Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Hästveda OK, lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Hästveda OK, lång
Arrangörsorganisation: Hästveda OK
Datum: söndag 28 augusti 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 325 anmälda deltagare.

D21 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Maria ArvidssonKalmar OK870317
Sofia DahlHärlövs IF9990617
Anna HellnerLunds OK9781213
Lindha HellnerFK Göingarna19146
Elinor LindelöwHärlövs IF404176
Helena LindénVäxjö OK794342

H21 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Fritjof AxelssonFK Göingarna7981025
Henrik BerlinOK Orion690423
Jesper HåkanssonFK Göingarna1008402
Rickard IngessonLunds OK9005064
Klas JohanssonOK Kolmården850329
Lars JohanssonOK Älme42660
Patrik JohanssonHelsingborgs SOK820282
Niklas KarlssonVäxjö OK828487
Erik LindqvistVäxjö OK820502
Johan ModigOK Pan-Kristianstad7123987
Fredrik NilssonOK Pan-Kristianstad920803
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF8091108
Mikael PihlOK Pan-Kristianstad735735
Niclas TjernlundSkåneslättens OL910956
Moltas ViebkeMalmö OK433490

H18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Pontus ErlandssonSOK Viljan981222

D17-20 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elinor DelinOK Pan-Kristianstad990428

D16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonOK Orion1060302
Hilda AxelssonFK Göingarna961860
Clara DahlHärlövs IF9010914
Elin DjupsjöOskarströms OK402064
Alma LeijonHärlövs IF1010626
Maja TenghagenHärlövs IF8010914

H16 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Eskil EllmanHässleholms OK442318
Jacob EnbergHalmstad OK9000810
Ludvig HallabroHässleholms OK8629809
Viggo JohanssonSkåneslättens OL438114
Samuel LåstbomHärlövs IF7011217
Axel OrrhedeHelsingborgs SOK9010421
Anton SvenssonHässleholms OK7010705
Gustav ÅmanOK Vilse 878002110

D14 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Rebecca HardenFK Boken993523
Hanna LarssonYstads OK9031226
Selma LarssonLunds OK7030731
Linnea LeijonHärlövs IF1030527
Felicia LindbergHässleholms OK449502
Elin NilssonAndrarums IF2058759
Sofia PalmFK Boken575799
Vilmalee SuwanOK Vilse 879030714

H14 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Alfred AhltinMalmö OK887876
Erik AlbinssonHjärnarps OL7030322
Melker AnderssonOK Pan-Kristianstad9921006
Adam JohanssonSkåneslättens OL448360
Erik JohanssonFK Boken2057275
Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK7020313
Albin PerssonHalmstad OK9020522
Edvin SelinFK Göingarna8030901

D12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BenattiSkåneslättens OL1060811
Enni LindskogOK Älme9010404
Hanna MorénHjärnarps OL1060118
Johanna OttossonÖrkelljunga FK1399785
Emmy PalmFK Boken880044
Tuva SelinFK Göingarna8050913
Alva SvenssonFK Åsen452414

H12 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Viktor AhltinMalmö OK256858
Arvid AlbinssonHjärnarps OL7051225
Gustav AnderssonOK Pan-Kristianstad1040717
Hugo CedervallÖrkelljunga FK1399756
Isak EdholmÖrkelljunga FK1399783
Jakob IngelströmOK Gynge9101539
Erik JönssonStigmännen Karlshamns OK253709
Noah SchmidtOL-Team Filder231997
Svante SelinFK Göingarna8001001
Wilmer SelinFK Göingarna8100100
Albin TagessonFK Finn402775
Axel TenghagenHärlövs IF683614
Felix ThomassonFK Göingarna203925

D10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Josefina AndraeOK Vilse 879005721
Aprilia CinthioSkåneslättens OL450442
Alice JohanssonFK Boken2063886
Wilma JönssonÖrkelljunga FK1399766
Smilla ThomassonFK Göingarna448829

