Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Swedish League, #1, sprint (WRE), med Brösarpssprinten

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Swedish League, #1, sprint (WRE), med Brösarpssprinten
Arrangörsorganisationer: Andrarums IF / Ringsjö OK
Datum: lördag 9 april 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 835 anmälda deltagare.

W21 Elit (69)

NamnOrganisationBricknummer
Tove AlexanderssonStora Tuna OK1406185
Frida AnderssonFalkenbergs OK860521
Lisa AnderssonÄrla IF920744
Sarah-Jane BarrableOK Ravinen9840610
Isia BassetIFK Göteborg Orientering997821
Louise BeechOK Södertörn910206
Andrine BenjaminsenLillomarka OL681799
Emma BergmanGöteborg-Majorna OK912189
Helena BergmanOK Ravinen850828
Emma BergströmOK Vargen9005269
Junia BirgerssonVisborgs OK959372
Amilia BjörklundSävedalens AIK930819
Frida BrogrenSävedalens AIK940421
Linnea ClaesdotterOK Denseln890426
Julia DahlHelsingborgs SOK9940707
Anastasia DzianisavaSävedalens AIK981991
Angelica EngströmSkåneslättens OL9930330
Ellinor ErikssonKFUM Örebro OK7950523
Anna ForsbergGöteborg-Majorna OK900220
Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna919396
Lilian ForsgrenOK Tisaren9900202
Jolanta GänssingerOK Skogsfalken895014
Anna HaatajaSK Pohjantähti9799999
Sara HagströmFalköpings AIK OK775959
Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad900412
Helen HanstockÖstersunds OK891216
Josefine HeikkaAlfta-Ösa OK1860901
Linnéa HolmqvistHagaby GoIF Örebro930409
Vendula HorčičkováSödertälje-Nykvarn OF515413
Kristin HylanderNyköpings OK912562
Tiia IstolahtiMS Parma553319
Elsa JanssonJärla Orientering7880729
Filippa JohanssonJönköpings OK957344
Malin JohanssonOK Tylöskog264861
Frida Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF618941
Ursula KadanOK Pan-Kristianstad1406181
Helena KarlssonIFK Lidingö SOK920427
Josefine KlintbergOK Ravinen940130
Therese KlintbergLinköpings OK501697
Signe KlintingJärla Orientering504532
Annie LennartssonSkåneslättens OL7906300
Caroline LindelöwHärlövs IF9102600
Sara LundstenSundsvalls OK920216
Susen LöschÄrla IF500293
Maria MagnussonSävedalens AIK809092
Vera MüllerovaTisvilde Hegn OK515442
Krystal NeumannJärla Orientering7999111
Kirsi NurmiIFK Göteborg Orientering9982611
Irina NybergHellas Orientering8625717
Rebecka NylinOK Tisaren890403
Anna NärhiIFK Göteborg Orientering9012206
Karolin OhlssonJärla Orientering775751
Kristin OlovssonRehns BK950604
Alva OlssonLinköpings OK7201123
Lia PatscheiderOK Pan-Kristianstad2032011
Lovisa PerssonOK Tisaren822119
Erica PetterssonIFK Göteborg Orientering9505100
Lisa RisbyOK Kåre1394099
Anna Maria RoubertOK Ravinen545690
Samantha SaegerOK Linné1406136
Sanna SkoogKils OK951919
Lina StrandGöteborg-Majorna OK881223
Marika TeiniSK Pohjantähti7200137
Ellinor TjernlundOK Tisaren909424
Josefin TjernlundOK Tisaren970312
Anna WehlinSkogspojkarnas OK940018
Tuulia VibergMS Parma1401082
Evelina WickbomVittjärvs IK941217
Nadiya VolynskaOK Orion895412

M21 Elit (86)

