Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Swedish League, #2, lång (WRE), med Brösarpslången

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Swedish League, #2, lång (WRE), med Brösarpslången
Arrangörsorganisationer: Andrarums IF / Ringsjö OK
Datum: söndag 10 april 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 1246 anmälda deltagare.

W21 Elit (77)

NamnOrganisationBricknummer
Tove AlexanderssonStora Tuna OK1406185
Frida AnderssonFalkenbergs OK860521
Lisa AnderssonÄrla IF920744
Maria ArvidssonGöteborg-Majorna OK870317
Anna BachmanIFK Lidingö SOK900513
Frida BakkmanIFK Lidingö SOK770817
Sarah-Jane BarrableOK Ravinen9840610
Isia BassetIFK Göteborg Orientering997821
Louise BeechOK Södertörn910206
Andrine BenjaminsenLillomarka OL681799
Emma BergmanGöteborg-Majorna OK912189
Helena BergmanOK Ravinen850828
Emma BergströmOK Vargen9005269
Junia BirgerssonVisborgs OK959372
Annika BjörkOK Linné760301
Amilia BjörklundSävedalens AIK930819
Frida BrogrenSävedalens AIK940421
Linnea ClaesdotterOK Denseln890426
Julia DahlHelsingborgs SOK9940707
Anastasia DzianisavaSävedalens AIK981991
Angelica EngströmSkåneslättens OL9930330
Ellinor ErikssonKFUM Örebro OK7950523
Sara EskilssonAlfta-Ösa OK870601
Anna ForsbergGöteborg-Majorna OK900220
Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna919396
Lilian ForsgrenOK Tisaren9900202
Jolanta GänssingerOK Skogsfalken895014
Anna HaatajaSK Pohjantähti9799999
Sara HagströmFalköpings AIK OK775959
Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad900412
Helen HanstockÖstersunds OK891216
Josefine HeikkaAlfta-Ösa OK1860901
Linnéa HolmqvistHagaby GoIF Örebro930409
Vendula HorčičkováSödertälje-Nykvarn OF515413
Kristin HylanderNyköpings OK912562
Tiia IstolahtiMS Parma553319
Elsa JanssonJärla Orientering7880729
Emma JohanssonDomnarvets GOIF811007
Filippa JohanssonJönköpings OK957344
Frida Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF618941
Ursula KadanOK Pan-Kristianstad1406181
Helena KarlssonIFK Lidingö SOK920427
Inga KazlauskaitéOK Linné771130
Josefine KlintbergOK Ravinen940130
Signe KlintingJärla Orientering504532
Riina KuuseloOK Linné780330
Caroline LindelöwHärlövs IF9102600
Nicole LjungdahlOK Pan-Kristianstad940314
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett890722
Susen LöschÄrla IF500293
Maria MagnussonSävedalens AIK809092
Vera MüllerovaTisvilde Hegn OK515442
Krystal NeumannJärla Orientering7999111
Irina NybergHellas Orientering8625717
Rebecka NylinOK Tisaren890403
Anna NärhiIFK Göteborg Orientering9012206
Karolin OhlssonJärla Orientering775751
Kristin OlovssonRehns BK950604
Alva OlssonLinköpings OK7201123
Lia PatscheiderOK Pan-Kristianstad2032011
Lovisa PerssonOK Tisaren822119
Erica PetterssonIFK Göteborg Orientering9505100
Lisa RisbyOK Kåre1394099
Samantha SaegerOK Linné1406136
Sanna SkoogKils OK951919
Lina StrandGöteborg-Majorna OK881223
Marika TeiniSK Pohjantähti7200137
Miri Thrane ØdumIFK Göteborg Orientering896946
Viktoria TingströmGöteborg-Majorna OK911006
Ellinor TjernlundOK Tisaren909424
Josefin TjernlundOK Tisaren970312
Anna WallinGöteborg-Majorna OK940303
Anna WehlinSkogspojkarnas OK940018
Tuulia VibergMS Parma1401082
Evelina WickbomVittjärvs IK941217
Nadiya VolynskaOK Orion895412
Maria Von SchmalenséeAttunda OK731088

M21 Elit (107)

NamnOrganisationBricknummer
Markus AdolfssonTullinge SK9120483
Martin AhlbergerHestra IF547975
Niklas AldénOK Linné972932
Aleksei AlekseyonokIK Hakarpspojkarna895797
Erik AlnervikHelsingborgs SOK881005
Emil AnderssonÄrla IF501778
Emil AnderssonTullinge SK950404
Erik AnderssonOK Orion9950120
Rassmus AnderssonOK Linné7204057
Daniel AttåsOK Tisaren871215
Joakim AxelssonTrollhättans SOK9780802
Anders AxlingSundsvalls OK820513
Nick BarrableOK Ravinen9740608
Max Peter BejmerIFK Göteborg Orientering920603
Ilya BeliankaSävedalens AIK7204880
Henrik BengtssonFalkenbergs OK780128
Marcus BerggrenNyköpings OK930901
Gustav BergmanOK Ravinen909192
Aleksander BernaciakOK Orion504030
Liutauras BileviciusOK Linné750120
Oscar BjörckJärla Orientering9930812
Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna880301
Olle BoströmJärla Orientering9011190
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn OF9920503
Björn CederbergOK Pan-Kristianstad950722
Erik ClassonOK Orinto519808
Filip DahlgrenIFK Lidingö SOK880320
Davis DislersIK Hakarpspojkarna1110000
Remi DuboisIFK Göteborg Orientering590759
Fredrik EdénIFK Göteborg Orientering921234
Rasmus ElmelidLinköpings OK9007063
Ludvig ErikssonSödertälje-Nykvarn OF930703
Sergey FedatsenkaSävedalens AIK981995
Erik Folkesson BlomIFK Mora OK890431
Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna1940513
Didrik HallNyköpings OK940128
David HectorSnättringe SK951116
Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna831006
Markus HederskogIK Hakarpspojkarna9107180
Björn HellrupOK Pan-Kristianstad880413
Assar HellströmOK Ravinen941128
Gustav HindérOK Tisaren950821
Andreas HolmqvistHestra IF599699
Martin HärbergJärla Orientering7850114
Johan HögstrandIFK Göteborg Orientering9020311
Simon JakobssonLånghundra IF7496620
Anders JohanssonRehns BK930809
Anton JohanssonOK Orion940425
Mattias JohanssonIFK Mora OK9000410
Henrik JonssonOK Rodhen871992
Robbin KantarpÄrla IF830211
Björn KarlssonHalmstad OK811206
Jonathan KarlssonOK Tisaren950930
Pontus KarlssonMarkbygdens OK940710
Oleksandr KratovKoovee895415
Olof Larén-SandgrenOK Orion980202
Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn OF900122
William LindMalungs OK Skogsmårdarna9850212
Erik LindgrenKFUM Örebro OK940226
Jacob LindstamOK Ravinen988778
Ludwig LjungqvistIK Hakarpspojkarna940103
Oskar LjungqvistIK Hakarpspojkarna905522
Simon LundinFinspångs SOK940902
Oskar LundqvistOK Orion950920
Jesper LysellRehns BK449844
Jakob LööfMalungs OK Skogsmårdarna525625
Ola MartnerGöteborg-Majorna OK870208
Marcus MillegårdSävedalens AIK7206301
Johan ModigOK Pan-Kristianstad770600
Fredrik NilssonOK Pan-Kristianstad920803
Thor NørskovIFK Göteborg Orientering889252
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF8091108
Niklas OlofssonOK Pan-Kristianstad9159159
Artem PanchenkoIFK Mora OK502556
Philip PerssonOK Orion950914
Pontus PeterssonOK Orion920215
Robin PousetteLånghundra IF9930213
Martin RegbornHagaby GoIF Örebro920210
Albin RidefeltOK Linné911123
Johan RunessonGöteborg-Majorna OK9901120
Andres SaetaluMS Parma682052
Andrey SalinSävedalens AIK888049
Denys ShcherbakovRonneby OK1007048
Timo SildKoovee504059
Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK850300
Oskar SjöbergOK Linné901220
Jesper SjögrenHestra IF931017
Anton SjökvistStora Tuna OK910924
Felix SpäthLillomarka OL621134
Ralph StreetSödertälje-Nykvarn OF503536
Kevin StåhlOK Hammaren952413
Anton SundgrenLånghundra IF9931204
Rasmus SvantessonOK Pan-Kristianstad9510053
Emil SvenskStora Tuna OK9783675
Joakim SvenskStora Tuna OK527019
Simon SvenssonOK Pan-Kristianstad830917
Andreas SølbergIFK Göteborg Orientering903039
Olli-Markus TaivainenPellon Ponsi1009733
Johan TörnrothHestra IF891026
Karl WalheimÄrla IF907719
Nils Wallentin TärkHalmstad OK7788877
Anders VedinSundsvalls OK9940430
Johan WikströmSävedalens AIK880917
Jens WängdahlNyköpings OK626746
Gernot YmsénOK Pan-Kristianstad9887766
Rudolfs ZernisÄrla IF503714
Peter ÖbergOK Hällen9800417

