
Ola Leire Göteborg-Majorna OK H13 Violett
Filip Leman Göteborgs SK Vuxen Violett
Albin Liljenvall Tolered-Utby Ol-klubb H15 Violett
Oscar Lin-Björnström Göteborg-Majorna OK H14 Orange
Emil Lindblad Sävedalens AIK H14 Orange
Simon Ljungkvist OK Alehof H15 Orange
Emilia Lundstedt Sjövalla FK D14 Orange
Olivia Lundstedt Sjövalla FK D16 Violett
Anna Lövgärd OK Alehof Vuxen Violett
Clara Lövgärd OK Alehof D13 Orange
Tim Martner Frölunda OL H14 Violett
Ludvig Medin Tolered-Utby Ol-klubb H13 Orange
Elsa Moqvist Lerums SOK D13 Orange
Axel Nilsson Tolered-Utby Ol-klubb H13 Gul
Ulf Nilsson Tolered-Utby Ol-klubb Vuxen Gul
Maja Nordenfelt Tolered-Utby Ol-klubb D14 Violett
Alvin Ollander OK Landehof H15 Violett
Alice Olsson Mölndal Outdoor IF D13 Orange
Henrik Olsson Mölndal Outdoor IF Vuxen Violett
Louise Olsson Mölndal Outdoor IF D16 Violett
Hannes Persson FK Herkules H14 Violett
Per Persson FK Herkules Vuxen Violett
Arvid Petersson Tolered-Utby Ol-klubb H15 Violett
Erik Petersson Tolered-Utby Ol-klubb H13 Orange
Roland Petersson Tolered-Utby Ol-klubb Vuxen Violett
Ella Pettersson Sävedalens AIK D14 Violett
Johanna Pihlström OK Landehof D14 Orange
Rebecka Pihlström OK Landehof D16 Violett
Elina Reinholdsson OK Alehof D15 Violett
Wilma Reinholdsson OK Alehof D13 Orange
Silje Ringstad Tolered-Utby Ol-klubb D14 Violett
Joel Ringström OK Landehof H15 Violett
Herman Rosén Göteborg-Majorna OK Vuxen Violett
Ludwig Rosén Göteborg-Majorna OK H13 Violett
David Rothamel Tolered-Utby Ol-klubb H14 Orange
Jonas Rothén Tolered-Utby Ol-klubb Vuxen Violett
Axel Rydgren Tolered-Utby Ol-klubb H13 Orange
Gabriella Rydgren Tolered-Utby Ol-klubb Vuxen Violett
Mats Rönnborg IK Uven Vuxen Violett
William Rönnborg IK Uven H15 Violett
Arvid Skepp Sävedalens AIK H15 Violett
Casper Skepp Sävedalens AIK H16 Violett
Carina Sturesson Lerums SOK Vuxen Enbart fika
Sören Sturesson Lerums SOK Vuxen Violett
William Sturesson Lerums SOK H16 Violett
Carl-Johan Ståhl Sävedalens AIK H14 Orange
Anna Svarfvar Sjövalla FK D16 Violett
Julia Svarfvar Sjövalla FK D13 Gul
Elvira Söderberg Sävedalens AIK D16 Violett
Johan Wall Jungbjer Göteborgs SK H15 Violett
Kristina Wall Jungbjer Göteborgs SK Vuxen Orange
Matilda Wallström Sävedalens AIK D15 Violett
Miranda Wallström Sävedalens AIK D13 Orange
Nichlas Wallström Sävedalens AIK Vuxen Enbart fika
Hans Wedberg Sjövalla FK Vuxen Enbart fika
Klara Wedberg-Kilnäs Sjövalla FK D13 Orange
Tove Wedberg-Kilnäs Sjövalla FK D13 Orange
Filippa Winsell Kungälvs OK D13 Gul
Melker Åkesson OK Landehof H15 Violett
Isak Ögren Sävedalens AIK H13 Orange

Annonser