Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Öppet Skaraborgsmästerskap, lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Öppet Skaraborgsmästerskap, lång
Arrangörsorganisation: Lidköpings VSK
Datum: lördag 30 april 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 353 anmälda deltagare.

D21 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Evelina EricssonSöders-Tyresö30345
Ulrika FredrikssonGudhems IF215644
Amanda HallénTrollhättans SOK306491
Anna HammarFalköpings AIK OK1555002
Elvira LarssonRyda SK970104
Kristine WallinFalköpings AIK OK37797

H21 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Tommy AnderssonVänersborgs SK730227
Karl GellermanGöteborgs SK2048756
Mattihas KjellFrämmestads IK431232
Jesper StenströmVänersborgs SK707172
Magnus SödervallIK Gandvik670926
Fabian WennerbergOK Klyftamo9890319

H21 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tommy StenkvistRyda SK260970

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Emma KindbomIF Hagen25796

H20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ola HoltbringOK Amne245051

D18 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Malin JanssonHjobygdens OK980214
Wilma JanssonVänersborgs SK7981118
Natalie LarssonRyda SK1990211
Alice SödervallIK Gandvik990218
Maja WalleniusOK Skogsstjärnan436109
Sofia ÖstermanVänersborgs SK990501

H18 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Daniel BogrenIF Hagen9000224
Marcus CarlssonIF Hagen9000818
Olle HedmanIF Hagen9010826
Carl HolmbergIF Hagen9991212
Hampus NyströmIF Hagen9991209
Axel OlssonOK Skogsstjärnan9091337
Oscar StombergIF Hagen990413

D17-20 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Evelina PetersonFalköpings AIK OK433603

D16 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen BlennowFalköpings AIK OK510708
Tove ErikssonRyda SK542201
Tindra HjortFalköpings AIK OK433611
Julia MarkendahlOK Klyftamo1133888
Alva SonessonFalköpings AIK OK9439473
Sanna TolonenOK Amne1987666
Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK710614

H16 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Johan HolmbergIF Hagen9011120
Andreas JohanssonLidköpings VSK1712001
Anton KarlssonMariestads FK7010326
Eric NystrandOK Klyftamo7606476
Jonas PlanckIK Gandvik452915

D16 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Sofi AnderssonIK Gandvik452954
Sofia JanssonHjobygdens OK510214
Johanna PetersonFalköpings AIK OK428930

H16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Philip EkbergTrollhättans SOK1010524

D14 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Erica BogrenIF Hagen9020428
Elin HelmerssonOK Skogsvargarna2093556
Tova JanssonVänersborgs SK9030919
Malin KindbomIF Hagen436003
Ella SelmossonLidköpings VSK2065273
Moa SkoogIF Hagen451814
Irma SvenssonOK Klyftamo364874
Alva SvärdhagenLidköpings VSK441174
Thea TanhuaIstrums SK429987
Sofia TolonenOK Amne1020805

H14 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Linus AhlénIF Hagen445469
David AlménTrollhättans SOK9030415
Olle AnderssonTidaholm SOK Sisu446047
Olle AnderssonOK Skogsstjärnan449335
Anton CarlssonIF Hagen445405
Oskar DahlinIK Gandvik1030501
Johan HedmanIF Hagen9133700
Edvin HenryssonTibro OK9030614
Jacob JohanssonLidköpings VSK1572003
Hjalmar KällIK Gandvik2058908
Gustav LidmanTibro OK7003125
Johan MårtenssonOK Skogsstjärnan9030615
Holger PatrikssonOK Klyftamo433752
Tor RännareHjobygdens OK435905
Philip VibergRyda SK7201150

H14 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Linus BenjaminssonLidköpings VSK1030301
Hugo BremerMariestads FK600004
Christoffer WallMariestads FK417639

D12 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa AnderssonRyda SK452859
Anna BackmanLidköpings VSK2052778
Ebba BackmanLidköpings VSK2052782
Matilda CederbergVänersborgs SK421646
Elin DanielssonIstrums SK443268
Emia HjortFalköpings AIK OK433609
Kajsa IvarssonIK Gandvik2084140
Nora KällIK Gandvik2058981
Josephine LinderothIF Hagen445436
Linnea Solvang StaggOK Skogsvargarna7041117
Elin SvärdhagenLidköpings VSK441170
Elsa SödervallIK Gandvik7050122
Märta TrybomLidköpings VSK2052749
Hilda WaldefeldtIK Gandvik2084146

