Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Vintercupen etapp 4

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Vintercupen etapp 4
Arrangörsorganisation: Frölunda OL
Datum: söndag 1 februari 2015

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 61 anmälda deltagare.

Vit/gul (1)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus FredrikssonFrölunda OL407285

Orange (8)

NamnOrganisationBricknummer
Unni GranforsIF Rigor446160
Liselott KönigssonFK Herkules1140108
Mikael KönigssonFK Herkules1962040
Frida PerssonFK Herkules2077232
Hannes PerssonFK Herkules2059091
Karin SandbergEj klubbansluten
Thilda SeldénIF Rigor446167
Axel ThelinMölndal Outdoor IF

Röd/Svart kort (26)

NamnOrganisationBricknummer
Emma AlmehedFrölunda OL930815
Katarina AlmehedFrölunda OL248224
Kristian AndersonGöteborgs SK2048774
Lennart AnderssonGöteborgs SK2048743
Sandra AppeltofftIK Uven
Karin AxelssonIK Uven14380
Anna BeischerIK Uven2057250
Eva BlomströmIK Stern247961
Edvin BorneFrölunda OL7201765
Katarina BorneFrölunda OL423427
Anna GrahnIK Uven444011
Lisa HedströmOK Pan-Kristianstad1173341
Bo HermanssonGöteborg-Majorna OK450868
Rosa JohanssonIK Uven14373
Paula JungbjerFK Herkules352266
Pierre KarlssonOK Alehof7550429
Monika NilssonOK Alehof11543
Anna Ekbom OlsonIK Uven438405
Jan OlsonIK Uven331358
Lena PeterssonOK Alehof449292
Maria PollMölndal Outdoor IF449513
Gun RosendahlIF Marin Väst13989
Hannes RosendahlIF Marin Väst2058724
Carin RudolfssonIK Uven234646
Christer WestbergIFK Göteborg Orientering14207
Henrik ÅslundIK Uven14336

Röd/Svart mellan (12)

NamnOrganisationBricknummer
Sara AlmehedFrölunda OL970607
Bernt AnderssonIF Rigor2058862
Bernt BerndtssonFrölunda OL431241
Sten BlomströmIK Stern14270
Johan GranforsIF Rigor446162
Lena HermanssonGöteborg-Majorna OK1399784
Kajsa JungbjerGöteborg-Majorna OK9980203
Johan OlsonIK Uven980310
Stig OvelandValbo AIF451684
Immanuel StensötaFrölunda OL9807271
Helena SvenssonFK Herkules260670
Lennart VamlingFrölunda OL362508

Röd/Svart lång (14)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf AlmehedFrölunda OL641903
Anders ArfwedsonFrölunda OL721107
Thomas BorneFrölunda OL231396
Adam BrobergIF Rigor1981013
Mats DahlrotIK Uven264571
Magnus ForsbergFK Herkules451940
Daniel FredrikssonFrölunda OL691024
Pär GustavssonGöteborg-Majorna OK611103
Laila B HöglundFK Herkules930917
Stefan JohanssonFrölunda OL11594
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK550421
Lovisa LemanGöteborgs SK2048765
Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK930613
Johan WettergrenIK Uven355784

Annonser