Anmälda deltagare till Närkekvartetten, dag 3, lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Närkekvartetten, dag 3, lång
Arrangörsorganisationer: Hagaby GoIF Örebro / KFUM Örebro OK
Datum: lördag 7 maj 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 511 anmälda deltagare.

D21 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK2065391
Lina BergmanOK Skogsfalken820203
Linnéa BäckströmHestra IF9097750
Cecilia EinarssonVästerås SOK791122
Elin EkIFK Mora OK2060898
Karin FägerlindCentrum OK537853
Nina HallorOK Tisaren951113
Kajsa HammarströmLinköpings OK920402
Maria HolmstrandOK Landehof790209
Josefine HöögHagaby GoIF Örebro960607
Jill JohanssonSundsvalls OK900826
Lovisa JonssonNorbergs OK970801
Sara JosarpFK Friskus-Varberg960526
Mathilda JägrydSkåneslättens OL403899
Lovisa LarssonOK Linné910722
Sofi ThorsellVästerås SOK810706
Lisa WesterbergOK Milan9890206

H21 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Kristian AlgersSkogspojkarnas OK971008
Mattias AllaredTumba-Mälarhöjden OK501867
Mikael AnderssonStora Tuna OK910326
Peter AronssonLinköpings OK810712
Per CarlborgLinköpings OK840808
Oskar CervinHelsingborgs SOK1325476
Oskar EklöfRehns BK880922
Per EklöfOK Milan9102012
Martin FagerlundSol Tranås2060722
Per FredbergKristinehamns OK1000032
Patrik JohanssonHelsingborgs SOK820282
Jonathan KarlssonOK Tisaren8199509
Emil LauriJärla Orientering831231
Jonas LindahlOK Milan888707
David LingforsOK Linné644644
Jan OlmKils OK681019
Magnus PerssonOK Tisaren741130
Mikael PihelOK Tisaren502902
Janne SelkäläKöping-Kolsva OK731520
Joakim SjöbergHelsingborgs SOK950315
Niklas ThörnOK Vilse 87958669
Niclas TjernlundOK Vilse 87910956
Per ÖbergOK Hällen770524

D21 Kort (5)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AhremarkSkattkärrs SOK262865
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK732327
Malin JacobsonOK Tor2088904
Therese KorkeakoskiOK Milan27364
Malin RylanderStora Tuna OK901204

H21 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Emil HammarströmOK Måsen901126
Oskar JacobsonOK Milan16007
Leo Karlsson ForsbergOK Vilse 87991399

H20 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jesper MelinGarphyttans IF9005106
Martin RisbergGarphyttans IF417693

D18 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Josefin BovellanNAIS Orienteringsklubb440800
Elvira DanielssonKöping-Kolsva OK990402
Maja MosslindVandrarringen9005095
Emilia SamuelssonNAIS Orienteringsklubb9005113
Malin ThornemanHelsingborgs SOK9980602

H18 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AlpbergAlmby IK990812
Fritjof AxelssonFK Göingarna7981025
Sixten ElehedLinköpings OK990624
Olle HedmanIF Hagen9993770
Martin Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK981091

D16 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Hilda AxelssonFK Göingarna961860
Klara BolinTullinge SK9010929
Sofie FröjdSundsvalls OK439789
Anna JohnssonSkogspojkarnas OK810628
Ida JohnssonOK Kåre797877
Wilma LarssonOK Tor452144
Irmalinn NilssonHärlövs IF565432
Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF972000
Linnea SamuelssonNAIS Orienteringsklubb9005112
Elin SchagerströmGarphyttans IF228071
Johanna SärnbrinkOK Tisaren9101410
Lovisa TunessonSkogspojkarnas OK8010412
Maja ÅkessonIK Hakarpspojkarna7010602

