Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till RSK-Hestraträffen, dag 2

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: RSK-Hestraträffen, dag 2
Arrangörsorganisationer: Hestra IF / Rydboholms SK
Datum: söndag 27 augusti 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 360 anmälda deltagare.

D21 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Kristine BergliaGöteborg-Majorna OK9940618
Vilma BlennowFalköpings AIK OK980130
Elin CarlssonGöteborg-Majorna OK516789
Annica EngIFK Göteborg Orientering699202
Annieke GrahnGöteborgs SK7805177
Louise GöthforsGöteborg-Majorna OK717171
Linda HallbergBredareds IF8101060
Bodil HalvarssonGöteborg-Majorna OK820115
Elin HögstrandIFK Göteborg Orientering940616
Leena Kuusipohja JohanssonLahden Suunnistajat-3718853
Tiina LaasOK Skogshjortarna850000
Lovisa LemanGöteborgs SK9504120
Erica PetterssonIFK Göteborg Orientering9505100
Maria PollMölndal Outdoor IF449513
Maria SahlénIF Hagen8000424
Karin ThernOK Skogshjortarna8263739
Petra WernerssonGöteborg-Majorna OK801103
Lucyna WiktorGöteborg-Majorna OK8636523
Erika ÅkessonMarkbygdens OK730108
Lisa ÅkessonMarkbygdens OK530108

H21 (29)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AnderssonMarkbygdens OK920909
Martin AnderssonSjövalla FK9790201
Emil AndreassonOK Skogshjortarna15956
Anders CarlssonIFK Lidingö SOK516780
Magnus CarlssonGöteborg-Majorna OK8438880
Martin ChristensenMariager Fjord OK860405
Andreas ClaessonOK Kullingshof202453
Erik ClassonOK Orinto1420202
Jakob EngIFK Göteborg Orientering770721
Erik HanssonBredareds IF9890521
Anders HedbergGöteborg-Majorna OK900813
Magnus HomannOK Orinto701214
Johan HögstrandIFK Göteborg Orientering9020311
Magnus JohanssonIK Hakarpspojkarna781207
Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OK8499178
Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK9800117
Pontus KarlssonMarkbygdens OK940710
Filip LemanGöteborgs SK9611062
Andreas LundbladOK Nackhe860308
Johan OlsonIK Uven980310
Axel OlssonIF Hagen9091337
Matthew PickeringJROS2080001
Samuel PihlströmOK Landehof9010308
Anton SundgrenLånghundra IF9931204
Andréas ThernOK Skogshjortarna781002
Jakob WahlGöteborg-Majorna OK951227
Simon WallmanOK Kullingshof351449
Daniel WernerssonGöteborg-Majorna OK800921
Morten Jarvis WestergårdIFK Göteborg Orientering890309

D20 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Cecilie AndersenJROS8220997
Pippa DakinJROS2038688
Emma KindbomIF Hagen25796
Katerina SkarkovaJROS7207777
Emma WilsonJROS1224433

H20 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Lachlan ChavasseJROS9686869
Samuel FieldingJROS7205318
Noah HowlettJROS8430461
Finn LydonJROS991411

D18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Julia ElverlindOK Tranan921286
Moa SjöbergGöteborg-Majorna OK9816561

H18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo HåkanssonIK Ymer7001113

D16 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Nora AronengHestra IF244775
Olivia AspIFK Göteborg Orientering902937
Ellen BlennowFalköpings AIK OK8010708
Alma HjertbergHestra IF9022828
Malin KristianssonTrollhättans SOK8010121
Emma LingIK Hakarpspojkarna9193710
Emely WeihartHestra IF909559
Emilia ÖsterlundIK Ymer7204059

H16 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Daniel AnderssonFjärås AIK423232
Arvid AronssonOK Kroppefjäll1020312
Emil AxelssonLerums SOK8020625
Olle BergstedtMarkbygdens OK9010102
Petter BergstedtMarkbygdens OK9102775
Gustav BohmanOK Orinto2800705
Ludvig CarlbomUlricehamns OK9100202
Felix DrejmoOK Landehof9712120
Olle ElfströmOK Orinto7203842
Tobias ErixonOK Kullingshof8444544
Erik HogedalGöteborg-Majorna OK7011028
Erik IngemarssonHestra IF9700700
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK1021212
Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK9020828
Linus KristianssonTrollhättans SOK8110121
Simon NordbergGöteborg-Majorna OK1234888
Gustav OhlinOK Tranan9020607
Marcus RagnarssonMarkbygdens OK1010908
Emil RavakkoSävedalens AIK1470438
Oscar Wall JungbjerGöteborgs SK9020903
Adrian VartiaOK Löftan9011128
Gustav ÖstenssonOK Tranan740788

