Anmälda deltagare till Tiomila i Göteborg-Partille

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisationDölj laguppställningar

Tävlingens namn: Tiomila i Göteborg-Partille
Arrangörsorganisationer: Göteborgs OF / Stockholms OF
Datum: lördag 29 april 2017 - söndag 30 april 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 969 anmälda lag.

UNGDOMSKAVLEN (315)

NamnLaguppställning
Alfta-Ösa OK 1
1Viktor Ladänges
2Ella Sandberg
 Leija Magnusson
3Elis Sandberg
 Adrian Hansson Bånga
4Elin Ladänges
Allerød OK 1
1Oscar David Broman Jensen
2Amalie Ertmann
3Theis Munktved
 
4Hedda Kärner Grooss
Almby IK 1
1Johan Alpberg
2Sofie Bodin
 Sofia Green
3Nils Kylborn
 Johannes Green
4Sofie Franzén
Asker SK 1
1Felix Finsrud
2Ina Martini
3Sondre Ytterbø
 Jonas Myhr
4Anna Øfsthus Gravir
Asker SK 2
1Frikk Alvaro Embergsrud
2Ragnhild Øfsthus Gravir
3Martin Birkelund
 Eilev Kvaale
4Silje Marie Våge
Asker SK 3
1Mikael Birkelund
2Anette Jauhojärvi Markussen
 Sara Martini
3Tarje Espelin
 Martin Johannessen Linnebo
4Petra Hoveid
Asker SK 4
1Jakob Backer-Tellnes
2Maria Johannessen Linnebo
3Ole Henrik Woxholth
 Emil Ruud Fossheim
4Hulda Tellnes
Attunda OK 1
1Sofia Ivers
2Elis Ivers
 Viktor Sone
3Olle Pettersson Gradin
 Marcus Stenebo
4Maja Sandvik
Bækkelagets SK 1
1Lars Øderud Vatne
2Jonas Fenne Ingierd
3Diane Jutulstad
4Mina Espolin Johnson
Bohuslän-Dals OF 1
1Arvid Aronsson
2Frida Johansson
 
3Isak Olsson
 Samuel Eriksson
4Clara Johansson
Bohuslän-Dals OF 2
1Johan Lund
2Emma Christiansson
 Malva Arvidsson
3William Wassenius
 Axel Brönnestam
4Ida Südhoff
Bohuslän-Dals OF 3
1Arvid Ekström
2Molly Bergstrand
 Erik Südhoff
3Willy Fjällborg
 Hjalmar Olsson
4Vera Uhrberg
Bohuslän-Dals OF 4
1Melker Andersson
2Oscar Nyman
 David Hermansson
3Alice Andersson
 
4Lovis Bergstrand
Bredaryds SOK 1
1Anton Gunnarsson
2Ellen Sigvardson
 Hanna Henningsson
3Axel Elmblad
 Filip Broling
4Linnea Skalberg
Bromma-Vällingby SOK 1
1Elin Bjessmo
2Emil Lilja
 
3Tim Sandgren
4Sara Salemyr
Bul-Tromsø IL 1
1Hans Urset
2Klara Graversen
 
3Jonatan Graversen
 Henning Strand
4Elisa Götsch Iversen
Czech West O-team 1
1Nick Newiak
2Katerina Cerna
3Lukas Richtr
4Regina Tokarova
Czech West O-team 2
1Filip Sauli
2Klara Maresova
3Radim Tokar
 Pavla Nadenickova
4Eliska Fisarova
Czech West O-team 3
1Simon Mayer
2Marketa Stankova
3Simon Kurz
4Iva Nadenickova
Dalaportens OL / Avesta OK 2
1Erik Nilsson
2Emilia Lind
 Nellie Eliasson
3Ossian Kihlström
 Daniel Lind
4Julia Wanner
Dalaportens OL 1
1Karolina Andersson
2Felicia Eliasson
 
3Charlie Eliasson
 
4Saga Mattsson
Domnarvets GOIF 1
1Erik Brandt
2Alice Eriksson Björling
 Linnéa Borggren
3Emil Byberg
 Moa Hjorth
4Agnes Jonsson
Domnarvets GOIF 2
1Albin Berger
2Anja Nilsson
 Klara Andersson
3Samuel Stålnäbb
 Emma Eliasson
4Elsa Nilsson
Eiker OL 1
1Tomine Lysaker Sanden
2Silje Morlandstø
 Alvilde Lysaker Sanden
3Solveig Letmolie
 Oda Isnes Tyse
4Christine Hoen
Eksjö SOK 1
1Hugo Jakobsson
2Agnes Djurstedt
 Thea Nordin Abaji
3Hugo Djurstedt
 Ella Persson
4Emma Eriksson
Eksjö SOK 2
1Mattis Persson
2Wilma Bergander
 Tilda Hagelberg
3Simon Svahn
 Ida Edvardsson
4Klara Höglund
Espoon Suunta 1
1Ida Haapala
2Topias Uusitalo
 Lauri Puupponen
3Topias Kemppi
 Emil Laaksonen
4Maria Määttänen
Falköpings AIK OK 1
1Alma Vilhelmsson
2Emia Hjort
3Alexander Bromander
 Elsa Sonesson
4Alva Sonesson
Falköpings AIK OK 2
1Ellen Blennow
2Vera Wallin
3Lukas Magnerfelt
 Vera Pettersson
4Moa Skoog
FIF Hillerød 1
1Siri Simonsen
2Gustav Holmberg
 Gustav Kjær Hemmingsen
3Asger Holmberg
 Lukas Kjær Hemmingsen
4Sigrid Høyer Staugaard
Finspångs SOK / OK Lokomotiva Pardubice 2
1Ondrej Pipek
2Linda Svensson
 Melker Waldfelt
3Sofie Vind
 
4Alice Johansson
Finspångs SOK 1
1Jensine Svensson
2Elmer Waldfelt
 Rikard Hellgren
3Olof Ekman
 
4Sara Wänström
FK Boken 1
1Sofia Palm
2Alice Johansson
3Erik Johansson
4Emmy Palm
FK Friskus-Varberg 1
1Hanna Carlqvist
2Filip Carlqvist
 Melwin Wildheim
3Alex Johansson
 David Johansson
4Emma Eliasson
FK Friskus-Varberg 2
1Axel Bechtel
2Maja Karmstig
 Marta Törnström
3Noah Bechtel
4Elsa Ericsson
FK Göingarna 1
1Edvin Selin
2Wilmer Selin
 Felix Thomasson
3Hilda Axelsson
 
4Alice Olvegård
FK Göingarna 2
1Hjalmar Axelsson
2Nelli Olvegård
 Smilla Thomasson
3Svante Selin
 
4Tuva Selin
FK Herkules 1
1Anton Kastrup
2Lisa Mossberg
 Elin Hagelin
3Tom Axel Ekenstråle
 Viktor Le Claire
4Maria Gergely
Fossum IF 1
1Sivert Sande Kverme
2Mari Brende
3Eivind Berner Myhre
 Vebjørn Blom-Hagen
4Karen Hoel Jomaas
Fossum IF 2
1Mikkel Katla
2Heidi Kristina Sebjørnsen
3Sondre Zahl Hagen
 Erlend Børli
4Helene Bjørkvold Jendal
Fossum IF 3
1Marius Bakke
2Kathinka Zahl Hagen
3Birk Felland Saetnan
4Johanne Rognerud Bøe
Fossum IF 4
1Eirik Vie Strisland
2Ragnhild Blom-Hagen
3Børge Nilsen Berg
 Philip Lehmann Romøren
4Marie Sisjord Nyvoll
Fossum IF 5
1Sindre Vie Strisland
2Selma Tørudbakken Jendal
3Gustav Andresen Skotte
 Oliver Nilsen
4Sigrid Kinck Rannem
Fredrikstad SK 1
1Eirik Imrik
2Alexandra Angvoll
 Kaisa Antonsen
3Bendik Eliassen
 Sondre Ottesen
4Emma Danevad
Fredrikstad SK 2
1Kristoffer Helminsen
2Signe Strand Gulbrandsen
3Runar Saur Modahl
 Odin Sæther
4Amalie Løkkeberg
Fredrikstad SK 3
1Ludvik Sæther
2Emma Sofie Steinsland
3Sivert Poppe
 Matias Kjerre-Ludviksen
4Embla Øvretveit
Freidig / OL Trollelg 5
1Lars Sandstad
2Tale Tannvik Skei
3Antonius Amundsen
 Mikkel Holt
4Frida Haugskott
Freidig 1
1Simen Spets Storhov
2Mari Eidsmo
3Vegard Kittilsen
4Vilde Lereim Storli
Freidig 2
1Matias Nissen
2Mathea Spets Storhov
3Jonas Grønli
4Ane Malene Kolstad
Freidig 3
1Jo Even Kolstad
2August Maske
 Emil Grønli
3Kasper Knudsen
 Vegard Ulseth Sylte
4Marianne Eidsmo
Freidig 4
1Håkon Holstad
2Sverre Hellevik
 Emil Leroyer
3Vetle Ekra
 Vemund Mølnvik
4Trude Skei
Frölunda OL 1
1Zebastian Arfwedson
2Audrey Hansson
 Agnes Fors
3Edvin Borne
 Marcus Lamm
4Matilda Johannesson
Gamleby OK 1
1Aron Östangård
2Hanna Stalebrant
 Tuva Östangård
3Fabian Vallerius
 Hanna Öberg
4Tove Vallerius
Gjø-Vard OL / Grue IL / Hamar OK / Ringsaker OK 2
1Grunde Isaksætre
2Tuva Fossheim Asplin
3Even Bordal
4Kamilla Lome
Gjø-Vard OL 1
1
2
3
4
Gustavsbergs OK 1
1Simon Frisk
2Sofie Lindell
 Louise Lindell
3Rasmus Lindblom
 Emilia Nilsson
4Ida Österberg
Gustavsbergs OK 2
1Emma Bellander
2Max Österberg
 Jonathan Nilsson
3Lucas Alzén
 
4Isabella Nilsson
Gävle OK 1
1Jakob Sjöberg
2Ebba Ottosson
 
3Felix Silver
 
4Emma Lilje
Gävle OK 2
1Isak Berggren
2Ellen Wiksten
3Alfred Liljeström
4Sara Åbom
Göteborg-Majorna OK 1
1Erik Hogedal
2Lovisa Davidson
3Viktor Jellvert Börjeson
4Jennifer Davidson
Göteborg-Majorna OK 2
1Simon Nordberg
2Carin Löf
3Henrik Löf
 Tobias Farbrot
4Lisa Falk
Göteborg-Majorna OK 3
1Elias Nordberg
2Ludwig Rosén
 Ola Leire
3Klara Bourne
4Lovisa Lago
Göteborgs SK 1
1Johan Wall Jungbjer
2Agnes Mårild
3Oscar Wall Jungbjer
4Wiola Magnusson
Halden SK 1
1Marieluise Schmitt Gran
2Sigurd Saxe Sandvik
 Alf Kristian Helle
3Jakob Torgersen
 Tore Herman Kirkebøen
4Hedda Slang-Sundsetvik
Halden SK 2
1Jonatan Aune
2Maren Henriksen
3Martin Brække
 Linus Bjørke
4Synne Marie Jenssen
Halden SK 3
1Ole Øivind Norsted
2Vilde Hagen-Tafjord
 Minna Wingstedt
3Marius Selmer-Olsen
 Jonathan Eylertsen
4Marie Lien Backstrøm
Halmstad OK 1
1Klara Persson
2Arvid Lundqvist
 Felix Abrahamsson
3Emil Jägstedt
 Albin Persson
4Lovisa Lager
Haninge SOK 1
1Martina Mäkelä
2Filip Storell
 Gustav Storell
3Jakob Gadefors Nau
 Alvar Melin
4Nina Persson
Hedrum OL / Lardal OL 1
1Henrik Holt
2Eline Schjerven
3Kristoffer Fjære
4Kristin Melby Jacobsen
Helsingborgs SOK 1
1Jacob Moberg
2Ebba Ranbro
 Saga Palmertz
3Axel Orrhede
 Alfred Kjellén
4Thea Bökman
Helsingin Suunnistajat 1
1Lauri Syrjäläinen
2Minja Nietula
 Juulia Tala
3Paavo Heinonen
 Atte Ikola
4Emilia Tala
Helsingin Suunnistajat 2
1Anton Hamppu
2Venla Salonen
 Markus Sojakka
3Sanni Mäkinen
 Veera Turakainen
4Kaisa Mäntylä
Heming Orientering 1
1Kristian Østermann
2Hanna Eckhardt Andresen
3Henrik Reusch
4Maya Arnesen
Heming Orientering 2
1Ferdinand Fremming
2Malene Jebsen
 Fredrikke Borchsenius
3Kåre Peter Krohn Gjessing
 August Syrdal Øen
4Live Østvold
Heming Orientering 3
1Fridtjof Reusch
2Hannah Syrdal Øen
 Guro Linnebo
3Ida Marie Flågen
4Ella Berstad
Hestra IF 1
1Erik Ingemarsson
2Klara Nilsson
 Maja Inghammar
3Filip Ingemarsson
 Joel Ingemarsson
4Ida Helgesson
Hestra IF 2
1Alma Hjertberg
2Hanna Nilsson
 Albin Sundström
3Emely Weihart
 Tom Weihart
4Nora Aroneng
HJS-Vansbro OK / Malungs OK Skogsmårdarna / Älvdalens IF OK 1
1Lilian Palm
2Malin Håll
 Sebastian Gunnarsson
3Emilia Gunnarsson
 Erik Åkerman
4Julia Gunnarsson
Horsens OK / OK Pan Århus / Silkeborg OK 3
1Elias Hinge Krogsgaard
2Johanne Skouboe
 Mads Skødt
3Laura Holm Nielsen
4Rebecca Thyssen
Horsens OK / Silkeborg OK 1
1Jacob Mikkelsen
2Theresa Skouboe
3Elanor Henriksen
 
4Nanna Lysemose Poulsen
HSOK.dk 1
1Dicte Højbjerg Andersen
2Sarah Dinesen
3Nynne Høst Nedergaard
4Oliva Bonefeld
Hämeenlinnan Suunnistajat 1
1Antti-Jussi Oksa
2Saana Kuusinen
3Matias Lautamäki
4Essi Metsälä
Härlövs IF 1
1Hilma Holmström
2Casper Turesson
 Linnea Leijon
3Melvin Nilsson
 
4Alma Leijon
Härnösands OK 1
1Seth Borglund
2Arvid Henning
 Nils Engberg
3Tilde Engberg
 Nils Engberg
4Elin Edström
IF Hagen 1
1Ida Roos
2Johan Holmberg
 Hanna Alsiö
3Anton Carlsson
 Erica Bogren
4Moa Alsiö
IF Rigor 1
1Thilda Seldén
2Ida Bruhn
 Julia Arvidsson
3Erik Hultander
 
4Elsa Boberg
IF Rigor 2
1Unni Granfors
2Olle Florén
 
3Alfred Erdelius
 
4Maja Graad
IF Sturla 1
1Johan Kristian Undeland
2Silje Carlsen
 
3Lukas Klausen
 Kristoffer Hübschle
4Malene Instanes
IF Sturla 2
1Mathias Skourup Rognebakke
2Ylva Klausen
 Solveig Hübschle
3Egil Frydenlund
 Eivind Bogen Arenth
4Iselin Sørensen
IF Sturla 3
1Joachim Knudsen
2Jens Wold
 Magnus Skourup Rognebakke
3Olav Melheim
 Sander Solheim Ottesen
4Ine Instanes
IF Thor 1
1Ebba Lindell
2Anton Segerman
 Elis Hansson
3Viktor Jemth
 Love Bylund
4Lotta Weyhenmeyer
IF Thor 2
1Elsa Bäsén
2Emelie Svärd
 Albin Jemth
3Axel Andersson
 Arvid Bylund
4Hanna Jonsell
IFK Göteborg 1
1Anna Flakberg
2Elin Flakberg
 Carl Erixon
3Olivia Asp
 Søren Thrane Ødum
4Thea Fagerström
IFK Göteborg 2
1
2
3
4
IFK Lidingö SOK 1
1Lukas Werner
2Agnes Damberg
3Anton Ström
4Amelie Rajan
IFK Lidingö SOK 2
1Robert Olsson Kihlborg
2Ella Broquist
 Signe Hillerhag
3Ludvig Jarlemark
 Anders Widlund
4Lisa Thunell
IFK Mora OK / Älvdalens IF OK 2
1Albin Gezelius
2Sofie Karlsson Holmer
3Simon Karlsson Holmer
 
4Liv Åkerman
IFK Mora OK 1
1Gustav Björklund
2Julia Meijer
 
3Thobias Brodin
 Erik Larsson
4Elsa Hermansson
IK Grane Arendal Orientering 1
1Malin Hauge
2Amalie Ringvoll
3Magnus Fossum
 Ine Mikkelsen
4Lise Mikkelsen
IK Hakarpspojkarna 1
1Viktor Gunnarsson
2Emma Ling
3Joar Hertin
 