D20 Elit (61)

NamnOrganisationBricknummer
Josefine AnderssonOK Renen9970204
Fanny AsketunOK Roxen962512
Hanna BarkegrenStora Tuna OK961005
Emma BengtssonÅrsunda IF971144
Amanda BerggrenTullinge SK7970306
Märta BerggrenOK Kolmården9961001
Elvira BjörklundTrollhättans SOK970513
Elin CarlssonOK Pan-Kristianstad962608
Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad533251
Line CederbergOK Pan-Kristianstad971212
Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering970216
Erica EdmanLeksands OK9702201
Matilda ErikssonVästerbergslagens OL970727
Josefin ErlandssonOK Milan7970101
Caroline FinderupOK Pan Århus1298765
Linnéa GolsäterEksjö SOK970197
Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna970703
Linnea GustafssonOK Gynge529220
Moa GustafssonUddevalla OK9200663
Hedwig HaasSundsvalls OK9960807
Karin HagwallLunds OK7971101
Julia HedOK Skogsfalken971211
Pim HedbergOK Pan-Kristianstad960416
Emma HelmerssonVästerås SOK975007
Johanna HenrikssonOK Tisaren9702100
Sigrid HolmgrenOK Renen960301
Erica HöstHjärnarps OL9703060
Josefine HöögHagaby GoIF Örebro960607
Amanda JohanssonOK Orion960701
Kajsa JohanssonJönköpings OK971117
Tilda JohanssonOK Orion960409
Sara JosarpFK Friskus-Varberg960526
Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF960706
Emma KindbomIF Hagen25796
Sara KindlundOK Tranan551081
Anna KindlundhSödertälje-Nykvarn OF960104
Hanna KorhonenOK Ravinen9606096
Mathilde Nørgård KrachtTisvilde Hegn OK1404081
Josefine KristianssonTrollhättans SOK960103
Josefine LindOK Pan Århus1401715
Hanna LindströmOK Tranan970903
Louise LundgrenVäxjö OK960420
Elin LundqvistOK Orion970329
Astrid MaagSøllerød OK1395509
Sandra NäslundVästerås SOK970307
Petra OlejnikOK Skogsfalken1960920
Elin PetterssonIFK Göteborg Orientering9709090
Moa PetterssonKarlskrona SOK961220
Märta Ransjö ZanderOK Tyr970124
Signe RosendahlOK Renen7971126
Tove RönnbäckVisborgs OK9711270
Andrea SvenssonOK Tisaren960996
Iben ValeryTisvilde Hegn OK407765
Anni ValtonenMS Parma525254
Magdalena Van de VoordeTullinge SK960117
Amanda Falck WeberEksjö SOK505588
Agnes WesterbergTrollhättans SOK9970117
Petra VäliheikkiMS Parma246703
Klara YngvessonUmeå OK7970907
Johanna ÖbergRyda SK960827
Annie ÖnstenIK Hakarpspojkarna970401

H20 Elit (69)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF8033308
André AnderssonOK Kåre970218
Ola AnderssonOK Orion970706
Rasmus ArfwedsonFrölunda OL970702
Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL971031
Ludwig BergfalkJärfälla OK9704186
Tom CampbellLustens OK970309
Thomas CurigerOK Orion8623289
Martin DjerfIK Hakarpspojkarna961017
Rafael DobnikEksjö SOK7727722
Philip EdvardssonEksjö SOK970222
Henrik EklundVäxjö OK961313
Karl EngesAttunda OK960816
Oskar EngmanNyköpings OK433635
Sven EngströmLinköpings OK961169
Anton ForsbergLånghundra IF931302
Jakob FranssonOK Milan9707100
Malthe GaarsdalTisvilde Hegn OK543434
John GabrielssonSävedalens AIK960704
Filip GrahnHestra IF960312
Jonas GustafssonOK Kåre971121
Mattis HallbergIK Uven451915
Jonas HammarskiöldOK Skogsfalken970315
Amadeus HanssonGotlands Bro OK1997123
Anton HanssonIK Hakarpspojkarna961023
Simon HectorSnättringe SK970712
Samuel HedlundLånghundra IF960715
Nils HenrikssonBergnäsets AIK7931606
Alexander HörnquistÖrnsköldsviks OK9000066
Filip IvarssonOK Hammaren962807
Filip JacobssonOK Tisaren9970706
Viktor JanrikOK Linné887874
Ville JohanssonOK Kolmården970504
Mikkel Kaae-NielsenSøllerød OK999929
Filip KarlssonIF Hagen9707031
Asger Skytte KirkegaardTisvilde Hegn OK681753
August KollbergEksjö SOK9960511
Hampus LarssonFK Göingarna9709021
Harald LarssonHagaby GoIF Örebro960700
Markus LarssonHestra IF953319
Oskar LeinonenOK Kolmården960108
Johan LenningOK Pan-Kristianstad970208
Albin LillieströmOK Roxen970116
Oskar LindEksjö SOK8070925
Per LindmanFinspångs SOK960200
Oskar LindqvistSävedalens AIK9960126
Jaromir MielecIK Hakarpspojkarna515123
Arvid NordIK Hakarpspojkarna970517
Johan NordinSundsvalls OK556633
Heino OllinSävedalens AIK551116
Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna960518
Samuel PlumppuHestra IF812999
Elias RankkaOK Roxen427097
Johannes RidefeltOK Linné930800
Aaro RuoholaMS Parma7122896
Carl Emil Schøier KovstedTisvilde Hegn OK681849
Jesper SjöblomSödertälje-Nykvarn OF8271197
Edvin SmedbergOK Skogsfalken960505
Lucas SundbladEksjö SOK970502
Oscar SundlöfSundsvalls OK9005081
Niklas SundqvistTullinge SK960810
David SvenssonSkåneslättens OL960305
Adam TellsénOK Roxen777368
Emil TellsénOK Roxen960400
Filip WadstenOK Landehof961130
Johan WennermarkOK Orion8421000
Simon WikströmOK Pan-Kristianstad1997523
Emil ØbroOK Orion864008
Oskar ÖqvistBergnäsets AIK7197341

