Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Trampen medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Trampen medel
Arrangörsorganisation: Ludvika OK
Datum: lördag 26 september 2015

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 244 anmälda deltagare.

D21 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Annika BjörkOK Linné760301
Maria BjörklundLeksands OK9920614
Diana BrandbergFagersta OK
Elin EkIFK Mora OK2060898
Eva ElfvingDomnarvets GOIF828282
Charlotte FlansbjerOK Djerf17440
Hanna KlarSäterbygdens OK47076
Therese KorkeakoskiOK Milan27364
Aino LeijonAvesta OK444177
Marie SpångmyrLeksands OK920929

H21 (6)

NamnOrganisationBricknummer
David AnderssonMalungs OK Skogsmårdarna9811225
Håkan ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna782025
Pär HöökIFK Mora OK2060806
Johan NordlundMalungs OK Skogsmårdarna780104
Artem PanchenkoIFK Mora OK502556
Fredrik PerssonDomnarvets GOIF963411

D20 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Julia AdolfssonOK Kåre950810
Elina ArvidssonSäterbygdens OK967020
Hanna BarkegrenStora Tuna OK961005
Elin PetersonÄlvdalens IF OK9960422

D18 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Amanda DanielsAvesta OK249542
Erika DuhlboIFK Mora OK980330
Carolina OlssonÄlvdalens IF OK9980813
Frida PetersonÄlvdalens IF OK9980212

H18 (5)

NamnOrganisationBricknummer
André AnderssonVästerbergslagens OL970218
Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL971031
Jonas GustafssonOK Kåre9971121
Amadeus HanssonGotlands Bro OK1997123
Isac von KrusenstiernaOK Kåre7980114

D16 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Vilma BergerDomnarvets GOIF707648
Karolina DjerfVästerbergslagens OL228975
Emma HållströmGävle OK9904150
Tindra JernströmAvesta OK9709000
Ronja JungåkerKorsnäs IF OK991212
Alva RingiOK Kåre9000323
Elvira SilverGävle OK1274900
Katrin SjödénÄlvdalens IF OK9000228
Moa Sjösten AnderssonIFK Mora OK9005565
Vilma V Von KrusenstiernaOK Kåre9990922

H16 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AnderssonTullinge SK990426
Emil ArvidssonSäterbygdens OK991099
Viktor BarkegrenStora Tuna OK990300
Carl CarlssonNyköpings OK9990323
Rasmus NordgrenOK Kåre9000901
Zeb PalmHJS-Vansbro OK404194
Viktor WallinKorsnäs IF OK950403

D14 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Tyra DernfalkVästerbergslagens OL449116
Sofia DjerfVästerbergslagens OL19012
Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL452629
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK1470518
Moa HjorthDomnarvets GOIF442003
Cornelia IvarssonOK Hammaren1200203
Moa KarlssonStorviks IF9011126
Elsa NilssonDomnarvets GOIF1025921
Lilian PalmHJS-Vansbro OK404195
Alva RyttherVästerbergslagens OL9000529
Alma SandVästerbergslagens OL244153
Julia WannerAvesta OK9010305
Karin WedmanVästerbergslagens OL446128
Lisa VogtVästerbergslagens OL452623

H14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Albin BergerDomnarvets GOIF402726
Jonas CarlssonStora Tuna OK9431492
Sander KrouwelStora Tuna OK208914
Melker NordgrenOK Kåre9980401
Henrik PetrisiVästerbergslagens OL7020108
Felix SilverGävle OK1577026

D12 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Alicia BergkvistVästerbergslagens OL2060771
Alma BirklinOK Kåre700112
Elin BryggarGrycksbo IF OK9546607
Ellen FunkeLeksands OK797715
Selma IvarssonOK Hammaren1040504
Olga RindeskogVästerbergslagens OL2060798
Agnes WallinKorsnäs IF OK990626
Alma WallmanVästerbergslagens OL342369

H12 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Ludvig BylundFagersta OK452378
Jakob CarlssonStora Tuna OK9431491
Isak DalinLeksands OK7040621
Eskil FläckGrycksbo IF OK9520165
Anton ForsHJS-Vansbro OK431473
Joel GolsäterKorsnäs IF OK2077949
Isaak GustafssonVästerbergslagens OL342321
Linus SjödénÄlvdalens IF OK9040611
Lucas WannerAvesta OK9041227
Jakob WidelundOK Kåre352971
Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OK2075476

