Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till KretsMästerskap Dag

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: KretsMästerskap Dag
Arrangörsorganisation: OK Silva
Datum: torsdag 13 augusti 2015

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 142 anmälda deltagare.

D21 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa AxénMotala AIF OL900930
Marlene BjärehedMalmö OK43478
Evelina EkelundMalmö OK9993333
Angelica EngströmSkåneslättens OL355020
Mathilda JägrydSkåneslättens OL403899
Pernilla OlssonSkåneslättens OL9880918
Wiviann OttossonMalmö OK9101722

H21 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL971031
Jonas BengtssonFK Göingarna790326
André BjärbyFrosta OK28778
Jesper HåkanssonFK Göingarna1008402
Mattias JohanssonIFK Mora OK9000410
Hugo MattssonSkåneslättens OL921205
Andreas NilssonMarkaryds FK25931
Niklas OlssonSkåneslättens OL910217
Fredrik PölönenOK Torfinn850508
Jakob SegerslättSkåneslättens OL911001
Johan TörnrothHjobygdens OK891026
Karl UtterbackMalmö OK9820128

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba JensenSkåneslättens OL1444619
Linn LindblomMalmö OK9092000
Lovisa WeidenSkåneslättens OL448767

H16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Loke HedbergLunds OK9031205
Erik JönssonLunds OK990319
Noa LindvallSkåneslättens OL9193232

D14 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Maja GelknerSkåneslättens OL443950
Elin HugossonLunds OK1020510
Agnes LindblomMalmö OK9020728
Enoo RasmussenOK Kontinent1010415
Emma ØstbyMalmö OK444063

H14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Adam LindblomMalmö OK9027012
Pontus ThuressonSkåneslättens OL7721003
Albin WeidenSkåneslättens OL448764

D12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa HeydenLunds OK7031204
Hanne HusbySkåneslättens OL438136
Alva NystedtSkåneslättens OL9165622

H12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Felix GustafssonLunds OK433460
Albin HugossonLunds OK990913
Gustav ÅkessonSkåneslättens OL2079719

D10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ida HusbySkåneslättens OL448943

H10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jakob BrantestadLunds OK26776

D35 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BjärbyFrosta OK421160
Jenny LindblomMalmö OK7501114
Marie MarkholmSkåneslättens OL744744
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK9630308
Linda WesterlundFrosta OK421194

H35 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus BackanHelsingborgs SOK306686
Mathias BrantestadLunds OK
Magnus JonassonMalmö OK730912
Mattias KovacicFrosta OK1233321
Henrik LindblomMalmö OK7501081
Linus MalmstenMalmö OK9770826
Ola MarkholmSkåneslättens OL7710220
Mikael NilssonOK Kontinent740474
Fredrik NystedtSkåneslättens OL9440144
Peter RasmussenOK Kontinent1973040
Martin RidderstedtSkåneslättens OL9821611

D45 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela AnderssonLunds OK9000888
Lotta BerntssonSkåneslättens OL42229
Hanne FoghOK Sorø886628
Marika HusbySkåneslättens OL353694
Kerstin JensenSkåneslättens OL438124
Karin JägrydSkåneslättens OL408984
Kristina SpångbergLunds OK648648
Malin WeidenSkåneslättens OL449728

H45 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Olof BarrSkåneslättens OL667551
Bengt-Åke BerntssonSkåneslättens OL17434
Robert BertilssonLunds OK2060853
Niklas GelknerSkåneslättens OL443948
Håkan GrubbMalmö OK680501
Pesho HedbergLunds OK7000666
Anders HeydenLunds OK9650505
Fredrik HugossonLunds OK690610
Johan JensenSkåneslättens OL438134
Per-johan JohanssonRävetofta OK18988
Jalle JosefssonLunds OK680202
Anders JägrydSkåneslättens OL403900
Ulf LinderfalkSkåneslättens OL641207
Fabian LjungqvistLunds OK341287
Johnny NimvikLunds OK620325
Gert PetterssonLunds OK9101726
Henrik WeidenSkåneslättens OL450443

D55 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela EkelövSkåneslättens OL581203
Eva EmanuelssonHelsingborgs SOK580421
Tina HagårdRävetofta OK601224
Lotta LinseforsLunds OK29647
Christina OlssonSkåneslättens OL580810
Christina SegerslättSkåneslättens OL591103
Eva WildmarkFK Boken304871

H55 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Olle BohmanHjärnarps OL520907
Roland DahlmanMalmö OK6188
Ingmar EkelövSkåneslättens OL561106
Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOK570222
Kim FolanderOK Sorø887599
Lars JohanssonMalmö OK29686
Leif LindauOK Torfinn850850
Rolf OhrlanderOK Pan-Kristianstad259132
Sten SegerslättSkåneslättens OL9570119
Lennart StenssonHelsingborgs SOK350553
Benjamin ViebkeMalmö OK330993
Stein ØstbyMalmö OK444066

D65 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Britt BülowMalmö OK17529
Maj-Britt ByströmRävetofta OK16300
Britt Forsell PirozziLunds OK554511
Margareta KristenssonMalmö OK27599
Lena PehrssonOK Silva444637
Ingrid SalomonssonSkåneslättens OL9490204
Berit SchannongMalmö OK17528
Margareta SjöbergLunds OK9101913
Torill SvendsenLunds OK25270

H65 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Bo BülowMalmö OK17490
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL9664311
Jan HanssonLunds OK41480
Kaare HanssonMalmö OK433494
Bengt JohanssonOK Silva13793
Göran JohnssonSkåneslättens OL17425
Christer JönssonLunds OK439918
Leif KarlssonFrosta OK27905
Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK17931
Krister LindebergMalmö OK30457
Tord MartinssonRävetofta OK9102168
Håkan NilssonMalmö OK511010
Roland OffrellFrosta OK28720
Gert OlssonSkåneslättens OL9200092
Mats OlssonSkåneslättens OL36648
Willie OlssonRävetofta OK7201375
Inge PerssonFK Boken27297
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Leif SandgrenFrosta OK671202
Kenth SundgrenSkåneslättens OL7888777
Gösta SvenssonMalmö OK263067
Sven ThelanderssonLunds OK41894
Göran von RosenMalmö OK42270

H75 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan BrostMalmö OK444060
Arne GustafssonMalmö OK9101537
Bengt I NilssonFrosta OK28703
Gert OlssonMalmö OK30464
Paul SchannongMalmö OK17530
Klas TykessonSkåneslättens OL9005071

Öppen motion 3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Helén ÅkessonSkåneslättens OL2083897

Öppen motion 5 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jenny GustafssonLunds OK342460

Annonser

Mila