Anmälda deltagare till Närkekvartetten, dag 4, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Närkekvartetten, dag 4, medel
Arrangörsorganisationer: Hagaby GoIF Örebro / KFUM Örebro OK
Datum: söndag 8 maj 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 551 anmälda deltagare.

D21 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK2065391
Ingela AlvmyrenHalmstad OK720519
Lina BergmanOK Skogsfalken820203
Anna BirkestålKöping-Kolsva OK9910527
Linn BrännebyOK Kolmården590128
Sandra BurénKöping-Kolsva OK910128
Elvira DanielssonKöping-Kolsva OK990402
Karin FägerlindCentrum OK537853
Nina HallorOK Tisaren951113
Hanna HellsingLindebygdens OK942102
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK732327
Maria HolmstrandOK Landehof790209
Malin JacobsonOK Tor2088904
Malin JohanssonOK Tylöskog8199501
Sandra Karlsson BierfeldtÄrla IF9910526
Therese KorkeakoskiOK Milan27364
Johanna LarssonKöping-Kolsva OK948840
Lovisa LarssonOK Linné910722
Elin LindbergOK Djerf960708
Malin RylanderStora Tuna OK901204
Malin ThornemanHelsingborgs SOK9980602
Karin ValdemarssonKöping-Kolsva OK713974
Malin WelénKöping-Kolsva OK9880604
Lisa WesterbergOK Milan9890206

H21 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Kristian AlgersSkogspojkarnas OK971008
Isak BergmanOK Skogsfalken820900
Hans BrolundOK Denseln701500
Per CarlborgLinköpings OK840808
Oskar CervinHelsingborgs SOK1325476
Oskar EklöfRehns BK880922
Per EklöfOK Milan9102012
Martin FagerlundSol Tranås2060722
Erik FernlundSäterbygdens OK910727
Mattias HolmstrandOK Landehof780708
Martin Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK981091
Patrik JohanssonHelsingborgs SOK820282
Leo Karlsson ForsbergOK Vilse 87991399
Jonathan KarlssonOK Tisaren8199509
Magnus LarssonKarlskrona SOK710829
Martin LarssonIFK Göteborg2059104
Jonas LindahlOK Milan888707
David LingforsOK Linné644644
Henrik LöfåsOK Linné831013
Carl MagnussonIFK Mora OK9890113
Erik MelénMotala AIF OL881128
Mikael PihelOK Tisaren502902
Jonathan RosendahlÄrla IF870428
Rickard SvenssonVästerås SOK25456
Niklas ThörnOK Vilse 87958669
Niclas TjernlundOK Vilse 87910956
Jens ÅkermanGävle OK33597

H20 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ola HoltbringOK Amne245051
Ludvig LarsendahlVästerås SOK970708
Jesper MelinGarphyttans IF9005106
Martin RisbergGarphyttans IF417693

H18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Fritjof AxelssonFK Göingarna7981025
Axel StridKFUM Örebro OK990522
Filip ÖrnKFUM Örebro OK344195

D16 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Hilda AxelssonFK Göingarna961860
Klara BolinTullinge SK9010929
Maja HolmgrenVästerås SOK1010406
Amanda JanssonOK Djerf727106
Anna JohnssonSkogspojkarnas OK810628
Irmalinn NilssonHärlövs IF565432
Alva RyttherVästerbergslagens OL9000529
Elin SchagerströmGarphyttans IF228071
Johanna SärnbrinkOK Tisaren9101410
Lovisa TunessonSkogspojkarnas OK8010412
Lisa VogtVästerbergslagens OL452623

H16 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Christopher AnderssonVingåkers OK351540
Simon BjörklundLindebygdens OK2065327
Melker ForsbergKFUM Örebro OK9121121
Viktor GranströmVingåkers OK1000829
Johannes GreenAlmby IK1222441
Andreas GrönvallHelsingborgs SOK452644
Casper HedarOK Tor9011205
Ludvig HolmqvistOK Tor789999
Marcus KlaseniusKFUM Örebro OK9010812
Erik KlingLindebygdens OK435839
Nils KylbornAlmby IK9011229
Martin LammFrölunda OL1123456
Oskar NymanOK Tyr747574
Lukas OlmKils OK874122
Axel OrrhedeHelsingborgs SOK9010421
William SeguraKFUM Örebro OK306025
Gustav TräffNAIS Orienteringsklubb448550
Gustav ÅmanOK Vilse 8710149