H16 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AlpbergAlmby IK611012
Pontus BierfeldtÄrla IF511515
Simon BjörklundLindebygdens OK2065327
Arvid ErikssonHagaby GoIF Örebro9001117
Melker ForsbergKFUM Örebro OK9121121
Johannes GreenAlmby IK1222441
Casper HedarOK Tor9011205
Anton HolmOK Djerf9732327
Ludvig HolmqvistOK Tor789999
Marcus KlaseniusKFUM Örebro OK9010812
Erik KlingLindebygdens OK435839
Nils KylbornAlmby IK9011229
Martin LammFrölunda OL1123456
Jacob MobergHelsingborgs SOK1449293
Oskar NymanOK Tyr747574
Lukas OlmKils OK874122
Axel OrrhedeHelsingborgs SOK9010421
William SeguraKFUM Örebro OK306025
Gustav ÅmanOK Vilse 8710149

D16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Carolina ErikssonOK Milan2058768

H16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Andreas GrönvallHelsingborgs SOK452644

D14 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Julia BergKFUM Örebro OK451124
Malin BierfeldtÄrla IF702123
Sofie BodinAlmby IK9031009
Thea BökmanHelsingborgs SOK9031101
Thea FagerströmIFK Göteborg600808
Tuva FalkSundbybergs IK9020521
Sofia GreenAlmby IK1222442
Lovisa GustafssonKFUM Örebro OK9020325
Matilda HolmOK Djerf43716
Emilia JohnssonOK Kåre747576
Elin Sundvall KrügerGarphyttans IF449603
Karin LindgrenKFUM Örebro OK344113
Emma LingJönköpings OK9005262
Sanna SanderOK Milan888704
Vilmalee SuwanOK Vilse 879030714
Cajsa VånsjöArboga OK1416200

H14 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav AskrothKFUM Örebro OK7030114
Arvid BacktemanLerums SOK520114
Filip BäckArboga OK2075428
Emanuel ErikssonOK Milan246037
Johan GertzellGarphyttans IF2067152
Ludwig GertzellGarphyttans IF449683
Johan HedmanIF Hagen9133700
Edvin HellstenNyköpings OK9030929
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK1021212
David KuttiHagaby GoIF Örebro7031206
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Erik LingJönköpings OK9005268
Linus MalmKFUM Örebro OK7020610
Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb8291102
Oliver PetterssonOK Milan2058770
Edvin SelinFK Göingarna8030901
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK9020225

D14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna HalldinKFUM Örebro OK264878

H14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Albert GustafssonKFUM Örebro OK448314

D12 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Moa Algers OmholtSkogspojkarnas OK1041117
Johanna BergKFUM Örebro OK450023
Stina BernGarphyttans IF449695
Sofie EttlingSkogspojkarnas OK1050322
Filippa FagerströmIFK Göteborg600824
Julia GustafssonKFUM Örebro OK9060713
Lovis HellstenNyköpings OK1050607
Elin JonhedKFUM Örebro OK448311
Cornelia KindlundOK Tyr451751
Emma LarssonKarlskrona SOK42007
Vilma LarssonOK Milan2058761
Sandra LingJönköpings OK9050730
Alice OlvegårdFK Göingarna428997
Signe SchagerströmGarphyttans IF444761
Tuva SelinFK Göingarna8050913
Lisa SwartzOK Orion2058218
Sofia TunessonSkogspojkarnas OK9050105
Ina ÅmanOK Vilse 8710105
Tuva ÖhgrenSävedalens AIK2048667

H12 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Lucas AlzénGustavsbergs OK2066534
Linus AndresenAlmby IK449594
Oscar AskrothKFUM Örebro OK7050815
Måns BergqvistGarphyttans IF449669
Dennis BjurstedtSurahammars SOK244271
Albert BrohedeOK Tyr9051012
Eric BäckArboga OK2075357
Rasmus DoeringGarphyttans IF450677
Ludvig EronnLinköpings OK7000044
Lukas FogelHagaby GoIF Örebro2058878
Jonatan GreenAlmby IK1222443
Bruno GöranssonAlmby IK409448
Albin KlaseniusKFUM Örebro OK500903
Anton KruseLindebygdens OK9609281
Karl KylbornAlmby IK9040305
Malte LandforsLustens OK345080
Rasmus LindblomGustavsbergs OK1620044
Olle MalmKFUM Örebro OK446054
Danilo MobergOK Tyr2089348
Mattias SamuelssonNAIS Orienteringsklubb440799
Svante SelinFK Göingarna8001001
Wilmer SelinFK Göingarna8100100
Alfred SjödinOK Tisaren9102162
Nils SwartzOK Orion2058124

