Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Herkules Skogsdåd

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Herkules Skogsdåd
Arrangörsorganisation: FK Herkules
Datum: lördag 1 april 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 690 anmälda deltagare.

D21 (44)

NamnOrganisationBricknummer
Frida AnderssonFalkenbergs OK860521
Lisa AnderssonÄrla IF920744
Madeleine AttforsSävedalens AIK932604
Ida Marie BjørgulPaimion Rasti8112088
Amanda BlennowFalköpings AIK OK950927
Amanda ClaessonSävedalens AIK9121221
Elin ClassonOK Orinto952323
Inga DambePaimion Rasti770815
Julia DavidssonÄrla IF902785
Sofia EbermarkSävedalens AIK37309
Angelica EngströmSkåneslättens OL9930330
Runa FremstadGöteborg-Majorna OK942704
Alicia FribergFalköpings AIK OK7003242
Sandra GrosbergaRehns BK2012383
Jolanta GänssingerGöteborg-Majorna OK895014
Louise GöthforsGöteborg-Majorna OK717171
Elin HamreforsSävedalens AIK871021
Anne HanssonMarkbygdens OK504277
Nadia HindérTolered-Utby Ol-klubb2048728
Maria HolmstrandOK Landehof790209
Johanna Holtet-LindbergOK Tyr302269
Karin HåkanssonOK Gränsen2077555
Jenny JohanssonIFK Göteborg Orientering770119
Lovisa LemanGöteborgs SK9504120
Elin LindhLycksele IF403020
Lydia MartinssonOK Tyr940121
Emma MartnerGöteborg-Majorna OK912189
Jessica NilssonOK Tyr951404
Saara NorrgrannPaimion Rasti1009752
Kristin OlovssonRehns BK950604
Maria PollMölndal Outdoor IF449513
Anna Serralonga ArquésOK Skogshjortarna8644889
Emma SilvennoinenPaimion Rasti681952
Sanna SvenssonSävedalens AIK890119
Nina TemyakovaPaimion Rasti1666661
Miri Thrane ØdumIFK Göteborg Orientering896946
Charlotte ThraneIFK Göteborg Orientering1401488
Liga ValdamaneRehns BK9200820
Anna WallinGöteborg-Majorna OK940303
Frida WallströmSävedalens AIK760705
Petra WernerssonGöteborg-Majorna OK801103
My WestlundOK Tyr910622
Lucyna WiktorGöteborg-Majorna OK8636523
Ida ÖströmOK Tyr9880530

H21 (87)

