Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till O-Event, dag 3, Zoorienteringen

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: O-Event, dag 3, Zoorienteringen
Arrangörsorganisation: IK Ymer
Datum: söndag 13 november 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 2402 anmälda deltagare.

D21 (42)

NamnOrganisationBricknummer
Sarah-Jane BarrableOK Ravinen9840610
Jennie Börjesson ErikssonStorviks IF8003883
Johanna Börjesson ErikssonStorviks IF8005300
Elin DahlinDomnarvets GOIF810223
Anastasia DzianisavaSävedalens AIK981991
Jonna ForsVästerås SOK9807031
Kristina ForsOK Grip409337
Alicia FribergFalköpings AIK OK7003242
Eva GustafssonHagaby GoIF Örebro940329
Maria GustafssonHagaby GoIF Örebro970223
Louise GötforsGöteborg-Majorna OK717171
Linda HallbergBredareds IF8101060
Anna HammarFalköpings AIK OK1555002
Elin HanssonHjobygdens OK29160
Sofia HolmgårdKils OK701212
Annika IvarssonLinköpings OK700213
Sara IvarssonOK Kullingshof930813
Linda JinnemoHjärnarps OL7716068
Marie JinnemoHjärnarps OL7716069
Malin JonssonOK Tyr1771123
Angelika LarssonÖrkelljunga FK501623
Lovisa LemanGöteborgs SK9504120
Sofia LiljeqvistStenungsunds OK232671
Caroline LindelöwHärlövs IF9102600
Elinor LindelöwHärlövs IF404176
Malin LjunggrenMarkbygdens OK36938
Maria LundStenungsunds OK2081973
Linda NeroMullsjö SOK30807
Stina NeroMullsjö SOK260864
Pernilla PeterssonBurseryds IF919688
Moa PetterssonKarlskrona SOK961220
Maria PollMölndal Outdoor IF449513
Lina SandströmOK Stigen27715
Hanna SvenssonFK Herkules2089482
Josefin SällbergFK Åsen2101551
Sandra SällbergFK Åsen47193
Sara SöderblomÄtrans IF262379
Sofie SöderblomFalkenbergs OK1910114
Åsa SöderblomFalkenbergs OK44017
Karin ThernOK Skogshjortarna8263739
Carina ThynellHärlövs IF9497731
Vilma Von KrusenstiernaOK Kåre9990922

H21 (38)

NamnOrganisationBricknummer
Martin AhlbergerHestra IF547975
Kristian AndersonGöteborgs SK2048774
Anders AxenborgGöteborg-Majorna OK930003
Nick BarrableOK Ravinen9740608
Rasmus BlockgrenFalkenbergs OK930030
Mattias BrännströmFK Herkules2089461
Patrik CorneliussonOK Löftan450656
Martin DelinOK Pan-Kristianstad910831
Johan FilipssonMarkaryds FK25943
Ruslan GlebovOK Ravinen515305
Johan GustafssonOK Nackhe9960924
Johan HagströmFalkenbergs OK920605
Erik HanssonBredareds IF9890521
Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna1031008
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK441218
Martin HogedalOK Alehof9800322
Daniel HärströmFalköpings AIK OK1860729
Andreas HöyeFredrikstad SK9062727
Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OK264516
Fredrik Kryh ÖbergMalmö OK9101721
Johan LarssonOK Skogshjortarna8441013
Erik NeroMullsjö SOK260857
Anton NilssonOK Tranan9950130
Johan NilssonHultsfreds OK402680
Oskar NilssonOK Stigen27727
Tobias NobornIFK Göteborg Orientering730514
Arvid NordIK Hakarpspojkarna970517
Heino OllinSävedalens AIK551116
Mattias OlofssonOK Enen9133379
Stefan RoosIFK Göteborg Orientering820918
Erik RåbergOK Landehof860712
Rasmus SteenOK Enen9507119
Robin SvennbergDegerfors OK8397244
David SällbergFK Åsen504760
Ola SöderblomFalkenbergs OK44019
Daniel TorstenssonGöteborgs SK14160
Magnus WallinIK Trenne Ullared13768
Emil WingstedtHalden SK750509

D20 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Filippa AnderssonLidköpings VSK7971118
Heidi ForsOK Grip527527
Sara HägnanderLidköpings VSK1971010
Emma KindbomIF Hagen25796

H20 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Rasmus ArfwedsonFrölunda OL970702
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF245170
Eric CarlssonKvillebyns SK2079785
Oskar ErikssonOK Älgen747271
John GabrielssonSävedalens AIK960704
John GunnarssonSurahammars SOK7971204
Arvid HammarFK Herkules438445
Filip LemanGöteborgs SK14176
Jesper LindströmIF Hagen9970930
Linus OlssonOK Gipen9606638
Andreas PeterssonBurseryds IF960410
Axel RydgårdEksjö SOK2067113
Alexander WiklundFinspångs SOK970113

D18 (36)

NamnOrganisationBricknummer
Karoline AuneHalden SK1999043
Ebba BengtssonOK Lindéna8001338
Emma BillingHultsfreds OK584072
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK9001999
Josefin BovellanNAIS Orienteringsklubb440800
Lisa BörnstedtKungälvs OK9000914
Elinor DelinOK Pan-Kristianstad990428
Cecilia DjerfVästerbergslagens OL980928
Ane DyrkornEiker OL9796151
Maria ErikssonEds SK9200660
Malin FritzellMullsjö SOK987604
Johanna GuståsLinköpings OK990311
Moa HenningssonIK Trenne Ullared1402380
Alice HultinOK Löftan9800528
Maiken HågårdKonnerud IL343447
Kajsa IsidorssonOK Vivill225797
Clara JakobssonTidaholm SOK Sisu203880
Malin JanssonHjobygdens OK980214
Wilma JanssonVänersborgs SK7981118
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad9912211
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad9912212
Felicia KarlssonIK Trenne Ullared1402397
Julia KnutssonBoxholm-Mjölby OL425056
Isabella LagoGöteborg-Majorna OK7991025
Klara LjunggrenLinköpings OK981011
Elin LoodIK Gandvik341359
Olivia LönkvistOK Vivill225714
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK9991030
Kajsa NilssonHärlövs IF1990608
Madelene NilssonFK Åsen1990426
Malin NymanOK Tyr866413
Annie OlssonMölndal Outdoor IF438434
Rebecka SalenbäckKristinehamns OK402632
Julia StrömUlricehamns OK910518
Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna992121
Helena ÅsbergSarpsborg OL8302288

H18 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Felix AxelssonMarkbygdens OK990106
Jørgen BaklidKonnerud IL9200847
Mathias BlomsterRonneby OK990629
Carl BörnstedtKungälvs OK9804220
Simon DahlbergOK Nolaskogsarna9903265
Lukas EnarssonOK Löftan258508
Emil ErikmatsSävedalens AIK424742
Axel ForsmanFK Herkules9101430
Benjamin GabrielssonKungälvs OK9990801
Joar GjerdahlKonnerud IL1011199
Axel HalvarssonKarlskrona SOK1992212
Erik HerneOK Ravinen9905131
Jonas LauriFK Herkules2059033
Arvid LinderOK Hällen2058214
Martin LundStenungsunds OK2081954
August MollénOK Denseln990826
Marcus NylénDegerfors OK1991116
Jesper NyströmIF Thor9730480
Johan OlsonIK Uven980310
Emil PetterssonKarlskrona SOK990824
Tino PolsiniEksjö SOK9964899
Albin SöderbergTolered-Utby Ol-klubb247991
Jonatan Wedberg-KilnäsSjövalla FK2057390
Tobias von KronhelmOK Måsen9582303

D16 (104)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK9010810
Kajsa AnderssonOK Orion1030600
Klara AndréassonFrölunda OL362505
Isabella AumoKungälvs OK9020301
Thea BadKils OK9872298
Jenny BaklidKonnerud IL9200848
Evelina BergOK Ravinen556789
Clara Berglund HiltunenGöteborg-Majorna OK1662497
Emma BernerssonOK Enen9200288
Ellen BlennowFalköpings AIK OK8010708
Lovisa BlomgrenSOK Aneby8000523
Hanna CarlqvistFK Friskus-Varberg451409
Clara DahlHärlövs IF9010914
Kajsa Den BraverOK Gränsen452707
Karolina DjerfVästerbergslagens OL228975
Kajsa EkdahlEmmaboda Verda OK430182
Tove EkströmLinköpings OK7445342
Meja EneljungIFK Göteborg Orientering2059189
Lina ErdeliusIF Rigor9000918
Elsa EricssonFK Friskus-Varberg9011219
Sara ErlandssonOK Vivill2089031
Olivia FröbergOK Roxen2052699
Adelina FunkeLeksands OK661616
Oda GjerdahlBerger og Svelvik o-lag1210275
Anna Øfsthus GravirAsker SK7160501
Ellika GrothKungälvs OK9008788
Julia GunnarssonMalungs OK Skogsmårdarna510716
Tilda GunnarssonEmmaboda Verda OK430187
Linnéa GustafssonOK Hällen7000704
Alma HaagOK Gränsen2075388
Klara HagstrandBurseryds IF362048
Marie Helene HansenSarpsborg OL2083958
Elina HansonKungälvs OK9201444
Ebba HjertbergHestra IF9000920
Saga HjerténIK Gandvik452963
Tindra HjortFalköpings AIK OK433611
Kajsa HomannOK Orinto423430
Isabell IsidorssonOK Vivill225760
Martine JægtvikKonnerud IL970802
Sofia JanssonHjobygdens OK510214
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL1470465
Tindra JernströmAvesta OK9709000
Hanna JohannessonRonneby OK9812368
Matilda JohannessonFrölunda OL2058809
Alma JohanssonOK Skogshjortarna550624
Tove JohanssonOK Alehof341708
Paulina JägstedtHalmstad OK7003086
Ellen KallerbäckEmmaboda Verda OK535455
Elsa KamforsOK Kullingshof419738
Tilda KartengrenVänersborgs SK9000412
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1414476
Lovisa LagerHalmstad OK445111
Thea LandKonnerud IL9030901
Alma LeijonHärlövs IF1010626
Elsa LindeblomHestra IF9417797
Alva LindellIF Thor9000610
Cecilia LindgrenOK Kåre7430997
Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna551414
Anna LithellOK Linné441652
Linn LugneKils OK1000823
Vendela LönkvistOK Vivill2089038
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker SK1071200
Maja MörthLeksands OK9101538
Alma NilssonOK Stigen2060757
Emma NilssonAlvesta SOK9010923
Irmalinn NilssonHärlövs IF565432
Lovisa NordSol Tranås501126
Ella NordströmKils OK866399
Astrid NorgrenStora Tuna OK7001216
Kajsa NormanSävedalens AIK2048704
Amanda NymanVänersborgs SK9000121
Ia NyrellAlvesta SOK213723
Tove PerssonMölndal Outdoor IF438410
Johanna PetersonFalköpings AIK OK428930
Linn PeterssonOK Vivill443520
Andrea RanvikKonnerud IL9111444
Anniken RanvikKonnerud IL9141201
Tonje-Malin RhrichKonnerud IL990212
Elin RydgårdEksjö SOK2067140
Alva RyttherVästerbergslagens OL9000529
Emelie RönnborgIK Uven451918
Frida SahlmanLinköpings OK9112000
Linnea SamuelssonNAIS Orienteringsklubb9005112
Hedvig SeverinssonBredaryds SOK341030
Mina ShabbakiTolered-Utby Ol-klubb442266
Moa SjöbergGöteborg-Majorna OK1973080
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL442072
Alva SonessonFalköpings AIK OK9439473
Clara SpikLeksands OK1010717
Malva SteenOK Enen9000523
Maja StrandFK Åsen504759
Martina SundelinOK Orion1401354
Siri SuterEksjö SOK1170300
Lina SvärdIF Thor9500885
Klara WallinderGöteborg-Majorna OK9010511
Julia WannerAvesta OK9010305
Bea WanstadiusFK Åsen504757
Kajsa WardOK Vivill2089005
Elvira WildheimFK Friskus-Varberg640055
Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK710614
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182
Lisa VogtVästerbergslagens OL452623
Silje Marie VågeAsker SK
Tilda ÖstbergStora Tuna OK8010505