D18 Elit (84)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa AnderssonBredaryds SOK980729
Frida AnderssonTolered-Utby Ol-klubb2065112
Klara AnderssonOK Pan-Kristianstad990213
Victoria AsketunOK Roxen990900
Klara AxelssonMarkbygdens OK992860
Lisa BerggrenOK Kolmården9991223
Sophia BjörnlingerIK Hakarpspojkarna980213
Sandra BoströmOK Linné9990602
Jenny BredfeltLunds OK981013
Ellen BromanOK Roslagen9803120
Myrra CarlssonOK Orion980614
Sofia DahlHärlövs IF9990617
Mimmi DahlbergBredaryds SOK9000899
Emma DjerfLerums SOK988919
Klara ElmbladBredaryds SOK256665
Ebba EnvallIK Hakarpspojkarna980715
Isa EnvallIK Hakarpspojkarna680329
Maria ErikssonEds SK9200660
Sanna FastEksjö SOK980801
Tove FlodmanOK Hammaren9990504
Jonna ForsVästerås SOK9807031
Elin GranstedtIK Hakarpspojkarna980820
Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna900718
Emma HagrotTäby OK9980121
Johanna HagströmFalköpings AIK OK772893
Anna HallménOK Tisaren9990531
Moa HanssonBredaryds SOK984091
Emmy HelmerssonHässleholms OK9990501
Tova HermodssonLunds OK992905
Hanna HugossonSundsvalls OK940855
Hanna HänströmTäby OK9809051
Wilma JanssonVänersborgs SK7981118
Lisa JohanssonOK Tranan791111
Emelie JonassonForsa OK9990204
Lisa Jonsson-NordinSkåneslättens OL7990627
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad9912211
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad9912212
Jonna JungåkerKorsnäs IF OK980414
Ronja JungåkerKorsnäs IF OK991212
Amanda KarlssonOK Ravinen553566
Emelie KarlssonOK Landehof9990326
Vilma KarlssonSnättringe SK990417
Anna KarlströmOK Linné9811191
Hanna KjellinForsa OK9990314
Sofia KlassonHestra IF994433
Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn OF2060888
Agnes KrachtTisvilde Hegn OK2049933
Ida KristianssonTrollhättans SOK990304
Erika Källvik LeufvénÅmåls OK9000089
Johanna Källvik LeufvénÅmåls OK9004388
Hanna LagerbergOK Södertörn500531
Wilma LagerhällRehns BK9102107
Isabella LagoGöteborg-Majorna OK7991025
Ebba LeicktTullinge SK980511
Emelie LorénOK Landehof342389
Tilda MarmelidOK Roxen9191319
Lovisa MartinssonOK Tyr860216
Hanna MårtenssonOK Skogsstjärnan9904299
Elin NallgårdVästerås SOK9991108
Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad9980503
Stina NordinSundsvalls OK780000
Tova OlssonIK Hakarpspojkarna9633321
Emma PetterssonOK Roxen9980908
Amanda RangertIK Hakarpspojkarna980409
Heini RintanenEksjö SOK7206418
Hanna RöstinSöders-Tyresö449566
Gabriella S BerganderEksjö SOK980320
Saga SanderOK Milan42867
Annika SimonsenFIF Hillerød888421
Astrid SimonssonSundbybergs IK9806211
Amelia SkalbergBredaryds SOK7980516
Ellen SkoogOK Hammaren7990828
Nikoline Holm SplittorffFIF Hillerød981613
Fanny SundbladEksjö SOK992704
Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna992121
Lise TermansenOK-Htf1395519
Lovisa TorstenssonEmmaboda Verda OK980415
Rebecca WaldenfjordJärfälla OK9981017
Jenny WegebroUmeå OK990227
Moa WestbladOK Ravinen990214
Sofia WestinVittjärvs IK990122
Elin WihlborgOK Gynge9904200
Vilma Von KrusenstiernaOK Kåre9990922
Ida ØbroOK Orion681673

H18 Elit (113)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas AnderssonOK Roxen9991021
Waldemar AnderssonLånghundra IF9980107
Felix AxelssonMarkbygdens OK990106
Fritjof AxelssonFK Göingarna7981025
Viktor BarkegrenStora Tuna OK990300
Emil BjörnlingerIK Hakarpspojkarna1991121
Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK9806190
Carl CarlssonNyköpings OK9990323
Arvid ClaessonJönköpings OK9812281
Simon DahlbergOK Nolaskogsarna9903265
Hugo DalhammerOK Roxen9680535
Rasmus Damgaard NielsenCopenhagenO682005
Rickard DjerfTibro OK980412
Oskar EdvardssonJärfälla OK609099
Ludvig EkNyköpings OK9991313
Carl EkbringKexholms SK990707
Georg EklöwOK Södertörn8240599
Rasmus EkströmMS Parma553316
Oskar EngesAttunda OK990802
Hugo ErikssonOK Nolaskogsarna8404244
Pontus ErlandssonSOK Viljan981222
William ErnlundOK Linné9000800
Oskar ForsbergTullinge SK9905080
Gustav FrænellSundsvalls OK997275
Douglas Fransson LeeOK Alehof980280
Alexander GraadRonneby OK9812310
Axel GranqvistOK Ravinen990918
Emil GrehnOK Rodhen9990829
Olle GrywenzOK Linné9101542
Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna990123
Jonatan GustafssonKFUM Örebro OK9991228
Axel HalvarssonKarlskrona SOK1992212
Nils Hammaräng GripKalmar OK9101917
Fredrik HamreforsVästerås SOK9000319
Henrik HamreforsVästerås SOK9980422
Lasse August HelwegTisvilde Hegn OK9130699
Malte Kjær HemmingsenFIF Hillerød1395515
Erik HerneOK Ravinen9905131
Isak HertinVästerviks OK8635813
Aleks HiidenhoviMS Parma525255
Carl HolmbergIF Hagen9991212
Simon ImarkTullinge SK801121
Victor ImarkTullinge SK801122
Henrik JohannessonRonneby OK9980705
Fredrik JohanssonOK Nackhe980802
Oscar JohanssonKarlskrona SOK990331
Andreas JonssonOK Orion990805
Olle JosarpFK Friskus-Varberg980923
Aaro JulkunenMS Parma9200718
Erik JönssonLunds OK990319
Emil KarlssonHestra IF244731
Per KarlssonOK Tylöskog980300
Joel KarnehedOK Roxen991910
Walter LagerhällRehns BK9200692
Johan LammFrölunda OL1000014
Eero LapilaMS Parma9102193
Harald LarssonBergnäsets AIK7990615
John LarssonRånäs OK9990423
Simon LarssonOK Hällen981204
Hugo LillieströmOK Roxen990911
Pontus LindblomOK Roxen980228
Hugo LindbärgOK Södertörn1990820
Felix Lindell ÖhmanOK Måsen9990505
Hampus LindmanIK Hakarpspojkarna1999719
Johan LindmanFinspångs SOK990399
Hugo LomMarkbygdens OK7990070
Oliwer LundbergOK Bävern9988175
Lukas LundgrenVäxjö OK980407
Mikkel Lyskjær JensenTisvilde Hegn OK681767
Adam LöfströmJönköpings OK9901058
Alfred LönnVästerås SOK7980120
August MollénOK Denseln990826
Julius MolsenSøllerød OK9005295
Egil MorastHaninge SOK773232
Rasmus Møller JessOK Linné1682236
Laurits Bidstrup MøllerOK Pan Århus9990001
Rasmus MöllerArboga OK7000380
Erik NielsenOK Linné7170898
Lucas NorrmanAttunda OK452376
Hampus NyströmIF Hagen9991209
Erik OlssonGävle OK980800
Mårten OlssonGävle OK981308
Viktor OssianssonIK Hakarpspojkarna990592
Johan PerssonAttunda OK7980530
Emil PetterssonKarlskrona SOK990824
Konsta PiironenMS Parma553317
Fryderyk PryjmaRehns BK9980407
Oscar PrytzTjalve IF Norrköping9904077
David RisbergKils OK980506
Akseli RuoholaMS Parma7191998
Daniel RönnqvistOK Linné9990819
Robin SalénBergnäsets AIK980128
Simon SchusterIFK Lidingö SOK9101417
Adam SegerslättSkåneslättens OL9981030
Fricis SpektorsTurun Metsänkävijät9200490
Otto StuhlhoferOK Landehof9981127
Benjamin SturekSOK Viljan9999092
Jesper SvenskStora Tuna OK980628
Olle SörqvistMarkbygdens OK990312
Lasse Fugmann ThamdrupTisvilde Hegn OK682123
Filip TrofastBredaryds SOK8221299
Eskil TryggöTrollhättans SOK992103
Sixten TörnqvistVästerås SOK9000522
Andreas UllerKils OK980227
Ludvig WaktelSvaide Roma SOK729486
Viktor WassénVänersborgs SK9881337
Johan WehlinSkogspojkarnas OK501820
Rasmus WickbomVittjärvs IK980927
Christopher WilestedtAttunda OK442006
Erik WinbladhLunds OK7991118
Viktor WohlgemuthOK Ravinen2048666
Isac von KrusenstiernaOK Kåre7980114
Rune ØstergaardSøllerød OK8621040