D16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Carolina ErikssonOK Milan2058768

D14 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen AnderssonHagaby GoIF Örebro2095118
Julia BergKFUM Örebro OK451124
Sofie BodinAlmby IK9031009
Thea BökmanHelsingborgs SOK9031101
Thea FagerströmIFK Göteborg600808
Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL452629
Sofie FranzénAlmby IK9020511
Edith FållstenHagaby GoIF Örebro344628
Sofia GreenAlmby IK1222442
Lovisa GustafssonKFUM Örebro OK9020325
Karin LindgrenKFUM Örebro OK344113
Emma LingJönköpings OK9005262
Anna NilssonGarphyttans IF417695
Agnes OlssonOK Tor632114
Ingrid OlssonOK Tor508314
Alma SandVästerbergslagens OL244153
Sanna SanderOK Milan888704
Vilmalee SuwanOK Vilse 879030714
Karin WedmanVästerbergslagens OL446128

H14 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav AskrothKFUM Örebro OK7030114
Arvid BacktemanLerums SOK520114
Filip BäckArboga OK2075428
Anton ErikssonOK Milan2058769
Emanuel ErikssonOK Milan246037
Henrik FranzénAlmby IK9031215
Johan GertzellGarphyttans IF2067152
Ludwig GertzellGarphyttans IF449683
Olof HalfvarssonAlmby IK2063721
Mattias HanssonOK Djerf7030215
Alexander JanssonOK Djerf746803
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK1021212
David KuttiHagaby GoIF Örebro7031206
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Erik LingJönköpings OK9005268
Linus MalmKFUM Örebro OK7020610
Oliver PetterssonOK Milan2058770
Rasmus PetterssonOK Djerf1559185
Valter PetterssonOK Tisaren1020817
Edvin SelinFK Göingarna8030901
Henry SvensVästerbergslagens OL1408743
Kalle VogtVästerbergslagens OL452622
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK9020225

D12 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Moa Algers OmholtSkogspojkarnas OK1041117
Linn AnderssonOK Tyr9040809
Johanna BergKFUM Örebro OK450023
Stina BernGarphyttans IF449695
Sofie EttlingSkogspojkarnas OK1050322
Ingrid EwinsAlmby IK9050410
Filippa FagerströmIFK Göteborg600824
Emelie ForslundKristinehamns OK354375
Julia GustafssonKFUM Örebro OK9060713
Cornelia KindlundOK Tyr451751
Jonna LindbladOK Djerf657868
Sandra LingJönköpings OK9050730
Alice OlvegårdFK Göingarna428997
Tuva SelinFK Göingarna8050913
Sofia TunessonSkogspojkarnas OK9050105
Ina ÅmanOK Vilse 8710105
Tuva ÖhgrenSävedalens AIK2048667

H12 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Oscar AskrothKFUM Örebro OK7050815
Måns BergqvistGarphyttans IF449669
Albert BrohedeOK Tyr9051012
Eric BäckArboga OK2075357
Rasmus DoeringGarphyttans IF450677
Karl ForsgrenVästerbergslagens OL452621
Jonatan GreenAlmby IK1222443
Bruno GöranssonAlmby IK409448
Rasmus HedarOK Tor7050818
Albin KlaseniusKFUM Örebro OK500903
Anton KruseLindebygdens OK9609281
Karl KylbornAlmby IK9040305
Emil LarssonOK Tisaren9041027
Olle MalmKFUM Örebro OK446054
Danilo MobergOK Tyr2089348
Svante SelinFK Göingarna8001001
Wilmer SelinFK Göingarna8100100
Nils SkymbergKFUM Örebro OK446036
Felix ThomassonFK Göingarna203925
Nils Arvid WedmanVästerbergslagens OL2063728
Hugo ÖrnKFUM Örebro OK444090

H12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Casper NormanLeksands OK18190

D10 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Fia AnderssonHagaby GoIF Örebro2095109
Amanda BäckArboga OK2075423
Emelie DjerfGarphyttans IF417698
Alice EttlingSkogspojkarnas OK435876
Elsa GustafssonOK Tylöskog600410
Ella JacobsonOK Tor1060626
Sara KuttiHagaby GoIF Örebro344644
Ella LaineDegerfors OK
Clara LövgärdOK Alehof449751
Saga PalmertzHelsingborgs SOK42049
Felicia PerssonHelsingborgs SOK9080319
Smilla ThomassonFK Göingarna448829