NamnOrganisationBricknummer
Benjamin AnciauxOK Skogshjortarna1557799
Emil AnderssonÄrla IF501778
Fredrik AnderssonIF Rigor9005092
Victor AxbomOK Landehof860086
Marcus BeckiusOK Tyr970302
Ilya BeliankaSävedalens AIK7204880
Petter BergstedtMarkbygdens OK9102775
Gustav BoquistIK Uven950716
Olof CarlsonTolered-Utby Ol-klubb264505
Patrik CorneliussonOK Löftan450656
Matti EnvallIK Hakarpspojkarna655565
Petter ErikssonÄrla IF880826
Stefan ErikssonIK Hakarpspojkarna343726
Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna691026
Desmond FranssenOK Skogshjortarna8633667
John GabrielssonSävedalens AIK1996070
Bjarne GelotteTolered-Utby Ol-klubb11386
Jan GrahnIK Uven438444
Mats GranstedtIK Hakarpspojkarna670326
Johan GustafssonOK Nackhe9960924
Simon HedlundÄrla IF7529082
Hugo HedquistOK Tyr9920311
Niklas HelmertzFrölunda OL405546
Anton HemlinIK Uven880513
Andreas HermanssonOK Stigen7194733
Johan HindérTolered-Utby Ol-klubb352265
Filip HolmHalmstad OK1008423
Anders Holtet-LindbergOK Tyr830817
Johnny HålsjöVänersborgs SK9830202
Fredrik IngelssonRehns BK920302
Peter JacobssonIK Hakarpspojkarna680309
Patrik JohanssonHelsingborgs SOK820282
Robbin KantarpÄrla IF830211
Andreas KarlssonSävedalens AIK208862
Joakim KarlssonIK Hakarpspojkarna760901
Klas KarlssonIK Hakarpspojkarna1010031
Pontus KarlssonMarkbygdens OK940710
Raivo KivlenieksRehns BK1399856
Jostein KvaklandVaregg Fleridrett7201148
Johan LarssonOK Skogshjortarna441013
Karl LarssonOK Skogshjortarna202452
Simon LarssonSävedalens AIK871003
Filip LemanGöteborgs SK9611062
Johan LevinSävedalens AIK850809
Karl LevinSävedalens AIK870620
Hans LundgrenIK Hakarpspojkarna9945637
Erik LundhRehns BK27835
Jesper LysellRehns BK449844
Fredrik LöwegrenIFK Göteborg Orientering731993
Aleksandr ManoilovJärfälla OK9101815
Anton MarmelidHelsingborgs SOK890726
Harrison McCartneySävedalens AIK9921698
Jesper NelsénFalkenbergs OK571113
Halvor Eid NielsenÄrla IF9890227
Rickard NorlinKungälvs OK340237
Jakob OdebladIFK Umeå810602
Markus OlinIK Hakarpspojkarna9200662
Johan OlsonIK Uven980310
Marcus OlssonFK Friskus-Varberg353482
Kristian PalmIK Hakarpspojkarna670821
Hans PerssonIFK Umeå811098
Andreas RangertIK Hakarpspojkarna9680706
Quentin RauturierOK Hällen1780796
Jonathan RosendahlÄrla IF870428
David RunemalmNybro OK860306
Anders RyvalliusIK Hakarpspojkarna25104
Stefan SandahlIK Hakarpspojkarna720811
Benjamin SeipelHestra IF881017
Marcus SennevikIK Hakarpspojkarna760902
Viktor SilvemarkÄrla IF890112
Jesper SjögrenHestra IF931017
Calle StenbergOK Skogshjortarna19550
Charlie StoltRehns BK9930525
David SvenssonSkåneslättens OL960305
Bo SöderqvistIK Hakarpspojkarna990110
Peter TudénIK Hakarpspojkarna720407
Johan TörnrothHestra IF891026
Karl WalheimÄrla IF907719
Fabian WennerbergOK Klyftamo9890319
Gustaf WennerbergOK Pan-Kristianstad787976
Fredrik WennermarkOK Skogsfalken942310
Johan WikströmSävedalens AIK880917
Wojciech WiktorGöteborg-Majorna OK7207543
Göran WinbladRehns BK911313
Oscar VångellÄrla IF504254
Rudolfs ZernisÄrla IF503714
Bengt ÖhlundIK Hakarpspojkarna2048217

D20 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Emma DjerfLerums SOK988919
Klara DjerfLerums SOK980812
Emma RenbergSävedalens AIK980020

H20 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Rasmus ArfwedsonFrölunda OL970702
Oskar ErikssonOK Älgen747271
Douglas Fransson LeeOK Alehof980280
Martin Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK981091
Vilhelm MelkstamLerums SOK9981129
Ivar SörqvistMarkbygdens OK970221
Hugo ThunbergOK Alehof7980726

D18 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Frida AnderssonGöteborg-Majorna OK927661
Lisa BörnstedtKungälvs OK9000914
Lina ErdeliusIF Rigor9000918
Maja GunnarssonLerums SOK9990614
Elina HansonKungälvs OK9201444
Elin HermanssonKungälvs OK9990909
Isabella LagoGöteborg-Majorna OK7991025
Linn LugneKils OK1000823
Isa LundqvistJärfälla OK1401312
Selma MoqvistLerums SOK9001213
Moa SjöbergGöteborg-Majorna OK9816561

H18 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Samuel AxelsonOK Tyr1571272
Simon BjörklundLindebygdens OK2065327
Albin BjörnuddIFK Umeå9902050
Axel BlomFrölunda OL7000702
Erik ErikssonOK Älgen747272
Felix FalkGöteborg-Majorna OK900919
Walter LagerhällRehns BK9200692
Martin LammFrölunda OL1123456
Edvin LjungbergSjövalla FK446252
Elias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb7750778
Erik LundStenungsunds OK2081943
Kalle LundgrenGöteborg-Majorna OK9005069
William LundstedtMullsjö SOK8009097
Oskar NymanOK Tyr207571

