Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till OK Gisle

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: OK Gisle
Arrangörsorganisation: OK Gisle
Datum: söndag 25 september 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 316 anmälda deltagare.

D21 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Alicia FribergFalköpings AIK OK7003242
Karin HåkanssonOK Gränsen2077555
Karin KarlssonHalmstad OK1401382
Sofia LarssonHestra IF880501
Julia SvärdOskarströms OK1408717

H21 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus AbrahamssonHalmstad OK2058173
Loke AgmarkenHalmstad OK970400
Stefan AgmarkenHalmstad OK246610
Thomas AspIFK Göteborg Orientering989898
Anton GunnarssonBredaryds SOK519094
Michael HertinVästerviks OK10011
Daniel HåkanssonOK Gränsen2077543
Oskar NilssonOK Stigen27727
Simon NilssonEksjö SOK860303
Andreas PeterssonBurseryds IF960410
Jan-Olof SvenssonHalmstad OK611213
Simon SvärdOskarströms OK1408714
Gustav VeideVäsby OK2104196
Anders YngveIK Hakarpspojkarna44648

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabet AronssonFK Friskus-Varberg341083

D18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Moa AbrahamssonHalmstad OK2058196
Olivia LönkvistOK Vivill225714

D16 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Lovisa BlomgrenSOK Aneby8000523
Elin DjupsjöOskarströms OK402064
Julia ElverlindOK Tranan921286
Sara ErlandssonOK Vivill2089031
Hanna HenningssonBredaryds SOK9404040
Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna1020927
Amanda KarmetunOK Njudung7021126
Lovisa LagerHalmstad OK445111
Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna551414
Vendela LönkvistOK Vivill2089038
Hanna OlssonIFK Sävsjö1020930
Siri SuterEksjö SOK1170300
Kajsa WardOK Vivill2089005

H16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Klas JohanssonOK Tranan443689

D16 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Klara HagstrandBurseryds IF362048
Isabell IsidorssonOK Vivill225760

D14 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Emma AmrénOK Stigen2104248
Olivia AspIFK Göteborg Orientering902937
Sofia ElverlindOK Tranan443674
Alma GustafssonSOK Aneby9021008
Emma IsidorssonOK Vivill443511
Ellen JohanssonBurseryds IF247807
Maya LjubezIK Hakarpspojkarna7020525
Alva LoreforsIK Hakarpspojkarna9020826
Bella PalmqvistIFK Sävsjö2081953
Clara SamuelssonOK Vivill225723
Ellen SigvardssonBredaryds SOK7020614

H14 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Linus BägebyOK Vivill443502
Isak HenningssonOK Gisle2093525
Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna1031008
Oscar HultgrenOK Njudung448444
Filip JanekeIK Hakarpspojkarna1031201
Filip JennerstrandOK Njudung448431
Lucas JohanssonBredaryds SOK341067
Rasmus JohanssonOK Stigen9538774
Isac PerssonOK Gränsen441632
Adam SkoglundUlricehamns OK2101654
Hampus StockhedenOK Gränsen344506
Hannes VeithBurseryds IF29440

D12 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Clara AdolfssonAnderstorps OK451856
Stina AnderssonAnderstorps OK2095352
Matilda AspIFK Göteborg Orientering13959
Emelie BägebyOK Vivill443510
Lea FribergOK Vivill443508
Felicia FyhrSOK Aneby9040321
Stina JohanssonAnderstorps OK451859
Ida JosefssonOK Gisle2104456
Ellen LoreforsIK Hakarpspojkarna1396874
Tuva NylundBredaryds SOK7203843
Tilda RosanderSOK Aneby9040201
Elin RothzénOK Gisle2075147
Asta TörnkvistAnderstorps OK25864

H12 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Jakob AspIFK Göteborg Orientering739823
Filip BrolingBredaryds SOK8051738
Alexander GustafssonOK Njudung9415729
Victor HörnquistAnderstorps OK451854
Anton JohanssonSOK Aneby9050827
Isak JohanssonOK Gisle7051007
Anton JosefssonOK Gisle2104127
Martin KarlssonOK Gisle2104107
Wilhelm KarmetunOK Njudung7760520
Otto LarssonOK Tranan1050615
Tor LindqvistOK Vivill2059058
Ville MartinssonOK Gisle2104108
Simon PerssonOK Gränsen452716
Arvid PeterssonTolered-Utby Ol-klubb209822
Fabian RudmoBredaryds SOK433443
Albin SamuelssonOK Vivill225725
Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna1504169
Malcolm SvenssonAnderstorps OK2095369
Elias ThunbergOK Vivill443515
David WieslanderOK Vivill443512
Simon ÅkessonAnderstorps OK42199

H12 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Axel AmrénOK Stigen2089500
Tim AnderssonOK Tranan12431

D10 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Lilly AxelssonJönköpings OK451945
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb2800761
Emilia ElverlindOK Tranan364895
Elma FribergOK Vivill443509
Elin JohanssonBurseryds IF46786
Emma LindénVäxjö OK2075447
Frida LindénVäxjö OK2075318
Nellie NilssonOK Vivill19680
Frida RothzénOK Gisle2075277
Edit TreptowAnderstorps OK451852
Hilma TrofastJönköpings OK787341