H10 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid Algers OmholtSkogspojkarnas OK1061016
Jonathan AnderssonVingåkers OK351543
Oscar AnderssonOK Tyr9061012
Hjalmar AxelssonFK Göingarna717478
Max GustafssonKFUM Örebro OK343242
Gustav HellgrenSkogspojkarnas OK1060420
Axel KylbornAlmby IK9060925
Isak LarssonOK Tisaren9102152
Valle LarssonIF Thor2065283
Emil LingJönköpings OK9050507
Erik NederheimHaninge SOK711026
Elias PalmertzHelsingborgs SOK23034
Edvard PelanderOK Djerf436047
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK1416214
Axel ThybeckLindebygdens OK352078
Isak ÖgrenSävedalens AIK446226

D35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Diana BrandbergFagersta OK
Annica KristofferssonAlmby IK2087479
Charlotte WahlströmAlmby IK786708

H35 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Kalle BjörkmanIFK Mora OK1387907
Marcus IsraelssonOK Milan16035
Klas LarssonOK Milan888702
Martin TichovskySK Praga51682

D40 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia CarlssonLindebygdens OK2065337
Liselott EricsonLinköpings OK760428
Anna JanssonOK Djerf227210
Johanna KindlundOK Tyr260669
Linda LarssonKarlskrona SOK16687
Marie LindbladOK Djerf1721217
Sofia LundbergGöteborg-Majorna OK760520
Anna LövgärdOK Alehof11519
Linn NilssonOK Tyr1972326
Camilla SelinFK Göingarna26690
Malin WiklundAlmby IK19145
Marie ÅsbergFagersta OK445518

H40 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik ArrheniusIF Hagen9760602
Jacob BolinOK Tisaren253828
Daniel BrohedeOK Tyr741204
Niklas DoeringGarphyttans IF7501261
Peter EttlingSkogspojkarnas OK7740511
Håkan GunnarssonFK Göingarna761207
Thorbjörn GustafssonTjällmo-Godegårds OK701502
Anders HaglundOK Milan9740212
Henrik HellborgCentrum OK441705
Jesper HåkanssonFK Göingarna1008402
Sören KindlundOK Tyr260646
Dan LarssonOK Tisaren9730625
Jonas LarssonKristinehamns OK1973921
Jonas LundbergGöteborg-Majorna OK740002
Kristian NylanderMotala AIF OL450021
Magnus PerssonOK Tisaren741130
Magnus ThornellSurahammars SOK356079
Stefan TräffNAIS Orienteringsklubb452833
Thomas TörnkvistKöping-Kolsva OK18951
Jakob WedmanVästerbergslagens OL446200

D45 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Louise AxelssonFK Göingarna710119
Yvonne FranzénAlmby IK451336
Berit GummusIFK Mora OK8630877
Åsa JellvertGöteborg-Majorna OK1671128
Pernilla KlemetsKöping-Kolsva OK671012
Ann-Sofie LarssonLaxå OK350603
Viktoria LindbergOK Djerf9710509
Karin NilssonGarphyttans IF402965
Katarina OlssonOK Tor690208
Ulrika SanderOK Milan42887
Malin ÅmanOK Vilse 8710170
Camilla ÖhgrenSävedalens AIK14712

H45 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan AxelssonFK Göingarna672425
Johan BökmanHelsingborgs SOK452289
Niklas EdvardssonHästveda OK671112
Anders ErikssonOK Milan16023
Jan HanssonOK Djerf7680112
Henrik HolmbergKöping-Kolsva OK700219
Fredrik N. JanssonVästerbergslagens OL19002
Per JanssonOK Djerf728627
Ola JönssonOK Vilse 879670922
Anders LarssonAlmby IK451335
Magnus LarssonFK Göingarna9670106
Anders LingJönköpings OK9005266
Per LovangVästerbergslagens OL25092
Tomas NormanLeksands OK217647
Jan OlmKils OK681019
Johan PetterssonOK Motala1408709
Jonas PetterssonOK Tisaren670202
Anders SelinFK Göingarna16277
Urban SärnbrinkOK Tisaren430073
Per-Ola ThuressonOK Tylöskog680226
Ulf ÅmanOK Vilse 8710124

