Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, lång, Uppland

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, lång, Uppland
Arrangörsorganisation: Rånäs OK
Datum: söndag 4 september 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 455 anmälda deltagare.

D21 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Annika BjörkOK Linné760301
Elin CarlssonOK Pan-Kristianstad962608
Lisa CarlssonOK Linné9861028
Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad533251
Rasa EngstedtOK Linné510202
Hilda ForsgrenOK Linné932004
Fanny FredrikssonIF Thor850423
Hedwig HaasSundsvalls OK9960807
Elisa HameliusOK Linné537300
Regina KellyOK Linné782474
Elin LindTierps SOK1900805
Rebecka LindbergOK Roslagen790213
Lovisa LingforsOK Linné910722
Nicole LjungdahlOK Pan-Kristianstad940314
Kate MorrisonOK Linné1207323
Stina NilssonUmeå OK810018
Rebecka OlssonOK Linné812238
Samantha SaegerOK Linné1406136
Elin SjölanderOK Rodhen820605
Maria SjölanderOK Rodhen2089400
Gunilla SvärdIF Thor700326
Karna ThorssonOK Linné861119
Jenny WegmüllerOK Rodhen810831
Jenny WesterberghRasbo IK770409
Johanna ÖbergOK Linné960827
Camilla ÖhmanNTNUI880827

H21 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Rassmus AnderssonOK Linné7204057
Adrian AxemoHultsfreds OK984143
Magnus BjörkOK Rodhen9102619
David DahlgrenOK Linné2077522
Simon EklövOK Linné900304
Olof ErikssonOK Linné9403944
Johan HameliusOK Linné880919
Andreas HamneOK Roslagen30649
Torbjörn JacobssonOK Rodhen920619
Martin JanssonOK Rodhen924412
Pontus JohanssonOK Linné900214
Henrik JonssonOK Rodhen871992
Andreas KarlssonMariestads FK600002
Jesper Kullin AlfredssonLånghundra IF951012
Erik LindOK Linné1860625
Tommy LindbergOK Roslagen690725
Joel LännevallOK Roslagen8080116
Mattias OlofssonOK Enen9133379
Ken PeetersGöteborg-Majorna OK850817
Albin RidefeltOK Linné911123
Ruairi ShortOK Linné7734462
Ross SmithOK Linné1406131
Rasmus SteenOK Enen9507119
Benet TotusausBadalona Orientacio9776878
Mats TroengOK Linné780711
Oskar WallénOK Linné
Erik ÅhlinLånghundra IF1982021

H20 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Bobby BrahmLånghundra IF9971217
Daniel Carlson BjernaldOK Linné9427719
Viktor JanrikOK Linné9970524
Olle NilssonOK Linné977715

D18 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Sandra BoströmOK Linné9990602
Ellen BromanOK Roslagen9803120
Ellen FrostOK Roslagen9990709
Wilma GilleOK Roslagen9991115
Maria JanssonOK Linné427702
Carolina JonsellVallentuna-Össeby OL8491123
Anna KarlströmOK Linné9811191

H18 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Alexander AlnessLånghundra IF234862
Waldemar AnderssonLånghundra IF9980107
Johan EdenhamnLänna IF7042519
William ErnlundOK Linné9000800
Emil GrehnOK Rodhen9990829
Adam LiljaOK Enen981027
Theodor LindbergOK Enen404421
Tuve MöllerOK Linné980510
Daniel RönnqvistOK Linné9990819
Sandro SchmidOK Linné9101212

D16 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Astrid AnderVallentuna-Össeby OL600114
Agnes BromanOK Roslagen9008007
Felicia CedstedtVallentuna-Össeby OL900401
Sofia GidingVallentuna-Össeby OL9911133
Emma JanssonOK Linné7522687
Vendela JonsellVallentuna-Össeby OL8010710
Alva JonssonLånghundra IF7010223
Alva LindellIF Thor9000610
Anna LithellOK Linné441652
Kari LöeOK Linné445487
Klara MöllerOK Linné7001028
Anna NordströmSigtuna OK7202437
Malva SteenOK Enen9000523
Lina SvärdIF Thor9500885
Lotta WeyhenmeyerIF Thor7564375
Lovisa WigertzLånghundra IF9010302

