Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Vinterrace etapp 7

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Vinterrace etapp 7
Arrangörsorganisation: Vänersborgs SK
Datum: söndag 21 februari 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 61 anmälda deltagare.

H-kort (9)

NamnOrganisationBricknummer
Lucas BoströmOK Alehof9041017
Johan ErikssonOK Skogsvargarna7050329
Karleric FranssonTrollhättans SOK15878
Mats HelmerssonOK Skogsvargarna
Göte NatanaelssonLjungskile FK26578
Leif OlofssonOK Flundrehof419726
Jerry RasmussonHerrestads AIF26225
Berkley StaggOK Skogsvargarna7886688
Alexander VedinTrollhättans SOK1070329

H-mellan (21)

NamnOrganisationBricknummer
David AlménTrollhättans SOK9030415
Tomas AnderssonTrollhättans SOK610310
Gunnar BejbomUddevalla OK866886
Ulf BjörkdahlHerrestads AIF890098
Linus BoströmOK Alehof9020310
Börje GustavssonTrollhättans SOK27763
Per IvarssonTrollhättans SOK501109
Bo KarlssonLjungskile FK26571
Olof KarlssonUddevalla OK30302
Anders KjellbergOK Flundrehof419723
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK600328
Peter LarssonTrollhättans SOK26625
Urban LarssonOK Gipen773897
Lars LjungbergTrollhättans SOK717445
Gustav NymanVänersborgs SK214213
Isak OlssonStigsökarna1020302
Gunnar PerssonSvanesunds GIF234760
Jan-Erik PålssonUddevalla IS44631
Peter StrömdahlOK Skogsvargarna650110
Jan-Åke SörliklevTrollhättans SOK500009
Måns WidemarkEj klubbansluten245977

H-lång (10)

NamnOrganisationBricknummer
Anton BernevingOK Gipen9101529
Anders BjörklundTrollhättans SOK9001011
Jonatan BörjessonHestra IF29948
Christoffer JohanssonTrollhättans SOK580505
Filip JohanssonTrollhättans SOK580506
Pål MagnussonUddevalla IS427913
Bengt NorrmanTrollhättans SOK9640304
Mikael PalgrimVänersborgs SK25116
Eskil TryggöTrollhättans SOK992103
Joar TryggöTrollhättans SOK921010

D-kort (11)

NamnOrganisationBricknummer
Elin BomEj klubbansluten
Elin HelmerssonOK Skogsvargarna2093556
Malin HelmerssonOK Skogsvargarna2093557
Sara HelmerssonOK Skogsvargarna2093654
Johanna KjellbergOK Flundrehof229276
Liv LindOK Skärmen2062773
Maja NymanVänersborgs SK9060323
Eva OlofssonOK Flundrehof419727
Linnea Solvang StaggOK Skogsvargarna7041117
Ann-Charlotte SolvangOK Skogsvargarna2054910
Jenny WesterlindOK Skogsvargarna44305

D-mellan (7)

NamnOrganisationBricknummer
Nina BejbomUddevalla OK610801
Annelie JohanssonOK Skärmen343828
Annette Falck LarssonVänersborgs SK611026
Karin LaurellOK Flundrehof433652
Kristina LindOK Skärmen2062775
Birgitta StenströmVänersborgs SK2083903
Maria TryggöTrollhättans SOK435334

D-lång (3)

NamnOrganisationBricknummer
Elvira BjörklundTrollhättans SOK970513
Louise BorgTrollhättans SOK9009999
Sofia JohanssonOK Skärmen9000811

Annonser