4Hilda Holmqvist Johansson
IK Hakarpspojkarna 2
1Olle Karlsson
2Isak Eskilsson
 
3Ida Eskilsson
 Tilda Palm
4Julia Rangert
IK Hakarpspojkarna 3
1Mattias Öhlund
2Kalle Öhlund
 Joel Svensson Finndahl
3Evelina Svensson Finndahl
 Emmy Granstedt
4Ebba Lindman
IK Hakarpspojkarna 4
1Albin Hjellström
2Stella Rangert
 Sandra Ling
3Adrian Sjödin
 Erik Ling
4Eira Hertin
IK Uven 1
1William Rönnborg
2Emelie Rönnborg
 Emilia Kraft
3Jacob Grahn
 Victor Beischer
4Ella Björck
IK Ymer 1
1Lukas Gustafsson
2Lisa Ljung
 Stella Burén
3Albin Widman
4Emilia Österlund
IL Koll / Fet OL 1
1Christian Fredrik Borg
2Eirik Røhne Skofteland
 Martin Christoffer Borg
3Pauline Myklebust
 Olivia Opheim
4Ragnhild Helmersen
IL Tyrving 1
1Mina Jørgensen
2Julie Meinicke
 Linnea Holst
3Ådne Skjærstein
 Linnea Holst
4Emma Meyer Larsson
IL Tyrving 2
1Iris Holst
2Kristine Solbakken
 Kajsa Meyer Larsson
3Eileen Bjanes
 Silje Slungaard
4Ingrid Lund Hovden
Indre Østfold OK 1
1Eirik Blågestad
2Gea Øiseth Bedin
3Kristoffer Halsnes
 Theodor Lier
4Elida Sagli Gudim
Indre Østfold OK 2
1Peder Aabogen Haugaard
2Elma Sagli Gudim
3Tidemann Lier
 Amund Øiseth Bedin
4Vilde Retteraasen
Järfälla OK 1
1Anton Silier
2Sara Hertegren
 Ebba Westring
3Johan Langerak
 Marcus Grunder
4Sofia Edvardsson
Järfälla OK 2
1Erik Bovallius
2Thea Lennartsson
 Stina Pedersen
3William Grunder
 Jesper Åkesson
4Alice Hallmén
Järfälla OK 3
1Niklas Svensson
2Bella Pedersen
 Paula Silier
3Manne Hammarberg
 Anton Mörkfors
4Ellinor Björklund
Järfälla OK 4
1
2
 
3
 
4
Järla Orientering 1
1Victor Sadarangani
2Åsa Sundström
 Sonja Ahlquist
3Petrina Costermans
 
4Tyra Alm
Jönköpings OK 1
1Benjamin Claesson
2Gabriel Claesson
3Olivia Grönkvist
4Ida Rosjö
Kalevan Rasti 1
1
2
3
4
Kalmar OK 1
1Lena Chabiera
2Isak Hagberg
 Edvin Strandberg
3Adrian Skobe
 Michal Pierzchala
4Aleksandra Nitsch
Kangasala SK 1
1Vili Olkkonen
2Veera Olkkonen
3Vilhelm Toivonen
4Katri Kontio
Karlskrona SOK 1
1Maxim Omelchenko
2Alma Svennerud
 Emma Larsson
3Arvid Kronmar
 Frantisek Svetnicky
4Ebba Berglin
Karlskrona SOK 2
1Anton Törnqvist
2Sandra Widuch
 Emma Zettervall
3Hugo Larsson
 Jakob Wilhelmsson
4Lovisa Johansson
KFUM Örebro OK 1
1Linus Malm
2Julia Berg
 Karin Lindgren
3Marcus Klasenius
 
4Lovisa Gustafsson
Kils OK 1
1William Rebane
2Klara Nordström
 Fredrik Westlund
3Lisa Olm
 Rebecka Westlund
4Nora Holmgård
Kolding OK 1
1Niels Dalgaard
2Josephine Lottenburger
3Jens Dalgaard
4Marie Louise Henning
Kongsberg OL / Notodden OL 4
1Jakob Schia Løe
2Mari Øverby
3Peder Bonden Kjørsvik
 Snorre Slokvik
4Elisabeth Brandal Søfting
Kongsberg OL 1
1Adam Conway
2Ingvild Langeggen
3Vetle Drage
4Åsne Haavengen
Kongsberg OL 2
1Mathilde Sæter Flesseberg
2Olav Lund
 Vegard Holm Johannesen
3Halvor Løken
4Tale Strand
Kongsberg OL 3
1Rolf Trygve Haug
2Ingvild Øverli Berg
 Konstanse Moholth
3Johan Eger
4Karoline Torø
Konnerud IL / Berger og Svelvik o-lag 2
1Mille Jægtvik
2Nora Småge-Hilsen
 Tonje-Malin Rhrich
3Nicolai Harvik
 Oda Gjerdahl
4Amanda Skyttersæter Saugerud
Konnerud IL / Modum O-lag 3
1Hedda Spangberg
2Tiril Holen
 Tiril Kihle
3Vetle Lysaker Norbom
 Reno Pape
4Johanna Sofie Longfjeld
Konnerud IL 1
1Andrea Ranvik
2Anniken Ranvik
 Thea Land
3Sindre Lysaker Norbom
 Mari Landro Svingheim
4Jenny Baklid
Koovee 1
1Vertti Laitinen
2Alisa Asp
 Idaliina Kuusisto
3Joel Schüle
 
4Rosa Simola
Korsnäs IF OK 1
1Joel Golsäter
2Moa Bergqvist
 Thea Nordin
3Tilda Golsäter
 Malin Wilhelmsson
4Maja Bergqvist
Kristiansand OK 1
1Odd-Anton Hermansen
2Julie Christiansen
3Brage Takle
4Christiane Ruud Bøckman
Kristiansand OK 2
1Sander Lindevik
2Sigrid Ekeland
3Trygve Børte Nomeland
4Silje Kregnes
Kungälvs OK 1
1Hanna Gabrielsson
2Trond Forssten
 Rasmus Granäng
3Disa Rangert
4Elsa Aderstedt Althoff
Kungälvs OK 2
1Ellika Groth
2Karl Aderstedt Althoff
 Alwin Einarsson
3Lukas Groth
 Sofia Rask
4Sabina Aumo
Kungälvs OK 3
1Molly Granäng
2Dante Rangert
 Oscar Lundborg
3Wilmer Lindblom
 Fritjof Aderstedt Althoff
4Isabella Aumo
Larvik OK / Skien OK 1
1Iver Ringheim
2Malene Nysæter
 
3Henrik Kaupang Lye
 Mikkel Aas
4Ida Sofie Hjortland
Leksands OK 1
1Tuva-Cajsa Spik
2Johan Olars
 Daniel Olars
3Fredrik Junevik
 Julia Funke
4Isabella Joons
Leksands OK 2
1Klockar-Eskil Nääs
2Ellen Funke
 Tilda Berg
3Filip Brodén
 Elsa Göras
4Clara Spik
Lerums SOK 1
1Jakob Gunnarsson
2Lovisa Moqvist
 Maja Axelsson
3Emil Axelsson
 Tova Larsson
4Tilda Melkstam
Lerums SOK 2
1William Sturesson
2Ebba Näsman
 Elsa Moqvist
3Arvid Backteman
 Simon Alfredsson
4Matilda Hagstrand
Lidköpings VSK / IK Gandvik / OK Klyftamo / Ryda SK 1
1Irma Svensson
2Erik Delin
 Carl Stadig
3Oskar Dahlin
 Philip Viberg
4Tove Eriksson
Lillehammer OK 1
1
2
3
4
Lillomarka OL 1
1Netta Bar-Nathan
2Vebjørn Blindheim
 Rasmus Eastwood
3Mathias Vold
4Ingrid Blindheim
Linköpings OK 1
1Olof Ljunggren
2Elin Kjellman
 Lova Elnegård
3Emanuel Herberthson
 Hanna Roth
4Kristin Herberthson
Lunds OK 1
1Loke Hedberg
2Elin Hugosson
3Allan Hedberg
 Povel Hedberg
4Tina Ljungqvist
Lunds OK 2
1Felix Gustafsson
2Sara Ljungqvist
3Ludvig Zaar
 Isak Andersson
4Olivia Larsson
Lunds OK 3
1Selma Larsson
2Albin Hugosson
 David Olander
3Carl Ås
 Klas Ljungqvist
4Elsa Ericsson
Lynx 1
1Matias Koponen
2Salla Isoherranen
3Suvi Heikkilä
4Aino Asklöf
Långhundra IF 1
1Axel Leijon Thorell
2Lovisa Hambäck
 Sara Sundqvist
3Arvid Umegård
 Alva Jonsson
4Lovisa Wigertz
Långhundra IF 2
1Edvin Nilsson
2Ella Servin
 Isabel Unnerud
3Albin Warvelin
 Fanny Cedstedt
4Agnes Weiss
Markbygdens OK 1
1Olle Bergstedt
2Erika Åkesson
 
3Petter Bergstedt
 
4Lisa Åkesson
MS Parma 1
1Oskari Lepistö
2Ilona Ruohola
 Lotte-Line Ekström
3Wille Laitamäki
4Elsa Ankelo
MS Parma 2
1Aleksi Karttila
2Emma Katajamäki
 Elisa Pirilä
3Niklas Ekström
4Essi Valtonen
MS Parma 3
1Samuli Rousku
2Jussi Ankelo
 Sami Karru
3Noora Neuvonen
 Anni Aho
4Saara Tuomisto
Mullsjö SOK 1
1Alfred Pettersson
2Julia Westh
 Irma Westh
3Axel Nalbin
 Hugo Ström
4Elin Axelsson
Mölndal Outdoor IF / Emmaboda Verda OK 1
1Elsa Asp
2Axel Cullbrand
 Arvid Sillberg
3Rebecka Gunnarsson
 Olle Kallerbäck
4Klara Säfsten
Mölndal Outdoor IF 2
1Maja Ottosson
2Maja Nordelöf
 Viktor Jansson
3Arvid Persson
4Erica Abrahamsson
NAIS Orienteringsklubb 1
1Mattis Nilsson
2Ida Waernqvist
 
3Viktor Waernqvist
 Mattis Granström
4Linnea Samuelsson
NAIS Orienteringsklubb 2
1Erik Wikström
2Alice Classon
 
3Ludvig Classon
 Ture Bergqvist
4Amanda Wärn
Notodden OL 1
1Åsmund Slokvik
2Mina Borgejordet Simones
 Oda Vaagen Paulsen
3Emma Engehult
4Synne Sandven
Notodden OL 2
1
2
3
4
Nydalens SK / Surahammars SOK 7
1Daniel Azagra Næss
2My Velander
3Jonas Aarseth
 Elias Stubberud
4Rebecka Hasler
Nydalens SK 1
1Isak Jonsson
2Pia Young Vik
3Halvor Tørnqvist Halden
4Oda Scheele
Nydalens SK 2
1Kornelius Kriszat-Løvfald
2Marie Liland
3Lars Young Vik
4Marte Madslien Bakken
Nydalens SK 3
1Teodor Mo Hjelseth
2Jenny Haakstad
3Anders Håvard Larsen
4Inga Skaarer Wiklund
Nydalens SK 4
1Tobias Espedal
2Elise Wærp Hauge
3Kristian Meløysund
4Ea Lunøe
Nydalens SK 5
1Kasper Bakken Ulseth
2Eirik Frydenlund Norling
3Axel Aalde
 Axel Aalde
4Marie Saugestad
Nydalens SK 6
1Martin Størmer-Antonsen
2Frida Solsrud
3Rolf Andreas Berg
 Theo Ring Giske
4Ada Wulfsberg
Nyköpings OK 1
1Albin Falk
2Caroline Guttke
 
3Philip Carlsson
 
4Signe Nilsson
Nyköpings OK 2
1Edvin Hellsten
2Miranda Fredriksson
 Cajsa Alenius
3Oscar Ekenborg
 
4Alice Ek
Nyköpings OK 3
1Odin Ek
2Axel Björnberg Färdig
 Filippa Guttke
3Emma Westerlund
 Meja Alenius
4Nadja Dixon Kassman
OK Alehof 1
1Linus Boström
2Erik Johansson
 Alfred Johansson
3Elina Reinholdsson
 
4Ida Bengtsson
OK Djerf 1
1Elin Lindblad
2Arvid Johansson
 Mattias Hansson
3Rasmus Pettersson
 Matilda Holm
4Amanda Jansson
OK Djerf 2
1Alexander Jansson
2Emma Wahlström
 Jonna Lindblad
3Ylva Johansson
 Anton Holm
4Ellen Pelander
OK Hammaren 1
1
2
3
4
OK Hällen 1
1Hugo Kindborn
2Elsa Linder
3Oskar Källman
4Matilda Larsson
OK Hällen 2
1Tobias Sjöstedt
2Gustav Norberg
 Annika Källman
3Beatrice Eriksson
4Ebba Carnelius
OK Kolmården 1
1Arvid Westerberg
2Linnea Lund
 Fanny Östlund
3Leo Johansson
 Simon Johansson
4Kerstin Ljungemyr
OK Kolmården 2
1Carl Hedegård
2Yrsa Röjgård
 Annie Lund
3Elin Netz
 
4Alva Kappling
OK Kullingshof 1
1Samuel Böke
2Agnes Kamfors
3Tobias Erixon
4Emma Ivarsson
OK Kullingshof 2
1Oskar Björsson
2Elsa Kamfors
 Ella Pettersson
3Lisa Björsson
 Olof Knutsson
4Wilma Pettersson
OK Landehof 1
1Samuel Pihlström
2Rebecka Pihlström
3Felix Drejmo
 Karl Granfors
4Elsa Karlsson
OK Landehof 2
1Nils Körle
2Lisa Eriksson
 Johanna Pihlström
3Albin Nyqvist
 Melker Åkesson
4Felicia Lorén
OK Linné / Länna IF 4
1Karl Grywenz
2Moa Lundin
 
3Pelle Nilsson
 Sven Nyström
4Cornelia Krafft
OK Linné 1
1Emil Boström
2Klara Hart
 
3Arvid Roos
 Axel Gidlund
4Johanna Roos
OK Linné 2
1Anna Lithell
2Viktor Boström
 Emil Weiselius
3Simon Wahlnäs
 Elliot Angelsiöö
4Ines Aarnio
OK Linné 3
1Oskar Stenvi
2Lisa Nilsson
 
3Lukas Aarnio
 Pontus Gustafsson
4Linn Risto
OK Lokomotiva Pardubice 1
1Jan Nechanicky
2Katerina Koberova
3Simon Marecek
4Katerina Blazkova
OK Löftan / Fjärås AIK 1
1Jesper Johansson
2Elin Andersson
 Frida Odén
3Tobias Johansson
 Axel Eriksson
4Annie Eriksson
OK Moss 1
1Christopher Ladim
2Frida Hovgaard Eisvang
3Alfred Bjørnerød
4Karoline Bjørnerød
OK Moss 2
1Tor Erling Gjølsjø
2Julie Wold
3Sondre Ladim
4Ingrid Bratland Tjernshaugen
OK Nackhe 1
1Adam Sjööarv
2Nathalie Langenbach
3Jonathan Rundqvist
 Linus Zederin
4Alvina Axelsson
OK Njudung / IFK Sävsjö 2
1Melker Elofsson
2Bella Palmqvist
 Felicia Gustafsson
3Oscar Hultgren
 Alexander Gustafsson
4Hanna Olsson
OK Njudung 1
1Karl Petersén
2Ellen Toll
3Albin Toll
 Filip Jennerstrand
4Amanda Karmetun
OK Orinto 1
1Olle Elfström
2Kristina Bohman
 Emelie Hagman
3Gustav Bohman
 Emil Sundström
4
OK Orion 1
1Filip Håkansson
2Nils Swartz
 Oliver Håkansson
3Vilma Engström
 Nellie Nilsson
4Lisa Swartz
OK Pan Århus 1
1Daniel B. Schmidt
2Emilie Skov Dalgaard
 Marie Møller Nielsen
3Søren Møller Skaug
 Asbjørn Kaltoft
4Anna Taagehøj Nykjær
OK Pan Århus 2
1Anders Secher Thomsen
2Casper Staehelin Blakskjær
 Villads Skovbjerg
3Jonas Damm Als
 Rasmus Myrup Christensen
4Herman Anker Skovbjerg
OK Raseborg 1
1Siri Lindroos
2Rasmus Tenkanen
 Monique Westerberg
3Karl Emil Lemström
 Marcus Smedslund
4Matilda Smedslund
OK Ravinen 1
1Olle Kallur
2Amanda Granqvist
3Oscar Aneland
4Emilia Engel
OK Ravinen 2
1Smilla Mogensen
2Hugo Lindskog
 Wilma Mårtensson
3Martin Rinnbäck
 
4Tilda Mårtensson
OK Ravinen 3
1Emma Almgren
2Erik Lundquist
 Hedda Röstin
3Albin Lindskog
 
4Elin Berg
OK Renen / Vittjärvs IK / Älvsby IF OK 2
1Oskar Lundgren
2Tim Lundberg
 Tova Lindbäck
3Agnes Karlsson
 Emmie Lindbäck
4Moa Engström
OK Renen 1
1Tobias Snell
2Ella Turesson
 Klara Kivijärvi
3Simon Markström
 Hanna Svanberg
4Hanna Lundberg
OK Roxen 1
1Jakob Thellsén
2Linn Aldén
 Ida Hjort
3Malte Eveborn
 Måns Björnskiöld
4Alice Marmelid
OK Skogsfalken 1
1Elin Emilsson
2Elvira Ljungberg
 Emil Albinsson
3Ella Söderberg
 Herman Albinsson
4Emma Emilsson
OK Skogshjortarna 1
1Noel Bengtsson
2Stina Thern
 Alma Berzelius
3Lukas Larsson
 Lova Berzelius
4Ebba Thern
OK Skogshjortarna 2
1Ludvig Hedström
2Agnes Ivarsson
 Klara Eberlén
3Arvid Öhrvall
4Johanna Fredrixon
OK Skogsvargarna 1
1Johan Eriksson
2Sara Helmersson
3Linnea Solvang Stagg
4Elin Helmersson
OK Snab / OK Gorm / OK Melfar 1
1Jonas Gabs
2Eva Örnhagen Jørgensen
3Jeppe Caspersen
 Esben Ø. Pedersen
4Hedvig Valbjørn Gydesen
OK Snab / OK Gorm 2
1Felix Isaksen
2Johanne Kaysen Thomsen
3Frederick Thaasti
 Jens Kristian Pedersen
4Rikke Rasmussen
OK Södertörn 1
1Linda Renner
2Ludvig Sigrand
 