NamnOrganisationBricknummer
Valters AbolinsOK Klemmingen851219
Markus AdolfssonTullinge SK9120483
Martin AhlbergerHestra IF547975
Niklas AldénOK Linné972932
Aleksei AlekseyonokIK Hakarpspojkarna895797
Emil AnderssonÄrla IF501778
Emil AnderssonTullinge SK950404
Erik AnderssonOK Orion9950120
Rassmus AnderssonOK Linné7204057
Daniel AttåsOK Tisaren871215
Joakim AxelssonTrollhättans SOK9780802
Anders AxlingSundsvalls OK820513
Nick BarrableOK Ravinen9740608
Max Peter BejmerIFK Göteborg Orientering920603
Ilya BeliankaSävedalens AIK7204880
Henrik BengtssonFalkenbergs OK780128
Marcus BerggrenNyköpings OK930901
Gustav BergmanOK Ravinen909192
Aleksander BernaciakOK Orion504030
Oscar BjörckJärla Orientering9930812
Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna880301
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn OF9920503
Björn CederbergOK Pan-Kristianstad950722
Erik ClassonOK Orinto519808
Davis DislersIK Hakarpspojkarna1110000
Remi DuboisIFK Göteborg Orientering590759
Fredrik EdénIFK Göteborg Orientering921234
Rasmus ElmelidLinköpings OK9007063
Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn OF9105041
Ludvig ErikssonSödertälje-Nykvarn OF930703
Sergey FedatsenkaSävedalens AIK981995
Erik Folkesson BlomIFK Mora OK890431
Jonathan GunnarssonMalmö OK820218
Patrik GunnarssonBig Foot Orienteers760508
Didrik HallNyköpings OK940128
David HectorSnättringe SK951116
Assar HellströmOK Ravinen941128
Andreas HolmqvistHestra IF599699
Martin HärbergJärla Orientering7850114
Andreas HöyeFredrikstad SK9062727
Anders JohanssonRehns BK930809
Anton JohanssonOK Orion940425
Mattias JohanssonIFK Mora OK9000410
Henrik JonssonOK Rodhen871992
Jonathan KarlssonOK Tisaren950930
Patrik KarlssonVäxjö OK871223
Pontus KarlssonMarkbygdens OK940710
Thomas LandqvistMalungs OK Skogsmårdarna9746785
Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn OF900122
Erik LindgrenKFUM Örebro OK940226
Jacob LindstamOK Ravinen988778
Ludwig LjungqvistIK Hakarpspojkarna940103
Oskar LjungqvistIK Hakarpspojkarna905522
Simon LundinFinspångs SOK940902
Oskar LundqvistOK Orion950920
Jesper LysellRehns BK449844
Jakob LööfMalungs OK Skogsmårdarna525625
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF8091108
Artem PanchenkoIFK Mora OK502556
Philip PerssonOK Orion950914
Robin PousetteLånghundra IF9930213
Martin RegbornHagaby GoIF Örebro920210
Albin RidefeltOK Linné911123
Johan RunessonGöteborg-Majorna OK9901120
Andres SaetaluMS Parma682052
Andrey SalinSävedalens AIK888049
Denys ShcherbakovRonneby OK1007048
Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK850300
Oskar SjöbergOK Linné901220
Jesper SjögrenHestra IF931017
Anton SjökvistStora Tuna OK910924
Felix SpäthLillomarka OL621134
Ralph StreetSödertälje-Nykvarn OF503536
Kevin StåhlOK Hammaren952413
Anton SundgrenLånghundra IF9931204
Rasmus SvantessonOK Pan-Kristianstad9510053
Emil SvenskStora Tuna OK9783675
Joakim SvenskStora Tuna OK527019
Andreas SølbergIFK Göteborg Orientering903039
Johan TörnrothHestra IF891026
Karl WalheimÄrla IF907719
Anders VedinSundsvalls OK9940430
Johan WikströmSävedalens AIK880917
Jens WängdahlNyköpings OK626746
Gernot YmsénOK Pan-Kristianstad9887766
Rudolfs ZernisÄrla IF503714

D20 Elit (61)

NamnOrganisationBricknummer
Emelie AnderssonVänersborgs SK602069
Josefine AnderssonOK Renen9970204
Fanny AsketunOK Roxen962512
Hanna BarkegrenStora Tuna OK961005
Emma BengtssonÅrsunda IF971144
Amanda BerggrenTullinge SK7970306
Märta BerggrenOK Kolmården9961001
Elvira BjörklundTrollhättans SOK970513
Elin CarlssonOK Pan-Kristianstad962608
Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad533251
Line CederbergOK Pan-Kristianstad971212
Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering970216
Patricia EdgarssonAndrarums IF960502
Erica EdmanLeksands OK9702201
Matilda ErikssonVästerbergslagens OL970727
Josefin ErlandssonOK Milan7970101
Caroline FinderupOK Pan Århus1298765
Linnéa GolsäterEksjö SOK970197
Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna970703
Moa GustafssonUddevalla OK9200663
Hedwig HaasSundsvalls OK9960807
Pim HedbergOK Pan-Kristianstad960416
Emma HelmerssonVästerås SOK975007
Johanna HenrikssonOK Tisaren9702100
Sigrid HolmgrenOK Renen960301
Erica HöstHjärnarps OL9703060
Josefine HöögHagaby GoIF Örebro960607
Amanda JohanssonOK Orion960701
Kajsa JohanssonJönköpings OK971117
Tilda JohanssonOK Orion960409
Sara JosarpFK Friskus-Varberg960526
Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF960706
Emma KindbomIF Hagen25796
Sara KindlundOK Tranan551081
Anna KindlundhSödertälje-Nykvarn OF960104
Hanna KorhonenOK Ravinen9606096
Mathilde Nørgård KrachtTisvilde Hegn OK1404081
Anna KristianssonTrollhättans SOK730615
Josefine KristianssonTrollhättans SOK960103
Josefine LindOK Pan Århus1401715
Hanna LindströmOK Tranan970903
Louise LundgrenVäxjö OK960420
Elin LundqvistOK Orion970329
Astrid MaagSøllerød OK1395509
Sandra NäslundVästerås SOK970307
Petra OlejnikOK Skogsfalken1960920
Elin PetterssonIFK Göteborg Orientering9709090
Moa PetterssonKarlskrona SOK961220
Märta Ransjö ZanderOK Tyr970124
Signe RosendahlOK Renen7971126
Tove RönnbäckVisborgs OK9711270
Andrea SvenssonOK Tisaren960996
Iben ValeryTisvilde Hegn OK407765
Anni ValtonenMS Parma525254
Magdalena Van de VoordeTullinge SK960117
Amanda Falck WeberEksjö SOK505588
Agnes WesterbergTrollhättans SOK9970117
Petra VäliheikkiMS Parma246703
Klara YngvessonUmeå OK7970907
Johanna ÖbergRyda SK960827
Annie ÖnstenIK Hakarpspojkarna970401

