Anmälda deltagare till Kalmarträffen

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Kalmarträffen
Arrangörsorganisation: Kalmar OK
Datum: lördag 16 september 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 233 anmälda deltagare.

D21 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Cecilia BrattOK Orion993541
Maria JohanssonTorsås OK9930428
Elin LundqvistOK Orion970329
Ingela SmedenmarkRonneby OK870903

H21 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan AlmqvistNybro OK29337
Niklas BrattOK Orion8123666
Jonathan KarlssonOK Tisaren8199509
Joel Käll KarlssonLinköpings OK7900816
Torgny LindströmRonneby OK730619
Filip NilssonGotlands Bro OK18027
Fredrik NilssonOK Pan-Kristianstad920803
Pontus PeterssonOK Orion920215
Linus VernströmRonneby OK9040312
Mattias WestfältGotlands Bro OK730323

H18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim BjörkegrenGotlands Bro OK990219
Viggo KlassonOK Ravinen712000

D16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tuva LövdahlSOK Viljan2083990

H16 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo EricssonVäxjö OK9085619
Simon FogelströmTorsås OK9020812
Olle KallerbäckEmmaboda Verda OK439618
Jonathan KonradssonKalmar OK2101824
Erik NilssonGotlands Bro OK1020607
Edvin StrandbergKalmar OK2101805
Hugo UnossonKalmar OK2107428

D14 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Natalie GardelinGotlands Bro OK8040425
Judith LundqvistKalmar OK441657
Emma RindstigSOK Viljan451078
Vendela SturekSOK Viljan997036
Lisa SwartzOK Orion2058218
Ella SöderbergOK Skogsfalken9030110
Filippa SöderbergKalmar OK1426461
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824

H14 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Axel CondrupKalmar OK2107422
Rasmus EjermarkTorsås OK1470401
Olle ErlandssonSOK Viljan9979904
Gustav EvebornSOK Viljan7171104
Jonathan FlodmanGotlands Bro OK445811
Malte GunnarssonEmmaboda Verda OK430188
Alexander GustafssonOK Njudung9415729
Lukas HagbergKalmar OK1160612
Hampus HolgerssonTorsås OK1470449
Oscar HultgrenOK Njudung448444
Filip JennerstrandOK Njudung448431
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Ville LundgrenKalmar OK2119984
Theo LövdahlSOK Viljan2088526
Leo MuriguKalmar OK30034
Peder PerssonGotlands Bro OK451558
Olle PetersénOK Njudung9050517
Edvard PetterssonGotlands Bro OK227881
Folke SvangrenGotlands Bro OK9012000
David WestfältGotlands Bro OK1041102

D12 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes BerlinOK Orion449545
Linn BjörneldKalmar OK2104231
Matilda Ekengren KarlssonTorsås OK1470571
Alma FredrikssonKalmar OK2107541
Elsa GustafssonOK Tylöskog600410
Emma LarssonKarlskrona SOK8050810
Ulrika PerssonGotlands Bro OK451556
Alma PetterssonGotlands Bro OK423357
Ida WestfältGotlands Bro OK205413
Molly WirefeldtNybro OK441095

H12 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Viktor ArgusKalmar OK2104207
Axel BrattOK Orion8050420
Filip GummessonNybro OK433821
Emil KreutnerSOK Viljan2054903
Hugo LundgrenKalmar OK2119982
Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK444710
Nils SwartzOK Orion2058124
Simon WaxegårdTorsås OK1470446
Wille VernströmRonneby OK9060112

D10 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Matilda BjörneldKalmar OK441635
Amalia ErlandssonSOK Viljan9672818
Felice GardelinGotlands Bro OK8070424
Tekla GunnarssonEmmaboda Verda OK241900
Hilda HelmerssonNybro OK441072
Milla KlassonOK Ravinen1070216
Matilda SöderbergOK Skogsfalken9070724

H10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Axel ErikssonKexholms SK29564
Elias LindströmRonneby OK1080223
Erik ZettervallKarlskrona SOK1090930

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Viktoria AhlströmEmmaboda Verda OK8209091

H35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Gustaf BergquistSjövalla FK2101563
Per LenanderVäxjö OK770310

D40 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Anna HanssonSOK Viljan403062
Linda LarssonKarlskrona SOK16687
Karin LindqvistStigmännen Karlshamns OK770422
Eva PerssonVäxjö OK434131

H40 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Mikael GummessonNybro OK24753
Ola SöderbergOK Skogsfalken631001

D45 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina BerlinKarlskrona SOK18509
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK1680904
Catrine OlssonTorsås OK721229
Anna SvenssonSOK Viljan710623

H45 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik BerlinOK Orion690423
Johan JacobssonOK Orion9681010
Fredrik KarlssonNybro OK7110251
Magnus LarssonKarlskrona SOK710829
Patrik LundqvistNybro OK710801
Tony LövdahlSOK Viljan720731
Magnus OlssonTorsås OK500723
Yuri OmelchenkoOK Orion710906
Henrik PeterssonNybro OK7701006
Våge RindstigSOK Viljan29322
Björn ZettervallKarlskrona SOK1690327

D50 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Helena KarlssonNässjö OK2093498
Caroline LiljebjörnNybro OK815538

H50 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas BergforsSOK Viljan26838
Peter EkdahlEmmaboda Verda OK9651108
Glen HåkanssonVäxjö OK262721
Lars KlassonOK Ravinen41793
Jonas PerssonTorsås OK9670123
Magnus PorleVäxjö OK777929