D16 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Olivia AspIFK Göteborg Orientering902937
Ellen BlennowFalköpings AIK OK8010708
Kajsa Carlsson WallumSävedalens AIK27181
Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OK9990222
Thea FagerströmIFK Göteborg Orientering600808
Lisa FalkGöteborg-Majorna OK500515
Matilda HagstrandLerums SOK9010509
Julia LindbladSävedalens AIK9990624
Märta LjungbergSjövalla FK9020219
Maria LogrenSjövalla FK9020424
Tilda MelkstamLerums SOK9010607
Lovisa MoqvistLerums SOK9021105
Kajsa NormanSävedalens AIK2048704
Linnea Wedberg KilnäsSjövalla FK2078174
Emely WeihartHestra IF909559
Milja VäätäjäPaimion Rasti9201432

H16 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid AronssonOK Kroppefjäll1020312
Olle BergstedtMarkbygdens OK9010102
Gustav BohmanOK Orinto2800705
Nils GrimbeckSävedalens AIK9020315
Jakob GunnarssonLerums SOK9020130
Simon GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb1020827
Erik HogedalGöteborg-Majorna OK7011028
Wilmer HolmqvistSjövalla FK444022
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK1021212
Carl JosefssonSävedalens AIK9010111
Felix KindeTolered-Utby Ol-klubb424723
Nils KörleOK Landehof8450121
Mattias LauriFK Herkules441969
Edvin NilssonKungälvs OK9020613
Adam OlssonSjövalla FK1114862
Isak OlssonStigsökarna1020302
Alfred PetterssonMullsjö SOK520110
Samuel PihlströmOK Landehof9010308
Emil RavakkoSävedalens AIK1470438
Hugo SetthagenOK Tranan9010107
Hugo StrömMullsjö SOK9910518
Oscar Wall JungbjerGöteborgs SK9020903
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK9020225

D16 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lovisa LagoGöteborg-Majorna OK1808020
Tova LarssonLerums SOK209878
Rebecka StenholdtFK Herkules2059048

H16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tobias FarbrotGöteborg-Majorna OK30196

D14 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Eleonora AlinderSjövalla FK8030512
Matilda AspIFK Göteborg Orientering13959
Kristina BohmanOK Orinto362559
Filippa FagerströmIFK Göteborg Orientering600824
Elina FredmanOK Skogshjortarna446034
Maria GergelyFK Herkules2077264
Molly GranängKungälvs OK2077599
Evelina GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb1040529
Elsa KarlssonOK Landehof9030104
Ida KilnäsSjövalla FK446286
Filippa KindeTolered-Utby Ol-klubb424722
Olivia LundstedtSjövalla FK8030518
Ebba NäsmanLerums SOK9041219
Louise OlssonMölndal Outdoor IF449294
Rebecka PihlströmOK Landehof803010
Elina ReinholdssonOK Alehof2054970
Anna SvarfvarSjövalla FK264137
Matilda WallströmSävedalens AIK1040217
Tuva ÖhgrenSävedalens AIK2048667

H14 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Simon AlfredssonLerums SOK9990418
David AlménTrollhättans SOK9030415
Jakob AspIFK Göteborg Orientering739823
Victor BeischerIK Uven2058284
Axel BjörkmanSjövalla FK2078076
Tom EkenstråleFK Herkules2077299
Alfred ErdeliusIF Rigor9030214
Hannes EssungerSjövalla FK8001004
Gunnar FovaeusSävedalens AIK9457768
Jacob GrahnIK Uven9991337
Karl GranforsOK Landehof2087216
Lowe HammarFK Herkules424712
Ebbe HolmqvistSjövalla FK444023
Anton KastrupFK Herkules2089481
Albin KruseIF Rigor441681
Ivar LampaIF Rigor242221
Johan LundStenungsunds OK2081957
Jakob LundbergTolered-Utby Ol-klubb452875
Jacob MikkelsenHorsens OK981771
Alvin OllanderOK Landehof2087224
Joel RingströmOK Landehof2048798
Arvid SkeppSävedalens AIK9040805
Casper SkeppSävedalens AIK9030217
William SturessonLerums SOK9990402
Johan Wall JungbjerGöteborgs SK9040922
Melker ÅkessonOK Landehof2048799

D14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Frida DahlbergIK Uven2079720

H14 Kort (4)