H16 (101)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik Fredriksen AasAsker SK
Viktor AlfredssonOK Tyr7000624
Hugo AlmquistIK Hakarpspojkarna2050832
Daniel AnderssonFjärås AIK423232
Sander ArntzenAsker SK9101844
Jonatan AuneHalden SK2037700
Emil AuseliusBredaryds SOK9000516
Noah BechtelFK Friskus-Varberg1520216
Filip BengtssonOK Lindéna8001337
Olle BergstedtMarkbygdens OK9010102
Simon BjörklundLindebygdens OK2065327
Gabriel BladOK Kullingshof419740
Axel BlomFrölunda OL7000702
Gustav BohmanOK Orinto2800705
Alexander BokerudIF Rigor2058857
Emil BybergDomnarvets GOIF981103
Victor BylundIF Thor1320640
Love CarlssonOK Orion7710203
Oskar CarlssonKvillebyns SK2079712
Gustav ClassonOK Stigen421783
Tim DalheimerIK Vikings OK8540022
Charlie EliassonDalaportens OL1011217
Melker ElofssonOK Njudung9010306
Jacob EnbergHalmstad OK9000810
Axel ErikssonOK Löftan9110901
Erik ErikssonOK Älgen747272
Samuel ErikssonEds SK450669
Simon ErikssonEmmaboda Verda OK444602
Tobias ErixonOK Kullingshof444544
Felix FalkGöteborg-Majorna OK900919
Tobias FarbrotGöteborg-Majorna OK30196
Ville FontellOK Enen2058231
Simon FreylandEksjö SOK7100028
Hampus FyhrSOK Aneby9010616
Simon GiselssonRonneby OK9010821
Daniel GlimténOK Löftan41394
Anton GlivesonRonneby OK539906
John GranathOK Kåre620030
Lucas GranbergOK Kåre9001107
Erik HanssonKarlskrona SOK2095412
Simon HardenFK Boken649447
Casper HedarOK Tor9011205
Aslak HeimdalKonnerud IL9020600
Emanuel HerberthsonLinköpings OK510621
Joar HertinIK Hakarpspojkarna8200121
Johan HjelmérSjövalla FK9000827
Anton HolmOK Djerf9732327
Daniel HolmgrenSävedalens AIK9010425
Johannes HolmgrenSävedalens AIK9000118
Erik HultanderIF Rigor1010921
Samuel HåkanssonRonneby OK800301
Tyr HäggströmAndrarums IF2083883
Maxim JohanssonSol Tranås1525252
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg9000420
Emil JonsellIF Thor1551046
Carl JosefssonSävedalens AIK9010111
Oscar KarlssonTrollhättans SOK7001125
Lukas KatvalaOK Älgen9000724
Olof KnutssonOK Kullingshof419735
Oskar KällmanOK Hällen427923
Nils KörleOK Landehof8450121
Martin LammFrölunda OL1123456
Elias LarssonOK Enen1010401
Viktor Le ClaireFK Herkules1010907
Jonathan LjungbergOK Skogsfalken440706
Olof LjunggrenLinköpings OK700521
Elias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb7750778
Erik LundStenungsunds OK2081943
Kalle LundgrenGöteborg-Majorna OK9005069
Trygve MyhrAsker SK
Edvin NilssonTolered-Utby Ol-klubb2087233
Emil NilssonAndrarums IF2058760
Per NordholmSävedalens AIK882211
Ole Øivind NorstedHalden SK1554324
Oskar NymanOK Tyr747574
Zeb PalmHJS-Vansbro OK404194
Gustav PermanOK Tyr8010615
Mattis PerssonEksjö SOK838408
Måns PerssonAndrarums IF9011001
Alfred PetterssonFalköpings AIK OK520110
Samuel PihlströmOK Landehof9010308
Marcus RagnarssonMarkbygdens OK1010908
Anton SegermanIF Thor9983087
Gabriel SturessonLerums SOK9990407
Samuel StålnäbbDomnarvets GOIF8010811
Emil SundströmOK Orinto2058893
Thorsten SvenssonFinspångs SOK826010
Hugo SöderbergTolered-Utby Ol-klubb247977
Kristoffer TengrothSundbybergs IK8000330
Albin TollOK Njudung7543288
Gustav TräffNAIS Orienteringsklubb448550
Rasmus TäckOK Hammaren9000325
Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb8010211
Viktor WallinOK Kåre950403
Adrian VartiaOK Löftan9011128
Isak WideskottSjövalla FK444037
Per Clemet WisløffAsker SK9000528
Jakob ZällHjärnarps OL9010804
Axel ÅkessonMarkbygdens OK500522
Johannes ÖhgrenOK Kåre551144
Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396405

D14 (176)

NamnOrganisationBricknummer
Eleonora AlinderSjövalla FK8030512
Isac AnderssonOK Norrvirdarna1031011
Klara AnderssonOK Orion1060302
Klara AnderssonDomnarvets GOIF7100602
Ronja AnderssonTrollhättans SOK7030717
Alma AppelgrenTrollhättans SOK9030210
Julia ArvidssonIF Rigor434093
Olivia AspIFK Göteborg Orientering902937
Katrin AsplundKungälvs OK9031121
Marie AsplundKungälvs OK9080808
Sabina AumoKungälvs OK9030303
Julia BergKarlsbyhedens IK351194
Maja BergqvistKorsnäs IF OK1127615
Alma BirklinOK Kåre700112
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL451086
My BlixtAvesta OK596406
Erica BogrenIF Hagen9020428
Kristina BohmanOK Orinto362559
Tilda BorgströmAvesta OK440227
Klara BourneGöteborg-Majorna OK2800694
Elsa BäsénIF Thor920130
Vera CarlssonOK Hällen438964
Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OK9990222
Tove Den BraverOK Gränsen452711
Tyra DernfalkVästerbergslagens OL449116
Sofia DjerfVästerbergslagens OL19012
Lycka DrakengrenIF Marin Väst
Elsa EkMarkbygdens OK439883
Emma EliassonDomnarvets GOIF7030801
Emma EliassonFK Friskus-Varberg9030520
Sofia ElverlindOK Tranan443674
Elin EmilssonOK Skogsfalken620202
Mira EnellJönköpings OK330801
Astrid ErikssonUlricehamns OK2101651
Moa ErikssonTrollhättans SOK9030126
Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna1030329
Thea FagerströmIFK Göteborg Orientering600808
Lisa FalkGöteborg-Majorna OK500515
Elin FlakbergIFK Göteborg Orientering531221
Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL452629
Elina FredmanOK Skogshjortarna446034
Johanna FredrixonOK Skogshjortarna9030601
Linnea FridolfssonStora Tuna OK14840
Sigrid FröbergOK Roxen9020901
Julia FunkeLeksands OK881818
Hanna GabrielssonKungälvs OK9020321
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK1470518
Unni GranforsIF Rigor7720921
Emilia GunnarssonMalungs OK Skogsmårdarna9410939
Elsa GörasLeksands OK431439
Ida HallinSurahammars SOK2058282
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL2083987
Meja HanssonEmmaboda Verda OK439609
Rebecca HardenFK Boken993523
Elin HelmerssonOK Skogsvargarna2093556
Sara HelmerssonOK Skogsvargarna2093654
Tilda HenningssonIK Trenne Ullared1402381
Kristin HerberthsonLinköpings OK1030309
Eira HertinVästerviks OK9030924
Alma HjertbergHestra IF9022828
Matilda HolmOK Djerf43716
Nora HolmgårdKils OK920716
Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna1020927
Lina HällstenStora Tuna OK2089268
Emma IsidorssonOK Vivill443511
Emma IvarssonOK Kullingshof9022002
Kajsa IvarssonVästerbergslagens OL304983
Mille JægtvikKonnerud IL1470506
Tova JanssonVänersborgs SK9030919
Synne Marie JenssenHalden SK7208236
Elin JohanssonGudhems IF1021006
Ellen JohanssonBurseryds IF247807
Emilia JohnssonOK Kåre747576
Isabella JoonsLeksands OK2041836
Mirjam JoonsLeksands OK2041831
Elsa KarlssonOK Landehof9030104
Julia KarlssonOK Skogsfalken7102210
Linn KarlssonOK Vilse 879200683
Ronja KarlssonHärlövs IF930419
Amanda KarmetunOK Njudung7021126
Ida KilnäsSjövalla FK446286
Malin KindbomIF Hagen436003
Lisa KlarTidaholm SOK Sisu245189
Ida KlasérKorsnäs IF OK445311
Lovisa LagoGöteborg-Majorna OK1808020
Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb2065176
Linnea LeijonHärlövs IF7030527
Ellinor LihvOK Gränsen2058744
Julia LindbladSävedalens AIK9990624
Ebba LindellIF Thor9020802
Elsa LinderOK Hällen2058123
Ebba LindstrandKalmar OK350684
Emma LingIK Hakarpspojkarna9005262
Maya LjubezIK Hakarpspojkarna7020525
Elvira LjungbergOK Skogsfalken417662
Märta LjungbergSjövalla FK9020219
Maria LogrenSjövalla FK9020424
Olivia LundstedtSjövalla FK444015
Ebba LövgrenBoxholm-Mjölby OL1030824
Hilda MartanderTrollhättans SOK443722
Ina MartiniAsker SK1251102
Emilia MathiasonTolered-Utby Ol-klubb446284
Linn MauritzsonTolered-Utby Ol-klubb2065215
Nicolina MobergOK Tyr9020605
Ingrid Grønlund MoenHalden SK7208203
Erica MolinBoxholm-Mjölby OL450778
Selma MossbergKarlsbyhedens IK351185
Anna NilssonGarphyttans IF417695
Elin NilssonAndrarums IF2058759
Elsa NilssonDomnarvets GOIF1025921
Nellie NilssonOK Orion9587749
Stina NilssonDalaportens OL1030907
Thea NordinKorsnäs IF OK1038147
Klara NordströmKils OK407209
Alva NyströmIF Thor7203709
Ellen OhrtSol Tranås352414
Elna OlssonUlricehamns OK2800379
Emma OlssonOK Gränsen2059176
Hanna OlssonIFK Sävsjö1020930
Louise OlssonMölndal Outdoor IF449294
Lilian PalmHJS-Vansbro OK404195
Tilda PalmIK Hakarpspojkarna600927
Bella PalmqvistIFK Sävsjö2081953
Vera PetterssonFalköpings AIK OK511130
Rebecka PihlströmOK Landehof803010
Elin RahmOK Norrvirdarna1987406
Emelie RengmyrIF Rigor2075361
Hanna RingRonneby OK427822
Tove RingiOK Kåre620523
Linn RistoOK Linné1030611
Ellinor RosenbergOK Vilse 879030908
Hanna RothLinköpings OK449520
Moa SahlstedtSol Tranås352434
Clara SamuelssonOK Vivill225723
Alma SandVästerbergslagens OL244153
Rebecka SandbergOK Räven1418173
Thilda SeldénIF Rigor7204901
Ellen SigvardsonBredaryds SOK7020614
Hanna SkoglundSol Tranås19952
Moa SkoogIF Hagen9031227
Hedda Slang-SundsetvikHalden SK7201817
Nora Småge-HilsenKonnerud IL9180902
Elsa SonessonFalköpings AIK OK9439474
Hedda SpangbergKonnerud IL442097
Tuva-Cajsa SpikLeksands OK1071003
Moa SteneborgOK Orinto2800511
Rebecka StenholdtFK Herkules2059048
Ella StenilsOK Hällen7020720
Simone StennabbIK Gandvik2058919
Vilmalee SuwanOK Vilse 879030714
Anna SvarfvarSjövalla FK264137
Evelina Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna930108
Irma SvenssonOK Klyftamo7010208
Ida SüdhoffBrattås CK451957
Ella SöderbergOK Skogsfalken631001
Elvira SöderbergTolered-Utby Ol-klubb247972
Filippa SöderbergKalmar OK1426461
Klara SöderlundAvesta OK43160
Vendela SöderqvistOK Kåre9431432
Hulda TellnesAsker SK
Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb448577
Moa WallenborgOK Kontinent450714
Alva WallinIK Trenne Ullared342958
Vera WallinFalköpings AIK OK1021007
Alma WallmanVästerbergslagens OL342369
Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FK2078174
Karin WedmanVästerbergslagens OL446128
Emely (Jå2018) WeihartHestra IF909559
My VelanderSurahammars SOK446087
Mathilda WestlundJönköpings OK445491
Rebecka WestlundKils OK441137
Malin WilhelmssonKorsnäs IF OK1984057
Sara WänströmFinspångs SOK7203737
Filippa ZällHjärnarps OL9563961
Erika ÅkessonMarkbygdens OK730108
Lisa ÅkessonMarkbygdens OK530108

H14 (181)