D55 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ann BrenanderSOK Viljan343860
Mariann JohanssonKexholms SK610601
Ingalill OlssonOK Orion38269
Berit RuneforsVäxjö OK15943
Lena SwartzOK Orion9620620
Eva TollsternVäxjö AIS25585
Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK451996

H55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Bo JohanssonOK Älme441991
Jan KarlssonVäxjö OK9590321
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Kent OlssonOK Orion9402243
Bo PeterssonLessebo OK202556
Gustaf TorenstamEmmaboda Verda OK439616

D60 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Bente KällVäxjö OK9560113
Siv LarssonEmmaboda Verda OK9025597
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127

H60 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael BodénMarkbygdens OK18416
Leif CarlssonSOK Viljan262651
Stefan CarlssonSOK Viljan241510
Carl-Johan RoubertFK Finn2107207
Torbjörn SandebäckÅlems OK27137
Leif SvangrenGotlands Bro OK42140

D65 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Majvie AnnegårdSOK Viljan858890
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK1572001
Vanja GummessonNybro OK29326
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK9521016
Kristin JohanssonKarlskrona SOK21069
Britt-Mari KarlssonVäxjö OK27159
Marie-Louise KarlssonNybro OK507049
Ann-Helen LinnersjöOK Orion27257
Lena SöderbergOK Skogsfalken9510605

H65 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AnderssonOK Orion30357
Roger BergvikVäxjö OK421736
Hans GottfridssonTorsås OK15077
Stellan HäggbrinkBerga SOK27105
Bertil KalénSOK Viljan27135
Sven-Olof LarssonEmmaboda Verda OK9025593
Björn PalmLessebo OK17546
Lennart SmedenmarkRonneby OK8021216
Göran SvensonSOK Viljan520101
Hans SvensonSOK Viljan9189469

D70 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Eva BergstrandVärend GN OL10316
Berit ByströmOK Virdarna7430315
Siv EkelöfVärend GN OL10313
Solbritt GustafssonOK Virdarna13913
Ros-Mari KarlssonNybro OK776222
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK350747
Barbro NilssonAlvesta SOK17795
Britt NybergNybro OK29335
Birgitta OlssonRonneby OK611004
Ann-Mari PerssonVäxjö OK16000
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK444608
Gullevi SvenssonRonneby OK1213148
Inga-Lill WikingssonStigmännen Karlshamns OK344432

H70 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Ingemar AnderssonOK Orion262488
Karl-Evert AnnegårdSOK Viljan7471222
Åke EckerbomIFK Sävsjö1441104
Kent EkdahlEmmaboda Verda OK15704
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK8470220
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK9471101
Lars JohanssonÅlems OK2075294
Allan KarlssonÅlems OK39848
Nils KarlssonVäxjö AIS426900
Leif LindströmNybro OK1396333
Yngve MagnussonOK Orion10528
Anders MonteliusBoxholm-Mjölby OL421360
Roland NilssonSOK Viljan9460113
Tommy OlssonKarlskrona SOK16659
Karl-Erik PetterssonSOK Viljan26826
Jan PåhlstorpEmmaboda Verda OK15708
Folke RingbergLessebo OK17579
Gerth SällströmLessebo OK17543

D75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ulla NilssonSOK Viljan9102779

H75 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11800
John-Erik BergstrandVärend GN OL10315
Kurt BergstrandLessebo OK17587
Anders BuhréNybro OK9420921
Erling EkelöfVärend GN OL10312
Rolf JonssonNybro OK699098
Roland KarlssonRonneby OK261563
Stig KarlssonLessebo OK17565
Stig KarlssonTorsås OK341095
Björn LinnersjöOK Orion27256
Kjell MånssonKarlskrona SOK2050912
Ragnar OlssonRonneby OK590821
Hagbert PerssonVäxjö OK15998
Krister SandbladVäxjö OK1420201
Göran ThourVärend GN OL263097

H80 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Gillis AlmVäxjö OK15927
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad660818
Allan HåkanssonSOK Viljan428957
Lars PerssonVäsby OK440052
Bernt PeterssonAlvesta SOK7061028
Werner TörnblomVäxjö OK2058133

H85 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Henry GustafssonÅlems OK1200144
Sven SvenssonKarlskrona SOK451394

U1 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Tim AhlströmEmmaboda Verda OK15725
Samuel EklundGotlands Bro OK445833
Alva NilssonGotlands Bro OK1974030
Saga Zobal MedinEmmaboda Verda OK241802

U2 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Emil BjörksvedGotlands Bro OK445816
Alma CondrupKalmar OK433819
Alma ErikssonTorsås OK428829
Enar LöfstedtGotlands Bro OK423353
Engla Zobal MedinEmmaboda Verda OK241824

Öppen motion 2 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Nicklas MedinEmmaboda Verda OK241813

Öppen motion 3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Beata FranssonEmmaboda Verda OK356000

Öppen motion 4 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Louise BjörksvedGotlands Bro OK439841
Johan BjörksvedGotlands Bro OK445805
Gustav FranssonEmmaboda Verda OK7002034
Ola FranssonEmmaboda Verda OK7002991

Öppen motion 5 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Karl-Johan GunnarssonEmmaboda Verda OK444613

Öppen motion 7 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Patrik FranssonEmmaboda Verda OK452100
Kristina JennerstrandOK Njudung449278
Stefan JennerstrandOK Njudung2059180
Magnus NilssonTorsås OK1470503

Öppen motion 8 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lars KreutnerSOK Viljan2054914

Annonser