3Alexander Schandl
 
4Lotten Sandén
OK Södertörn 2
1Elisabeth Larsson
2Niklas Erlandsson
 
3Ylva Sandén
 
4Katarina Norrby
OK Södertörn 3
1Sara Möller
2
 Björn Renner
3Melvin Jakobsson
 
4Sanna Hedberg
OK Tisaren 1
1Valter Pettersson
2Amanda Sjödin
3Noel Helmersson
 Emil Larsson
4Lisa Hallmén
OK Tor 1
1Casper Hedar
2Josefine Jonsson
 Julia Andersson
3Ludvig Holmqvist
4Wilma Larsson
OK Tyr 1
1Fredrik Hane
2Linn Andersson
 Julia Forsgren
3Gustav Perman
 
4Cornelia Kindlund
OK Tyr 2
1Rebecca Take
2Tobias Hällman
 Albert Brohede
3Mattias Hane
 
4Nicolina Moberg
OK Vilse 87 1
1Gustav Åman
2Ina Åman
 Eddie Karlsson
3Vilmalee Suwan
4Linn Karlsson
OK Österåker / Ockelbo OK 1
1Therese Nilsson
2Malte Albinsson
 Simon Lundell
3Linus Nilsson
4Agnes Malmgren
OK77 1
1Jesper Donner
2Ada Kero
 
3William Lindholm
 
4Matilda Nilsson
OL Toten-Troll / Hadeland OL 1
1Jakob Mo
2Berthe Teslo
3Håvard Gjestvang
 
4Ingeborg Rognstad
OL Tønsberg og Omegn / Stokke IL 3
1Even Gravningen
2Wilma Evensen
3Sondre Evensen
4Lerke Hjelseth
OL Tønsberg og Omegn 1
1Morten Krona Haflan
2Julie Eikeland
 Wilma Evensen
3Jakob Hjelseth
 Sondre Evensen
4Mathea Gløersen
OL Tønsberg og Omegn 2
1Anny Rogne
2Sindre Mathisen
3Per Anders Eckdahl
4Mari Loftesnes Kaupang
Oppsal Orientering 1
1Ane Sofie Krogh
2Ask Olaussen
3Marius Aamodt
 Jonas Krogh
4Amélie Aamodt
Oppsal Orientering 2
1Lars Sigurd Baugstø Rødnes
2Eskil Kolshus
3Katrine Bjordal Veggan
 Wilmine Skaug
4Tina Kalleson
Paimion Rasti 1
1Jarkko Rantoja
2Essi Hölsö
 Vilma Wahlsten
3Topias Arola
 Klaus Haanpää
4Milja Väätäjä
Porsgrunn OL 1
1Elise Ausen
2Anders Rosenvold
3Tobias Mathisen
 Halvard Kornmo
4Une Holtermann
Porsgrunn OL 2
1Anine Kjørholt Lie
2Ola Meen
3Magnus Brodin
4Maria G. Mehammer
Porsgrunn OL 3
1Oscar Wiersdalen Thunold
2Isabel Aaltvedt Ramirez
 Adrian Hagen
3Ådne Hålimoen Heistad
 Martin Ausen
4Anne Beitdokken
Rastikarhut / Rasti-Lukko 2
1Pietu Jutila
2Maria Hyörtti
 
3Joona Nolvi
 Jesse Salopää
4Alina Siivonen
Rastikarhut 1
1Pyry Willman
2Iisa Jutila
 Pinja Jutila
3Iivari Willman
 Valtteri Lahti
4Heta Haunia
Raumar Orientering 1
1Øistein Fagerli Næss
2Kristine Eide Rapp
3Anders Horvei
4Pernille Sønsterudbråten
Raumar Orientering 2
1Even Østreng
2Simen Elvhaug
 Hanne Eide Rapp
3Gaute Fosstveit
4Stian Måseide Sørlie
Ringerike OL 1
1Jørgen Nøkleby Melling
2Nora Marie Enerhaugen
 Ida Bolette Enerhaugen
3Mikkel Berglund
4Tuva Aas Stræte
Ringerike OL 2
1Martin Nøkleby Melling
2Sigurd Amundsen Bjørkli
 Even Amundsen Bjørkli
3Stein Stræte
4Rasmus Berglund
Ronneby OK 1
1Linus Vernström
2Hanna Ring
 Annie Frid
3Arvid Blomster
 Simon Giselsson
4Hanna Johannesson
Rånäs OK 1
1Oskar Sundblom
2Alva Olá
 Alva Sundblom
3Carl Henriksson
 Jacob Henriksson
4Malin Svensson
Røyken O-lag 1
1Simen Kolbergsrud
2Håkon Haugland
3Daniel Nystuen
 
4Nora Christine Hansen
Sarpsborg OL 1
1Marie Lindløv Jensen
2Jesper Vonen Svae
 Jeremias Ryste Odden
3Adine Blakkestad Ingesen
 Ingrid Kristine Hansen
4Nina Pedersen
Sjövalla FK 1
1Maria Logren
2Olivia Lundstedt
 Fabian Alinder
3Märta Ljungberg
 Wilmer Holmqvist
4Eleonora Alinder
Sjövalla FK 2
1Anna Svarfvar
2Emilia Lundstedt
 Linus Alinder
3Hannes Essunger
 Ebbe Holmqvist
4Linnea Wedberg-Kilnäs
Skarpnäcks OL 1
1Vera Rolfsson
2Justus Arenander
 Filip Dryselius
3Frida Arnesson
 Linus Halvorsen
4Tindra Jonsson
Skarpnäcks OL 2
1Karolina Bergh Papasikas
2Mathias Dryselius
 Tilde Mansén
3William Möller
 Lukas Östman
4Agnes Edgren
Skogsluffarnas OK 1
1Simon Stridh
2Henning Falkenström
3Åke Falkenström
4Tilde Carlinger
Skogslöparna 1
1Benjamin Näslund
2Jonatan Hälldal
 Marcus Nilsson
3Amelie Josefsson
4Smilla Sandström
Skogspojkarnas OK 1
1Hanna Kromnér
2Sofie Ettling
 Arvid Algers Omholt
3Anna Johnsson
 Moa Algers Omholt
4Lovisa Tunesson
Skåneslättens OL 1
1Albin Weiden
2Tea Markholm
 Alva Nystedt
3Viggo Johansson
 Adam Johansson
4Lovisa Weiden
Slavia Hradec Kralove / OK99 Hradec Kralove 1
1Ondrej Metelka
2Adela Vandasova
 Martina Thynova
3Jakub Chaloupsky
 Barbora Zimova
4Petra Holeckova
Slavia Hradec Kralove / OK99 Hradec Kralove 2
1Jan Rucker
2Elin Martanova
 Barbora Matejkova
3David Fabera
 Roza Vejrazkova
4Veronika Sklibova
Snättringe SK 1
1Jesper Lidmar
2Alva Lidström Lauri
 Molly Gelius
3Johan Calleberg
 Jacob Wolgast
4Cecilia Hector
Snättringe SK 2
1Erik Lidström Lauri
2Elin Wolgast
3John Wolgast
 Isak Gelius
4Ella Karlsson
Sol Tranås 1
1Sixten Ekbladh
2Svea Ekbladh
 Lisa Ohrt
3Axel Johansson
 Maxim Johansson
4Ellen Ohrt
Stora Tuna OK 1
1Mattias Östberg
2Moa Birkebæk
 
3Viktor Svensk
 
4Tilda Östberg
Stora Tuna OK 2
1Jonas Carlsson
2Lina Hällsten
 Hanna Östberg
3Jakob Carlsson
 
4Lovisa Mases
Strängnäs-Malmby OL 1
1Hillevie Svärd
2Patrik Eriksson
 Erik Jonsson
3Hampus Nyholm
 Vincent Lindvall
4Sara Lagerman
Sundbybergs IK 1
1Eskil Widehag
2Vilde Jonsson Wold
 
3Jonatan Ståhl
 
4Kajsa Bogren
Sundbybergs IK 2
1Sigrid Carlsson
2Maja Falk
 Ingrid Johansson
3Vilhelm Karlin
 
4Matilda Lindh
Sundbybergs IK 3
1Ronja Ståhl
2Noel Hellberg
 Alice Hellberg
3Tuva Falk
 
4Clea Wallnäs
Sundsvalls OK 1
1Tore Palmgren
2Irmelie Enström
 Julia Nordlander
3Hannes Lindahl
 Oskar Vikström
4Alice Palmgren
Sundsvalls OK 2
1Axel Lundgren
2Astrid Rex
 Ebba Andersson
3Albin Kårén
4Sofie Fröjd
Sundsvalls OK 3
1Lukas Johansson
2Emma Johansson
 Lisa Jakobsson
3Robin Edlund
4Elin Unander
Surahammars SOK 1
1Wilma Thornell
2Albin Velander
 Anton Velander
3Ida Hallin
 
4Vidar Nettelmark
Sävedalens AIK 1
1Per Nordholm
2Julia Lindblad
3Carl Josefsson
4Kajsa Carlsson Wallum
Sävedalens AIK 2
1Casper Skepp
2Tuva Öhgren
3Arvid Skepp
 Gunnar Fovaeus
4Rebecca Lekberg
Sävedalens AIK 3
1Rasmus Johansson Fjordside
2Ella Pettersson
 Ellen Norman
3Emil Ravakko
 Petter Jonsson
4Matilda Wallström
Sävedalens AIK 4
1Gabriel Öhgren
2Miranda Wallström
 Matilda Lekberg
3Nils Grimbeck
 Simon Bååth
4Kajsa Norman
Söders-Tyresö 1
1Emma Svidén
2Erik Norin
 Ivo Cousins Clarhäll
3Mattias Hedin
4Emma Norin
Söders-Tyresö 2
1Olle Thimberg
2Jenny Göstas Källman
 
3Ida Svahn
 Tim Bergbom
4Lovisa Göstas Källman
Södertälje-Nykvarn OF 1
1David Borg
2Klara Borg
 Stina Bygdén
3Martin Bygdén
4Sofia Wigle
Södertälje-Nykvarn OF 2
1Erik Månsson
2Lovisa Borg
 Lisa Heldt
3Viktor Löfgren
 Mildred Pettersson
4Sara Hede
Søllerød OK 1
1Anton Werner Løhndorf
2Camille Marie Næstoft Juhl
3Lukas Becker
 Mathias Buchgreitz
4Alberte Kaae-Nielsen
Tampereen Pyrintö 1
1Akseli Konttila
2Ilona Tikkakoski
 Pihla Häkkinen
3Leo Matinheikki
 Juho Nieminen
4Silja Yli-Hietanen
Tampereen Pyrintö 2
1Akseli Julkunen
2Tommi Viilo
 
3Ida Jussila
 Anni Laine
4Salla Mustonen
Tjällmo-Godegårds OK 1
1Alva Svensk
2Emil Söderberg
 Alice Eriksson
3Daniel Jonsson
 Ludvig Karlqvist
4Emma Eriksson
Tolered-Utby Ol-klubb 1
1Felix Kinde
2Rasmus Eriksson
 Rakel Hanson
3Elvira Söderberg
 Filippa Kinde
4Siri Larsen
Tolered-Utby Ol-klubb 2
1Albin Liljenvall
2Evelina Gårdsby
 Evelina Glänneskog
3Samuel Ljungqvist
 Viktor Järnekull
4Linn Mauritzson
Trollhättans SOK 1
1Joar Tryggö
2Moa Eriksson
3Linus Kristiansson
4Malin Kristiansson
Trollhättans SOK 2
1Hugo Mandinger
2Alva Björk
3
 Olle Melén
4Ronja Andersson
TSM Praha 1
1Martin Simsa
2Dorotea Tichá
 
3Jan Gajda
 Antonín Švarc
4Karolína Bejvlová
TSM Praha 2
1Tomík Janovský
2Marie Vyhnálková
 
3Ondřej Janda
 Matyas Siegl
4Magdalena Škáchová
TSM Praha 3
1Helena Hankovcová
2Štěpán Kožina
 Petr Janas
3Martin Gajda
 Adam Škvor
4Emma Doubková
Tullinge SK 1
1Johannes Bladh
2Josefin Hersén
 Klara Bolin
3Adam Bratt
 
4Tilda Andersson
Tullinge SK 2
1Hampus Hatlen
2Lovisa Svensson
 Alva Bladh
3Alfred Längheim
 
4Tove Sjöberg
Tumba-Mälarhöjden OK 1
1Ludvig Lange
2Ingrid André
 Ebba Kolmodin
3Elias Adebrant
 
4Ebba Adebrant
Tumba-Mälarhöjden OK 2
1Kerstin Åberg
2Ludvig Svahn Lind
 Viggo Hjerne
3Elsa Käll
 
4Emelie Lilja
Turun Suunnistajat 1
1Kalle Kinnala
2Sini Salmi
3Touko Seppä
4Henna Rantala
Turun Suunnistajat 2
1Onni Sinervä
2Leevi Röntynen
3Joonas Paananen
 Sakari Holmroos
4Alina Lounela
Täby OK 1
1Anton Hänström
2Fredrika Nordquist
3Fredrik Hansson
4Ida Hofstedt
Täby OK 2
1Nickolina Hedenlund
2Alma Embretsen
3Axel Balck
 Erik Nederheim
4Petronella Hedenlund
Täby OK 3
1Otto Balck
2Ida Hänström
 
3Filip Lindqvist
 
4Malin Hansson
Täby OK 4
1Axel Målargård
2Emelie Holmström
 Ella Lindqvist
3Noa Berglund
 Gustaf Hofstedt
4Doris Iko
Ulricehamns OK 1
1Axel Berglund
2Anna Genberg
 Maja Nordin
3Ludvig Carlbom
 Adam Skoglund
4Elna Olsson
USK Praha 1
1Dan Bolehovsky
2Jolana Straitova
 Marketa Kodejsova
3Dominik Prusa
 Adam Titz
4Tereza Aschermannova
USK Praha 2
1Matyas Zakouril
2Hana Beranova
 Valentyna Kopecka
3Michal Bolehovsky
 Eva Beranova
4Adela Titzova
Varegg Fleridrett / TIF Viking 1
1Tora Aasheim Nymark
2Kristoffer Haugland
 Tage Rosenlund
3Oskar Steinhaug
 Kristian Fredrik Thomassen
4Eirunn Nordstad
Waxholms OK 1
1Johan Fochsen
2Sofia Sundin
 Jens Fochsen
3Wilhelm Nordqvist
 
4Sara Sundin
Vehkalahden Veikot 1
1Henri Kukkonen
2Ida Heikkinen
3Taavi Suutari
 Aatu Niskanen
4Emilia Laitinen
Verdal OK 1
1Fredrik Vehus Skjerve
2Mathea Baglo Bjørkeng
3Martin Vehus Skjerve
 
4Trude Markhus
Vänersborgs SK 1
1Jacob Österman
2Maja Nyman
3Liam Hogedal
 Edvin Larsson
4Tova Jansson
Västerbergslagens OL 1
1Henry Svens
2Alva Rytther
3Henrik Petrisi
4Karin Wedman
Västerbergslagens OL 2
1Alma Wallman
2Isaak Gustafsson
 Lovisa Djerf
3Sofia Djerf
4Kajsa Ivarsson
Västerbergslagens OL 3
1Lisa Vogt
2Olle Wallman
3Olga Rindeskog
 Nils Arvid Wedman
4Alma Sand
Västerås SOK 1
1Andreas Näslund
2Maja Ahlström
3Kalle Åkerman Sjöström
 
4Klara Åkerman Sjöström
Västerås SOK 2
1Noa Sjöstrand
2Kristina Lindgren
3Pontus Lindgren
 Tamás Szüts
4Ida Larsson
Växjö OK 1
1Noel Braun
2Maja Porle
3Erik Åkesson
4Alicia Lundgren
Växjö OK 2
1William Björkman
2Filippa Braun
 Maja Lindén
3Hugo Ericsson
4Martina Braun
Ås-NMBU Orientering / Kolbotn & Skimt OL / Måren OK 1
1Carmen Dirro
2Mikkel Vaaje-Kolstad
 Anders Bredal-Andersen
3Vegard Aarstad
 Nils Tveite
4Alva Niklasson
Ärla IF 1
1
2
3
4
Örkelljunga FK / Hässleholms OK 1
1Albin Kronkvist
2Linnea Rydlund
3Agust Kronkvist
 Hugo Cedervall
4Nellie Rydlund
Østmarka OK 1
1John Otterlei
2Alexandra Linløkken
3Tor Magnus Grøstad
 Henrik Gudim
4Ingrid Marie Stubban Hygen

DAMKAVLEN (341)