NamnOrganisationBricknummer
Kristian Fredriksen AasAsker SK
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK8030712
Brian AhlmAndrarums IF772424
Simon AlfredssonLerums SOK9990418
David AlménTrollhättans SOK9030415
Fabian AnderssonRonneby OK344548
Lukas AndrénTibro OK9020202
Zebastian ArfwedsonFrölunda OL618020
Arvid AronssonOK Kroppefjäll1020312
Hugo AuseliusBredaryds SOK9030209
Emil AxelssonLerums SOK8020625
Linus BacklundTrollhättans SOK572002
Axel BechtelFK Friskus-Varberg1912221
Linus BenjaminssonLidköpings VSK1030301
Martin BirkelundAsker SK
Arvid BjörkTrollhättans SOK8030205
Linus BjørkeHalden SK
Arvid BlomsterRonneby OK2050851
Edvin BorneFrölunda OL7201765
Linus BoströmOK Alehof9020310
Martin BrækkeHalden SK7007004
Erik BrandtDomnarvets GOIF8021231
Erik BromsFK Friskus-Varberg1120103
Arvid BylundIF Thor1279018
Felix BäckstädeVisborgs OK8020612
Ludvig CarlbomUlricehamns OK9100202
Anton CarlssonIF Hagen445405
Gustav CarlssonKvillebyns SK342610
Jonas CarlssonStora Tuna OK9431492
Axel CondrupKalmar OK441623
Oskar DahlinIK Gandvik1030501
Felix DrejmoOK Landehof9712120
Sixten EkbladhSol Tranås19941
Sebastian EkingIF Rigor16360
Arvid EkströmStenungsunds OK7030208
Olle ElfströmOK Orinto7203842
Simon ElmRonneby OK9102777
Axel ElmbladBredaryds SOK8200206
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker SK
Ludwig EnglundLeksands OK9201479
Alfred ErdeliusIF Rigor9030214
Hugo EricssonVäxjö OK9085619
Oliver ErikssonEmmaboda Verda OK444603
Rasmus ErikssonTolered-Utby Ol-klubb263534
Carl ErixonIFK Göteborg Orientering2063726
Albin EronnLinköpings OK621621
Fabian EvertssonLessebo OK1030915
Felix FinsrudAsker SK
Willy FjällborgStenungsunds OK2077202
Erik FredrikssonStora Tuna OK30787
Albin GenbergUlricehamns OK427791
Stellan GradinAndrarums IF9030429
Jacob GrahnIK Uven9991337
Karl GranathOK Kåre520030
Mattis GranströmNAIS Orienteringsklubb440797
Nils GrimbeckSävedalens AIK9020315
Anton GunnarssonBredaryds SOK519094
Jakob GunnarssonLerums SOK9020130
Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna9116257
Simon GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb1020827
David HaagOK Gränsen452787
Isak HagbergKalmar OK1721729
Markus HalvarssonLeksands OK431445
Oscar HasselbergSävedalens AIK451953
Alf Kristian HelleHalden SK
Alfred HellströmLidköpings VSK441106
Isak HenningssonOK Gisle2093525
Måns HenningssonIK Trenne Ullared1402382
Edvin HenryssonTibro OK9030614
Simon HermanssonGudhems IF1030416
Wilmer HolmqvistSjövalla FK444022
Oscar HultgrenOK Njudung448444
Gabriel HåkanssonRonneby OK9021016
Oscar HøjsgaardDomnarvets GOIF208532
Erik IngemarssonHestra IF9700700
Joel IngemarssonHestra IF450567
Filip JanekeIK Hakarpspojkarna1031201
Tobias Janzon SjöstedtOK Måsen9020603
Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK9020828
Alex JohanssonFK Friskus-Varberg9030829
David JohanssonFK Friskus-Varberg408744
Erik JohanssonOK Alehof451065
Jacob JohanssonLidköpings VSK1572003
Jesper JohanssonOK Löftan8020430
Rasmus JohanssonOK Stigen9538774
Fredrik JunevikLeksands OK7020812
Emil JägstedtHalmstad OK7003069
Viktor JärnekullTolered-Utby Ol-klubb442123
Alex KalinichenkoStora Tuna OK1030617
Olle KallerbäckEmmaboda Verda OK439618
Anton KastrupFK Herkules2089481
Ossian KihlströmDalaportens OL2075424
Hugo KindbornOK Hällen7030129
Tage KinellIFK Göteborg Orientering8629807
Tore Herman KirkebøenHalden SK726337
Olle KlingbergGöteborg-Majorna OK
Jonathan KonradssonKalmar OK2101824
Simon KringstadOK Norrvirdarna10335
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Frank KrouwelStora Tuna OK431492
Sander KrouwelStora Tuna OK208914
Eilev KvaaleAsker SK9144886
Lukas LarssonOK Skogshjortarna7588588
Philip LarssonEds SK450621
Mattias LauriFK Herkules441969
Alfred LeonTrollhättans SOK1030723
Gustav LidmanTibro OK7003125
Emrik LindFK Herkules2077553
Rasmus LindbergAvesta OK2800751
Christoffer LindgrenOK Kåre7962466
Erik LingIK Hakarpspojkarna9005268
Samuel LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb440779
Anton LundOK Skogshjortarna433708
Johan LundStenungsunds OK2081957
Oscar LundborgKungälvs OK7052931
Karl LundinKatrineholms OK7023003
Melker LundinKatrineholms OK7020330
Arvid LundqvistHalmstad OK9020121
Lukas MagnerfeltFalköpings AIK OK448386
Hugo MandingerTrollhättans SOK8020820
Markus MelénOK Kåre646490
Olle MelénTrollhättans SOK9910060
Jakob MobergOK Löftan9031206
Jonas MyhrAsker SK
Johan MårtenssonOK Skogsstjärnan9030615
Edvin NilssonKungälvs OK9020613
Erik NilssonDalaportens OL1020502
Gustav NilssonHärlövs IF1103113
Melvin NilssonHärlövs IF7090110
Gustav NorbergOK Hällen7030726
Simon NordbergGöteborg-Majorna OK1234888
Melker NordgrenOK Kåre9980401
Henrik NorgrenStora Tuna OK9030515
Alfred NykvistDalaportens OL2089210
Albin NyqvistOK Landehof9030731
Klockar-Eskil NääsLeksands OK9031230
Fabian OdénFjärås AIK2079771
Gustav OhlinOK Tranan9020607
Jonas OlandersLerums SOK451967
Oscar OlinIK Hakarpspojkarna9101918
Isak OlssonStigsökarna1020302
Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK7020313
Albin PerssonHalmstad OK9020522
Elias PerssonFjärås AIK2800701
Erik PerssonBrattås CK1031005
Isac PerssonOK Gränsen441632
Karl PetersénOK Njudung7020210
Henrik PetrisiVästerbergslagens OL7020108
Emil RavakkoSävedalens AIK1470438
Gustav RibbholmOK Njudung2059154
Hannes RosendahlIF Marin Väst2058724
Edvin SahlinOK Löftan2075260
Marius Selmer-OlsenHalden SK
Casper SkeppSävedalens AIK9030217
Hampus StockhedenOK Gränsen344506
William SturessonLerums SOK9990402
Erik SundelinOK Orion1401311
Henry SvensVästerbergslagens OL1408743
Carl SvenssonOK Norrvirdarna7206832
Elias ThörnbladOK Flundrehof9101910
Jakob TorgersenHalden SK2021864
Linus TäckOK Hammaren9020501
Anton TörnqvistKarlskrona SOK7474111
Anton UllerKils OK602303
Hugo UnossonKalmar OK2104206
Oscar Wall JungbjerGöteborgs SK9020903
Hannes VeithBurseryds IF29440
Simon VeltmanOK Skogshjortarna7098363
Philip VibergRyda SK7201150
Jakob WidelundOK Kåre1140803
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723
Ole Henrik WoxholthAsker SK
Simen VågeAsker SK
Sondre YtterbøAsker SK9020810
Erik ÅkessonVäxjö OK1723121
Elmer ÖhgrenKarlsbyhedens IK330781
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK9020225
Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396453
Arvid ÖhrvallOK Skogshjortarna2072722
Aron ÖstangårdGamleby OK8021109
Alfred ÖstergrenAlvesta SOK244646

D12 (163)

NamnOrganisationBricknummer
Felicia AhlstrandFK Friskus-Varberg451475
Karolina AnderssonDalaportens OL1140414
Linn AnderssonOK Tyr9040809
Lisa AnderssonRyda SK452859
Stina AnderssonAnderstorps OK2095352
Alva AndreassonLerums SOK229640
Ellen ArneborgUlricehamns OK2077930
Elaine AugustssonLessebo OK408676
Elin AxelssonMullsjö SOK351739
Maja AxelssonLerums SOK8050305
Anna BackmanLidköpings VSK2052778
Ebba BackmanLidköpings VSK2052782
Alicia BergkvistVästerbergslagens OL2060771
Moa BergqvistKorsnäs IF OK1240505
Agnes BerlinOK Orion449545
Lova BerzeliusOK Skogshjortarna2089303
Alva BjörkTrollhättans SOK8051024
Linn BjörneldKalmar OK2104231
Lisa BjörssonOK Kullingshof437472
Tilde BlixtAvesta OK521735
Tilde BlomOK Nackhe7950090
Elsa BobergIF Rigor1700411
Saga BorensvedOK Norrvirdarna7050112
Linnéa BorggrenDomnarvets GOIF451221
Ida BruhnIF Rigor2058804
Elin BryggarGrycksbo IF OK9546607
Maja BäcklundRonneby OK2057288
Klara BäckstädeVisborgs OK8041014
Elin DanielssonIstrums SK443268
Lovisa DavidsonGöteborg-Majorna OK9050108
Juni DrakengrenIF Marin Väst
Louise EdvardssonRonneby OK1051001
Elin EdvinssonFK Åsen443579
Vera ElfströmOK Orinto362558
Emma EmilssonOK Skogsfalken640421
Vega EnellJönköpings OK330810
Vilma EngströmOK Orion2057315
Alice Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF442070
Annie ErikssonOK Löftan9170604
Ellen ErikssonOK Flundrehof28913
Amalie ErtmannCopenhagenO2049948
Filippa FagerströmIFK Göteborg Orientering600824
Stine FinslandAsker SK
Matilda FolkessonIK Uven2101764
Emelie ForslundKristinehamns OK354375
Lea FribergOK Vivill443508
Ella FridolfssonStora Tuna OK30347
My FridströmKarlskrona SOK7040815
Ellen FunkeLeksands OK797715
Felicia FyhrSOK Aneby9040321
Anna GenbergUlricehamns OK427792
Maria GergelyFK Herkules2077264
Maja GraadIF Rigor9040324
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna9040605
Sandra GustafssonOK Klemmingen1821
Evelina GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb1040529
Malva Habana LindénOK Klemmingen1744
Emma HagbergOK Skogshjortarna2072765
Tilda HagelbergEksjö SOK430174
Emelie HagmanOK Orinto2058864
Nora Christine HansenRøyken O-lag7203412
Klara Hansson SandbergOK Räven1418126
Audrey HanssonFrölunda OL2085387
Angelica HeislerTolered-Utby Ol-klubb442245
Maren HenriksenHalden SK7206834
Moa HolstenHestra IF2063885
Linnea HöökFjärås AIK231003
Maja InghammarHestra IF2106159
Agnes IvarssonOK Skogshjortarna28430
Amanda JanssonOK Klemmingen204927
Filippa JohanssonLerums SOK229605
Maja JohanssonGudhems IF1050512
Stina JohanssonAnderstorps OK451859
Vilma JohanssonOK Hällen2075302
Elsa KaipeOK Kåre241892
Agnes KamforsOK Kullingshof452615
Elsa KarlssonAndrarums IF2083870
Elva KarlssonOK Stigen2107116
Emma KarlssonOK Landehof446300
Ida KarlssonOK Gränsen2077566
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb2059107
Olivia KarlssonLessebo OK408678
Maja KarmstigFK Friskus-Varberg451439
Moa KleistBoxholm-Mjölby OL1050328
Elsa KällIK Gandvik2058978
Nora KällIK Gandvik2058981
Annika KällmanOK Hällen355087
Ida KörleOK Landehof8450101
Towa LaagenLidköpings VSK441192
Mikaela LandeliusLessebo OK256485
Elsa LarssonBurseryds IF362045
Tilda LarssonOK Klemmingen1711
Sandra LingIK Hakarpspojkarna9050730
Sigrid LjunggrenLinköpings OK9050800
Alma LundbergTolered-Utby Ol-klubb452854
Anna LundqvistFK Friskus-Varberg247836
Judith LundqvistKalmar OK2107414
Signe LundqvistSjövalla FK1050530
Emilia LundstedtSjövalla FK444014
Alice LundströmOK Vivill2093660
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker SK8636087
Elsa MartanderTrollhättans SOK444213
Sara MartiniAsker SK1080405
Lovisa MasesStora Tuna OK344053
Saga MattssonDalaportens OL438669
Ida MeijerFK Åsen452405
Lisa MossbergFK Herkules500921
Agnes MårildGöteborgs SK2088318
Stina NalbinMullsjö SOK30801
Anja NilssonDomnarvets GOIF9040109
Elsa NilssonOK Stigen2060789
Hanna NilssonHestra IF2063807
Klara NilssonHestra IF2062004
Liv NorbergAvesta OK1040815
Maja NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb452464
Alice NordqvistIF Rigor446154
Emmie NordströmLessebo OK256500
Ellen NormanSävedalens AIK2048701
Tuva NylundBredaryds SOK7203843
Tilda NyrellAlvesta SOK213750
Sara OhlinOK Tranan7050808
Emma OlinIK Hakarpspojkarna353537
Ella PetterssonSävedalens AIK14703
Wilma PetterssonOK Kullingshof444578
Johanna PihlströmOK Landehof449786
Stella RangertIK Hakarpspojkarna1040802
Tova RangertIK Hakarpspojkarna680308
Elina ReinholdssonOK Alehof2054970
Olga RindeskogVästerbergslagens OL2060798
Silje RingstadTolered-Utby Ol-klubb8266684
Tilda RosanderSOK Aneby9040201
Elin RothzénOK Gisle2075147
Amanda RådströmOK Enen2095261
Magdalena SalenbäckKristinehamns OK2800700
Selma SjöstrandUlricehamns OK2101672
Alicia StridsmanTolered-Utby Ol-klubb2048717
Rebecca StålnäbbDomnarvets GOIF33783
Lisa SwartzOK Orion2058218
Alva SvenssonFK Åsen452414
Anna SvenssonIF Rigor1040611
Hedda SvenssonOK Orion9050409
Elsa SödervallIK Gandvik7050122
Ebba ThernOK Skogshjortarna9040630
Emelie ThomOK Vivill2089030
Ellen TollOK Njudung9619427
Maja TorseinFrölunda OL2078015
Asta TörnkvistAnderstorps OK25864
Marta TörnströmFK Friskus-Varberg9040125
Hilda WaldefeldtIK Gandvik2084146
Alexia WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK354805
Agnes WallinKorsnäs IF OK990626
Sara WallinKorsnäs IF OK891023
Matilda WallströmSävedalens AIK1040217
Julia WesthMullsjö SOK7040326
Sandra WiduchKarlskrona SOK1411411
Martha WisløffAsker SK9090798
Mina VistAsker SK
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824
Julia ÅttingLinköpings OK1051005
Signe ÖhgrenKarlsbyhedens IK351507
Tuva ÖhgrenSävedalens AIK2048667
Josefine ÖhrvallOK Skogshjortarna2095505
Tuva ÖstangårdGamleby OK2800732

H12 (214)

