Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SM-uppladdningen 2015

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SM-uppladdningen 2015
Arrangörsorganisation: Stockholms Inomhusorienterare
Datum: onsdag 19 augusti 2015

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 104 anmälda deltagare.

Medel 5 km (53)

NamnOrganisationBricknummer
Louise AdamsOK Ravinen1210198
Sofia AdolfssonIFK Lidingö SOK871111
Kathryn BarrOK Ravinen525899
Josh BeechOK Södertörn659659
Louise BeechOK Södertörn910206
Torbjörn BergmanSnättringe SK550603
Karolina BjärnlidIFK Lidingö SOK2050711
Trevor BransomeSkogsluffarnas OK2048729
Fiona BunnOK Ravinen335137
Hugo DahlbergHaninge SOK2057299
Pippa DakinOK Ravinen2038688
Sarah DunnOK Ravinen501342
Emma EnglidTumba-Mälarhöjden OK29129
Jan EskilssonHaninge SOK354337
Sara EskilssonAlfta-Ösa OK870601
Annie ForsbergOK Ravinen9005090
Conny ForsbergLånghundra IF601337
Ella GilbertOK Ravinen9444827
Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö605321
Hedwig HaasSundsvalls OK9960807
Josefine HeikkaAlfta-Ösa OK1860901
Laura HindleOK Ravinen7111113
Erik Ivarsson SandbergIFK Lidingö SOK9871010
Elsa JanssonJärla Orientering776656
Elin JarlemarkIFK Lidingö SOK2025181
Linus KajsajunttiIFK Lidingö SOK781116
Helena KarlssonIFK Lidingö SOK920427
Anna KindlundhSödertälje-Nykvarn OF960104
Laura KingOK Ravinen220047
Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK2058112
Julia LauriOK Tisaren920702
Helena MarkstedtOK Södertörn930323
Johan MarkstedtOK Södertörn620409
Abigail MasonOK Ravinen2015797
Lars PalmqvistJärfälla OK9610928
Chloe PotterOK Ravinen1998529
Julia RajanIFK Lidingö SOK2025186
Magnus RajanIFK Lidingö SOK2025178
Katarina RundströmIFK Enskede1690625
Martina SallstedtOK Södertörn807014
Sara SjökvistJärla Orientering2078011
Sanna SkoogSödertälje-Nykvarn OF951919
Jonatan StåhlSundbybergs IK9010515
Isabella TapperIFK Lidingö SOK2025185
Hans TarandiIFK Lidingö SOK580924
Elias TidevallSkogsluffarnas OK2048632
Karin TidevallSkogsluffarnas OK2077377
Måns TistadIFK Lidingö SOK227387
Alice TörnlundOK Södertörn443543
Sofia TörnqvistIFK Lidingö SOK1987530
Robert WallsténLeksands OK501531
Evelyn WendeliusIFK Lidingö SOK9980427
Emma WilsonOK Ravinen1224433

Stafett 9 km (51)

NamnOrganisationBricknummer
Nick BarrableOK Ravinen9740608
David BejbomJärla Orientering864892
Amanda BerggrenTullinge SK7970306
Erik BerggrenTullinge SK253657
Kalle BergmanOK Ravinen980619
Erik BerzellJärla Orientering9950503
Oscar BjörckJärla Orientering9930812
Olle BoströmJärla Orientering9011190
Jason BransomeOK Ravinen2048780
Jan BrunnerSödertälje-Nykvarn OF1390741
Alex CarcasOK Ravinen1434734
Anders EnglidTumba-Mälarhöjden OK2050724
Ludvig ErikssonSödertälje-Nykvarn OF930703
Tom FellbaumOK Ravinen545556
Anton ForsbergLånghundra IF931302
Per ForsbergIFK Enskede680510
Johan GibergTumba-Mälarhöjden OK991919
Ruslan GlebovOK Ravinen515305
Magnus GlänneforsTullinge SK2081956
Emil GranqvistOK Ravinen951001
Rebecka HeinrupTullinge SK7504274
Sixten HillerhagIFK Lidingö SOK2063876
Noah HowlettOK Ravinen9430461
Kenneth JönssonTullinge SK30076
Morgan KarlssonSundbybergs IK2050715
Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn OF900122
Jack LeitchOK Ravinen7666667
Jacob LindstamOK Ravinen988778
Tom LinesOK Ravinen1810990
Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn OF671991
Johanna LönnkvistTullinge SK909400
Tamsin MoranOK Ravinen1403075
Eddie NarbettOK Ravinen1452428
Jörgen OhlinTullinge SK8630830
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF9891108
Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn OF910730
Rasmus Palmqvist AslaksenJärfälla OK930807
Piotr ParfianowiczSödertälje-Nykvarn OF842659
Alasdair PedleyOK Ravinen9150899
Mattias PernebyIFK Lidingö SOK1227398
David PetterssonOK Ravinen9101915
William ReynoldsOK Ravinen1270598
Aidan RigbyOK Ravinen1433133
Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK850300
Pål SkogtjärnSödertälje-Nykvarn OF610910
Ralph StreetSödertälje-Nykvarn OF503536
Niklas SundqvistTullinge SK960810
Joe ThomasOK Ravinen2023079
Rasmus Thrane HansenJärla Orientering999926
Dan WesterJärla Orientering848586
Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK810707

Annonser