Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Wild West-sprinten

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Wild West-sprinten
Arrangörsorganisation: Bredaryds SOK
Datum: lördag 11 juni 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 550 anmälda deltagare.

D21 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Lina BergmanOK Skogsfalken820203
Patricia EdgarssonAndrarums IF960502
Anna EnvallIK Hakarpspojkarna710627
Anna HammarFalköpings AIK OK1555002
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad9912211
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad9912212
Sarah LindströmRonneby OK770601
Jennie RunessonGöteborg-Majorna OK9140827

H21 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Isak BergmanOK Skogsfalken820900
Andreas HultqvistTullinge SK960220
Daniel HärströmFalköpings AIK OK1860729
Andreas HöyeFredrikstad SK9062727
Torgny LindströmRonneby OK730619
Gustav RuneforsVäxjö OK7000611

D18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Olivia LönkvistOK Vivill225714
Sarah PerssonOK Denseln9200693
Amanda RangertIK Hakarpspojkarna980409

H18 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Elias AnderssonOK Norrvirdarna992410
Benjamin GabrielssonKungälvs OK9990801
Gustav HjellströmIK Hakarpspojkarna1990806
Axel JemssonOK Norrvirdarna364906

D16 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Julia ArvidssonVimmerby OK928000
Lovisa BlomgrenSOK Aneby8000523
Elin DjupsjöOskarströms OK402064
Isa EnvallIK Hakarpspojkarna680329
Isabell IsidorssonOK Vivill225760
Sabine JonestrandFK Finn418002
Vilma KarlssonOK Denseln9000124
Lotten KindlundhFK Finn8200020
Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna551414
Vendela LönkvistOK Vivill225713
Emma NilssonAlvesta SOK213750
Irmalinn NilssonHärlövs IF565432
Towa PetterssonOK Denseln243899
Julia RangertIK Hakarpspojkarna991911
Kajsa WardOK Vivill2089005

H16 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Filip BengtssonOK Lindéna8001337
Oscar EhrnbornAndrarums IF700227
Albin FalkNyköpings OK9010628
Simon GiselssonRonneby OK9010821
Josef HelanderOK Roxen9191317
Anton HolmOK Djerf9732327
Samuel HåkanssonRonneby OK800301
Oscar JemssonOK Norrvirdarna364905
Maxim JohanssonSol Tranås1525252
Emil NilssonAndrarums IF2058760
Gustaf NilssonVimmerby OK2094487
Marcus RagnarssonMarkbygdens OK1010908
Aron ThorénRonneby OK1010529
Albin TollOK Njudung7543288
Oliver ValleriusGamleby OK9200672

D14 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Isac AnderssonOK Norrvirdarna364903
Klara AnderssonOK Orion1060302
Linnea AnderssonFK Finn418008
Alma AppelgrenTrollhättans SOK9030210
Fanny CarlssonFK Finn418014
Ida EdvardssonEksjö SOK602072
Clara EhrnbornAndrarums IF9140907
Emma ErikssonAnnebergs GIF27750
Thea FagerströmIFK Göteborg Orientering600808
Hanna GabrielssonKungälvs OK9020321
Agnes GranOK Lindéna8001343
Alma GustafssonSOK Aneby9021008
Matilda HolmOK Djerf43716
Emma IsidorssonOK Vivill443511
Molly LindOK Lindéna8001339
Felicia LindbergFK Finn418001
Elin NilssonAndrarums IF2058759
Hanna OlssonIFK Sävsjö1020930
Sofia PalmFK Boken575799
Bella PalmqvistIFK Sävsjö217260
Elin RahmOK Norrvirdarna1987406
Elin RisbergSkattkärrs SOK244895
Clara SamuelssonOK Vivill225723
Nicolina SöderbergAlvesta SOK452831
Tuffi TiareNässjö OK1410851
My VelanderSurahammars SOK446087

H14 (32)

