Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Jullovssprinten

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisationDölj laguppställningar

Tävlingens namn: Jullovssprinten
Arrangörsorganisation: Falköpings AIK OK
Datum: lördag 3 januari 2015

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 44 anmälda lag.

Herr 10-12 (3)

NamnLaguppställning
Gudhems IF 1
1Simon Hermansson1030416
2Kristoffer Molin38306
Mullsjö SOK 1
1Elin Axelsson351739
2Simon Westh452928
Tibro OK 1
1Gustav Lidman7003125
2Edvin Henrysson341084

Dam 10-12 (6)

NamnLaguppställning
Falköpings AIK OK 1
1Vera Pettersson511130
2Elsa Sonesson439474
Falköpings AIK OK 2
1Ebba Karlström2062742
2Lisa Nyberg Fredriksson1040907
Mullsjö SOK 1
1Julia Westh452925
2Irma Westh452940
OK Bävern 1
1Frida Lindén2075318
2Emma Lindén2075447
OK Gränsen 1
1Emma Olsson2059176
2Tove Den Braver452711
OK Orinto 1
1Moa Steneborg448338
2Vera Elfström362558

Herr 14-16 (10)

NamnLaguppställning
Falköpings AIK OK / Mullsjö SOK 3
1Simon Wiklund990919
2William Lundstedt979000
Falköpings AIK OK / Ulricehamns OK 4
1Hugo Ström9910518
2Ellen Blennow510708
Falköpings AIK OK 1
1Alfred Pettersson520110
2Alva Sonesson439473
Falköpings AIK OK 2
1Alexander Bromander428924
2Henrik Hallberg260780
IF Hagen 1
1Marcus Carlsson9000818
2Daniel Bogren9000224
IF Hagen 2
1Hampus Nyström9991209
2Carl Holmberg9991212
IF Hagen 3
1Olle Hedman9993770
2Oscar Stomberg990413
OK Klyftamo 1
1Frank Sandgren448495
2Eric Nystrand436044
OK Orinto 1
1Olle Elfström7203842
2Christofer Balkow448337
Trollhättans SOK 1
1Hugo Mandinger9020820
2Linus Backlund572002

Dam 14-16 (5)

NamnLaguppställning
Falköpings AIK OK 1
1Vera Wallin246070
2Isabella Niklasson225138
Gudhems IF 1
1Elin Sköld448704
2Elin Johansson1021006
Hestra IF 1
1Elsa Lindeblom417797
2Ebba Hjertberg436155
OK Gränsen 1
1Katharina Ott452773
2Kajsa Den Braver452707
OK Klyftamo 1
1Irma Svensson364874
2Julia Markendahl1133888

Herr 18-45 (16)

NamnLaguppställning
Falköpings AIK OK / Istrums SK 2
1Ludvig Kristoffersson341355
2Sara Hagström775959
Falköpings AIK OK / Järfälla OK 3
1Amanda Blennow950927
2Rasmus Palmqvist Aslaksen930807
Falköpings AIK OK / Mullsjö SOK 4
1Jan Wiklund960902
2Dan Lundstedt249620
Falköpings AIK OK 1
1Henrik Billman Pettersson680402
2Håkan Sonesson439469
Gudhems IF 1
1Håkan Johansson36237
2Rikard Gustavsson830711
IF Hagen 1
1Jesper Lindström970930
2Filip Karlsson245221
IF Hagen 2
1Emma Kindbom25796
2Anders Kindbom25795
IK Hakarpspojkarna 1
1Anton Hansson961023
2Filip Ossiansson960518
IK Uven 1
1Åke Wettergren451911
2Johan Wettergren355784
Mullsjö SOK 1
1Klaes Axelsson630816
2Annika Westh11890
OK Bävern 2
1Mikael Örn17694
2Jonny Lindén2075270
OK Klyftamo 1
1Peter Andersson522290
2Claes-Håkan Svensson229524
OK Klyftamo 2
1Oskar Dalström42448
2Erik Svensson229655
OK Kåre / Stora Tuna OK 1
1Isac von Krusenstierna980114
2Jesper Svensk980628
Tidaholm SOK Sisu 1
1Clara Jakobsson203880
2Robert Jakobsson47320
Trollhättans SOK 1
1Martin Mandinger9650426
2Margareta Mandinger32551

Dam 18-45 (4)

NamnLaguppställning
Falköpings AIK OK / Korsnäs IF OK 1
1Vilma Blennow980130
2Jonna Jungåker980414
Falköpings AIK OK 2
1Elsa Vilhelmsson960925
2Johanna Hagström772893
IK Hakarpspojkarna 1
1Alice Axelsson800927
2Tova Olsson9633321
OK Klyftamo 1
1Katarina Eriksson364881
2Anna-Karin Ryberg19291

Annonser