NamnLaguppställning
Alfta-Ösa OK 1
1Irina Nyberg
2Josefine Heikka
3Galina Vinogradova
4Sara Eskilsson
5Natalia Gemperle
Angelniemen Ankkuri 1
1Heini Saarimäki
2Sanna Kauppila
3Emily Kemp
4Kaisa Lylynperä
5Sanni Kivelä
Angelniemen Ankkuri 2
1Jonna Juva
2Henna Yliluikki
3Siiri Siikarla
4Henna Ylimaa
5
Anttolan Urheilijat 1
1Sigrid Ruul
2Salla Lilja
3Jenna Pajunen
4Kati Rikala
5Laura Pajunen
Asker SK 1
1Nora Synnøve Woxholth
2Lotte Jauhojärvi Markussen
3Tilla Farnes Hennum
4Jorun Ruud
5Margrethe Wisløff
Asker SK 2
1Marit Isachsen
2Hilda Øfsthus
3Thea Charlotte Hansen
4Synne Strand
5Marianne Mellbye Larsen
Attunda OK 1
1Linnéa Daniels
2Monica Roos
3Maria Von Schmalensée
4Veronica Redtzer
5Lena Buhre
Bækkelagets SK 1
1Nikoline Ekeberg Schjerve
2Louise Oram
3Marthe Gløersen
4Lene Godager Kaas
5Lone Brochmann
Bækkelagets SK 2
1Aasne Fenne Hoksrud
2Line Hagman
3Lisa Schubnell
4Kine Gulliksen
5Anniken Eriksrud Karlsen
Bredareds IF / Elfsborg SOK 1
1Linda Hallberg
2Ing-Marie Aroneng
3Sina Seipel
4Lena Eriksson
5Emelie Unosson
Bredaryds SOK 1
1Moa Hansson
2Amelia Skalberg
3Amanda Hansson
4Klara Elmblad
5Elsa Andersson
Bromma-Vällingby SOK 1
1Karin Modin
2Sofia Damne
3Kristin Nilsson
4Jenny Salemyr
5Lena Bjessmo
Bul-Tromsø IL 1
1Ane-Marte Borg Hanssen
2Tora Indregard
3Anne Urset
4Liv Karen Johannessen
5Anna Karlqvist
Centrum OK 1
1Erika Lindholm
2Karin Fägerlind
3Linnea Börjars
4Moa Kjellstrand
5Sofia Andersson
Centrum OK 2
1Mette Brolinson
2Lena Öhman
3Linnea Gillberg
4Henny Samuelsson
5Sara Jonasson
Domnarvets GOIF 1
1Elin Dahlin
2Karolina Højsgaard
3Jessica Tullie
4Johanna Lindberg
5Emma Johansson
Domnarvets GOIF 2
1Lena Nordlund
2Sara Helander
3Sara Johansson
4Karin Elfving
5Eva Elfving
Eiker OL 1
1Anne Line Berglia
2Sølvi Fossøy
3Ane Dyrkorn
4Lotte Myklemyr
5Thea Dyrkorn
Eiker OL 2
1Anita Hilleren
2Torun Dyrkorn
3Kristine Fossen Gabrielsen
4Anna Isnes Tyse
5Maren Bunæs Nilsen
Eiker OL 3
1Inger Anita Tollehaug
2Kirsti Aas Olsen
3Eirin Haugen
4Ingrid Letmolie
5Anne Marthe Peveri
Eksjö SOK 1
1Sanna Fast
2Anja Arbter
3Lisa Holer
4Gabriella S Bergander
5Linnéa Golsäter
Eksjö SOK 2
1Fanny Sundblad
2Cecilia Bergander
3Heini Rintanen
4Linda Nordin
5Siri Suter
Espoon Suunta 1
1Emilia Ståhlberg
2Heidi Plit
3Maija Raasakka
4Maria Määttänen
5Anni Kivilaakso
Falkenbergs OK 1
1Matilda Martinsson
2Sofie Söderblom
3Anna Brodin
4Johanna Henriksson
5Åsa Söderblom
Falköpings AIK OK 1
1Vilma Blennow
2Ellen Blennow
3Johanna Hagström
4Alva Sonesson
5Amanda Blennow
Falköpings AIK OK 2
1Tindra Hjort
2Alma Vilhelmsson
3Kristine Svensson
4Ida Willén
5Alicia Friberg
FarumTisvilde OK 1
1Agnes Kracht
2Vera Müllerova
3Lea Reime
4Astrid Maag
5Amanda Falck Weber
FarumTisvilde OK 2
1Line Søderlund
2Celina Bregensöe
3Amalie Tripax
4Xenia Bregensøe
5Masha Semak
FIF Hillerød 1
1Marie Hartmeyer
2Charlotte Thallinger
3Maria Høyer Staugaard
4Bente Kjær Hemmingsen
5Heidi Holmberg
Finspångs SOK 1
1Anna Kopecka
2Martina Wankova
3Tereza Cechova
4Jenni Simola
5Jana Peterova
Finspångs SOK 2
1Elin Gunnarsson
2Klara Nechanicka
3Jana Semradova
4Viktorie Vojtiskova
5Elin Johansson
FK Friskus-Varberg 1
1Jennifer Gull
2Helena Andersson
3Emma Lindén
4Elvira Wildheim
5Sara Josarp
FK Göingarna 1
1Louise Axelsson
2Caroline Lindgård
3Lindha Hellner
4Camilla Selin
5Hilda Axelsson
FK Herkules 1
1Marie-louise Persson
2Tuuli Saari
3Laila B Höglund
4Kajsa Brostedt
5Emma Skantz
Forsa OK 1
1Ronja Hugg
2Linn Bylars
3Hanna Kjellin
4Elin Johansson
5Emelie Jonasson
Fossum IF 1
1Victoria Hæstad Bjørnstad
2Pernille Katla
3Ragnhild Hjermstad
4Ingrid Gylterud Kvålsgard
5Åsne Holo
Fossum IF 2
1Maria Brodin
2Ingrid Hasaas
3Ragne Norrud
4Karen Hoel Jomaas
5Tonje Rognerud Bøe
Fredrikstad SK 1
1Rikke Blakkestad Ingesen
2Heidi Østlid Bagstevold
3Marie Olaussen
4Linda Mari Solberg
5Emma Johansson
Fredrikstad SK 2
1Hilde Poppe
2Kaisa Antonsen
3Karin Skedsmo
4Emma Danevad
5Ida-Synnøve Kristiansen
Freidig / Byåsen IL 2
1Lene Berg Hanssen
2Torunn Spets Storhov
3Dina Reitan
4Maria Ulseth Sylte
5Randi Lillealtern
Freidig 1
1Hanne Sandstad
2Mari Angell-Petersen
3Malin Sandstad
4Gro Sandstad Eidsmo
5Åshild Kolstad
Frol IL 1
1Eirin Svanøe-Hafstad
2Gøril Rønning Sund
3Line Sundsvik
4Elen Katrine Skjerve
5Maren Grande
Frol IL 2
1Sara Profors
2Guro Torpe
3Ane Kjerstine Sandstad
4Randi Johanne Skjerve
5Chiara Dalla Santa
Främmestads IK 1
1Elin Johansson
2Linda Larsson
3Ulrika Rundblad
4Ida Johansson
5Birgitta Andersson
Frölunda OL 1
1Karin Karlfeldt Fedje
2Lena Max
3Anna Martner
4Frida Jerlin
5Malin Lamm
Gjø-Vard OL / Hamar OK / Lillehammer OK 1
1Anine Lome
2Ane Holm Grøneng
3Kristine Haanes Strandlie
4Jasmin Schwammberger
5Stine Frogner Tømmervold
Gotlands OF 1
1Tuva Nikolausson
2Alice Olsson
3Junia Birgersson
4Mikaela Rönnbäck
5Emma Lindgren
Gustavsbergs OK 1
1Ann-Marie Holmström
2Gabriella Frisk
3Malin Strandberg
4Anna Lindell
5Tilda Bellander
Gävle OK 1
1Ann-Sofi Karlsson
2Elisabet Enmark
3Pernilla Eriksson
4Ingela Eriksson
5Anna Berggren
Gävle OK 2
1Ebba Ottosson
2Sara Åbom
3Elvira Silver
4Maria Norin
5Ulrika Silver
Göteborg-Majorna OK 1
1Moa Enmark
2Anna Forsberg
3Lina Strand
4Viktoria Ernstsson
5Judith Wyder
Göteborg-Majorna OK 2
1Jolanta Kolosinska
2Emma Bergman
3Agnes Leo
4Runa Fremstad
5Kristine Berglia
Göteborg-Majorna OK 3
1Alva Sellgren
2Moa Sjöberg
3Lucyna Drewniowska
4Agnes Spånér
5Anna Niklasson
Göteborgs SK 1
1Lovisa Leman
2Cecilia Karlsson
3Hilma Markinhuhta
4Annieke Grahn
5Mikaela Jonsson
Hagaby GoIF Örebro / Tullinge SK 4
1Lovisa Falk
2Maria Gustafsson
3Eva Gustafsson
4Linnéa Holmqvist
5Malin Sundqvist
Hagaby GoIF Örebro 1
1Elin Vinblad
2Josefine Höög
3Josefine Wallenhammar
4Karin Persson
5Benita Hansson
Halden SK 1
1Jo Shepherd
2Mari Fasting
3Elena Roos
4Kine Hallan Steiwer
5Sabine Hauswirth
Halden SK 2
1Iliana Ilieva
2Idun Kristine Felde Olaussen
3Eva Jurenikova
4Hedda Bjørlo
5Lizzie Ingham
Halden SK 3
1Emma Stenbacka
2Anja Wingstedt
3Gøril Fristad
4Gina Granstedt
5Ingrid Bronebakk
Halden SK 4
1Karoline Aune
2Irene Felde Olaussen
3Karianne Hauge
4Hanna Haugen Nordbrøden
5Marianne Dæhli
Halden SK 5
1Lene Sandvik
2Elisabeth Brække
3Guro Varvin Hjelseng
4Lisa Jenssen
5Hanna Lye Moum
Halden SK 6
1
2
3
4
5
Halmstad OK 1
1Lovisa Ring
2Karin Karlsson
3Malin Settergren
4Lovisa Lager
5Eva Carliden
Halmstad OK 2
1Susanna Berg
2Maria Lönn
3Lotta Enberg
4Klara Persson
5Karin Karlsson
Hellas Orientering 1
1Anna Dvorianskaia
2Gabija Razaityte
3Inna Somova
4Nika Kalinina
5Tatyana Riabkina
Helsingin Suunnistajat 1
1Pihla Otsamo
2Anniina Suhonen
3Paula Gross
4Tiina Haarlaa
5Milla Mattila
Helsingin Suunnistajat 2
1Annika Matilainen
2Elina Lammi
3Heidi Salonen
4Venla Turakainen
5Johanna Kiiski
Heming Orientering 1
1Sofie Skyttersæter Iversen
2Signe Astrup Arnesen
3Ann Elin Flågen
4Maya Arnesen
5Dagrun Melkild
Hestra IF 1
1Elsa Lindeblom
2Ebba Hjertberg
3Linnéa Bäckström
4Alice Aroneng
5Sofia Klasson
Hestra IF 2
1Sofia Larsson
2Martina Johansson
3Helena Bååth
4Nora Aroneng
5Maria Krafft Helgesson
Hiidenkiertäjät 1
1Josefina Sundman
2Jenny Patana
3Annika Rihma
4Marianne Haug
5Yulia Novikova
Hjobygdens OK 1
1Elin Törnroth
2Malin Jansson
3Lisa Axelsson
4Jessica Holst
5Ann-Kristin Jansson
HJS-Vansbro OK 1
1Lisbet Lidman Larsson
2Anette Palm
3Kristina Larsson
4Erica Håll
5Lovisa Danielsson
Horsens OK 1
1Susanne Thyssen
2Alberte Thyssen
3Greti Pentek
4Irene Mikkelsen
5Rikke Holm Jensen
Hämeenlinnan Suunnistajat 1
1Ildiko Szerencsi
2Heta Virtanen
3Kristina Smirnova
4Jenni Kivikko
5Mariia Blinova
Härlövs IF 1
1Clara Dahl
2Elinor Lindelöw
3Irmalinn Nilsson
4Sofia Dahl
5Carina Thynell
Härnösands OK 1
1Susanna Edström
2Tilde Engberg
3Marie-Louise Engberg
4Elin Edström
5Anita Galin
IF Hagen 1
1Maria Bogren
2Ida Roos
3Ellen Larsson
4Moa Alsiö
5Emma Kindbom
IF Rigor 1
1
2
3
4
5
IF Sturla 1
1Kristin Sørensen
2Tanja Instanes
3Charlotte Skourup
4Merete Undeland
5Aud Ellen Brevik
IF Thor 1
1Gunilla Svärd
2Lina Svärd
3Josefin Bengtsson
4Alva Lindell
5Sofie Bergendahl
IFK Göteborg 1
1Isia Basset
2Kirsi Nurmi
3Ingjerd Myhre
4Sara Hagström
5Anna Närhi
IFK Göteborg 2
1Åsa Hellquist
2Elin Högstrand
3Emmi Jokela
4Jenny Johansson
5Erica Pettersson
IFK Göteborg 3
1Anna Gustafsson
2Emelie Backschneider
3Frida Gustafsson
4Josefine Carlsson
5Annica Eng
IFK Lidingö SOK 1
1Emma Bjessmo
2Alice Hugosson
3Sarina Jenzer
4Helena Karlsson
5Anna Bachman
IFK Lidingö SOK 2
1Matleena Boström
2Niina Hulkkonen
3Linnéa Claesdotter
4Sofia Törnqvist
5Adela Indrakova
IFK Lidingö SOK 3
1Julia Rajan
2Elisabeth Hansson
3Barbora Pijáková
4Jutta Jussila
5Susanna Tervo
IFK Lidingö SOK 4
1Ebba Ganslandt
2Evelyn Wendelius
3Ramona Åkermarck-Mähönen
4Karolina Bjärnlid
5Isabella Tapper
IFK Lidingö SOK 5
1Nina Karlsson
2Anneli Wendelius
3Teija Leppinen
4Cina Broquist
5Christina Perneby
IFK Mora OK 1
1Anastasia Trubkina
2Isabel Salén
3Kristin Löfgren
4Indre Valaite
5Olha Panchenko
IFK Mora OK 2
1Eva Svensson
2Erika Duhlbo
3Frida Lövgren
4Sara Hodler
5Helene Söderlund
IK Grane Arendal Orientering / Gimle IF / Hisøy OK / Vegårshei IL 1
1Synnøve Bråten
2Malin Hauge
3Silje Hauge
4Sigrid Ottestad Hansen
5Christine Mikkelsen
IK Hakarpspojkarna 1
1Elna Forsberg
2Gabriella Gustafsson
3Annika Simonsen
4Sara Granstedt
5Tova Olsson
IK Hakarpspojkarna 2
1Alice Axelsson
2Amanda Leo
3Elin Svensson
4Ella Palm
5Alice Svensson Finndahl
IK Hakarpspojkarna 3
1Hanna Palm
2Annie Önsten
3Eva Öhlund
4Anette Granstedt
5Anna Envall
IK Hakarpspojkarna 4
1Hanna Gunnarsson
2Jessica Ekberg
3Helena Rangert
4Ebba Lindman
5Åsa Eskilsson
IK Uven 1
1Agneta Törnkvist
2Alice Barrefors
3Hanna Boquist
4Janneke Snijder
5Sara Forsberg
IK Ymer 1
1Lina Jogeland
2Jenny Johansson
3Martina Lindberg
4Sara Everding
5Karin Jogeland
IL Koll 1
1Brita Opheim Sauar
2Ida Vik Presterud
3Trude Fixdal
4Lotta Myhre
5Tine Hjelseth Larsen
IL Tyrving 1
1Weronika Cych
2Mari Jevne Arnesen
3Oda Sikkeland
4Linn Hokholt
5Tessa Strain
IL Tyrving 2
1Kristine Fjeldbo
2Ida Arnesen Tiltnes
3Ingrid Berge
4Åsa Franzén
5Cassie Trewin
IL Tyrving 3
1Maren Norderud
2Karoline Andersen
3Ane Næsset Ramtvedt
4Mari Jellum Helgerud
5Hege Feiring
IL Tyrving 4
1Solveig Eline Berg
2Tuva Nesheim Flatebakken
3Jenny-Ann Malmberg
4Elin Ekeberg
5Ingrid Skantze
IL Tyrving 5
1Elise Ullern
2Torill Sjødin Drange
3Anett Wallin
4Camilla Stridsklev
5Mina Jørgensen
IL Tyrving 6
1Solveig Sikkeland
2Anne Kristine Norderud
3Nora Skauen
4Emma Meyer Larsson
5Thea Feiring Haltia
Järfälla OK 1
1Isa Lundqvist
2Moa Nissar
3Lina Berglund
4Sofia Edvardsson
5Maria Pedersen
Järfälla OK 2
1Jonna Lundbäck
2Malin Kvarnefalk
3Magdalena Grunder
4Maria Edvardsson
5Ann Roller
Järla Orientering 1
1Emma Klingenberg
2Signe Klinting
3Sara Sjökvist
4Elin Hemmyr Skantze
5Karolin Ohlsson
Järla Orientering 2
1Krystal Neumann
2Stina Haraldsson
3Josefin Persson
4Dominique Bucher
5Anna Dahlgren-Rosén
Järla Orientering 3
1Dominique Bucher
2Johanna Sundström
3Siri Engberg
4Hilda Mattsson
5Anna Johansson
Jönköpings OK 1
1Filippa Johansson
2Marie Andersson
3Stina Eriksson
4Kristina Hederskog
5Anna Johansson
Jönköpings OK 2
1Maria Rosén Thelin
2Lena Högrell
3Carin Rosjö
4Agneta Hallberg Hansson
5Susanne Axelsson
Kalevan Rasti 1
1Mari Väänänen
2Paula Iso-Markku
3Fanni Gyurko
4Siiri Silvennoinen
5Amélie Chataing
Kalmar OK 1