D21 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa AxénMalmö OK900930
Cecilia BrattOK Orion18545
Josefin CarlssonOK Pan-Kristianstad7940906
Elin DahlinDomnarvets GOIF810223
Maria ElmelidLinköpings OK908654
Marie EngOK Pan-Kristianstad780721
Lisa FolinoKarlskrona SOK900731
Linnea GillbergCentrum OK2062041
Anna HellnerLunds OK229759
Lindha HellnerFK Göingarna19146
Siri JeppsonKatrineholms OK940507
Karin KarlssonHalmstad OK1401382
Therese KlintbergLinköpings OK501697
Lucie KomarkovaHjärnarps OL444091
Sofie LandqvistKöping-Kolsva OK9105040
Anna LööfOK Pan-Kristianstad403088
Elin MånssonIFK Göteborg Orientering920208
Olha PanchenkoIFK Mora OK502558
Josephine RegnellVäxjö OK940526
Anna Maria RoubertOK Ravinen545690
Kristin SkaarRyda SK36229
Josefine SvenssonIFK Göteborg Orientering870618
Charlotte ThraneCopenhagenO1401488
Linda WesterbergTrollhättans SOK242494
Annika WigrenLunds OK9771217

H21 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Felix AlnervikHelsingborgs SOK9810930
Joel BergkvistCentrum OK868042
Henrik BerlinOK Orion690423
André BjärbyFrosta OK28778
Maxime BonneauLinköpings OK1603775
Niklas BrattOK Orion41594
Jonas Falck WeberTisvilde Hegn OK888414
Emil FolinoKarlskrona SOK500544
Viktor HermanssonOK Stigen15534
Jonas HjertFalköpings AIK OK840417
Jesper HåkanssonFK Göingarna1008402
Rickard IngessonLunds OK9005064
Thomas JohannessonRonneby OK7670129
Fredrik JohanssonBredaryds SOK884421
Patrik JohanssonKexholms SK870722
Petter JohanssonOK Tisaren940112
Thomas LandqvistMalungs OK Skogsmårdarna9746785
Robert LoodOK Pan-Kristianstad912008
Andreas NikolaussonVisborgs OK720927
Dag StridhUmeå OK208172
Niclas TjernlundOK Vilse 87910956
Gustaf WennerbergOK Pan-Kristianstad787976

D21 Kort (10)

NamnOrganisationBricknummer
Emelie AnderssonVänersborgs SK602069
Petra EklundLunds OK889650
Therese EkströmHalmstad OK445088
Anna FreijLunds OK439906
Martina JohanssonBredareds IF941337
Sara LundstenSundsvalls OK920216
Anja NylanderHärlövs IF28552
Wiviann OttossonMalmö OK9101722
Nataliya ThellEslövs FK452393
Melinda YmsénOK Pan-Kristianstad1406138

H21 Kort (5)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas EnarssonLunds OK9097075
Erik MattssonJärla Orientering860860
Erik SchultzLunds OK860611
Elis SjögrenTierps SOK353169
Robin WestessonOK Kontinent880530

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anna KristianssonTrollhättans SOK730615

D18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Elinor DelinOK Pan-Kristianstad990428
Ebba SöderlundTormestorps IF7981106
Sofia ÖstermanVänersborgs SK990501

H18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Thor Find AndersenSøllerød OK435302
Carl BörnstedtKungälvs OK9804220

H17-20 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Andreas Duc JørgensenTisvilde Hegn OK8140397

D16 (32)

NamnOrganisationBricknummer
Hilda AxelssonFK Göingarna961860
Elin BergOK Ravinen2050955
Wilma BerganderEksjö SOK670428
Ebba BerglinKarlskrona SOK7010812
Linnea BriggnerSkåneslättens OL2048610
Sara BrinchFIF Hillerød681774
Linnea DagsbergOK Orion443467
Clara DahlHärlövs IF9010914
Emilia EngelOK Ravinen9010304
Frida HectorSnättringe SK422445
Ebba JensenSkåneslättens OL1444619
Hanna JohannessonRonneby OK9812368
Lovisa JohanssonKarlskrona SOK7010228
Paulina JägstedtHalmstad OK7003086
Maja KindlundOK Tranan1957630
Lotten KindlundhFK Finn344017
Malin KristianssonTrollhättans SOK920121
Alma LeijonHärlövs IF1010626
Tina LjungqvistLunds OK9092001
Alicia LundgrenVäxjö OK510616
Wilma MarkholmSkåneslättens OL9744444
Irmalinn NilssonHärlövs IF565432
Ella OlssonGrycksbo IF OK9839280
Maja PorleVäxjö OK848888
Julia RangertIK Hakarpspojkarna991911
Moa SjöbergGöteborg-Majorna OK1973080
Vilma SvantessonOK Pan-Kristianstad9000205
Elin SvenssonOK Älme507000
Maja TenghagenHärlövs IF239855
Ellen WahlbomOK Orion632800
Lovisa WeidenSkåneslättens OL448767
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182