H12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Axel AnderssonOK Skogsstjärnan2048653
Johan ErikssonOK Skogsvargarna7050329
Oliwer GöranssonLidköpings VSK1555148
Oscar NystrandOK Klyftamo436044
Jonas OlssonOK Amne448538
Felix PolzerIK Gandvik2058939
Carl StadigIK Gandvik2058929

D12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tindra MolinFalköpings AIK OK38324

H12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Erik EkbergTrollhättans SOK1050716

D10 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Emma AhlénIF Hagen445450
Hilda AhlgrenIK Gandvik2058948
Ida AnderssonVänersborgs SK9070512
Andrea EnbomVänersborgs SK9709122
Linn EnbomVänersborgs SK9709121
Ida HederIK Gandvik2058964
Molly HögIK Gandvik452956
Aida MehmedagicIK Gandvik2084103
Maja NymanVänersborgs SK9060323
Hanna WidegrenIK Gandvik2058950

H10 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AnderssonIK Gandvik441226
Liam HogedalVänersborgs SK1061008
Joel IsakssonVänersborgs SK214218
Emil JosefssonIK Gandvik2058936
Leo NilssonMariestads FK244634
Hugo TofténSOK Träff231045
Axel VibergRyda SK9060908

D35 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Linda LarssonFrämmestads IK2060750
Maria SahlénIF Hagen15686
Malin SuderbysIF Hagen15641
Emelie SvalinVänersborgs SK800707

D40 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Nina AhlénIF Hagen445426
Katarina EnbomVänersborgs SK9761202
Fredrika ErikssonRyda SK260979

H40 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Greger AhlénIF Hagen445497
Calle AnderssonOK Skogsstjärnan219910
Henrik ArrheniusIF Hagen9760602
Magnus DahlinIK Gandvik730628
Jan HjortFalköpings AIK OK750422
Magnus KarlssonRyda SK2087240
Anders PåhlmanIstrums SK760408
Henrik SahlströmFrämmestads IK7431209

D45 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Therése AnderssonRyda SK260955
Anki BlennowFalköpings AIK OK246096
Maria BogrenIF Hagen15696
Maria HederIK Gandvik1710927
Kristina Höök PatrikssonOK Klyftamo433751
Nina OlssonFalköpings AIK OK343115
Anna-Karin RybergOK Klyftamo19291
Anna StombergIF Hagen9680109
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK246022
Monica WalleniusOK Skogsstjärnan263083
Carina WallgrenIstrums SK263612

H45 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Mathias AnderssonFrämmestads IK28502
Tomas AnderssonOK Skogsstjärnan2048601
Pär-Magnus BjurekTibro OK29885
Anders CarlssonVänersborgs SK692212
Gunnar ElveljungIFK Göteborg Orientering435995
Mattias HedfjärdGudhems IF534916
Mats HedmanIF Hagen15603
Håkan JanssonVänersborgs SK264604
Anders KindbomIF Hagen25795
Thomas LjungqvistTibro OK7043327
Björn MårtenssonOK Skogsstjärnan436108
Jonas NiklassonFalköpings AIK OK341041
Magnus NiklassonFalköpings AIK OK36330
Richard TengströmFrämmestads IK710322
Mika TolonenOK Amne448593
Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL9710208
Tore WidegrenIK Gandvik2058933

D50 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Lena ArnoldssonTidaholm SOK Sisu631117
Lena CarlssonSävedalens AIK260924
Gunilla EdgrenTrollhättans SOK217459
Ewa HolmbergIF Hagen15607
Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK660616
Gunnel JernstigVänersborgs SK209614
Marita KarlssonOK Skogsstjärnan15322
Monica LaageFalköpings AIK OK41879
Kerstin LarssonIF Hagen636086
Lena MarkendahlOK Klyftamo1133555
Maria SkogsbergMariestads FK409320
Maria WidmarkIF Hagen30689

H50 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Peter BrämersonTibro OK641124
Peter CederbergVänersborgs SK209494
Tony GustavsenIstrums SK25602
Bo HallbergFalköpings AIK OK9661217
Jörgen HallénTrollhättans SOK306490
Henrik KarlssonOK Skogsstjärnan15318
Lasse Karlsson-LodIstrums SK25781
Ralph KindeTolered-Utby Ol-klubb2048733
Stefan LinderothIF Hagen245263
Erik LösethFalköpings AIK OK1660331
Janne MattssonTrollhättans SOK9650815
Mikael PalgrimVänersborgs SK25116
Mikael PetersonFalköpings AIK OK404248
Åke WijkmarkIF Hagen15627
Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK246016