1Maria Arvidsson
2Liselotte Klemming
3Julia Glowacz
4Julia Mianowska
5Anna Arvidsson
Kamrat och IF KIF 1
1Alexandra Vejedal
2Maria Andersson
3Emma Dahlstedt
4Erika Christensson
5Linda Sjögren
Kangasala SK 1
1Iida Savolainen
2Evely Kaasiku
3Miina Kanko
4Jenni Joensuu-Partanen
5Outi Hytönen
Kangasala SK 2
1Minna Saarinen
2Netta Rajamäki
3Maria Gorczyca
4Jaana Pietilä-Annala
5Katri Kontio
Karlskrona SOK 1
1Moa Pettersson
2Maja Pettersson
3Lisa Folino
4Johanna Wilhelmsson
5Annika Josefsson
Katrineholms OK / Hestra IF / Södertälje-Nykvarn OF 4
1Siri Jeppsson
2Anna Löwegren
3Anna Ek
4Lisa Wallin
5Ida Wadman
KFUM Örebro OK / Almby IK 2
1Karin Forsberg
2Jenny Johansson
3Charlotte Wahlström
4Maria Magnusson
5Elin Berg
KFUM Örebro OK 1
1Emma Victorin
2Kristin Jacobson
3Anette Carlsson
4Johanna Nordström
5Elisabet Halvarsson
Kils OK 1
1Sanna Skoog
2Linn Lugne
3Sofia Holmgård
4Ella Nordström
5Elsa Holmgård
Kolding OK / OK Snab 1
1Ulrika Örnhagen Jørgensen
2Tine Dalgaard
3Nicoline Lorenzen
4Trine Eg Staugaard
5Susanne Höjholt
Kongsberg OL 1
1Marlin Haavengen
2Helene Eger
3Aurora Moholth
4Bagstevold Lise
5Kjersti Tønnesen Bergstøl
Kongsberg OL 2
1Rikke Hjelseth Larsen
2Andrea Vanebo
3Christina Maria Kasin
4Idunn Haavengen
5Kathinka Rogstad
Konnerud IL 1
1Therese Haare
2Maiken Hågård
3Thea Sildnes Baklid
4Jenny Baklid
5Anette Juveli
Konnerud IL 2
1Marie Nordbye Nybø
2Jessica Orr
3Annette Bjørnås Krogstie
4Andrea Ranvik
5Amanda Skyttersæter Saugerud
Koovee 1
1Johanna Hulkkonen
2Svetlana Mironova
3Karoliina Ukskoski
4Ulrika Uotila
5Miia Niittynen
Koovee 2
1Marika Hara
2Anna-Kaisa Asikainen
3Laura Vike
4Erika Uotila
5Elo Saue
Korsnäs IF OK 1
1Jenny Perers
2Lina Fredriksson
3Ann Louise Klasér
4Lova Klasér
5Therese Bergqvist
Kouvolan Suunnistajat 1
1Noora Hyyrynen
2Leena Tani
3Henna Pylvänäinen
4Tanja Harjula
5Eveliina Hasu
Kristiansand OK 1
1Marianne Andersen
2Ida Aurebekk
3Andrea Drangsholt
4Linn-Carina Daland
5Inga Stødle
Kungälvs OK 1
1Elina Hanson
2Lisa Börnstedt
3Johanna Nilsson
4Elin Hermansson
5Kajsa Rask
Kungälvs OK 2
1Kristin Ekdala
2Luba Nilsson
3Hanna Rangert
4Ann-Sofi Hermansson
5Jeannette Aumo
Kungälvs OK 3
1Anna Berlin
2Linda Wetter
3Anna Frantz
4Susanne Granäng
5Cecilia Groth
Kuopion Suunnistajat 1
1Laura Joonas
2Miitu Korhonen
3Alma Toivonen
4Johanna Räsänen
5Anna Moilanen
KVS Šumperk 1
1Aneta Vozdova
2Lenka Mikova
3Hana Janu
4Tereza Rajnošek
5Sarka Hnilicova
Köping-Kolsva OK 1
1Malin Welén
2Rebecca Mårtensson
3Martina Welén
4Sandra Burén
5Johanna Larsson
Larvik OK 1
1Andrine H. Fremstad
2Karina Nordrum Stokkenes
3Aina Viena
4Ida Sofie Hjortland
5Ingrid Undstad
Leksands OK 1
1Marie Spångmyr
2Hanna Müller
3Linda Lindkvist
4Maria Björklund
5Rahel Friederich
Leksands OK 2
1Maja Mörth
2Maria Bois
3Madelene Allmungs
4Adelina Funke
5Charlotte Lindkvist
Lerums SOK 1
1Lina Samor
2Klara Djerf
3Emma Djerf
4Maja Gunnarsson
5Selma Moqvist
Lerums SOK 2
1Karolina Melkstam
2Linda Gunnarsson
3Susanne Cox
4Malin Alfredsson
5Nina Djerf
Lidköpings VSK 1
1Alma Liderud
2Sara Hägnander
3Emma Ekberg
4Eva Hägnander
5Filippa Andersson
Lillomarka OL 1
1Delphine Poirot
2Lucy Butt
3Kristina Yakubkina
4Sandrine Müller
5Andrine Benjaminsen
Lillomarka OL 2
1Ellen Reinhard
2Siri Kollerud
3Oda Marie Colquhoun
4Ellen Marie Ariansen
5Karoline Sønsterudbråten
Lillomarka OL 3
1Maria Rørvik Haver
2Emma Eithun Paulsen
3Ingrid Nytun Nergaard
4Dorthe Kühl Petersen
5Elin Brekke
Lillomarka OL 4
1Merete Rørvik
2Line Bar Nathan
3Aase Mestad
4Lene Colquhoun
5Sissel Pedersen Lundeby
Linköpings OK / Nässjö OK 3
1Moa Svensson
2Linnéa Borg
3Julia Modig Tjärnström
4Sofia Borg
5Liselott Roth
Linköpings OK 1
1Kajsa Hammarström
2Therese Klintberg
3Alva Olsson
4Tove Ekström
5Fredrika Vångell
Linköpings OK 2
1Frida Sahlman
2Klara Ljunggren
3Elisabeth Ahlgren
4Sarah Magnusson
5Maria Elmelid
Lunds OK 1
1Margret Zimmermann
2Jenny Bredfelt
3Sara Snogerup Linse
4Emelie Eklöf
5Tova Hermodsson
Lunds OK 2
1Karin Hagwall
2Lotta Linsefors
3Sophie Gruschka
4Eva-Lotta Bengtslin
5Ingela Andersson
Lynx 1
1Sara Karvonen
2Sanni Norrbacka
3Karoliina Sundberg
4Tuuli Heikkilä
5Anne-Mari Leskinen
Lynx 2
1Salla Isoherranen
2Suvi Heikkilä
3Anna Ojapalo
4Annamari Tiitola
5Aino Asklöf
Långhundra IF 1
1Anika Gassner
2Lovisa Hambäck
3Sara Bengtsson
4Alva Jonsson
5Lovisa Wigertz
Løten o-lag 1
1Emilie Westli Andersen
2Nina Smestad
3Marte Fallbakken Berge
4Unni Øygard
5Sofie Johansson
Malungs OK Skogsmårdarna 1
1
2
3
4
5
Markbygdens OK 1
1Klara Axelsson
2Marina Axelsson
3Anne Hansson
4Tove Udd
5Martina Vejedal
MS Parma 1
1Tiia Miettinen
2Anni Heikkonen
3Anastasia Rudnaya
4Tuulia Viberg
5Maija Sianoja
MS Parma 2
1Jannina Gustafsson
2Katja Mjösund
3Sanna Paukkunen
4Outi Sareila
5Laura Portin
Mullsjö SOK / Gudhems IF 1
1Pia Käck Fritzell
2Marie Anebreid
3Lena Arnoldsson
4Jeanette Viberg
5Stina Nero
Mölndal Outdoor IF 1
1Anna Kopp
2Tove Persson
3Karolina Wildheim
4Agnes Asp
5Anna Nordelöf
Mölndal Outdoor IF 2
1Solrun Gotteberg
2Susanne Bergh
3Viktoria Wallin
4Erika Asp
5Maria Poll
NAIS Orienteringsklubb 1
1Caroline Hallgren
2Åsa Granström
3Anna Martin
4Linnea Samuelsson
5Josefin Bovellan
NTNUI 1
1Sigrid Alexandersen
2Laura Ramstein
3Kristine Fjellanger
4Maren Jansson Haverstad
5Ida Lindkvist
NTNUI 2
1Anna Ulvensöen
2Ingrid Gulbrandsen
3Anine Ahlsand
4Jorunn Kvakland
5Ingunn Egeberg Vári
NTNUI 3
1Marta Ulvensøen
2Ingeborg Ellegaard Melby
3Vilde Malmei
4Marte H. Hagen
5Camilla Öhman
NTNUI 4
1Eirin Mari Fossøy
2Silje Arntzen
3Aurora Fossøy
4Trine Disch Kihle
5Marit Nersten
NTNUI 5
1Pauline Bellingmo
2Malena Asheim Birkeland
3Selma Øfthus Gravir
4Stina Johanne Sanberg
5Karoline Dahl Fosby
NTNUI 6
1Solveig Blandkjenn
2Gry Granstedt
3Martine Åstebøl
4Solveig Blindheim
5Ingvild Maalen-Johansen
NTNUI 7
1Nanna Norderud
2Luisa Griesbaum
3Anna Jensen
4Katrin Dätwyler
5Mali Gederaas Kanstad
NTNUI 8
1Vilde Bredholt Jørgensen
2Kristine Ausen
3Hildegunn Heggøy
4Maria Dahl Fosby
5Synne Fossøy
Nydalens SK 1
1Malin Sørensen
2Siri Ulvestad
3Marion Huber
4Ragne Wiklund
5Anne M Hausken Nordberg
Nydalens SK 2
1Anna Lampinen
2Elise Egseth
3Kari Madslien
4Maria Jonsson
5Magdalena Cermakova
Nydalens SK 3
1Marie Liland
2Åse Bergan
3Karianne Olsvik Dengerud
4Alix Young Vik
5Joanna Eriksson
Nydalens SK 4
1Anne-Lene Bakken Ulseth
2Monica Tørnqvist Halden
3Anine Hallén
4Marie Ullevålseter
5Frida Bakken Ulseth
Nydalens SK 5
1Anne Madslien
2Cristina Luis
3Laura Leiboma
4Ada Wulfsberg
5Synnøve Sandberg
Nydalens SK 6
1Christine Turter Sandvold
2Ida Tangen
3Toril Nes
4Nina Karlsen
5Arianna Taufer
Nydalens SK 7
1Anne Dahl
2Solveig Bergan
3
4
5
Nydalens SK 8
1Mette Hallen
2Anne Berit Eid
3Birgit Korvald
4Anne Marit Bjergaard
5Ellen Turter
Nyköpings OK 1
1Kristin Hylander
2Rebecka Hylander
3Sandra Edhager
4Linnea Wejås
5Ida Hylander
OK Denseln 1
1Lovisa Adolfsson
2Jenny Björk
3Elizabete Blumentale
4Chloé Haberkorn
5Sarah Persson
OK Denseln 2
1Hanna Eriksson
2Emma Karlsson
3Johanna Lilja
4Carina Kalered
5Carin Andersson
OK Djerf 1
1Frida Johansson
2Maja Welander
3Carmen Patino Deniz
4Tova Eriksson
5Elin Lindberg
OK Enen 1
1Julia Andersson
2Elisabet Lindblom Larsson
3Malva Steen
4Emma Bernersson
5Camilla Adlerteg
OK Gipen 1
1Ylva Wängdahl
2Maria Alfredsson
3Sara Lingegård
4Eva Lindkvist
5Terese Wängdahl
OK Gränsen 1
1Alma Haag
2Karin Håkansson
3Irma Håkansson
4Sari Håkansson
5Helena Lindman
OK Hammaren 1
1Ida Palmberg
2Cornelia Ivarsson
3Ellen Skoog
4Tove Flodman
5Joline Ingelsson
OK Hammaren 2
1Erika Blixt
2Sofia Hägglund
3Laila Ingelsson
4
5
OK Hällen / Skåneslättens OL / Tjällmo-Godegårds OK 2
1Lisa Åberg Samor
2Linn Wistrand
3Karin Josefsson
4Ebba Jensen
5Natalie Josefsson
OK Hällen 1
1Lauriane Beauvisage
2Johanna Engström
3Anna Sporrong
4Linnéa Gustafsson
5Chantelle Hesselberg
OK Illern 1986 1
1Helena Sandberg
2Bodil Molin
3Annika Ivarsson
4Anna Adolfsson
5Marie Nord
OK Klemmingen / OK Renen 2
1Hanna Pramlid
2Agnija Caune
3Charlotta Askeljung
4
5Hanna Lundberg
OK Klemmingen 1
1Elina Karklin
2Diana Soldagg
3Elin Pramlid
4Norna Molin
5Linnea Nord
OK Kolmården 1
1Malin Leijon Lind
2Lisa Berggren
3Anna Matyba
4Linn Bränneby
5Aleksandra Hornik
OK Kolmården 2
1Anna Håkansson
2Adrianna Biedermann
3Jenny Röjgård
4Julia Eriksson
5Zofia Galla
OK Kolmården 3
1Maja Garbacik
2Sara Nordvall Forsberg
3Agneta Eriksson
4Tora Westerberg
5Maria Nordvall
OK Kåre 1
1Jenny Eriksson
2Martina Ruch
3Kajsa Risby
4Matilda Andersson
5Lisa Risby
OK Kåre 2
1Vilma Von Krusenstierna
2Alva Ringi
3Hanna Barkegren
4Elin Dahlstedt Tysk
5Kajsa Mattsson
OK Kåre 3
1Kersti Ringi
2Ronja Jungåker
3Matilda Melén
4Emma Forsberg
5Malin Engström
OK Landehof 1
1Helena Strand
2Maria Holmstrand
3Lotta Saetre
4Hanna Åberg
5Felicia Stuhlhofer
OK Landehof 2
1Emelie Karlsson
2Åsa Holmstrand Ollander
3Desiré Rex
4Sofia Karlsson
5Ulrika Karlsson
OK Landehof 3
1Emelie Lorén
2Anna Eriksson
3Pia Johansson
4Charlotte Drejmo
5Sara Lorén
OK Linné 1
1Rebecka Olsson
2Riina Kuuselo
3Johanna Öberg
4Julia Ohlsson
5Hilda Forsgren
OK Linné 2
1Inga Kazlauskaité
2Lisa Carlsson
3Kate Morrison
4Sandra Boström
5Annika Björk
OK Linné 3
1Lisa Rönnols
2Lovisa Larsson
3Bettina Aebi
4Samantha Saeger
5Ulrika Lindstam
OK Linné 4
1Maria Jansson
2Klara Möller
3Anna Karlström
4Anna Lithell
5Charlotte Ihrfors
OK Linné 5
1Helene Nilsson
2Annette Roos
3Sara Johansson
4Karna Thorsson
5Johanna Ragvald
OK Linné 6
1Maria Hart
2Helena Grennberg
3Kori Toth
4Ane Laugen
5Hillevi Eriksson
OK Löftan 1
1Alice Hultin
2Josefin Hanning
3Marie Arnesson Galler
4Linda Corneliusson
5Anna Fosselius
OK Milan 1
1Therese Korkeakoski
2Lisa Westerberg
3Josefin Erlandsson
4Susanne Eriksson
5Saga Sander
OK Moss 1
1Aurora Gjølsjø
2Johanne Bratland Tjernshaugen
3Selma Kristiansen
4Tuva Bjerketvedt
5Karoline Bjørnerød
OK Nackhe 1
1Weronica Zederin
2Elisabet Möller
3Ellen Johnsson
4Johanna Rundqvist
5Linnéa Johnsson
OK Nolaskogsarna 1
1Anna Quayle
2Malin Andersson
3Aislinn Prendergast
4Sara Forsgren
5Elina Mikaelsson
OK Nolaskogsarna 2
1Josefin Mikaelsson
2Victoria Eriksson
3Maja Petersson
4Frida Olofsson
5Anette Nyström
OK Orinto 1
1Elin Classon
2Sandra Ekström
3Camilla Weihart
4Annette Reul
5Elin Rönnow
OK Orion 1
1Carlotta Scalet
2Myrra Carlsson
3Tilda Johansson
4Hanna Wisniewska
5Nadiya Volynska
OK Orion 2
1Ida Øbro
2Ellen Kallerbäck
3Olena Pitirimova
4Cecilia Bratt
5Ewa Gwóźdź
OK Orion 3
1Klara Andersson
2Ellen Wahlbom
3Agata Stankiewicz
4Amanda Johansson
5Elin Lundqvist
OK Pan Århus 1
1Caroline Edel Gjøtterup Frederiksen
2Caroline Finderup
3Cecilie Friberg Klysner
4Josefine Lind
5Maja Alm
OK Pan Århus 2
1Michele Dawson
2Triin Aedmae
3Stine Bagger Hagner
4Anneke Hald Bjørgum
5Mette Hjerrild
OK Pan Århus 3
1Birka Øhlenschlæger Nielsen
2Ane Linde
3Marie Honoré Jensen
4Sofie Secher Thomsen
5Mai Lykkegaard Schmidt
OK Pan Århus 4
1Anne Mette Schmidt
2Kathrine Amby
3Emily B. Temple
4Katrine Spanner
5Jeanette Finderup
OK Pan-Kristianstad 1
1Nelly Carlsson
2Elin Carlsson
3Ursula Kadan
4Line Cederberg
5Nicole Ljungdahl
OK Pan-Kristianstad 2
1Jannie Hagård
2Pim Hedberg
3Pia Olsson
4Frida Emanuelsson
5Sofie Josefsson
OK Pan-Kristianstad 3
1Dorothea Müller
2Anna Lööf
3Elise Josefsson
4Melinda Ymsén
5Vilma Svantesson
OK Raseborg 1
1Katarzyna Slusarczyk
2Martyna Miskiewicz
