Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, stafett, Örebro län

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisationDölj laguppställningar

Tävlingens namn: DM, stafett, Örebro län
Arrangörsorganisation: OK Tylöskog
Datum: söndag 11 september 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 66 anmälda lag.

HD12 (10)

NamnLaguppställning
Almby IK 1
1Daniel Kraft9051027
2Klara Wellander9060322
 Alvin Isenström1061018
 Ingrid Ewins9050410
3Jonatan Green1222443
Garphyttans IF 1
1Rasmus Doering450677
2Axel Nilsson228028
 Joel Fredriksson449607
 Elin Doering2067111
3Signe Schagerström444761
Garphyttans IF 2
1Nelly Mårtensson7207635
2Isak Fredriksson449686
 Linnéa Skeppner
 
3Stina Bern449695
Hagaby GoIF Örebro 1
1Judit Wennblom960522
2Fia Andersson2095109
 Ville Östling449410
 
3Lukas Fogel2058878
KFUM Örebro OK 1
1Elin Jonhed448311
2Johanna Berg450023
 Stina Kvarnefjord2062734
 Albin Klasenius500903
3Hugo Örn444090
KFUM Örebro OK 2
1Olle Malm9050207
2Viktor Jonhed449039
 Julia Gustafsson9060713
 
3Anton Kruse9609281
OK Milan 1
1Vilma Larsson2058761
2Cecilia Eriksson302608
 
 
3Fabian Larsson2058762
OK Tisaren 1
1Robin Helmersson1060520
2Linus Karlsson9000416
3Emil Larsson9041027
OK Tisaren 2
1Alfred Sjödin9102162
2Neo Yngström17307
3Noel Helmersson1040821
OK Tylöskog 1
1Elsa Gustafsson600410
2Love Eklund208014
 Doris Karlsson208072
3Viggo Holmberg8060929

D13-16 (3)

NamnLaguppställning
KFUM Örebro OK 1
1Lovisa Gustafsson9020325
2Johanna Halldin264878
 Julia Berg451124
3Klara Persson428920
OK Milan 1
1Sanna Sander888704
2Sofia Troedsson340985
 Ingrid Löthgren2101514
3Carolina Eriksson2058768
OK Tisaren 1
1Lisa Hallmén9010519
2Frida Isaksson443237
 Frida Bäckström948804
3Johanna Särnbrink9101410

D17 (9)

NamnLaguppställning
Hagaby GoIF Örebro 1
1Elin Vinblad870221
2Karin Persson880401
3Benita Månsson900608
Hagaby GoIF Örebro 2
1Josefine Wallenhammar202319
2Amélie Wallenhammar13881
3Lovisa Falk919102
Hagaby GoIF Örebro 3
1Maria Gustafsson970223
2Karin E Gustafsson920310
3Eva Gustafsson940329
KFUM Örebro OK 1
1Kristin Jacobson830518
2Elisabet Halvarsson840309
3Anette Carlsson780630
KFUM Örebro OK 2
1Sofie Yngström855855
2Maria Magnusson29254
3Catarina Cuibe810315
OK Milan 1
1Josefin Erlandsson7970101
2Saga Sander9802150
3Lisa Westerberg9890206
OK Milan 2
1Therese Korkeakoski27364
2Josefine Ahlbäck540215
3Susanne Eriksson870118
OK Tisaren 1
1Lovisa Persson822119
2Rebecka Nylin890403
3Lilian Forsgren9900202
OK Tisaren 2
1Anna Hallmén9990531
2Nina Hallor951113
3Andrea Svensson960996

D35 (4)

NamnLaguppställning
KFUM Örebro OK 1
1Elin Sundkvist Berg451149
2Christina Långh306028
KFUM Örebro OK 2
1Sara Kalander262648
2Jenny Johansson761206
Lindebygdens OK 1
1Sofia Carlsson2065337
2Jessica Norén435840
OK Milan 1
1Ulrika Sander42887
2Ingela Pettersson2075443

D45 (3)

NamnLaguppställning
Hagaby GoIF Örebro 1
1Carina Regborn830947
2Kajsa Holmqvist202327
Hagaby GoIF Örebro 2
1Kerstin Larsson43998
2Marit Äng630206
Lindebygdens OK 1
1Annika Brodin2065360
2Anna-Maria Backryd642109

