Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SoIK Hellas/OK Södertörn, För-SM, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SoIK Hellas/OK Södertörn, För-SM, medel
Arrangörsorganisationer: Hellas Orientering / OK Södertörn
Datum: söndag 23 augusti 2015

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 736 anmälda deltagare.

D21 Elit (42)

NamnOrganisationBricknummer
Stina AndreassonGustavsbergs OK27285
Jenny BergOK Ravinen351109
Betty Ann BjerkreimTyrving IL504280
Amilia BjörklundSävedalens AIK930819
Maria BjörklundLeksands OK9920614
Lina BlomqvistJärla Orientering900915
Rasa EngstedtOK Linné510202
Sara EskilssonAlfta-Ösa OK870601
Linn GrällsOK Kåre910126
Stina HaraldssonJärla Orientering840284
Josefine HeikkaAlfta-Ösa OK1860901
Camilla HellströmSöders-Tyresö1979111
Linnéa HolmqvistHagaby GoIF Örebro930409
Emelie HolmströmJärla Orientering39742
Ida HylanderNyköpings OK920223
Kristin HylanderNyköpings OK912562
Elsa JanssonJärla Orientering776656
Frida Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF618941
Inga KazlauskaitéOK Linné771130
Therese KlintbergEksjö SOK501697
Riina KuuseloOK Linné780330
Linda LarssonTullinge SK800105
Malin Leijon LindOK Kolmården890423
Moa Leijon LindSödertälje-Nykvarn OF940310
Linda LindkvistLeksands OK2057207
Ulrika LindstamOK Linné889687
Karin LundbergTullinge SK800204
Jenny LönnkvistTullinge SK890890
Johanna LönnkvistTullinge SK909400
Tamsin MoranOK Ravinen1403075
Laurina NeumannBendigo Orienteers Incorporated9101988
Anna NärhiIFK Göteborg Orientering9012206
Alva OlssonLinköpings OK7201123
Åsa OtterbjörkUmeå OK780200
Emma Pihl SkoogOK Linné9996224
Anna Maria RoubertVäxjö OK545690
Sara SjökvistJärla Orientering2078011
Marie SpångmyrLeksands OK920929
Jennifer WargTumba-Mälarhöjden OK800022
Maria Von SchmalenséeAttunda OK731088
Lena ÖhmanCentrum OK2083785
Anette ÖnerudOK Ravinen920114

H21 Elit (63)

NamnOrganisationBricknummer
Markus AdolfssonTullinge SK9120483
Rassmus AnderssonOK Linné7204057
David BejbomJärla Orientering864892
Andreas BerganderEksjö SOK575390
Joel BergkvistCentrum OK868042
Kalle BergmanOK Ravinen980619
Nicklas BergströmTäby OK553365
Liutauras BileviciusOK Linné750120
Oscar BjörckJärla Orientering9930812
Olle BoströmJärla Orientering9011190
Daniel BäreSödertälje-Nykvarn OF810109
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn OF9920503
John BörjessonGöteborg-Majorna OK29955
Oskar DanielsAttunda OK9901119
Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn OF9105041
Ludvig ErikssonSödertälje-Nykvarn OF930703
Peter ErikssonLinköpings OK890620
Tom FellbaumOK Ravinen545556
Ruslan GlebovOK Ravinen515305
Magnus GlänneforsTullinge SK2081956
Oskar GustafssonCentrum OK41432
Simon HectorSnättringe SK970712
Mattias HovmöllerSöders-Tyresö10420
Mikael HåkanssonLinköpings OK880726
Mattias JohanssonIFK Lidingö SOK502019
Robert JohanssonTäby OK791302
Linus KajsajunttiIFK Lidingö SOK781116
Morgan KarlssonSundbybergs IK2050715
Ali KuoskuSkogsluffarnas OK30224
Martin LarboIFK Lidingö SOK501876
Kalle LarssonÄrla IF830222
Erik LiljequistSödertälje-Nykvarn OF888990
Erik LindOK Linné860625
Johan LindqvistTäby OK9569169
Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn OF671991
Simon LundinFinspångs SOK940902
Aleksandr ManoilovJärfälla OK2063841
Markus MartinelleSöders-Tyresö9084193
David MellinSundbybergs IK940218
Edvin NordströmTäby OK1236430
Peter NordströmTäby OK213850
Rasmus Palmqvist AslaksenJärfälla OK930807
Piotr ParfianowiczSödertälje-Nykvarn OF842659
Carl PerssonTäby OK423388
Vidar PerssonTäby OK990205
Lukas PetersonIFK Umeå860518
Christian PetterssonCentrum OK1403970
Robin PousetteLånghundra IF9930213
Michael ReforsJärla Orientering910422
Jonathan RosendahlÄrla IF870428
Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK930613
Bryan Russel-KeelyBendigo Orienteers Incorporated888407
Anton SjökvistStora Tuna OK910924
Lars SoldaggOK Klemmingen780321
Johan StrandbergGustavsbergs OK840411
Ralph StreetSödertälje-Nykvarn OF503536
Rasmus Thrane HansenJärla Orientering999926
Mats TroengOK Linné780711
Fredrik WallinCentrum OK770415
Dan WesterJärla Orientering848586
Anders WisénSnättringe SK2060871
Niklas WraneSöders-Tyresö9000666
Ludvig ÅhlundOK Nolaskogsarna990512