3Mikaela Fiskars
4Citha Dahl
5Pamela Roth
OK Ravinen 1
1Annie Forsberg
2Josefine Klintberg
3Alona Sukharevska
4Hanna Hänström
5Helena Jansson
OK Ravinen 2
1Kristina Aneland
2Tone Albrektsson
3Hanna Korhonen
4Amanda Karlsson
5Hanna Röstin
OK Rodhen 1
1Veranika Chernik
2Jenny Wegmüller
3Natalia Shakhmetova
4Lisa Johansson
5Jessica Söllvander
OK Roslagen 1
1Agnes Broman
2Ellen Frost
3Rebecka Lindberg
4Evelina Christoffersson
5Alexandra Sundgren
OK Roxen 1
1Emma Pettersson
2Tove Pettersson
3Anna-Stina Påledal
4Lova Eveborn
5Fanny Asketun
OK Roxen 2
1Charlotte Nedfors
2Tilda Marmelid
3Jenny Sandh
4Malva Eveborn
5Victoria Asketun
OK Skogsfalken 1
1Julia Hed
2Lina Svensson
3Lina Blomqvist
4Anna Malmlöv
5Christina Smedberg
OK Skogsfalken 2
1Josefine Albinsson
2Annika Svensson
3Hanna Wåhlin
4Ella Söderberg
5Erika Rovina
OK Skogshjortarna 1
1Hanna Axelsson
2Karin Thern
3Anna Serralonga Arqués
4Tiina Laas
5Therése Ivarsson
OK Skogshjortarna 2
1Lou Lenoble
2Sandra Laas
3Annie Larsson
4Gunilla Fredman
5Ann-Brith Strömberg
OK Södertörn 1
1Hanna Lagerberg
2Tove Lagerberg
3Catherine Taylor
4Linda Renner
5Louise Markstedt
OK Södertörn 2
1Ylva Sandén
2Ella Andersson
3Lotten Sandén
4Sofia Zilling
5Katarina Norrby
OK Tisaren 1
1Ellinor Eriksson
2Andrea Svensson
3Josefin Tjernlund
4Ellinor Tjernlund
5Lilian Forsgren
OK Tisaren 2
1Lovisa Persson
2Marion Aebi
3Rebecka Nylin
4Helena Andersson
5Line Sølberg
OK Tisaren 3
1Johanna Särnbrink
2
3
4
5
OK Torfinn 1
1Agneta Erfors
2Hannah Peterson
3Evelina Folkesson
4Jessica Karlsson
5Camilla Nilsson
OK Tranan 1
1Lisa Johansson
2Annika Johansson
3Sara Kindlund
4Emma Nilsson
5Ulrika Kindlund
OK Tranan 2
1Susanne Biörs
2Maja Kindlund
3Victoria Andersson
4Julia Elverlind
5Emma Nordberg
OK Trian 1
1Helmi Koli
2Antonia Holmgren
3Anna-Sofia Marila
4Katja von Schoultz
5Karoliina Martikainen
OK Tyr 1
1Eva Albinsson
2Märta Ransjö Zander
3Linda Take
4My Westlund
5Johanna Kindlund
OK Tyr 2
1Elin Ransjö Zander
2Jessica Nilsson
3Sofie Gustavsson
4Lovisa Martinsson
5Kirsty Mc Intyre
OK Österåker 1
1Karin Åhlén
2Lisa Erlandsson
3Isabelle Sjöberg
4Therese Nilsson
5Kristina Larsson
OK77 1
1Miina Ruokolainen
2Isabel Donner
3Ina Westerlund
4Vivian Lindholm
5Janina Donner
OK77 2
1Lydia Mårtenson
2Wilma Arrakoski
3Heidi Torp-Donner
4Michaela Weiss
5Jenny Ray
Oppsal Orientering 1
1Mari Flatekval
2Line Klyve
3Marit Vala
4Ane Sofie Krogh
5Vigdis Hobøl
Orienteering Tarzo a.s.d. 1
1Anna Giovanelli
2Benedetta Vanzella
3Jessica Lucchetta
4Elena Bernardi
5Cristina Bez
Paimion Rasti 1
1Nina Temyakova
2Emma Silvennoinen
3Saara Norrgrann
4Inga Dambe
5Ida Marie Næss Bjørgul
Paimion Rasti 2
1Eveliina Hirvonen
2Milka Reponen
3Salla Fagerudd
4Essi Hölsö
5Milja Väätäjä
Porsgrunn OL / Notodden OL 3
1Anita Beitdokken
2Kristine Aaltvedt
3Kristin Sandven
4Lenka Westin
5Janne Larsen
Porsgrunn OL 1
1Hanne Vassend
2Anna Meen
3Kaja Torpe Lien
4Camilla Rosenvold
5Emilie Westin
Porsgrunn OL 2
1Sara Mathisen
2Hilde Vassend
3Mona Holte
4Elise Ausen
5Hilde Kristine Rosenvold
Rajamäen Rykmentti 1
1Piia Latva-Kiskola
2Hanna Raitanen
3Marjo Liikanen
4Alena Neradova
5Megan Carter-Davies
Rajamäen Rykmentti 2
1Julia Himilä
2Sirkku Minkkinen
3Kseniia Penzina
4Iida Varmavuo
5Mirabella Tolonen
Rastikarhut 1
1Suvi Ylikylä
2Tuija Kuusela
3Elli Peltomäki
4Laura Jakobsson
5Sanna Ylikylä
Raumar Orientering 1
1Hanne Eide Rapp
2Anne Larsson Hovind
3Kristine Eide Rapp
4Pernille Sønsterudbråten
5Trine Ruud Bråten
Rehns BK / Alfta-Ösa OK 2
1Ylva Kindlundh
2Ellen Davidsson
3Carolina Delgado
4Bente Rost
5Liga Valdamane
Rehns BK 1
1Ekaterina Ryazanova
2Kristin Olovsson
3Ekaterina Nikitina
4Erica Edman
5Sandra Grosberga
Ringerike OL 1
1Galina Ribe
2Kjersti Stræte
3Monica Berglund
4Tuva Aas Stræte
5Torunn Økern Jensen
Ronneby OK 1
1Lina Nero
2Sarah Lindström
3Barbara Baczek-Motala
4Hanna Johannesson
5Yevheniya Shcherbakova
Rånäs OK 1
1
2
3
4
5
Røyken O-lag 1
1Line Drange Ruud
2Hege Holth Rekaa
3Marita Weierud
4Vera Gano Mönnich
5Ida Svanberg
Røyken O-lag 2
1Solveig Sletner
2Bjørg Svanberg
3Ida Syversen
4Eva Syversen
5Tone Skram
Sandefjord OK / Lardal OL 1
1Ella Arentz Hagen
2Marit Melby Jacobsen
3Maria Prestbøen
4Kari Christiansen
5Signe Bredholt Jørgensen
Sarpsborg OL 1
1Marie Helene Hansen
2Anne Elisabeth Ramtvedt
3Ingvild Ramtvedt Næsset
4Siri Pedersen
5Helena Åsberg
Sjövalla FK 1
1Maria Höglund
2Maria Logren
3Maria Holmqvist
4Märta Ljungberg
5Linda Hedenblom
SK Pohjantähti 1
1Heini Wennman
2Anna Haataja
3Sofia Haajanen
4Marttiina Joensuu
5Marika Teini
SK Vuoksi / Luumäen Rasti / Raja-Karjalan Suunnistajat 1
1Jenni Ovaska
2Roosa Similä
3Liisa Nenonen
4Raisa Kantanen
5Viivi Varjus
Skarpnäcks OL 1
1Emma Carlsson
2Sanna Batz
3Anna Lindmark
4
5Emma Zetterström
Skattkärrs SOK 1
1Lina Rööhs
2Anna-Karin Mattsson
3Jenny Nyberg
4Ann Hyvönen
5Erika Eriksson
Skien OK 1
1Ida Mari Borge Hovi
2Grete Hovi
3Ingrid Marie Lindstrøm
4Åse Nysæter
5Hanna Nysæter
Skogsluffarnas OK 1
1Victoria Falkenström
2
3Anna Rosnäs
4Erika Carlinger
5
Skogslöparna / Piteå IF Orienteringsklubb 1
1Emelie Wiberg
2Emma Wiberg
3Anna Andersson
4Evelina Söderlund
5Christina Josefsson
Skåneslättens OL 1
1Annie Lennartsson
2Matilda Olsson
3Lisa Jonsson-Nordin
4Angelica Engström
5Pernilla Olsson
Snättringe SK 1
1Vilma Karlsson
2Frida Hector
3Anna Tiderman
4Sofia Persson
5Hanna Brus
Snättringe SK 2
1Nikola Thynova
2Apolèna Malinova
3Nadja Dahlström
4Sofia Fureby
5Therese Persson
SOS-GO 1
1Claire Descourvières
2Véronique Gintzburger
3Véronique Decroix
4Johanne Frémont
5Armelle Magat
Stora Tuna OK 1
1Anna Mårsell
2Magdalena Olsson
3Julia Gross
4Frida Sandberg
5Tove Alexandersson
Stora Tuna OK 2
1Johanna Erlandsson
2Susanna Mårtensson
3Astrid Øyre Slind
4Sofia Eriksson
5Ingrid Alexandersson
Stora Tuna OK 3
1
2
3
4
5
Sundbybergs IK 1
1Anna Falk
2Kajsa Bogren
3Karolina Hellberg
4Matilda Lindh
5Caroline Ivarsson
Sundsvalls OK / Umeå OK 3
1Sofia Nilsson
2Jenny Unander
3Anna Nystedt
4Alice Palmgren
5Stina Nordin
Sundsvalls OK 1
1Jenny Wegebro
2Hanna Hugosson
3Johanna Sjölund
4Hedwig Haas
5Frida Vikström
Sundsvalls OK 2
1Annika Carlberg
2Jonna Jungåker
3Sara Lundsten
4Maria Jonsson
5Kadri Kalvo
Suunta Jyväskylä 1
1Maiju Kovanen
2Jana Valesova
3Veera Klemettinen
4Kaisa Klemettinen
5Barbora Chaloupska
Suunta Jyväskylä 2
1Marika Aho
2Tereza Koderičová
3Janika Puikkonen
4Michaela Lavickova
5Ruut Kanko
Sävedalens AIK 1
1Jenny Bengtsson
2Maria Magnusson
3Silje Ekroll Jahren
4Camilla Engstrand
5Anastasia Dzianisava
Sävedalens AIK 2
1Sanna Svensson
2Amilia Björklund
3Lovisa Nilsson
4Stina Berg
5Frida Brogren
Sävedalens AIK 3
1Emma Andersson
2Klara Pålsson
3Märta Mollén
4Elin Hamrefors
5Filippa Spånér
Sävedalens AIK 4
1Lisa Gustafsson
2Sara Bengtsson
3Maria Tymoshchuk
4Lisa Palm
5Amanda Claesson
Sävedalens AIK 5
1Tuva Carlsson Wallum
2Anette Bernhed
3Madeleine Attfors
4Therese Alfredsson
5Sofia Ebermark
Söders-Tyresö 1
1
2
3
4
5
Södertälje-Nykvarn OF 1
1Amanda Kleijn
2Jana Knapová
3Tereza Janošíkova
4Frida Jönsson Hellstadius
5Vendula Horčičková
Södertälje-Nykvarn OF 2
1Fiona Bunn
2Katarina Borg
3Joana Wälti
4Jo Stevenson
5Jeanette Jönsson Hellstadius
Södertälje-Nykvarn OF 3
1Sofie Ohlsson
2Maria Kleijn
3Anne-Marie Wigle
4Marianne Pettersson
5Annika Bygdén
Tampereen Pyrintö 1
1Lotta Karhola
2Anni Haanpää
3Sonja Kyrölä
4Venla Harju
5Saila Kinni
Tampereen Pyrintö 2
1Lotta Eerola
2Tytti Kirvesmies
3Valérie Aebischer
4Maëlle Beauvir
5Sanni Kymäläinen
Tampereen Pyrintö 3
1Melina Avelin
2Kaisa Haanpää
3Annika Viilo
4Ilona Tikkakoski
5Lotta Välkki
Tibro OK 1
1Anna Olsson
2Ebba Andrén
3Emilia Henrysson
4Nina Gumaelius
5Sofia Gumaelius
Tolered-Utby Ol-klubb 1
1Sara Nordenfelt
2Mia Gustafsson
3Åsa Cliffordson
4Nadia El-Charif
5Jessica Åberg
Trollhättans SOK 1
1Ida Kristiansson
2Josefine Kristiansson
3Aina Edgren
4Agnes Westerberg
5Elvira Björklund
Trollhättans SOK 2
1Susanne Wiklund Björk
2Martina Dahlström Stigsson
3Sara Schmidt
4Gunilla Edgren
5Malin Kristiansson
Trollhättans SOK 3
1Sofia Gustafsson
2Nina Schmidt
3Gunnel Jernstig
4Catharina Karlsson
5Lena Andersson
TSM Praha 1
1Eliska Sieglova
2Iveta Albrechtová
3Barbora Vyhnálková
4Karolína Bejvlová
5Jana Kubickova
Tullinge SK 1
1Sofia Lönnkvist
2Rebecka Heinrup
3Anna Ställberg
4Johanna Lönnkvist
5Jenny Lönnkvist
Tullinge SK 2
1Ella Sjöberg
2Magdalena Van de Voorde
3Lin Normark
4Frida Junegard
5Amanda Berggren
Tullinge SK 3
1Tina Junegard
2Elin Sundqvist
3Sofia Sundström
4Lovisa Längheim
5Anna-Karin Sundqvist
Tumba-Mälarhöjden OK 1
1Sanna Steen
2Emma Persson
3Elsa Törnros
4Ebba Adebrant
5Karin Skogholm
Tumba-Mälarhöjden OK 2
1Alzbeta Nesporova
2Ellinor Östervall
3Nikola Zlamalova
4Charlotta Östervall
5Helena Adebrant
Turun Suunnistajat / MS Parma / Rasti-Kurikka 5
1Emmi Haavisto
2Hanne Manderbacka
3Anni Liimatainen
4Elisa Mäkinen
5Suvi Heittola
Turun Suunnistajat 1
1Alli Haavisto
2Venla Kinnala
3Ilona Lainio
4Ilona Haapasaari
5Vroni König-Salmi
Täby OK 1
1Josefine Andersson
2Linnea Johansson
3Emma Hagrot
4Matilda Skuncke
5Lenka Poklopova
Täby OK 2
1Ellen Skuncke
2Rebecka Haraldsson
3
4Ida Hofstedt
5
Uddevalla OK 1
1Malin Sand
2Åsa Jarhag Håkansson
3Moa Gustafsson
4Frida Strömgård
5Linnea Gustafsson
Ulricehamns OK 1
1Anna Nilsson Simkovics
2Lina Nilsson
3Karin Björnlinger
4Kajsa Spetz
5Radka Sklenarova
Ulvilan Ura 1
1Oona Luoma
2Lotta Koivula
3Sanni Haikonen
4Veera Ahonkivi
5Maija Tiittanen
Umeå OK 1
1Klara Yngvesson
2Stina Nilsson
3Stina Persson
4Åsa Otterbjörk
5Elisabeth Fries
Vallentuna-Össeby OL / OK Roslagen / Rånäs OK 744
1Carolina Nealis
2Astrid Ander
3Marica Tynell
4Vendela Jonsell
5Sofia Giding
Vang OL 1
1Heidi Therese Wiest
2Ingvild Gjessing
3Tone Bleken Rud
4Solveig Sørlien
5Marit Sveen
Varegg Fleridrett 1
1Christiane Trøsse
2Kårhild H. Nordstad
3Ingunn Martinsen
4Olena Strugalova
5Gunhild S. Tysvær
Waxholms OK / OK Södertörn / OK Österåker 3
1Cecilia Fochsen
2Sara Sundin
3Daniela Renner
4Selma Gumaelius
5Caroline Westbom
Vehkalahden Veikot 1
1Sari Nurmela
2Miina Ruoti
3Elina Kilpeläinen
4Roosa Ruoti
5Tuulia Kukkonen
Vittjärvs IK 1
1Andrea Wickbom
2Sofia Westin
3Elin Lundgren
4Amanda Holmgren
5Evelina Wickbom
Vänersborgs SK 1
1Emelie Svalin
2Jenny Nyman
3Olivia Nyman
4Sofia Österman
5Wilma Jansson
Västerbergslagens OL / Grycksbo IF OK 1
1Frida Winterås
2Alva Rytther
3Ella Olsson
4Cecilia Djerf
5Matilda Eriksson
Västerås SOK 1
1Cecilia Einarsson
2Sandra Näslund
3Emma Helmersson
4Sara Hamrefors
5Jonna Fors
Västvärmlands OK 1
1Elin Eriksson
2Kristin Johansson
3Maria Dåverhög
4Klara Johansson
5Jenny Gullqvist
Växjö OK / OK Norrvirdarna 2
1Annika Ericsson
2Maja Porle
3
4
5
Växjö OK 1
1Louise Lundgren
2Josephine Regnell
3Maria Braun
4Lena Regnell
5Alicia Lundgren
Åmåls OK / Eds SK / OK Skärmen 1
1Erika Källvik Leufvén
2Johanna Källvik Leufvén
3Erika Jensen
4Maria Eriksson
5Sofia Johansson
Ås-NMBU Orientering 1
1Kaja Winsnes Nordhagen
2Ragnhild Løvli
3Mari Brøndbo Dahl
4Ingrid Løset
5Rannveig Winsnes Nordhagen
Ärla IF 1
1Melina Toven
2Lisa Andersson
3Emelie Larsson
4Emma Kantarp
5Julia Davidsson
Ärla IF 2
1Marketa Firesova
2Malin Bierfeldt
3Lovisa Onsbring Gustafson
4Mona Bierfeldt
5
Østmarka OK 1
1Anna Cecilie Linløkken
2Alexandra Linløkken
3Marie Hammer Iversen
4Monica Brevik
5Ingrid Marie Stubban Hygen