H16 (29)

NamnOrganisationBricknummer
Daniel BogrenIF Hagen9000224
Love CarlssonOK Orion7202474
Marcus CarlssonIF Hagen9000818
Jacob EnbergHalmstad OK9000810
Pontus ErikssonHjärnarps OL9010729
Simon GiselssonRonneby OK9010821
Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna719000
Ludvig HallabroHässleholms OK8629809
Simon HardenFK Boken649447
Linus KristianssonTrollhättans SOK550121
Rasmus Krogh MadsenTisvilde Hegn OK1050001
Albin KronkvistÖrkelljunga FK9010601
Gabriel LarssonGammelstads IF2962188
Samuel LåstbomHärlövs IF7011217
Jacob MobergHelsingborgs SOK1449293
Oscar ModigOK Pan-Kristianstad9000417
Algot NajvikOK Pan-Kristianstad931227
Soeren Thrane OedumCopenhagenO1401499
Lukas OlmKils OK874122
Axel OlssonOK Skogsstjärnan9091337
Simon OlssonHjärnarps OL7202815
Axel OrrhedeHelsingborgs SOK9010421
Karl PalmqvistOK Kontinent2087065
Julius PukeYstads OK2058168
Jakob TellsénOK Roxen9016111
Axel ToressonLunds OK7203726
Noel WaldenfjordJärfälla OK652000
Lasse Falck WeberTisvilde Hegn OK500448
Jakob ZällHjärnarps OL9010804

D16 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna AhlströmLunds OK7020141
Johanna NilssonFK Göingarna404164
Martina SundelinOK Orion1401354

H16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jonathan LjungbergOK Skogsfalken440706

D14 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonOK Orion1060302
Ella BrattOK Orion555503
Thea BökmanHelsingborgs SOK9031101
Embla CinthioSkåneslättens OL450466
Elin EmilssonOK Skogsfalken620202
Elsa EricssonLunds OK9030317
Ida-Lee FjelstreniusVästerviks OK732002
Freya Halberg PetersenFIF Hillerød8626187
Eira HertinVästerviks OK9030924
Kajsa HeydenLunds OK7031204
Elin HugossonLunds OK1020510
Linn KarlssonOK Vilse 879200683
Selma LarssonLunds OK7030731
Katja LeicktTullinge SK1020603
Linnea LeijonHärlövs IF1030527
Elvira LjungbergOK Skogsfalken417662
Tea MarkholmSkåneslättens OL7725257
Alva NystedtSkåneslättens OL9165622
Sofia PalmFK Boken575799
Klara PerssonHalmstad OK9101418
Ylva PrellnerSkåneslättens OL248401
Astrid RuskOK Kontinent448654
Nellie RydlundHässleholms OK442363
Siri SimonsenFIF Hillerød682121
Saga StålhandskeSkåneslättens OL445359
Ella SöderbergOK Skogsfalken631001
Moa WallenborgOK Kontinent450714

H14 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Melker AnderssonOK Pan-Kristianstad9921006
Noel BraunVäxjö OK2032033
Felix GustafssonLunds OK7030912
Loke HedbergLunds OK9031205
Ivar HelmerssonHässleholms OK9030906
Filip HåkanssonOK Orion820380
Erik JohanssonFK Boken2057275
Viggo JohanssonSkåneslättens OL438114
Emil JägstedtHalmstad OK7003069
Malte KristianssonHalmstad OK7203839
Anders Krogh MadsenOK Roskilde7022704
Agust KronkvistÖrkelljunga FK9130829
Klas LjungqvistLunds OK9031012
Victor ModigOK Pan-Kristianstad910018
Theis MunktvedAllerød OK8631616
Melvin NilssonHärlövs IF513513
Albin PerssonHalmstad OK9020522
Edvin SelinFK Göingarna8030901
Albin WeidenSkåneslättens OL448764
Johan VinbladLunds OK7020514
Erik ÅkessonVäxjö OK7438791

D14 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes GranOK Lindéna7202805
Julia KarlssonOK Skogsfalken7102210
Tova LevinssonMalmö OK330955

H14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav NilssonHärlövs IF1103113

D12 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Ida BenattiSkåneslättens OL1050128
Emma EmilssonOK Skogsfalken640421
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna9040605
Märta HenningssonLunds OK2088982
Wilma LeicktTullinge SK33401
Nora LevinFK Åsen452412
Enni LindskogOK Älme9010404
Alice OlvegårdFK Göingarna428997
Emmy PalmFK Boken880044
Alice PerssonOK Tyringe2085368
Stella RangertIK Hakarpspojkarna1040802
Linnea RydlundHässleholms OK442338
Tuva SelinFK Göingarna8050913
Lisa SwartzOK Orion2058218
Alva SvenssonFK Åsen452414
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824

H12 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav AnderssonOK Pan-Kristianstad1040717
Isak AnderssonLunds OK2084123
Isak BengtssonOK Lindéna7202804
Johan BjörckOK Älme9926040
Axel BrattOK Orion993541
Hugo CedervallÖrkelljunga FK1399756
Casper GunnarssonOK Lindéna7202825
Albin HugossonLunds OK990913
Oliver HåkanssonOK Orion18522
Jakob IngelströmOK Gynge9101539
Alfred KjellénHelsingborgs SOK2088433
Anton KruseLindebygdens OK9609281
Melker LarssonOK Orion1041209
Isak LevinFK Åsen452411
Magnus LundsgaardOK Kontinent2800735
Erik NilssonOK Pan-Kristianstad9041005
Svante SelinFK Göingarna8001001
Wilmer SelinFK Göingarna8100100
Nils SwartzOK Orion2058124
Axel TenghagenHärlövs IF404177
Felix ThomassonFK Göingarna203925
Linus VernströmRonneby OK9040312
Gunnar WessbergHärlövs IF1051123
Gustav ÅkessonSkåneslättens OL2079719

D12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Linnéa GranOK Lindéna443360

H12 Kort (6)

NamnOrganisationBricknummer
Axel DüringHärlövs IF1040119
Isak EdholmÖrkelljunga FK1399783
Anton ElmerfjordLunds OK2088973
Villyam JohanssonOK Tyringe15760
Albin JägstedtHalmstad OK445107
Emil ThomassonLunds OK2089117

D10 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen AnderssonOK Pan-Kristianstad1060803
Josefina AndraeOK Vilse 879005721
Anna BenattiSkåneslättens OL1060811
Aprilia CinthioSkåneslättens OL450442
Alice JohanssonFK Boken2063886
Sara LjungqvistLunds OK9060715
Klara MöllerOK Kontinent452516
Emma PerssonHalmstad OK445115
Ebba RanbroHelsingborgs SOK217282
Nanna SundelinOK Orion1401388
My WallenborgOK Kontinent42606

H10 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AnderssonLunds OK2084122
Hjalmar AxelssonFK Göingarna717478
Gabriel EkströmHalmstad OK2060866
Isak EngOK Pan-Kristianstad750300
Elliot JägstedtHalmstad OK445109
Alfred LeijonHärlövs IF445347
Carl-Johan OlvegårdFK Göingarna448826
Nils PerssonOK Tyringe2085366
Samuel RasmussenOK Kontinent1060308
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK1416214
Wille VernströmRonneby OK9060112
Alvin WigrenLunds OK205362
Jakob ÅkessonSkåneslättens OL2089213

