Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Gällstad, sprint

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Gällstad, sprint
Arrangörsorganisation: Gällstadbygdens SOK
Datum: söndag 22 maj 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 161 anmälda deltagare.

D21 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Linda HallbergBredareds IF8101060
Anna HammarFalköpings AIK OK1555002
Karin HåkanssonOK Gränsen2077555
Malin JohanssonOK Tylöskog8199501
Emma KindbomIF Hagen25796
Ida-Maria SvenssonSävedalens AIK722004
Emilia SvärmOK Gisle15552

H21 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Simon AnderssonOK Kullingshof535251
Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna1031008
Gustav HjellströmIK Hakarpspojkarna1990806
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK441218
Jonathan KarlssonOK Tisaren8199509
Timo KononenOK Gisle7830306
Johan LarssonOK Skogshjortarna8441013
Adam LöfströmJönköpings OK9901058
Johan LöfströmJönköpings OK9512197
Linus SvärmOK Gisle15555

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sara HägnanderLidköpings VSK1971010

H16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Tobias ErixonOK Kullingshof444544
Marcus RagnarssonMarkbygdens OK1010908

D14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa EkMarkbygdens OK439883
Sofia ElverlindOK Tranan443674
Moa SkoogIF Hagen9031227

H14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ludvig CarlbomUlricehamns OK9100202
Lucas EfraimssonUlricehamns OK1013493
Albin GenbergUlricehamns OK427791
Isak HenningssonOK Gisle2093525
Lukas MagnerfeltFalköpings AIK OK448386
Gustav OhlinOK Tranan9020607
Adam SkoglundUlricehamns OK2101654

D12 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen ArneborgUlricehamns OK2077930
Stella BurénIK Ymer440892
Anna GenbergUlricehamns OK427792
Vilma GrimmergårdBredareds IF1200506
Maja NordinUlricehamns OK12468
Ebba NäsmanLerums SOK9041219
Sara OhlinOK Tranan7050808
Wilma PetterssonOK Kullingshof444578
Elin RothzénOK Gisle2095202
Anna ThörnebyKinnaströms SK444521
Lisa ÖstenssonOK Tranan7050209

H12 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Tim AnderssonOK Tranan12431
Erik ArneborgUlricehamns OK2079655
Alfred HallqvistUlricehamns OK451503
Joel HolmbergUlricehamns OK2059083
Isak JohanssonOK Gisle7051007
Otto LarssonOK Tranan1050615
Ville MartinssonOK Gisle362547
Isak SkoglundUlricehamns OK2101675

D10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Emilia ElverlindOK Tranan364895
Mira FlansbjerKinnaströms SK203806
Ella PetterssonOK Kullingshof208071

H10 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Albin EfraimssonUlricehamns OK2087126
Oliver HammarFalköpings AIK OK1555015
Edvin LennartsonUlricehamns OK2088546
Olle NordinUlricehamns OK12464

H35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik CarlbomUlricehamns OK239552

D40 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Susanne BiörsOK Tranan760028
Kristina FlansbjerKinnaströms SK17417
Jenny JohanssonOK Gisle7602060
Maria SkoogIF Hagen44807
Linda ThörnebyKinnaströms SK444581
Sofia ÖstenssonOK Tranan443691

H40 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Tobias GrimmergårdBredareds IF1972111
Anders HolmbergOK Vivill43795
Max LarssonOK Tranan1040575
Robert SkoogIF Hagen451824

D45 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK450837
Ann-Sophie OhlinOK Tranan720507

H45 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas AnderssonOK Tranan710600
Conny ErixonOK Kullingshof444536
Ulf JohanssonOK Gisle7005180
Anders KindbomIF Hagen25795
Stefan NordinUlricehamns OK354069
Ola SteneborgOK Orinto42118

D50 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Eva HägnanderLidköpings VSK1441111
Lena OlssonKinnaströms SK44745