H10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Hjalmar AxelssonFK Göingarna8060515
Jonathan EdholmÖrkelljunga FK1399782
Isak EngOK Pan-Kristianstad750300
Eddie KarlssonOK Vilse 879060214
Ville LindskogOK Älme1200706

H35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Per Erik JönssonOK Torfinn790823
Mattias LindbergHässleholms OK2063330
Casper LindemannOK Roskilde434108

D40 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa BenattiSkåneslättens OL1240373
Camilla HaglundÖrkelljunga FK17066
Catarina HardenFK Boken2077929
Lotte HenrikssonSimrishamns OK345279
Martina KarlssonOK Vilse 8710134
Malin LeijonHärlövs IF239806
Lotta MorénHjärnarps OL1720423
Frida PalmFK Boken2078013
Maria Rosén ThelinJönköpings OK740104
Camilla SelinFK Göingarna26690

H40 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AxelssonOK Älme7202774
Jon LindskogOK Älme1197408
Michael NilssonAndrarums IF9721231
Ulf ÅkessonHärlövs IF28544

D45 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Susanne AnderssonOK Pan-Kristianstad711011
Louise AxelssonFK Göingarna717478
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK1680904
Camilla CarlssonHärlövs IF682312
Josefine JungstrandOK Skogsfalken9690301
Cecilia SvenssonHässleholms OK349875
Ingela ThoressonAndrarums IF681219
Carina ThynellHärlövs IF9497731
Maria TuressonHärlövs IF445323
Malin ÅmanOK Vilse 8710170

H45 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AnderssonOK Skogsfalken408193
Raul HindovLunds OK9102233
Dan JohanssonFK Boken2057274
Ulf JungstrandOK Skogsfalken505605
Ola JönssonOK Vilse 879670922
Magnus LarsenFK Boken15365
Örjan LarssonLunds OK7700316
Håkan LindbergOK Vilse 87205249
Thomas LåstbomHärlövs IF690906
Lennart MorénHjärnarps OL1690819
Yuri OmelchenkoOK Orion710906
Mats OrrhedeHelsingborgs SOK429962
Torbjörn OttossonÖrkelljunga FK1399751
Håkan PalmFK Boken7102160
Anders SelinFK Göingarna16277
Roger SvenssonHässleholms OK441877
Magnus TenghagenHärlövs IF8231268
Ulf ÅmanOK Vilse 8710124

D50 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid JohanssonLaholms IF OK16484
Ingrid LarssonFK Göingarna26658
Christel OlssonFK Åsen47186
Christina SternerOK Njudung7630502

H50 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Staffan AhltinMalmö OK2083837
Mats AnderssonOK Orion435798
Olof BarrSkåneslättens OL667551
Elis BengtssonOK Norrvirdarna620419
Bengt-Åke BerntssonSkåneslättens OL17434
Anders BlomqvistOK Skogsfalken9660822
Stefan EdvardssonOK Torfinn641129
Jan GradinAndrarums IF216345
Glen HåkanssonVäxjö OK262721
Jan JohanssonSkåneslättens OL438138
Marko KarkulehtoOK Vilse 87660520
Henrik LarssonFK Göingarna26692
Ulf LinderfalkSkåneslättens OL641207
Bengt OlssonEslövs FK630912
Johan RisbergTormestorps IF1965621
Mikael WahlbomOK Orion249297

D55 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Eva EklundVäxjö OK33673
Agneta ErforsOK Torfinn590504
Wiveka ErnstssonFK Göingarna26659
Eva Folkesson LööfOK Pan-Kristianstad29773
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK1396116
Ann NilssonMarkaryds FK600926
Lena OlssonSkåneslättens OL9600206
Kerstin PerssonFK Göingarna26657
Ewa RoosHelsingborgs SOK590916
Anna Thorell-JönssonOK Kontinent36650
Kerstin TjernlundOK Vilse 879600831
Eva WildmarkFK Boken304871

