Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Vintercup, Pan-Kristianstad

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Vintercup, Pan-Kristianstad
Arrangörsorganisation: OK Pan-Kristianstad
Datum: lördag 26 december 2015

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 117 anmälda deltagare.

5 banor (10)

NamnOrganisationBricknummer
Tommy HautopOK Pan-Kristianstad426985
Raul HindovLunds OK501241
Mattias JohanssonIFK Mora OK9000410
Jakob LööfMalungs OK Skogsmårdarna525625
Fredrik NilssonOK Pan-Kristianstad920803
Martin NilssonMalungs OK Skogsmårdarna959697
Niklas NilssonHärlövs IF9670724
Niklas OlofssonOK Pan-Kristianstad9159159
Magnus OscarssonSøllerød OK9999921
Johan WennermarkOK Skogsfalken970121

4 banor (12)

NamnOrganisationBricknummer
Elin CarlssonOK Pan-Kristianstad962608
Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad533251
Ulla EngelbyOK Pan-Kristianstad540609
Håkan ErikssonHästveda OK670630
Ludvig HallabroHässleholms OK8629809
Björn KarlssonOK Denseln700711
Joel KristianssonSkåneslättens OL940833
Hampus LarssonFK Göingarna9709021
Thomas NajvikOK Pan-Kristianstad681127
Bengt OlssonEslövs FK630912
Magnus TenghagenHärlövs IF683614
Fredrik WennermarkOK Skogsfalken942310

3 banor (38)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonOK Pan-Kristianstad990213
Susanne AnderssonOK Pan-Kristianstad711011
Carl AspegrenTormestorps IF435796
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad660818
Marie EngOK Pan-Kristianstad780721
Richard EngOK Pan-Kristianstad757808
Emilia EngelOK Ravinen9010304
Jonny EngelOK Ravinen
Simon EngelHässleholms OK941011
Yngve ErnstssonFK Göingarna26640
Eva Folkesson LööfOK Pan-Kristianstad29773
Pär FridsellOK Pan-Kristianstad19060
Lars HallabroHässleholms OK630108
Hans-Inge HanssonFrosta OK28739
Ann-Charlotte JensenHässleholms OK1662900
Håkan JönssonOK Pan-Kristianstad340179
Jens KastenssonValbonne SAO616304
Kenneth LindborgHässleholms OK2050839
Bengt LinussonFK Åsen253822
Michaela LundellOK Österåker2060831
Algot NajvikOK Pan-Kristianstad931227
Irmalinn NilssonHärlövs IF565432
Tomas NilssonHässleholms OK640831
Johnny NimvikLunds OK620325
Jörgen OlssonOK Pan-Kristianstad420173
Hanna PerssonGöteborg-Majorna OK790104
Hans PerssonAndrarums IF240950
Ingemar PerssonGamleby OK530318
Lars PerssonOK Skogsfalken340644
Vilma PerssonOK Skogsfalken980813
Kjell-Erik StåhlOK Pan-Kristianstad208950
Britt-Marie SvenssonOK Pan-Kristianstad19372
Lars SäfströmOK Pan-Kristianstad26693
Maja TenghagenHärlövs IF239855
Carina ThynellHärlövs IF9497731
Kajsa ToftnerOK Kompassen1664264
Mats ToftnerOK Kompassen2052707
Maria TuressonHärlövs IF445323

2 banor (42)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Katrin AlmquistFK Göingarna446071
Emelie AnderssonHässleholms OK41633
Gustav AnderssonOK Pan-Kristianstad1040717
Helena AnderssonHärlövs IF1681207
Matts AnderssonHässleholms OK25480
Melker AnderssonOK Pan-Kristianstad521006
Yvonne AnderssonHässleholms OK25491
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK19571
Britt-Marie BengtssonFK Åsen620228
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10711
Eleonore BjerstedtHässleholms OK41632
Joel BjerstedtHässleholms OK810318
Camilla CarlssonHärlövs IF682312
Elinor DelinOK Pan-Kristianstad990428
Annika EngelHässleholms OK660812
Camilla EngelOK Ravinen716091
Mattis ErnstssonFK Göingarna950022
Wiveka ErnstssonFK Göingarna26659
Christer GrönbladHärlövs IF445369
Gunilla GrönbladHärlövs IF445397
Mia HallabroHässleholms OK253753
Peter HeldFK Åsen343284
Tommy HeldFK Åsen15911
Jesper HåkanssonFK Göingarna1008402
Kajsa JönssonOK Pan-Kristianstad340178
Susanne KarlssonOK Denseln740308
Lotta KastenssonValbonne SAO636106
Helena KristianssonHässleholms OK7681220
Elinor LindelöwHärlövs IF404176
Fredrik LundellOK Österåker2093414
Leif MalmMarkaryds FK555448
Anna MobergFK Göingarna1500403
Jon MobergFK Göingarna1501004
Helen NilssonHärlövs IF500918
Melvin NilssonHärlövs IF513513
Rolf OhrlanderOK Pan-Kristianstad259132
Ingvar PerssonFK Åsen7451005
Lena PerssonGamleby OK16756
Thomas PerssonOK Pan-Kristianstad2095592
Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad354710
Marie SvenssonFK Åsen452401
Torgny ÅstedtHärlövs IF2063786

1 bana (2)

NamnOrganisationBricknummer
Maria DelinOK Pan-Kristianstad234451
Ebba ThuressonOK Pan-Kristianstad259282

Gul bana (8)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen AnderssonOK Pan-Kristianstad1060803
Olivia EngelOK Ravinen990509
Anna-Lisa HanssonOK Pan-Kristianstad28667
Margareta HeldFK Åsen15910
Viktor HenmyrOK Vilse 879860706
Simon LundellOK Österåker2060825
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK1396116
Axel TenghagenHärlövs IF404177

Vit bana (5)

NamnOrganisationBricknummer
Axel DüringHärlövs IF1040119
Isak EngOK Pan-Kristianstad29771
Anton HeldFK Åsen204906
Ellen MobergFK Göingarna1500715
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK947815

Annonser