D14 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Matilda AspIFK Göteborg Orientering2119352
Kristina BohmanOK Orinto362559
Vera ElfströmOK Orinto7209483
Sofia ElverlindOK Tranan9030927
Maja InghammarHestra IF1040613
Emma KarlssonOK Landehof446300
Rebecka PihlströmOK Landehof803010
Ebba ThernOK Skogshjortarna9040630

H14 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Linus AhlénIF Hagen445469
Jakob AspIFK Göteborg Orientering13969
Erik BillströmOK Orinto2801113
Arvid BjörkTrollhättans SOK8030205
Anton BlomqvistMarkbygdens OK641310
Linus Carlsson KokinskyIFK Göteborg Orientering426254
Jacob GrahnIK Uven9991337
Alfred HallqvistUlricehamns OK451503
Edvin HenryssonTibro OK9030614
Joel HolmbergUlricehamns OK2059083
Filip IngemarssonHestra IF444094
Lukas LarssonOK Skogshjortarna7588588
Erik LingIK Hakarpspojkarna9005268
Anton LundOK Skogshjortarna433708
Johan MårtenssonOK Skogsstjärnan9030615
Elias NordbergGöteborg-Majorna OK1234795
Arvid PeterssonTolered-Utby Ol-klubb209822
Elias PeterssonIK Ymer540503
Joel RingströmOK Landehof2048798
Arvid SkeppSävedalens AIK9040805
Casper SkeppSävedalens AIK9030217
Adam SkoglundUlricehamns OK2101654
Johan Wall JungbjerGöteborgs SK9040922

D12 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Emma AhlénIF Hagen445450
Maja AxelssonLerums SOK8050305
Elin BlomqvistMarkbygdens OK1441310
Emilia ElverlindOK Tranan9060717
Lisa ErikssonOK Landehof9050804
Moa HolstenHestra IF2063885
Hannah LandergrenHestra IF9061006
Sandra LingIK Hakarpspojkarna9050730
Hanna NilssonHestra IF2063807
Klara NilssonHestra IF2062004
Ella PetterssonSävedalens AIK8051216
Hanna SchälinOK Alehof11538
Stina ThernOK Skogshjortarna19506
Nanna TorénHestra IF351406
Alice WernklevIK Ymer1060607
Lisa ÖstenssonOK Tranan7050209

H12 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Tim AnderssonOK Tranan12431
Elis GrahnGöteborgs SK18519
Simon GrahnIK Uven451913
Edvin LennartsonUlricehamns OK2088546
Melvin LundOK Skogshjortarna433701
Isak NilssonOK Landehof2077936
Erik PeterssonTolered-Utby Ol-klubb229505
Adam SamuelssonFalköpings AIK OK2078136
Isak SkoglundUlricehamns OK2101675
Albin SundströmHestra IF450564
Tom WeihartHestra IF909558
Oscar ÖsterlundIK Ymer2088952

D12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elsie HäggmarkMarkbygdens OK500522

D10 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AxelssonLerums SOK8070101
Elin ClaessonOK Landehof14062
Kajsa ElfströmOK Orinto9989063
Elsa IngemarssonHestra IF2058324
Elin KarlssonOK Landehof11363
Alice LarssonBredareds IF435761

H10 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav AspIFK Göteborg Orientering451205
Joar BlomqvistBredareds IF7070713
Elliot BurvallOK Orinto1418132
Oskar HjertbergHestra IF449198
Jacob HolmbergUlricehamns OK449756
Hjalmar IngelsboOK Tranan9080419
Emil LingIK Hakarpspojkarna9201713
Nils LydmarkSjövalla FK1080525
Jakob RingströmOK Landehof2073336
Hampus SahlénIF Hagen2072788
Emil SkeppSävedalens AIK9070823
Melker SundströmHestra IF450570
Filip ValentinGöteborg-Majorna OK1696016
Calle WärnOK Skogshjortarna1071222

H35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Gustaf BergquistSjövalla FK2101563

D40 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Nina AhlénIF Hagen445426
Susanne BiörsOK Tranan760028
Marika ElverlindOK Tranan7879897
Gunilla FredmanOK Skogshjortarna450483
Martina LindbergIK Ymer1240417
Christine LundOK Skogshjortarna450489
Åsa NordbergGöteborg-Majorna OK1193192
Maria PeterssonHalmstad OK7730227
Maria PeterssonTolered-Utby Ol-klubb442249
Lotta SaetreOK Landehof9101921
Hanna SamuelssonFalköpings AIK OK38008
Sofia ÖstenssonOK Tranan443691

