Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Storviks natt

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Storviks natt
Arrangörsorganisation: Storviks IF
Datum: onsdag 17 augusti 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 181 anmälda deltagare.

D21 Elit (6)

NamnOrganisationBricknummer
Annika BjörkOK Linné760301
Linn GrällsOK Kåre910126
Hanna HugossonSundsvalls OK940855
Rebecka LindbergOK Roslagen790213
Maria SjölanderOK Rodhen2089400
Vilma V Von KrusenstiernaOK Kåre9990922

H21 Elit (24)

NamnOrganisationBricknummer
André AnderssonOK Kåre970218
Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL971031
Magnus BjörkOK Rodhen9102619
Erik BomanGävle OK931216
Ruben BryngelssonTullinge SK7003079
Carl CarlssonNyköpings OK9990323
Jonas GustafssonOK Kåre9971121
Fredrik HamreforsVästerås SOK9000319
Erik HannrupIF Thor9990214
Erik HerneOK Ravinen9905131
Simon ImarkTullinge SK801121
Victor ImarkTullinge SK801122
Fredrik IngelssonRehns BK920302
Lasse JanssonGävle OK611129
Emil KarlssonHestra IF9909241
Walter LagerhällRehns BK9200692
Johan LangerakJärfälla OK581581
Viktor LundénAvesta OK940808
Hampus MöllerOK Hällen650825
Janne NäätänenSundsvalls OK2078153
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF8091108
Martin PerssonÅrsunda IF18754
Jesper SvenskStora Tuna OK980628
Isac von KrusenstiernaOK Kåre7980114

D20 Elit (2)

NamnOrganisationBricknummer
Emma BengtssonÅrsunda IF971144
Kristin BomanGävle OK960316

D18 Elit (3)

NamnOrganisationBricknummer
Jennie Börjesson ErikssonStorviks IF8003883
Johanna Börjesson ErikssonStorviks IF8005300
Emma HållströmGävle OK9904150

H18 Elit (6)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik HamreforsVästerås SOK9980422
Lukas HellgrenOK Ravinen936668
Erik OlssonGävle OK980800
Mårten OlssonGävle OK981308
Oskar PerssonÅrsunda IF355958
Gustav ÖhgrenOK Kåre1980819

D21 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Pernilla ErikssonGävle OK1891121
Maja IngelssonOK Hammaren407239

D16 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Tindra JernströmAvesta OK9709000
Moa KarlssonStorviks IF9011126
Maja MörthLeksands OK9101538
Elvira SilverGävle OK1274900
Frida VikströmSundsvalls OK431060

H16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
John GranathOK Kåre620030
Adam HodinÅrsunda IF9999949
Måns HolmgrenOK Hammaren8000128
Nils OttossonGävle OK660725
Jakob SjöbergGävle OK510415
Rasmus TäckOK Hammaren9000325

D14 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna HodinÅrsunda IF355963
Cornelia IvarssonOK Hammaren1200203
Emma LiljeGävle OK9020128
Agnes MalmgrenOckelbo OK8021002
Linnea PerssonValbo AIF444754

H14 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Isak BerggrenGävle OK442126
Karl GranathOK Kåre520030
Eric HallnerOckelbo OK9030717
Alfred LiljeströmGävle OK9442005
Gustav MöllerbergValbo AIF264697
Felix SilverGävle OK1577026
Rasmus SöderbergGävle OK1031219
Linus TäckOK Hammaren9020501

D12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Moa BirkebækStora Tuna OK9050726
Ebba OttossonGävle OK9040827
Sara ÅbomGävle OK940619

H12 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Elias DanielssonOK Hammaren7040324
Anton EngstrandStorviks IF437305
Olle HallnerOckelbo OK9050316
Axel HejdenbergGävle OK9051023
Loke HolmgrenOK Hammaren9040116
Hampus KarlssonStorviks IF9050522
Viktor KarlssonStorviks IF437302
Vigor KjellmanStorviks IF452702
Albin MalmgrenOckelbo OK8040330
Lucas SöderbergGävle OK1050919
Johannes WengelinSvärdsjö SOK244107
Elias WesterberghRasbo IK550411

H10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Petter GranathSvärdsjö SOK418084
Albin MöllerbergValbo AIF444746

H35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jonatan SöderbergGävle OK1800208
Peter ViréhnAvesta OK652655

