Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Gammelstadssprinten

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Gammelstadssprinten
Arrangörsorganisation: Gammelstads IF
Datum: söndag 21 februari 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Piteå IF (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Irene DanielssonPiteå IFD651414486
Torbjörn LundbergPiteå IFH55302765
Elin NordlundPiteå IFD20980402
Ida NordlundPiteå IFD20960109
Albin NorénPiteå IFH167448506
Ann PerssonPiteå IFD759401223

Annonser