D55 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Birgitta AnderssonFrämmestads IK28487
Gunilla JohanssonOK Skogsstjärnan15315
Jane JohanssonIstrums SK2041843
Catharina KarlssonTrollhättans SOK452119
Lotta LandénIstrums SK25641
Margareta NetzTrollhättans SOK27755
Ann NyströmIF Hagen610331
Kerstin OhlssonHaninge SOK9638991
Eva Rabe MagnussonIF Hagen15628
Britta SahlinVänersborgs SK610126
Lotta StigsdotterIF Hagen15609

H55 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Tomas AnderssonTrollhättans SOK610310
Svante AndrénTibro OK9580614
Anders AxelssonTrollhättans SOK342832
Lars HolmbergIF Hagen9610604
Magnus JoelssonSOK 68610325
Anders KjellbergOK Flundrehof433660
Jonas LundgrenTibro OK9408190
Ola LundhIF Hagen15608
Torbjörn LöfvingMullsjö SOK341100
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Jerker NetzTrollhättans SOK7570412
Arne NåboTrollhättans SOK306508
Håkan SchmidtTrollhättans SOK306507
Stefan StombergIF Hagen15667

D60 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie AnderssonOK Amne15256
Kerstin AnderssonRyda SK260956
Ing-Marie HjertFalköpings AIK OK246052
Gunilla HogedalVänersborgs SK531203
Ingrid JessenFrämmestads IK1413010
Elise JohanssonFalköpings AIK OK550913
Monica KnutssonSävedalens AIK520616
Monica LööfMariestads FK15042
Inger WesterbergIF Hagen15674

H60 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Ingvar AnderssonOK Amne15255
Hans EkbergTrollhättans SOK1531029
Lars EkbergTrollhättans SOK1531028
Lars GrehnMullsjö SOK249604
Bernhard GrenaboHjobygdens OK44668
Börje GustavssonTrollhättans SOK27763
Thomas HjertFalköpings AIK OK560522
Tommy HoltbringOK Amne15268
Robert JessenFrämmestads IK1393073
Sören KarlssonMullsjö SOK249612
Uno MagnussonIF Hagen15629
Tommy RoosFalköpings AIK OK38591
Roland SvenssonOK Skogsstjärnan15024
Hans TuvessonIF Hagen245239
Owe TörnrothHjobygdens OK9560619
Tommy WesterbergIF Hagen661414

D65 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Eva BlomströmIK Stern247961
Inger HolmstrandHerrljunga SK Skid o OL44556
Kristina LarssonOK Klyftamo19278
Gisela LöfvingTibro OK11887
Görel NordinVänersborgs SK448913
Kajsa TofténHjobygdens OK13684

H65 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Olle AdolfssonLerums SOK7001947
Sten BlomströmIK Stern14270
Lars HogedalVänersborgs SK500306
Per IvarssonTrollhättans SOK501109
Göran JohanssonIK Gandvik39745
Stig JohanssonFalköpings AIK OK7480322
Bertil KarlssonHjobygdens OK1490611
Vidar LöfvingTibro OK11885
Håkan LööfMariestads FK15023
Håkan OlssonHjobygdens OK13656

D70 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Barbro BörjesonOK Skogshjortarna19601
Eva HöijeOK Ravinen15039
Berith IvehagFrämmestads IK37365
Ulla LindheIK Stern7201252
Monika NiklassonIK Albion25793
Anita NordbergOK Klyftamo448499
Gunnel PalgrimVänersborgs SK25119
Birgitta StenströmVänersborgs SK2083903
Anne-Marie TiveljungIK Gandvik16226
Lena WaernTrollhättans SOK306505
Kerstin WalleniusOK Skogsstjärnan2048678
Marina WästlundOK Amne15253