NamnOrganisationBricknummer
Alexander HöglindFK Herkules451931
Erik KlerforsFK Herkules451934
Simon LjungkvistOK Alehof2054990
Erik WettergrenIK Uven439715

D12 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Ella BergelindFK Herkules
Julia BogeOK Alehof11568
Lovisa DavidsonGöteborg-Majorna OK9050108
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg9061025
Audrey HanssonFrölunda OL2085387
Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering1222006
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb8421336
Anna-Lisa KinellIFK Göteborg Orientering451208
Emilia LundstedtSjövalla FK444014
Elsa MoqvistLerums SOK9060131
Lisa MossbergFK Herkules500921
Jenny NorrmanGöteborg-Majorna OK1942648
Minna PalmIK Hakarpspojkarna9060606
Johanna PihlströmOK Landehof449786
Wilma ReinholdssonOK Alehof2054980
Jennifer StigssonTrollhättans SOK439925
Maja TorseinFrölunda OL2078015
Miranda WallströmSävedalens AIK11333
Tove Wedberg KilnäsSjövalla FK446217

H12 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Fabian AlinderSjövalla FK8050909
Linus AlinderSjövalla FK8050900
Melwin ArvidssonIF Rigor340614
Noah BjörklundSjövalla FK2078182
Simon CorneliussonOK Löftan8050321
Martin EkFrölunda OL2058811
Lukas ErdalenIFK Göteborg Orientering2059116
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna7050627
Olle FlorénIF Rigor2075431
Simon GrahnIK Uven451913
Liam HogedalVänersborgs SK1061008
Alfred KjellénHelsingborgs SOK1200205
Marcus LammFrölunda OL8060419
Isak LemurellSjövalla FK9166481
Emil LindbladSävedalens AIK9990826
Tim MartnerFrölunda OL7051202
Hannes PerssonFK Herkules2059091
Erik PeterssonTolered-Utby Ol-klubb229505
Ludwig RosénGöteborg-Majorna OK448720
David RothamelTolered-Utby Ol-klubb428806
Emil SeldénIF Rigor9201460
Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubb1410854
Isak TörnströmFK Friskus-Varberg9060424
Tom WeihartHestra IF909558

D12 Kort (7)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa LiljerosTolered-Utby Ol-klubb442263
Alice OlssonMölndal Outdoor IF1414495
Nathalie RingströmRydboholms SK350788
Elin SalbergIK Uven24438
Hanna SchälinOK Alehof11538
Julia SvarfvarSjövalla FK239898
Klara Wedberg KilnäsSjövalla FK446206

H12 Kort (5)

NamnOrganisationBricknummer
Theo FredmanOK Skogshjortarna450486
Elias LauriFK Herkules450106
Isak NilssonOK Landehof2077936
Samuel RingströmOK Landehof2048793
Isak ÖhgrenSävedalens AIK446226

D10 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Sonja BertsOK Alehof451082
Emelina HolmqvistSjövalla FK450117
Edith HolmstrandOK Landehof443648
Vera HöglundSjövalla FK2088301
Amy JohanssonIK Uven2079734
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg247828
Elina KarlssonFK Herkules1080319
Alma KjellénHelsingborgs SOK2089076
Signe KullmanOK Alehof1070206
Sonia KurashovaFK Åsen1080909
Maja NordelöfMölndal Outdoor IF9070625
Selma PerssonFK Herkules2059081
Hedda RoosIFK Göteborg Orientering28291
Ellen RubendahlFrölunda OL2107498
Stella TormenaFK Herkules2077944

H10 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav AspIFK Göteborg Orientering451205
Hugo BoqvistMölndal Outdoor IF
Albert EdgrenSjövalla FK
Rasmus GranängKungälvs OK14502
Noah HedenblomSjövalla FK247971
Gabriel HogedalVänersborgs SK1080722
Theander HulthénMölndal Outdoor IF9081109
Simon KilnäsSjövalla FK2048776
Ivar LingstenMölndal Outdoor IF1171122
Malte LjungkvistOK Alehof2075327
Harald MartnerFrölunda OL1071122
Ulrik OlssonTolered-Utby Ol-klubb2104141
Erik RothamelTolered-Utby Ol-klubb428821
Emil SkeppSävedalens AIK9070823
Albin SvenssonFK Herkules36516
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubb1415658
Filip ValentinGöteborg-Majorna OK1696016
Emil WalleniusFrölunda OL2087093
Elvis ÅbergTolered-Utby Ol-klubb1070623