D20 Elit (9)

NamnOrganisationBricknummer
Fanny AsketunOK Roxen962512
Märta BerggrenOK Kolmården9961001
Maja EngesLeksands OK960503
Hedwig HaasSundsvalls OK9960807
Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF960706
Anna KindlundhSödertälje-Nykvarn OF960104
Stina NilssonUmeå OK810018
Sanna SkoogSödertälje-Nykvarn OF951919
Magdalena Van de VoordeTullinge SK960117

H20 Elit (25)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AnderssonTullinge SK950404
Daniel BengtssonTullinge SK950427
Albin BergkvistOK Kåre964021
Erik BerzellJärla Orientering9950503
Karl EngesAttunda OK960816
Sven EngströmLinköpings OK961169
Emil GranqvistOK Ravinen951001
David HectorSnättringe SK951116
Arvid HenrikssonJärla Orientering864747
Martin HunhammarOK Ravinen951115
Johannes KuhlinGöteborg-Majorna OK951200
Isak LangerakJärfälla OK442030
Jefta LangerakJärfälla OK904252
Harald LarssonHagaby GoIF Örebro960700
Oskar LeinonenOK Kolmården960108
Per LindmanFinspångs SOK960200
Simon MarteliusAttunda OK951019
Martin NorrbomSala OK9961223
Heino OllinSävedalens AIK551116
Daniel RoosAttunda OK950219
Edvin SmedbergOK Skogsfalken960505
Niklas SundqvistTullinge SK960810
Emil TellsénOK Roxen960400
Fredrik WigertzLånghundra IF9950524
Patrick ZbindenLeksands OK1996074

D18 Elit (35)

NamnOrganisationBricknummer
Louise AdamsOK Ravinen1210198
Tone AlbrektssonOK Ravinen981209
Kathryn BarrOK Ravinen525899
Amanda BerggrenTullinge SK7970306
Ronja BjörklundBjursås OK704969
Vilma BlennowFalköpings AIK OK980130
Fiona BunnOK Ravinen335137
Jennie Börjesson ErikssonStorviks IF245170
Johanna Börjesson ErikssonStorviks IF452737
Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering970216
Pippa DakinOK Ravinen2038688
Mirjam DalénSala OK980624
Emma DjerfLerums SOK988919
Klara DjerfLerums SOK980812
Julia ErikssonOK Kolmården926475
Lova EvebornOK Roxen980823
Sanna FastEksjö SOK980801
Märta FröjdSnättringe SK7970430
Ella GilbertOK Ravinen9444827
Emma HagrotTäby OK9980121
Moa HedegårdOK Kolmården437066
Laura HindleOK Ravinen7111113
Hanna HänströmTäby OK9809051
Frida JunegardTullinge SK877877
Jonna JungåkerKorsnäs IF OK980414
Laura KingOK Ravinen220047
Agnes LundqvistJärfälla OK981224
Abigail MasonOK Ravinen2015797
Elin PetterssonIFK Göteborg Orientering9709090
Chloe PotterOK Ravinen1998529
Gabriella S BerganderEksjö SOK980320
Ida TorbiörnssonJärla Orientering971007
Rebecca WaldenfjordJärfälla OK9981017
Tora WesterbergOK Kolmården343150
Emma WilsonOK Ravinen1224433

H18 Elit (48)

