Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Bahco-stafetten

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassDölj laguppställningar

Tävlingens namn: Bahco-stafetten
Arrangörsorganisation: Lidköpings VSK
Datum: söndag 18 september 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 79 anmälda lag.

Falköpings AIK OK (3)

NamnKlassLaguppställning
Falköpings AIK OK 1HD10
1Oliver Hammar1555015
2Adam Samuelsson2078136
 Axel Karlström2087101
3William Härström29433
Falköpings AIK OK 1HD12
1Ebba Karlström2062742
2Tindra Molin38324
 Lova Tidquist1470515
 Alice Wahlberg439473
3Emia Hjort433609
Falköpings AIK OK 1D14
1Vera Wallin1021007
2Johanna Almyren433605
3Vera Pettersson511130

Främmestads IK (2)

NamnKlassLaguppställning
Främmestads IK 1HD10
1Amie Wahllöf2083764
2Estelle Niklasson2060774
 Agaton Rom354303
 247691
3Hugo Engblad247677
Främmestads IK 1D14
1Rebecka Rundblad2083767
2Klara Gustafsson247677
3Ida Johansson2060743

IF Hagen (3)

NamnKlassLaguppställning
IF Hagen 1HD10
1
2
3
IF Hagen 1HD12
1
2
3
IF Hagen 1H14
1
2
3

IK Gandvik (5)

NamnKlassLaguppställning
IK Gandvik 1HD10
1
2
3
IK Gandvik 2HD10
1
2
3
IK Gandvik 1HD12
1
2
3
IK Gandvik 1H14
1
2
3
IK Gandvik 1D14
1
2
3

Istrums SK (4)

NamnKlassLaguppställning
Istrums SK 1HD10
1
2
 
 
3
Istrums SK 1HD12
1
2
 
 
3
Istrums SK 1H14
1
2
3
Istrums SK 1D14
1
2
3

Korsnäs IF OK (2)

NamnKlassLaguppställning
Korsnäs IF OK 1HD12
1Moa Bergqvist1240505
2Agnes Wallin990626
 Sara Wallin891023
 Melvin Fredriksson950902
3Joel Golsäter2077949
Korsnäs IF OK 1D14
1Tilda Golsäter1470518
2
 Thea Nordin1038147
 
3Maja Bergqvist1127615

Lerums SOK (5)

NamnKlassLaguppställning
Lerums SOK 1HD10
1Elin Axelsson444003
2Maja Haablahe229602
 Jesper Larsson229640
 Tova Wessbro2068806
3Lisa Gunnarsson2800267
Lerums SOK 2HD10
1Sara Alfredsson451962
2Linnéa Pölder229681
 Lovisa Wright229605
 
3Elsa Moqvist9060131
Lerums SOK 1HD12
1Maja Axelsson8050305
2Alexander Nilsson15330
 Angelin Sundberg229663
 Alva Andreasson229601
3Ebba Näsman9041219
Lerums SOK 1H14
1
2
 
 
3
Lerums SOK 2H14
1
2
 
3

Lidköpings VSK (5)

NamnKlassLaguppställning
Lidköpings VSK 1HD10
1Emilia Mellegård2095435
2Stina Klintefelt441106
 Tove Reidmar441115
3Elvira Steindahl441108
Lidköpings VSK 2HD10
1Felicia Rexling2052756
2Ester Steindahl441164
 Alice Hult441109
 Sebastian Jonsson2095440
3Alice Klintefelt2052771
Lidköpings VSK 3HD10
1Cornelia Berglund2095387
2Evelina Lindgren441161
 Ebba Göransson1522901
3Sofia Jonsson441195
Lidköpings VSK 1HD12
1Elin Svärdhagen1050421
2Malva Steindahl441101
 441193
3Anna Backman2052778
Lidköpings VSK 2HD12
1Towa Laagen441192
2Ebba Backman2052782
3Oliwer Göransson1555148

Lidköpings VSK / Täby OK (1)

NamnKlassLaguppställning
Täby OK / Lidköpings VSK 1HD18Ö
1Gustaf Hofstedt9041028
2Märta Trybom2095485
3Ida Hofstedt9020320

Mariestads FK (1)

NamnKlassLaguppställning
Mariestads FK 1HD10
1Alva Karlsson409322
2Leo Nilsson244634
 Jason Vikström426893
 
3Vilmer Ryberg417640

Mariestads FK / OK Amne (1)

NamnKlassLaguppställning
Mariestads FK / OK Amne 1HD12
1Linus Fredriksson448576
2Emil Borg426892
3Petter Ryberg244621

Mullsjö SOK (2)

NamnKlassLaguppställning
Mullsjö SOK 1HD12
1
2
3
Mullsjö SOK 1H14
1
2
3

Mullsjö SOK / Tidaholm SOK Sisu (1)

NamnKlassLaguppställning
Mullsjö SOK / Tidaholm SOK Sisu 2HD12
1
2
 
3

OK Alehof (5)

NamnKlassLaguppställning
OK Alehof 1HD10
1Felix Johansson362601
2Vide Berisson362602
 Hanna Schälin362603
3Clara Lövgärd362604
OK Alehof 2HD10
1Isak Dahl362605
2Sara Bengtsson362606
3Axel Slätt362607
OK Alehof 3HD10
1Malte Ljungkvist362608
2Signe Kullman362609
3Wilma Reinholdsson362610
OK Alehof 1HD12
1Gustav Berts362611
2Lucas Boström362612
 Simon Ljungkvist362613
3Elina Reinholdsson362614
OK Alehof 2HD12
1Ida Bengtsson362615
2Alfred Johansson362616
3Erik Slätt362617