H20 Elit (63)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF8033308
André AnderssonOK Kåre970218
Ola AnderssonOK Orion970706
Rasmus ArfwedsonFrölunda OL970702
Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL971031
Ludwig BergfalkJärfälla OK9704186
Thomas CurigerOK Orion8623289
Martin DjerfIK Hakarpspojkarna961017
Rafael DobnikEksjö SOK7727722
Philip EdvardssonEksjö SOK970222
Karl EngesAttunda OK960816
Oskar EngmanNyköpings OK433635
Sven EngströmLinköpings OK961169
Anton ForsbergLånghundra IF931302
Jakob FranssonOK Milan9707100
Malthe GaarsdalTisvilde Hegn OK543434
John GabrielssonSävedalens AIK960704
Filip GrahnHestra IF960312
Jonas GustafssonOK Kåre971121
Mattis HallbergIK Uven451915
Jonas HammarskiöldOK Skogsfalken970315
Amadeus HanssonGotlands Bro OK1997123
Anton HanssonIK Hakarpspojkarna961023
Simon HectorSnättringe SK970712
Samuel HedlundLånghundra IF960715
Nils HenrikssonBergnäsets AIK7931606
Alexander HörnquistÖrnsköldsviks OK9000066
Filip IvarssonOK Hammaren962807
Filip JacobssonOK Tisaren9970706
Viktor JanrikOK Linné887874
Ville JohanssonOK Kolmården970504
Andreas Duc JørgensenTisvilde Hegn OK8140397
Mikkel Kaae-NielsenSøllerød OK999929
Filip KarlssonIF Hagen9707031
Asger Skytte KirkegaardTisvilde Hegn OK681753
Markus LarssonHestra IF953319
Oskar LeinonenOK Kolmården960108
Albin LillieströmOK Roxen970116
Oskar LindEksjö SOK8070925
Per LindmanFinspångs SOK960200
Oskar LindqvistSävedalens AIK9960126
Jaromir MielecIK Hakarpspojkarna515123
Arvid NordIK Hakarpspojkarna970517
Johan NordinSundsvalls OK556633
Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna960518
Andreas PeterssonBurseryds IF960410
Samuel PlumppuHestra IF812999
Elias RankkaOK Roxen427097
Johannes RidefeltOK Linné930800
Aaro RuoholaMS Parma7122896
Carl Emil Schøier KovstedTisvilde Hegn OK681849
Jesper SjöblomSödertälje-Nykvarn OF8271197
Edvin SmedbergOK Skogsfalken960505
Lucas SundbladEksjö SOK970502
Oscar SundlöfSundsvalls OK9005081
Niklas SundqvistTullinge SK960810
Adam TellsénOK Roxen777368
Emil TellsénOK Roxen960400
Filip WadstenOK Landehof961130
Johan WennermarkOK Orion8421000
Simon WikströmOK Pan-Kristianstad1997523
Emil ØbroOK Orion864008
Oskar ÖqvistBergnäsets AIK7197341

D18 Elit (80)

