Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till OK Kolmården Ungdomsserien + NOK

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: OK Kolmården Ungdomsserien + NOK
Arrangörsorganisation: OK Kolmården
Datum: lördag 6 juni 2015

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 55 anmälda deltagare.

D16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Josefin BovellanNAIS Orienteringsklubb440800
Vilma KarlssonOK Denseln9000124

H16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Gustaf HedegårdOK Kolmården443522
Josef JohanssonOK Kolmården9910170
Leo JohanssonOK Kolmården951159
Johan LindmanFinspångs SOK990399
Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb448566
Arvid WesterbergOK Kolmården500309

D14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Alicia GummessonFinspångs SOK7003095
Linnea LundOK Kolmården448754
Sara WänströmFinspångs SOK7203737

H14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Assar JohanssonTjalve IF Norrköping1010608
Simon JohanssonOK Kolmården9122333
Martin KvillengFinspångs SOK443711

D12 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Evelin GummessonFinspångs SOK7003098
Alice JohanssonFinspångs SOK7203721
Veronika KvillengFinspångs SOK443715
Annie LundOK Kolmården448786
Jensine SvenssonFinspångs SOK7203723
Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb448577

H12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Carl HedegårdOK Kolmården449680
Rasmus KarlssonOK Denseln9040903
Elmer WaldfeltFinspångs SOK7990422

D10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Moa GöhlFinspångs SOK443718
Johanna LinellFinspångs SOK343210

H10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Rikard HellgrenFinspångs SOK405535

Inskolning (5)

NamnOrganisationBricknummer
Malin GöhlFinspångs SOK433677
Ylva-Li JarlNAIS Orienteringsklubb
Ella JohanssonFinspångs SOK439635
Sanna JosefssonOK Kolmården7449358
Leonardo MelinOK Kolmården7203449

U1 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Vincent DahmTjalve IF Norrköping1061023
Vidar EdlundTjalve IF Norrköping26071
Leo GrenFinspångs SOK443730
Max HjorthTjalve IF Norrköping26079
Axel JarlNAIS Orienteringsklubb452583
Cornelia LarssonFinspångs SOK7003100
Sofia MelinOK Kolmården19467
Alfred PetterssonFinspångs SOK7000249
Joel SevénTjalve IF Norrköping26078
Edwin WedinNAIS Orienteringsklubb28795
Joel WestinNAIS Orienteringsklubb433981

U2 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Gry CarstensNAIS Orienteringsklubb433982
Emma EngströmFinspångs SOK342780
Sixten JarlNAIS Orienteringsklubb452588
Emma LindgrenNAIS Orienteringsklubb2075234
Josefine NilssonFinspångs SOK7003091
Eli OlaussonTjalve IF Norrköping26090
Ellinor OlaussonTjalve IF Norrköping26081
Elsa PetterssonFinspångs SOK433676
Alma SandbergOK Kolmården
Melker WaldfeltFinspångs SOK7003094

U3 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Hilda SandbergOK Kolmården
Linda SvenssonFinspångs SOK433678

Bana C (1)

NamnOrganisationBricknummer
Gabriella JarlNAIS Orienteringsklubb21184

Annonser

Mila