D10 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Anja BergerDomnarvets GOIF442057
Lovisa BylundFagersta OK452316
Stina DernfalkVästerbergslagens OL449110
Lovisa DjerfVästerbergslagens OL231308
Maja EliassonDomnarvets GOIF352067
Julia Hagelberg NordahlOK Kåre262163
Malin HållHJS-Vansbro OK258353
Enni LundbergOK Kåre2065373
Nora NordlundOK Kåre871001
Lina WidelundOK Kåre352976

H10 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Karl ForsgrenVästerbergslagens OL452621
August GörasLeksands OK208281
Helmer JöhnemarkStora Tuna OK2075135
Hampus KarlssonStorviks IF9050522
Casper LonevallStora Tuna OK1060105
Axel ThybeckLindebygdens OK352078
Olle WallmanVästerbergslagens OL343979
Nils Arvid WedmanVästerbergslagens OL2063728
Rasmus WidelundOK Kåre352975

D35 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia CarlssonLindebygdens OK2065337
Gunilla GräfningsGrycksbo IF OK443289
Marika HagelbergOK Kåre25664
Helena WallmanVästerbergslagens OL343219

H35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anders DalinLeksands OK760916
Anders NordahlOK Kåre352962
Thobias WidelundOK Kåre262274

D40 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Maria BylundFagersta OK452307
Anna FunkeLeksands OK7730716
Liselott NordgrenOK Kåre14632
Kristin RamsellLeksands OK217661

H40 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Niklas ErikssonVästerbergslagens OL710101
Pontus FunkeLeksands OK7750610
Krister GolsäterKorsnäs IF OK244010
Magnus GörasLeksands OK720331
Anders JanssonGrycksbo IF OK443272
Johan LundbergOK Kåre2072799
Donald McCarthyÄrla IF1221172
Peter ÖstmanVästerbergslagens OL37443

D45 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Izabell BirklinOK Kåre42989
Monika BlombergDalaportens OL43174
Maria HållströmGävle OK421872
Stina NordahlDomnarvets GOIF449204
Ulrika SilverGävle OK1700615
Yvonne SjödénÄlvdalens IF OK46888
Maria StrömbergAvesta OK214376
Charlotta WallinKorsnäs IF OK353662

H45 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Kennet AnderssonGrycksbo IF OK42560
Jonas BirgersonMalungs OK Skogsmårdarna302202
Jimmy BirklinMalungs OK Skogsmårdarna22899
Magnus HjorthDomnarvets GOIF442064
Thomas IvarssonOK Hammaren37615
Ola JernströmAvesta OK9660703
Stefan JohanssonOK Kåre9671023
Ulf KarlssonStorviks IF27633
Tomas NormanLeksands OK217647

D50 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Anna-Karin AdolfssonOK Kåre451032
Elisabet ElmertoftNorbergs OK208927
Anki GustafssonSäterbygdens OK939158
Mia GustafssonOK Kåre620414
Lotta JungåkerKorsnäs IF OK651229
Anita KlarSäterbygdens OK47068
Eva KorkeakoskiOK Milan306595
Lena LarssonSala OK9571015
Eva PetersonÄlvdalens IF OK9641108
Gunilla RylanderStora Tuna OK9610420
Anna-Karin RyttherVästerbergslagens OL304971
Carina SandbergSäterbygdens OK47094
Anna Von KrusenstiernaOK Kåre7651212

H50 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Lars GustafssonOK Kåre19437
Jonas KarlssonOK Tylöskog610309
Lars LundénAvesta OK256698
Ulf MagnussonLeksands OK630210
Gunnar SpelkvistHällefors OK417371
David SöderströmSala OK9005074
Robert ÖstlundSäterbygdens OK640607

D55 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Marie MalmbergKvarnsvedens GOIF OK9570121
Jannike WålbergOK Kåre36743