NamnOrganisationBricknummer
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK9060405
Viggo AhlmAndrarums IF1050202
Pelle AlbersMullsjö SOK2083989
Edvin AlexanderssonIF Rigor2107131
Gottfrid AlexanderssonIF Rigor2058841
Fabian AlinderSjövalla FK8050909
Linus AlinderSjövalla FK8050900
Adam AnderssonKarlskrona SOK444758
Emil AnderssonFalköpings AIK OK433614
Gustav AnderssonOK Löftan2075118
Ludwig AnderssonAndrarums IF2083895
Melvin AnderssonTolered-Utby Ol-klubb231260
Robin AnderssonTrollhättans SOK7050916
Oskar Andrén SkoglundOK Vivill443504
Erik ArneborgUlricehamns OK2079655
Melwin ArvidssonIF Rigor340614
Jakob AspIFK Göteborg Orientering739823
Jakob Backer-TellnesAsker SK
Jakob BaierTolered-Utby Ol-klubb8050102
Victor BeischerIK Uven2058284
Isak BengtssonOK Lindéna8001336
Noel BengtssonOK Skogshjortarna2083778
Tim BergerIK Uven2057228
Erik BernerssonOK Enen432993
Max BillingOK Orinto
Erik BillströmOK Orinto
Mikael BirkelundAsker SK
Axel BjörkmanSjövalla FK2078076
Oskar BjörssonOK Kullingshof444566
Oskar BlomOK Löftan9143404
Albin BoellIFK Göteborg Orientering2059114
Lucas BoströmOK Alehof9041017
Albert BrohedeOK Tyr9051012
Filip BrolingBredaryds SOK8051738
Adam BromsFK Friskus-Varberg1050216
Isac BrovallGällstadbygdens SOK442032
Simon BååthSävedalens AIK444049
Filip CarlqvistFK Friskus-Varberg451410
Linus Carlsson KokinskyIFK Göteborg Orientering426254
Gustav CarlssonOK Landehof2087208
Jakob CarlssonStora Tuna OK9431491
Hugo CedervallÖrkelljunga FK8040829
Simon CorneliussonOK Löftan8050321
Hugo DavidssonFjärås AIK2800966
Elias DoncicIK Uven2079758
Valter DrejmoOK Landehof452625
Axel EckhardtMarkbygdens OK2107584
Emil EdmanIF Rigor441629
Olof EdvardssonRonneby OK1230204
Martin EkFrölunda OL2058811
Gideon EkholmIK Uven2079778
Lukas ErdalenIFK Göteborg Orientering2095258
Oskar EricssonRonneby OK9005102
Andreas EriksenAsker SK
Erik ErikssonOK Skogsfalken9122004
Jacob ErikssonTolered-Utby Ol-klubb263533
Johan ErikssonOK Skogsvargarna7050329
Ludvig EronnLinköpings OK7000044
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna7050627
Tarje EspelinAsker SK
Hannes EssungerSjövalla FK8001004
Olle FlorénIF Rigor2075431
Linus FolkjernDalaportens OL1040221
Emil Ruud FossheimAsker SK
Melvin FredrikssonKorsnäs IF OK950902
Love GaudenzHalmstad OK9050315
Joel GolsäterKorsnäs IF OK2077949
Simon GrahnIK Uven451913
Adam GranhageSjövalla FK2058274
Gustav GranströmNAIS Orienteringsklubb2058901
Axel GrimbeckSävedalens AIK9040525
Lukas GrothKungälvs OK9040211
Casper GunnarssonOK Lindéna8001334
Malte GunnarssonEmmaboda Verda OK430188
Alexander GustafssonOK Njudung9415729
Tobias GustafssonKils OK2107558
Oliwer GöranssonLidköpings VSK1555148
August GörasLeksands OK208281
Lukas HagbergKalmar OK1160612
Linus HallinSurahammars SOK2075444
Alfred HallqvistUlricehamns OK451503
Lowe HammarFK Herkules424712
Andreas HandinOK Löftan9102625
Jon HanssonOK Kåre9102609
Martin HanssonIF Rigor2075323
Victor HanssonOK Löftan9040811
Rasmus HedarOK Tor7050818
Ludvig HedströmOK Skogshjortarna2095552
Ivar HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb2104136
Joel HolmbergUlricehamns OK2059083
Colin HolménOK Landehof
Isak HolmgårdKils OK1050604
Ebbe HolmqvistSjövalla FK444023
Alexander HöglindFK Herkules451931
Victor HörnquistAnderstorps OK451854
Filip IngemarssonHestra IF444094
Viggo IngwersenOK Enen212951
Viktor JanssonMölndal Outdoor IF1414472
Alfred JohanssonOK Alehof209894
Isak JohanssonOK Gisle7051007
Liam JohanssonIF Hagen451826
Tobias JohanssonOK Löftan8040827
Axel JonssonSjövalla FK2088306
Anton JosefssonOK Gisle2104127
Albin JägstedtHalmstad OK445107
Ludvig KarlssonTrollhättans SOK7040828
Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna660555
Alexander KarlströmBoxholm-Mjölby OL7051015
Alfred KjellénHelsingborgs SOK1200205
Erik KlerforsFK Herkules451934
Eilert KristiansenHalden SK
Melker KronqvistOK Klemmingen1815
Olle KullmanOK Alehof1200505
Marcus LammFrölunda OL8060419
Melker LarssonOK Orion1041209
Otto LarssonOK Tranan1050615
Rasmus LarssonBredareds IF551117
Isak LemurellSjövalla FK2057365
Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb7887788
Daniel LindDalaportens OL355849
Emil LindbladSävedalens AIK9990826
Tor LindqvistOK Vivill2059058
Vilmer LindströmOK Skogsfalken9050102
Martin Johannessen LinneboAsker SK
Carl LjungbergDegerfors OK9040401
Simon LjungkvistOK Alehof2054990
Filip LundbergTolered-Utby Ol-klubb452823
Magnus LundsgaardOK Kontinent2800735
Eric LuthmanDegerfors OK259001
Tim MartnerFrölunda OL7051202
Eirik NæssAsker SK
Sondre NæssAsker SK
Elias NilssonAndrarums IF2058756
Isak NilssonOK Landehof2077936
Hugo NobornIFK Göteborg Orientering2059105
Elias NordbergGöteborg-Majorna OK1234795
Elias NorÉN AnderssonOK Lindéna8001345
Vilmer NybergAsker SK
Mathias NyhaugAsker SK
Max NymanOK Gipen26616
Oscar NymanOK Gipen33569
Oskar NyquistEmmaboda Verda OK241807
Elias NyqvistOK Landehof9050720
Oscar NystrandOK Klyftamo436044
Alvin OllanderOK Landehof2087224
Erik OlssonFrosta OK421152
Hjalmar OlssonUddevalla OK2089090
Albin PaulssonOK Löftan9051125
Alexander PerssonHalmstad OK2066296
Hannes PerssonFK Herkules2059091
Simon PerssonOK Gränsen452716
Olle PetersénOK Njudung9050517
Arvid PeterssonTolered-Utby Ol-klubb209822
Elias PeterssonIK Ymer540503
Felix PolzerIK Gandvik2058939
Jakob RastadAsker SK
Richard RettigTibro OK1401325
Benjamin ReulOK Orinto2058842
Joel RingströmOK Landehof2048798
Arvid RothLinköpings OK1050520
David RothamelTolered-Utby Ol-klubb428806
Rasmus RydbergOK Stigen2089490
William RönnborgIK Uven451916
Simon SahlinSjövalla FK
Albin SamuelssonOK Vivill225725
Filip SchälinOK Alehof11507
Emil SeldénIF Rigor9201460
Arvid SillbergMölndal Outdoor IF1470517
Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna1504169
Arvid SkeppSävedalens AIK9040805
Anders SkoglundSol Tranås352402
Erik SlättOK Alehof2075420
Carl StadigIK Gandvik2058929
Simen Hagen StrømsnesAsker SK
Carl-Johan StåhlSävedalens AIK2088329
Albin SundströmHestra IF450564
Nils SwartzOK Orion2058124
Joel Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna1050708
Hannes SvenssonRonneby OK933901
Malcolm SvenssonAnderstorps OK2095369
Erik SüdhoffBrattås CK451958
Anton SöderberghIFK Göteborg Orientering2059120
Wille SöderqvistOK Kåre9050309
Nils SörellOK Skogshjortarna2095571
Leo ThimFK Åsen452416
Elias ThoresenHalden SK
Elias ThunbergOK Vivill443515
Isak ThörnbladOK Flundrehof9101524
Edvin TolestamIF Rigor2075494
Casper TuressonHärlövs IF8051120
Johan Wall JungbjerGöteborgs SK9040922
Lucas WannerAvesta OK9041227
Oskar WardOK Vivill225705
Tom WeihartHestra IF909558
Albin VelanderSurahammars SOK2058279
Anton VelanderSurahammars SOK2058280
Kasper VemdalMullsjö SOK1050909
Linus VernströmRonneby OK9040312
Simon WesthMullsjö SOK7151017
Fredrik WestlundKils OK441135
Erik WettergrenIK Uven439715
Gustav WiborgSjövalla FK
David WieslanderOK Vivill443512
Melwin WildheimFK Friskus-Varberg247839
Adam WildingOK Kåre2088410
Liam Viggo WingstedtHalden SK510118
Linus ZederinOK Nackhe7438422
Emanuel ZitkaUlricehamns OK9101922
Hugo ÅkerbergOK Löftan257304
Simon ÅkessonAnderstorps OK42199
Valentin ÅsénOK Skogshjortarna2104364
Emil ÅslundSol Tranås9898988
Kalle ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396641
Moltas ÖstergrenAlvesta SOK213760

D10 (139)

NamnOrganisationBricknummer
Hilda AhlgrenIK Gandvik2058948
Lina AhlstedtÅmåls OK2093571
Nadja AhnoffGöteborg-Majorna OK1070311
Sara AlfredssonLerums SOK451962
Ida AlmerOK Landehof2087250
Elin AnderssonOK Löftan204607
Wilma AnderssonOK Skogsvargarna2054972
Josefina AndraeOK Vilse 879005721
Ella ArrheniusIF Hagen2072768
Tyra AskerlundIK Uven424979
Emilia AugustssonLessebo OK408677
Elin AxelssonLerums SOK444003
Isabella BaierTolered-Utby Ol-klubb8060928
Moa BengtssonOK Skogshjortarna
Ella BergelindFK Herkules2077902
Alma BerzeliusOK Skogshjortarna2104360
Sandra BjernstrandOK Skogsvargarna2054913
Kajsa BjörnLessebo OK408674
Elin BorgOK Orinto362555
Ida BorgOK Orinto
Alice BrandtOK Löftan244685
Hanna BäcklundRonneby OK2057257
Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg451445
Emma ChristianssonUddevalla OK26447
Celia DaviesAsker SK
Klara EberlénOK Skogshjortarna2089332
Hilma EkströmStenungsunds OK7070604
Kajsa ElfströmOK Orinto244127
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg451464
Emilia ElverlindOK Tranan364895
Nellie EngdahlOK Skogshjortarna2104382
Alva EngströmOK Orion2057337
Tilda ErikssonOK Flundrehof33593
Tuva EspelinAsker SK
Mira FlansbjerKinnaströms SK203806
Elin ForsbergIK Gandvik2084149
Silje Ruud FossheimAsker SK
Erika FredrixonOK Skogshjortarna433705
Elma FribergOK Vivill443509
Molly GraadIF Rigor446169
Lisa GunnarssonLerums SOK2800267
Felicia GustafssonOK Njudung345050
Sofia GustafssonGöteborg-Majorna OK1060326
Alva HagelbergEksjö SOK439451
Ella HagstrandBurseryds IF46787
Ida HederIK Gandvik2058964
Malin HelmerssonOK Skogsvargarna2093557
Emy HjertströmFK Friskus-Varberg247832
Isabella HolmOK Djerf43719
Emelina HolmqvistSjövalla FK450117
Edith HolmstrandOK Landehof443648
Vide HäggströmAndrarums IF2058755
Molly HögIK Gandvik452956
Vera HöglundSjövalla FK2088301
Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering1222006
Vilma JanssonMölndal Outdoor IF1416644
Henny JardleRydboholms SK2089292
Agnes JohanssonIF Hagen2072764
Elin JohanssonBurseryds IF46786
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg247828
Signe JohanssonFK Friskus-Varberg2089479
Wilma JönssonÖrkelljunga FK1399766
Aina Karlsson KinbergOK Skogsvargarna2054955
Elin KarlssonOK Landehof11363
Elina KarlssonFK Herkules2077931
Greta KarlssonTolered-Utby Ol-klubb442258
Meja KarlssonLessebo OK256436
Elvira KarmstigFK Friskus-Varberg451497
Anna-Lisa KinellIFK Göteborg Orientering451208
Alma KjellénHelsingborgs SOK2089076
Siri KleinOK Vilse 87500972
Johanna KleistBoxholm-Mjölby OL1071123
Hanna KlingsellKalmar OK2101807
Alice KlintefeltLidköpings VSK2093272
Stina KlintefeltLidköpings VSK2095381
Lova KronmarKarlskrona SOK451398
Signe KullmanOK Alehof1070206
Frida KällbergOK Skogsvargarna2054920
Saga KällstrandÅmåls OK2093598
Ella LaineDegerfors OK1470580
Hannah LandergrenHestra IF408772
Hillevi LarssonOK Enen262578
Selma LeopoldOK Orion7070108
Alva LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb452830
Liv LundsgaardOK Kontinent2075332
Clara LövgärdOK Alehof449751
Ella MannOK Skogsvargarna2054925
Aida MehmedagicIK Gandvik2084103
Emilia MellegårdLidköpings VSK2095435
Arek MilevaTidaholm SOK Sisu17971
Elin NobornIFK Göteborg Orientering2059155
Maja NordelöfMölndal Outdoor IF9070625
Jenny NorrmanGöteborg-Majorna OK331693
Signe NygårdOK Skogshjortarna2104380
Lola NymanOK Gipen302279
Frida OdénFjärås AIK450810
Lisa OhrtSol Tranås19912
Alice OlssonMölndal Outdoor IF1414495
Minna PalmIK Hakarpspojkarna18638
Agnes PaulssonOK Löftan9081011
Emma PerssonHalmstad OK445115
Matilda PerssonOK Enen2088577
Ella PetterssonOK Kullingshof208071
Karin PrinceMölndal Outdoor IF9070924
Ebba RanbroHelsingborgs SOK217282
Wilma ReinholdssonOK Alehof2054980
Saga RingstadTolered-Utby Ol-klubb306581
Hedda RoosIFK Göteborg Orientering28291
Isabell RosenbergOK Vilse 879040106
Frida RothzénOK Gisle2075277
Alva SahlinOK Löftan2075116
Elin SaleskogRonneby OK1102206
Hanna SchälinOK Alehof11538
Sanna SigvardsonBredaryds SOK345031
Maya SteneborgOK Orinto448340
Greta StåhlklooBoxholm-Mjölby OL344929
Nanna SundelinOK Orion1401388
Julia SvarfvarSjövalla FK239898
Matilda SöderbergOK Skogsfalken30520
Stina ThernOK Skogshjortarna19506
Nanna TorénHestra IF351406
Edit TreptowAnderstorps OK451852
Lina UllerKils OK417538
Amie WahllöfFrämmestads IK2083764
Wilma WaldefeldtIK Gandvik2084150
My WallenborgOK Kontinent42606
Miranda WallströmSävedalens AIK11333
Klara Wedberg-KilnäsSjövalla FK446206
Tove Wedberg-KilnäsSjövalla FK446217
Alice WernklevIK Ymer1060607
Irma WesthMullsjö SOK7070412
Hedda WestlundJönköpings OK449360
Alma WickmanTibro OK2087076
Hanna WidegrenIK Gandvik2058950
Minna WingstedtHalden SK701013
Lovisa WrightLerums SOK
Astrid Juli YtterbøAsker SK9060721
Frida ÖhrvallOK Skogshjortarna2104387
Maja ÖjerskogFrölunda OL2107477