NamnOrganisationBricknummer
Brian AhlmAndrarums IF772424
Linus BoströmOK Alehof9020310
Linus BägebyOK Vivill443502
Hannes DegermanGamleby OK2062777
Rasmus ErikssonNässjö OK1410878
Fabian EvertssonLessebo OK1030915
Axel FlordalKatrineholms OK620502
Stellan GradinAndrarums IF9030429
Herman HellichiusAndrarums IF2058758
Isak HenningssonOK Gisle2093525
Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna1031008
Oscar HultgrenOK Njudung448444
Gabriel HåkanssonRonneby OK9021016
Erik JohanssonOK Alehof451065
Erik JohanssonFK Boken2057275
Rasmus JohanssonOK Stigen426071
Olle KallerbäckEmmaboda Verda OK439618
Simon KringstadOK Norrvirdarna10335
Jakob LindwallGävle OK18836
Hugo MandingerTrollhättans SOK9020820
Philip MartinssonFK Finn433964
Jonas MusslinderNyköpings OK7206311
Melvin NilssonHärlövs IF7090110
Karl PetersénOK Njudung7020210
Alfons PetersonOK Denseln7003057
Oskar SnickarsVimmerby OK2075461
Gabriel SteffertOK Tyringe2089472
Carl SvenssonOK Norrvirdarna7206832
Erik ThoressonAndrarums IF9020610
Fabian ValleriusGamleby OK9101402
Philip VibergRyda SK7201150
Alfred ÖstergrenAlvesta SOK244646

D12 (31)

NamnOrganisationBricknummer
Clara AdolfssonAnderstorps OK451856
Elaine AugustssonLessebo OK408676
Saga BorensvedOK Norrvirdarna7050112
Maja BäcklundRonneby OK2057288
Emelie BägebyOK Vivill443510
Ebba CrispinOK Denseln540106
Filippa FagerströmIFK Göteborg Orientering600824
Tilda HagelbergEksjö SOK430174
Sofie HelanderOK Roxen9191316
Stina JohanssonAnderstorps OK451859
Tuva JohanssonNässjö OK2095452
Ida JosefssonOK Gisle350692
Olivia KarlssonLessebo OK408678
Smilla LennartssonNässjö OK2075322
Allis NilssonVimmerby OK2094510
Emmie NordströmLessebo OK256500
Emmy PalmFK Boken880044
Stella RangertIK Hakarpspojkarna1040802
Tilda RosanderSOK Aneby9040201
Elin RothzénOK Gisle2095202
Linda SahlinNässjö OK423214
Minea SnickarsVimmerby OK2075198
Lisa SwartzOK Orion2058218
Moa SälebyNässjö OK1410856
Embla ThorénRonneby OK7502082
Telina TiareNässjö OK1410855
Ellen TollOK Njudung9619427
Alexia WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK354805
Tove ValleriusGamleby OK8629798
Julia WesthMullsjö SOK7040326
Hanna ÖbergGamleby OK452306

H12 (39)

NamnOrganisationBricknummer
Viggo AhlmAndrarums IF1050202
Ludwig AnderssonAndrarums IF2083895
Isak BengtssonOK Lindéna8001336
Lucas BoströmOK Alehof9041017
Oskar EricssonRonneby OK9005102
Martin ErikssonAnnebergs GIF27749
Casper GunnarssonOK Lindéna8001334
Johan GunnarssonOK Lindéna8001335
Victor HörnquistAnderstorps OK451854
Isak JohanssonOK Gisle7051007
Anton JosefssonOK Gisle350691
Anton KarlssonFK Finn451930
Rasmus KarlssonOK Denseln9040903
Vilgot KempeOK Denseln7800202
Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb7887788
Isac LindbergFK Finn418005
Tor LindqvistOK Vivill2059058
Hugo MartinssonFK Finn451925
Olof MusslinderNyköpings OK2066515
Cazper NilssonAndrarums IF8054052
Elias NilssonAndrarums IF2058756
Elias NorÉN AnderssonOK Lindéna8001345
Oskar NyquistEmmaboda Verda OK241807
Hugo PerssonOK Denseln449308
Olle PetersénOK Njudung9050517
Elis PetersonOK Denseln7003089
Nils SkymbergKFUM Örebro OK446036
William SteffertOK Tyringe2089123
Nils SwartzOK Orion2058124
Malcolm SvenssonAnderstorps OK2095369
Elias ThunbergOK Vivill443515
Elmer WaldfeltFinspångs SOK7990422
Albin VelanderSurahammars SOK2058279
Anton VelanderSurahammars SOK2058280
Kasper VemdalMullsjö SOK2087027
Simon WesthMullsjö SOK7151017
David WieslanderOK Vivill443512
Simon ÅkessonAnderstorps OK42199
Moltas ÖstergrenAlvesta SOK213760