H10 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar Andrén SkoglundOK Vivill443504
Gustav AspIFK Göteborg Orientering451205
Hjalmar FolkestadAnderstorps OK2075143
Olof HertinVästerviks OK423245
Arvid JosefssonOK Vivill19693
Erik KindlundOK Tranan364896
Nils LinderIFK Sävsjö2057338
Adam NeroNässjö OK660902
Max OlssonIFK Sävsjö2081947
Erik PeterssonTolered-Utby Ol-klubb229505
Elias SamuelssonOK Vivill225733
Lukas SvenssonIFK Sävsjö2081983
Albin ThunbergOK Vivill443518
Oskar WardOK Vivill225705

D35 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Karin ArvidssonOK Vivill43783
Susanne AxelssonJönköpings OK28659
Ann BägebyOK Vivill2089019
Chrissie DahlqvistVaggeryds SOK18652
Therese FribergOK Vivill25420
Jenny GreenOK Vivill19700
Lina HultBredaryds SOK1810224
Annika IsidorssonOK Vivill225774
Charlotte JosefssonOK Vivill17799
Anna KärnhallOK Vivill443513
Maria PeterssonTolered-Utby Ol-klubb442249

H35 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Martin AnderssonFK Finn33554
Marcus JosefssonOK Vivill9790715
Martin RosénOK Stigen7000251
Mikael TrofastJönköpings OK9787341
Peter WaldenströmJönköpings OK229385

D40 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa-Lena AmrénOK Stigen2104242
Maria AspIFK Göteborg Orientering1040519
Susanne BiörsOK Tranan760028
Angelica BrandqvistTibro OK341059
Åsa CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb9761110
Cecilia KarmetunOK Njudung7750915
Ulrika KindlundOK Tranan14754
Maria Rosén ThelinJönköpings OK740104

H40 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Martin GummessonFK Finn7412301
Joakim KarmetunOK Njudung7730821
Max LarssonOK Tranan1040575
Roland PeterssonTolered-Utby Ol-klubb452817
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb7672080
Mattias StockhedenOK Gränsen27693

D45 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Helen AhlstrandOK Vivill44543
Malin ClassonOK Stigen421782
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK450837
Camilla HolmqvistOK Stigen404056
Bodil MolinBoxholm-Mjölby OL1671023
Anna Nero NordmarkNässjö OK680720
Kristina NilssonOK Tranan11834
Petra OlssonIFK Sävsjö2081961
Katarina StockhedenOK Gränsen27694
Annika SvärdOskarströms OK1408715
Lena TuressonBurseryds IF1967083
Helena ÅhlinHelsingborgs SOK9670715

H45 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AnderssonBredaryds SOK1459098
Thomas AnderssonOK Tranan710600
Jan Andrén SkoglundOK Vivill443503
Peter AronssonFK Friskus-Varberg28368
Tommy AskBredaryds SOK680906
Peter AspIFK Göteborg Orientering1700325
Magnus ClaessonJönköpings OK7202775
Magnus ClassonOK Stigen421781
Lars HarrieLunds OK9681114
Hans JohanssonOK Reftele690302
Håkan JohanssonIK Hakarpspojkarna18634
Kenneth JohanssonOK Tranan700915
Torbjörn LönkvistOK Vivill225718
Fredrik PlumppuHestra IF344498
Ola SamuelssonOK Vivill44542
Mikael SvärdOskarströms OK1408711

D50 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Susann BerntssonOK Reftele28643
Susanne DombyOK Stigen15533
Sari HåkanssonOK Gränsen17893
Kristina JohanssonBredaryds SOK25412
Helena LindmanNässjö OK245899
Annika PeterssonBurseryds IF29445
Anne TuressonBredaryds SOK25404
Ulrika WahlströmTenhults SOK27988
Katarina Westin-KarlssonOK Reftele7630610
Karin ÖhlinSOK Aneby9650327

H50 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt AnderssonIK Hakarpspojkarna620321
Roger CarlssonOK Tranan12416
Joachim FribergFalköpings AIK OK7201321
Anders GranqvistVärend GN OL205374
Per JohanssonOK Reftele28639
Graham KempGöteborg-Majorna OK33362
Jens LindströmTibro OK341026
Anders MolinBoxholm-Mjölby OL1370508
Thomas PerssonOK Gränsen441649
Magnus SvenssonNässjö OK19756
Stefan SvenssonBredaryds SOK7630921
Jan TuressonBurseryds IF650723
Jonas ÅhlinHelsingborgs SOK9030463

D55 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Karin HelmiusOK Reftele302662
Gunilla LarssonBredareds IF1570415
Helena LarssonHestra IF25363
Maria StrömOK Stigen15535
Christina SöderblomÄtrans IF600802