D12 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Lina HolmqvistOK Tor444176
Doris KarlssonOK Tylöskog208072

H12 Kort (4)

NamnOrganisationBricknummer
Vilgot JohansenKFUM Örebro OK2088915
Casper NormanLeksands OK18190
Felix ThomassonFK Göingarna203925
Jonatan VånsjöArboga OK1724235

D10 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Paulina AlzénGustavsbergs OK2066527
Amanda BäckArboga OK2075423
Alice EttlingSkogspojkarnas OK435876
Maja FalkSundbybergs IK9060213
Elsa GustafssonOK Tylöskog600410
Isabella HolmOK Djerf43719
Ella JacobsonOK Tor1060626
Sara KuttiHagaby GoIF Örebro344644
Clara LövgärdOK Alehof449751
Saga PalmertzHelsingborgs SOK42049
Felicia PerssonHelsingborgs SOK9080319
Smilla ThomassonFK Göingarna448829

H10 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid Algers OmholtSkogspojkarnas OK1061016
Hjalmar AxelssonFK Göingarna717478
Max GustafssonKFUM Örebro OK343242
Edvin HalldinKFUM Örebro OK448313
Gustav HellgrenSkogspojkarnas OK1060420
Vilgot HellstenNyköpings OK501001
Alvin IsenströmAlmby IK1061018
Viktor JonhedKFUM Örebro OK449039
Axel KylbornAlmby IK9060925
Fabian LarssonOK Milan2058762
Sebastian LindblomGustavsbergs OK1320044
Emil LingJönköpings OK9050507
Erik NederheimHaninge SOK711026
Ted NilssonKFUM Örebro OK2072746
Elias PalmertzHelsingborgs SOK23034
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK1416214
Rasmus ÖbergOK Hällen1061201
Isak ÖgrenSävedalens AIK446226

H35 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Joel BerringCentrum OK400066
Kalle BjörkmanIFK Mora OK1387907
Daniel HasselströmMotala AIF OL29507
Mattias HolmstrandOK Landehof780708
Klas LarssonOK Milan888702
Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen504672

D40 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Karin AnderssonOK Tisaren306522
Liselott EricsonLinköpings OK760428
Mia EronnLinköpings OK1721008
Anna FalkSundbybergs IK730817
Charlotte FlansbjerOK Djerf17440
Karin JohnssonOK Kåre960726
Johanna KindlundOK Tyr260669
Emma LarssonOK Milan2075401
Linda LarssonKarlskrona SOK16687
Sofia LundbergGöteborg-Majorna OK760520
Linn NilssonOK Tyr1972326
Camilla SelinFK Göingarna26690
Malin WiklundAlmby IK19145

H40 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik AlzénGustavsbergs OK1975112
Henrik ArrheniusIF Hagen9760602
Erik BengtssonFK Åsen696669
Jacob BolinOK Tisaren253828
Daniel BrohedeOK Tyr741204
Niklas DoeringGarphyttans IF7501261
Bertil EronnLinköpings OK1975090
Peter EttlingSkogspojkarnas OK7740511
Magnus ForsbergOK Motala427831
Håkan GunnarssonFK Göingarna761207
Anders HaglundOK Milan9740212
Henrik HellborgCentrum OK441705
Jesper HåkanssonFK Göingarna1008402
Pär HöökIFK Mora OK2060806
Patrik JohnssonOK Kåre750522
Sören KindlundOK Tyr260646
Anders LarssonOK Milan16022
Martin LarssonIFK Göteborg2059104
Magnus LindblomGustavsbergs OK1976265
Jonas LundbergGöteborg-Majorna OK740002
Anders LövgärdOK Alehof2095203
Peter SjödinOK Tisaren9102163
Magnus ThornellSurahammars SOK356079
Alexander WickmanTibro OK9720820