NamnOrganisationBricknummer
Frida AnderssonTolered-Utby Ol-klubb2065112
Klara AnderssonOK Pan-Kristianstad990213
Victoria AsketunOK Roxen990900
Klara AxelssonMarkbygdens OK992860
Lisa BerggrenOK Kolmården9991223
Sophia BjörnlingerIK Hakarpspojkarna980213
Sandra BoströmOK Linné9990602
Jenny BredfeltLunds OK981013
Myrra CarlssonOK Orion980614
Mimmi DahlbergBredaryds SOK9000899
Elinor DelinOK Pan-Kristianstad990428
Emma DjerfLerums SOK988919
Klara ElmbladBredaryds SOK256665
Isa EnvallIK Hakarpspojkarna680329
Maria ErikssonEds SK9200660
Moa ErlandssonVimmerby OK9990311
Sanna FastEksjö SOK980801
Tove FlodmanOK Hammaren9990504
Jonna ForsVästerås SOK9807031
Elin GranstedtIK Hakarpspojkarna980820
Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna900718
Emma HagrotTäby OK9980121
Johanna HagströmFalköpings AIK OK772893
Moa HanssonBredaryds SOK984091
Emmy HelmerssonHässleholms OK9990501
Hanna HugossonSundsvalls OK940855
Hanna HänströmTäby OK9809051
Wilma JanssonVänersborgs SK7981118
Lisa JohanssonOK Tranan791111
Emelie JonassonForsa OK9990204
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad9912211
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad9912212
Jonna JungåkerKorsnäs IF OK980414
Ronja JungåkerKorsnäs IF OK991212
Amanda KarlssonOK Ravinen553566
Emelie KarlssonOK Landehof9990326
Vilma KarlssonSnättringe SK990417
Anna KarlströmOK Linné9811191
Hanna KjellinForsa OK9990314
Sofia KlassonHestra IF994433
Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn OF2060888
Agnes KrachtTisvilde Hegn OK2049933
Ida KristianssonTrollhättans SOK990304
Erika Källvik LeufvénÅmåls OK9000089
Johanna Källvik LeufvénÅmåls OK9004388
Hanna LagerbergOK Södertörn500531
Wilma LagerhällRehns BK9102107
Isabella LagoGöteborg-Majorna OK7991025
Ebba LeicktTullinge SK980511
Emelie LorénOK Landehof342389
Tilda MarmelidOK Roxen9191319
Lovisa MartinssonOK Tyr860216
Hanna MårtenssonOK Skogsstjärnan9904299
Elin NallgårdVästerås SOK9991108
Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad9980503
Stina NordinSundsvalls OK780000
Tova OlssonIK Hakarpspojkarna9633321
Vilma PerssonOK Skogsfalken980813
Emma PetterssonOK Roxen9980908
Amanda RangertIK Hakarpspojkarna980409
Heini RintanenEksjö SOK7206418
Hanna RöstinSöders-Tyresö449566
Gabriella S BerganderEksjö SOK980320
Saga SanderOK Milan42867
Astrid SimonssonSundbybergs IK9806211
Amelia SkalbergBredaryds SOK7980516
Ellen SkoogOK Hammaren7990828
Nikoline Holm SplittorffFIF Hillerød981613
Fanny SundbladEksjö SOK992704
Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna992121
Lise TermansenOK-Htf1395519
Lovisa TorstenssonEmmaboda Verda OK980415
Rebecca WaldenfjordJärfälla OK9981017
Jenny WegebroUmeå OK990227
Moa WestbladOK Ravinen990214
Sofia WestinVittjärvs IK990122
Elin WihlborgOK Gynge9904200
Vilma Von KrusenstiernaOK Kåre9990922
Ida ØbroOK Orion681673
Sofia ÖstermanVänersborgs SK990501