H55 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Roger DjupsjöOskarströms OK29731
Sverker ErikssonOK Gynge9601024
Bo JohanssonOK Älme441991
Håkan JönssonOK Kontinent262760
Hans-Erik KarlssonOK Torfinn15277
Ove LernåKalmar OK600524
Leif LindauOK Torfinn850850
Lars LindgrenFK Finn33672
Lars MagnussonOK Älme17742
Göran MånssonKarlskrona SOK902943
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Stig NilssonOskarströms OK262561
Ingmar OlssonOK Vilse 8710138
Jürgen SchmidtOL-Team Filder2023909
Tore TjernlundOK Vilse 879580909
Benjamin ViebkeMalmö OK9895435
Mats WindstedtFredrikshofs IF Skid & OK741961

D60 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Mona EnforsTockarps IK17054
Arja IngvarssonOK Vilse 8710131
Bente KällVäxjö OK9560113
Ina LindebergSkåneslättens OL554422

H60 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Olle BohmanHjärnarps OL520907
Lars EklundVäxjö OK16848
Olle EnforsTockarps IK17053
Jan Olof FermFK Göingarna26641
Tommy HautopOK Pan-Kristianstad9520818
Mats IngvarssonOK Vilse 8710156
Jan KarlssonOK Virdarna16938
Jan-Ola KarlssonOK Njudung2059178
Bengt LarssonFK Göingarna26651
Stefan NilssonOK Kontinent560218
Rolf OhrlanderOK Pan-Kristianstad259132
Torgny OttossonOK Torfinn540211
Lars PerssonOK Älme2066543
Ken RagnarssonOK Kompassen9707606
Carl-Johan RoubertFK Finn28897
Göran SvensonSOK Viljan520101
Anders WallnerOK Pan-Kristianstad530520

D65 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Britt BülowMalmö OK17529
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL237544
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK1572001
Inger GlansOK Torfinn354084
Margareta HeldFK Åsen15910
Lena JönssonLaholms IF OK16481
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK350747
Karin LarssonOK Kompassen9500417
Gunnel MånssonOK Vilse 879510927
Christina NilssonAndrarums IF256340
Berit SchannongMalmö OK17528
Margareta SvenssonOK Vilse 879500520

H65 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonEnebybergs IF895439
Tor-Eve BengtssonHelsingborgs SOK408856
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Kent BornlinderHelsingborgs SOK17902
Gunnar ErikssonFK Finn403116
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK8470220
Kaare HanssonMalmö OK433494
Tommy HeldFK Åsen15911
Mats HåkanssonMalmö OK2095205
Arne JohanssonOK Älme17705
Bo JohanssonOK Vilse 8710107
Lars JohanssonMalmö OK29686
Göran JohnssonSkåneslättens OL17425
Jan JönssonMalmö OK433500
Göran LarssonOK Kompassen600109
Hans LarssonHässleholms OK16616
Christer LjungdahlHjärnarps OL16064
Leif MalmMarkaryds FK555448
Ronald Mc GrailHjärnarps OL442564
Krister NilssonVäxjö OK7015986
Åke PerssonHjärnarps OL7480502
Connie RoslundHässleholms OK30905
Leif SandgrenFrosta OK671202
Hans SvensonSOK Viljan9189469
Börje ÅkessonFrosta OK28763

D70 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Helen AndertoftMarkaryds FK521030
Berit ByströmOK Virdarna7430315
Marianne CarlssonSkåneslättens OL309169
Gunbritt FalkmanÖrkelljunga FK2085362
Karin JakobssonEslövs FK19062
Astrid JohannessonHelsingborgs SOK17923
Kerstin LarssonOK Pan-Kristianstad17079
Berit NilssonOK Älme25912
Birgit PalmFK Boken15383
Bodil RuterOK Älme17718
Torill SvendsenFrosta OK25270
Gull SvenssonTockarps IK444055

