Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till O-Ringen AXA-stafetten

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisationDölj laguppställningar

Tävlingens namn: O-Ringen AXA-stafetten
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: lördag 23 juli 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 57 anmälda lag.

AXA-stafetten (57)

NamnLaguppställning
Akershus og Oslo orienteringskrets 1
1Ragne Wiklund899003
2Konelius Kriszat-Løvfald9110902
3Oda Scheele99925400
4Sander Arntzen9101844
Akershus og Oslo orienteringskrets 2
1Ingrid Gylterud Kvålsgard7202462
2Mikkel Katla9102592
3Pia Young Vik681862
4Halvor Tørnqvist Halden7203401
Blekinge OF 1
1Hanna Johannesson9812368
2Arvid Kronmar7021219
3Elin Emilsson620202
4Love Carlsson7202474
Blekinge OF 2
1Ebba Berglin7010812
2Klara Andersson1060302
3Ella Söderberg631001
4Anton Gliveson539906
Bohuslän-Dals OF 1
1Erika Källvik Leufvén9000089
2Arvid Aronsson1020312
3Ebba Lind9020220
4Sofia Johansson9000811
Bohuslän-Dals OF 2
1Johanna Källvik Leufvén9004388
2Isak Olsson1020302
3Clara Johansson9100302
4Erik Lund403960
Buskerud o-krets 1
1Jenny Baklid9200848
2Atle Nikolai Wøllo1404076
3Mathilde Sæter Flesseberg421754
4Aslak Heimdal9020600
Buskerud o-krets 2
1Andrea Ranvik9111444
2Rolf Haug421756
3Marie Kvarme8450773
4Nikolai Nordhaug970802
Dalarnas OF 1
1Tilda Östberg8010505
2Mattias Östberg9010505
3Vendela Söderqvist9431432
4Viktor Svensk713010
Dalarnas OF 2
1Ella Olsson9839280
2Erik Brandt352943
3Tilda Golsäter1470518
4Johannes Öhgren551144
Gästriklands OF 1
1Moa Karlsson9011126
2Felix Silver1577026
3Cornelia Ivarsson1200203
4Rasmus Täck9000325
Gästriklands OF 2
1Louise Lindström9000428
2Linus Täck9020501
3Emma Lilje9020128
4Jakob Sjöberg510415
Göteborgs OF 1
1Moa Sjöberg1973080
2Casper Skepp9030217
3Märta Ljungberg9020219
4Samuel Pihlström9010308
Göteborgs OF 2
1Kajsa Rask9001125
2Rasmus Johansson Fjordside9020828
3Hanna Gabrielsson9020321
4Elias Ljungqvist7750778
Hallands OF 1
1Elvira Wildheim640055
2Jesper Johansson8020430
3Klara Persson9101418
4Filip Bengtsson8001337
Hallands OF 2
1Evelina Olsson9010610
2Albin Persson9020522
3Thilda Seldén7204901
4Tim Johansson9000420
Hangzhou No.2 Middle School (DEER-O) 1
1Shengnan Hong214824
2Qiwei Shan214805
3Qiming Zhang214813
4Kuo Guan214898
Hälsinglands OF 1
1Ronja Hugg9101869
2Elis Sandberg2075202
3Frida Andersson1570939
4Albin Andersson1882740
IF Minken / IK Falken / Malax IF 1
1Emma Holmback
2Emil Jansson
3Linnéa Granlund
4Hannes Kullman
IK Grane Arendal Orientering / Aust-Agder O-krets / Hisøy OK / Vegårshei IL 1
1Malin Hauge8288888
2Magnus Fossum7200350
3Lise Mikkelsen1886452
4Anders Vestøl820529
Jämtland-Härjedalens OF 1
1Agnes Mattsson2081884
2Tor Rönnestrand1234567
3Greta Blücher2081801
4Måns Eriksson2085555
Jämtland-Härjedalens OF 2
1Hanna Lidström-Hultén1409858
2Axel Hedström1970041
3Ester Olofsson2077317
4David Lidström-Hultén1409857
Lynx / Espoon Suunta / Hyvinkään Rasti 2
1Elisa Ståhlberg8636156
2Matias Maronen9102022
3Salla Norrbacka
4Antti Sorsa
Lynx / Hämeenlinnan Suunnistajat / Ounasvaaran Hiihtoseura 1
1Sanni Prittinen
2Matias Koponen9071003
3Ansa-Lotta Ojanaho9000097
4Karim Mbembela1406406
Medelpads OF 1
1Frida Vikström431060
2Oskar Vikström439804
3Tove Ericsson449494
4Nils Lundgren9000707
Medelpads OF 2
1Kajsa Lindqvist449302
2Hannes Lindahl1020703
3Julia Nordlander2050778