D50 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Anna-Maria BackrydLindebygdens OK642109
Mia BierfeldtÄrla IF9991965
Anne BodinAlmby IK640200
Anette ForssGarphyttans IF202314
Monica HallorOK Tisaren25828
Helena HolmbergKöping-Kolsva OK9651031
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK510136
Marita KarlssonOK Skogsstjärnan15322
Eva KorkeakoskiOK Milan306595
Ann-Louise Notstam HjorthArboga OK443750
Anna-Karin RyttherVästerbergslagens OL304971
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK9630308
Lena StrömbäckLinköpings OK662966
Carina SundbüeSträngnäs-Malmby OL42499
Katarina SundqvistOK Kåre42971
Ragnhild SvensVästerbergslagens OL2075209
Hana TichovskaSK Praga51676
Eva WadmanVästerås SOK208818
Berit WetterArboga OK259250

H50 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Peter BrämersonTibro OK641124
Carl BymanVästerås SOK9630202
Henrik HallorLindebygdens OK626614
Bertil JohanssonKristinehamns OK9621224
Ulf JohnssonSkogspojkarnas OK37134
Henrik KarlssonOK Skogsstjärnan15318
Kenneth KarlssonAskersunds OK423474
Lars KarlssonValbo AIF33599
Jonas KlingLindebygdens OK435836
Anders LammFrölunda OL1660813
Lars-Erik LarssonOK Milan246756
Håkan LindbergOK Djerf651103
Pär NymanOK Tyr260697
Johan OskarssonLaxå OK7631216
Thord SalenbäckKristinehamns OK355879
Niklas SanderOK Milan245975
Lars SchagerströmGarphyttans IF28093
Mats SundbüeSträngnäs-Malmby OL41499
Tomas SundqvistOK Kåre226925
Patrik ThybeckLindebygdens OK2065364
Per WadmanVästerås SOK208528

D55 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Anneli BerggrenOK Denseln948370
Annika BrodinLindebygdens OK2065360
Lena GustafssonMalungs OK Skogsmårdarna27451
Tone HollowellOK Tyr611126
Barbro IsakssonOK Tisaren17306
Britt-Marie JohansonOK Skogsstjärnan33416
Barbro KarlssonKatrineholms OK262468
Ingrid KensbyOK Tyr9600221
Annika LarssonArboga OK259013
Marie LarssonKöping-Kolsva OK611023
Mari-Louise LundgrenStora Tuna OK581129
Eva Rabe MagnussonIF Hagen15628
Gunilla RylanderStora Tuna OK9610420
Britta SahlinVänersborgs SK610126
Åsa SundbergOK Södertörn591109
Kerstin TjernlundOK Vilse 879600831
Eva WareniusAvesta OK30086
Mona ÅkermanValbo AIF1580612

H55 (29)

NamnOrganisationBricknummer
Lars AnderssonOK Södertörn26065
Lars-Åke AnderssonArboga OK259155
Michael BergkvistHällefors OK262164
Per BjurströmOK Tisaren7816123
Sven BörjesonGöteborg-Majorna OK600801
Mats CarlsvärdAlmby IK9590227
Bengt DjuvfeltOK Tyr2058234
Håkan GustafsonEskilstuna OL259118
Bo GustafssonOK Tylöskog9600410
Reinert HallorOK Tisaren600314
Göran HillgrenOK Södertörn542999
Thomas HollowellOK Tyr611121
Jan-Åke IsraelssonOK Milan245981
Lage JonssonLindebygdens OK2077378
Mats KensbyOK Tyr9600207
Göran LarsendahlVästerås SOK7206827
Ola LundhIF Hagen15608
Svend Erik MathiassenOK Linné540123
Bo NorrmanKjula IF259145
Roland NotstamArboga OK443756
Bengt RobertssonAlmby IK570907
Leif SandahlOK Tyr9600322
Gunnar SpelkvistHällefors OK417371
Lennart StenssonHelsingborgs SOK350553
Håkan SvenssonAlmby IK9590419
Klas ThybeckLindebygdens OK25025
Tore TjernlundOK Vilse 879580909
Henry VestergårdAlmby IK343591
Roger ÅsbergOK Hedströmmen7413951

D60 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie AnderssonOK Amne15256
Kerstin CarlssonOK Letstigen17007
Britt GunnarssonKristinehamns OK1541217
Ann-Britt GöranssonAlmby IK521002
Karin JanssonOK Fryksdalen46903
Anna-Karin JohanssonVandrarringen439897
Agneta NilssonEskilstuna OL304929
Inger OnsbringEskilstuna OL259172
Gudrun PerssonHallstahammars OK25308
Mona PetersenOK Motala30392
Annette RagvaldVingåkers OK264962
Ingrid E StrömRonneby OK1521007
Monica SvärdOK Klemmingen9520326

