Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Örebro Sprintmixstafett - (Mixed Sprint Relay)

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisationDölj laguppställningar

Tävlingens namn: Örebro Sprintmixstafett - (Mixed Sprint Relay)
Arrangörsorganisationer: Almby IK / Garphyttans IF
Datum: söndag 26 juni 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 44 anmälda lag.

Elit (4)

NamnLaguppställning
Dansk Orienteringsforbund 1
1Cecilie Friberg Klysner886584
2Tue Lassen1406158
3Søren Bobach890001
4Maja Alm1406151
Dansk Orienteringsforbund 2
1
2Andreas Hougaard Boesen886624
3Magnus Dewett888412
4
KFUM Örebro OK 1
1
2
3
4
Svenska Orienteringsförbundet 1
1Karolin Ohlsson775751
2Emil Svensk9783675
3Martin Regborn920210
4Sara Hagström775959

Ungdom (15)

NamnLaguppställning
Almby IK 1
1Sofie Franzén9020511
2Johannes Green1222441
3Nils Kylborn9011229
4Johan Alpberg611012
Almby IK 2
1Simon Möller702210
2Sofie Bodin9031009
3Karl Kylborn9040305
4Jonatan Kraft9030124
Almby IK 3
1Henrik Franzén9031215
2Sofia Green1222442
3Olof Halfvarsson2063721
4Jonatan Green1222443
Garphyttans IF 1
1Emelie Djerf417698
2Anna Nilsson417695
3Rasmus Doering450677
4Axel Nilsson228028
Garphyttans IF 2
1Nelly Mårtensson417696
2Nils Schagerström441561
3David Mårtensson1470508
4Signe Schagerström444761
KFUM Örebro OK 1
1Lisa Malm428914
2Marcus Klasenius9010812
3Gustav Askroth7030114
4Karin Lindgren344113
KFUM Örebro OK 2
1Albin Klasenius500903
2William Segura7010922
3Julia Berg451124
4Olle Malm9050207
KFUM Örebro OK 3
1Oscar Askroth7050815
2Melker Forsberg9121121
3Linus Malm7020610
4Johanna Berg450023
OK Djerf 1
1
2
3
4
OK Milan 1
1Anton Eriksson2058769
2Carolina Eriksson2058768
3Ingrid Löthgren2101514
4Cecilia Eriksson302608
OK Milan 2
1Vilma Larsson2058761
2Sanna Sander888704
3Fabian Larsson2058762
4Alexander Johansson42888
OK Tor 1
1Wilma Larsson452144
2Casper Hedar9011205
3Ludvig Holmqvist789999
4Joel Aristondo Magnusson2050859
Surahammars SOK 1
1Linus Hallin2075444
2Rebecka Hasler437568
3Vidar Nettelmark2058258
4Albin Svensson2075369
Surahammars SOK 2
1Edwin Asplund437561
2My Velander446087
3Anton Velander2058280
4Elsa Nettelmark2072762
Surahammars SOK 3
1Clara Svensson2072791
2Ida Hallin2058282
3Albin Velander2058279
4Filip Galin437564

Öppen (24)

NamnLaguppställning
Björkfors GOIF 1
1
2
3
4
Degerfors OK / Kristinehamns OK 4
1Robin Svennberg8397244
2Tomas Svennberg434002
3Rebecka Salenbäck402632
4Thord Salenbäck355879
Degerfors OK 1
1Patrik Nylén1690320
2Amanda Nylén1991026
3Marcus Nylén1991116
4Rebecka Nylén1999916
Degerfors OK 2
1Niclas Luthman1470575
2Eric Luthman259001
3Kenneth Fahlander2087067
4Liam Fahlander36948
Degerfors OK 3
1Johan Lövgren9860311
2Oliwer Molin450037
3Patrik Molin450019
4Jessica Blomqvist434010
Garphyttans IF 1
1Leif Krüger449700
2Jesper Melin9005106
3Niklas Doering7501261
4Anders Edlund417691
Garphyttans IF 2
1Eva Schagerström450625
2Ylva Doering1791117
3Karuna Dahlberg2067190
4Anette Forss202314
Garphyttans IF 3
1Elin Schagerström228071
2Erik Nilsson402937
3Joakim Westergren2067151
4Karin Nilsson402965
IF Hagen 1
1
2
3
4
Katrineholms OK 1
1Klas Bringert520316
2Martin Hansson9761008
3Henrik Flordal740821
4Axel Flordal620502
KFUM Örebro OK 1
1Malin Klasenius740825
2Henrik Askroth740130
3Stefan Aronsson720500
4Sara Fredriksson306025
KFUM Örebro OK 2
1Jennie Brobakken14765
2Daniel Stunz830914
3Elsa Ekelin770519
4Iva Fagré29746
KFUM Örebro OK 3
1Maria Askroth530074
2Fredrik Malm264954
3Fredrik Johnsson7701112
4Elin Sundkvist Berg451149
Kils OK / Södertälje-Nykvarn OF 1
1
2
3
4
Köping-Kolsva OK / Malungs OK Skogsmårdarna / Ärla IF 2
1Sofie Landqvist9105040
2Thomas Landqvist9746785
3Karin Valdemarsson713974
4Jonathan Rosendahl870428
Köping-Kolsva OK 1
1Janne Selkälä731520
2Thomas Ek747500
3Leif Wadman9530525
4Johan Celander7890325
Lindebygdens OK 1
1Patrik Thybeck2065364
2Klas Thybeck25025
3Sofia Carlsson2065337
4Oscar Ingvarsson1040610
Malungs OK Skogsmårdarna 1
1Lars Gunnarsson9410939
2Julia Gunnarsson510716
3Emilia Gunnarsson981998
4Sebastian Gunnarsson437285
OK Milan / OK Tor 2
1
2
3
4
OK Tor 1
1Eva Hall7730615
2Marie Hedar7671221
3Helen Magnusson2050825
4Anette Larsson350711
Surahammars SOK 1
1Sofia Hasler2058297
2Henrik Nettelmark2083939
3Anders Galin446084
4Henrik Hallin9102587
Surahammars SOK 2
1Anna Lund343997
2Lars-Erik Hasler7201152
3Amanda Lund343312
4Gunnar Munktelius510530
Västerås SOK 1
1Ann-Sofie Andertoft36336
2Smilla Andertoft25903
3Noah Andertoft9030223
4Jens Andertoft700304
Ärla IF 1
1Pontus Bierfeldt511515
2Malin Bierfeldt702123
3Håkan Olofsson9670604
4Sandra Karlsson Bierfeldt9910526

Veteran (1)

NamnLaguppställning
Arboga OK / OK Hedströmmen 1
1Sven-Olov Wiklund259235
2Lars Silvervret259288
3Lena Janson264569
4

Annonser