10MILA-KAVLEN (313)

NamnLaguppställning
Aalborg OK 1
1Christian Møller
2Tue Strøm Jensen
3Claus Bobach
4Morten Schou
5Christian Holm Hansen
6Lasse Korsbæk
7Allan Reiche Andersen
8Jens Kobæk Edsen
9Bo Birk Nielsen
10Marko Birk Nielsen
ALEHOF 1997 1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Allerød OK 1
1Emil Olander Lorenz
2Jesper Grooss
3Jens Knud Maarup
4Henrik Albahn
5Merete Nørgaard
6Kersti Kärner
7Mikkel Meldgaard
8Esben Dalgaard
9Jørgen Rolighed Thyme
10Torben Nørgaard
Angelniemen Ankkuri 1
1Markku Elo
2Miika Kirmula
3Tomi Mattila
4Tuomo Mäkelä
5Pekka Hyvönen
6Vesa Mäkinen
7Aleksei Bortnik
8Tuomas Kari
9Mikko Lindberg
10Orhan Kutlu
Anttolan Urheilijat 1
1Tuomas Fjällström
2Kalle Manninen
3Arto Lilja
4Juha Hyyryläinen
5Vili Valjakka
6Raimo Kariniemi
7Olli-Jussi Korpinen
8Topi Huttunen
9Harri Marttinen
10Risto Haikonen
Asker SK 1
1Henrik Fredriksen Aas
2Sander Arntzen
3Vegard Gulbrandsen
4Erland Kvisle
5Axel Hoveid
6Per Clemet Wisløff
7Magnus Mellbye Larsen
8Trygve Myhr
9Eivind Øfsthus Gravir
10Per Wiréhn
Asker SK 2
1Johan Westly
2Bjørnar Løvli
3Sondre Ytterbø
4Jens Erik Mortensen
5Svein Granerud
6Vegard Løvli
7Gjermund Gravir
8Tommy Jauhojärvi
9Felix Finsrud
10Bjørn Martini
Attunda OK / Väsby OK 3
1Robert Cole
2Lukas Olsson
3Anders Berkelund
4Joakim Olsson
5
6
7
8
9
10
Attunda OK 1
1Daniel Roos
2Oskar Daniels
3Karl Enges
4Eduardo Gil Marcos
5Johannes Knutas
6Alvaro Prieto
7Axel Wrådhe
8Johan Persson
9Thomas Pettersson
10Javier Ruiz
Attunda OK 2
1Christian Redtzer
2Niklas Henriksson
3Oskar Enges
4Fredrik Sone
5Andreas Fredriksson
6Lucas Norrman
7Simon Martelius
8Lars Gerhardsson
9Marcus Stenebo
10Maria Von Schmalensée
Bækkelagets SK 1
1Vetle Christiansen
2Carl Godager Kaas
3Magne Jutulstad
4Karl Fremstad
5Håvard Myhre
6Anders Storbråten
7Felix Breitschädel
8Mathias Nipen
9Martin Schälli
10Raphael Ferrand
Ballerup OK 1
1Mikkel Skaarup
2Kasper Ingerslev
3Morten Ploug
4Lars Rasmussen
5Frank Rasmussen
6Torben Schorlemmer
7Alex Ottesen
8Lars Bech Jensen
9Ole Meldgaard
10Claus Cederberg
Bergnäsets AIK 1
1Robin Salén
2Ulrik Nordberg
3Joar Svartholm
4Albert Askengren
5Rasmus Wickbom
6Mattias Johansson
7Oskar Öqvist
8Erik Tuuri
9Vojtech Bartos
10Filip Salén
Bohuslän-Dals OF 1
1Magnus Arvidsson
2Ulrik Olsson
3Tim Olsson
4Jörgen Åhl
5Isak Olsson
6Arvid Aronsson
7Mattias Klingberg
8Thomas Bergstrand
9Mattias Johansson
10Thore Nilsson
Bredaryds SOK 1
1Filip Trofast
2Fredrik Johansson
3Axel Elmblad
4Emil Auselius
5Håkan Svensson
6Kenneth Waltersson
7Amanda Hansson
8Andreas Johnsson
9Anton Gunnarsson
10Henric Johnsson
Bromma-Vällingby SOK 1
1Henrik Wiklund
2Håkan Melin
3Thomas Babtist
4Martin Bjurner
5Nils Babtist
6Tim Sandgren
7Simon Sandgren
8Mattias Berglund
9Sven Hunhammar
10Joakim Berg
Centrum OK 1
1Jonas Kjäll
2Linus Rispling
3Jerk Rönnols
4Sverker Lenas
5Jonas Lindholm
6Kristoffer Edshage
7Joel Bergkvist
8Mattias Ågren
9Jorrit Boekel
10Lars Jakobsson
Chalmers OL 1
1Klara Pålsson
2Aina Edgren
3Josefine Kristiansson
4Frida Brogren
5Eva Gustafsson
6Pernilla Olsson
7Amanda Claesson
8Ellen Larsson
9Anna Brodin
10Moa Pettersson
Eiker OL 1
1Axel Berlin
2Kenneth Sandvold
3Morten Berglia
4Vegard Myklemyr
5Hans Roar Bakken
6Jan Sølvberg
7Leif Kåre Besseberg
8Ane Dyrkorn
9Anne Marthe Peveri
10Severin Berglia
Eksjö SOK 1
1Oskar Lind
2Lucas Sundblad
3Tino Polsini
4Sebastian Inderst
5Oreste Garbani
6Viktor Antonsson
7Luis Sanchez Serrano
8Rafael Dobnik
9Simon Nilsson
10Andreas Bergander
Espoon Suunta 1
1Lari Pernu
2Aleksi Sorsa
3Anssi Vesanto
4Mikhail Kuleshov
5Rinat Gabitov
6Ville Kokkila
7Georgy Mavchun
8Kirill Komarov
9Alvar Palmen
10Vladislav Malyshev
Falkenbergs OK 1
1Johan Badenfelt
2Rasmus Blockgren
3Lennart Bengtsson
4Jacob Vikström
5Claes Andersson
6Marcus Åhlén
7Henrik Bengtsson
8Martin Johansson
9Sven-Åke Bengtsson
10Jonatan Andersson
Falköpings AIK OK 1
1Jonas Hjert
2Joachim Friberg
3Bo Hallberg
4Patrik Wallin
5Magnus Niklasson
6Jonas Hagström
7Jonas Niklasson
8Håkan Sonesson
9Adam Fredén
10Jan Hjort
FarumTisvilde OK 1
1Lasse Fugmann Thamdrup
2Malte Kjær Hemmingsen
3Mikkel Lyskjær Jensen
4Carl Emil Schøier Kovsted
5Lasse Falck Weber
6Lasse August Helweg
7Jonas Falck Weber
8Asger Skytte Kirkegaard
9Amanda Falck Weber
10Malthe Gaarsdal
FarumTisvilde OK 2
1Bertram Kopp Stannum
2Brian Lomholt Jensen
3Andreas Duc Jørgensen
4Steen Stausholm
5Masha Semak
6Agnes Kracht
7Jesper David Jensen
8Line Søderlund
9Celina Bregensöe
10Lea Reime
Finspångs SOK 1
1Per Lindman
2Jan Cech
3Oskar Svensson
4Tomas Krivda
5Eric Rosander
6Alexander Wiklund
7Simon Lundin
8Jonas Fencl
9Jan Rusin
10Jan Boril
Finspångs SOK 2
1Martin Roudny
2Ondrej Volak
3Vaclav Roudny
4Ladislav Semrad
5Johan Lindman
6Petr Cech
7Joakim Gustafsson
8Thorsten Svensson
9Gunnar Nilsson
10Erik Ernstsson
FK Friskus-Varberg 1
1Marcus Olsson
2Johan Gull
3Martin Jönsson
4Daniel Gustafsson
5Bengt Johansson
6Peter Aronsson
7Tim Johansson
8Thomas Josarp
9Gert Wildheim
10Erik Edespong
FK Göingarna 1
1Fritjof Axelsson
2Hampus Larsson
3Magnus Granqvist
4Håkan Gunnarsson
5Jonas Bengtsson
6Håkan Axelsson
7Jesper Håkansson
8Anders Selin
9Henrik Larsson
10Andreas Ferm
FK Göingarna 2
1Jon Moberg
2Mikael Persson
3Robin Larsson
4Niklas Edvardsson
5Anders Frick
6Lars Olsson
7Melker Larsson
8Lindha Hellner
9Edvin Selin
10Jörgen Göransson
FK Herkules / OK Älgen 1
1Jonas Lauri
2Axel Forsman
3Erik Eriksson
4Erik Lauri
5Arvid Hammar
6Stefan Hammar
7Fredrik Nordström
8Stefan Eriksson
9William Jörnelius
10Martin Flinta
Fossum IF 1
1Tim Robertson
2Emil Ahlbäck
3Oskar Størmer
4Einar Melsom
5Erik Hæstad Bjørnstad
6Sigurd Melsom
7Erling Hjermstad
8Styrk Hundseid Kamsvåg
9Øyvind Hjermstad
10Simen Bordal
Fossum IF 2
1Emil Størmer
2Leif Størmer
3Tarjei Holo
4Torbjørn Blom-Hagen
5Audun Rognerud Bøe
6Martin Andresen Skotte
7Peter Gisholt
8Sivert Sande Kverme
9Eivind Berner Myhre
10Oscar Hæstad Bjørnstad
Fossum IF 3
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Fredrikstad SK 1
1Andreas Höye
2Hans Petter Mathisen
3Christian Riddervold Kahrs
4Håvard Lucasen
5Audun Bjerkreim Nilsen
6Sindre Østhagen
7Herman Ryen Martinsen
8Bendik Eliassen
9Torben Wendler
10Mattias Karlsson
Fredrikstad SK 2
1Henrik Ottesen
2Espen Danevad
3Øystein Kristiansen
4Thomas Lie
5Eirik Imrik
6Sondre Ottesen
7Frank Løwengreen
8Oliver Hagaseth Mydske
9David Standal
10Håvard Berget
Freidig / Frol IL 2
1Mathias Vindal
2Håvard Vassenden
3Vegard Kittilsen
4Mathias Syversen Waage Hermstad
5Kristian Fredrik Lynum
6Svein Terje Kolstad
7Simen Spets Storhov
8Jonas Grønli
9Jo Even Kolstad
10Jens Even Storhov
Freidig 1
1Håvard Eidsmo
2Oskar Spets Storhov
3Oscar Lyngen
4Mattis Holt
5Anders Einum
6Johan Ivarsson
7Kjetil Mølnvik
8Mats Eidsmo
9Adrian Opheim
10Sindre Johannessen
Frol IL 1
1Stian Sundsvik
2Martin Vister
3Lars Sandstad Skjeset
4Johan Asphjell Bjørnaas
5Carl Petter Lyngen
6Andreas Magerøy
7Jo Forseth Indgaard
8Paul Sirum
9Ulf Forseth Indgaard
10Yngve Skogstad
Främmestads IK / Ryda SK 1
1Mattihas Kjell
2Simon Börjeson
3Andreas Rom
4Henrik Sahlström
5Andreas Lindahl
6Tommy Stenkvist
7Karl Jansson
8Linus Iseborn
9Johan Andersson
10Andreas Branell
Frösö IF 1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss I.L. Orientering / Toten-Troll 1
1Elias Öhman
2Erlend Slokvik
3Martin Öhman
4Simen Ballangrud
5Peder Fossheim Asplin
6Jakob Mo
7Elling Fossheim Asplin
8Nils Harald Staff
9Are Strandlie
10Audun Strandlie
Gotlands OF 1
1Amadeus Hansson
2Mattias Westfält
3Andreas Liljegren
4Andreas Nikolausson
5Filip Nilsson
6Duncan Robertson
7Stefan Wahlgren
8Andreas Phersson
9Ludvig Waktel
10Håkan Mattsson
Gustavsbergs OK 1
1Martin Bellander
2Jens Werner
3Simon Frisk
4Gunnar Lindberg
5Magnus Lindblom
6Jonatan Lindell
7Henrik Pettersson
8Jan Lavén
9Peter Landén
10Patrik Frisk
Guyancourt Orientation 78 1
1Arnaud Dumas
2Pascal Pannier
3Antoine Stéphany
4Juste Raimbault
5Adriaan Daem
6Lucile Clouard
7Axel Pannier
8Emmanuel Ribier
9Lauriane Beauvisage
10Aymeric Roger
Gävle OK 1
1Patrik Svedberg
2Albin Sjöhed
3Anders Enmark
4Lasse Jansson
5Erik Olsson
6Mårten Olsson
7Erik Sisell
8Jakob Sjöberg
9Dan Norin
10Patrik Ottosson
Göteborg-Majorna OK 1
1Joakim Eliasson
2Mikael Eliasson
3Christian Tingström
4Jonas Merz
5Philipp Sauter
6Anders Hedberg
7Johan Strand
8Daniel Wernersson
9Viktor Runnby
10Ola Martner
Göteborg-Majorna OK 2
1Andreas Johansson
2Måns Östman
3Anders Axenborg
4Henrik Håkansson
5Petter Jönsson
6Martin Ivarsson
7Erik Öhlund
8Robbie Anderson
9Jakob Wahl
10Kristoffer Sideby
Hagaby GoIF Örebro 1
1Martin Regborn
2Viktor Larsson
3Oskar Eklöf
4Love Sintring
5Sebastian Månsson
6Johan Persson
7Jakob Wallenhammar
8John Oskarsson
9Samuel Andersson
10Harald Larsson
Halden SK 1
1Espen Fiskum
2Vegard Jarvis Westergård
3Erik Axelsson
4Fredrik Eliasson
5Eirik Kamstrup Hovind
6Håkon Raadal Bjørlo
7Thomas Natvig Årstad
8Markus Holter
9Jan Sedivy
10Magne Dæhli
Halden SK 2
1Andreas Rüedlinger
2Knut Aasheim
3Tore Sandvik
4Filip Wadsten
5Andrei Zhuravlev
6August Asheim Birkeland
7Peter Nordbrøden
8Mats Haldin
9Niels Christian Hellerud
10Mats Nordbrøden
Halden SK 3
1Andreas Johansson
2Lacho Iliev
3Jon Pedersen
4Sigurd Myhre Andreassen
5Alexander Skaug Ytterbøl
6Marius Bjugan
7Magnus Nordbrøden
8Svend Arne Ytterbøl
9Bjørn Axel Gran
10Erlend Brendstuen
Halmstad OK / OK Lindéna 2
1Mårten Wikström
2Filip Bengtsson
3Stefan Agmarken
4Ulrik Magnusson
5Emil Berger
6Albin Persson
7Magnus Abrahamsson
8Fredrik Persson
9Loke Agmarken
10Lars Davidsson
Halmstad OK 1
1Kalle Johansson
2Erik Johansson
3Joakim Gustafsson
4Håkan Andersson
5Nils Wallentin Tärk
6Mikael Lundqvist
7Jan Lager
8Filip Holm
9Jan-Olof Svensson
10Björn Karlsson
Haninge SOK 1
1Felix Persson
2Egil Morast
3P-O Ivarsson
4Hugo Dahlberg
5Jan Eskilsson
6Torbjörn Ohlsson
7Joakim Persson
8Jakob Gadefors Nau
9Martin Skärlén
10Joakim Skärlén
Hauhon Sisu 1
1Viljo Oripelto
2Jukka Pohjola
3Ari Hiiri
4Aki Ylitalo
5Vesa-Heikki Lindberg
6Tero Salonen
7Jaakko Liukkala
8Lauri Lindberg
9Mikko Lepistö
10Pasi Lehtonen
Helsingborgs SOK / Örkelljunga FK 1
1Patrik Johansson
2Oskar Cervin
3Lennart Carlsen
4Erik Alnervik
5Christian Johansson
6Jacob Moberg
7Albin Kronkvist
8Axel Orrhede
9Andréas Palmertz
10Anton Marmelid
Helsingin Suunnistajat 1
1Tuomas Heikkilä
2Arttu Syrjäläinen
3Topi Syrjäläinen
4Ollipekka Heikkilä
5Aapo Summanen
6Veli Kangas
7Einari Heinaro
8Riccardo Scalet
9Topi Raitanen
10Olli Ojanaho
Helsingin Suunnistajat 2
1Luukas Valtonen
2Ville Lampinen
3Miika Tala
4Topias Niemi
5Tapio Haarlaa
6Ville Mannonen
7Otakar Hirs
8Matias Salonen
9Lauri Syrjäläinen
10Mikko Laakso
Heming Orientering 1
1Kasper Fosser
2Ulrik Astrup Arnesen
3Johan Svedberg
4Andre Aaslund
5Petter Astrup Arnesen
6Claus Martinsen
7Bjørn Anders Flågen
8Nils Petter Fremming
9Øystein Østermann
10Harald Astrup Arnesen
Heming Orientering 2
1Lars Treekrem
2Pål Chr Ingierd
3Knut Erling Øen
4Christian Reusch
5Henrik Reusch
6August Syrdal Øen
7Ferdinand Fremming
8Kristian Østermann
9Ola Peter Krohn Gjessing
10Kimme Arnesen
Hestra IF 1
1Jesper Sjögren
2Filip Grahn
3Emil Karlsson
4Martin Ahlberger
5Samuel Plumppu
6Christian Holmqvist
7Markus Larsson
8John Kumlin
9Benjamin Edlund