D10 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna BäcklundRonneby OK2057257
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb2800761
Alice DegermanGamleby OK26771
Linnéa EdvardssonEksjö SOK9454776
Wilma ErikssonNässjö OK1410873
Mira FlansbjerKinnaströms SK203806
Vera FolkestadAnderstorps OK25868
Jasmine GustavssonVimmerby OK2075328
Alva HagelbergEksjö SOK439451
Isabella HolmOK Djerf43719
Alice JohanssonFK Boken2063886
Svea JohanssonAnderstorps OK2075158
Josefine JohnssonNässjö OK1410886
Alicia KivimäkiNässjö OK1410892
Amanda KlugNässjö OK2083855
Tilde LennartssonNässjö OK29417
Emma LindgrenNAIS Orienteringsklubb2075234
Ella NybergSkattkärrs SOK1080522
Frida RothzénOK Gisle2075277
Ebba SkullmanLinköpings OK435795
Ebba StenhagNässjö OK2078090
Alma SvenssonAnderstorps OK2095425
Stina SvenssonVimmerby OK2094484
Ida SälebyNässjö OK1410868
Edit TreptowAnderstorps OK451852
Molly ValleriusGamleby OK254739
Moa VemdalMullsjö SOK364847
Irma WesthMullsjö SOK7070412

H10 (31)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo BraamOK Denseln9505050
Viktor DanielssonVimmerby OK7070116
Oskar Engström PerssonAndrarums IF
Arvid EricssonRonneby OK9070309
Hjalmar FolkestadAnderstorps OK2075143
Oliver HammarFalköpings AIK OK1555015
Gabriel HogedalVänersborgs SK1080722
Liam HogedalVänersborgs SK1061008
Axel HäggAnderstorps OK2075189
William HärströmFalköpings AIK OK1060131
Matti JohanssonOK Njudung2059192
Eddie KarlssonOK Vilse 879060214
Wilmer KempeOK Denseln7060526
Emil LagnetegBoxholm-Mjölby OL1202021
Felix LindOK Älgen9200686
Alvin LönkvistOK Vivill2089048
Noah MulariOK Vilse 87205260
Adam NeroNässjö OK660902
Alfred NybergSkattkärrs SOK1060224
Nils NyquistEmmaboda Verda OK241809
Max OlssonIFK Sävsjö217252
Adam SamuelssonFalköpings AIK OK2078136
Noa SnickarsVimmerby OK2075190
Albin StormOK Njudung441023
Albert SvenssonFK Finn1071001
Hugo ThoressonAndrarums IF421411
Melker WaldfeltFinspångs SOK7003094
Oskar WardOK Vivill225705
Axel VibergRyda SK9060908
Carl ÖbergGamleby OK2062779
Ossian ÖstergrenAlvesta SOK213800

D35 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa BraamOK Denseln2048629
Jenny GreenOK Vivill19700
Elisabeth HagelbergEksjö SOK439450
Annika IsidorssonOK Vivill225774
Anna KempeOK Denseln259301
Anna-Lena LagnetegBoxholm-Mjölby OL2093440
Linda LexellFK Finn2101542
Camilla MatanovicVästerviks OK2050712
Maria MickelåkerAndrarums IF9790301
Hanna Pansell EdvardssonEksjö SOK9770417
Charlotte StenhagNässjö OK2078071
Emelie SvalinVänersborgs SK800707

H35 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas BraamOK Denseln9790223
Gustav BäcklundRonneby OK9781009
Jakob LexellFK Finn2101745
Johan MickelåkerAndrarums IF256336
Fredrik NilssonAndrarums IF2800753
Mikael NybergSkattkärrs SOK1810706
Lars ThorénRonneby OK9850917
Petter ValleriusGamleby OK9200677

D40 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Linda AhlmAndrarums IF7750302
Anneli ArvidssonVimmerby OK449503
Josefina BerglundFK Boken2063832
Ann BägebyOK Vivill2089019
Åsa CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb9761110
Annica CrispinOK Denseln701700
Charlotte FlansbjerOK Djerf17440
Kristina FlansbjerKinnaströms SK17417
Anneli GabrielssonKungälvs OK340203
Jenny JohanssonOK Gisle7602060
Sylvia KarlssonOK Lindéna7202814
Anna LennartssonNässjö OK2077916
Frida PalmFK Boken2078013
Maria PeterssonHalmstad OK966063
Maria Rosén ThelinJönköpings OK740104
Annika WesthMullsjö SOK7750604

