Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Slottssprinten 2-mannastafett, sprint

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisationDölj laguppställningar

Tävlingens namn: Slottssprinten 2-mannastafett, sprint
Arrangörsorganisation: Sigtuna OK
Datum: lördag 11 juni 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 156 anmälda lag.

HD20 (9)

NamnLaguppställning
Gustavsbergs OK 1
1Paulina Alzén2066527
2Sebastian Lindblom1320044
OK Linné 1
1Emil Åberg43967
2Edvin Tögenmark9092006
OK Linné 2
1Svante Nelander2088424
2Joel Ahlberg29738
OK Linné 3
1Arvid Tögenmark9143476
2Viktor Nilsson2068876
Rånäs OK 1
1Gustav Svensson259544
2Hugo Örtlund226375
Sigtuna OK 1
1Alva Strömland452560
2Maja Lyckebäck2078120
Tullinge SK 1
1Axel Trofast7300272
2Hilda Trofast2060762
Täby OK 1
1
2Ella Lindqvist2060745
Täby OK 2
1Erik Balck9102096
2Fredrika Nordquist1040315

HD90 (17)

NamnLaguppställning
Attunda OK 1
1Fredrik Stenebo39715
2Fredrik Sone701112
Attunda OK 2
1Ulrik Ivers7691127
2Nina Ivers7700211
Bromma-Vällingby SOK 1
1Ola Carlén2062028
2Mattias Berglund2077350
Gustavsbergs OK 1
1Peter Landén2063815
2Magnus Lindblom1976265
Gustavsbergs OK 2
1Jonatan Lindell9670322
2Anna Lindell16933
IF Thor 1
1Jonas Andersson752597
2Ammie Berglund428878
IFK Enskede 1
1Katarina Rundström1690625
2Per Forsberg680510
IFK Lidingö SOK 1
1Johan Sällfors9710206
2Ingemar Stenbeck2083842
Länna IF 1
1Robert Alm38719
2Ann-Sofie Edenhamn345177
Länna IF 2
1Karolina Andersson446184
2Åsa Marknell Dewitt253859
Ockelbo OK / Rehns BK 1
1Bengt A Persson29092
2Jonas Erlandsson10245
OK Södertörn / Attunda OK 3
1Lena Erlandsson8026021
2452340
Rånäs OK 1
1Peter Olá29522
2Jesper Henriksson9988574
Rånäs OK 2
1Anders Ohlin640509
2Marica Tynell701229
Skarpnäcks OL 2
1Fanny Deckner36042
2Gunnar Johansson570426
Täby OK 1
1Harald Hedenlund2101647
2Viktoria Hedenlund442214
Väsby OK 1
1Maria Cole660430
2Jonas Karlsson7770630

HD110 (15)

NamnLaguppställning
Gustavsbergs OK 1
1Anneli Lindqvist682488
2Ulf Burman582205
IBM-Klubben / Rånäs OK 1
1Eddie Bjärrenholt501727
2Jan-Olof Wåhlberg1399788
Korsnäs IF OK 1
1Svante Lindgren571202
2Mats Jönsson9610407
Långhundra IF 1
1Kjell Jansson347037
2Tommy Höglund448637
Länna IF 1
1Carina Hammarling630716
2Claes Hammarling993061
Norbergs OK / Väsby OK 2
1Roger Tinglöf426795
2Johan Sjöö423468
OK Klemmingen 1
1Göran Svärd9490730
2Monica Svärd9520326
OK Linné / OK Hedströmmen 1
1Per-Erik Wåhlberg592177
2Ulf Kjellin670212
Rånäs OK 2
1Leif Erik Karlsson9500302
2Agneta Karlsson9630107
Rånäs OK 3
1Hans Ohlin36964
2Monica Ohlin38503
Sala OK 1
1Göran Larsson9501209
2Lena Larsson9571015
Solna OK 1
1Annika Svensson409781
2Jan Bojling19204
Täby OK 1
1Göran Hansson504250
2Johan Palmgren887880
Vallentuna-Össeby OL 1
1Christina Sälgblad38390
2Claes Landqvist38355
Väsby OK 1
1Ulla Gummeson41918
2Per-Åke Carlenstam640116

D24 (12)

NamnLaguppställning
Gustavsbergs OK 1
1Sofie Lindell840904
2Louise Lindell9030417
Långhundra IF 1
1Edit Jonsson448448
2Ella Servin2060807
Långhundra IF 2
1Clara Spets2088996
2Ida Warvelin560903
OK Linné 1
1Elsa Hedin9051104
2Lisa Nilsson229720
OK Linné 2
1Malin Nilsson452913
2Nadine Huss Landström1050516
OK Linné 3
1Sara Roos502017
2Johanna Roos437403
Rånäs OK 1
1Alva Olá8041005
2Alva Sundblom8040201
Sala OK 1
1Linnea Ehnberg354147
2Emelie Engvall1602160
Sigtuna OK 1
1Malin Edman448741
2Elin Fornander448726
Sigtuna OK 2
1Alicia Bohman448543
2Hanna Kügler427024
Väsby OK 1
1Wilma Josefsson1041225
2Linnéa Karlsson7770820
Väsby OK 2
1Moa Johansson2062036
2Wilma Anterud440840