D40 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BerggrenGävle OK442137
Lena BernhardssonÅrsunda IF47496
Jenny JohanssonValbo AIF214388
Karin MöllerbergValbo AIF264695
Ann-Sofie TäckOK Hammaren9730921

H40 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Mattias EklundOckelbo OK2088626
Fredrik GranathSvärdsjö SOK19099
Richard HejdenbergGävle OK552310
Björn LjunggrenOK Hammaren740906
Patrik SvedbergGävle OK9760203
Stellan TäckOK Hammaren9740315
Johan WesterberghRasbo IK731115

H45 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AlfredssonStora Tuna OK14842
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK997980
Magnus FlodmanOK Hammaren1399786
Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK681112
Thomas IvarssonOK Hammaren37615
Jan MobergGävle OK1671025
Andreas PerssonRasbo IK452243
Håkan PerssonValbo AIF451686
Mikael PerssonGävle OK28400
Sven PerssonÅrsunda IF355960
Tobias StenälvValbo AIF2066509
Per WesterlundSkogsluffarnas OK417397
Fredrik WikstenGävle OK435873
Lars ÖhgrenKarlsbyhedens IK244889

D50 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Monica BomanGävle OK353865
Mia GustafssonOK Kåre620414
Cathrine JohanssonTierps SOK47346

H50 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Christer AlkbergOckelbo OK9196509
Jonas HolmgrenOK Hammaren9660125
Joacim IngelssonOK Hammaren407238
Mikael IngelssonOckelbo OK19894
Ola JernströmAvesta OK8118118
Lennarth KarlssonValbo AIF2066519
Jan LindbergKorsnäs IF OK38856
Klas LindgrenVästerås SOK9621015
Lars LindgrenOK Ödmården9590622
Anders L OlssonGävle OK661229
Patrik OttossonGävle OK661122
Lars SpånbergGävle OK205301
Per SundströmVästerås SOK9630310

D55 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ylva GrapeDalaportens OL501847
Lena LarssonSala OK9571015

H55 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Jörgen BatzSkarpnäcks OL600600
Lars BengtssonÅrsunda IF18757
Jan-Olov BergmanVästerås SOK7722722
Anders DanielssonIFK Mora OK42575
Göran EngblomRehns BK448866
Göran HedmanValbo AIF2095207
Mats JönssonKorsnäs IF OK9610407
Arne KarlssonTumba-Mälarhöjden OK29124
Mats KarlssonOK Ödmården41611
Svante LindgrenKorsnäs IF OK571202

H60 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Hans-Olof FröjdOslättforspojkarnas IK644304
Anders GedinSäterbygdens OK8171256
Göran HanssonTäby OK504250
Mats HedbergÅrsunda IF9550422
Mats HemströmGävle OK18840
Gunde HjalmarssonStora Tuna OK14867
Sten-Åke HolmbergSala OK16897
Nisse JohanssonRehns BK540319
Rolf KullaValbo AIF25010
Anders MalmbergKvarnsvedens GOIF OK9520915
Christer SegerquistGävle OK2078257
Anders Stefan VestlundOK Kåre402026

H65 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Per-Erik CarleniusKatrineholms OK36091
Per ElfströmÅrsunda IF18785
Erik JohanssonAvesta OK214398
Jan JohanssonIF Thor449765
Sven-Erik KempeOK Hammaren38436
Göran LarssonSala OK9501209
Mats MårtenssonStora Tuna OK14892
Inge PerssonOckelbo OK2059935

D70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elke WilkeTierps SOK443708

H70 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Nils BoremyrKvarnsvedens GOIF OK7450328
Leif ErikssonHeby AIF403103
Rolf JakobssonAlfta-Ösa OK9420223
Olle JohanssonIFK Hedemora OK44511
Sören JohanssonSala OK36224
Jan Olov JonssonTierps SOK47368
Hans KruskopfKorsnäs IF OK14872
Benny RendalenKorsnäs IF OK902968
Torbjörn TirénHellas Orientering37589
Henning WaltgårdDomnarvets GOIF33855
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden1399788

D75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Gurli BackFagersta OK445541

H75 (8)

NamnOrganisationBricknummer
John BerglundAlfta-Ösa OK13944
Karl JohanssonIFK Hedemora OK30431
Tord LindValbo AIF1525822
Erik LindbergKarlsbyhedens IK38471
Torsten LöfgrenKarlsbyhedens IK37137
Tryggve OttossonKorsnäs IF OK525004
Bo SandbergIK Jarl Rättvik36376
Stig ÖstKorsnäs IF OK38043

Annonser