H40 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Daniel AxelssonMålilla OK7203833
Patrick EricsonMullsjö SOK364843
Ingemar EricssonRonneby OK740409
Henrik FlordalKatrineholms OK740821
Daniel JohanssonRyda SK2050986
Martin JohanssonHalmstad OK721201
Göran KlemmingOK Stigen15524
Martin LarssonIFK Göteborg Orientering2059104
Stefan MusslinderNyköpings OK2066521
Michael NilssonAndrarums IF9721231
Magnus Nilsson-EhrnbornAndrarums IF741028
Fredrik NorÉNOK Lindéna9750207
Christian OlssonOK Tranan9740309
Heide PerssonAndrarums IF9730412
Henrik PetersonOK Denseln701600
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb7672080
Johan SwartzOK Orion262490
Per ThunbergOK Vivill443519
Jesper WaldfeltFinspångs SOK7000529
Christer ÖbergGamleby OK452366

D45 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Veronica AdolfssonAnderstorps OK2050979
Helen AhlstrandOK Vivill44543
Berit BengtssonOK Lindéna7202804
Carola BillingHultsfreds OK710729
Maria FolkestadAnderstorps OK302604
Susanne GranGamleby OK452364
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK450837
Camilla HolmqvistOK Stigen404056
Annika JohanssonOK Alehof441930
Marina JohanssonOK Njudung9101405
Martina KarlssonOK Vilse 8710134
Pernilla LindOK Lindéna8001346
Anna MattssonOK Norrvirdarna10333
Anna Nero NordmarkNässjö OK680720
Petra OlssonIFK Sävsjö2081961
Malin PerssonOK Denseln38784
Ingela ThoressonAndrarums IF681219
Åsa Tiare CarlssonNässjö OK1410900
Anna TillmanOK Norrvirdarna444606
Annelie WardOK Vivill43794

H45 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik ArvidssonVimmerby OK440949
Atakilte BeyeneNässjö OK245855
Urban BillingHultsfreds OK701218
Matti EnvallIK Hakarpspojkarna655565
Geir Inge FolkestadAnderstorps OK302617
Ulf GabrielssonKungälvs OK340207
Stefan GunnarssonOK Lindéna7202825
Erik HelanderOK Roxen9191315
Dan JohanssonFK Boken2057274
Hans JohanssonOK Reftele690302
Ulf JohanssonOK Gisle7005180
Stefan KarlssonOK Denseln710805
Per KempeOK Denseln9101916
Mikael LindOK Älgen710123
Torbjörn LönkvistOK Vivill225718
Anders NilssonVimmerby OK2094489
Ola NilssonAlvesta SOK213723
Håkan PalmFK Boken7102160
Andreas RangertIK Hakarpspojkarna9680706
Peter RisbergSkattkärrs SOK405457
Henrik SvenssonLessebo OK256432
Dennis TollOK Njudung9101429
Mikael WardOK Vivill43793
Stephan ÖstergrenAlvesta SOK213717

D50 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Susann BerntssonOK Reftele28643
Åsa Flink-SvenssonNässjö OK29408
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Madeleine KarlssonOK Norrvirdarna244721
Charlott LiljaOK Stigen15527
Margareta MandingerTrollhättans SOK32551
Lena PeterssonOK Alehof449292
Carina Rosén ErikssonAnnebergs GIF27736
Lena SwartzOK Orion9620620
Anette ThoressonAndrarums IF256320
Karin ÖhlinSOK Aneby9650327

H50 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Mats AnderssonOK Orion435798
Johan BlomgrenSOK Aneby36341
Jan GradinAndrarums IF216345
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK441218
Lars HolmgrenGamleby OK441465
Per JohanssonOK Reftele28639
Marko KarkulehtoOK Vilse 87660520
Anders KnudsenHerlufsholm OK886643
Martin MandingerTrollhättans SOK9650426
Hans-Olof PerssonOK Alehof2087246
Anders SjöbergOK Reftele9650818
Lars SkymbergKFUM Örebro OK448301
Magnus SvenssonNässjö OK19756

D55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Anneli BerggrenOK Denseln948370
Anita BodinGällstadbygdens SOK36217
Märit GustafssonEds SK44095
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna1958103
Agneta OlivestamVimmerby OK2021312
Lena RunessonOK Vivill9590412