NamnOrganisationBricknummer
Nils AlexanderssonStora Tuna OK970001
Olle AnderssonTullinge SK970428
Linus BacklundOK Södertörn9981111
Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL971031
Erik BerglundOK Kåre631337
Bobby BrahmLånghundra IF9971217
Erik CallebergSnättringe SK510010
Alex CarcasOK Ravinen1434734
Eric DanielssonOK Kåre7970825
Oskar EdvardssonJärfälla OK609099
Lukas EvebornOK Roxen970228
Anton ForsbergLånghundra IF931302
Jonas GustafssonOK Kåre9971121
Henrik HamreforsVästerås SOK980422
Felix HellgrenOK Ravinen583442
Sixten HillerhagIFK Lidingö SOK2063876
Noah HowlettOK Ravinen9430461
Simon ImarkTullinge SK801121
Victor ImarkTullinge SK801122
Viktor JanrikBromma-Vällingby SOK887874
Ville JohanssonOK Kolmården970504
Jack LeitchOK Ravinen7666667
Albin LillieströmOK Roxen970116
Tom LinesOK Ravinen1810990
Oliwer LundbergOK Bävern9988175
Egil MorastHaninge SOK773232
Martin MörsellOK Kåre9980419
Eddie NarbettOK Ravinen1452428
Lucas NorrmanAttunda OK452376
Alasdair PedleyOK Ravinen9150899
Johan PerssonOK Österåker540208
Christian RedtzerAttunda OK438455
William ReynoldsOK Ravinen1270598
Aidan RigbyOK Ravinen1433133
Ludvig SandahlJärla Orientering7970826
Henning SjökvistStora Tuna OK980127
Olle SkogTullinge SK899050
Simon StålhammarTullinge SK980501
Timo SuterEksjö SOK980108
Jesper SvenskStora Tuna OK980628
Kristoffer TengrothSundbybergs IK9767767
Joe ThomasOK Ravinen2023079
Måns TistadIFK Lidingö SOK227387
Andreas UllerKils OK980227
Rasmus WickbomVittjärvs IK980927
Alexander WiklundFinspångs SOK970113
Clemens WolframEksjö SOK1500888
Isac von KrusenstiernaOK Kåre7980114

D21 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna BrusSnättringe SK440715
Karin FägerlindCentrum OK537853
Linnea GillbergCentrum OK2062041
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK732327
Anna HåkanssonLinköpings OK227287
Erika LindholmCentrum OK840209
Hanna Modig TjärnströmLinköpings OK923743
Julia Modig TjärnströmLinköpings OK596596
Sofia PerssonSnättringe SK851031
Emeli PetterssonTullinge SK901018
Emelie UnossonBredareds IF613606

H21 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf HylanderNyköpings OK205048
Emil HyttinenEskilstuna OL208378
Holger KohrCentrum OK9830421
Björn LöfrothEskilstuna OL208303
Erik MattssonJärla Orientering860860
Johnny RahlénOK Ravinen553993
Andreas SchönningJärfälla OK7113630
Erik WibergJärla Orientering38254

D18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Filippa GrelzSöders-Tyresö2075298
Magdalena HedbergSöders-Tyresö2063869
Mathilda HögbergSöders-Tyresö2058193

D16 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Vilma GotheOK Ravinen1110800
Trine KarlbergTullinge SK508800
Amanda KarlssonOK Ravinen553566
Jonna LundbäckJärfälla OK804070
Isa LundqvistJärfälla OK1401312
Lovisa LängheimTullinge SK9001013
Emma PerssonTumba-Mälarhöjden OK2062015
Veronica RedtzerAttunda OK403199
Ella SjöbergTullinge SK9001018
Jenny WegebroUmeå OK990227
Moa WestbladOK Ravinen990214
Ellinor ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK990511

H16 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Tobias AbrahamssonSundbybergs IK438782
Albin AnderssonTullinge SK990426
Lukas ArkängTullinge SK990521
Carl CarlssonNyköpings OK9990323
Philip CarlssonNyköpings OK9010814
Georg EklöwOK Södertörn990500
Oskar ForsbergTullinge SK9905080
Kasper FranssonOK Ravinen443793
Johan GibergTumba-Mälarhöjden OK991919
Axel GranqvistOK Ravinen990918
Adam HedbergOK Södertörn9990915
Lukas HellgrenOK Ravinen936668
Erik HerneOK Ravinen990513
Mattias IvaresOK Södertörn990921
Martin LammFrölunda OL1123456
Johan LangerakJärfälla OK581581
Andreas MagnvallOK Södertörn2077363
Filip MöllerOK Södertörn951951
Hannes SvahnOK Ravinen999108
Elias TidevallSkogsluffarnas OK2048632
Erik ÅbergTumba-Mälarhöjden OK449771