D35 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Sara HolmdellGöteborg-Majorna OK810923
Anna MartnerFrölunda OL11302
Lina SamorLerums SOK722000
Emelie SvalinVänersborgs SK800707

H35 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Kristian AndersonGöteborgs SK2048774
Martin AnderssonSjövalla FK9790201
Erik HulthénMölndal Outdoor IF9667665
Anders HöijeGöteborg-Majorna OK800121
Erik LindgrenSävedalens AIK1800907
Daniel NybergMölndal Outdoor IF1980999
Michael PerssonIF Hagen451830
Stefan RoosIFK Göteborg Orientering820918
Erik RåbergOK Tyr431152
Daniel WernerssonGöteborg-Majorna OK800921

D40 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Malin BruhnIF Rigor2058814
Marie CarlssonFrölunda OL2078008
Martina Dahlström StigssonTrollhättans SOK7207655
Gunilla FredmanOK Skogshjortarna450483
Maria HolmqvistSjövalla FK2057387
Åsa Holmstrand OllanderOK Landehof1226100
Anna NordelöfMölndal Outdoor IF1401396
Maria PeterssonTolered-Utby Ol-klubb442249
Lotta SaetreOK Landehof9101921
Katrin SkeppSävedalens AIK740403
Elin TudénIK Hakarpspojkarna41434
Karolina WildheimMölndal Outdoor IF239872
Jessica ÅbergTolered-Utby Ol-klubb402044

H40 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus AlinderSjövalla FK2078298
Martin EkströmOK Gläntan Vessigebro438692
Magnus EliassonFK Friskus-Varberg9740218
Niklas FlorénIF Rigor2075406
Sven GranforsOK Landehof760929
Magnus HanssonOK Löftan7730628
Stefan KinellIFK Göteborg Orientering8629806
Johan LingstenMölndal Outdoor IF331688
Jonas LundbergGöteborg-Majorna OK740002
Jonas MartnerFrölunda OL511048
Peter OlssonTolered-Utby Ol-klubb2104103
Henrik PetterssonGustavsbergs OK9751125
Per RubendahlOK Skogshjortarna28434
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb1415661

D45 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Malin AlfredssonLerums SOK451970
Maria AspIFK Göteborg Orientering1040519
Anna BeischerIK Uven2057250
Susanne BerghMölndal Outdoor IF264518
Anna ErikssonOK Landehof1680831
Cecilia FlakbergIFK Göteborg Orientering449580
Linda GunnarssonLerums SOK444044
Ann-Sofi HermanssonKungälvs OK9720517
Mia JodalGöteborg-Majorna OK9690621
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg27508
Malin LammFrölunda OL1680711
Karolina MelkstamLerums SOK9710711
Irene MikkelsenHorsens OK720324
Åse SundinSjövalla FK209738
Camilla WeihartOK Orinto700414
Camilla ÖhgrenSävedalens AIK14712

H45 (29)

NamnOrganisationBricknummer
Martin AhlqvistFrölunda OL710731
Jens ArvidssonIF Rigor9710110
Peter AspIFK Göteborg Orientering1700325
Fredrik BergIF Rigor9710316
Mikael BergstedtMarkbygdens OK690409
Ronnie BohmanOK Orinto448333
Fredrik DavidsonGöteborg-Majorna OK7710712
Peter DellmingIFK Göteborg Orientering14220
Emil ErdeliusIF Rigor9720710
Henrik EssungerSjövalla FK446257
Tomas FridénOK Gränsen1710923
Johan HanssonOK Löftan8070171
Thomas KarlssonOK Landehof9700217
Martin KruseIF Rigor446170
Stefan LemurellSjövalla FK2057359
Henrik MelkstamLerums SOK9691119
Mads MikkelsenHorsens OK980503
Pär MoqvistLerums SOK438433
Jonas NorrmanGöteborg-Majorna OK690213
Fredrik PlumppuHestra IF1996785
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb7672080
Claes SetthagenOK Tranan7010107
Ola SteneborgOK Orinto2800511
Martin SvenssonMarkbygdens OK680616
Anders ThulinKungälvs OK14775
Nichlas WallströmSävedalens AIK685514
Martin WildheimMölndal Outdoor IF247936
Johan ZettergrenGöteborg-Majorna OK443359
Anders ÅdahlMölndal Outdoor IF446271