D45 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Karin AnderssonIF Hagen19264
Louise AxelssonFK Göingarna710119
Berit GummusIFK Mora OK8630877
Marie HedarOK Tor7671221
Åsa JellvertGöteborg-Majorna OK1671128
Anette LarssonOK Tor350711
Anna LundSurahammars SOK343997
Karin NilssonGarphyttans IF402965
Annika OhlssonÄrla IF560314
Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen754121
Elisabeth StödemanSurahammars SOK449289
Maria WallströmNyköpings OK7680327
Malin ÅmanOK Vilse 8710170
Camilla ÖhgrenSävedalens AIK14712

H45 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan AxelssonFK Göingarna672425
Johan BökmanHelsingborgs SOK452289
Niklas EdvardssonHästveda OK671112
Ronny FalkSundbybergs IK700819
Mickael GöranssonAlmby IK8040720
Mats HedmanIF Hagen15603
Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb8171167
Tomas JonssonVandrarringen9101544
Thomas JosarpFK Friskus-Varberg353477
Fredrik JönssonMotala AIF OL7205411
Leif KrügerGarphyttans IF449700
Pelle LandforsLustens OK343867
Magnus LarsenFK Boken15365
Magnus LarssonFK Göingarna9670106
Magnus LarssonKarlskrona SOK710829
Anders LingJönköpings OK9005266
Tomas NormanLeksands OK217647
Håkan OlofssonÄrla IF9670604
Johan PetterssonOK Motala1408709
Urban RisbergEskilstuna OL304927
Anders SelinFK Göingarna16277
Ulf ÅmanOK Vilse 8710124

D50 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Anna-Maria BackrydLindebygdens OK642109
Anette ForssGarphyttans IF202314
Anna-Birgitta GustafssonOK Tylöskog9640109
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK510136
Marita KarlssonOK Skogsstjärnan15322
Ann-Louise Notstam HjorthArboga OK443750
Anna-Lena StenquistGagnefs OK261531
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK9630308
Lena StrömbäckLinköpings OK662966
Katarina SundqvistOK Kåre42971
Lena SwartzOK Orion9620620

H50 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan BjurstedtSurahammars SOK244270
Peter BrämersonTibro OK641124
Anders EdlundGarphyttans IF417691
Per EdlundSigtuna OK427030
Tommy FröjdSundsvalls OK2054994
Henrik HallorLindebygdens OK626614
Johan HammarströmOK Måsen909205
Ulf JohnssonSkogspojkarnas OK37134
Kenneth KarlssonAskersunds OK423474
Jonas KlingLindebygdens OK435836
Anders LammFrölunda OL1660813
Pär NymanOK Tyr260697
Johan OskarssonLaxå OK7631216
Urban PeterssonLinköpings OK440978
Niklas SanderOK Milan245975
Lars SchagerströmGarphyttans IF28093
Tomas SundqvistOK Kåre226925
Micke WallströmNyköpings OK7631127
Magnus WideFrölunda OL26162

D55 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Anneli BerggrenOK Denseln948370
Annika BrodinLindebygdens OK2065360
Eva EmanuelssonHelsingborgs SOK8210458
Lena GustafssonMalungs OK Skogsmårdarna27451
Tone HollowellOK Tyr611126
Lena JanssonGarphyttans IF7590626
Barbro KarlssonKatrineholms OK262468
Ingrid KensbyOK Tyr9600221
Gunilla RylanderStora Tuna OK9610420
Britta SahlinVänersborgs SK610126
Kerstin TjernlundOK Vilse 879600831

H55 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AlpbergAlmby IK9611012
Lars AnderssonOK Södertörn26065
Michael BergkvistHällefors OK262164
Jan-Olof BäckOK Djerf43729
Mats CarlsvärdAlmby IK9590227
Bengt DjuvfeltOK Tyr2058234
Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOK8220257
Håkan GustafsonEskilstuna OL259118
Bo GustafssonOK Tylöskog9600410
Kenneth HagströmOK Letstigen438157
Thomas HollowellOK Tyr611121
Arne HäggArboga OK777808
Jan-Åke IsraelssonOK Milan245981
Jonas KarlssonOK Tylöskog610309
Mats KensbyOK Tyr9600207
Roland NotstamArboga OK443756
Leif SandahlOK Tyr9600322
Gunnar SpelkvistHällefors OK417371
Lennart StenssonHelsingborgs SOK350553
Arne SääfGudhems IF38305
Tore TjernlundOK Vilse 879580909