H16 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Linus GyllenbergSkogsluffarnas OK450211
Gustav NirvinHaninge SOK445266

D14 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Tilda AnderssonTullinge SK19846
Tilde BacklundOK Södertörn9010218
Marie-Chantal BallnusJärfälla OK501202
Sofia EdvardssonJärfälla OK624020
Emilia EngelOK Ravinen9010304
Tuva FalkSundbybergs IK9020521
Amanda GranqvistOK Ravinen1030414
Sanna HedbergOK Södertörn9020925
Alma HellströmAttunda OK624243
Tilda MårtenssonOK Ravinen846859
Sara MöllerOK Södertörn669955
Therese NilssonOK Österåker620314
Katarina NorrbyOK Södertörn2058207
Linda RennerOK Södertörn450266
Lotten SandénOK Södertörn2057340
Ylva SandénOK Södertörn2050718
Maja SandvikAttunda OK41771
Sara SundinWaxholms OK1401364
Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL450326
Siri TärnrotHellas Orientering38378

H14 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Linus AlbinssonJärfälla OK710319
Timothy Arkwall-LindqvistJärla Orientering2050714
Gustav BjörklundOK Ravinen449776
Johan CallebergSnättringe SK993475
Alvin CraigOK Ravinen516150
Lucas FredmanOK Älvsjö-Örby1867868
Jakob Gadefors-NauHaninge SOK9822709
Anton HänströmTäby OK2048619
Melker HörnfeldtOK Ravinen1010728
Olle KallurOK Ravinen530826
Albin LindskogOK Ravinen452136
Johan LundbäckJärfälla OK952765
Alfred LängheimTullinge SK7782161
Petter MyrenbergOK Älvsjö-Örby1010423
Elias NorrmanHaninge SOK2078181
Martin RinnbäckOK Ravinen500801
Ludvig SigrandOK Södertörn9020719
Carl TiemerSundbybergs IK1010712
Jacob WolgastSnättringe SK2060841
John WolgastSnättringe SK2060821

D14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mildred PetterssonSödertälje-Nykvarn OF442104

D12 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Emma AlmgrenOK Ravinen351142
Johanna AlmgrenOK Ravinen30042
Embla BergströmTäby OK1030508
Philippa BianderTumba-Mälarhöjden OK2062018
Katja GustafssonTrosabygdens OK432413
Emilia HagrotTäby OK438780
Liv HerneOK Ravinen443797
Tindra JonssonSkarpnäcks OL2063804
Lilo KardJärla Orientering740601
Tove KarlssonJärla Orientering33477
Elisabeth LarssonOK Södertörn511210
Ebba LotsanderIFK Lidingö SOK355025
Sanna RinnbäckOK Ravinen500629
Märta SandvikAttunda OK12111
Åsa SundströmJärla Orientering450047
Emma WandelOK Ravinen452168
Elin WolgastSnättringe SK2067130
Kerstin ÅbergTumba-Mälarhöjden OK656420
Ida ÖsterbergGustavsbergs OK2068853

H12 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK2066581
Oscar AnelandOK Ravinen2066577
Erik BovalliusJärfälla OK915915
Johan FochsenWaxholms OK442111
Elis Forsberg RundströmIFK Enskede1240517
Edvin ForsbergOK Ravinen653589
Axel FribergerJärla Orientering2050704
Rasmus LindblomGustavsbergs OK1620044
Filip LindqvistTäby OK9659493
Hugo LindskogOK Ravinen452147
Max LönnqvistOK Ravinen930131
Anton MörkforsJärfälla OK2050719
Albert NordSnättringe SK450245
Björn RennerOK Södertörn2078279
Viktor SandelinTumba-Mälarhöjden OK2041850
Mattis SandénOK Södertörn452176
Marcus SteneboAttunda OK448450
Teo StruckOK Ravinen2048659
Henrik SvenssonOK Ravinen2060765
David TörnqvistSnättringe SK2087061
Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OK2075476

D12 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Alma BirklinOK Kåre700112
Alicia KallhaugeSnättringe SK419697

H12 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Olle BrohagenOK Ravinen2077399
Alexander MagnvallOK Södertörn2077390
Simon Wik / Elias Ornbrant WikOK Ravinen / OK Ravinen256704 / 256703