H10 (140)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AnderssonIK Gandvik441226
Oscar AnderssonOK Tyr9061012
Nils AndreassonIFK Göteborg Orientering2109400
Emil AugustssonGöteborgs SK450125
Linus AugustssonGöteborgs SK450118
Einar BeckmanSjövalla FK2107569
Erik BergerIK Uven2057243
Mathias BirkelundAsker SK
Noah BjörklundSjövalla FK2078182
Olof BjörkmanSjövalla FK2079757
Joar BlomqvistBredareds IF7070713
Linus BååthSävedalens AIK446274
Neo CederqvistVisborgs OK8070916
Hugo CorneliussonOK Löftan204611
Samuel DahlbergIK Trenne Ullared1402399
Timmy De Groot BoersmaRydboholms SK2078246
Hugo DuvbornOK Vilse 87205259
Axel EkdalaKungälvs OK14397
Hugo EkströmOK Tyr47297
Arvid EricssonRonneby OK9070309
Arild ErikmatsSävedalens AIK2057238
Arvid ErikssonÅmåls OK2093577
Hugo FlinkOK Orion1070904
Hjalmar FolkestadAnderstorps OK2075143
Måns FridströmKarlskrona SOK7060806
Felix FrykfeldtIK Hakarpspojkarna7060707
Elis GrahnGöteborgs SK18519
Andy GranforsIF Rigor2058860
Theodor HaagOK Gränsen2077508
Vilmer HagelbergEksjö SOK452178
Jonathan HagmanOK Orinto2058868
Oliver HammarFalköpings AIK OK1555015
Filip HanssonOK Löftan7060706
Simon HanssonIF Rigor2075325
Elias HedHultsfreds OK9070920
Viktor HedströmOK Skogshjortarna2095506
Oskar HjertbergHestra IF449198
Gabriel HogedalVänersborgs SK1080722
Hannes HolmbergOK Gränsen2072727
Jacob HolmbergUlricehamns OK449756
Neo HolménOK Vivill2077542
Joel HolmgårdKils OK9080305
Axel HäggAnderstorps OK2075189
Walter HällåsOK Löftan441676
William HärströmFalköpings AIK OK1060131
Hjalmar IngelsboOK Tranan9080419
Joel IsakssonVänersborgs SK2101803
Felix JohanssonOK Alehof441947
Matti JohanssonOK Njudung2059192
Anton JonssonOK Tyr407211
Arvid JosefssonOK Vivill19693
Elliot JägstedtHalmstad OK445109
Jakob JönssonLerums SOK229608
Ivar KahraÅmåls OK2093694
Andreas KarajiannisBredaryds SOK347385
Eddie KarlssonOK Vilse 879060214
Erik KarlssonOK Skogsfalken7022307
Sverre KarlssonAndrarums IF2083880
Wilhelm KarmetunOK Njudung7760520
Simon KilnäsSjövalla FK2048776
Emil LagnetegBoxholm-Mjölby OL1202021
Edvin LanneKungälvs OK2089107
Elias LauriFK Herkules450106
Alfred LeijonHärlövs IF7060426
Ola LeireGöteborg-Majorna OK2093439
Edvin LennartsonUlricehamns OK2088546
Erik LeopoldOK Orion7080122
Felix LindOK Älgen9200686
Jakob LindholmBoxholm-Mjölby OL9070813
Emil LingIK Hakarpspojkarna9050507
Gustav LjungbergDegerfors OK9060416
Malte LjungkvistOK Alehof2075327
Melvin LundOK Skogshjortarna433701
Arvid LundbergGöteborgs SK1004448
Alvin LönkvistOK Vivill2089048
Nico MankonenKarlskrona SOK2800744
Harald MartnerFrölunda OL1071122
Ludvig MedinTolered-Utby Ol-klubb2048734
Nils MelénTrollhättans SOK9102103
Danilo MobergOK Tyr8060520
Oscar MobergOK Löftan1681524
Noah MulariOK Vilse 87205260
Arvid MårildGöteborgs SK2101688
Axel NilssonGarphyttans IF228028
Gustav NilssonAlvesta SOK213735
Alvar NivertFK Herkules2107421
Nils NyquistEmmaboda Verda OK241809
Isak OllanderOK Landehof2095495
Adrian Oscott LindholmOK Skogshjortarna2104377
Erik PeterssonTolered-Utby Ol-klubb229505
Herman PetterssonSävedalens AIK740325
Mikkel RastadAsker SK
Elliott RehnGränna-Bygdens OK1555011
Mattias ReulOK Orinto2058831
Gustav RexOK Landehof2048787
Emil RingRonneby OK302348
Jakob RingströmOK Landehof2073336
Samuel RingströmOK Landehof2048793
Theo RistoOK Linné1071126
Ludwig RosénGöteborg-Majorna OK448720
Elof RothHjobygdens OK435923
Erik RothamelTolered-Utby Ol-klubb428821
Jacob RuderfeltIF Rigor9070804
Alvar SahlSjövalla FK
Hampus SahlénIF Hagen2072788
Adam SamuelssonFalköpings AIK OK2078136
Elias SamuelssonOK Vivill225733
Måns SandahlIK Hakarpspojkarna18610
Melvin SjöstrandUlricehamns OK2101673
Emil SkeppSävedalens AIK9070823
Albin SkottÅmåls OK9060210
Axel SlättOK Alehof2075487
Eskil SoelbergAndrarums IF2083867
Filip StåhlSävedalens AIK2088324
Melker SundströmHestra IF450570
Eskil SöderlundUlricehamns OK2089310
Walter SöderqvistOK Kåre431433
Sven SörellOK Skogshjortarna2095579
Albin ThunbergOK Vivill443518
Simon ThörnbladOK Flundrehof9101532
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubb1415658
Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubb1410854
Ebbe TörnkvistAnderstorps OK421275
Isak TörnqvistKarlskrona SOK444740
Max TörnqvistFjärås AIK2087008
Isak TörnströmFK Friskus-Varberg9060424
Viggo WallinIK Trenne Ullared13760
Erik VerhagenOK Orinto2058887
Wille VernströmRonneby OK9060112
Axel VibergRyda SK9060908
Julius WiklundFalköpings AIK OK960902
Ville WingstedtHalden SK902806
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL
Viggo WulffOK Gränsen2059137
Erik ZettervallKarlskrona SOK341574
Eric ÅhlÅmåls OK9070108
Edvin ÅttingLinköpings OK1070318
Rasmus ÖbergOK Hällen1061201
Isak ÖgrenSävedalens AIK446226
Ossian ÖstergrenAlvesta SOK213800

D35 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Malin AnderssonUlricehamns OK203904
Susanne AxelssonJönköpings OK28659
Therese BergqvistKorsnäs IF OK770317
Therese BlomOK Nackhe433734
Lottis BrohedeOK Tyr7807130
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Inger-Lise EriksenEds SK450694
Therese FribergOK Vivill9792414
Lotta FrisellBoxholm-Mjölby OL7770201
Elisabeth HagelbergEksjö SOK439450
Anna-Karin IngwersenOK Enen2093578
Annika IsidorssonOK Vivill225774
Charlotte JosefssonOK Vivill17799
Sara JägstedtHalmstad OK445105
Lisa KjellénHelsingborgs SOK2089340
Anna-Lena LagnetegBoxholm-Mjölby OL2093440
Lisa MartanderTrollhättans SOK7030510
Anna MartnerFrölunda OL11302
Maria MickelåkerAndrarums IF9790301
Johanna MobergOK Löftan1780405
Desiré RexOK Landehof9800425
Maria SahlénIF Hagen15686
Sofia SkördeBredaryds SOK433442
Emelie SvalinVänersborgs SK800707

H35 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Marcus AnderssonMatteus SI770610
Rikard AnderssonFalköpings AIK OK203852
David AndréGöteborg-Majorna OK1981614
Gustav BäcklundRonneby OK9781009
Patrik CarlbomUlricehamns OK239552
Mattias EngströmOK Orion9771210
Fredrik ErikssonOK Flundrehof2089314
Michael ForslundKristinehamns OK402606
Mats FridénOK Gränsen1790521
Mattias HolmstrandOK Landehof780708
Anders HöijeGöteborg-Majorna OK800121
Stefan JardleRydboholms SK2089278
Magnus KarlssonAndrarums IF43503
Anders LeopoldOK Orion9771005
Tobias LidénMarkbygdens OK37910
Johan MickelåkerAndrarums IF256336
Martin RosénOK Stigen7000251
Henrik RothHjärnarps OL7810326
Hans RullgårdSolna OK417387
Mattias RundgrenVäxjö OK9780408
Ola SamuelssonOK Orion1811103
Jonas SchedinLinköpings OK1010000
Martin SkoglundOK Landehof12442
Sune SoelbergAndrarums IF2083872
Fredrik StåhlHjärnarps OL7201377
Jostein F. TellnesAsker SK
Per ÖbergOK Hällen770524

D40 (57)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa AhnoffGöteborg-Majorna OK1070875
Karin AlthoffKungälvs OK2041859
Lena AnderssonTrollhättans SOK26612
Maria AspIFK Göteborg Orientering1040519
Jessica AugustssonGöteborgs SK2048735
Jeannette AumoKungälvs OK9101274
Annika BechtelFK Friskus-Varberg1489209
Ulrika BergelindFK Herkules2077924
Angelica BrandqvistTibro OK341059
Karoline BredlandAsker SK
Malin BruhnIF Rigor2058814
Marie CarlssonFrölunda OL2078008
Malin ChristianssonUddevalla OK2088583
Annica Clevnert LeireGöteborg-Majorna OK750820
Cathrine DavidsonGöteborg-Majorna OK7720429
Lotta EkbergÖrkelljunga FK1399754
Lena EliassonFK Friskus-Varberg38226
Lotta EnbergHalmstad OK9519295
Cecilia FlakbergIFK Göteborg Orientering449580
Martina GabrielssonTrollhättans SOK28590
Ulrika GranforsIF Rigor446159
Cecilia GrothKungälvs OK9721130
Madelene HanssonOK Löftan8260375
Matilda HolmbergOK Gränsen421474
Maria HolmqvistSjövalla FK2057387
Ulrika JohannessonFrölunda OL443378
Jenny JohanssonOK Gisle7602060
Åsa JohanssonGudhems IF37549
Sylvia KarlssonOK Lindéna7202814
Cecilia KarmetunOK Njudung7750915
Jessica KarmetunOK Bävern2045153
Jennie KleistBoxholm-Mjölby OL1950623
Karin KullmanOK Alehof431347
Jenny KällmanOK Hällen427924
Malin LeijonHärlövs IF239806
Viktoria LindholmBoxholm-Mjölby OL33900
Maria LindkvistTolered-Utby Ol-klubb1720827
Christine LundOK Skogshjortarna450489
Anna LövgärdOK Alehof11519
Sabina MårtenssonIK Trenne Ullared1402400
Kajsa NiemiEmmaboda Verda OK9750225
Anna NilssonOK Stigen2060716
Ann-Christine NilssonGällstadbygdens SOK33536
Marie NilssonHärlövs IF1973013
Sara NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb1411377
Linda RanbroHelsingborgs SOK2062190
Emma RingströmOK Landehof2093451
Annica RosengrenOK Orion1720815
Helena SandahlIK Hakarpspojkarna7504140
Katrin SkeppSävedalens AIK740403
Helena SteneborgOK Orinto448340
Monika SörellOK Skogshjortarna2104370
Ann-Sofie TäckOK Hammaren9730921
Frida WallströmSävedalens AIK760705
Martina WessbergFrölunda OL
Karolina WildheimMölndal Outdoor IF239872
Linda WänströmFinspångs SOK209861