D35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna KarlssonOK Pan-Kristianstad13690
Maureen Olsson LoLunds OK451403

H35 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Per-Olof AnderssonOK Tyringe651204
Andreas EnborgLunds OK790713
Johan GustafsonLunds OK7771015
Stefan MagnussonLunds OK9800824
Linus MalmstenMalmö OK9770826
Mikael PerssonFK Göingarna781200

D40 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela AlvmyrenHalmstad OK720519
Helena AnderssonHärlövs IF1681207
Kajsa BenattiSkåneslättens OL1240373
Josefina BerglundFK Boken2063832
Jessica BjörckOK Älme720224
Lotta EkbergÖrkelljunga FK1399754
Lisa ElmerfjordLunds OK37976
Jenny GustafssonLunds OK342460
Catarina HardenFK Boken2077929
Lotte HenrikssonSimrishamns OK345279
Jenny HåkanssonOK Orion721031
Sylvia KarlssonOK Lindéna443337
Ulrika KindlundOK Tranan14754
Malin LeijonHärlövs IF239806
Dorthe MunktvedAllerød OK8621007
Anna MöllerOK Kontinent452565
Frida PalmFK Boken2078013
Linda RanbroHelsingborgs SOK2062190
Outi SareilaMS Parma760502
Camilla SelinFK Göingarna26690
Malin SvenssonOK Orion740527
Carina ThynellHärlövs IF9497731
Maria TuressonHärlövs IF445323
Jenny VinbladLunds OK991100

H40 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Preben BrinchFIF Hillerød553373
Pär FridsellOK Pan-Kristianstad19060
Håkan GunnarssonFK Göingarna761207
Stefan GunnarssonOK Lindéna16509
Pontus GustavssonOK Kontinent36552
Henrik HellborgCentrum OK441705
Christian HåkanssonRonneby OK741000
Patrik IngelströmOK Gynge9015774
Magnus JonassonMalmö OK730912
Mattias JägstedtHalmstad OK7003071
Jon LindskogOK Älme1197408
Ola MarkholmSkåneslättens OL7710220
Henrik ModigOK Pan-Kristianstad741018
Björn MöllerOK Kontinent7109140
Mikael NilssonLunds OK740474
Thomas NilssonEslövs FK711117
Fredrik NystedtSkåneslättens OL9440144
Per PalmqvistOK Kontinent2087073
Andreas PerssonGöteborg-Majorna OK750807
Fredrik PerssonHalmstad OK437490
Peter RasmussenOK Kontinent1973040
Urban SchmidtOK Kontinent1720129
Kristoffer SidebyGöteborg-Majorna OK7720209
Arne ThellEslövs FK19091

D45 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Louise AxelssonFK Göingarna710119
Marina AxelssonMarkbygdens OK700228
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK1680904
Camilla EngelOK Ravinen716091
Anna EnvallIK Hakarpspojkarna710627
Åsa EricssonLunds OK9690311
Hanne FoghOK Sorø886628
Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna680124
Carina GustafssonOK Gynge27856
Ulrika HermanssonOK Orion7710203
Kerstin JensenSkåneslättens OL7012262
Anne JohanssonKarlskrona SOK9670918
Åsa JosarpFK Friskus-Varberg1690710
Josefine JungstrandOK Skogsfalken9690301
Helena KristianssonHässleholms OK7681220
Lisa LeicktTullinge SK44838
Ingela LevinssonMalmö OK17513
Lena LindmanFinspångs SOK690223
Anna LjungqvistLunds OK9990619
Marie MarkholmSkåneslättens OL744744
Christina OlssonSkåneslättens OL580810
Carina RydlundHässleholms OK442374
Katarina SundelinOK Orion9650108
Anneli WihlborgOK Gynge27857

H45 (57)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AhlströmHelsingborgs SOK9680405
Johan AnderssonOK Skogsfalken408193
Anders ArfwedsonFrölunda OL721107
Håkan AxelssonFK Göingarna672425
Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK679999
Stefan BerglinKarlskrona SOK18507
Robert BertilssonLunds OK2060853
Johan BökmanHelsingborgs SOK452289
Per EkNyköpings OK9680725
Matti EnvallIK Hakarpspojkarna655565
Anders EricssonLunds OK9670506
Håkan ErikssonHästveda OK670630
Magnus GraadRonneby OK710299
Håkan GrubbMalmö OK7680501
Mikael GustafssonOK Gynge264154
Tomas HallménOK Tisaren9701223
Nils HelmerssonHässleholms OK9997105
Fredrik HugossonLunds OK690610
Anders HåkanssonOK Orion9700516
Jonas HöstHjärnarps OL701219
Johan JensenSkåneslättens OL438134
Jonas K JohanssonOK Skogsfalken438779
Thomas JosarpFK Friskus-Varberg353477
Mats KarlssonIF Hagen245221
Björn KristianssonTrollhättans SOK981927
Niklas KronkvistÖrkelljunga FK1399748
Jesper LagerbergOK Södertörn970413
Magnus LarsenFK Boken15365
Lars-Ola LarssonOK Orion670124
Magnus LarssonFK Göingarna9670106
Örjan LarssonLunds OK7700316
Patrik LeicktTullinge SK780757
Malte LennerstedtLunds OK700709
Peter LiljedahlOK Skogsfalken449769
Anders LillieströmOK Roxen670702
Olle LindmanFinspångs SOK670318
Fabian LjungqvistLunds OK9700604
Thomas LåstbomHärlövs IF690906
Michael LönnHjärnarps OL8631097
Henrik MarmelidOK Roxen9191320
Lars MunktvedAllerød OK8620920
Björn MårtenssonOK Skogsstjärnan436108
Thomas NajvikOK Pan-Kristianstad681127
Håkan PalmFK Boken7102160
Fredrik PerssonHelsingborgs SOK437061
Henrik PetterssonOK Roxen701200
Sven-Johan PrytzTjalve IF Norrköping9700221
Andreas RangertIK Hakarpspojkarna9680706
Peter RisbergSkattkärrs SOK405457
Magnus RydlundHässleholms OK441817
Anders SelinFK Göingarna16277
Fredrik SmedbergOK Skogsfalken12288
Janis SpektorsIK Auseklis8630803
Anders SundelinOK Orion1401351
Peter ThelinBredaryds SOK25409
Magnus TrofastBredaryds SOK8160269
Magnus WallenborgOK Kontinent42609

D50 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie BengtssonFK Åsen620228
Christina BjörkÖrkelljunga FK1399741
Annika EngelHässleholms OK660812
Gitte EngströmLinköpings OK30970
Helena ErikssonEds SK44099
Marita FilipssonMarkaryds FK7630326
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Christina HalvarssonOK Kroppefjäll14014
Anna JohanssonJönköpings OK9650706
Ingrid JohanssonLaholms IF OK16484
Karin JägrydSkåneslättens OL408984
Maria LenningSkåneslättens OL209018
Sara Snogerup LinseLunds OK620430
Iben MaagSøllerød OK1411280
Kirsten MøllerSøllerød OK8620865
Christel OlssonFK Åsen47186
Eva PetterssonKarlskrona SOK661215
Anita Seger-WehlinSkogspojkarnas OK501850
Christina SmedbergOK Skogsfalken641022
Kristina SpångbergLunds OK9648846
Anna SundbergOK Södertörn9660316
Anne SvantessonHjärnarps OL9650111
Lena SwartzOK Orion9620620
Lena SöderlundTormestorps IF19320
Cecilia WestströmSundbybergs IK9651103