H60 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Bo AnderssonSträngnäs-Malmby OL9200664
Ingvar AnderssonOK Amne15255
Lenn AronssonLinköpings OK550922
Nils-Olof BodinAlmby IK540216
Sven-Erik BrodinKristinehamns OK1560129
Stefan GunnarssonKristinehamns OK1541223
Lennart GustafssonJönköpings OK451942
Lars HarkmanMalungs OK Skogsmårdarna441746
Mats HastadFellingsbro GOIF530729
Tommy HoltbringOK Amne15268
Lennart JakobssonTibro OK2800478
Mats LandquistKöping-Kolsva OK18932
Lennart LundquistOK Nalle520822
Uno MagnussonIF Hagen15629
Max PrangFredensborg OK2800504
Hans RagvaldVingåkers OK264967
Conny SahlinVänersborgs SK15886
Roger ThörnOK Vilse 877899999
Leif WadmanKöping-Kolsva OK9530525
Anders WaldemarssonKöping-Kolsva OK530508
Roland WareniusAvesta OK2075252
Tommy WesterbergIF Hagen661414
Paavo YlikiiskiläOK Fryksdalen46901
Stefan ÖbergOK Milan2075499

D65 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie AldénOK Kolmården442312
Gullan AnderssonSträngnäs-Malmby OL9200684
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL237544
Lena JansonArboga OK264569
Catharina JohanssonOK Kolmården247525
Margareta JönssonÅkers IF409815
Inger LjungströmOK Djerf1393134
Anna-Lena LundellGävle OK43817
Inger LöfgrenStora Tuna OK14882
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK16482
Maud MossbergOK Järnbärarna2095442
Annika NorströmHallstahammars OK25314
Kerstin PalmKjula IF450851
Marianne SellgrenSigtuna OK902980
Görel SvedestamEskilstuna OL439514
Margareta SvenssonOK Vilse 879500520
Lena WahssAvesta OK9480410

H65 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Runar AldénOK Kolmården2048646
Göran AnderssonOK Tylöskog510510
Lars DahlströmVästerbergslagens OL36307
Christer ElfsbergKristinehamns OK36530
Harry EnbergVästerbergslagens OL19029
Matts EngvallBodens BK8470623
Rolf GustafssonHelsingborgs SOK1413015
Anders HolmbergLindebygdens OK2065344
Per-Åke HullAlmby IK519155
Per HöglundOK Milan888710
Bengt JohanssonOK Skogshjortarna247544
Leo JohanssonVandrarringen439898
Ove JohanssonOK Kolmården9490910
Larseric LarssonDegerfors OK421705
Lennart LindgrenOK Järnbärarna2095408
Ronald Mc GrailHjärnarps OL442564
Åke MossbergOK Milan1399757
Claes NidebornStora Tuna OK970128
Christer NälemarkOK Djerf36795
Gert OlssonTockarps IK258594
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Tommy PetersonHelsingborgs SOK9480427
Anders RobertssonAlmby IK510821
LarsOwe StrömRonneby OK448518
Kenth SundgrenSkåneslättens OL7888777
Göran SvärdOK Klemmingen9490730
Karl-Göran WahlströmAlmby IK919150
Lars-Åke WallOK Tisaren443223
Sven-Olov WiklundArboga OK259235
Ingemar ZiljatOK Djerf1491106

D70 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Siv AnderssonKristinehamns OK2041743
Irma BjärudVästerbergslagens OL262602
Siv EkelöfVärend GN OL10313
Britt-Marie EklöfOK Milan810522
Evy EkströmOK Alferna18473
Elisabeth ErikssonOK Milan18460
Kerstin ErnvidUlricehamns OK30100
Birgitta JohanssonKristinehamns OK1430704
Inga JohanssonNyköpings OK450032
Margareta LarssonOK Njudung727645
Ulla LingJönköpings OK2078062
Barbro MöllbergArboga OK1460627
Asta SjöbergLindebygdens OK2065338
Birgitta StenströmVänersborgs SK2083903
Margareta TidmanOK Kolmården302550
Gunborg WestinLeksands OK351880