H40 (77)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AderstedtKungälvs OK9730526
Jerker AnderssonOK Tyr1974888
Mats AnderssonOK Löftan9102602
Per-Fredrik AnderssonTrollhättans SOK26611
Henrik ArrheniusIF Hagen9760602
Peter AugustssonGöteborgs SK2048747
Erik BacklundTrollhättans SOK28586
Stefan BergOK Enen1380895
Magnus BertilssonOK Skogshjortarna2083774
Anders BestermanIK Trenne Ullared666622
Daniel BrohedeOK Tyr8303030
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Magnus DahlinIK Gandvik730628
Stefan EkingIF Rigor16359
Andreas EklundGöteborg-Majorna OK2046399
Magnus EmilssonFK Åsen15906
Fredrik EnbergHalmstad OK9451287
Emil ErdeliusIF Rigor9720710
Patrick EricsonMullsjö SOK1033076
Ingemar EricssonRonneby OK740409
Bertil EronnLinköpings OK1975090
Niklas FlorénIF Rigor2075406
Anders FranzénLidköpings VSK8007788
Mathias FredrixonOK Skogshjortarna2083760
Johan FrisellBoxholm-Mjölby OL2072794
Mikael FyhrSOK Aneby341636
Johan GranforsIF Rigor9730522
Niklas GranhageSjövalla FK2057378
Peter GrimbeckSävedalens AIK451951
Tobias GrimmergårdBredareds IF1972111
Mattias GunnarssonBredaryds SOK9731011
Henrik HallinSurahammars SOK9102587
Magnus HanssonOK Löftan7730628
Per HolmbergUlricehamns OK417596
Tobias HolmqvistSjövalla FK18649
Ola HäggströmAndrarums IF2058752
Andre JægtvikKonnerud IL1470501
Ola JodalGöteborg-Majorna OK720117
Joakim KarmetunOK Njudung7730821
Stefan KinellIFK Göteborg Orientering8629806
Patrik KleistBoxholm-Mjölby OL1020824
Göran KlemmingOK Stigen15524
Johan KällIK Gandvik2059000
Gary LarssonOK Skogshjortarna7721206
Hans LarssonEds SK450671
Martin LarssonIFK Göteborg Orientering2059104
Erik LauriFK Herkules226998
Fredrik LindellIF Thor30385
Magnus LindstrandKalmar OK721126
Anders LövgärdOK Alehof2095203
Jonas MartnerFrölunda OL511048
Michael NilssonAndrarums IF9721231
Fredrik NorÉNOK Lindéna9750207
Markus OlinIK Hakarpspojkarna9200662
Thomas OlsenAsker SK
Heide PerssonAndrarums IF9730412
Øystein RastadAsker SK
William RexOK Landehof14626
Jan SamuelssonFalköpings AIK OK38007
Stefan SandahlIK Hakarpspojkarna720811
Olle SchälinOK Alehof36963
Peter SillbergMölndal Outdoor IF9101530
Ola SkeppSävedalens AIK730622
Robert SkoogIF Hagen451824
Håkan SonessonFalköpings AIK OK439469
Oskar SvarfvarSjövalla FK2088307
Johan SwartzOK Orion262490
Martin SvenssonIF Rigor1701125
Ola SöderbergOK Skogsfalken9730919
Patrik SöderlundUlricehamns OK36986
Patrik SöderqvistOK Kåre750505
Per ThunbergOK Vivill443519
Gabriel ThörnbladOK Flundrehof433657
Stellan TäckOK Hammaren9740315
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb1415661
Peter WestlundJönköpings OK747633
Gustaf ÖjerskogFrölunda OL2079715

D45 (62)

NamnOrganisationBricknummer
Malin AlfredssonLerums SOK451970
Ingela AnderssonOK Orion402823
Randi Brevig AuneHalden SK2037698
Anna BeischerIK Uven2057250
Berit BengtssonOK Lindéna7202804
Susanne BerghMölndal Outdoor IF264518
Carola BillingHultsfreds OK710729
Helena BååthHestra IF25382
Gunilla CarlssonIK Trenne Ullared1402389
Tanja DalheimerIK Vikings OK8171270
Charlotte DrejmoOK Landehof2065136
Kristin EkdalaKungälvs OK9005076
Anna ErikssonOK Älgen747284
Lotta FalkGöteborg-Majorna OK672206
Charlotte FlansbjerOK Djerf17440
Linda GunnarssonLerums SOK444044
Pia GuståsOK Linné441619
Annika HagstrandBurseryds IF362047
Marie HedarOK Tor7671221
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK450837
Camilla HolmqvistOK Stigen404056
Tone Karina IngesenSarpsborg OL451067
Annika JohanssonOK Alehof441930
Madeleine JohanssonOK Skogshjortarna450485
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg27508
Marina JohanssonOK Njudung9101405
Pia JohanssonOK Landehof7711124
Martina KarlssonOK Vilse 8710134
Sofia KarlssonOK Landehof405576
Susanne KarlssonHärlövs IF670955
Jeanette LarssonFK Friskus-Varberg9001404
Maria LillieströmOK Roxen9690823
Jenny Lind ÖhgrenKarlsbyhedens IK214237
Kristina LjunggrenLinköpings OK700916
Helen LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb438664
Lena MasesStora Tuna OK438194
Bodil MolinBoxholm-Mjölby OL1671023
Karin NilssonGarphyttans IF402965
Semona NilssonOK Orion450892
Marie NordSol Tranås711003
Anna NordströmKils OK711022
Anna-Karin NorrmanGöteborg-Majorna OK1970011
Ulrika OdénFjärås AIK2801090
Karin OlofssonLinköpings OK9671212
Petra OlssonIFK Sävsjö2081961
Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OL425054
Ulrika RibbholmOK Njudung2059172
Liselott RothLinköpings OK425179
Jorun RuudAsker SK
Anna-Karin RybergOK Klyftamo19291
Toini SkyttersæterKonnerud IL442046
Helena SonessonFalköpings AIK OK439475
Katarina SundelinOK Orion9650108
Helena SvenssonFK Herkules9967515
Ingela ThoressonAndrarums IF681219
Karin ThörnbladOK Flundrehof433656
Anna TillmanOK Norrvirdarna444606
Maria TuressonHärlövs IF8010323
Susanne WallenborgOK Kontinent699331
Camilla WeihartOK Orinto33480
Sigrun YtterbøAsker SK9180868
Camilla ÖhgrenSävedalens AIK14712

H45 (106)

NamnOrganisationBricknummer
Martin AhlqvistFrölunda OL710731
Per Olav AndersenHalden SK37027
Johan AnderssonHultsfreds OK765241
Anders ArfwedsonFrölunda OL721107
Jens ArvidssonIF Rigor9710110
Peter AspIFK Göteborg Orientering1700325
Jussi AumoKungälvs OK9710404
Jonas AxelssonLerums SOK9701003
Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK679999
Urban BillingHultsfreds OK701218
Martin BobergIF Rigor702105
Ronnie BohmanOK Orinto448333
Mikael BokerudIF Rigor2058853
Mattias BååthSävedalens AIK14676
Peter CarlbergKils OK2058203
Fredrik CarlqvistFK Friskus-Varberg451402
Per CarlssonIF Hagen445417
Mats ChristianssonUddevalla OK9040612
Magnus ClassonOK Stigen421781
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK8700527
Fredrik DavidsonGöteborg-Majorna OK7710712
Martin EkdalaKungälvs OK9101409
Robert EneljungIFK Göteborg Orientering2059133
Conny ErixonOK Kullingshof444536
Michael ErtmannCopenhagenO682008
Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna691026
Henrik EssungerSjövalla FK446257
Geir Inge FolkestadAnderstorps OK302617
Peter ForsOK Grip409336
Anders GenbergUlricehamns OK2088941
Stefan GunnarssonOK Lindéna7202825
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg352499
Tobias HaagOK Gränsen2059125
Stefan HellqvistOK Flundrehof7030748
Mats HolmbergOK Gränsen421468
Magnus HomannOK Orinto701214
Jonas HultinOK Löftan9800110
Håkan JanssonVänersborgs SK264604
Pär JohannessonFrölunda OL1690614
Thomas JohannessonRonneby OK7670129
Dan-Olof JohanssonOK Alehof2054986
Håkan JohanssonIK Hakarpspojkarna18634
Jonas K JohanssonOK Skogsfalken438779
Kjell JohanssonIF Hagen2072796
Magnus JohanssonOK Löftan1366622
Martin JohanssonOK Orinto448331
Ulf JohanssonOK Gisle7005180
Ulrik JohanssonOK Bävern2045159
Ola JönssonOK Vilse 879670922
Klas KarlssonIK Hakarpspojkarna1010031
Sven Arne KarlssonTrollhättans SOK7104300
Thomas KarlssonOK Landehof9700217
Anders KindbomIF Hagen25795
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL425053
Lars-Ola LarssonOK Orion670124
Mats LiljaOK Älgen230571
Anders LillieströmOK Roxen670702
Mikael LindOK Älgen710123
Björn LindbladSävedalens AIK7739545
Åke LjunggrenLinköpings OK700400
Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb438665
Thomas LjungqvistTibro OK7043327
Johan MarsMarkbygdens OK675572
Olof MartanderTrollhättans SOK7710811
Jonas MelénTrollhättans SOK452107
Jörgen NilssonFK Åsen1095769
Mikael NilssonOK Löftan9474695
Ola NilssonAlvesta SOK9690412
Roger NorbergOK Hällen7711015
Göran NordSol Tranås671203
Jonas NorrmanGöteborg-Majorna OK690213
Patrik NylénDegerfors OK1690320
Ulf NyqvistOK Landehof231283
Adam OdénFjärås AIK2800756
Henrik OlssonMölndal Outdoor IF452727
Jonas OlssonOK Roxen682203
Kristian PalmIK Hakarpspojkarna670821
Harald PerssonAndrarums IF670503
Thomas PerssonOK Gränsen441649
Torbjörn PetterssonOK Kullingshof452881
Andreas RangertIK Hakarpspojkarna9680706
Ola SamuelssonOK Vivill44542
Per SigvardsonBredaryds SOK7680527
Erik SkoglundSol Tranås352418
Kjell Petter SmågeKonnerud IL9190669
Patrik SteenOK Enen9670708
Ola SteneborgOK Orinto42118
Patrik StenilsOK Hällen1710114
Roland StrandFK Åsen204908
Anders SundelinOK Orion1401351
Espen SvaeSarpsborg OL
Jonas SvenssonOK Orion720815
Lars SvenssonIK Hakarpspojkarna670108
Fredrik SöderbergTolered-Utby Ol-klubb424713
Per SöderbergTrosabygdens OK37321
Dennis TollOK Njudung9101429
Richard TorseinFrölunda OL2107490
Magnus Wall JungbjerGöteborgs SK9196802
Magnus WallenborgOK Kontinent42609
Nichlas WallströmSävedalens AIK685514
Gert WildheimFK Friskus-Varberg247845
Sverre WisløffAsker SK
Johan WänströmFinspångs SOK245169
Bengt ÖhlundIK Hakarpspojkarna2048217
Henrik ÖhrvallOK Skogshjortarna2072721
Stephan ÖstergrenAlvesta SOK213717

D50 (29)

NamnOrganisationBricknummer
Camilla AdlertegOK Enen9641214
Carina AnderssonFK Friskus-Varberg262377
Anna AsplundKungälvs OK9651126
Helen CarlbomIFK Göteborg Orientering2059109
Helena ErikssonEds SK44099
Karin FreylandSOK Aneby7661106
Anna FröbergOK Roxen208662
Jenny HomannOK Orinto11077
Laila B HöglundFK Herkules930917
Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK660616
Maria Wallin JohanssonOK Skogshjortarna263749
Annika JosefssonKarlskrona SOK12577
Pia Käck FritzellGudhems IF642421
Agnetha Le ClaireFK Herkules1448779
Christina LiljeqvistStenungsunds OK46322
Lottie LindOK Älgen600699
Margareta MandingerTrollhättans SOK9020820
Christel OlssonFK Åsen47186
Eva PedersenOK Skogshjortarna19537
Annika PeterssonBurseryds IF29445
Lena PeterssonOK Alehof449292
Eva PetterssonKarlskrona SOK661215
Gun RosendahlIF Marin Väst13989
Ing-Marie SamuelssonIK Trenne Ullared1402379
Lena SwartzOK Orion9620620
Annika SvenssonSolna OK409781
Heléne SvenssonKristinehamns OK245148
Anette ThoressonAndrarums IF256320
Birgitta VerhagenOK Orinto451535

H50 (49)

NamnOrganisationBricknummer
Mats AnderssonOK Orion435798
Staffan AsplundKungälvs OK9621122
Klaes AxelssonMullsjö SOK630816
Karl-Eric BackmanLidköpings VSK2052751
Bjørn BaklidKonnerud IL991114
Espen BekhusFredrikstad SK
Lars BjörkingOK Skogshjortarna15804
Johan BlomgrenSOK Aneby36341
Christer BorgGöteborg-Majorna OK9110619
Claes BoströmOK Alehof449280
Roger CarlssonOK Tranan12416
Patrik FalkGöteborg-Majorna OK660506
Per FlakbergIFK Göteborg Orientering620706
Michael FolkessonIK Uven2101836
Joachim FribergFalköpings AIK OK7201321
Jan GradinAndrarums IF216345
Bjørn Sverre GulheimKolbotn o Skimt OL445474
Per GuståsLinköpings OK9660925
Gunnar HallOK Skogsvargarna423476
Lars HolmgårdKils OK640101
Ole IngesenSarpsborg OL451063
Jörgen KarlssonHärlövs IF28570
Mikael KindbornOK Hällen7620919
Ulf KokinskyIFK Göteborg Orientering36369
Anders LammFrölunda OL1660813
Bengt Le ClaireFK Herkules11317
Bengt LeijonHärlövs IF234873
Jens LindströmTibro OK341026
Øyvind Johannessen LinneboAsker SK
Bo LissLerums SOK7003052
Lars LjungbergSjövalla FK2079764
Martin MandingerTrollhättans SOK9650426
Anders MolinBoxholm-Mjölby OL1370508
Philip MullinsSjövalla FK452061
Anders NilssonOK Orion450881
Magnus NilssonHärlövs IF1965090
Magnus PedersenOK Skogshjortarna405520
Hans-Olof PerssonOK Alehof2087246
Mikael PetersonFalköpings AIK OK404248
Anders PetterssonKarlskrona SOK650221
Kjell RistoOK Linné2061493
Thord SalenbäckKristinehamns OK355879
Anders SandbergOK Räven1418151
Dag SyversenSarpsborg OL8009532
Mats SöderbergKalmar OK641204
Ragnar UppströmFK Herkules11313
Ola WallinderGöteborg-Majorna OK667893
Johan WettergrenIK Uven451911
Johan ÅttingLinköpings OK660618