H18 Elit (111)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas AnderssonOK Roxen9991021
Waldemar AnderssonLånghundra IF9980107
Felix AxelssonMarkbygdens OK990106
Fritjof AxelssonFK Göingarna7981025
Viktor BarkegrenStora Tuna OK990300
Emil BjörnlingerIK Hakarpspojkarna1991121
Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK9806190
Carl CarlssonNyköpings OK9990323
Arvid ClaessonJönköpings OK9812281
Simon DahlbergOK Nolaskogsarna9903265
Hugo DalhammerOK Roxen9680535
Rasmus Damgaard NielsenCopenhagenO682005
Rickard DjerfTibro OK980412
Oskar EdvardssonJärfälla OK609099
Ludvig EkNyköpings OK9991313
Georg EklöwOK Södertörn8240599
Rasmus EkströmMS Parma553316
Oskar EngesAttunda OK990802
Hugo ErikssonOK Nolaskogsarna8404244
Pontus ErlandssonSOK Viljan981222
William ErnlundOK Linné9000800
Oskar ForsbergTullinge SK9905080
Gustav FrænellSundsvalls OK997275
Douglas Fransson LeeOK Alehof980280
Axel GranqvistOK Ravinen990918
Emil GrehnOK Rodhen9990829
Olle GrywenzOK Linné9101542
Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna990123
Jonatan GustafssonKFUM Örebro OK9991228
Ludvig HallabroHässleholms OK1000930
Axel HalvarssonKarlskrona SOK1992212
Nils Hammaräng GripKalmar OK9101917
Fredrik HamreforsVästerås SOK9000319
Henrik HamreforsVästerås SOK9980422
Lasse August HelwegTisvilde Hegn OK9130699
Erik HerneOK Ravinen9905131
Isak HertinVästerviks OK8635813
Aleks HiidenhoviMS Parma525255
Carl HolmbergIF Hagen9991212
Simon ImarkTullinge SK801121
Victor ImarkTullinge SK801122
Henrik JohannessonRonneby OK9980705
Fredrik JohanssonOK Nackhe980802
Oscar JohanssonKarlskrona SOK990331
Andreas JonssonOK Orion990805
Olle JosarpFK Friskus-Varberg980923
Aaro JulkunenMS Parma9200718
Erik JönssonLunds OK990319
Emil KarlssonHestra IF244731
Per KarlssonOK Tylöskog980300
Joel KarnehedOK Roxen991910
Walter LagerhällRehns BK9200692
Johan LammFrölunda OL1000014
Eero LapilaMS Parma9102193
Harald LarssonBergnäsets AIK7990615
John LarssonRånäs OK9990423
Simon LarssonOK Hällen981204
Hugo LillieströmOK Roxen990911
Pontus LindblomOK Roxen980228
Hugo LindbärgOK Södertörn1990820
Felix Lindell ÖhmanOK Måsen9990505
Hampus LindmanIK Hakarpspojkarna1999719
Johan LindmanFinspångs SOK990399
Hugo LomMarkbygdens OK7990070
Oliwer LundbergOK Bävern9988175
Lukas LundgrenVäxjö OK980407
Mikkel Lyskjær JensenTisvilde Hegn OK681767
Adam LöfströmJönköpings OK9901058
Alfred LönnVästerås SOK7980120
August MollénOK Denseln990826
Julius MolsenSøllerød OK9005295
Egil MorastHaninge SOK773232
Rasmus Møller JessOK Linné1682236
Laurits Bidstrup MøllerOK Pan Århus9990001
Rasmus MöllerArboga OK7000380
Algot NajvikOK Pan-Kristianstad931227
Erik NielsenOK Linné7170898
Lucas NorrmanAttunda OK452376
Hampus NyströmIF Hagen9991209
Erik OlssonGävle OK980800
Mårten OlssonGävle OK981308
Viktor OssianssonIK Hakarpspojkarna990592
Johan PerssonAttunda OK7980530
Emil PetterssonKarlskrona SOK990824
Konsta PiironenMS Parma553317
Fryderyk PryjmaRehns BK9980407
Oscar PrytzTjalve IF Norrköping9904077
David RisbergKils OK980506
Akseli RuoholaMS Parma7191998
Daniel RönnqvistOK Linné9990819
Robin SalénBergnäsets AIK980128
Simon SchusterIFK Lidingö SOK9101417
Fricis SpektorsTurun Metsänkävijät9200490
Otto StuhlhoferOK Landehof9981127
Benjamin SturekSOK Viljan9999092
Jesper SvenskStora Tuna OK980628
Olle SörqvistMarkbygdens OK990312
Lasse Fugmann ThamdrupTisvilde Hegn OK682123
Filip TrofastBredaryds SOK8221299
Eskil TryggöTrollhättans SOK992103
Sixten TörnqvistVästerås SOK9000522
Andreas UllerKils OK980227
Ludvig WaktelSvaide Roma SOK729486
Viktor WassénVänersborgs SK9881337
Johan WehlinSkogspojkarnas OK501820
Rasmus WickbomVittjärvs IK980927
Christopher WilestedtAttunda OK442006
Erik WinbladhLunds OK7991118
Viktor WohlgemuthOK Ravinen2048666
Isac von KrusenstiernaOK Kåre7980114
Rune ØstergaardSøllerød OK8621040

D21 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Emelie AnderssonHässleholms OK41633
Maria ArvidssonGöteborg-Majorna OK870317
Eleonore BjerstedtHässleholms OK8311293
Petra EklundLunds OK889650
Therese EkströmHalmstad OK445088
Maria ElmelidLinköpings OK908654
Marie EngOK Pan-Kristianstad780721
Lisa FolinoKarlskrona SOK900731
Anna IsgrenMalmö OK12643
Siri JeppsonKatrineholms OK940507
Sofie LandqvistKöping-Kolsva OK9105040
Ann-Sofie LarssonÖrkelljunga FK910515
Anna LööfOK Pan-Kristianstad403088
Wiviann OttossonMalmö OK9101722
Maja PetterssonKarlskrona SOK920809
Marie SvenssonFK Åsen9821120
Sandra SällbergFK Åsen47193
Siri WahlströmMalmö OK42675
Linda WesterbergTrollhättans SOK242494
Melinda YmsénOK Pan-Kristianstad1406138

H21 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Felix AlnervikHelsingborgs SOK9810930
Maxime BonneauLinköpings OK1603775
Stefan ElfLunds OK7201378
Jonas Falck WeberTisvilde Hegn OK888414
Stefan GunnarssonOK Lindéna16509
Rickard IngessonLunds OK9005064
Mattias JacobssonMalmö OK347384
Simon JakobssonLånghundra IF7496620
Fredrik JohanssonBredaryds SOK884421
Petter JohanssonOK Tisaren940112
Mattias JägstedtHalmstad OK7003071
Fredrik PerssonHalmstad OK437490
Kristoffer SidebyGöteborg-Majorna OK7720209
Dag StridhUmeå OK208172
Karl UtterbackMalmö OK9820128
Anton ÖsterbladKarlskrona SOK911103

D18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Erica HenrikssonSimrishamns OK12397

H18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Thor Find AndersenSøllerød OK435302
Carl BörnstedtKungälvs OK9804220