4Björn Johansson350535
Nord-Trøndelag o-krets 1
1Vibeke Kvistad Dengerud
2Tobias Alstad
3Linnea Munkeby
4Audun Wanvik Haugen7206808
Nord-Trøndelag o-krets 2
1Mari Kilskar Grevskott
2Trym Nergård Rønning
3Trude Markhus449917
4Tore Markhus881408
Norrbottens OF 1
1Anna Andersson933288
2Tobias Snell8480848
3Hanna Lundberg9020716
4Gabriel Larsson9110200
Norrbottens OF 2
1Hanna Svanberg7010421
2Victor Berglund2800645
3Tina Ylipää7020409
4Kalle Tuuri7000255
Rogaland o-krets 1
1Janne Tjørhom Aasheim445277
2Tobias Rødde430100
3Sara Nystrøm Olsen2059642
4Sølve Wathne184085
Skånes OF 1
1Irmalinn Nilsson565432
2Melker Andersson9921006
3Nellie Rydlund442363
4Simon Harden649447
Skånes OF 2
1Lovisa Weiden448767
2Loke Hedberg9031205
3Tea Markholm7725257
4Ludvig Hallabro8629809
Smålands OF 1
1Isa Envall680329
2Karl Petersén7020210
3Emma Ling9005262
4Emil Auselius9000516
Smålands OF 2
1Sara Granstedt900718
2Axel Elmblad8200206
3Evelina Svensson Finndahl930108
4Filip Rosjö9001122
Stockholms OF 1
1Tilde Backlund9010218
2Johan Lundbäck952765
3Kajsa Bogren7020226
4Kristoffer Tengroth8000330
Stockholms OF 2
1Hanna Lagerberg500531
2Lukas Werner7766551
3Smilla Mogensen438673
4Elias Tidevall2048632
Södermanlands OF 1
1Amanda Kleijn2060888
2David Borg9200690
3Malin Bierfeldt702123
4Philip Carlsson9010814
Södermanlands OF 2
1Frida Zeijlon9000815
2Karl Lundin7023003
3Sofia Wigle2057272
4William Nilsson9000210
Sør-Trøndelag o-krets 1
1Lene Berg Hanssen7207286
2Einar Eide990927
3Marie Nielsen Solberg
4Petter Liabakk Eriksen450003
Upplands OF 1
1Agnes Broman9008007
2Karl Grywenz9101541
3Ebba Lindell9020802
4Erik Hannrup431091
Upplands OF 2
1Lovisa Wigertz9010302
2Emil Boström9020326
3Lovisa Hambäck9774732
4Hugo Bäsén551800
Värmlands OF 1
1Frida Johansson600218
2Rasmus Pettersson1559185
3Lova Perman8030424
4Oskar Nyman747574
Värmlands OF 2
1Elin Lindblad578680
2Mattias Hansson7030215
3Nora Holmgård920716
4Jonathan Uller8000602
Västerbottens OF 1
1Magdalena Nilsson2062119
2Isak Lundholm1440991
3Evelina Nilsson2062187
4Emil Hornliden897404
Västerbottens OF 2
1Kristina Fridman226234
2Rasmus Eriksson7030529
3Ester Laudon419676
4Erik Kärrlander897401
Västergötlands OF 1
1Alva Sonesson9439473
2Lukas Larsson7588588
3Lisa Åkesson530108
4Daniel Bogren9000224
Västergötlands OF 2
1Ellen Blennow510708
2Johan Mårtensson9030615
3Alma Hjertberg9022828
4Alfred Pettersson520110
Västmanlands OF 1
1Elin Dahlmark9102158
2Kalle Åkerman Sjöström9021333
3Klara Åkerman Sjöström9031028
4Fredrik Hamrefors9000319
Västmanlands OF 2
1Johanna Breivold9000906
2Emil Ahlström7020125
3Elin Lindberg441007
4Sixten Törnqvist9000522
ZVOC 1
1Arta Renāte Rulle9200826
2Jēkabs Ločmelis2063958
3Anna Emīlija Suta9200794
4Pauls Alberings9200791
Ångermanlands OF 1
1Elin Edström448384
2Seth Borglund954545
3Amelie Josefsson36425
4Benjamin Näslund2800373
Ångermanlands OF 2
1Tilde Engberg448385
2Linus Dahlberg9030511
3Elin Forsgren1506070
4Isak Eriksson8431109
Örebro Läns OF 1
1Elin Schagerström228071
2Valter Pettersson1020817
3Sofie Franzén9020511
4Melker Forsberg9121121
Örebro Läns OF 2
1Lisa Hallmén9010519
2Linus Malm7020610
3Lovisa Gustafsson9020325
4Johannes Green1222441
Östergötlands OF 1
1Tove Pettersson9010211
2Mattis Nilsson8291102
3Kerstin Ljungemyr437289
4Arvid Westerberg500309
Östergötlands OF 2
1Tove Ekström7445342
2Sverre Röjgård9030331
3Alva Svensk7030201
4Viktor Waernqvist8010211

Annonser