Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till PreO i Väst

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: PreO i Väst
Arrangörsorganisation: Kungälvs OK
Datum: fredag 26 maj 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Pre-Elit (46)

NamnOrganisationBricknummer
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Göran AnderssonAttunda OK36102
Jens AnderssonOK Roslagen981117
Nils-Olov AnderssonOK Rodhen404117
Arne AskLierbygda O-lag
Eva BjörkmanOK Tyr213873
Sondre Ruud BråtenNydalens SK1660001
Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg Orientering9900802
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb611228
Marianne DæhliHalden SK259258
Sigurd DæhliLøten o-lag530506
Magnus DanielssonKvillebyns SK241341
Karl-Gustaf DäldehögFjärås AIK248229
Johan EkströmStora Tuna OK2093567
Christian EnbergLinköpings OK9740304
Martin FredholmOK Linné501786
Ken GammelgårdOK Ravinen2067123
Stig GerdtmanVingåkers OK259137
Inga GunnarssonOK Pan-Kristianstad426849
Jan Erik HaugØstmarka OK2045168
Odd HåkensenOL Vallset/Stange
Svein JakobsenFredrikstad SK7207891
Clara JakobssonTidaholm SOK Sisu9990820
Robert JakobssonTidaholm SOK Sisu47320
Johan JohanssonVänersborgs SK203840
Michael JohanssonVänersborgs SK25129
Andreas Duc JørgensenTisvilde Hegn OK970314
Rolf B KarlssonSurahammars SOK2058951
Ove LarssonKvarnsvedens GOIF OK432430
Torbjörn LentzMalungs OK Skogsmårdarna403617
Erik LundkvistHJS-Vansbro OK226753
Widar Taxth LølandHisøy OK1210546
Per-Ivar MöllbergArboga OK9431011
Rudi OlvenmyrOK Tyr451047
Knut Terje OvesenLardal OL341304
William RexOK Landehof14626
Bo SandströmOK Skogsmunken26428
Karoline Saxtorph SchulzBallerup OK1081100
Søren SaxtorphBallerup OK246247
Lars SilvervretOK Hedströmmen259288
Magnus SternerSträngnäs-Malmby OL10508
Egil SønsterudbråtenOL Vallset/Stange9102114
Lars Jakob WaalerPorsgrunn OL262684
Martin Aarholt WaalerPorsgrunn OL262683
Ole-Johan WaalerPorsgrunn OL2077225
Geir Myhr ØienRingsaker OK216787

Annonser

World Maze Race
Orienteringsmagasinet 1 kr
Hallands 3 dagars