D16 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna AhlströmLunds OK7020141
Hilda AxelssonFK Göingarna961860
Elin BergOK Ravinen2050955
Ebba BerglinKarlskrona SOK7010812
Clara DahlHärlövs IF9010914
Emilia EngelOK Ravinen9010304
Frida HectorSnättringe SK422445
Ebba JensenSkåneslättens OL1444619
Hanna JohannessonRonneby OK9812368
Lovisa JohanssonKarlskrona SOK7010228
Paulina JägstedtHalmstad OK7003086
Maja KindlundOK Tranan1957630
Malin KristianssonTrollhättans SOK920121
Alma LeijonHärlövs IF1010626
Linn LindblomMalmö OK9092000
Tina LjungqvistLunds OK9092001
Irmalinn NilssonHärlövs IF565432
Ella OlssonGrycksbo IF OK9839280
Julia RangertIK Hakarpspojkarna991911
Moa SjöbergGöteborg-Majorna OK1973080
Martina SundelinOK Orion1401354
Vilma SvantessonOK Pan-Kristianstad9000205
Maja TenghagenHärlövs IF239855
Ellen WahlbomOK Orion632800
Lovisa WeidenSkåneslättens OL448767
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182

H16 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Daniel BogrenIF Hagen9000224
Love CarlssonOK Orion7202474
Marcus CarlssonIF Hagen9000818
Jacob EnbergHalmstad OK9000810
Pontus ErikssonHjärnarps OL9010729
Simon GiselssonRonneby OK9010821
Povel HedbergLunds OK9010228
Linus KristianssonTrollhättans SOK550121
Gabriel LarssonGammelstads IF2062188
Samuel LåstbomHärlövs IF7011217
Jacob MobergHelsingborgs SOK1449293
Lukas OlmKils OK874122
Axel OlssonOK Skogsstjärnan9091337
Axel OrrhedeHelsingborgs SOK9010421
Julius PukeYstads OK2058168
Jakob TellsénOK Roxen9016111
Aron ThorénRonneby OK1010529
Noel WaldenfjordJärfälla OK652000
Lasse Falck WeberTisvilde Hegn OK500448

D14 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonOK Orion1060302
Ella BrattOK Orion555503
Embla CinthioSkåneslättens OL450466
Elin EmilssonOK Skogsfalken620202
Elsa EricssonLunds OK9030317
Agnes GranOK Lindéna7202805
Agnes KnutssonÖrkelljunga FK1399789
Hanna LarssonYstads OK9031226
Olivia LarssonLunds OK9564765
Katja LeicktTullinge SK1020603
Linnea LeijonHärlövs IF1030527
Klara PerssonHalmstad OK9101418
Ylva PrellnerSkåneslättens OL248401
Hanna RingRonneby OK427822
Nellie RydlundHässleholms OK442363
Saga StålhandskeSkåneslättens OL445359
Ella SöderbergOK Skogsfalken631001
Moa WallenborgOK Kontinent450714

H14 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Melker AnderssonOK Pan-Kristianstad9921006
Lukas CarlssonOK Pan-Kristianstad1415674
Ivar HelmerssonHässleholms OK9030906
Filip HåkanssonOK Orion820380
Emil JägstedtHalmstad OK7003069
Anders Krogh MadsenOK Roskilde7022704
Theis MunktvedAllerød OK8631616
Melvin NilssonHärlövs IF513513
Albin PerssonHalmstad OK9020522
Max PerssonOK Skogsfalken530716
Alfred ThronéeHjärnarps OL433073
Albin WeidenSkåneslättens OL448764
Emil ViktorssonOK Skogsfalken7203835
Johan VinbladLunds OK7020514
Carl ÅsLunds OK9020827

D12 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Emma EmilssonOK Skogsfalken640421
Linnéa GranOK Lindéna443360
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna9040605
Wilma LeicktTullinge SK33401
Stella RangertIK Hakarpspojkarna1040802
Linnea RydlundHässleholms OK442338
Lisa SwartzOK Orion2058218
Embla ThorénRonneby OK7502082
Anna ViktorssonOK Skogsfalken7203836
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824

H12 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav AnderssonOK Pan-Kristianstad1040717
Isak AnderssonLunds OK2084123
Isak BengtssonOK Lindéna7202804
Axel BrattOK Orion993541
Oskar EricssonRonneby OK9005102
Casper GunnarssonOK Lindéna7202825
Oliver HåkanssonOK Orion18522
Albin JägstedtHalmstad OK445107
Anton KruseLindebygdens OK9609281
Nils SwartzOK Orion2058124
Axel TenghagenHärlövs IF404177
Linus VernströmRonneby OK9040312
Gustav ÅkessonSkåneslättens OL2079719

D10 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen AnderssonOK Pan-Kristianstad1060803
Aprilia CinthioSkåneslättens OL450442
Meja EnvallIK Hakarpspojkarna18601
Sara LjungqvistLunds OK9060715
Emma PerssonHalmstad OK445115
Nanna SundelinOK Orion1401388
My WallenborgOK Kontinent42606
Selma VensrydEslövs FK306690