D10 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen AnelandOK Ravinen2060706
Hanna CarlqvistSnättringe SK2060748
Emma EnckellSödertälje-Nykvarn OF28485
Olivia EngelOK Ravinen990509
Maja FalkSundbybergs IK9060213
Ebba ForsbergOK Ravinen7206314
Lisa FribergerJärla Orientering225664
Ida HellströmAttunda OK452368
Sofie LindellGustavsbergs OK840904
Ella LindqvistTäby OK2060745
Tilde MansénSkarpnäcks OL2066599
Wilma MårtenssonOK Ravinen444062
Amanda MörkforsJärfälla OK444790
Klara SamuelssonJärla Orientering33457

H10 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Olof AnderssonOK Södertörn2057260
Niklas ErlandssonOK Södertörn450742
Jens FochsenWaxholms OK2048648
Petter FochsenWaxholms OK2048699
Linus ForsbergOK Ravinen926535
Elliot JonssonAttunda OK
Marcus LammFrölunda OL362514
Sebastian LindblomGustavsbergs OK1320044
Erik LundquistOK Ravinen2089160
Linus NilssonOK Österåker951105
Ludvig NordSnättringe SK450250
Olof NordlundJärla Orientering2062096
Johannes NorrbyOK Södertörn2083831
Lukas SandelinTumba-Mälarhöjden OK2079730
Svante SandvikAttunda OK330727
Edvin WollbrandOK Ravinen7050607
Max ÖsterbergGustavsbergs OK2068838

D35 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AhlströmIFK Enskede760602
Ylva FornanderVästerbergslagens OL428884
Angelica LindblomGustavsbergs OK770811
Malin LindskogOK Ravinen36540
Åsa LinnersjöSöders-Tyresö9760128
Lucia TurcanuAttunda OK17739

H35 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Martin AhlströmIFK Enskede217226
Johan HedmanSöders-Tyresö770204
Henrik HellborgCentrum OK441705
Magnus LindblomGustavsbergs OK1976265
Per-Ove MelinderTullinge SK783333
Stefan NordströmOK Älvsjö-Örby562301
Samuel SvenssonCentrum OK27108

D40 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Malin AlbinssonJärfälla OK674199
Mette BrolinsonCentrum OK28310
Nadja DahlströmSnättringe SK38715
Maria EdvardssonJärfälla OK442085
Jeanette EnckellSödertälje-Nykvarn OF710621
Camilla EngelOK Ravinen716091
Anna FalkSundbybergs IK730817
Cecilia FochsenWaxholms OK2050861
Ulrika ForsbergOK Ravinen41836
Annika LundströmSundbybergs IK720223
Malin SamuelssonJärla Orientering33447
Anke XylanderSöders-Tyresö710919
Elisabeth ÅkärbjärIFK Mora OK2083973

H40 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Nick BarrableOK Ravinen9740608
Jacob BolinTullinge SK253828
Mikael ChristensenIFK Enskede441787
Nils EdvardssonJärfälla OK826826
Paul FranklinCascade OC2068604
Mats FröbergOK Linné7404290
Mats GustafssonTrosabygdens OK1403968
Niklas HallHaninge SOK2060703
Jonas HellströmAttunda OK720802
Niklas HenrikssonAttunda OK7203731
Tomas HenrikssonAttunda OK741009
Mattias HolmbergCentrum OK440061
Johan HörnfeldtOK Ravinen7730408
Fredrik JonssonAttunda OK9730214
Anders KolmskogSundbybergs IK19455
Pär LiljaIFK Lidingö SOK7720406
Christoffer NorrmanAttunda OK452375
Mikael NyströmOK Ravinen682286
Ulf PerssonIFK Enskede38418
Erik SandelinTumba-Mälarhöjden OK2079724
Mats SandinHaninge SOK753357
Henrik SjögrenHaninge SOK740204
Niclas SjögrenHaninge SOK713008
Mikael TjernbergTumba-Mälarhöjden OK800099
Jonas UllerKils OK362571
Robert WallsténLeksands OK501531

D45 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Helena AdebrantTumba-Mälarhöjden OK1968083
Lina BerggrenTullinge SK15150
Lena BrobergSnättringe SK38432
Martina CraigOK Ravinen7202807
Sarah DunnOK Ravinen501342
Ann GranqvistOK Ravinen41832
Sofia HeldtSödertälje-Nykvarn OF680219
Kerstin ImarkTullinge SK29911
Annica JanssonIFK Lidingö SOK681003
Tina JunegardTullinge SK700123
Anna-Lena LängheimTullinge SK998765
Anethe MansénSkarpnäcks OL2048615
Anna NorrbomSala OK9680426
Marianne PetterssonSödertälje-Nykvarn OF451490
Monica RoosAttunda OK17467
Katarina RundströmIFK Enskede1690625
Moni WinsnesSödertälje-Nykvarn OF37300
Charlotta ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK929123