D50 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Katarina AlmehedFrölunda OL248224
Nina DjerfLerums SOK345008
Elisabet EnmarkGävle OK205412
Christina HalvarssonOK Kroppefjäll14014
Sari HåkanssonOK Gränsen17893
Åsa JellvertGöteborg-Majorna OK1671128
Ulrika JohanssonOK Löftan27058
Annika KuhlinGöteborg-Majorna OK1670411
Eva PedersenOK Skogshjortarna19537
Marita PhilipssonMarkaryds FK7630326
Anne SvantessonHjärnarps OL9650111
Marie WideFrölunda OL226920

H50 (29)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf AlmehedFrölunda OL641903
Thomas AspIFK Göteborg Orientering989898
Lars BjörkingOK Skogshjortarna15804
Richard BlomFrölunda OL650913
Christer BorgGöteborg-Majorna OK9110619
Jonatan BörjessonOK Skogshjortarna29948
Patrick DjerfLerums SOK345103
Joachim FribergFalköpings AIK OK7201321
Torbjörn GrahnIK Uven444019
Anders JohanssonGöteborg-Majorna OK11061
Mikael JungbjerGöteborgs SK14167
Graham KempGöteborg-Majorna OK33362
Ralph KindeTolered-Utby Ol-klubb2048733
Kent KlassonHestra IF888863
Jonatan LampaIF Rigor352920
Lars LjungbergSjövalla FK2079764
Philip MullinsSjövalla FK452061
Magnus OhlssonSjövalla FK1958045
Magnus PedersenOK Skogshjortarna405520
Erik RuotsalainenFrölunda OL2079772
Jonas SjöbergGöteborg-Majorna OK2081941
Olle SjöforsOK Älme17746
Lars SvantessonHjärnarps OL9630518
Ulf TörnströmFK Friskus-Varberg21632
Lars-Gunnar WalleniusFrölunda OL261487
Odd WallumSävedalens AIK641122
Johan WettergrenIK Uven451911
Ingvar ÅkessonIFK Göteborg Orientering7670531
Rasmus ØdumIFK Göteborg Orientering888411

D55 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Annie EdvardsenGöteborg-Majorna OK14080
Lena ErikssonElfsborg SOK427811
Anne FarbrotGöteborg-Majorna OK30194
Lena FromIK Stern302390
Karin GelotteTolered-Utby Ol-klubb14784
Karin HelmertzFrölunda OL352277
Lisa LarssonSjövalla FK263524
Leila LjunggrenMarkbygdens OK36759
Britta SahlinVänersborgs SK610126
Ann-Brith StrömbergOK Skogshjortarna441010

H55 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik AlbahnLyngby OK888950
Torbjörn AlmgrenGöteborgs SK258688
Michael AnderssonGöteborg-Majorna OK9590118
Ulf AnderssonGöteborg-Majorna OK610422
Thomas AttforsSävedalens AIK610307
Anders AxelssonOK Skogsvargarna2106206
Sven BörjesonGöteborg-Majorna OK600801
Martin CarlsonTolered-Utby Ol-klubb352258
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb611228
Pär ClaessonSävedalens AIK721000
Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OK580819
Anders EnmarkGävle OK205439
Per FlakbergIFK Göteborg Orientering620706
Pär GustavssonGöteborg-Majorna OK611103
Håkan HåkanssonOK Gränsen17892
Jörgen IvarssonHestra IF46740
Magnus JoelssonSOK 68961018
Per-Martin JohanssonIF Rigor2095353
Magnus JosefssonSävedalens AIK9600219
Jonas KarlssonMarkbygdens OK7611129
Andrew LagoGöteborg-Majorna OK610807
Håkan LarssonLjungskile FK244171
Johnny NimvikLunds OK620325
Leif SandahlOK Tyr9600322
Stefan SjöblomFrölunda OL581010
Jan SveideIF Hagen7590714
Per-Arne WahlgrenSjövalla FK620305
Magnus WideFrölunda OL26162