D28 (7)

NamnLaguppställning
Attunda OK 1
1Maja Sandvik41771
2Märta Sandvik12111
IFK Lidingö SOK 1
1Signe Hillerhag2067103
2Agnes Damberg2058165
IFK Lidingö SOK 2
1Amelie Rajan2025182
2Lisa Thunell2066551
IFK Lidingö SOK 3
1Ella Broquist2093284
2Maja Lilja7150527
Långhundra IF 1
1Fanny Cedstedt2058890
2Agnes Weiss441126
Rånäs OK 1
1Malin Svensson9031111
2Hannah Örtlund36414
Täby OK 1
1Petronella Hedenlund442211
2Malin Hansson9021028

D32 (6)

NamnLaguppställning
OK Roslagen / IFK Lidingö SOK 1
1Agnes Broman9008007
2Julia Rajan9000510
Sigtuna OK / IFK Mora OK 1
1Anna Nordström7202437
2Sofia Berglund9991028
Skarpnäcks OL 1
1Frida Arnesson450220
2Inez Eklund7845585
Täby OK / Avesta OK 1
1Nickolina Hedenlund9010115
2Julia Wanner9010305
Täby OK 2
1Josefine Andersson2089187
2Ellen Skuncke9001208
Västerbergslagens OL 1
1Lisa Vogt452623
2Alva Rytther9000529

H24 (17)

NamnLaguppställning
Attunda OK 1
1Viktor Sone403587
2Marcus Stenebo448450
Attunda OK 2
1Svante Sandvik330727
2Elis Ivers7040211
Gustavsbergs OK 1
1Lucas Alzén2066534
2Rasmus Lindblom1620044
IF Thor 1
1David Berglund428880
2Viktor Jemth452706
IF Thor 2
1Love Bylund1977786
2Axel Andersson444248
Långhundra IF 1
1Albin Warvelin7031030
2Love Umegård448649
Långhundra IF 2
1Edvin Nilsson2058875
2Simon Spets2088997
OK Linné 1
1Mathias Nordlinder1040314
2Tomas Fröman1050428
OK Södertörn 1
1Björn Renner2078279
2Niklas Erlandsson450742
Rasbo IK 1
1Alfons Westerbergh880219
2Elias Westerbergh550411
Sigtuna OK 1
1William Leijonspjuth2093256
2Elias Strömland452511
Sigtuna OK 2
1Gustav Lyckebäck448738
2Jakob Nordström902918
Skarpnäcks OL 1
1Måns Edgren7206803
2Justus Arenander2088402
Täby OK 1
1Villehart Frölid9070906
2Filip Lindqvist9659493
Täby OK 2
1Arvid Hedenlund442201
2Emelie Holmström1290607
Täby OK 3
1Noa Helgars2060839
2Axel Balck9101167
Väsby OK 1
1Emil Anterud43020
2Oliver Rosander450238

H28 (9)

NamnLaguppställning
Attunda OK 1
1Emil Sone41772
2Olle Pettersson Gradin450052
IFK Enskede 1
1Elis Forsberg Rundström1240517
2Nils Forsberg Rundström1225057
IFK Enskede 2
1Ludde Blom2078162
2Pontus Axell2089374
IFK Lidingö SOK 1
1Ludvig Jarlemark2081952
2Simon Lilja7020413
Rånäs OK 1
1Carl Henriksson8020919
2Oskar Sundblom8020319
Rånäs OK 2
1Jacob Henriksson8040630
2William Adamsson208510
Sundbybergs IK / OK Ravinen 1
1Olle Kallur530826
2Eskil Widehag7030602
Täby OK / Järfälla OK 1
1Axel Målargård9101920
2Manne Hammarberg8020616
Täby OK 2
1Fredrik Hansson9010428
2Otto Balck9101168

H32 (4)

NamnLaguppställning
Långhundra IF 1
1Albin Forsberg36432
2Axel Leijon Thorell9981657
Sigtuna OK 1
1Gustav Kügler442051
2Andreas Johnson9000324
Väsby OK 1
1Robert Cole7198320
2Emil Karlsson7770930
Väsby OK 2
1Samuel Kyletoft7001129
2Sebastian Torgerstad9031017

Dam-Öppen (7)

NamnLaguppställning
Gustavsbergs OK 1
1Angelica Lindblom770811
2Cecilia Alzén1070402
IF Thor 1
1Alva Lindell9000610
2Karin Lindell30386
IFK Lidingö SOK 1
1Teija Leppinen15126
2Mia Hillerhag2066583
IFK Lidingö SOK 2
1Karolina Bjärnlid2050711
2Ebba Ganslandt2025188
OK Linné 1
1Kate Morrison1207323
2Catherine Taylor8908110
OK Linné 2
1Elisa Hamelius537300
2Samantha Saeger1406136
OK Linné 3
1Karna Thorsson861119
2Johanna Ragvald860912

Herr-Öppen (19)