H16 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Axel BergströmOK Rodhen9000320
Karl BrahmLånghundra IF9000819
Victor BylundIF Thor1320640
Hugo BäsénIF Thor551800
Erik HannrupIF Thor9990214
Andreas JohnsonSigtuna OK9000324
Emil JonsellIF Thor1551046
Axel Leijon ThorellLånghundra IF9981657
Gustaf MårsäterOK Linné9070806
Oscar PalmOK Linné437457
Arvid RoosOK Linné501691
Oskar StenviOK Linné1422441
Arvid UmegårdLånghundra IF431126

D14 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Emilia BergströmOK Rodhen9050000
Fanny CedstedtLånghundra IF2058890
Lovisa HambäckLånghundra IF9774732
Ellen HannrupIF Thor445887
Hanna JonsellIF Thor9442107
Elsa KarlssonIF Thor1431112
Cornelia KrafftLänna IF1030727
Ebba LindellIF Thor9020802
Emma LundbergOK Roslagen2058984
Joni Müller af UhrOK Linné1030512
Emma PalmOK Roslagen451734
Linn RistoOK Linné1030611
Malin SvenssonRånäs OK9031111
Agnes WeissLånghundra IF441126
Maja WilmarIF Thor1966071

H14 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Emil BoströmOK Linné9020326
Arvid BylundIF Thor1279018
Karl GrywenzOK Linné9101541
Pontus GustafssonOK Linné437464
Carl HenrikssonRånäs OK8020919
Gustav KüglerSigtuna OK8020831
John McLellandOK Rodhen449971
David MelinOK Rodhen9020205
Pelle NilssonOK Linné9997900
David NäslundOK Roslagen9030528
Kevin SjölanderOK Rodhen262124
Oskar SundblomRånäs OK8020319
Simon WahlnäsOK Linné263980
Albin WarvelinLånghundra IF7031030

D14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Hannah ÖrtlundRånäs OK36414

D12 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Ester BlomsterIF Thor217191
Lovisa BolanderSigtuna OK2089408
Sara EkströmOK Linné1050427
Klara HartOK Linné43947
Elsa HedinOK Linné9051104
Doris IkoVallentuna-Össeby OL42074
Edit JonssonLånghundra IF448448
Erica KarlssonOK Rodhen354265
Tove KarlssonOK Rodhen437383
Frida MelinOK Rodhen437386
Lisa NilssonOK Linné229720
Malin NilssonOK Linné452913
Alva OláRånäs OK8041005
Johanna RoosOK Linné437403
Ella ServinLånghundra IF2060807
Matilda ServinLånghundra IF2060734
Fannie SjölanderOK Rodhen443657
Alva SundblomRånäs OK8040201
Sara SundqvistLånghundra IF2058896
Vega SundstedtRasbo IK452273
Emelie SvärdIF Thor811000
Agnes Söllvander EklundOK Rodhen38202
Elsa Söllvander EklundOK Rodhen37702

H12 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Axel AnderssonIF Thor444248
David BerglundIF Thor428880
Viktor BoströmOK Linné9040819
Aron BromanLänna IF2106029
Love BylundIF Thor1977786
Rasmus ExellLänna IF9038824
Tomas FrömanOK Linné1050428
Axel GidlundOK Linné7201144
Jacob HenrikssonRånäs OK8040630
Elias JavehedVallentuna-Össeby OL9199919
Viktor JemthIF Thor452706
Edvin NilssonLånghundra IF2058875
Mathias NordlinderOK Linné1040314
Jakob NordströmSigtuna OK902918
Hugo NylundOK Linné2063788
Love UmegårdLånghundra IF448649
Elias WesterberghRasbo IK550411

H12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lucas BorellOK Linné2101548

D10 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Tora JonsellIF Thor452661
Felicia KrafftLänna IF1060731
Hanna OlmIF Thor364968
Ida PalmOK Linné2075482
Signe PalmOK Linné2075309
Sara RoosOK Linné502017
Elin SjöstedtLånghundra IF1032006
Nora Svedin JakobssonLånghundra IF21105
Alma WesselLänna IF9081108
Elin WiklundIF Thor2060835