D60 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Anneli Brander NilssonStenungsunds OK14081
My EngströmLerums SOK30160
Kerstin Haugen LundStenungsunds OK2081945
Solveig HedenblomSjövalla FK11005
Gunilla HogedalVänersborgs SK9530312
Lena JohanssonSkogspojkarnas OK36510
Anne KaillIK Omega9541215
Marita LarssonMarkbygdens OK9990703
Birgitta LööfGöteborg-Majorna OK19734
Katarina ÖstlingOK Skogshjortarna302590

H60 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Bernt AnderssonIF Rigor2058862
Bill AnderssonI 15 IF24903
Sven-Åke AnderssonIF Rigor306862
Jan ArvidssonOK Skogshjortarna435785
Mikael BodénMarkbygdens OK18416
Björn BorgGöteborg-Majorna OK247914
Christer Brander NilssonStenungsunds OK444012
Hans EkbergTrollhättans SOK1531029
Lars EkbergTrollhättans SOK1531028
Bengt JonassonGöteborg-Majorna OK9540930
Tomas KarlssonOK Skogshjortarna19510
Lars LarssonSjövalla FK263523
Arne LundStenungsunds OK403955
Bengt NilssonGöteborg-Majorna OK14044
Torbjörn OlssonGöteborg-Majorna OK14031
Magnus RehnSävedalens AIK14651
Karl SchneiderMölndal Outdoor IF26164
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK550401
Örjan WängdahlOK Gipen33564

D65 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Karin AxelssonIK Uven14380
Eva BlomströmIK Stern9501028
Lotta BörjessonSävedalens AIK14738
Marion HallstenUddevalla OK1500423
Ann-Kristin LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb11029
Ingela NelsénFalkenbergs OK17386
Maria NorellFrölunda OL11319
Ingegerd OlssonOK Alehof11546
Ing-Marie Brander StrandGöteborg-Majorna OK14001

H65 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Lennart AnderssonGöteborgs SK2048743
Sten BlomströmIK Stern9511113
Björn EngströmLerums SOK345011
Kent ErikssonLerums SOK446293
Sten HelmertzFrölunda OL247929
Bo HerderssonMarkbygdens OK18412
Lars HogedalVänersborgs SK9500514
Jan KüchlerTolered-Utby Ol-klubb14770
Claes LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb11045
Kalle LindqvistVäxjö OK9525487
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb11018
Yngve NorellFrölunda OL11318
Sten OlssonOK Alehof11545
Christer SamuelssonOK Löftan16840
Sören SvenssonSjövalla FK302450
Lars ÖsterbergSävedalens AIK9005080

D70 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Eva AlsinIK Ymer7470816
Ingrid HermanssonIK Ymer9431010
Ylva HäggströmIF Rigor25049
Rosa JohanssonIK Uven14373
Margareta LarssonOK Njudung727645
Ulla LindheIK Stern7201252
Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK14493
Britt RangertIK Ymer9434343
Ingrid Rex WallströmOK Landehof9111311
Christina SchedwinIK Stern2107479
Gunnel SvenssonIK Ymer28463

H70 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AlmströmIK Stern429819
Göran BengtssonTockarps IK13755
Hans CarlssonIFK Göteborg Orientering2059187
Anders ClaessonIFK Mora OK9460201
Lars FinbomOK Landehof14594
Sture GrytheimElfsborg SOK448660
Steffen HäggströmIF Rigor25048
Benny IvarssonFjärås AIK19235
Kjell JeppsonIF Rigor2075451
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna1440331
Kenneth JohanssonTolered-Utby Ol-klubb14797
Olof KarlssonUddevalla OK30302
Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna1430317
Jan LarssonSävedalens AIK1545545
Ingemar MagnussonBoxholm-Mjölby OL425069
Bengt MattssonOK Orinto30510
Stig OvelandValbo AIF2066504
Kenneth RosénGöteborg-Majorna OK14122
Rune SandbergUddevalla OK550523
Lennart SturessonVästerviks OK9420318
Bengt-Åke SvenssonIK Ymer28464
Lars TuvessonUlricehamns OK33629
Christer WestbergIFK Göteborg Orientering14207
Torbjörn WikströmOK Orinto9470130
Thomas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11032

D75 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Lisbeth BernhedTolered-Utby Ol-klubb30143
Ann-Britt BjörkmanKungälvs OK214392
Gudrun BromanGöteborg-Majorna OK9911979
Elvy BörjessonOK Alehof11510
Gunnel BörjessonIK Uven14326
Gull-Britt GrönbergKungälvs OK14439
Inga PerssonOK Skogshjortarna14612