H45 (29)

NamnOrganisationBricknummer
Peter AlbinssonJärfälla OK680506
Kjell AlmgrenOK Ravinen
Stefan BergOK Ravinen2058155
Erik BerggrenTullinge SK253657
Ola BovalliusJärfälla OK887879
Jan CarlssonSöders-Tyresö9641019
Ronny FalkSundbybergs IK700819
Per ForsbergIFK Enskede680510
Mats FranssonSnättringe SK39843
Dan GibergTumba-Mälarhöjden OK670713
Tomas GlanshedHaninge SOK59005
Magnus GrafströmCentrum OK690806
Mats GunnemyrSöders-Tyresö253624
Ulf HanssonSundbybergs IK400044
Patrik LeicktTullinge SK780757
Jonatan LindellGustavsbergs OK9670322
Mats LundbäckJärfälla OK2060740
Johan LundvallTäby OK9660206
Magnus LönnqvistOK Ravinen700821
Håkan MelinBromma-Vällingby SOK442326
Fredrik MorastHaninge SOK1220177
Henrik MorastHaninge SOK347183
Per MårtenssonOK Ravinen41498
Lars SegermanSkarpnäcks OL33505
Joakim SkantzeSundbybergs IK443762
Fredrik SmedbergOK Skogsfalken12288
Ingemar StenbeckIFK Lidingö SOK2083842
Per WollbrandOK Ravinen7661009
Jerker ÅbergTumba-Mälarhöjden OK444753

D50 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Anna AlbinssonIFK Mora OK208337
Annalena AndersenWaxholms OK431301
Marita AxelssonOK Ravinen304870
Madelene BjernulfSundbybergs IK306805
Monica FröjdSnättringe SK429200
Mia GustafssonOK Kåre620414
Elisabeth HectorSnättringe SK343074
Kajsa HolmqvistHagaby GoIF Örebro202327
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK510136
Catharina JäderbergAttunda OK9200671
Kristina KlangHaninge SOK355861
Anna Lindskoog PetterssonAttunda OK1620414
Kia NordströmTäby OK30044
Iréne PerssonTäby OK12147
Johanna SundströmJärla Orientering417482
Eva SvanbergJärfälla OK9610904
Annika SvenssonSolna OK409781

H50 (35)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AlbinssonIFK Mora OK44601
Kent BerggrenTullinge SK29907
Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK2077350
Thomas CallebergSnättringe SK640520
Per CarlssonNyköpings OK804110
Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF350573
Thomas ErikssonTumba-Mälarhöjden OK227355
Mats FryxellTullinge SK217116
Michael GranqvistOK Ravinen41792
Jörgen HectorSnättringe SK341754
Mats HeldtSödertälje-Nykvarn OF631201
Eric HuijsersHammarby IF OF247632
Christer JohanssonOK Ravinen9610225
Ulf KallhaugeSnättringe SK640310
Stefan KarlssonOK Ravinen886633
Göran LundqvistJärfälla OK2081964
Göran LängheimTullinge SK530010
Leif MörkforsJärfälla OK2067139
Janne NilssonCentrum OK2066561
Mats NordTumba-Mälarhöjden OK239518
Anders S NybergSäterbygdens OK27308
Johan PalmgrenTäby OK887880
Lars PalmqvistJärfälla OK9610928
Roine PetterssonIFK Göteborg Orientering409724
Thomas PetterssonBromma-Vällingby SOK501800
Magnus RajanIFK Lidingö SOK2025178
Håkan RedtzerAttunda OK438475
Håkan SvahnOK Ravinen640106
Lennart SwahnSundbybergs IK448560
Carl-Johan ThorellOK Ravinen256715
Stig-Johan WiklundOK Grip217280
Per WolgastSnättringe SK2060731
Peter ZetterströmSöders-Tyresö2057280
Anders ÖnerudOK Ravinen640404
Christer ÖstlundSträngnäs-Malmby OL1242109

D55 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Carina DoyleSundbybergs IK448875
EvaLena EricsonSödertälje-Nykvarn OF27088
Ing-Mari EskilssonHaninge SOK30851
Karin GillbergCentrum OK2063862
Karin GunnarssonStora Tuna OK14861
Britt-Marie HellgrenOK Älvsjö-Örby895464
Lena LarssonSala OK9571015
Monika LarssonSkarpnäcks OL33504
Eva MolénSkarpnäcks OL33509
Christina NordströmBodens BK449746
Kerstin OhlssonHaninge SOK9638991
Susanne PerssonÄrla IF262314
Maggan TärnblomSöders-Tyresö19867
Margareta WadinOK Älvsjö-Örby560411
Eva WareniusAvesta OK30086