D55 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Anne FarbrotGöteborg-Majorna OK30194
Birgitta GustafssonHagaby GoIF Örebro590729
Kerstin Haugen LundStenungsunds OK2081945
Marianne KlassonUlricehamns OK25771
Monica KnutssonSävedalens AIK520616
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna1958103
Anna LarssonÖrkelljunga FK17163
Leila LjunggrenMarkbygdens OK36759
Jane McpheatFK Herkules2077253
Gunilla SandströmOK Stigen27712
Elisabeth SkoglundOK Gränsen2059182
Elisabeth StrandhagenGöteborg-Majorna OK600115

H55 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael AlfredssonLerums SOK451961
Torbjörn AlmgrenGöteborgs SK258688
Svante AndrénTibro OK580614
Torbjörn AronssonGöteborg-Majorna OK601602
Bo BörjessonStorviks IF8007514
Sven-Erik DahlbergIK Trenne Ullared1402371
Jens DanielssonIstrums SK551480
Arne FossheimAsker SK
Stefan GustafssonOK Hällen7570619
Terje HenriksenAsker SK
Leif JohanssonSol Tranås1960041
Bengt KlassonUlricehamns OK25769
Arne LundStenungsunds OK403955
Peter NordqvistIF Rigor441639
Lars NordströmKils OK511800
Claes-Göran PeterssonBurseryds IF46790
Jan SveideIF Hagen7590714
Lars TorstenssonGöteborgs SK14177
Magnus UppströmFK Herkules26167

D60 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie AnderssonOK Amne15256
Yvonne GalborgenEds SK2077507
Gunnel GillenäsKristinehamns OK28937
Britt GunnarssonKristinehamns OK1541217
Gunilla HogedalVänersborgs SK531203
Vanja JinnemoHjärnarps OL7716067
Marita JohanssonOK Stigen15526
Anne KaillIK Omega9541215
Kerstin LarssonOK Skogshjortarna441092
Siv LarssonVäxjö AIS9025597
Eva PetterssonVäxjö OK15961
Lisbeth RiberthIK Trenne Ullared41503
Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL442399

H60 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Bill AnderssonI 15 IF24903
Ingvar AnderssonOK Amne15255
Torbjörn BergmanSnättringe SK550603
Janne ErikssonEds SK409569
Anders GunnarssonSurahammars SOK443441
Stefan GunnarssonKristinehamns OK1541223
Jan GustafssonHagaby GoIF Örebro560514
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK9500500
Karl MollénOK Denseln1551209
Ulf PalmérUlricehamns OK560703
Ulf PetersonKungälvs OK14440
Tommy RoosFalköpings AIK OK38591
Kennet SandströmOK Stigen27714
Håkan SjunnestrandSolna OK43901
Lennart SmedenmarkRonneby OK8021216
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK550401
Sven SundströmBredareds IF2088949

D65 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL237544
Ingrid HylténOK Stigen2104215
Kristina JohanssonMullsjö SOK30802
Rosa JohanssonIK Uven14373
Britt-Marie LarssonSOK 681950061
Inger LindblomOK Orinto14212
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK444608
Åsa StåhlHjärnarps OL7500209
Lena SöderbergOK Skogsfalken9510605
Ingrid TengelandIK Gandvik344207

H65 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Olle AdolfssonLerums SOK7001947
Lennart AnderssonGöteborgs SK2048743
Sölve AnderssonOK Stigen25454
Hans CarlssonIFK Göteborg Orientering2059187
Hans-Erik ErikssonGävle OK38187
Arvid GalborgenEds SK7012551
Christer GillenäsKristinehamns OK28936
Bengt HanssonAndrarums IF511230
Stig HjortvallHestra IF9480512
Lars HogedalVänersborgs SK500306
Per-Åke HullAlmby IK519155
Bo JohanssonOK Stigen15515
Björn JägerströmIK Uven14350
Ulf KjellinOK Hedströmmen670212
Göran LarssonSala OK8636984
Sven-Olof LarssonVäxjö AIS9025593
Ronald Mc GrailHjärnarps OL442564
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb11018
Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK25756
Anders PerssonOK Vilse 8710145
Torgny PetterssonMarkbygdens OK15740
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL10320
Bengt StåhlHjärnarps OL7471006

D70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Maja-Lisa HanssonOK Lindéna16521

H70 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnar AnderssonIK Vista353538
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna505535
Jan BojlingSolna OK19204
Roland BomanUlricehamns OK33625
Åke EckerbomIFK Sävsjö1441104
Henrik HvoslefIK Stern7201243
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna1440331
Pär-Erik JohanssonMarkbygdens OK9440525
Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna1430317
Ingemar LindblomOK Orinto14209
Dag LorénOK Frisene501513
Gösta MalmerIF Marin Väst436137
Roland NilssonFalköpings AIK OK760404
Sven-Olof PetterssonMullsjö SOK30793
Ronny RagnarssonMarkbygdens OK28526
Helge RevhaugRingerike OL649101
Göran RundgrenLessebo OK17081
Erling SamuelssonOK Vilse 879440823
Tom WahlgrenSarpsborg OL442394
Christer WestbergIFK Göteborg Orientering14207

D75 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK10266
Gunnel BörjessonIK Uven14326
Inger HallbergIK Uven14327

H75 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ingemar AlfredssonIK Uven14333
Gunnar BrystHjobygdens OK1939504
Bernt JohanssonOK Gisle205365
Lasse OlssonIK Trenne Ullared13763

Inskolning (33)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonFalköpings AIK OK203851
Oskar AnderssonFalköpings AIK OK1555010
Veronica AnderssonFjärås AIK423231
Stina AskerlundIK Uven424978
Alwin HärströmFalköpings AIK OK29432
Emma JohanssonOK Gisle2089132
Moa JohanssonOK Gisle15299
Filippa KarkulehtoOK Vilse 871110706
Agnes KarlssonGudhems IF2109138
Johannes KarlssonGudhems IF2107549
Arvid KleinOK Vilse 87205252
Alva KullmanOK Alehof209717
August LindgrenTolered-Utby Ol-klubb234996
Edvin LindkvistTolered-Utby Ol-klubb444529
Cajsa LindqvistOK Gisle362546
Gustav LindqvistOK Gisle362549
Oskar LindqvistOK Gisle362548
Vidar LundbergGöteborgs SK2048757
Selma MartanderTrollhättans SOK351094
Oscar MeijerFK Åsen426838
Olle NilssonOK Stigen2060715
Ferdinand PergelOK Gisle362544
Frida PergelOK Gisle362542
Dagny RothHjobygdens OK435924
Ella RuderfeltIF Rigor9090929
Joel RåbergOK Landehof861130
Jonatan SahlénIF Hagen2095275
Kasper SalomonssonOK Gisle362545
Anton SoelbergAndrarums IF2083857
Tilja SvedbergLessebo OK256482
Arvid SvenssonFK Åsen452401
Sophie WiduchKarlskrona SOK1114114
Belle WildeLessebo OK256439

U1 (102)

NamnOrganisationBricknummer
Stella AlbrektssonGöteborg-Majorna OK437574
Alma AnderssonFK Herkules
Malte AnderssonMatteus SI1440217
Kasper ArvedalIFK Sävsjö2081947
Hedvig AugustssonGöteborgs SK259055
Hugo BestermanIK Trenne Ullared1402385
Liam BillingOK Orinto
Alice BlohmAnderstorps OK
Johannes BlomqvistBredareds IF821221
Hugo BäcklundRonneby OK2093559
Hannia BörjesonLidköpings VSK2095405
David CarlssonIK Trenne Ullared439971
Elias ChristianssonUddevalla OK10784
Elina ChristianssonUddevalla OK14401
Alma CondrupKalmar OK441668
Elise Dahlberg SumeOK Skogsvargarna1560006
Johannes DahlbergIK Trenne Ullared1402388
Gabriella EkholmIK Uven2084042
Nils EkmanOK Skogsvargarna2054945
Frida EmilssonFK Åsen2104137
Alice FagerströmIFK Göteborg Orientering2059103
Vera FolkestadAnderstorps OK451855
Eric FridénOK Gränsen260779
Linus FridénOK Gränsen2085410
Elise FrostenssonIK Uven2084037
Amanda FyhrSOK Aneby343019
Ester GeorgiiFK Herkules2077902
Hilda GrahnGöteborgs SK10392
Märta GrahnGöteborgs SK7805177
Tova GulldénOK Stigen426075
Anna HallOK Skogsvargarna448899
Elliot HalldinGöteborgs SK14151
Elsa HanssonOK Orinto448346
Jarvis HanssonFrölunda OL2085398
Astrid HellerströmFK Friskus-Varberg7206300
Johannes HolmbergUlricehamns OK2059032
Linus HolmbergOK Gränsen2072800
Mailis HolmqvistSjövalla FK1011164
Olle HåkanssonRonneby OK539907
Cornelia HällåsOK Löftan2075237
Hjalmar HörnquistAnderstorps OK451860
Tilde IngwersenOK Enen2093558
Elsa JardleRydboholms SK2089298
Elin JonssonSjövalla FK2101683
Wilma JonssonOK Tyr1415337
Selma JönssonIK Uven
Nils Karlsson KinbergOK Skogsvargarna2054936
Olof KarlssonFK Herkules450511
Gustav KlingsellKalmar OK2101809
Sonia KurashovaFK Åsen1080909
Gustav LagnetegBoxholm-Mjölby OL2093434
Märta LagnetegBoxholm-Mjölby OL1081081
Alfred LarssonOK Gisle362543
Alice LarssonBredareds IF435761
Emanuel LarssonFK Friskus-Varberg247899
Tilde LarssonOK Vilse 87205267
Leonie LichtenbergBredareds IF442080
Hugo LidénMarkbygdens OK
Eric LiljaTolered-Utby Ol-klubb258637
Erika LindholmBoxholm-Mjölby OL7091030
Frida LindkvistTolered-Utby Ol-klubb1070605
Linnea LundstedtSjövalla FK2078158
Lukas MobergOK Löftan2075182
Rut MårildGöteborgs SK2088312
Sofia NystrandOK Klyftamo364881
Kasper PalmestålOK Skogsvargarna2054960
Axel PerssonFK Herkules2089463
Stina PeterssonTolered-Utby Ol-klubb234617
Meja PetterssonOK Kullingshof452866
MEIA Pyls-LuLidköpings VSK2095439
Alice Rahm BjernstrandOK Skogsvargarna2054927
Arvid RosanderSOK Aneby36888
Sander Ryste OddenSarpsborg OL
Wille RådströmOK Enen404401
William RönnFK Friskus-Varberg247870
Nellie SahlstedtSol Tranås352412
Olle SaleskogRonneby OK1708209
Klara SalomonssonOK Gisle362540
Hugo SamuelssonFalköpings AIK OK2089259
Felix SandahlIK Hakarpspojkarna
Gabriel SandbergFalköpings AIK OK2104068
Linus SjöblomOK Klyftamo1470407
Sara SjöblomOK Klyftamo1470425
Louise SköldOK Klyftamo1470421
Gabriel SlättOK Alehof2087236
Sarah SumeOK Skogsvargarna1240737
Olivia SvenssonFK Åsen1081218
Emmi SöderlindLessebo OK256444
Stella TormenaFK Herkules2077944
Erik WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK354806
Moa WallströmSävedalens AIK14704
Ester WanstadiusFK Åsen452402
Linus WeihardSävedalens AIK9081004
Nikki WeihartOK Orinto1111199
Arvid WetterlindLidköpings VSK441129
Erik VidarssonStångenäs AIS253768
Saga WildheimMölndal Outdoor IF9080525
Emilia WrightLerums SOK
Emma WulffOK Gränsen2077569
Elias ZederinOK Nackhe18514
Hilda ÖdlundOK Skogsvargarna1908509
Vilgot ÖdlundOK Skogsvargarna1518105

U2 (122)

