Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Vintercup Etapp:6

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Vintercup Etapp:6
Arrangörsorganisation: FK Herkules
Datum: söndag 22 februari 2015

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 76 anmälda deltagare.

Öppen motion 1 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Rasmus ArfwedsonFrölunda OL970702
Filip HanssonOK Löftan7060706
Albin SvenssonFK Herkules36516

Öppen motion 2 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Maja GraadIF Rigor9040324
Victor HanssonOK Löftan9040811
Erik KlerforsFK Herkules451934
Annette SeldénIF Rigor446166
Rebecka StenholdtFK Herkules2059048

Öppen motion 4 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Ulrika GranforsIF Rigor446159
Unni GranforsIF Rigor446160
Lisa HedströmGöteborg-Majorna OK1173341
Fredrik HofflanderGöteborg-Majorna OK13477
Peter JareFrölunda OL443309
Yvonne JungbjerGöteborgs SK14172
Liselott KönigssonFK Herkules1140108
Mikael KönigssonFK Herkules1962040
Johan LidbeckIK Uven2057205
Frida PerssonFK Herkules2077232
Hannes PerssonFK Herkules2059091
Emil SeldénIF Rigor446168
Thilda SeldénIF Rigor446167
Anna SvenssonIF Rigor1040611

Öppen motion 7 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Annika AasaIK Uven14367
Lennart AnderssonGöteborgs SK2048743
Anna BeischerIK Uven2057250
Eva BlomströmIK Stern247961
Edvin BorneFrölunda OL7201765
Katarina BorneFrölunda OL423427
Gösta CederinGöteborg-Majorna OK244893
Annika FolkessonIK Uven213810
Paula JungbjerFK Herkules352266
Ulla LindheIK Stern7201252
Gösta MalmerIF Marin Väst436137
Monika NilssonOK Alehof11543
Anna Ekbom OlsonIK Uven438405
Jan OlsonIK Uven331358
Lena PeterssonOK Alehof449292
Gun RosendahlIF Marin Väst13989
Hannes RosendahlIF Marin Väst2058724
Carin RudolfssonIK Uven234646
Maria VamlingFrölunda OL362507
Christer WestbergIFK Göteborg Orientering14207

Öppen motion 8 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Katarina AlmehedFrölunda OL248224
Lennart AlmströmIK Stern14267
Kristian AndersonGöteborgs SK2048774
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Sten BlomströmIK Stern14270
Anders CullbrandMölndal Outdoor IF14272
Ville GrahnIK Uven429833
Johan GranforsIF Rigor446162
Bo HermanssonGöteborg-Majorna OK450868
Lena HermanssonGöteborg-Majorna OK1399784
Gisela LindFK Herkules2059027
Maria PollMölndal Outdoor IF449513
Stefan SjöblomFrölunda OL581010
Immanuel StensötaFrölunda OL9807271
Martin SvenssonIF Rigor1701125
Lennart VamlingFrölunda OL362508
Torbjörn WikströmOK Orinto9470130
Håkan WåhlanderFrölunda OL239875

Öppen motion 9 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf AlmehedFrölunda OL641903
Anders ArfwedsonFrölunda OL721107
Thomas BorneFrölunda OL231396
Adam BrobergIF Rigor1981013
Magnus ForsbergFK Herkules451940
Stefan GraadIF Rigor9740719
Jan GrahnIK Uven438444
Laila B HöglundFK Herkules930917
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK550421
Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OK264516
Lovisa LemanGöteborgs SK2048765
Carl NorinFrölunda OL344587
Erik RuotsalainenFrölunda OL400007
Anders RybergMölndal Outdoor IF1700923
Helena SvenssonFK Herkules260670
Johan WettergrenIK Uven355784

Annonser