H10 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Joel AhlbergOK Linné29738
John AnderssonRånäs OK452353
Filip BorellOK Linné14939
Viktor FischerOK Linné2085389
Eric HenrikssonRånäs OK8070325
Albin JemthIF Thor1061222
Valle LarssonIF Thor2065283
Lukas LindIF Thor1200407
Gustav LindbergOK Roslagen1080724
Viktor NilssonOK Linné2068876
Tor NylundOK Linné2077567
Olle PalmOK Linné2087110
Elis QuistbergIF Thor203962
Theo RistoOK Linné1071126
Jelmer SellingLänna IF402144
Gustav SvenssonRånäs OK259544
Arvid TögenmarkOK Linné9143476
Edvin TögenmarkOK Linné9092006
Alfred WesselLänna IF9100201
Alfons WesterberghRasbo IK880219
Emil ÅbergOK Linné43967
Hugo ÖrtlundRånäs OK226375

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jessica SöllvanderOK Rodhen9780501

D40 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa BergSigtuna OK25191
Sofie BergendahlIF Thor9834329
Karolina CederholmLänna IF446184
Maria ForsumVallentuna-Össeby OL740710
Louise JohanssonOK Roslagen262999
Lena KaskOK Linné417598
Sofia KrafftLänna IF451900
Ane LaugenOK Linné352781
Karin LindellIF Thor30386
Marie LyckebäckSigtuna OK2089422
Gabriella MelinOK Rodhen2041853
Helene NilssonOK Linné18645
Anna Karin OlmIF Thor41176
Annette RoosOK Linné38745
Pernilla SvedinLånghundra IF10503
Johanna WeissLånghundra IF420198

H40 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AnderssonLänna IF9974010
Jonas AnderssonIF Thor752597
Liutauras BileviciusOK Roslagen750120
Olof BorellOK Linné750303
Mats EdengrenVallentuna-Össeby OL38408
Jonas EklundOK Rodhen9721223
Peter GustafssonOK Linné205376
Pål JanssonOK Roslagen9586202
Andreas KrafftLänna IF646444
Johan KüglerSigtuna OK720102
Abel LedesmaXinoxano Orientació7207010
Fredrik LindellIF Thor30385
Mattias NilssonOK Linné7907034
Mika NumminenOK Linné9750123
Henrik RoosOK Linné37590
Jonas SellingLänna IF760724
Patrik ServinLånghundra IF431271
Mats WarvelinLånghundra IF2060858
Carl WennertorpOK Linné9740806
Johan WesterberghRasbo IK731115
Mats ÅbergOK Linné9939949

D45 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Ammie BerglundIF Thor428878
Yvonne GrehnOK Rodhen42144
Pia GuståsOK Linné441619
Josefine NordströmOK Triangeln921107
Anna SanderIF Thor28988
Evonne StrandOK Linné437408

H45 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf AngelsiööOK Linné9681203
Christer ArksandVallentuna-Össeby OL8412412
Håkan BerglundIF Thor9670825
Ulf BergströmOK Rodhen9710615
Klas BirgerssonLånghundra IF420200
Johan BlomsterIF Thor409501
Anders BoströmOK Linné1406186
Staffan BromanOK Roslagen2058955
Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL8230969
Andreas EhnIF Thor42642
Pontus GilleOK Roslagen9681029
Robert HartOK Linné43962
Johan JakobssonLånghundra IF25531
Per JemthIF Thor1711013
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL8111600
Joachim LandströmOK Linné1680510
Rickard Lauenborg EkmanOK Roslagen1690920
Ola LindIF Thor710922
Roger NilssonOK Linné2058227
Ulf NordströmOK Triangeln9680620
Daniel OlmIF Thor38911
Andreas PerssonRasbo IK7710428
Marcus PherssonOK Linné700202
John SolbreckLånghundra IF7012210
Patrik SteenOK Enen9670708
Staffan Jacobsson SvärdIF Thor7700814
Pär TögenmarkOK Linné9111777