H55 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Peter AxelssonOK Ravinen245058
Jörgen BatzSkarpnäcks OL600600
Harald BauerIFK Lidingö SOK421897
Ulf BurmanGustavsbergs OK582205
Bo BörjessonStorviks IF429752
Tore EklundSödertälje-Nykvarn OF500008
Jan EskilssonHaninge SOK354337
Lars HagrotTäby OK570427
Johnny JunegardTullinge SK590031
Rolf KarlssonJärla Orientering628085
Gunnar LangsSkarpnäcks OL590503
Mats LarssonIFK Enskede580304
Ulf LindbergBoxholm-Mjölby OL41439
Peter LundbergJärfälla OK591201
Göran NilssonSnättringe SK27218
Tjelvar OtterbjörkUmeå OK560300
Björn-Ove PetterssonAttunda OK580422
Kenneth PetterssonJärfälla OK9570215
Björn RosendahlÄrla IF262317
Lars RönnolsTäby OK570428
Lars SjökvistStora Tuna OK14862
Gunnar SvanbergJärfälla OK9580719
Hans TarandiIFK Lidingö SOK580924
Lars ÖhrmanStockholms OK30082

D60 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid GraneliHaninge SOK30873
Karin IvarssonHaninge SOK30852
Lena JanssonJärla Orientering798390
Helena KorhonenHaninge SOK354330
Anneli LindqvistGustavsbergs OK682488
My RönnolsTäby OK551226

H60 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Christer AndénSödertälje-Nykvarn OF341914
Lars-Gunnar AndénSödertälje-Nykvarn OF28470
Torbjörn BergmanSnättringe SK550603
Matts BjörkeSöders-Tyresö530715
Lars BoudrieVäsby OK350076
Bo DavidssonSolna OK216534
Sven HedmanAttunda OK354000
Lennart HävrénTullinge SK504287
P-O IvarssonHaninge SOK30831
Johan KarlstenSolna OK19222
Dan KlangHaninge SOK264537
Reijo KorhonenHaninge SOK354327
Bengt KärrströmTullinge SK551109
Lars-Gunnar LarssonOK Södertörn26011
Anders LillstrandSödertälje-Nykvarn OF2058210
Per LindskogGotlands Bro OK227886
Kurt MaxéSundbybergs IK541105
Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL550412
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby9510225
Olof PerssonSnättringe SK27240
Curt RahlénOK Ravinen355399
Håkan SjunnestrandSolna OK43901
Per Ove WallénTäby OK12157
Roland WareniusAvesta OK2075252
Thomas WesterGustavsbergs OK530519
Per ÖhlundGustavsbergs OK27266

D65 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Birgitta BillstamJärfälla OK451625
Anna BlomgrenTullinge SK780426
Maria EhnTullinge SK19854
Kerstin FrencknerSödertälje-Nykvarn OF27076
Ulla GummesonVäsby OK41918
Aila HalttunenHaninge SOK30846
Ann-Marie HolmströmLidköpings VSK402999
Anne LundmarkJärfälla OK944474
Marianne SellgrenSigtuna OK902980
Marianne SöderbergIFK Lidingö SOK15104

H65 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Ebbe AdolfssonSundbybergs IK19391
Gunnar EhnTullinge SK990647
Bror FureskogAlfta-Ösa OK204500
Ingemar GardSöders-Tyresö508991
Magnus HaraldssonGustavsbergs OK895424
Göran LarssonSala OK9501209
Ingemar LarssonTullinge SK36404
Lars MårsellSödertälje-Nykvarn OF811029
Bo NorbäckTullinge SK29990
Anders StenbackBromma-Vällingby SOK27776
Karl Evert SvenssonIF Hagen445454
Bo WinanderJärfälla OK418071
Bengt ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK1409850

D70 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnel BalckIFK Enskede38638
Barbro CedérusSnättringe SK41732
Solveig TjernbergSödertälje IF431083
Elisabet ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK30072