D60 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie AnderssonOK Amne15256
Britt FredrikssonKroppa IF42772
Britt GunnarssonKristinehamns OK1541217
Ann-Britt GöranssonAlmby IK521002
Karin JanssonOK Fryksdalen46903
Anna-Karin JohanssonVandrarringen439897
Agneta NilssonEskilstuna OL304929
Inger OnsbringEskilstuna OL259172
Ingrid E StrömRonneby OK1521007
Monica SvärdOK Klemmingen9520326

H60 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Ingvar AnderssonOK Amne15255
Nils-Olof BodinAlmby IK540216
Sven-Erik BrodinKristinehamns OK1560129
Bo EngborgHällefors OK417380
Stefan GunnarssonKristinehamns OK1541223
Lennart GustafssonJönköpings OK451942
Kenneth GustavssonLaxå OK550425
Mats HastadFellingsbro GOIF530729
Göran HillgrenOK Södertörn542999
Leif JohanssonOK Milan351498
Mats LandquistKöping-Kolsva OK18932
Svend Erik MathiassenOK Linné540123
Sven-Anders OlssonAttunda OK247667
Jan PahnkeKristinehamns OK262631
Max PrangFredensborg OK2800504
Roger ThörnOK Vilse 877899999
Paavo YlikiiskiläOK Fryksdalen46901
Stefan ÖbergOK Milan2075499

D65 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie AldénOK Kolmården442312
Gullan AnderssonSträngnäs-Malmby OL9200684
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL237544
Lena JansonArboga OK264569
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK16482
Maud MossbergOK Järnbärarna2095442
Annika NorströmHallstahammars OK25314
Marianne SellgrenSigtuna OK902980
Margareta SvenssonOK Vilse 879500520
Irene ÖhlingÄrla IF25698

H65 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Runar AldénOK Kolmården2048646
Göran AnderssonOK Tylöskog510510
Kurt Håkan AnderssonOK Tor302275
Olle ArmanNyköpings OK870817
Lars DahlströmVästerbergslagens OL36307
Harry EnbergVästerbergslagens OL19029
Matts EngvallBodens BK8470623
Rolf GustafssonHelsingborgs SOK1413015
Hans GustavssonNyköpings OK205038
Per HöglundOK Milan888710
Bengt JohanssonOK Skogshjortarna247544
Kenneth JohanssonEskilstuna OL304916
Leo JohanssonVandrarringen439898
Ove JohanssonOK Kolmården9490910
Lennart LindgrenOK Järnbärarna2095408
Ronald Mc GrailHjärnarps OL442564
Gert OlssonTockarps IK258594
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Tommy PetersonHelsingborgs SOK9480427
Kenth SundgrenSkåneslättens OL7888777
Göran SvärdOK Klemmingen9490730
Karl-Göran WahlströmAlmby IK919150
Sven-Olov WiklundArboga OK259235
Ingemar ZiljatOK Djerf1491106
Tommy ÖhlingÄrla IF25699

D70 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie EklöfOK Milan810522
Elisabeth ErikssonOK Milan18460
Kerstin ErnvidUlricehamns OK30100
Birgitta JohanssonKristinehamns OK1430704
Inga JohanssonNyköpings OK450032
Margareta LarssonOK Njudung727645
Carina LindmanFinspångs SOK7082642
Ulla LingJönköpings OK2078062
Inger LöfgrenStora Tuna OK14882
Ethel NordLindebygdens OK25021
Asta SjöbergLindebygdens OK2065338
Birgitta StenströmVänersborgs SK2083903
Margareta TidmanOK Kolmården302550
Gunborg WestinLeksands OK351880