NamnOrganisationBricknummer
Minna AbrahamssonFalköpings AIK OK
Emma AdamssonDegerfors OK1470575
Adam AderlindOK Norrvirdarna2083802
Rebecca AhlbergOK Skogsvargarna15892
Johan AhlqvistFrölunda OL443338
Oscar AhlstedtÅmåls OK2093570
Alma AhnoffGöteborg-Majorna OK1081005
Alvar AlexanderssonIF Rigor2107137
Hugo AlmSjövalla FK2101564
Ella AnderssonAnderstorps OK2095224
Ella AnderssonOK Löftan257332
Emil AnderssonRyda SK217480
Ingrid AnderssonFK Herkules
Malte AnderssonTolered-Utby Ol-klubb1470533
Tess AnderssonFK Herkules2093371
David ArvmyrenOK Orion2800757
Colin AxelssonJönköpings OK451950
Lilly AxelssonJönköpings OK451945
William BengtssonMarkbygdens OK438365
Cornelia BerglundLidköpings VSK2095387
Agnes BestermanIK Trenne Ullared13758
Wilhelm BjöremarkFjärås AIK
Elvira BjörklundSjövalla FK2101554
Elsa BjörkmanAnderstorps OK
Egon EdmanIF Rigor441653
Julia EdvinssonFK Åsen452598
Ane Kristine Bredland EidAsker SK
Svea EkbladhSol Tranås352431
Vidar EkdalaKungälvs OK14396
Alice EkmarkHjobygdens OK435903
Linus ElmbergFK Herkules450512
Albin EmilssonOK Skogsfalken451061
Helena ErikssonUlricehamns OK2101667
Vera FagerströmIK Uven2101786
Vilhelm FagerströmIK Uven2101756
William FastLidköpings VSK441163
Ida ForsbergIK Gandvik2084147
Gustav FranssonEmmaboda Verda OK7002034
Theo FredmanOK Skogshjortarna450486
Joel GabrielssonKungälvs OK340222
Ebba GranhageSjövalla FK2057376
Ester GrimmergårdBredareds IF44448
Stina GrimmergårdBredareds IF44449
Nelly GrothKungälvs OK14472
Isac GustafssonLerums SOK229325
Ebba GöranssonLidköpings VSK1522901
Nils HallbergBredareds IF1100415
Elsa HeimerLidköpings VSK427010
Lukas HeimerLidköpings VSK39747
Kasper HellerströmFK Friskus-Varberg2089105
Alice HultLidköpings VSK441112
Axel HåkanssonLidköpings VSK441104
Nils HögIK Gandvik452937
Erik HöglindFK Herkules451933
Herman InedahlOK Skogsvargarna448840
Elsa IngemarssonHestra IF2058324
Lukas JakobssonOK Landehof2106115
Anna JohannessonFrölunda OL443350
Arvid JohanssonFK Friskus-Varberg2089329
Erik JohanssonIK Uven2101762
Hjalmar JohanssonOK Alehof441971
Isabella JohanssonLerums SOK229602
Melker JohanssonOK Löftan204620
Sebastian JonssonLidköpings VSK2095440
Sofia JonssonLidköpings VSK441195
Ebba JönssonGöteborg-Majorna OK331278
Wiggo JönssonÖrkelljunga FK1399763
Hilma KahraÅmåls OK2093693
Isabelle KjellénTolered-Utby Ol-klubb229677
Nathalie KjellénTolered-Utby Ol-klubb452469
Ville KontturiTolered-Utby Ol-klubb1470519
Ebba KopkaIFK Göteborg Orientering
Alice KällstrandÅmåls OK262528
Arvid LanneKungälvs OK2089113
Kajsa LarssonBurseryds IF362046
Malva LarssonOK Orion18557
Felix LidénMarkbygdens OK59368
Alvin LindFK Herkules2077250
Amanda LindFK Herkules1050817
Wilma LindkvistTolered-Utby Ol-klubb1050429
Ylva LindqvistOK Vivill2077547
Andreas LundbergTolered-Utby Ol-klubb452467
Agnes LundströmOK Vivill2093659
Ebba LövgärdOK Alehof2054962
Una NastadAsker SK
Hilda NivertFK Herkules
Eric OlofssonSjövalla FK2057391
Frida OlofssonSjövalla FK2088303
Brage Fuglseth OlsenAsker SK
Noah OlssonStigsökarna7080106
Filippa PergelOK Gisle362541
Amanda PerssonHalmstad OK2066293
Emilia PerssonIK Uven2084038
Selma PerssonFK Herkules2059081
Wilma PerssonIK Uven2084031
Erik Petersson MarkusOK Norrvirdarna1081114
Siri RehnGränna-Bygdens OK451774
Linnéa RexOK Landehof2048786
Hedda RiddervoldAsker SK
Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL
Judith SaloGöteborgs SK2101687
Viktor SaloGöteborgs SK2101678
Axel SamuelssonOK Skogshjortarna2072720
Elias SamuelssonOK Skogshjortarna2072760
Emil SandbergFalköpings AIK OK2800964
Elsa SchmidtFrölunda OL2104097
Simon SkottÅmåls OK9100128
Fredrik Stolt ÖstermanOK Skogsvargarna1340675
Gustav StåhlSävedalens AIK2088328
Frans SummersonOK Norrvirdarna9710424
Stina SummersonOK Norrvirdarna244725
Truls SvedbergLessebo OK256486
Alma SvenssonAnderstorps OK2095425
Tilda SåbyOK Flundrehof1070330
Hermona TeweldeIK Gandvik2084108
Beija TörnqvistBredaryds SOK409718
Harry WallgrenIFK Göteborg Orientering2095300
Nina WernerssonFrölunda OL
Disa WetterlindLidköpings VSK441198
Petter Wik GyllenstenFK Herkules450518
Elsa WilhelmssonOK Skogsvargarna2054958
Jonna ÅhlÅmåls OK9091216

Öppen 1 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Petra AreskougFK Åsen452409
Gunilla BergOK Ravinen850985
Tobias ErikssonÅmåls OK1932111
Anna RothzénOK Gisle7602262
Helena SvenssonOK Vilse 87205239
Moa VemdalMullsjö SOK1070516
Sigrid VemdalMullsjö SOK1061975

Öppen 3 (60)

NamnOrganisationBricknummer
Line AndersonIFK Göteborg Orientering2088430
Joanna AnderssonBurseryds IF650723
Rose-Marie AnderssonIK Gandvik441289
Albin AppelgrenTrollhättans SOK449691
Christel BergOK Enen1107533
Claes BjörkmanSjövalla FK2101679
Frida BjörnLessebo OK256438
Nelly De Groot BoersmaRydboholms SK2078247
Maria DelinOK Pan-Kristianstad234825
Johanna EdvinssonFK Åsen1100476
Laila EkmarkHjobygdens OK435905
Linnea EkmarkHjobygdens OK435902
Signe EkmarkHjobygdens OK435901
Eric EkströmIK Uven
Ann-Sofie EngdahlOK Skogshjortarna2104397
Elize EngdahlOK Skogshjortarna2104363
Britta ErikssonÅmåls OK1981092
Kjell ErikssonOK Skogsfalken9061969
Annika FolkessonIK Uven2101767
Viktoria FredrixonOK Skogshjortarna2072745
Vilma GrimmergårdBredareds IF1200506
Pia HeikkinenFrölunda OL2107473
Hampus HellqvistOK Flundrehof9030531
Alexander JanssonOK Klemmingen2066579
Malin JardleRydboholms SK2089281
Gun JohanssonOK Landehof14596
Lena JohanssonIFK Sävsjö2081974
Lena JohanssonTrollhättans SOK439386
Martin JohanssonRonneby OK2088995
Magnus JönssonÖrkelljunga FK17183
Elias KarlssonGöteborg-Majorna OK429807
Ferdinand KlingsellKalmar OK2101813
Jonny KällbergOK Skogsvargarna1180514
Matilda LanneKungälvs OK2095390
Karin LarssonOK Enen404419
Kerstin LindbladSävedalens AIK7007010
Robert LindqvistOK Gisle350686
Maria Johannessen LinneboAsker SK
Helena LundqvistSjövalla FK
Jonas LundqvistSjövalla FK
Eva MannOK Skogsvargarna2107126
Kiril MilevTidaholm SOK Sisu9047163
Katharina MyrénIK Trenne Ullared1402398
Renita PåsseIF Hagen451826
Anna RosenbergOK Vilse 879730918
Trinity RosenholmOK Klemmingen1809
Richard RådströmOK Enen2095371
Matilda RännareHjobygdens OK507351
Fredric SahlstedtSol Tranås352409
Anna SalenbäckKristinehamns OK402657
Tommi SaloGöteborgs SK2101559
Veronica SaloGöteborgs SK2101562
Hanna SamuelssonFalköpings AIK OK38008
Bo SandbergFalköpings AIK OK2104068
Sumali SkottÅmåls OK2093576
Katarina SternerOK Klemmingen2066562
Cecilia SvartlingBoxholm-Mjölby OL1171276
Karolina SvenssonFK Åsen1790702
Ann-Sofie ThorbjörnGudhems IF37914
Kinna ÅslundSol Tranås19930

Öppen 5 (93)

NamnOrganisationBricknummer
Maria AnderssonKvillebyns SK239365
Peter AnderssonOK Skogsvargarna1713682
Paula AndraeOK Vilse 879003366
Håkan AuseliusBredaryds SOK433433
Ingvild Pedersen BerganAsker SK
Christina BergerIK Uven2084040
Pontus BergerIK Uven2101779
Mattias BerglundLidköpings VSK441101
Robert BillingHultsfreds OK990321
Annsofie BjurströmHjobygdens OK435909
Anneli BlomgrenSOK Aneby344312
Klas BogsjöHelsingborgs SOK2088433
Emelie BokerudIF Rigor
Marianne BokerudIF Rigor341223
Petty CartemoIK Uven2057242
Kristian DavidssonFjärås AIK2800965
Niklas EdvinssonFK Åsen1111175
Elin EkbladhSol Tranås352430
Lars EkmarkHjobygdens OK2800368
Frida EngströmOK Orion2077410
David ErikmatsSävedalens AIK424735
Katarina ErikmatsSävedalens AIK424704
Karin ErikssonTolered-Utby Ol-klubb444002
Torleif GaltelandAsker SK
Anki GunnarssonRydboholms SK306923
Evelina GunnarssonRydboholms SK2058300
Matilda GunnarssonRydboholms SK444799
Kristin GustafssonEj klubbansluten2107122
Kjetil HagenAsker SK
Håkan HagmanOK Orinto2058854
Sofia HagmanOK Orinto2058859
Anna HagstrandBurseryds IF247868
Mats HanssonOK Alehof2062148
Elin HerrmannFalköpings AIK OK433612
Klaus HolmFK Åsen2101755
Evelina HärströmFalköpings AIK OK29433
Fredrik HöökFjärås AIK452225
Amanda JankvistOK Nackhe
Ida JohannessonFrölunda OL441549
Liza JohanssonSol Tranås1822603
Carina JönssonFK Åsen2101761
Kristina KarlssonFK Herkules450513
Lars KarlssonFK Herkules2077935
Sara KarlssonGöteborg-Majorna OK344137
Joakim KarlströmBoxholm-Mjölby OL7750801
Nina KastrupFK Herkules2107417
Maria KilnäsSjövalla FK2057370
Lena KlerforsFK Herkules451932
Elena KurashovaFK Åsen1980316
Anna KärnhallOK Vivill443513
Ivar LampaIF Rigor242221
Anders LindholmBoxholm-Mjölby OL351466
Christina LindqvistOK Gisle362547
Kerstin LugneKils OK1690429
Daniel MannOK Skogsvargarna2107146
Sølvi MArtiniAsker SK1230769
Mikael MellegårdLidköpings VSK2095481
Stefan NormanSävedalens AIK2057352
Hannes NorrmanGöteborg-Majorna OK344189
Arild NyhaugAsker SK
Amanda NylénDegerfors OK1991026
Rebecka NylénDegerfors OK1999916
Henrik OhrtSol Tranås19934
Camilla OlssonMölndal Outdoor IF2050948
Tomas PetersénOK Njudung449296
Ulla RagnarssonMarkbygdens OK247511
Thomas ReichelSävedalens AIK424701
Roland RosenbergOK Vilse 879720106
Fredrik RothamelTolered-Utby Ol-klubb2107554
Helena RothamelTolered-Utby Ol-klubb2107167
Moa RännareHjobygdens OK435904
Torbjörn SahlSjövalla FK
Albin SchmidtFrölunda OL2085374
Annette SeldénIF Rigor446166
Anne SkoglundSol Tranås352403
Jan SkoglundOK Vivill443503
Åsa StåhlklooBoxholm-Mjölby OL437573
Charlotta SvarfvarSjövalla FK2088308
Ola SvenssonFK Åsen1460808
Annika SvärdOskarströms OK1408715
Maria SällbergFK Åsen2101770
Malin SöderberghIFK Göteborg Orientering426245
Lilja TimckeOK Vilse 87500973
Stig WallermanBorås GIF1520127
Annelie WardOK Vivill2093686
Ann-Sofie WernerssonFrölunda OL
Sara WernerssonFrölunda OL
Mikael WiduchKarlskrona SOK1705705
Anja WingstedtHalden SK2032
Brynjar VistAsker SK
Sara WulffOK Gränsen2075452
Per Anders YtterbøAsker SK9010463
Eva ÖhrvallOK Skogshjortarna2083765

Öppen 7 (57)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas AhlstedtÅmåls OK2093573
Magnus AlinderSjövalla FK2078298
Hans AnderssonIK Gandvik16239
Lars ArneborgUlricehamns OK2077906
Susanne ArneborgUlricehamns OK2077907
Maria AuseliusBredaryds SOK433435
Jonny AxelssonJönköpings OK441133
Kristina BerlinKarlskrona SOK18509
Mats BernerssonOK Enen610821
Simon BjörnehällOK Gränsen1000524
Göran BladOK Kullingshof444547
Anna BäckstädeVisborgs OK8440620
Tomas CarlssonÅmåls OK2093600
Linda CorneliussonOK Löftan7781229
Johan EngdahlOK Skogshjortarna2104378
Carl GranströmNAIS Orienteringsklubb440795
Åsa GranströmNAIS Orienteringsklubb440796
Dennis GustafssonOK Njudung449216
Lars HagelbergEksjö SOK450840
Örjan Hallgren BäckstädeVisborgs OK8221115
Björn Ketil HansenSarpsborg OL2083991
Martin HedHultsfreds OK43997
Fredrik HofflanderGöteborg-Majorna OK2089486
Mattias HolmströmÅmåls OK7905014
Fredrik HåkanssonRonneby OK9721010
Morten IngwersenOK Enen2086044
Mats JohanssonOK Hällen2089473
Stefan JohanssonKungälvs OK826041
Jakob KarlssonGöteborg-Majorna OK345060
Magnus KarlssonGöteborg-Majorna OK429820
Martin KlintefeltLidköpings VSK2095361
Sebastian KvithammerWing OK840409
Michaela KällstrandÅmåls OK7905301
Fredrik KörleOK Landehof450144
Jonatan LampaIF Rigor352920
Elisabet Lindblom LarssonOK Enen452133
Helena LindmanNässjö OK245899
Peter LindqvistOK Vivill2077535
Line LundsgaardOK Kontinent9808808
Lars MelanderLidköpings VSK1957092
Helen NilssonHärlövs IF500918
Christer NordOskarströms OK16570
Karl NorrmanGöteborg-Majorna OK437572
Martina NyrénBurseryds IF29457
Staffan OlofssonSjövalla FK2058286
Jenny OlssonStigsökarna451024
Staffan OlssonStigsökarna8070040
Annette ReulOK Orinto2058829
Carolina RåbergOK Landehof
Sofia SamuelssonOK Gipen244044
Marie SvenssonFK Åsen9821120
Emma SvärdOskarströms OK1408701
Mikael SvärdOskarströms OK1408711
Simon SvärdOskarströms OK1408714
Henrik WanstadiusFK Åsen2101569
Mikael WardOK Vivill2093685
Tilda WiklundFalköpings AIK OK920807

Annonser