H40 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Per HolmbergUlricehamns OK417596
Daniel OlssonDalsjöfors GoIF740419
Roland PeterssonTolered-Utby Ol-klubb452817
Niklas SahlénIF Hagen8007409
Olle SchälinOK Alehof36963
Peter WernklevIK Ymer7771114

D45 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Anki BlennowFalköpings AIK OK246096
Anette CarlssonGällstadbygdens SOK2107159
Anna ErikssonOK Landehof1680831
Anna GrahnIK Uven444011
Jenny JohanssonIK Ymer441283
Pia JohanssonOK Landehof7711124
Ann-Sophie OhlinOK Tranan720507
Yvonne WeihardSävedalens AIK700417

H45 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Greger AhlénIF Hagen445497
Thomas AnderssonOK Tranan710600
Peter AspIFK Göteborg Orientering1700325
Mikael BergstedtMarkbygdens OK690409
Ronnie BohmanOK Orinto448333
Peter DellmingIFK Göteborg Orientering14220
Conny ErixonOK Kullingshof444536
Ola JodalGöteborg-Majorna OK9720117
Martin JohanssonHalmstad OK7721201
Thomas KarlssonOK Landehof9700217
Johan LindeblomIK Omega7206785
Kristoffer SidebyGöteborg-Majorna OK7720209
Patrik SvedjenäsOK Skogshjortarna2083795
Martin SvenssonMarkbygdens OK680616
Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL9710208

D50 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Nina OlssonFalköpings AIK OK343115
Eva PedersenOK Skogshjortarna19537
Kristina Wall JungbjerGöteborgs SK2078176
Helena ÅhlinHelsingborgs SOK9670715

H50 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas AlmgrenBorås GIF403963
Thomas AspIFK Göteborg Orientering989898
Magnus BlennowFalköpings AIK OK640527
Johan FalkUlricehamns OK205380
Torbjörn GrahnIK Uven444019
Stig GustafssonIK Ymer441235
Claes HagstrandLerums SOK670709
Bo HallbergFalköpings AIK OK8061217
Björn KarlssonOK Orinto630801
Erik LösethFalköpings AIK OK1660331
Jonas SjöbergGöteborg-Majorna OK2081941
Niklas SkoogGöteborg-Majorna OK14072
Bertil ÅkessonMarkbygdens OK17083

D55 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa AnderssonUlricehamns OK43027
Karin BergdahlIK Uven345020
Marianne HanssonBredareds IF610304
Ingela HåkanssonIK Uven14344
Marie HögstrandMarkbygdens OK7621222
Helene Wengholt JohnssonOK Skogshjortarna353010
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna1958103
Leila LjunggrenMarkbygdens OK36759
Britta SahlinVänersborgs SK610126

H55 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Michael AnderssonGöteborg-Majorna OK9590118
Sven BörjesonGöteborg-Majorna OK600801
Clas BörjessonIK Uven8337777
Christer CarlssonIK Uven610418
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb611228
Mats ErikssonGöteborg-Majorna OK30195
Gunnar HåkanssonIK Uven14343
Magnus JoelssonSOK 68961018
Jonas KarlssonMarkbygdens OK7611129
Andres LaasOK Skogshjortarna610827
Stig LarssonGöteborg-Majorna OK302397
Jan LindströmIK Wilske38360
Mark SaundersJROS1959024
Jan SveideFrölunda OL7590714

D60 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Eva AndreassonBorås GIF25149
Anita EklöfIK Ymer540528
Anne KaillIK Omega9541215
Gunilla LarssonBredareds IF1570415
Hanne PoulsenMariager Fjord OK213927
Eva Rabe MagnussonIF Hagen15628
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared7570307
Inger WesterbergIF Hagen9551116

H60 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Bernt AnderssonIF Rigor2058862
Bill AnderssonI 15 IF24903
Magnus AnderssonUlricehamns OK9101531
Mikael BodénMarkbygdens OK18416
Jens ChristensenMariager Fjord OK1910551
Torbjörn HalvarssonFjärås AIK570615
Niels Jorgen IversenMariager Fjord OK213932
Uno MagnussonIF Hagen15629
Lennart NilssonUlricehamns OK25720
Keld OstergårdMariager Fjord OK213925
Björn PetterssonUlricehamns OK7530413
Helge PoulsenMariager Fjord OK213916
Tommy RoosFalköpings AIK OK38591
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK550401
Klaus WolsingMariager Fjord OK213917