D50 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Camilla AdlertegOK Enen9641214
Ingela AlnessLånghundra IF431128
Annika ArdellOK Rodhen630405
Anette ArksandVallentuna-Össeby OL650122
Katarina BengtssonLånghundra IF29536
Elsa BrahmLånghundra IF208590
Hillevi ErikssonOK Linné344510
Lena GrandinOK Linné430086
Helena GrennbergOK Linné7450569
Maria HartOK Linné43944
Cathrine JohanssonTierps SOK47346
Maria KvarnlöfOK Roslagen226554
Maria LännevallOK Roslagen8070863
Åsa Marknell DewittLänna IF253859
Lena NilssonOK Linné264803
Ann-Mari SilfverLånghundra IF259508
Dorothe SpillmannIF Thor622810
Eva SundgrenVallentuna-Össeby OL42241
Maria TibellLånghundra IF259006
Annette WigertzLånghundra IF259512

H50 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Per AndénHässleholms OK501805
Mats BäckströmOK Enen630214
Mikael BäsénIF Thor1100425
Per EdlundSigtuna OK7053624
Jonas GidingVallentuna-Össeby OL650714
Peter HambäckLånghundra IF9726138
Kenneth HermanssonSigtuna OK29827
Ola HultinOK Roslagen7731377
Thomas JanssonOK Roslagen631199
Mats JavehedVallentuna-Össeby OL12148
Magnus JohanssonLånghundra IF450659
Mats JonsellIF Thor1551045
Thomas KällbergOK Roslagen1131164
Rolf LarssonOK Linné17462
Peter LindbergOK Roslagen25528
Johan MöllerOK Linné409794
Stefan NilssonOK Linné264802
Matti NylundSigtuna OK427021
Kjell RistoOK Linné2061493
Bo StrandOK Linné209640
Anders SöderbärgOK Roslagen253699
Per-Olov WedinIF Thor660614
Sven WigertzLånghundra IF950524
Björn ÖbergRyda SK9996633

D55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Helena EkbrinkIF Thor7140857
Karin JanssonOK Rodhen262114
Anna-Sofie LundmanOK Roslagen7034767
Brita NilssonOK Linné234925
Inger SkantzLänna IF226970
Marie ÖhmanVallentuna-Össeby OL610927

H55 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Tommy BergerGävle OK580325
Per EdenhamnLänna IF7611023
Peter EklövOK Linné350598
Christer ErikssonTierps SOK47371
Tommy HolmérVäsby OK886634
Lars-Olof JanssonOK Linné342759
Pär JanssonIF Thor7140858
Thomas JanssonLänna IF7006123
Lars LundinTierps SOK443795
Mats LundmanOK Roslagen9795757
Torbjörn LännevallOK Roslagen610220
Per-Olof OlofssonSigtuna OK580416
Tryggve RönnqvistOK Linné345306
Johan SjööNorbergs OK423468
Björn SöderbäckOK Linné2058161
Magnus ThorOK Bävern1505055
Mats TibellLånghundra IF9101533
Tommy ÅhmanLånghundra IF29529

D60 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Marita BergSigtuna OK25190
Birgitta BillstamJärfälla OK451625
Eva ElnerudSigtuna OK354309
Britt-Marie ErikssonOK Rodhen851427
Christina HjertsonOK Linné520915
Gunlis LarssonOK Enen8092848
Kristina WåhlinOK Enen520214

H60 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonAttunda OK36102
Stig AnderssonOK Linné9520314
Anders ErikssonVallentuna-Össeby OL612490
Göran FalkIF Thor9037955
Andreas HjertsonOK Linné560523
Anders KarlssonOK Linné1470526
Lars LandströmLånghundra IF259501
Reinhold LenneboIF Thor2058940
Svend Erik MathiassenOK Linné540123
Peter SundgrenVallentuna-Össeby OL9530729

D65 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina ErikssonLänna IF347290
Ylva NilssonVallentuna-Össeby OL37916
Ewa NordlundLänna IF36528
Agneta Pihl SkoogEnköpings AIF264812
Marianne SellgrenSigtuna OK902980
Ingrid SjölanderOK Rodhen7500531