H70 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AlmströmIK Stern14267
Bengtåke AnderssonOK Amne15261
Lars FinbomOK Landehof14594
Lars-Olof GustafssonOK Klyftamo19286
Henrik HvoslefIK Stern7201243
Lennart HöijeOK Ravinen15015
Kenneth IvehagFrämmestads IK37384
Lars-Erik NilssonMariestads FK15016
Roland NilssonFalköpings AIK OK760404
Åke NordbergOK Klyftamo204693
Ingmar OlssonHerrljunga SK Skid o OL44562
Christer OttossonOK P415698
Sven Erik SjöholmMullsjö SOK2083995
Bert ThorssonRyda SK36188
Stig-Ove TollIK Stern14266
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK7206820

D75 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Gerd HallstenVänersborgs SK343815
Ulla HöökOK Klyftamo19267
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna28476
Birgit KarlssonMariestads FK15038
Anne-Catrine PerssonMariestads FK15037

H75 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt AnderssonTidaholm SOK Sisu17975
Stig BengtssonOK Amne15248
Gunnar BrystHjobygdens OK13667
Allsing CarlssonOK Skogsvargarna354296
Kent FredrikssonOK Skogsvargarna15882
Åke GatelidOK Skogshjortarna2083775
Lars JohanssonOK Skogshjortarna355805
Lars-Erik LarssonOK Amne245045
Regor NiklassonIK Albion258551
Sven-Olof SandstedtFalköpings AIK OK46746
Harry SundbergOK Klyftamo19295
Gunnar WaernTrollhättans SOK449658

D80 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid BorglidenVänersborgs SK403079
Ruth NyströmOK Amne15266

H80 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anders NilssonRyda SK260953
Kjell PerssonMariestads FK702005

H85 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Torsten BjörkerothOK P429011
Bo ElvingsonHerrljunga SK Skid o OL44557

Inskolning (3)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia NystrandOK Klyftamo364881
Jonatan SahlénIF Hagen2095275
Wictor WidegrenIK Gandvik2058973

U1 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Hannia BörjesonLidköpings VSK2052764
Alvin DahlinIK Gandvik2084111
Tyra IvarssonIK Gandvik2058946
Sebastian JonssonLidköpings VSK2095440
Ida TofténSOK Träff231088
Lova WeihardLidköpings VSK2052772

U2 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Johannes AnderssonVänersborgs SK9090312
Ella ArrheniusIF Hagen2072768
Jacob ErikssonLidköpings VSK2052745
Ebba GöranssonLidköpings VSK1522901
Oliver HammarFalköpings AIK OK1555015
Malin HelmerssonOK Skogsvargarna2093557
Gabriel HogedalVänersborgs SK1080722
Sofia JonssonLidköpings VSK441195
Alice KlintefeltLidköpings VSK2093272
Elsa KällIK Gandvik2058978
Emilia MellegårdLidköpings VSK2052768
Ida NordströmIK Gandvik2058997
Emy PetterssonIK Gandvik2059193
Felicia RexlingLidköpings VSK2052758
Hampus SahlénIF Hagen2072788
Nils WeihardLidköpings VSK2052735
Hugo WilssonLidköpings VSK2052771

Öppen motion 1 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Rose-Marie AnderssonIK Gandvik441289
Frida WidegrenIK Gandvik2058965

Öppen motion 3 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anna AnderssonIK Gandvik980006
Sara AnderssonVänersborgs SK25101
Roger IvarssonIK Gandvik2058923

Öppen motion 4 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anette TanhuaIstrums SK429979

Öppen motion 5 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Anneli AnderssonIK Gandvik680712
Thomas AsplundOK Skogsvargarna15890
Elin HerrmannFalköpings AIK OK433612
Anna-Carin MolinFalköpings AIK OK38214
Stefan OlssonIF Hagen405484
Matilda RännareHjobygdens OK507351
Moa RännareHjobygdens OK435904
Berkley StaggOK Skogsvargarna7886688
Tilda WiklundFalköpings AIK OK920807
Charlotte ÖstermanVänersborgs SK615465
Jacob ÖstermanVänersborgs SK520702

Öppen motion 6 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Elin KällIK Gandvik2058928
Johan KällIK Gandvik2059000
Magnus StafstedtFrämmestads IK682299
Sammy TanhuaIstrums SK30639

Öppen motion 7 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Mats HelmerssonOK Skogsvargarna2095458
Sofia HjortFalköpings AIK OK428925
Anders PlanckIK Gandvik452991

Öppen motion 8 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Michael PerssonIF Hagen451830
Niklas SahlénIF Hagen30672

Öppen motion 9 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Robert EnbomVänersborgs SK9760229

Annonser