Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Kylklampen deltävling 9 / Kretshelg- natt

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Kylklampen deltävling 9 / Kretshelg- natt
Arrangörsorganisation: Kristinehamns OK
Datum: onsdag 16 mars 2016

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 56 anmälda deltagare.

Degerfors OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Tore MartinssonDegerfors OKKorta36288

Hagaby GoIF Örebro (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lovisa EklöfHagaby GoIF ÖrebroMellan919102

IK Vikings OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OKKorta8700527
Tim DalheimerIK Vikings OKKorta8540022

Kils OK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Isak HolmgårdKils OKLätta1050604
Nora HolmgårdKils OKKorta920716
Ulf MellerdalKils OKMellan418040
Magnus NordströmKils OKMellan690321
Sanna SkoogKils OKMellan951919

Kristinehamns OK (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emelie ForslundKristinehamns OKLätta354375
Michael ForslundKristinehamns OKKorta402606
Per FredbergKristinehamns OKLånga1000032
Christer GillenäsKristinehamns OKKorta28936
Gunnel GillenäsKristinehamns OKLätta28937
Britt GunnarssonKristinehamns OKLätta1541217
Stefan GunnarssonKristinehamns OKKorta1541223
Viveca JernstedtKristinehamns OKLätta403171

Leksands OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johan SöderlundLeksands OKLånga1995123

Linköpings OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Tobias BeckiusLinköpings OKMellan7191292

Lustens OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Niklas KarlssonLustens OKKorta342516
David ÅkerlindLustens OKLätta228761

OK Djerf (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Amanda JanssonOK DjerfMellan727106
Håkan LindbergOK DjerfMellan651103
Ellen PelanderOK DjerfLätta436046
Rasmus PetterssonOK DjerfMellan1559185

OK Roslagen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jens AnderssonOK RoslagenMellan981117

OK Tyr (20)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Mathias AxelsonOK TyrMellan407212
Samuel AxelsonOK TyrMellan1571272
Marcus BeckiusOK TyrMellan970302
Örjan BeckiusOK TyrMellan37564
Erik ForsgrenOK TyrLånga661024
Johan GustafssonOK TyrMellan9708170
Thomas HollowellOK TyrMellan611121
Tone HollowellOK TyrKorta611126
Anders Holtet-LindbergOK TyrMellan830817
Johanna Holtet-LindbergOK TyrKorta302269
Ingrid KensbyOK TyrKorta9600221
Mats KensbyOK TyrKorta260745
Elin LundkvistOK TyrKorta1900401
Karin MoodhOK TyrKorta260660
Oskar NymanOK TyrMellan747574
Pär NymanOK TyrMellan260697
Börje RåbergOK TyrKorta260667
Erik SimesOK TyrMellan440886
Elisabeth ÖströmOK TyrKorta9560518
Ida ÖströmOK TyrKorta9880530

OK Älgen (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erik ErikssonOK ÄlgenMellan747272
Stefan ErikssonOK ÄlgenMellan970088
Åke GustavssonOK ÄlgenKorta445345
Lukas KatvalaOK ÄlgenMellan9000724

Rehns BK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Oskar EklöfRehns BKLånga880922

Skattkärrs SOK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Håkan BlomkvistSkattkärrs SOKMellan670528
Bengt CarlssonSkattkärrs SOKKorta262868
Lina RööhsSkattkärrs SOKKorta780211
Mikael RööhsSkattkärrs SOKMellan701016

Södertälje-Nykvarn OF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ludvig ErikssonSödertälje-Nykvarn OFLånga930703

Annonser