D55 (3)

NamnLaguppställning
Hagaby GoIF Örebro 1
1Eva Blomgren560909
2Eva Oskarsson13831
Hagaby GoIF Örebro 2
1Karin Dahlgren570523
2Ingrid Persson580805
OK Tisaren 1
1Barbro Isaksson17306
2Britt-Marie Forsgren41704

H13-16 (6)

NamnLaguppställning
Almby IK 1
1Johan Alpberg611012
2Sofia Green1222442
 Jonatan Kraft2048695
3Nils Kylborn9011229
Almby IK 2
1Johannes Green1222441
2Johan Thuresson1226005
 Linn Brosten2048695
 
3Sofie Bodin9031009
Garphyttans IF 1
1David Mårtensson1470508
2Ludwig Gertzell449683
 Anna Nilsson417695
 
3Nils Schagerström441561
KFUM Örebro OK 1
1Melker Forsberg7010922
2Gustav Askroth7030114
 Linus Malm7020610
 Marcus Klasenius9010812
3William Segura7010922
Lindebygdens OK 1
1Erik Kling435839
2Axel Thybeck352078
3Oscar Ingvarsson1040610
OK Milan 1
1Anton Eriksson2058769
2Emanuel Eriksson246037
 
 
3Oliver Pettersson2058770

H17 (10)

NamnLaguppställning
Hagaby GoIF Örebro 1
1Jakob Wallenhammar890304
2Viktor Larsson504211
3Martin Regborn920210
Hagaby GoIF Örebro 2
1Harald Larsson960700
2Johan Eriksson870308
3Simon Sanderi8101590
Hagaby GoIF Örebro 3
1Johan Persson850515
2Tobias Karlsson502910
3
KFUM Örebro OK 1
1Oskar Arlebo770611
2Magnus Palm791020
3Erik Lindgren940226
KFUM Örebro OK 2
1Jan Kalander760812
2Erik Harlén791114
3Jacob Eriksson9970417
KFUM Örebro OK 3
1Fredrik Johnsson7701112
2Marcus Halvarsson975346
3Lars Jonhed16145
OK Milan 1
1Per Eklöf9102012
2
3
OK Tisaren 1
1Gustav Hindér950821
2Oskar Andrén941227
3Daniel Attås871215
OK Tisaren 2
1Tomas Hallmén9701223
2Magnus Persson741130
3Ivan Forsgren860806
OK Tisaren 3
1Albin Källmén900803
2Dan Larsson9730625
3Johan Aronsson7880418

H35 (3)

NamnLaguppställning
Garphyttans IF 1
1Niklas Doering7501261
2
KFUM Örebro OK 1
1Martin Sedström800416
2Henrik Askroth740130
KFUM Örebro OK 2
1Johan Rosengren16101
2Daniel Nordström16124

H45 (7)

NamnLaguppställning
Garphyttans IF 1
1Lars Schagerström28093
2Ulf Larsson304830
Garphyttans IF 2
1Anders Edlund417691
2Magnus Bern450658
Hagaby GoIF Örebro 1
1Mikael Andersson2095482
2Olof Olofsson531201
Lindebygdens OK 1
1Tomas Vidfelt630826
2Patrik Thybeck2065364
OK Milan 1
1Anders Eriksson16023
2Anders Larsson9201441
OK Milan 2
1Håkan Liberg246045
2Hans Liberg340983
OK Tisaren 1
1Göran Attås17328
2Nils Aronsson7630512

H55 (8)

NamnLaguppställning
Almby IK 1
1Björn Alpberg9611012
2Mats Carlsvärd9590227
Hagaby GoIF Örebro 1
1Anders Larsson44079
2Roger Engman2058930
Hagaby GoIF Örebro 2
1Anders Dahlgren536679
2Torbjörn Karlsson431490
Hagaby GoIF Örebro 3
1Lars Persson560601
2Stefan Blomgren10623
Lindebygdens OK 1
1Klas Thybeck1591215
2Eddie Israelsson2065367
OK Milan 1
1Lars Östlin9530822
2Peter Östlund888701
OK Milan 2
1Jan-Åke Stolt Karlsson1196009
2Jan-Åke Israelsson245981
OK Tisaren 1
1Per Bjurström7816123
2Reinert Hallor600314

Annonser