H55 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Arto BlomdahlIK Hakarpspojkarna890706
Roger DjupsjöOskarströms OK29731
Sten GustafssonEds SK570726
Gunnar GustavssonOK Reftele28633
Benny JohanssonOK Reftele28652
Andres LaasOK Skogshjortarna610827
Lars RunessonOK Vivill582612

D60 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anne JohanssonOK Tranan13738
Siv LarssonVäxjö AIS9025597

H60 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Jan-Olov ErikssonAnnebergs GIF216598
Kent GranqvistVästerviks OK919658
Kjell KaminskyIF Hagen13674
Jan-Ola KarlssonOK Njudung2059178
Kjell NeroNässjö OK541106
Ulf PalmérUlricehamns OK560703
Björn PetterssonUlricehamns OK7530413
Tommy RoosFalköpings AIK OK38591
Rainer ScholzIK Vista205295

D65 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Gunilla HolstBottnaryds IF28207
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK28305
Inger LindblomOK Orinto14212

H65 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Hans CarlssonIFK Göteborg Orientering2059187
Bengt ElmerssonOK Norrvirdarna37605
Johnny GustafssonGamleby OK2800695
Lars HogedalVänersborgs SK500306
Sven-Olof LarssonVäxjö AIS9025593
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL10320

D70 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Berit ByströmOK Virdarna7430315
Ingrid HermanssonIK Ymer9431010
Monica LarssonOK Tranan12065
Ulla NilssonSOK Viljan9102779
Britt RangertIK Ymer9434343

H70 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnar AnderssonIK Vista353538
Waste ByströmOK Virdarna7430119
Lars-Åke ClaessonSkillingaryds FK7202810
Peter DahlstedtOK Pan-Kristianstad436126
Åke EckerbomIFK Sävsjö1441104
Lars FranssonBottnaryds IF28228
Rolf GabrielssonFalköpings AIK OK30674
Olle HermanssonIK Ymer38675
Göran JanssonGränna-Bygdens OK17994
Ingemar LindblomOK Orinto14209
Dag LorénOK Frisene501513
Kjell MånssonKarlskrona SOK2050912
Roland NilssonFalköpings AIK OK760404
Roland NilssonSOK Viljan9460113
Ronny RagnarssonMarkbygdens OK28526
Erling SamuelssonOK Vilse 879440823

D75 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg451423
Ann-Marie BirgerssonForserums SOK29812
Anna-Cajsa ErikssonJönköpings OK28059

H75 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Mats BirgerssonForserums SOK29811
Gunnar BrystHjobygdens OK13667
Bernt JohanssonOK Gisle205365
Göran KarlssonOK Bävern17657
Lars-Åke LarssonOK Tranan354072

H80 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad660818
Torild BornetunSkillingaryds FK7750921
Nils JanssonSkattkärrs SOK36178
Per LarssonJönköpings OK409289

U1 (42)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid AlexanderssonOK Denseln439526
Emilia AugustssonLessebo OK408677
Lova BergdahlOK Orinto451565
Oskar BerggrenIFK Sävsjö36256
Viktor BerggrenIFK Sävsjö217208
Clara BomanSkattkärrs SOK2060870
Linn BorgOK Denseln27197
Lova BraamOK Denseln1090622
Hugo BäcklundRonneby OK2093559
Ellen CarlssonFK Finn418015
Alexander CrispinOK Denseln
Gustav DanielssonVimmerby OK7100319
Emmy EllbringFK Finn418019
Lova ElvingFK Finn418012
Felicia GustavssonVimmerby OK41698
Sofia GustavssonVimmerby OK2094497
Alwin HärströmFalköpings AIK OK29432
Hjalmar HörnquistAnderstorps OK451860
Axel JarlNAIS Orienteringsklubb452583
Elise JohanssonNässjö OK1410859
Evanna JohanssonOK Njudung2059146
Lisa JohnssonFK Finn418007
Filippa KarkulehtoOK Vilse 871110706
Alexander LarssonFinspångs SOK443718
Ludwig LewisOK Vilse 87500979
Thea LewisOK Vilse 87205271
Viggo LewisOK Vilse 87205268
Josefine LindbergFK Finn418006
Alfons MickelåkerAndrarums IF18245
Charlie MulariOK Vilse 87205253
William MulariOK Vilse 87205254
Nellie NilssonOK Vivill2077549
Liam PeterssonIFK Sävsjö36249
Arvid RosanderSOK Aneby36888
Hugo SamuelssonFalköpings AIK OK2089259
Johan SandströmOK Älme7090218
Malte StenhagNässjö OK2095123
Sara StormBredaryds SOK
Olivia SvenssonFK Åsen1081218
Erik WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK354806
Vera WesthMullsjö SOK7120325
Karin WestströmAlvesta SOK1181928

