Anmälda deltagare till Vintercup, Pan-Kristianstad

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Vintercup, Pan-Kristianstad
Arrangörsorganisation: OK Pan-Kristianstad
Datum: fredag 26 december 2014

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 90 anmälda deltagare.

5 banor (4)

NamnOrganisationBricknummer
Oscar BjörckJärla Orientering540354
Mattias JohanssonIFK Mora OK900410
Fredrik NilssonHelsingborgs SOK920803
Sophie NilssonHjärnarps OL601996

4 banor (8)

NamnOrganisationBricknummer
Fritjof AxelssonFK Göingarna7981025
Håkan AxelssonFK Göingarna672425
Niklas EdvardssonHästveda OK671112
Andreas FermFK Göingarna780307
Jesper HåkanssonFK Göingarna1008402
Thomas NajvikOK Pan-Kristianstad681127
Niklas NilssonHärlövs IF9670724
Niklas OlofssonOK Pan-Kristianstad9159159

3 banor (33)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik AnderssonHässleholms OK345135
Hilda AxelssonFK Göingarna961860
Erik BengtssonFK Åsen696669
Emma BergmanGöteborg-Majorna OK912189
Mats BrorssonTockarps IK347272
Elin CarlssonOK Pan-Kristianstad962608
Josefin CarlssonOK Pan-Kristianstad7940906
Jakob EmanderStigmännen Karlshamns OK10299
Marie EngOK Pan-Kristianstad780721
Richard EngOK Pan-Kristianstad757808
Simon EngelHässleholms OK941011
Yngve ErnstssonFK Göingarna26640
Pär FridsellOK Pan-Kristianstad19060
Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna680124
Elin GranstedtIK Hakarpspojkarna980820
Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna349863
Lars HallabroHässleholms OK630108
Ludvig HallabroHässleholms OK1000930
Viktor HenmyrOK Vilse 8710108
Henrik JohanssonOK Pan-Kristianstad345251
Åke JönssonTormestorps IF570213
Joel KristianssonSkåneslättens OL940833
Karolina KällstrandGöteborg-Majorna OK262527
Ola MartnerGöteborg-Majorna OK870208
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Algot NajvikOK Pan-Kristianstad931227
Kenneth NilssonYstads OK228275
Tomas NilssonHässleholms OK640831
Sabina OlssonSkåneslättens OL13792
Mikael PerssonFK Göingarna781200
Peter PukeYstads OK228294
Tord SonanderOK Pan-Kristianstad9750509
Magnus TenghagenHärlövs IF683614

2 banor (31)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Katrin AlmquistFK Göingarna446071
Emelie AnderssonHässleholms OK41633
Matts AnderssonHässleholms OK25480
Yvonne AnderssonHässleholms OK25491
Louise AxelssonFK Göingarna710119
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10711
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad660818
Jessica BjörckOK Älme720224
Pierre DanielssonOK Skogsfalken449627
Elinor DelinOK Pan-Kristianstad990428
Maria DelinFK Åsen234451
Annika EngelHässleholms OK660812
Mattis ErnstssonFK Göingarna950022
Wiveka ErnstssonFK Göingarna26659
Ann-Charlotte JensenHässleholms OK1662900
Helena KristianssonHässleholms OK25924
Kenneth LindborgOK Pan-Kristianstad2050839
Caroline LindelöwHärlövs IF404167
Elinor LindelöwHärlövs IF404176
Kjell MånssonRonneby OK2050912
Gunnar NilssonHärlövs IF33425
Helen NilssonHärlövs IF500918
Irmalinn NilssonHärlövs IF565432
Jakob NilssonYstads OK228256
Stefan NilssonYstads OK9901991
Roland OffrellOK Pan-Kristianstad28720
Julius PukeYstads OK2058168
Gunnar SandströmOK Pan-Kristianstad16080
Maja TenghagenHärlövs IF239855
Carina ThynellHärlövs IF404179
Maria TuressonHärlövs IF445323

1 bana (3)

NamnOrganisationBricknummer
Roland EkelöfStigmännen Karlshamns OK440714
Rasmus KarlssonOK Pan-Kristianstad2068948
Marina ProninaFK Åsen504758

Gul bana (7)

NamnOrganisationBricknummer
Hjalmar AxelssonFK Göingarna717478
Johan BjörckOK Älme926040
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna9040605
Melvin NilssonHärlövs IF513513
Alice OlvegårdFK Göingarna428997
Axel TenghagenHärlövs IF404177
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK947815

Vit bana (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alve JohanssonOK Pan-Kristianstad

Challenge (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lars-Magnus BjörckOK Älme306464
Mia HallabroHässleholms OK253753
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK1396116

Annonser