H75 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Rune ArvidssonMarkbygdens OK43184
Roland BrandshageSävedalens AIK14727
Magne HagströmFrölunda OL2079762
Henrik HvoslefIK Stern7201243
Karl-Axel JohanssonIK Uven438426
Lars JohanssonOK Skogshjortarna355805
Bo LeuchoviusGöteborg-Majorna OK344936
Gösta LindqvistOK Löftan16820
Stig-Ove TollIK Stern14266

D80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Marianne GrahnGöteborgs SK14734

H80 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ingemar AlfredssonIK Uven14333
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad660818
Lennart BernhedTolered-Utby Ol-klubb570303
Gösta CederinGöteborg-Majorna OK244893
Leif EdsandSävedalens AIK14723
Nils-Eric TofteredIF Rigor25059
Agne ÖstenssonSävedalens AIK2088326

H85 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Carl-Henrik HallbergIK Uven14328
Lasse OlssonIK Trenne Ullared13763

Inskolning (3)

NamnOrganisationBricknummer
Meja BoqvistMölndal Outdoor IF
Felix WeihardSävedalens AIK700417
Vera WildheimMölndal Outdoor IF9100926

U1 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AhlqvistFrölunda OL443338
Leo BertsOK Alehof451002
Hjalmar BrostedtFK Herkules
David ErdalenIFK Göteborg Orientering2095258
Jonas MikkelsenHorsens OK2091980
Hilda NivertFK Herkules
Axel PerssonFK Herkules2089463
Olle RoosIFK Göteborg Orientering2101810
Ella RuderfeltIF Rigor9090929
Nikki WeihartHestra IF1111199
Petter Wik GyllenstenFK Herkules

U2 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Alma AnderssonFK Herkules
Ingrid AnderssonFK Herkules
Elin KarlssonOK Landehof14589
Olof KarlssonFK Herkules
Gustav LiljerosTolered-Utby Ol-klubb209722
Ella MikkelsenHorsens OK981617
Alvar NivertFK Herkules2107421
Viggo NäsmanLerums SOK444010
Jakob RingströmOK Landehof2073336
Noah RingströmRydboholms SK2107438
Moa WallströmSävedalens AIK14704
Linus WeihardSävedalens AIK9081004
Saga WildheimMölndal Outdoor IF9080525
Sixten ÅbergTolered-Utby Ol-klubb1090501

Öppen motion 3 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Pia HeikkinenFrölunda OL2107473
Johanna HulthénMölndal Outdoor IF9790626
Marie-Louise LarssonLerums SOK452066
Helena RothamelTolered-Utby Ol-klubb2107167
Charlotta SvarfvarSjövalla FK2088308

Öppen motion 5 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Maria KilnäsSjövalla FK2057370
Lisa KjellénHelsingborgs SOK2089340
Elena KurashovaFK Åsen1980316
Fredrik KörleOK Landehof450144
Carl-Henning LöfGöteborg-Majorna OK9670119
Bjorn NordvikKolbotn og Skimt OL7000162
Andreas NäsmanLerums SOK446216
Emma RingströmOK Landehof2093451
Fredrik RothamelTolered-Utby Ol-klubb2107554
Sina SeipelElfsborg SOK37813
Annette SeldénIF Rigor446166
Anna SäfstenMölndal Outdoor IF345033
Klara SäfstenMölndal Outdoor IF438450

Öppen motion 7 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Anders BäckmanTolered-Utby Ol-klubb452572
Andreas EklundGöteborg-Majorna OK2046399
Sandra EkströmOK Orinto7900221
Pernilla KindeTolered-Utby Ol-klubb444020
Lovisa MartinssonOK Tyr860216
Anna-Karin NorrmanGöteborg-Majorna OK1970011
Niclas NygrenFrölunda OL
Urban RingströmRydboholms SK2101769
Richard TorseinFrölunda OL2107490

Öppen motion 8 (5)

NamnOrganisationBricknummer
David BengtssonFK Åsen800430
Klas BogsjöHelsingborgs SOK2088433
Oskar CervinHelsingborgs SOK1325476
Maria HöglundSjövalla FK2088305
Klas ÅströmMölndal Outdoor IF1700926

Annonser

Mila