U2 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Elvina BergdahlOK Orinto2800840
Enya BergdahlNässjö OK423212
Elin BomanSkattkärrs SOK2060891
Emmy BorgOK Denseln2101818
Alvar BroingOK Lindéna8001341
Isak ErikssonNässjö OK1410876
Gustav FranssonEmmaboda Verda OK7002034
Joel GabrielssonKungälvs OK340222
Linnéa GranOK Lindéna8001342
Vilmer HagelbergEksjö SOK452178
Märta HolmgrenGamleby OK2059981
Sigrid HolmgrenGamleby OK2059938
Love JonestrandFK Finn418016
Cornelia LarssonFinspångs SOK7003100
Emmy NilssonOK Vivill19680
Meliza NilssonAndrarums IF1189511
Olof NilssonVimmerby OK2094506
Olof NyquistEmmaboda Verda OK241812
Felix OhrgrenAnderstorps OK451853
Klara PalmFK Boken2078099
Linnéa SandströmOK Älme7070219
Wilhelm WestströmAlvesta SOK

Öppen motion 1 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AppelgrenTrollhättans SOK449691
Ulrika AppelgrenTrollhättans SOK449663
Charlotte EhrnbornAndrarums IF256335
Gustaf EhrnbornAndrarums IF304876
Benette LewisOK Vilse 87500978
Mikael LewisOK Vilse 87500980
Helena SvenssonOK Vilse 87205239
Simon TiareNässjö OK1410881
Edvin WaldfeltFinspångs SOK7003099
Helena WaldfeltFinspångs SOK1026072

Öppen motion 4 (33)

NamnOrganisationBricknummer
Annika AnderssonOK Orinto7300346
Magnus AnderssonOK Denseln2089115
Sara AnderssonOK Denseln2065321
Cenny AppelgrenTrollhättans SOK449665
Jörgen BengtssonOK Lindéna7202771
Tony BergdahlNässjö OK423217
Anneli BlomgrenSOK Aneby344312
Agneta BomanSkattkärrs SOK2060893
Thomas BomanSkattkärrs SOK2060900
Anneli BorgOK Denseln2101532
Eva DegermanGamleby OK452394
Lena ErikssonAndrarums IF2083900
Ola FranssonEmmaboda Verda OK7002991
Paula GranOK Lindéna7202805
Evelina HärströmFalköpings AIK OK29433
Frida JohanssonNässjö OK1410879
Jonny JohanssonOK Njudung17240
Leif JohanssonSol Tranås1960041
Lena JohanssonIFK Sävsjö2081974
Liza JohanssonSol Tranås1822603
Ingela KlassonNässjö OK1410897
Maria Lennborg SälebyNässjö OK1410877
Erik NyquistEmmaboda Verda OK241802
Helena NyquistEmmaboda Verda OK241804
Veronica SahlinNässjö OK245887
Hanna SamuelssonFalköpings AIK OK38008
Martin SnickarsVimmerby OK2075321
Jörgen StenhagNässjö OK2095134
Ola SvenssonFK Åsen1460808
Johan SälebyNässjö OK1410880
David WesthMullsjö SOK7206810
Anders WestströmAlvesta SOK244137
Åsa WestströmAlvesta SOK2057383

Öppen motion 7 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas BergdahlOK Orinto7300345
Robert BillingHultsfreds OK990321
Andreas DanielssonVimmerby OK7790406
Staffan EdströmOK Gisle350695
Lars HagelbergEksjö SOK450840
Gabriella JarlNAIS Orienteringsklubb21184
Emma KarlssonOK Denseln831204
Birger KlugNässjö OK1410882
Per LennartssonNässjö OK2075497
Jonathan LindOK Lindéna8001340
Helen NilssonHärlövs IF500918
Jenny NybergSkattkärrs SOK1830402
Jan SamuelssonFalköpings AIK OK38007
Marie SvenssonFK Åsen9821120
Sigrid VemdalMullsjö SOK364842

Annonser