H50 (55)

NamnOrganisationBricknummer
Kim Find AndersenSøllerød OK8634100
Peter AnderssonOK Gynge409278
Jan AsketunOK Roxen9650110
Elis BengtssonOK Norrvirdarna620419
Vidar BenjaminsenLillomarka OL980359
Anders BlomqvistOK Skogsfalken12203
Mats BredfeltLunds OK941008
Lars CarlssonOK Orion7651004
Peter CederbergVänersborgs SK209494
Stefan DahlHelsingborgs SOK7630518
Anders DalhammerOK Roxen533000
Nils EklöwOK Södertörn990500
John E ErikssonVäxjö OK620104
Lars ErikssonHjärnarps OL362392
Joachim FribergFalköpings AIK OK7201321
Lars HallabroHässleholms OK630108
Ole HansenTisvilde Hegn OK1402967
Jörgen HectorSnättringe SK341754
Pesho HedbergLunds OK7000666
Michael HertinVästerviks OK10011
Anders HeydenLunds OK9650505
Kennet HorvathHalmstad OK7565038
Svend-Erik JepsenSøllerød OK419748
Anders JägrydSkåneslättens OL403900
Marko KarkulehtoOK Vilse 87660520
Anders KarlssonSnättringe SK362580
Kent KlassonHestra IF888863
Bo KonringSøllerød OK1407800
Mats KristianssonTrollhättans SOK30555
Per KällvikÅmåls OK9650831
Anders LammFrölunda OL1660813
Henrik LarssonFK Göingarna26692
Peter LindSOK Viljan418037
Ulf LinderfalkSkåneslättens OL641207
Sven LundgrenVäxjö OK10332
Anders NilssonTäby OK204975
Tomas NilssonHässleholms OK640831
Johnny NimvikLunds OK620325
Bengt NorrmanTrollhättans SOK9640304
Jan-I NygrenFK Boken15375
Bengt OlssonEslövs FK630912
Kalle PerssonOK Österåker903140
Anders PetterssonKarlskrona SOK650221
Magnus PorleVäxjö OK777929
Tomasz PryjmaUNTS Warszawa888961
Peter PukeYstads OK228294
Risto RuoholaMS Parma553313
Bo SimonsenFIF Hillerød896954
Lars SvantessonHjärnarps OL9630518
Kjell SvenssonOK Älme418035
Stefan ThellsénOK Roxen630530
Mikael WahlbomOK Orion249297
Tim Falck WeberTisvilde Hegn OK500449
Michael WehlinSödertälje-Nykvarn OF620225
Rasmus ØdumCopenhagenO888411

D55 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Eva EklundVäxjö OK33673
Eva EmanuelssonHelsingborgs SOK8210458
Gun EricssonSkåneslättens OL28801
Wiveka ErnstssonFK Göingarna26659
Eva Folkesson LööfOK Pan-Kristianstad29773
Tina HagårdRävetofta OK601224
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK1396116
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127
Ann NilssonMarkaryds FK600926
Lollo NybergOK Kontinent36611
Birgitta OlssonOK Skogsfalken214205
Lena OlssonSkåneslättens OL9600206
Christina SegerslättSkåneslättens OL591103
Ann-Kristin SjöströmLunds OK610330
Britt ThörnOK Vilse 8710144
Kerstin TjernlundOK Vilse 879600831

H55 (31)

NamnOrganisationBricknummer
Patrick AdlercreutzLunds OK449959
Torbjörn AronssonGöteborg-Majorna OK601602
Per-Erik BengtssonLunds OK9590717
Anders BjörklundSävedalens AIK344914
Mats BrorssonTockarps IK7590415
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb611228
Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOK8220257
Sverker ErikssonOK Gynge9601024
Thomas HenmyrOK Vilse 87600812
Anders JohanssonLunds OK241160
Bo JohanssonOK Älme441991
Ulf JungstrandOK Skogsfalken505605
Håkan JönssonOK Kontinent262760
Leif KarlssonOK Kontinent36676
Arne KlintbergEksjö SOK580812
Ove LernåKalmar OK600524
Mats LindqvistSävedalens AIK580101
Lars MagnussonOK Älme17742
Göran MånssonKarlskrona SOK902943
Lars-Gunnar NilssonEksjö SOK592211
Ragnar OlssonTibro OK217158
Gert PetterssonLunds OK8443322
Tryggve RönnqvistOK Linné345306
Sten SegerslättSkåneslättens OL9570119
Christer SkoogKils OK9590119
Peo SvenskStora Tuna OK14938
Lars SöderlundTormestorps IF351116
Kyrre ThalbergLunds OK570913
Tore TjernlundOK Vilse 879580909
Jan WahlströmSnättringe SK9874998
Benjamin ViebkeMalmö OK330993

D60 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Mona EnforsTockarps IK17054
Ulla EngelbyOK Pan-Kristianstad540609
Inger GustafssonLunds OK15576
Kristin JohanssonKarlskrona SOK21069
Ingrid LarssonFK Göingarna26658
Lotta LinseforsLunds OK29647
Gudrun NilssonLunds OK25266
Eva PetterssonVäxjö OK15961
Ingrid E StrömRonneby OK1521007
Eva TykessonRävetofta OK18982

H60 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas DagsbergOK Orion2075166
Roland DahlmanMalmö OK6188
Lars EklundVäxjö OK16848
Olle EnforsTockarps IK17053
Lennart ErforsOK Torfinn650728
Per Arne EvaldssonOK Gynge433626
Håkan ForsmanRonneby OK560619
Tommy HautopOK Pan-Kristianstad9520818
Per-Arne HöögOK Vilse 8710136
Mats IngvarssonOK Vilse 8710156
Bengt LarssonFK Göingarna26651
Sven-Erik LevinTierps SOK47396
Kalle LindqvistVäxjö OK9525487
Stellan MartinssonOK Tyringe8262135
Rolf OhrlanderOK Pan-Kristianstad259132
Bo SalomonsonKalmar OK560531
Lennart SmedenmarkRonneby OK521216
Lennart SohlinOK Orion452530
Sven-Inge SvenssonHässleholms OK9199191
Roger ThörnOK Vilse 877899999
Anders WallnerOK Pan-Kristianstad530520

D65 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK19571
Britt BülowMalmö OK17529
Maj-Britt ByströmRävetofta OK16300
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK1572001
Inger GlansOK Torfinn354084
Maj-Britt GustafssonHelsingborgs SOK1413016
Anna-Lisa HanssonOK Pan-Kristianstad28667
Vivianne HolgerssonOK Måsen7205947
Kristin LindbergLunds OK7206829
Inga LjungquistLunds OK11276
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK16482
Gunnel MånssonOK Vilse 879510927
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK444608
Berit SchannongMalmö OK17528
Åsa StåhlHjärnarps OL7500209
Margareta SvenssonOK Vilse 879500520
Lena SöderbergOK Skogsfalken9510605

H65 (40)

