Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Natt 7:an Etapp 2

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Natt 7:an Etapp 2
Arrangörsorganisation: Rydboholms SK
Datum: torsdag 3 december 2015

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 59 anmälda deltagare.

Bana 1 H (16)

NamnOrganisationBricknummer
Christian ArnessonUlricehamns OK830927
Edvin CarlssonMarkbygdens OK439893
Erik ClassonOK Orinto519808
Erik ForsHestra IF536921
Victor HelgessonHestra IF567899
Daniel HjortvallHestra IF860707
Andreas HolmqvistHestra IF599699
Magnus HomannOK Orinto701214
Pontus KarlssonMarkbygdens OK940710
Mats KindlundOK Tranan12480
Linus LandergrenHestra IF960096
Anton NilssonOK Tranan9950130
Jesper NilssonUlricehamns OK910405
Peter NilssonOK Tranan241716
Benjamin SeipelHestra IF881017
Hugo StrömUlricehamns OK9910518

Bana 1 D (1)

NamnOrganisationBricknummer
Linda HallbergBredareds IF615380

Bana 2 H (20)

NamnOrganisationBricknummer
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK679999
Mikael BergstedtMarkbygdens OK690409
Olle BergstedtMarkbygdens OK214286
Petter BergstedtMarkbygdens OK14042
Stig GustafssonIK Ymer441235
Lars HelgessonHestra IF249145
Bo HerderssonMarkbygdens OK18412
Kent JogelandIK Ymer347460
Gert JohanssonRydboholms SK244392
Johan LindeblomIK Omega15215
Gustav OhlinOK Tranan720507
Simon OlaussonOK Tranan443681
Torgny PetterssonMarkbygdens OK15740
Fredrik PlumppuBredareds IF1996785
Claes SetthagenOK Tranan306803
Hugo SetthagenOK Tranan7010107
Torbjörn WikströmOK Orinto9470130
Bertil ÅkessonMarkbygdens OK17083
Gustav ÖstenssonOK Tranan740788

Bana 2 D (6)

NamnOrganisationBricknummer
Marina AxelssonMarkbygdens OK700228
Ida HelgessonHestra IF417601
Maja KindlundOK Tranan1957630
Leena Kuusipohja JohanssonKristiansand OK18853
Elsa LindeblomHestra IF9417797
Ebba WidmanIK Ymer427040

Bana 3 H (5)

NamnOrganisationBricknummer
Kurt EkbergOK Orinto19101
Per-Anders EnengeBredareds IF331728
Peter GabrielssonOK Orinto449835
Karl-Johan OhlinOK Tranan443639
Albin WidmanIK Ymer433628

Bana 3 D (4)

NamnOrganisationBricknummer
Jenny JohanssonIK Ymer441283
Linda LarssonRydboholms SK41495
Lisa LjungIK Ymer1141414
Ulrika LjungIK Ymer1141415

Bana 4 H (4)

NamnOrganisationBricknummer
Erik EksbergRydboholms SK2058232
Emil GabrielssonOK Orinto449834
Stellan HelgessonMarkbygdens OK17088
Assar MöllIK Ymer

Bana 4 D (3)

NamnOrganisationBricknummer
Hannah LandergrenHestra IF408772
Erika ÅkessonMarkbygdens OK730108
Lisa ÅkessonMarkbygdens OK530108

Annonser