H55 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Leif ArvidssonOK Vivill43784
Roger DjupsjöOskarströms OK29731
Gustav ErlandssonOK Vivill19682
Hans GarmerGöteborg-Majorna OK234493
Gunnar GustavssonOK Reftele28633
Håkan HåkanssonOK Gränsen17892
Jörgen IvarssonHestra IF46740
Magnus JoelssonSOK 68961018
Benny JohanssonOK Reftele28652
Lars-Gunnar NilssonEksjö SOK592211
Stig NilssonOskarströms OK262561
Claes-Göran PeterssonBurseryds IF46790
Jan-Eric RemängMullsjö SOK351748
Peter ValterssonAnderstorps OK2050950

D60 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Eva AndreassonBorås GIF25149
Susanne DittmerIK Hakarpspojkarna540127
Anne JohanssonOK Tranan13738
Erén Lång AlbinssonBredaryds SOK25473
Monica MartinssonOK Tranan540504

H60 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas AlbinssonBredaryds SOK520922
Svante BjurgrenIK Hakarpspojkarna1560511
Arne BogrenOK Vivill19689
Lennart GustafssonJönköpings OK451942
Pierre KarlssonOK Alehof7550429
Sören KarlssonMullsjö SOK249612
Bernt KlassonIK Hakarpspojkarna44642
Kjell RehnströmOK Reftele28655
Carl-Johan RoubertFK Finn2107207
Jan-Olof SvenssonBurseryds IF46792
Kurt SvenssonIK Hakarpspojkarna1561110
Tommy WesterbergIF Hagen661414

D65 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Monica BerggrenBodafors OK29258
Monica BråhnJönköpings OK28049
Gunilla HolstBottnaryds IF28207
Kristina JohanssonMullsjö SOK30802
Marianne SjöbergOK Gränsen17888

H65 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Sune AnderssonHalmstad OK542247
Ingvar BergmanOK Tranan12437
Staffan DittmerIK Hakarpspojkarna504810
Leo JensenOK Stigen44534
Bo JohanssonOK Stigen15515
Kjell MartinssonOK Tranan890406
Åke SjöbergOK Gränsen17887
Bengt SörensenJönköpings OK28038
Bo TuressonOK Bävern17698
Jan WingstedtBodafors OK29257

D70 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Barbro BengtssonOskarströms OK16564
Kerstin JohanssonMarkbygdens OK18425
Vega SlottnerJönköpings OK28051

H70 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Sonny AnderssonIK Hakarpspojkarna441288
Ingvar BengtssonOskarströms OK16553
Roland BomanUlricehamns OK33625
Lars-Åke ClaessonSkillingaryds FK7202810
Reine FriskVaggeryds SOK28313
Sven Erik SjöholmMullsjö SOK2083995

D75 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Vivi-Anne BylundRydboholms SK18844
Gunni EkbergÄtrans IF10038
Anna-Cajsa ErikssonJönköpings OK28059
Margareta HolmbergIF Hagen15602

H75 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Mats BirgerssonForserums SOK29811
Ernie BroströmHalmstad OK437495
Gunnar BrystHjobygdens OK1939504
Sören BråhnJönköpings OK28030
Gunnar BylundRydboholms SK225123
Sven Olof FranssonOK Stigen15525
Sten HjelmOK Tranan12445
Ingemar HolmbergIF Hagen30690
Lars-Åke LarssonOK Tranan354072
Göran PerssonFK Finn402776
Kurt RydinOK Tranan12446

H80 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Torild BornetunSkillingaryds FK7750921
Stig FranssonOK Stigen27723
Stig JohanssonHalmstad OK16314

H85 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Helmer EkbergÄtrans IF15770
Lars-Gunnar EnströmOK Tranan2059067
Olof WalfridssonSOK Aneby17137

Inskolning (6)

NamnOrganisationBricknummer
Emmy BrännbertOK Gisle362543
Emma JohanssonOK Gisle2089132
Cajsa LindqvistOK Gisle362542
Ella MartinssonOK Gisle2104495
Frida PergelOK Gisle362545
Klara SalomonssonOK Gisle362541

U1 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Colin AxelssonJönköpings OK451950
Moa JohanssonOK Gisle15299
Stina PeterssonTolered-Utby Ol-klubb234617

U2 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ella AnderssonAnderstorps OK2095224
Vera FolkestadAnderstorps OK451855
Ella HagstrandBurseryds IF46787
Ida HenningssonBredaryds SOK249597
Alvin LönkvistOK Vivill2089048
Emmy NilssonOK Vivill19687
Filippa PergelOK Gisle362544

Öppen motion 3 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anna HagstrandBurseryds IF247868
Kristina JennerstrandOK Njudung449278
Lena JohanssonIFK Sävsjö2081974

Öppen motion 5 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Jonny AxelssonJönköpings OK441133
Per LeanderssonAnderstorps OK241342
Christina LindqvistOK Gisle362540
Sofia SkördeBredaryds SOK433442
Ann WilanderAnderstorps OK2050967
Lars WärnelövAnderstorps OK25861

Öppen motion 7 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Klas LoreforsIK Hakarpspojkarna9681031
Stig WallermanBorås GIF1520127

Öppen motion 8 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Veronica AdolfssonAnderstorps OK2050979
Geir Inge FolkestadAnderstorps OK302617
Maria FolkestadAnderstorps OK302604
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK441218
Anders WilanderAnderstorps OK2050937

Annonser

Mila