NamnOrganisationBricknummer
Christer AndénSödertälje-Nykvarn OF341914
Lennart AnderssonOK Orion30357
Agne BengtssonOK Kompassen987000
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10711
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Sven-Eric EricsonHelsingborgs SOK500318
Kim FolanderOK Sorø887599
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK15705
Olle GranathSurahammars SOK306696
Johnny GustafssonGamleby OK2800695
Rolf GustafssonHelsingborgs SOK1413015
Kaare HanssonMalmö OK433494
Tommy HeldFK Åsen15911
Hans HolgerssonOK Måsen9470928
Mats HåkanssonMalmö OK2095205
Bo JohanssonOK Vilse 8710107
Lars JohanssonMalmö OK29686
Jan JönssonMalmö OK433500
Bertil KarlssonHjobygdens OK1490611
Hans LarssonHässleholms OK16616
Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK17931
Janne LindholmFrosta OK27900
Christer LjungdahlHjärnarps OL16064
Bo Anders NilssonLunds OK25267
Håkan NilssonMalmö OK511010
Jörgen NilssonRonneby OK41566
Owe NilssonStigmännen Karlshamns OK11824
Gert OlssonSkåneslättens OL9200092
Willy OlssonOK Skogsfalken12239
Anders PerssonOK Vilse 8710145
Jan PerssonYstads OK9470110
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Sven-Erik PerssonFrosta OK27906
Leif SandgrenFrosta OK671202
Bengt StåhlHjärnarps OL7471006
Kenth SundgrenSkåneslättens OL7888777
Kenth SvenssonOK Skogsfalken12289
Lars SvenssonOK Vilse 8710162
Lars-Åke ÅbergKalmar OK914074
Börje ÅkessonFrosta OK28763

D70 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Helen AndertoftMarkaryds FK521030
Karin BengtssonOK Kompassen16187
Vibeke BøgevigSøllerød OK259135
Marianne CarlssonSkåneslättens OL309169
Brita DahlbergHässleholms OK16623
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL554511
Gunilla GrönbladHärlövs IF445397
Ann-Charlotte JensenHässleholms OK1662900
Birgitta JohanssonKristinehamns OK1430704
Berit NilssonOK Älme25912
Birgitta OlssonRonneby OK611004
Bodil RuterOK Älme17718
Kristina SkoglundHellas Orientering682131
Torill SvendsenFrosta OK25270
Elsa SvenssonOK Vilse 879876542
Gull SvenssonTockarps IK444055
Gullevi SvenssonRonneby OK1213148

H70 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Benkt AnderssonFrosta OK25268
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11800
Bengt BergmanLunds OK982000
Bo BülowMalmö OK17490
Gert BøgevigSøllerød OK259225
Peter DahlstedtOK Pan-Kristianstad436126
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL9664311
Claes-Göran GrenMalmö OK13787
Christer GrönbladHärlövs IF445369
Jan HanssonLunds OK41480
Lars HenrikssonOK Älme17701
Styrbjörn JanssonIF Hagen15692
Runo JohanssonKristinehamns OK1430827
Christer JönssonLunds OK439918
Leif KarlssonFrosta OK27905
Sten Åke KvistIS Kullen259440
Kjell LindauOK Kompassen33722
Tom LindbergLunds OK7206840
Christer LjungquistLunds OK11262
Erland MartinssonOK Tyringe213888
Roland OffrellFrosta OK28720
Tommy OlssonKarlskrona SOK16659
Inge PerssonFK Boken27297
Ingvar PerssonFK Åsen7451005
Sven RuterOK Älme428978
Rolf SkoglundHellas Orientering28467
Sven ThelanderssonLunds OK41894

D75 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Clarie EkOK Pan-Kristianstad520216
Gun HanssonYstads OK450325
Kerstin HenmyrOK Vilse 8710161
Barbro HugossonLunds OK10010

H75 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Roland AkselssonLunds OK41484
Sven-Åke AndertoftMarkaryds FK890821
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad660818
Håkan BrostMalmö OK444060
Nils-Eric EricsonFK Åsen47196
Staffan GanteliusVallentuna-Össeby OL239273
Arne GustafssonMalmö OK9101537
Hubert HugossonOK Gynge27828
Benny JohanssonMalmö OK30455
Roland KarlssonRonneby OK261563
Kenneth LindborgHässleholms OK2050839
Gunnar NilssonHärlövs IF33425
Nils-Åke NilssonHärlövs IF28568
Nils-Åke NilssonFK Göingarna347030
Ragnar OlssonRonneby OK590821
Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad354710
Paul SchannongMalmö OK17530
Bo SvenssonTockarps IK258531
Ingemar SvenssonLunds OK9127172
Torbjörn WingqvistSkåneslättens OL743217

H80 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Leif ClaessonTormestorps IF9193301
Torsten HannrupOK Kompassen36050
Jan-Eric NelkingFK Åsen15920
Börje NilssonHässleholms OK344115
Ingvar PeterssonHässleholms OK9009313
Klas TykessonSkåneslättens OL9005071
Bo UllmanOK Pan-Kristianstad43492

H85 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Rune IsakssonHelsingborgs SOK802005
Bertil JohanssonSkåneslättens OL570206

Inskolning (2)

NamnOrganisationBricknummer
Filippa KarkulehtoOK Vilse 871110706
Lovisa KristianssonTrollhättans SOK208684

U1 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anton CarlströmFK Boken987004
Jonathan EdholmÖrkelljunga FK1399782
Olof HertinVästerviks OK423245

U2 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Emelia CarlströmFK Boken987001
Alma KjellénHelsingborgs SOK2089076
Ella KruseLindebygdens OK340603
Ville LindskogOK Älme1200706
Erik OlssonFrosta OK421152
Klara PalmFK Boken2078099
Smilla ThomassonFK Göingarna448829

Öppen motion 1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Helena SvenssonOK Vilse 87205239

Öppen motion 3 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK947815
Helén ÅkessonSkåneslättens OL2083897

Öppen motion 4 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Annelie ThomassonFK Göingarna2095447

Öppen motion 5 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Jörgen BengtssonOK Lindéna423283
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Martin CarlströmFK Boken987003
Paula GranOK Lindéna443396
Lisa KjellénHelsingborgs SOK2089340
Robert KruseLindebygdens OK302678
Emma LundgrenFalköpings AIK OK2083871
Eivor MagnussonOK Pan-Kristianstad1570411
Karolina NygrenGrycksbo IF OK42569
Claes OlvegårdFK Göingarna448823
Kerstin OlvegårdFK Göingarna448824
Jacob RosenfeldStigmännen Karlshamns OK1460059
Jan WessbergHärlövs IF1964112

Öppen motion 6 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Per-Ola MelanderStigmännen Karlshamns OK640327
Magnus NilssonHärlövs IF1965090
Eva OlssonFrosta OK2077552
Mikael ThomassonFK Göingarna2095443
Björn ÅkessonSkåneslättens OL2083861

Öppen motion 7 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Greg CampbellLustens OK228779
Arja IngvarssonOK Vilse 8710131
Tapani MattusIFK Lidingö SOK1581117
Helen NilssonHärlövs IF500918
Peter RuskOK Kontinent448651
Christer SvenssonRonneby OK438663
Jan VernströmRonneby OK2083972
Maria VernströmRonneby OK9913499
Thomas VinbladLunds OK340605

Öppen motion 8 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik EklundLunds OK9790527
Per KristianssonOK Kontinent7203840
Gitte Krogh MadsenOK Roskilde444654
Camilla KruseLindebygdens OK9412075

Öppen motion 9 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Susanne WallenborgOK Kontinent699331

Annonser