H70 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Kurt AnderssonEnebybergs IF895438
Staffan ElmhagenSöders-Tyresö10407
Jan FalkSundbybergs IK19428
Ove ForsbergTurebergs IF17441
Bo HedlundIFK Enskede38458
Lars JonassonJärfälla OK30214
Sverre JonssonOK Ravinen449326
Anders KihlströmTullinge SK33588
Roland KusgårdSödertälje-Nykvarn OF306683
Klas LangelsSkarpnäcks OL33515
Göran LarboAttunda OK17445
Jan LarssonTullinge SK446181
Leif LindströmNybro OK1396333
Rolf LöfqvistSöders-Tyresö36557
Leif MagnussonSkogsluffarnas OK30204
Bengt MattiassonSödertälje-Nykvarn OF27089
Lars NordinSolna OK343498
Rune RådeströmSnättringe SK1430205
Anders SellgrenSigtuna OK449535
Leif StrandbergGustavsbergs OK840307
Mats TörngrenOK Linné262109
Jan-Erik WibergJärla Orientering819489
Björn ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK30073

D75 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Solveig DillmanOK Älvsjö-Örby27893
Britt ErikssonHammarby IF OF27894
Gunvor GranathNynäshamns OK1363962
Gun LarssonHammarby IF OF27890
Berit LindungerHaninge SOK661212
Saga MårdBromma-Vällingby SOK27779
Birgitta ThunellIFK Lidingö SOK15121

H75 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Benny AlfordssonTullinge SK438379
Gunnar BramstenSundbybergs IK234473
Rune CarlssonSundbybergs IK19416
Lars CedérusSnättringe SK444791
Jan-Erik DanellTullinge SK19861
Bjarne ErlandssonHammarby IF OF36319
Leif HermundstadSnättringe SK27221
Hugo IsgrenIFK Enskede38623
Björn StoltOK Ravinen9200665
Jan SöderbergIFK Lidingö SOK15103

D80 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba-Lisa FlygarTullinge SK19881
Ulla-Britta HallJärla Orientering41555
Solveig SpångbergIFK Lidingö SOK15119
Sonja SundellSundbybergs IK19485
Birgitta WestergrenTäby OK2058101
Ulla-Britt ÅlebergAttunda OK36732

H80 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Sten BergstrandSkogsluffarnas OK42058
Göran LarssonSödertälje-Nykvarn OF259207
Karl-Erik MogrenSnättringe SK264117
Albert MårdBromma-Vällingby SOK422434
Lennart StenbergOK Älvsjö-Örby40900
Arne ÅhmanTumba-Mälarhöjden OK530291

H85 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Gert GyllbrandGustavsbergs OK30576
Henning HamiltonEnebybergs IF441144
Per WesterGustavsbergs OK27270
Lennart WestergrenSöders-Tyresö404134

Inskolning (2)

NamnOrganisationBricknummer
Lova JonssonSkarpnäcks OL22975
Teodor JonssonSkarpnäcks OL347189

U1 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Lina ArvidsonOK Ravinen41808
Miriam GustafssonTrosabygdens OK444535
Oscar LundquistOK Ravinen2089185
Linus NileviHaninge SOK451889
Hugo NyströmOK Ravinen12656
Vidar PihloOK Ravinen2083843
Isak SandelinTumba-Mälarhöjden OK2078057
Greta SandvikAttunda OK36496

U2 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Maja ArvidsonOK Ravinen15415
Oliver BianderTumba-Mälarhöjden OK2078012
Svante BrohagenOK Ravinen2089169
Rebecca CraigOK Ravinen869741
Jeremy KoskinenSödertälje-Nykvarn OF7050527
Tilda LindholmSkogsluffarnas OK253652
Gustav LübckeOK Ravinen1200612
Truls MansénSkarpnäcks OL2088529
Theo NylundOK Ravinen2077341
Gustav NyströmOK Ravinen7174135
Paula StruckOK Ravinen2050725

Öppen motion 3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anna GustafssonTrosabygdens OK1470424

Öppen motion 5 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Andreas HerneOK Ravinen1690206
Lena NilssonOK Österåker450270
Catrin SandelinTumba-Mälarhöjden OK2048639
Elisabeth StålhammarTullinge SK2057281
Henrik ÖsterbergGustavsbergs OK1401360
Veronica ÖsterbergGustavsbergs OK304914

Öppen motion 7 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Rene BallnusJärfälla OK1976061
Marianne JernbergSöders-Tyresö306539

Öppen motion 8 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Nils EklöwOK Södertörn430042
Bert KoskinenSödertälje-Nykvarn OF640504
Emma MartinelleSöders-Tyresö41848
Niclas NilssonOK Österåker680920

Annonser