H70 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Östen EklöfOK Milan16010
Bengt ErikssonRegna IF259217
Börje ErikssonRegna IF259090
Ingemar GustafssonOK Tjärnen351002
Runo JohanssonKristinehamns OK1430827
Karl-Gustav KlemetsKöping-Kolsva OK1430619
Stig LandstorpOK Tor302298
Stefan G LarssonOK Njudung950325
Ulf LöfgrenStora Tuna OK14884
Nils MogrenHällefors OK46784
Håkan MossbergOK Järnbärarna2095455
Jouko O PajulampiOK Tjärnen351008
Kjell-Åke RyenKroppa IF42766
Ulf SvedestamEskilstuna OL9440309
Rune VikmanVästerås SOK39965

D75 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Dagny AnderssonOK Tjärnen351005
Göta KåbergKöping-Kolsva OK18928

H75 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Kjell AnderssonSkattkärrs SOK2062705
Johnny BrandtHällefors OK46763
Bo BrånnAskersunds OK567355
Ragnar ErikssonOK Hedströmmen2800374
Ivan ErnvidUlricehamns OK1940128
Jerry HolmEskilstuna OL304924
Stig IsraelssonOK Tylöskog9410906
P-G JanssonSäterbygdens OK1708708
Lars JellvertFellingsbro GOIF1410406
Ove JohanssonOK Järnbärarna2095421
Ingemar JonssonHallstahammars OK600213
Bengt KammerlandOK Milan246708
Kjell LarssonOK Alferna18463
Lars-B LarssonOK Tyr707580
Lars-Åke LarssonOK Tranan354072
Erland LingJönköpings OK2057367
Kjell MjöbergHallstahammars OK2052697
Hjalmar NordquistOK Järnbärarna2095424
Folke NyströmVästerbergslagens OL37094
Svante NyströmVästerbergslagens OL304982
John VallinOK Hedströmmen236930

H80 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Arvo HyvönenSkattkärrs SOK860636
Åke IvanssonDegerfors OK36335
Nils JohanssonOK Tjärnen216409

Inskolning (4)

NamnOrganisationBricknummer
Jonna DoeringGarphyttans IF2067151
Lowe LandqvistGarphyttans IF304846
Idun LindhOK Milan
Nils ÖbergOK Skogsstjärnan33417

U1 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Erik EttlingSkogspojkarnas OK1100313
Noomi GreenAlmby IK1222446
Sofia HalldinKFUM Örebro OK205065
Astrid JacobsonOK Tor1080718
Simon JonhedKFUM Örebro OK446096
Arvid LarssonOK Milan42872
Edvin LindhOK Milan
Alva NilssonKFUM Örebro OK449540
Rasmus VånsjöArboga OK1416196
Leo ÖbergOK Skogsstjärnan33418

U2 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Ella ArrheniusIF Hagen2072768
Elin DoeringGarphyttans IF2067111
Klara IsenströmAlmby IK2048617
Emilia Jantzen-KumlinKFUM Örebro OK29890
Hedvig JohansenKFUM Örebro OK2088917
Tilda KindlundOK Tyr452500
Ludvig KransholmKFUM Örebro OK
Erik KylbornAlmby IK449590
Ebba LövgärdOK Alehof2054962
Matteo MobergOK Tyr2089328

Öppen motion 1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Hampus AlzénGustavsbergs OK2050736

Öppen motion 3 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina BäckArboga OK2075139
Ylva DoeringGarphyttans IF1791117
Ayan LingJönköpings OK439379
Anna-Karin VånsjöArboga OK1416215
Johan VånsjöArboga OK437355

Öppen motion 4 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Annelie ThomassonFK Göingarna2095447

Öppen motion 5 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid EwinsAlmby IK9050410
Peter FogelHagaby GoIF Örebro344650
Stefan GreenAlmby IK1222440
Kerstin OlvegårdFK Göingarna448824
Ulrika SanderOK Milan42887

Öppen motion 6 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael ThomassonFK Göingarna2095443

Öppen motion 7 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Cecilia AlzénGustavsbergs OK1070402
Peter BäckArboga OK2075155
Angelica LindblomGustavsbergs OK770811
Anna LövgärdOK Alehof11519

Öppen motion 8 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lina EttlingSkogspojkarnas OK435877
Robin LarssonFK Göingarna9950115
Andreas MobergOK Tyr1415673

Annonser