H10 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AnderssonLunds OK2084122
Hjalmar AxelssonFK Göingarna717478
Gabriel EkströmHalmstad OK2060866
Isak EngOK Pan-Kristianstad750300
Arvid EricssonRonneby OK9070309
Elliot JägstedtHalmstad OK445109
Alfred LeijonHärlövs IF445347
Jakob ÅkessonSkåneslättens OL2089213

D35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Sara JägstedtHalmstad OK445105
Kristina PerssonHalmstad OK445116

H35 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik EklundLunds OK9790527
Fredrik EkströmHalmstad OK445063
Johan GustafsonLunds OK7771015
Mikael PerssonFK Göingarna781200

D40 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Katrin AlmquistFK Göingarna446071
Ingela AlvmyrenHalmstad OK720519
Maria HelmerssonHässleholms OK433682
Lotte HenrikssonSimrishamns OK345279
Jenny HåkanssonOK Orion721031
Sylvia KarlssonOK Lindéna443337
Ulrika KindlundOK Tranan14754
Dorthe MunktvedAllerød OK8621007
Karolina NygrenGrycksbo IF OK42569
Outi SareilaMS Parma760502
Jenny VinbladLunds OK991100

H40 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Ingemar EricssonRonneby OK740409
Pär FridsellOK Pan-Kristianstad19060

D45 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela AnderssonOK Orion402823
Marina AxelssonMarkbygdens OK700228
Camilla EngelOK Ravinen716091
Anna EnvallIK Hakarpspojkarna710627
Åsa EricssonLunds OK9690311
Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna680124
Ulrika HermanssonOK Orion7710203
Nina HerneOK Ravinen1690206
Kerstin JensenSkåneslättens OL7012262
Josefine JungstrandOK Skogsfalken9690301
Lisa LeicktTullinge SK44838
Anna LjungqvistLunds OK9990619
Carina RydlundHässleholms OK442374
Maria TuressonHärlövs IF445323
Susanne WallenborgOK Kontinent699331

H45 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AhlströmHelsingborgs SOK9680405
Anders ArfwedsonFrölunda OL721107
Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK679999
Stefan BerglinKarlskrona SOK18507
Niklas BrattOK Orion41594
Per EkNyköpings OK9680725
Matti EnvallIK Hakarpspojkarna655565
Anders EricssonLunds OK9670506
Per ErlandssonVimmerby OK249561
Nils HelmerssonHässleholms OK9997105
Anders HåkanssonOK Orion9700516
Jonas HöstHjärnarps OL701219
Johan JensenSkåneslättens OL438134
Mats KarlssonIF Hagen245221
Björn KristianssonTrollhättans SOK981927
Jesper LagerbergOK Södertörn970413
Anders LillieströmOK Roxen670702
Thomas LåstbomHärlövs IF690906
Henrik MarmelidOK Roxen9191320
Lars MunktvedAllerød OK8620920
Henrik PetterssonOK Roxen701200
Sven-Johan PrytzTjalve IF Norrköping9700221
Andreas RangertIK Hakarpspojkarna9680706
Peter RisbergSkattkärrs SOK405457
Magnus RydlundHässleholms OK441817
Anders SundelinOK Orion1401351
Magnus TenghagenHärlövs IF683614
Lars ThorénRonneby OK9850917
Magnus WallenborgOK Kontinent42609
Tomas VensrydEslövs FK445410

D50 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela AnderssonLunds OK9000888
Cecilia BrattOK Orion18545
Annika EngelHässleholms OK660812
Helena ErikssonEds SK44099
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Christina HalvarssonOK Kroppefjäll14014
Anna JohanssonJönköpings OK9650706
Ingrid JohanssonLaholms IF OK16484
Iben MaagSøllerød OK1411280
Kirsten MøllerSøllerød OK8620865
Christel OlssonFK Åsen47186
Eva PetterssonKarlskrona SOK661215
Kristina SpångbergLunds OK9648846
Anna SundbergOK Södertörn9660316
Katarina SundelinOK Orion9650108
Anne SvantessonHjärnarps OL9650111
Lena SwartzOK Orion9620620
Cecilia WestströmSundbybergs IK9651103

H50 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Kim Find AndersenSøllerød OK8634100
Jan AsketunOK Roxen9650110
Vidar BenjaminsenLillomarka OL980359
Anders DalhammerOK Roxen533000
Peter EkdahlEmmaboda Verda OK9651108
Nils EklöwOK Södertörn990500
Joachim FribergFalköpings AIK OK7201321
Lars HallabroHässleholms OK630108
Jörgen HectorSnättringe SK341754
Pesho HedbergLunds OK7000666
Kennet HorvathHalmstad OK7565038
Svend-Erik JepsenSøllerød OK419748
Bo KonringSøllerød OK1407800
Per KällvikÅmåls OK9650831
Anders LammFrölunda OL1660813
Peter LindSOK Viljan418037
Tomas NilssonHässleholms OK640831
Bengt NorrmanTrollhättans SOK9640304
Anders L OlssonGävle OK661229
Bengt OlssonEslövs FK630912
Kalle PerssonOK Österåker903140
Lars PerssonOK Skogsfalken340644
Tomasz PryjmaUNTS Warszawa888961
Peter PukeYstads OK228294
Risto RuoholaMS Parma553313
Lars SvantessonHjärnarps OL9630518
Stefan ThellsénOK Roxen630530
Nils ToftLunds OK2089476
Mikael WahlbomOK Orion249297
Tim Falck WeberTisvilde Hegn OK500449

