Anmälda deltagare till DM, natt, Blekinge

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, natt, Blekinge
Arrangörsorganisation: Ronneby OK
Datum: fredag 8 september 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 111 anmälda deltagare.

D21 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Myrra CarlssonOK Orion8080614
Ewa GwóźdźOK Orion8625543
Nadiya VolynskaOK Orion895412

H21 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF8033308
Aleksander BernaciakOK Orion504030
Johan EngströmOK Orion923451
Petter Marki ErichsenKristiansand OK259112
Adam GeorgssonKarlskrona SOK920330
Fredrik JohanssonBredaryds SOK884421
Pontus PeterssonOK Orion920215
Olof SandgrenOK Orion980202

D18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen WahlbomOK Orion632800
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182

H18 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Mathias BlomsterRonneby OK990629
Oscar JohanssonKarlskrona SOK9990331
Andreas JonssonOK Orion8050899
Emil PetterssonKarlskrona SOK990824

D16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonOK Orion1060302
Hanna JohannessonRonneby OK9812368
Lovisa JohanssonKarlskrona SOK7010228
Hanna RingRonneby OK9020829

H16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid BlomsterRonneby OK2050851
Simon GiselssonRonneby OK9010821
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK7020313
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723
Gustav ÅmanOK Vilse 878002110

D14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Maja BäcklundRonneby OK2057288
Emma EmilssonOK Skogsfalken640421
Vilmalee SuwanOK Vilse 879030714
Lisa SwartzOK Orion2058218
Ella SöderbergOK Skogsfalken9030110
Sandra WiduchKarlskrona SOK1411411

H14 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Olof EdvardssonRonneby OK1230204
Oskar ErikssonRonneby OK9005102
Filip HåkanssonOK Orion8130416
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Nils SwartzOK Orion2058124
Anton TörnqvistKarlskrona SOK7474111
Linus VernströmRonneby OK9040312
Emil ViktorssonOK Skogsfalken7203835

D12 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna BäcklundRonneby OK2057257
Louise EdvardssonRonneby OK1051001
Lova KronmarKarlskrona SOK451398
Emma LarssonKarlskrona SOK8050810
Elin SaleskogRonneby OK1102206
Hedda SvenssonOK Orion9050409
Alexia WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK10054
Anna ViktorssonOK Skogsfalken7203836
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824

H12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Adam AnderssonKarlskrona SOK7051022
Axel BrattOK Orion8050420
Arvid ErikssonRonneby OK9070309
Måns FridströmKarlskrona SOK7060806
Carl GlivesonRonneby OK539905
Oliver HåkanssonOK Orion820380
Eddie KarlssonOK Vilse 879060214

H35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Johan MyrénOK Orion18543
Johan SwartzOK Orion8262490

H40 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Jörgen JohanssonKarlskrona SOK7408104
Ola SöderbergOK Skogsfalken631001

D45 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ulrika HermanssonOK Orion7710203
Jenny HåkanssonOK Orion721031

H45 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik BerlinOK Orion690423
Johan JacobssonOK Orion9681010
Magnus LarssonKarlskrona SOK710829
Tony LarssonOK Skogsfalken710029
Åke LarssonStigmännen Karlshamns OK302351
Anders SundelinOK Orion9700716
Björn ZettervallKarlskrona SOK1690327

D50 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Annika JosefssonKarlskrona SOK12577
Katarina SundelinOK Orion9650108

H50 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Anders BlomqvistOK Skogsfalken9660822
Niklas BrattOK Orion8123666
Pontus JonssonOK Orion903020
Ola JönssonOK Vilse 879670922
Fredrik SmedbergOK Skogsfalken8000042
Peter WilhelmssonKarlskrona SOK12578

D55 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Lena SwartzOK Orion9620620
Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK451996

H55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Paul IripFK Göingarna2115533
Eskil JohanssonOK Orion262491
Pontus Johan LarssonOK Skogsfalken264152
Göran MånssonKarlskrona SOK902943
Kent OlssonOK Orion9402243
Tore TjernlundOK Vilse 879201045

H60 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Per NilssonStigmännen Karlshamns OK550812
Lennart SohlinOK Orion452530
Roger ThörnOK Vilse 877899999

D65 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK19571
Gunnel MånssonOK Vilse 8713787
Margareta SvenssonOK Vilse 879500520
Lena SöderbergOK Skogsfalken9510605

H65 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AnderssonOK Orion30357
Kenneth FagerKarlskrona SOK7520401
Bo JohanssonOK Vilse 8710107
Owe NilssonStigmännen Karlshamns OK9102854
Lars SvenssonOK Vilse 8710162

H70 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Ingemar AnderssonOK Orion262488
Lennart BohmanKarlskrona SOK16850
Leif IngemarssonKarlskrona SOK7461009
Björn LinnersjöOK Orion27256
Yngve MagnussonOK Orion10528
Tommy OlssonKarlskrona SOK16659

H75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11800

Öppen motion 3 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anders LeopoldOK Orion9771005
Erik LeopoldOK Orion7080122
Selma LeopoldOK Orion7070108

Öppen motion 7 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK1680904
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140

Annonser