NamnLaguppställning
Bromma-Vällingby SOK 1
1Tim Sandgren8448924
2Simon Sandgren8388704
IF Thor 1
1Hugo Bäsén551800
2Mikael Bäsén650502
IFK Lidingö SOK 1
1Sixten Hillerhag2063876
2Måns Tistad227387
Järfälla OK 1
1Mark Åkesson2083847
2Jesper Åkesson2800765
Järfälla OK 2
1Anton Mörkfors2050719
2Leif Mörkfors2067139
Köping-Kolsva OK 1
1Cristian Larsson860713
2Johan Celander7890325
Långhundra IF 1
1Conny Forsberg601337
2Anton Forsberg931302
Länna IF 1
1Johan Edenhamn7042519
2Nicklas DeWitt7971211
OK Hällen 1
1Hugo Kindborn7030129
2Mikael Kindborn7620919
OK Linné 1
1Mats Åberg9939949
2Pär Tögenmark9111777
OK Ravinen 1
1Martin Rinnbäck500801
2Ove Rinnbäck640326
OK Ravinen 2
1Johan Hörnfeldt7730408
2Melker Hörnfeldt1010728
OK Ravinen 3
1Johnny Rahlén553993
2Yngve Rahlén961027
OK Rodhen / IFK Mora OK 1
1Emil Grehn9990829
2Gustaf Berglund9980504
OK Älme / Järla Orientering 1
1Oscar Björck9930812
2Johan Björck9926040
Sala OK 1
1Johan Engvall37674
2Daniel Carlgren1602158
Sundbybergs IK 1
1Niklas Carlsson1425172
2Kristoffer Tengroth8000330
Täby OK 1
1Joakim Helgars42402
2Johan Lindqvist9569169
Västerås SOK 1
1Sixten Törnqvist9000522
2Stefan Törnqvist439912

Mix-Öppen (27)

NamnLaguppställning
Alfta-Ösa OK / IFK Mora OK 1
1Katarina Svahn900722
2Olov Ericson901409
Attunda OK 1
1Anna Gerhardsson1452011
2Lars Gerhardsson9600801
Attunda OK 2
1Birgitta Nyberg452375
2Christoffer Norrman8111888
IF Thor 1
1Rebecka Hoppe7960226
2Magnus Hoppe630202
IF Thor 2
1Fredrik Lindell30385
2Ebba Lindell9020802
IFK Lidingö SOK 1
1Mia Lilja7670204
2Pär Lilja7720406
IFK Mora OK 2
1Jonna Pettersson9001055
2Carl Magnusson9890113
Järfälla OK 1
1Joakim Östblom29932
2Stella Östblom2063840
Järfälla OK 2
1Noel Waldenfjord652000
2Rebecca Waldenfjord9981017
Köping-Kolsva OK / NTNUI 3
1Thomas Ek747500
2Kristine Fjellanger9200679
Köping-Kolsva OK 1
1Jonas Vikström822223
2Anna Birkestål9910527
Köping-Kolsva OK 2
1Marcus Ek830425
2Linn Engman18906
Långhundra IF 1
1Klas Birgersson44389
2Johanna Weiss420198
Långhundra IF 2
1Peter Hambäck9726138
2Lovisa Hambäck9774732
Långhundra IF 3
1Heidi Warvelin452692
2Mats Warvelin2060858
Långhundra IF 4
1Lovisa Wigertz9010302
2Fredrik Wigertz9950524
Långhundra IF 5
1Annette Wigertz259512
2Sven Wigertz950524
Långhundra IF 6
1Andrea Jonsson2058873
2Alva Jonsson7010223
Långhundra IF 7
1Lisa Lundberg2088968
2Jonas Spets2088978
OK Enen 1
1Lennart Eriksson12532
2Barbro Melvinger10774
OK Linné 1
1Cécile Foltzer7212517
2Arvid Roos501691
OK Linné 2
1Henrik Roos37590
2Annette Roos38745
OK Linné 3
1Anita Grahn419635
2Erland Fischer419636
OK Rodhen 1
1Karin Jansson262114
2Emil Jansson262116
Rasbo IK 1
1Jenny Westerbergh770409
2Johan Westerbergh731115
Sala OK 1
1Inger Lund9430516
2Mats Eriksson9127391
Täby OK 1
1Gustaf Hofstedt9041028
2Ida Hofstedt9020320

Motion-Öppen (7)

NamnLaguppställning
Attunda OK 1
1Maria Von Schmalensée731088
2Greta Sandvik36496
Degerfors OK / Norbergs OK 1
1Kristina Tinglöf9101403
2Maria Ahlberg501582
Gustavsbergs OK 1
1Hampus Alzén2050736
2Fredrik Alzén1975112
Järfälla OK 1
1Amanda Mörkfors444790
2Moa Höök2077217
Sigtuna OK 1
1Teodor Uddmäre930313
2Felix Wilhelm452521
Skarpnäcks OL 2
1Karolina Bergh Papasikas2089370
2Nikiforos Papasikas9868671
Tumba-Mälarhöjden OK 1
1Siri Rosengren2057296
2Jenny Rosengren2063872

Annonser