Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Selångerträffen

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Selångerträffen
Arrangörsorganisation: Selånger SOK
Datum: lördag 3 september 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 78 anmälda deltagare.

D21 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ida JohanssonSundsvalls OK555784
Anna ÅlinSundsvalls OK682139

H21 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Johnny BlästaNjurunda OK7873720
Mattias EdströmKovlands IF889212
Martin HässlerSundsvalls OK362372
Tomas JohnssonSundsvalls OK7851013
Erik MemmiHalmstad OK880416
Martin StorkampSundsvalls OK449648
David SundströmSöderhamns OK8625750

H17-20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Markus NordmarkNässjö OK960728

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Sofie FröjdSundsvalls OK439789
Kajsa LindqvistSelånger SOK449302
Lina PonténSelånger SOK218203

H16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Albin KårénSundsvalls OK9010423
Nils LundgrenSundsvalls OK9160707

D14 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa JakobssonSundsvalls OK2077278
Elsa LampinenSelånger SOK417548
Hanna NilssonVK Uvarna436035
Astrid RexSundsvalls OK9030928

H14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lukas JohanssonSundsvalls OK2060006
Hannes LindahlSundsvalls OK1020703
Axel LundgrenSundsvalls OK9020623

D12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba AnderssonSundsvalls OK2060816
Emma JohanssonSundsvalls OK2059993
Alice LindqvistSelånger SOK449301

H12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Linus AnderssonSundsvalls OK1050417
Edvin LakeSundsvalls OK2088576
Johan LindénSelånger SOK449568
Viggo ÖstlundKovlands IF7515327

D10 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Klara EdströmSundsvalls OK10601
Alva EliassonSundsvalls OK9060123
Signe FeilSundsvalls OK2060777
Emma JakobssonSundsvalls OK
Stina Olsson WallinSundsvalls OK2077292
Ella YtterströmSundsvalls OK2077279

H10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Alex AnderssonSundsvalls OK2063827
Kasper LarssonSundsvalls OK

H35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik LundgrenSundsvalls OK15481

D45 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Luise HeermannNjurunda OK362040
Catrin JohanssonSundsvalls OK899834
Anna KårénSundsvalls OK420022
Lena WidellSelånger SOK264562

H45 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Torbjörn AnderssonSundsvalls OK2063873
Rolf JohanssonSundsvalls OK660924
Niklas MartinNjurunda OK9660220
Johan NylanderNjurunda OK2062001

D55 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anita SundlingNjurunda OK263915

H55 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Leif SundlingNjurunda OK587852

D65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Christina FlordalLjusdals OK501030

H65 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AbelssonSundsvalls OK15448
Gaston HådénTimrå SOK444708

D70 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Heléne CardellTimrå SOK306090
Laila NäslundSelånger SOK42000
Elvy PeterssonSundsvalls OK15486

H70 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnar BengtssonSundsvalls OK306091
Winn BjörklundSundsvalls OK9460916
Sten-Olov HellbergSundsvalls OK431051
Åke HöglundTimrå SOK259156
Erik KardellNjurunda OK439415
Christer MöllenbergTimrå SOK306093
Harri NäätänenKovlands IF10084
Ove PeterssonSundsvalls OK15485
Roland SalomonssonHärnösands OK452982

H80 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Bert-Erik BergströmVK Uvarna245912
Bengt LarssonKovlands IF409672
Roland LundqvistTimrå SOK259497
Lennart ÖsterbergSundsvalls OK15405

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Maja JakobssonSundsvalls OK2077289

U1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Herman EliassonSundsvalls OK9090421

U2 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Albin TuvessonSundsvalls OK2089150

Öppen motion 3 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Maria AnderssonSundsvalls OK1900760
Mattias BerglundSundsvalls OK9102626

Öppen motion 5 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ingvar BorgNjurunda OK2075175
Erik JakobssonSundsvalls OK
Mårten LampinenSelånger SOK417549
Åsa PonténSelånger SOK417544

Öppen motion 7 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Mats JohanssonSundsvalls OK2059997
Malin TuvessonSundsvalls OK1410885

Annonser