OK Kullingshof (4)

NamnKlassLaguppställning
OK Kullingshof 1HD10
1Mika Kalmo452887
2Meja Pettersson452866
3Ella Pettersson208071
OK Kullingshof 1D14
1Emma Ivarsson9022002
2Agnes Kamfors452615
3Wilma Pettersson444578
OK Kullingshof 1H16
1Tobias Erixon444544
2Olof Knutsson419735
 Elsa Kamfors419738
3Oskar Ekman246699
OK Kullingshof 1HD18Ö
1Gabriel Blad419740
2
3

OK Skogsstjärnan (1)

NamnKlassLaguppställning
OK Skogsstjärnan 1H14
1Olle Andersson449335
2Axel Andersson2048653
3Johan Mårtensson9030615

OK Skogsvargarna (2)

NamnKlassLaguppställning
OK Skogsvargarna 1HD12
1Nellie Ullman2074537
2
3Johan Eriksson7050329
OK Skogsvargarna 1D14
1Linnea Solvang Stagg7041117
2Sara Helmersson2093654
3Elin Helmersson2093556

Sävedalens AIK (6)

NamnKlassLaguppställning
Sävedalens AIK 1HD10
1Isak Öhgren446226
2Emil Skepp9070823
 Axel Ström Eckerlid239860
 Herman Pettersson740325
3Linus Bååth446274
Sävedalens AIK 1HD12
1Ella Pettersson14703
2Miranda Wallström11333
 
 
3Gunnar Fovaeus9457768
Sävedalens AIK 2HD12
1Matilda Wallström1040217
2Puja Munther354638
 Amanda Ström Eckerlid247990
3Arvid Skepp9040805
Sävedalens AIK 3HD12
1Tuva Öhgren2048667
2Axel Grimbeck9040525
3Simon Bååth444049
Sävedalens AIK 1H14
1Emil Ravakko1470438
2Oscar Hasselberg451953
 
3Rasmus Johansson Fjordside9020828
Sävedalens AIK 2H14
1Casper Skepp9030217
2Julia Lindblad9990624
 Julia Lindblad9990624
3Gabriel Öhgren9020225

Tibro OK (1)

NamnKlassLaguppställning
Tibro OK 1H14
1Edvin Henrysson9030614
2Gustav Lidman7003125
3Lukas Andrén9020202

Tolered-Utby Ol-klubb (9)

NamnKlassLaguppställning
Tolered-Utby Ol-klubb 1HD10
1
2
3
Tolered-Utby Ol-klubb 2HD10
1
2
3
Tolered-Utby Ol-klubb 3HD10
1
2
3
Tolered-Utby Ol-klubb 1HD12
1
2
3
Tolered-Utby Ol-klubb 2HD12
1
2
3
Tolered-Utby Ol-klubb 3HD12
1
2
3
Tolered-Utby Ol-klubb 1H14
1
2
3
Tolered-Utby Ol-klubb 1D14
1
2
3
Tolered-Utby Ol-klubb 1H16
1
2
3

Trollhättans SOK (7)

NamnKlassLaguppställning
Trollhättans SOK 1HD10
1Oskar Westerberg439928
2Malte Andersson9601465
 Oskar Gustafsson448911
3Frida Stigsson439924
Trollhättans SOK 2HD10
1Viggo Andersson9577765
2Selma Leon1091112
 Melker Ockborn9080401
3Olivia Gustafsson25103
Trollhättans SOK 3HD10
1Nils Melén9102103
2Simon Lendvai452154
 Marton Lendvai452155
3Eskil Leon1060409
Trollhättans SOK 1HD12
1Valter Decorte2075465
2Jennifer Stigsson439925
3Alva Björk439922
Trollhättans SOK 2HD12
1Edvin Ockborn9050222
2Lova Eriksson9050101
3Elsa Martander444213
Trollhättans SOK 1H14
1Olle Melén9910060
2Alfred Leon1030723
 David Almén9030415
3Arvid Björk439921
Trollhättans SOK 1D14
1Moa Eriksson9030126
2Alma Appelgren9030210
3Hilda Martander443722

Ulricehamns OK (5)

NamnKlassLaguppställning
Ulricehamns OK 1HD10
1Olle Nordin12464
2Melvin Sjöstrand2101673
 Gustav Karlsson9091209
3Erik Arneborg2079655
Ulricehamns OK 2HD10
1Edvin Lennartson2088546
2Jacob Holmberg449756
 
3Anton Karlsson9080104
Ulricehamns OK 1HD12
1Alfred Hallqvist451503
2Ellen Arneborg2077930
3Emanuel Zitka9101922
Ulricehamns OK 2HD12
1Maja Nordin12468
2Anna Genberg427792
 Selma Sjöstrand2101672
3Joel Holmberg2059083
Ulricehamns OK 1H14
1Elna Olsson2800379
2Lucas Efraimsson1013493
3Adam Skoglund2101654

Vänersborgs SK (4)

NamnKlassLaguppställning
Vänersborgs SK 1HD10
1Johannes Andersson9090312
2Olga Drapella438017
3Linn Enbom9709121
Vänersborgs SK 2HD10
1Gabriel Hogedal1080722
2Nore Modén448915
3Ida Andersson9070512
Vänersborgs SK 3HD10
1Maja Nyman9060323
2Joel Isaksson2101803
3Andrea Enbom9709122
Vänersborgs SK 1HD12
1Liam Hogedal1061008
2Oscar Hallqvist438010
3Matilda Cederberg421646

Annonser