H50 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas BornetunSkillingaryds FK7630808
Niclas EkMarkbygdens OK244979
Bosse HaglundBredareds IF1962831
Gert JonssonIK Hakarpspojkarna621230
Pontus LöfströmJönköpings OK229486

D55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna1958103
Gunilla LarssonBredareds IF36976
Ann SvärmOK Gisle15560

H55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Arto BlomdahlIK Hakarpspojkarna890706
Magnus JoelssonSOK 68610325
Andres LaasOK Skogshjortarna610827

D60 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anita EklöfIK Ymer540528
Anne KaillIK Omega9541215
Monica MartinssonOK Tranan540504

H60 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Bill AnderssonI 15 IF24903
Magnus AnderssonUlricehamns OK9101531
Lennart GustafssonJönköpings OK451942
Bengt JonassonGöteborg-Majorna OK9540930
Ulf PalmérUlricehamns OK560703
Björn PetterssonUlricehamns OK7530413
Rainer ScholzIK Vista205295

D65 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna18609
Gunilla HolstBottnaryds IF28207
Kristina JohanssonMullsjö SOK30802
Inger LindblomOK Orinto14212

H65 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Olle AdolfssonLerums SOK7001947
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Henry DjurbäckMarkbygdens OK28809
Kent ErikssonLerums SOK446293
Tomas GöransonIK Ymer36851
Stig HjortvallBorås GIF9480512
Kurt JohanssonOK Gisle15569
Kjell MartinssonOK Tranan890406
Lars-Olof RönnqvistOK Löftan450655

D70 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid HermanssonIK Ymer9431010
Birgitta JohanssonOK Tranan512468
Birgitta KarlssonOK Orinto19116
Monica LarssonOK Tranan12065
Birgit LjungOK Gipen26308
Britt RangertIK Ymer9434343
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK7206830

H70 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna505535
Roland BomanUlricehamns OK33625
Kurt FredrixonOK Skogshjortarna7019555
Göte JohanssonOK Tranan512464
Lars JohanssonOK Skogshjortarna355805
Pär-Erik JohanssonMarkbygdens OK9440525
Hans KarlssonOK Orinto19115
Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna1430317
Ingemar LindblomOK Orinto14209
Roland NilssonFalköpings AIK OK760404
Sven-Olof PetterssonMullsjö SOK30793
Ronny RagnarssonMarkbygdens OK28526
Göran SvanBorås GIF7511772
Mårten SvenssonOK Gipen9441112
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK7206820

D75 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Marie BirgerssonForserums SOK29812
Vivi-Anne BylundRydboholms SK18844
Anna-Cajsa ErikssonJönköpings OK28059
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna28476
Birgit Smedberg NilssonHestra IF29942

H75 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Rune AhlanderJönköpings OK37647
Mats BirgerssonForserums SOK29811
Torild BornetunSkillingaryds FK7750921
Gunnar BrystHjobygdens OK13667
Gunnar BylundRydboholms SK225123
Bernt JohanssonOK Gisle205365
Lennart KammenhedJönköpings OK409290

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Adelia BurvallOK Orinto451536

U1 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ludvig BurvallOK Orinto451537
Ester GrimmergårdBredareds IF44448
Stina GrimmergårdBredareds IF44449
Theo LarssonOK Tranan1080117

U2 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Elliot BurvallOK Orinto451538
Jacob HolmbergUlricehamns OK449756
Meja PetterssonOK Kullingshof452866
Frida RothzénOK Gisle2075277

Öppen motion 5 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Susanne ArneborgUlricehamns OK2077907
Robert BurénIK Ymer640801
Andreas NäsmanLerums SOK446216
Torbjörn PetterssonOK Kullingshof452881
Åsa PetterssonOK Kullingshof452876

Öppen motion 8 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Lars ArneborgUlricehamns OK2077906
Staffan EdströmOK Gisle350695

Annonser