H65 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Leif AlmtorpLånghundra IF2062173
Lars-Erik HermanssonOK Linné43985
Tommy HöglundLånghundra IF448637
Kjell JanssonLånghundra IF347037
Leonard JanssonRasbo IK37913
Jan JohanssonIF Thor449765
Gunnar KvarnerudLänna IF36933
Kenneth LarssonOK Enen8232429
Lars Erik OrvendalHeby AIF342824
Torsten PetterssonLånghundra IF259504
Bengt-Göran StjernaLänna IF7036350
Lars WestinVallentuna-Össeby OL37944
Per-Erik WåhlbergOK Linné592177
Tommy WåhlinOK Enen580115
Tomas ÅhgrenLånghundra IF770728

D70 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Dagny GustavssonSigtuna OK10560
Caje JacobssonIF Thor27601
Birgitta KlangLånghundra IF2062149
Birgitta NorlinRimbo SOK405416
Gun-Inger SahlbergLånghundra IF655655
Elke WilkeTierps SOK443708

H70 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Leif BergSigtuna OK9887353
Anders EdlingOK Linné2065357
Leif ErikssonHeby AIF403103
Sören ErikssonLänna IF37314
Bengt FribergJärfälla OK42396
Hans HolmbergVallentuna-Össeby OL42247
Conny HusénOK Roslagen38301
Göran JanssonOK Triangeln402750
Lars-Erik KarlssonRasbo IK355521
Uno KarlssonHäverödals SK208890
Leif NordlundLänna IF600914
Sven-Olov NorlinRimbo SOK2089178
Sven PihlEnköpings AIF264813
Thord RådbergOK Roslagen253786
Hans SahlbergLånghundra IF29526
Anders SellgrenSigtuna OK449535
Ulf SkogtjärnOK Linné503538
Mats TörngrenOK Linné262109
Bengt-Olov TörnqvistSigtuna OK441511
Sören WingeUpsala IF352789

D75 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie BengtssonOK Linné419610
Birgitta ErikssonLänna IF36013
Margaretha NyströmLänna IF36280
Eva von HeijneSigtuna OK12315

H75 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Per-Olov AnderssonOK Linné409787
Per-Urban BengtssonOK Linné37555
Kurt BoströmOK Linné7207651
Martin EngqvistUpsala IF209603
Staffan GanteliusVallentuna-Össeby OL239273
Sven JacobssonIF Thor27602
Lennart JanssonHäverödals SK44051
Stig JaremalmVallentuna-Össeby OL9010911
Bertil KarlssonOK Linné1470541
Jan-Olof MalmSigtuna OK25189
Roine MattssonHäverödals SK44041
Ulf ÅströmOK Roslagen2083840

H80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Stig RoosOK Linné42471

H85 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ragnar AnderssonHäverödals SK44039

U1 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Dea AlomerovicOK Linné
Diana AlomerovicOK Linné22049
Lovisa FischerOK Linné2104052
Dagny IkoVallentuna-Össeby OL354152
Oskar LindIF Thor203982
Jonas PalmOK Linné2088907
Ylva SjöstedtLånghundra IF2089126
Marike StäglichOK Linné9071210
Julia WiklundIF Thor2107121
Anton ÅbergOK Linné39949

U2 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Elis HanssonIF Thor452507
Rickard JemthIF Thor1080608
Jeff JärlundHäverödals SK44056
Ossian OláRånäs OK226480
Theodor Von SethIF Thor2088567
Alfred WåhlinHäverödals SK229664

Öppen motion 3 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Klara FischerOK Linné
Eva PalmOK Linné2089315
Katarina SellingLänna IF
Maria SjööNorbergs OK501582
Hedvig SundstedtRasbo IK452248

Öppen motion 5 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Sofie JemthIF Thor1710327
Andrea JonssonLånghundra IF2058873
Magnus MartinellOK Linné2089042
Daniel PalmOK Linné2089464
Karin PalmOK Linné448502

Öppen motion 7 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ida SundstedtRasbo IK452218

Öppen motion 8 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Nic KruysIF Thor259290

Annonser