H70 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Rolf BjärudVästerbergslagens OL262601
Lars Ivan CarlssonLindebygdens OK2065306
Erling EkelöfVärend GN OL10312
Östen EklöfOK Milan16010
Sievert GustafssonTjällmo-Godegårds OK424937
Ingvar HalldinOK Tylöskog264869
Rolf HelmerssonLindebygdens OK2065303
Jan JohanssonIFK Hedemora OK888985
Olle JohanssonIFK Hedemora OK44511
Runo JohanssonKristinehamns OK1430827
Bengt JönssonÅkers IF1431025
Karl-Gustav KlemetsKöping-Kolsva OK1430619
Stefan G LarssonOK Njudung950325
Alf LindbergKöping-Kolsva OK581246
Ulf LöfgrenStora Tuna OK14884
Nils MogrenHällefors OK46784
Håkan MossbergOK Järnbärarna2095455
Kjell-Åke RyenKroppa IF42766
Per SundbergGävle OK43818
Ulf SvedestamEskilstuna OL9440309
Håkan SöderqvistArboga OK777806

D75 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Gurli BackFagersta OK445541
Barbro VallinKungälvs OK446024

H75 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Sune AhlinKöping-Kolsva OK352931
Roger AnderssonKristinehamns OK245249
Stig BengtssonOK Amne15248
Johnny BrandtHällefors OK46763
Ragnar ErikssonOK Hedströmmen2800374
Samuel ErikssonOK Letstigen17012
Ivan ErnvidUlricehamns OK1940128
Gert IngvarssonLindebygdens OK435842
Stig IsraelssonOK Tylöskog9410906
Janne JanssonMalungs OK Skogsmårdarna27457
Lars JellvertFellingsbro GOIF1410406
Anders JohanssonNyköpings OK571330
Gunnar JohanssonFilipstads OK38372
Ove JohanssonOK Järnbärarna2095421
Kjell LarssonOK Alferna18463
Lars-Åke LarssonOK Tranan354072
Erland LingJönköpings OK2057367
Kjell MjöbergHallstahammars OK2052697
Janne MånssonLeksands OK261564
Hjalmar NordquistOK Järnbärarna2095424
Åke TidmanOK Kolmården302551
John VallinOK Hedströmmen236930
Kuno ÖsterlundVästerås SOK409866

H80 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Elof BackFagersta OK18497
Karl EkströmOK Alferna18459
Nils JanssonSkattkärrs SOK36178
Alf LundkvistOK Tor520621
Gunnar NymanOK Djerf42090

Inskolning (4)

NamnOrganisationBricknummer
Jonna DoeringGarphyttans IF
Sonja EwinsAlmby IK9810608
Tove GustafssonKFUM Örebro OK345057
Laura RaskVingåkers OK352734

U1 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Elin DjerfGarphyttans IF1415350
Mio ErikssonOK Milan16018
Erik EttlingSkogspojkarnas OK1100313
Noomi GreenAlmby IK1222446
Astrid JacobsonOK Tor1080718
Vidar LarssonIF Thor2083975
Lovisa ThybeckLindebygdens OK37576

U2 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Ella ArrheniusIF Hagen2072768
Elin DoeringGarphyttans IF2067111
Cecilia ErikssonOK Milan302608
Wilma ForsbergFellingsbro GOIF2062765
Penny HaglundLindebygdens OK263315
Tilda KindlundOK Tyr452500
Erik KylbornAlmby IK449590
Ebba LövgärdOK Alehof2054962
Matteo MobergOK Tyr2089328
Liv OlssonKFUM Örebro OK449036
Gustav RaskVingåkers OK352735
Ella SandVästerbergslagens OL343943
Wilma WikströmFellingsbro GOIF2062713
Clara VogtVästerbergslagens OL452614

Öppen motion 3 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina BäckArboga OK2075139
Ylva DoeringGarphyttans IF1791117
Hans ForsbergFellingsbro GOIF1414190
Veronica GustavssonFellingsbro GOIF2062789
Linda LarssonOK Tisaren17304
Ayan LingJönköpings OK439379
Annelie ThomassonFK Göingarna2095447

Öppen motion 5 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna GreenAlmby IK1222445
Robin LarssonFK Göingarna9950115
Johanna NäslundAlmby IK2087202
Kerstin OlvegårdFK Göingarna448824
Helmina PallhedGarphyttans IF444598
Mikael ThomassonFK Göingarna2095443

Öppen motion 7 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Peter BäckArboga OK2075155
Jesper HedarOK Tor981020
Marie HedarOK Tor7671221

Öppen motion 8 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lina EttlingSkogspojkarnas OK435877
Anders LövgärdOK Alehof2095203
Andreas MobergOK Tyr1415673

Annonser