H55 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AlamaaIK Vikings OK42790
Nils-Erik BosselÄlvdalens IF OK9540313
Jan-Olof BäckOK Djerf43729
Bo GustafssonOK Tylöskog9600410
Kjell GustafssonOK Järnbärarna355380
Kjell KlarSäterbygdens OK1070460
Svante LindgrenKorsnäs IF OK571202
Lars MattssonOK Kåre9590502
Hans-Peter OlssonÄlvdalens IF OK9601112
Håkan SvenssonAlmby IK9590419
Klas ThybeckLindebygdens OK25025

D60 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Britt Linnéa ErikssonSala OK16904
Ann-Britt GöranssonAlmby IK521002
Tanja-Birgit SöderströmSala OK9550304

H60 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Karl-Erik AnderssonIFK Mora OK9510700
Lars DanilsVästerbergslagens OL37420
Bengt HanssonSäterbygdens OK47070
Lars HarkmanMalungs OK Skogsmårdarna441746
Mats HastadFellingsbro GOIF530729
Gunde HjalmarssonStora Tuna OK14867
Sven LarssonSärna SK259375
Sven-Erik LevinTierps SOK47396
Rolf MührerSvaide Roma SOK18117
Thom SandvikAvesta OK43058
Kenneth WålbergOK Kåre36328

H65 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Tord AndersenVästerbergslagens OL37408
Roland BergSäterbygdens OK1470414
Lars DahlströmVästerbergslagens OL36307
Christer HellströmStora Tuna OK14959
Per-Åke HullAlmby IK519155
Göran LarssonSala OK9501209
Mats MårtenssonStora Tuna OK14892
Lars-Erik TjäderIFK Mora OK37034
Per-Erik WåhlbergOK Linné592177
Ove ÅbergStorviks IF262176

D70 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Gurli BackFagersta OK445541
Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK714542
Ing-Marie MozéliusStora Tuna OK263335
Siv StamSäterbygdens OK44485

H70 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Östen AnderssonVästerbergslagens OL37236
Bo DanmoDomnarvets GOIF33873
Hans GruddStora Tuna OK14859
Jan Olof HedbergGagnefs OK33806
Janne JanssonMalungs OK Skogsmårdarna27457
P-G JanssonSäterbygdens OK1708708
Jan JohanssonIFK Hedemora OK888985
Sören JohanssonSala OK36224
Hans PerssonOK Älgen540323
Håkan RystedtStora Tuna OK14930
Stig-Olof StålAvesta OK540420

D75 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Inger Daniels-ÖstKorsnäs IF OK38750
Siv HasselgrundBjursås OK429750
Elvy WetterskoogHällefors OK46777

H75 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnar JohanssonFilipstads OK38372
Ove JohanssonOK Järnbärarna42419
Karl Henrik LovangVästerbergslagens OL37483
Hjalmar NordquistOK Järnbärarna449098
Folke NyströmVästerbergslagens OL37094
Svante NyströmVästerbergslagens OL304982
Uno PetterssonLeksands OK26954
John VallinOK Hedströmmen236930
Stig ÖstKorsnäs IF OK38043

D80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Maj Lis KnutssonKvarnsvedens GOIF OK42901

H80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elof BackFagersta OK18497

Inskolning (2)

NamnOrganisationBricknummer
Elin ForsHJS-Vansbro OK343104
Nils ForsgrenVästerbergslagens OL37481

U1 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Alice FunkeLeksands OK404070
Cornelia LonevallStora Tuna OK1080421
Lovisa ThybeckLindebygdens OK37576

U2 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen ForsgrenVästerbergslagens OL452647
Agnes GustafssonVästerbergslagens OL344093
Nelly RindeskogVästerbergslagens OL2077272
Peggy SilverbackeDomnarvets GOIF2072772

Öppen motion 3 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anders BryggarGrycksbo IF OK229673
Anna LonevallStora Tuna OK1974417
Joakim LonevallStora Tuna OK1110704

Öppen motion 5 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Sara GörasLeksands OK431438
Christina IvarssonOK Hammaren341591
Marita KarlssonStorviks IF903031
Elisabeth ÅkärbjärIFK Mora OK2083973

Öppen motion 7 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Maria Johansson LissGagnefs OK347260
Karin JohanssonGagnefs OK347244

Annonser