D55 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Eva EmanuelssonHelsingborgs SOK8210458
Ulla EngelbyOK Pan-Kristianstad540609
Tina HagårdRävetofta OK601224
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127
Lollo NybergOK Kontinent36611

H55 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Torbjörn AronssonGöteborg-Majorna OK601602
Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOK8220257
Ulf JungstrandOK Skogsfalken505605
Arne KlintbergEksjö SOK580812
Mats LindqvistSävedalens AIK580101
Tryggve RönnqvistOK Linné345306
Christer SkoogKils OK9590119
Rolf SpångbergLunds OK439907

D60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Eva TykessonRävetofta OK18982

H60 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Arne AnderssonOK Torfinn355950
Håkan AnderssonMarkbygdens OK7521201
Lars ErikssonKalmar OK209020
Håkan ForsmanRonneby OK560619
Kalle LindqvistVäxjö OK9525487
Stellan MartinssonOK Tyringe8262135
Karl MollénOK Denseln1551209
Bo SalomonsonKalmar OK560531
Jan WahlströmSnättringe SK9874998

D65 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK19571
Maj-Britt ByströmRävetofta OK16300
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK1572001
Inger GlansOK Torfinn354084
Maj-Britt GustafssonHelsingborgs SOK1413016
Anna-Lisa HanssonOK Pan-Kristianstad28667
Gunnel MånssonOK Vilse 879510927
Karin PerssonOK Tyringe970478
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK444608
Åsa StåhlHjärnarps OL7500209
Lena SöderbergOK Skogsfalken9510605

H65 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10711
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK15705
Rolf GustafssonHelsingborgs SOK1413015
Kaare HanssonMalmö OK433494
Tommy HeldFK Åsen15911
Jan PerssonYstads OK9470110
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Leif SandgrenFrosta OK671202
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL10320
Bengt StåhlHjärnarps OL7471006
Kenth SundgrenSkåneslättens OL7888777
Lars-Åke ÅbergKalmar OK914074

D70 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Ulla BergqvistStigmännen Karlshamns OK11835
Vibeke BøgevigSøllerød OK259135
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL554511
Gunilla GrönbladHärlövs IF445397
Birgitta JohanssonKristinehamns OK1430704
Kristina SkoglundHellas Orientering682131
Torill SvendsenFrosta OK25270
Gullevi SvenssonRonneby OK1213148

H70 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11800
Bengt BergmanLunds OK982000
Gert BøgevigSøllerød OK259225
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL9664311
Claes-Göran GrenMalmö OK13787
Christer GrönbladHärlövs IF445369
Styrbjörn JanssonIF Hagen15692
Runo JohanssonKristinehamns OK1430827
Inge PerssonFK Boken27297
Ingvar PerssonFK Åsen7451005
Rolf SkoglundHellas Orientering28467

D75 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Clarie EkOK Pan-Kristianstad520216
Gun HanssonYstads OK450325
Barbro HugossonLunds OK10010

H75 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad660818
Bengt BergqvistStigmännen Karlshamns OK43702
Nils-Eric EricsonFK Åsen47196
Staffan GanteliusVallentuna-Össeby OL239273
Roland KarlssonRonneby OK261563
Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad354710

H80 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Klas TykessonSkåneslättens OL9005071
Bo UllmanOK Pan-Kristianstad43492

H85 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Kjell-Arne PetterssonHärlövs IF33437

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lovisa KristianssonTrollhättans SOK208684

U1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Olivia SvenssonFK Åsen1081218

U2 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ella KruseLindebygdens OK340603
Erik OlssonFrosta OK421152

Öppen motion 3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Helén ÅkessonSkåneslättens OL2083897

Öppen motion 5 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Kerstin DahlHärlövs IF404162
Johan IdbergOK Pan-Kristianstad1414164
Robert KruseLindebygdens OK302678
Ola SvenssonFK Åsen1460808

Öppen motion 7 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Camilla CarlssonHärlövs IF682312
Camilla KruseLindebygdens OK9412075
Helen NilssonHärlövs IF500918
Eva OlssonFrosta OK2077552
Henrik ThronéeHjärnarps OL433055
Henrik ViktorssonOK Skogsfalken2057332
Thomas VinbladLunds OK340605
Björn ÅkessonSkåneslättens OL2083861

Annonser