D65 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Karin AxelssonIK Uven14380
Evy GabrieliiBredareds IF2093301
Inger HolmstrandHerrljunga SK Skid o OL451695
Britt-Marie LarssonSOK 681950061

H65 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Håkan AnderssonMarkbygdens OK7521201
Jan AnderssonFjärås AIK231052
Lennart GustafssonJönköpings OK451942
Bo HerderssonMarkbygdens OK7510722
Kent JogelandIK Ymer347460
Lars LarssonOK Frisene42845
Rune LarssonOK Skogshjortarna2072793
Stanley MattssonIK Uven14320
Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK25756
Ove ThorssonIK Trenne Ullared578285

D70 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Eva AlsinIK Ymer7470816
Barbro AnderssonOK Skogshjortarna505560
Ann-Gerd CarlssonGällstadbygdens SOK25754
Ingrid HermanssonIK Ymer9431010
Kerstin JohanssonMarkbygdens OK18425
Rosa JohanssonIK Uven14373
Britt RangertIK Ymer9434343
Elisabeth RosénGöteborg-Majorna OK14043
Rigmor SchouMariager Fjord OK213922

H70 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Anders BerglundOK Skogshjortarna2109203
Roland BomanUlricehamns OK33625
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna1440331
Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna1430317
Ted LiivrandOK Skogshjortarna9032032
Dag LorénOK Frisene501513
Ingvar MarsKinnaströms SK44729
Bengt MattssonOK Orinto30510
Sune MentorGöteborg-Majorna OK14030
Kent OlaussonOK Orinto9913579
Ingmar OlssonHerrljunga SK Skid o OL44562
Ronny RagnarssonMarkbygdens OK28526
Kenneth RosénGöteborg-Majorna OK14122
Göran SvanBorås GIF7511772
Torbjörn WikströmOK Orinto9470130

D75 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Gudrun BromanGöteborg-Majorna OK9911979
Gunnel BörjessonIK Uven14326
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna28476
Mariann KjellbergBredareds IF36465
Barbro VallinKungälvs OK1446024

H75 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Rune AhlanderJönköpings OK37647
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna505535
Leif CarlssonGällstadbygdens SOK25749
Karl-Axel JohanssonIK Uven438426
Kjell JohanssonDalsjöfors GoIF41944
Lars JohanssonOK Skogshjortarna355805
Lars-Åke LarssonOK Tranan354072
Arne PedersenMariager Fjord OK213904
Stig-Ove TollIK Stern14266

D80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Marianne GrahnGöteborgs SK14734

H80 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart BernhedTolered-Utby Ol-klubb570303
Gösta GrahnGöteborgs SK14730
Erland OlssonDalsjöfors GoIF343249
Håkan SkogumMarkbygdens OK17091
Karl-Eric WannbergIK Omega9915216

H85 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Carl-Henrik HallbergIK Uven14328
Lasse OlssonIK Trenne Ullared13763

Inskolning (3)

NamnOrganisationBricknummer
Adelia BurvallOK Orinto2112241
Jakub DobsicekOK Orinto451566
Pennie SvedjenäsOK Skogshjortarna19543

U1 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Ludvig BurvallOK Orinto2112240
Johannes HolmbergUlricehamns OK2059032
Axel LydmarkSjövalla FK1100504
Jonatan SahlénIF Hagen2095275
Felix WeihardSävedalens AIK800810

U2 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Stina PeterssonTolered-Utby Ol-klubb234617
Hugo SamuelssonFalköpings AIK OK2089259

Öppen motion 1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Birgitta HåkanssonIK Ymer9720614

Öppen motion 3 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Samuel RingströmOK Landehof2048793
Malin ÖsterlundIK Ymer7405301

Öppen motion 5 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Emma RingströmOK Landehof2093451
Hana TrefnáOK Orinto2801119
Joakim ÖsterlundIK Ymer2088971

Öppen motion 7 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik CarlbomUlricehamns OK239552
Ann-Chatrin HolmbergUlricehamns OK449741
Stefan HåkanssonIK Ymer2041896
Anders LundOK Skogshjortarna450481
Daniel SundqvistOK Orinto7692964
Peter ÖstenssonOK Tranan443694

Öppen motion 8 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jan SamuelssonFalköpings AIK OK1126121

Annonser