H70 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Ingemar AnderssonOK Orion262488
Göran BengtssonTockarps IK13755
Bo BülowMalmö OK17490
Kent EkdahlEmmaboda Verda OK15704
Lars FinbomOK Landehof14594
Göte GustafssonEmmaboda Verda OK15702
Lars HenrikssonOK Älme17701
Kent JohanssonÖrkelljunga FK17160
Leif KarlssonFrosta OK27905
Nils KarlssonVäxjö AIS426900
Sten Åke KvistIS Kullen259440
Erling LarssonHässleholms OK652007
Stig LarssonRävetofta OK208228
Verner LönnquistHärlövs IF33435
Erland MartinssonOK Tyringe213888
Kjell MånssonKarlskrona SOK2050912
Roland OffrellFrosta OK8001962
Jan-Evert OlssonAndrarums IF12343
Tommy OlssonKarlskrona SOK16659
Inge PerssonFK Boken27297
Sven RuterOK Älme428978
Erling SamuelssonOK Vilse 879440823
Göran SvenssonFK Finn28888
Gerth SällströmLessebo OK17543

D75 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Barbro HugossonLunds OK10010
Karin LexellOK Torfinn417450
Elsa SvenssonOK Vilse 879876542

H75 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Roland AkselssonLunds OK41484
Rolf AnderssonLaholms IF OK1834075
Kurt BergstrandLessebo OK17587
Håkan BrostMalmö OK444060
Ernie BroströmHalmstad OK437495
Anders CarlssonSkåneslättens OL1391130
Torsten ClaessonOK Älme1205515
Bertil ErikssonMalmö OK41989
Göran FolkessonRonneby OK10066
Arne GustafssonMalmö OK9101537
Hubert HugossonOK Gynge27828
Stig KarlssonLessebo OK17565
Bertil LööfOK Pan-Kristianstad29772
Bengt I NilssonFrosta OK28703
Inge NilssonOK Älme17715
Ivar NilssonHässleholms OK344269
Nils-Åke NilssonFK Göingarna347030
Bertil OlofssonAndrarums IF240952
Kjell OlofssonEslövs FK258577
Paul SchannongMalmö OK17530
Allan SunnergrenHjärnarps OL441869
Bo SvenssonTockarps IK258531
Göran ThourVärend GN OL263097

D80 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Clarie EkOK Pan-Kristianstad520216
Kerstin HenmyrOK Vilse 8710161

H80 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AdlerLinköpings AIK41467
Gillis AlmVäxjö OK15927
Bo BengtssonHässleholms OK29245
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad660818
Kjell BjörupLunds OK404000
Leif ClaessonTormestorps IF9193301
Bengt EdvardssonOK Torfinn404321
Torsten HannrupOK Kompassen36050
Allan HåkanssonSOK Viljan428957
Johan JanssonVäxjö OK27167
Stig JohanssonHalmstad OK16314
Ingvar PeterssonHässleholms OK509313
Kjell-Arne PetterssonHärlövs IF33437
Werner TörnblomVäxjö OK2058133
Bo UllmanOK Pan-Kristianstad43492

H85 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Rune IsakssonHelsingborgs SOK802005

Inskolning (2)

NamnOrganisationBricknummer
Filippa KarkulehtoOK Vilse 871110706
Ella SchmidtOL-Team Filder410086

U1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Johan JönssonStigmännen Karlshamns OK253706

U2 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Wiggo JönssonÖrkelljunga FK1399763
Wilhelm LindbergHässleholms OK2063325
Klara PalmFK Boken2078099

Öppen motion 2 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Helena SvenssonOK Vilse 87205239

Öppen motion 3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Astrid GüntherOL-Team Filder302929

Öppen motion 5 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Eivor MagnussonOK Pan-Kristianstad1570411

Öppen motion 7 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Rolf HaglundÖrkelljunga FK570304

Annonser