Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Gammelstadssprinten

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Gammelstadssprinten
Arrangörsorganisation: Gammelstads IF
Datum: söndag 21 februari 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 48 anmälda deltagare.

Bergnäsets AIK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Åke GustafssonBergnäsets AIKH557549096
Martin HolmbergBergnäsets AIKH219740511
Agneta HolmgrenBergnäsets AIKD359850523
Fredrik HolmgrenBergnäsets AIKH55402942
Harald LarssonBergnäsets AIKH207990615
Per ÖgrenBergnäsets AIKH4519389
Oskar ÖqvistBergnäsets AIKH207197341

Bodens BK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Eje AnderssonBodens BKH659470421
Kjell MörtbergBodens BKH659451208

Gammelstads IF (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jim BlomqvistGammelstads IFÖppen motion 2256399
My BlomqvistGammelstads IFÖppen motion 1243850
Gabriel LarssonGammelstads IFH167112000

IK Örnen Måttsund (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bo JohanssonIK Örnen MåttsundH6528876

OK Renen (16)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anders BennitzOK RenenH217791229
Karolina BennitzOK RenenD217780826
Emil EngströmOK RenenÖppen motion 12058134
Moa EngströmOK RenenD14343847
Elvira Forslund WidenrothOK RenenD167600076
Sven-Ivan GrönlundOK RenenH75403105
Klara KivijärviOK RenenD12452050
Mikael KivijärviOK RenenH55344486
Anders RensgardOK RenenH559560601
Krister RosendahlOK RenenH45556406
Björn SamuelssonOK RenenH55450706
Claes TuressonOK RenenH21608647
Ella TuressonOK RenenD129041215
Lena TuressonOK RenenD21608478
Minna TuressonOK RenenD109070126
Monica WidenrothOK RenenD357500075

OK Vargen (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Birgit LundkvistOK VargenD451670207
Johanna LundkvistOK VargenD20989805

Ounasvaaran Hiihtoseura (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lea PirttiläOunasvaaran HiihtoseuraD451396165

Piteå IF (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Irene DanielssonPiteå IFD651414486
Torbjörn LundbergPiteå IFH55302765
Elin NordlundPiteå IFD20980402
Ida NordlundPiteå IFD20960109
Albin NorénPiteå IFH167448506
Ann PerssonPiteå IFD759401223

Seskarö IF (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kjell HenrikssonSeskarö IFH45343412
Nils HenrikssonSeskarö IFH207931606
Hans YlipääSeskarö IFH65700960

Sävast Ski Team IF (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Andrea WickbomSävast Ski Team IFD21930427
Evelina WickbomSävast Ski Team IFD21941217
Rasmus WickbomSävast Ski Team IFH20980927

Vittjärvs IK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Rebecca FahlgrenVittjärvs IKD20990414

Älvsby IF OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Agnes KarlssonÄlvsby IF OKD167003055
Karl-Erik LindbäckÄlvsby IF OKH55408999
Sture NorénÄlvsby IF OKH559580322

Annonser