10Andreas Holmqvist
Hestra IF 2
1Lars Helgesson
2Jan Hilding
3Anders Ingemarsson
4Johan Ingemarsson
5Anders Johansson
6Erik Ingemarsson
7Fredrik Sundström
8Kent Klasson
9Fredrik Plumppu
10Linus Landergren
Hiidenkiertäjät 1
1Mikko Patana
2Oskari Liukkonen
3Perttu Sorsa
4Otto Loukkalahti
5Tomi Närvä
6Eemeli Suominen
7Leonid Novikov
8Matti Kivelä
9Olli-Pekka Koistinen
10Valentin Novikov
Hiidenkiertäjät 2
1Tõnis Laugesaar
2Vilho Loukkalahti
3Jarkko Saarinen
4Lauri Sorsa
5Vesa Lahtinen
6Ville Luoma
7Jukka-Pekka Seppänen
8Kalle Liukkonen
9Tuomas Puputti
10Benjamin Tulonen
HJS-Vansbro OK 1
1Tord Hederskog
2Per Lundkvist
3Lars Dahlström
4Niclas Larsson
5Thomas Heens
6Jan Palander
7Zeb Palm
8Jonas Hellberg
9Erik Kaill
10Åke Johansson
Horsens OK / Silkeborg OK 1
1Matyas Pentek
2Nicolaj Nielsen
3Andreas Bagger Hagner
4Kristian Vad
5Mads Mikkelsen
6Elias Hinge Krogsgaard
7Carsten Thyssen
8Thomas Emil Jensen
9Jacob Mikkelsen
10Kenneth Møller
Hämeenlinnan Suunnistajat 1
1Juri Kirjanov
2Jere Kommio
3Ari Meriläinen
4Dmitry Maslovskiy
5Vili Virkki
6Jussi Jalonen
7Ilya Mogilny
8Matias Lautamäki
9Miika Korppi
10Manuel Jurado
Hämeenlinnan Suunnistajat 2
1Juho Koskinen
2Joona Leipijärvi
3Antti-Jussi Oksa
4Matti Tammi
5Marko Lassila
6Petri Kuusinen
7Jyrki Kommio
8Niko Kommio
9Aki Lintumäki
10Jussi Pakari
IF Hagen 1
1Albin Alsiö
2Max Suderbys
3Carl Holmberg
4Marcus Carlsson
5Hampus Nyström
6Axel Olsson
7Jesper Lindström
8Oscar Stomberg
9Reto Giezendanner
10Olle Hedman
IF Rigor 1
1Jonas Toftered
2Jens Arvidsson
3Stefan Graad
4Fredrik Andersson
5Stefan Eking
6Emil Erdelius
7Fredrik Berg
8Johan Granfors
9Martin Svensson
10Niklas Florén
IF Sturla 1
1Ole Jørgen Bogen Arenth
2Håkon Wold
3Anders Gustafsson
4Sturla Frydenlund
5Jan Morten Andersen
6Espen Melheim
7Nicolai Hübschle
8Bernhard Bryhn
9Egil Frydenlund
10Johan Kristian Undeland
IF Thor 1
1Erik Hannrup
2Robert Pettersson
3Mats Jonsell
4Per Jemth
5Victor Bylund
6Hugo Bäsén
7Emil Jonsell
8Matviy Khotyaintsev
9Jesper Nyström
10Bo Segerman
IFK Enskede 1
1Patric De Boussard
2Ulf Persson
3Anders Björklund
4Fredrik Hedin
5Jan Frödin
6Martina Sundberg
7Ulf Bylund
8Mats Larsson
9Katarina Rundström
10Martin Ahlström
IFK Göteborg 1
1Andreas Sølberg
2Fredrik Edén
3Morten Jarvis Westergård
4Johan Högstrand
5Marius Thrane Ødum
6Jonas Pilblad
7Vetle Ruud Bråten
8Max Peter Bejmer
9Eskil Kinneberg
10Fredrik Bakkman
IFK Göteborg 2
1Niclas Jonasson
2Erik Engstrand
3Thor Nørskov
4Arvid Våg
5Miika Nurmi
6Henrik Eliasson
7John Persson
8Remi Dubois
9Jakob Eng
10Daniel Netz
IFK Lidingö SOK 1
1Jere Sipponen
2Anders Carlsson
3Rasmus Rörholt Theisen
4Hector Haines
5Nicolas Simonin
6Erik Ivarsson Sandberg
7Jere Pajunen
8Mårten Boström
9David Andersson
10Øystein Kvaal Østerbø
IFK Lidingö SOK 2
1Bryan Russel-Keely
2Rasmus Palmqvist Aslaksen
3Mattias Johansson
4Niklas Serrander
5Ville Keskisaari
6Martin Larbo
7Simon Schuster
8Sixten Hillerhag
9Erik Jansson
10Timo Mähönen
IFK Lidingö SOK 3
1Andrew Quin
2Sixten Hillerhag
3Magnus Rajan
4Nils Malm
5Tapani Mattus
6Lukas Werner
7Antonio Serini
8Hans Liwång
9Per Damberg
10Erik Jansson
IFK Mora OK 1
1Roman Ryapolov
2Per Harald Havnen Johansen
3Johan Lindberg
4Simon Hodler
5Linus Rapp
6Artem Panchenko
7Raffael Huber
8Marek Minar
9Simonas Krepsta
10Vojtech Kral
IFK Mora OK 2
1Kristian Dahlström
2Sebastian Baumann
3Ola Svahn
4Erik Folkesson Blom
5Daniel Duhlbo
6Per Holm
7Jegor Kostylev
8Gustav Johnsson
9Adrian Dahlström
10Vojtech Kettner
IFK Umeå 1
1Hans Persson
2Lukas Peterson
3Martin Hederskog
4Oskar Malmberg
5Kristofer Sidenvall
6Jan Johansson
7Joel Sjölander
8Jon Andersson
9Albin Björnudd
10Jakob Odeblad
IGTISA 1
1Donatas Stulgys
2Jonas Vytautas Gvildys
3Henrikas Pauzas
4Vilius Aleliunas
5Vytautas Beliunas
6Mantas Martinkus
7Andris Kivlenieks
8Darius Sadeckas
9Giedrius Sabaliauskas
10Arturs Paulins
IK Grane Arendal Orientering 1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
IK Hakarpspojkarna 1
1Martin Djerf
2Filip Ossiansson
3Gustaf Sparrevik
4Andreas Jansson
5Adam Granstedt
6Markus Hederskog
7Joakim Hederskog
8Jonas Egger
9Arvid Nord
10Aleksei Alekseyonok
IK Hakarpspojkarna 2
1Albin Axelsson
2Oskar Ljungqvist
3Andreas Gustafsson
4Viktor Ossiansson
5Magnus Johansson
6Lukas Granstedt
7Anton Hansson
8Jakob Ingström
9Joar Hertin
10Eric Hansson
IK Hakarpspojkarna 3
1Fridolf Eskilsson
2Lars Svensson
3Peter Jacobsson
4Fredrik Lindgren
5Mats Granstedt
6Kristian Palm
7Hans Lundgren
8Stefan Eriksson
9Hanna Palm
10Matti Envall
IK Hakarpspojkarna 4
1Marcus Sennevik
2Joakim Karlsson
3Stefan Sandahl
4Klas Karlsson
5Bo Granstedt
6Anders Ryvallius
7Bengt Öhlund
8Bo Söderqvist
9Eva Öhlund
10Andreas Rangert
IK Uven / Frölunda OL 1
1Johan Lamm
2Jonas Martner
3Martin Lamm
4Rasmus Arfwedson
5Mattis Hallberg
6Axel Blom
7Gustav Boquist
8Johan Olson
9Jonas Hemlin
10Per Rosén
Ikaalisten Nouseva-Voima 1
1Dmitrij Tsvetkov
2Vesa Taanila
3Juha Luoma
4Aleksi Karppinen
5Tero Linnainmaa
6Tuomas Kotro
7Mikko Knuuttila
8Juho Ylinen
9Ville Parkkinen
10Eetu Savolainen
IL Tyrving 1
1Duncan Coombs
2Torbjørn Sagberg
3Anders Tiltnes
4Wojciech Kowalski
5Jim Øystein Nybråten
6Torkil Eide Solstad
7Torgeir Nørbech
8Markus Living
9Emil Jönsson
10Matthias Kyburz
IL Tyrving 2
1Gunnar Fiskum
2Morten Severin Saue
3Are Kristiansen
4Eirik Ravnan
5Morten Nilstad Pettersen
6Geir Hoff
7Christian Grotnes
8Oliver Wallin Higgins
9Wojciech Dwojak
10Trond Lund
IL Tyrving 3
1Eirik Jørgensen
2Karl-Johan Malmberg
3Åsa Franzén
4Tessa Strain
5
6
7
8
9
10
Indre Østfold OK 1
1Thomas Bedin
2Sture Ottesen
3Rune Blågestad
4Dag Arne Lier
5Eirik Blågestad
6Vegar Skinne
7Asle Sagli Gudim
8Fredrik Larsen
9Haakon Johannesen
10Øyvind Thømt
INTEAM 1
1Øystein Fruseth Christiansen
2Sindre Holt
3Anders Krona Haflan
4Mathias Gløersen
5Jakob Hjelseth
6Olav Aasmundtveit Hoff
7Trym Island
8Skjalg Nysæter
9Morten Krona Haflan
10Hallvard Arntzen Foss
Järfälla OK 1
1Johan Langerak
2Oskar Edvardsson
3Isak Langerak
4Nils Edvardsson
5Noel Waldenfjord
6Benjamin Langerak
7Ludwig Bergfalk
8Anton Silier
9Niklas Svensson
10Eric Roller
Järfälla OK 2
1Robert Pedersen
2Magnus Lennartsson
3Manne Hammarberg
4Aleksandr Manoilov
5Andreas Grunder
6Albin Kvarnefalk
7Göran Lundqvist
8Hampus Norrby
9Erik Bovallius
10Magnus Sneitz
Järla Orientering 1
1Ivan Kuchmenko
2David Bejbom
3Andreas Hall
4Christoph Meier
5Kaspar Hägler
6Rasmus Thrane Hansen
7Jens Rönnols
8Mattias Millinger
9Espen Hultgreen Weltzien
10Håkon Jarvis Westergård
Järla Orientering 2
1Sebastian Hägler
2Noah Zbinden
3Erik Berzell
4Dan Engberg
5Arvid Henriksson
6Emma Klingenberg
7Harri Karlsson
8Victor Sadarangani
9Mathias Hall
10Dan Wester
Järla Orientering 3
1Erik Mattsson
2Peder Kock
3Ludvig Sandahl
4Mikael Lovén
5Jan Glevén
6Anna Johansson
7Oscar Wiberg
8Per Lembre
9Henrik Hagwall
10Donald Staudte
Jönköpings OK 1
1Eric Rosjö
2Fredrik Svensson
3Niklas Alvaeus
4Arvid Claesson
5Tomas Johansson
6Klas Grönkvist
7Filip Rosjö
8Oskar Nykvist
9Filippa Johansson
10Victor Hansson
Kalevan Rasti 1
1Lauri Nenonen
2Aaro Asikainen
3Santeri Silvennoinen
4Jan Prochazka
5Philippe Adamski
6Baptiste Rollier
7Thierry Gueorgiou
8Hannu Airila
9Graham Gristwood
10Fabian Hertner
Kamrat och IF KIF 1
1Martin Johnsson
2Casper Giding
3Linus Kaisajuntti
4Martin Holth Johannessen
5Martin Granqvist
6Rickard Olsson
7Haakon Ingvaldsen
8Jonas Halai
9Mattias Åberg
10Fredrik Norman
Kangasala SK 1
1Kristo Heinmann
2Santeri Sainio
3Jarkko Liuha
4Jaakko Istolahti
5Panu Teittinen
6Kristian Kannus
7Mikko Hölli
8Petri Ikävalko
9Kimmo Kontio
10Eevert Toivonen
Karlskrona SOK 1
1Oscar Johansson
2Emil Pettersson
3Anton Österblad
4Adam Georgsson
5Magnus Larsson
6Erik Winbladh
7Malthe Poulsen
8Lukas Katvala
9Olof Ingemarsson
10Björn Andersson
Katrineholms OK / OK Tor / OK Torfinn 1
1Daniel Safka
2Melker Lundin
3Lars-Olof Magnell
4Erik Palmfjord
5Karl Lundin
6Fredrik Åslund
7Simon Preutz
8Ludvig Holmqvist
9Kenny Viström
10Klas Bringert
Kemiön Kiilat 1
1Bogdan Rodionov
2Miika Vennelä
3Kimmo Kontio
4Aleksi Toivola
5Toon Melis
6Olli Laakkio
7Ville Glad
8Raphaël Stefanini
9Olli Vesalainen
10Markus Mononen
KFUM Örebro OK / OK Milan 2
1Per Eklöf
2Michael Reinhart
3Örjan Vellet
4Martin Fagerlund
5Henrik Nord
6Olle Lindgren
7Mats Gustafsson
8Marcus Klasenius
9Per Jonhed
10Fredrik Johnsson
KFUM Örebro OK 1
1Per Sjögren
2Oskar Arlebo
3Erik Groth
4Erik Göthlin
5Marcus Andersson
6Erik Harlén
7Albin Arlebo
8Jonatan Gustafsson
9Stefan Aronsson
10Jacob Eriksson
Kils OK 1
1Lukas Olm
2Andreas Uller
3Jan Olm
4Ludvig Eriksson
5Magnus Nordström
6Lars Holmgård
7Jonathan Uller
8Viktor Skoog
9David Risberg
10Olof Skoglund
Kolding OK 1
1Jan Eg Pedersen
2Jacob Daugaard
3Ulrik Staugaard
4Nicolaj Wind
5Anders Dalgaard
6Per Eg Pedersen
7Sören Eg Staugaard
8Thomas Uhlemann
9Lars Höjholt
10Peter Damgaard Frandsen
Kongsberg OL 1
1Tord Strand
2Damien Renard
3Per Øivind Eger
4Håkon Lund
5Syver Løken
6Odd Strand
7Henrik André Larsen
8Sølve Drage
9Vegard Øverli Berg
10Bjørn Haavengen
Konnerud IL 1
1Jørgen Baklid
2Audun Heimdal
3Jonas Sommerstad Juveli
4Joar Gjerdahl
5Håvard Hågård
6Andre Jægtvik
7Aslak Heimdal
8Sindre Lysaker Norbom
9Nicolai Harvik
10Erik Haare
Koovee / Tampereen Pyrintö 3
1Tero Mamia
2Lauri Kahila
3Miika Arvola
4Hannnu Sillanpää
5Vertti Laitinen
6Joel Schüle
7Akseli Julkunen
8Tommi Kenttämies
9Silja Yli-Hietanen
10Jarmo Mauriala
Koovee 1
1Joni Hirvikallio
2Jani Lakanen
3Lauri Sild
4Topi Anjala
5Kenny Kivikas
6Jarno Parkkinen
7Oleksandr Kratov
8Jonáš Hubáček
9Timo Sild
10Daniel Hubmann
Koovee 2
1Ari-Pekka Lassila
2Juho Westerlund
3Pekka Itävuo
4Jouni Heinonen
5Kari Kallio
6Saul Klemola
7Vojtech Sykora
8Väinö Johansson
9Raúl Ferra
10Daniel Vardas
Korsnäs IF OK 1
1Oscar Perers
2Magnus Fredriksson
3Michael Wilhelmsson
4Ulf Fredriksson
5Ulf Henriksson
6Krister Golsäter
7Jesper Nordin
8Thomas Klasér
9Mikael Perers
10Hans-Åke Skött
Korven Honka 1
1Mats Huttunen
2Jakob Kaplas
3Olle Lehtonen
4Mikkel Patrakka
5Patrik Märkälä
6Mats Mellantsöt
7Samul l. Korhonen
8Mikel Korhonen
9Helge Husu
10Karsten Ojalainen
Kouvolan Suunnistajat 1
1Pyry Mattila
2Jukka Tani
3Jani Söyring
4Miika Laine
5Joona Tynys
6Juho Matikainen
7Arttu Lindqvist
8Elmeri Toivanen
9Mikael Lindén
10Patrik Väisänen
Kristiansand OK 1
1Dag Blandkjenn
2Luis Nogueira
3Eirik Heddeland Martens
4Ståle Gjelsten
5Håvard Irgens
6Johannes Bakke Aashamar
7Marius Pytten
8Petter Marki Erichsen
9Marius Aurebekk
10Gaute Friestad
Kristiansand OK 2
1Matias Hodne Hanisch
2Vit Kostejn
3Vít Bravený
4Kristian Pytten
5Vetle Elias Lynnebakken
6Åsulv B Stormoen
7Håvar Birkeland Stormoen
8Vegard Myhre
9Torkel Reinhartsen
10Pau LLorens Caellas
Kristiansand OK 3
1Einar Ekeland
2Gregory Éamon Ahlswede
3Jan Blandkjenn
4Oluf Bøckman
5Ole Kostøl
6Thorbjørn Værp
7John Olav Runde
8Jon Terje Ekeland
9Jonas Myhre
10Asle Kregnes
Kungälvs OK 1
1Daniel Hägerstrand
2Björn Groth
3Erik Aderstedt
4Rickard Norlin
5Marcus Wetter
6Hans Nilsson
7Aron Laurell Håkansson
8Jussi Aumo
9Anders Thulin
10Magnus Hedman
Kuopion Suunnistajat 1
1Aleksi Sopo
2Aapo Aaltio
3Antto-Iiro Suhonen
4Juha Vartiainen
5Jussi Tokola
6Ville Pasanen
7Aleksi Tuovinen
8Jukka Auvinen
9Mikko Lavi
10Janne Kukkonen
KVS Šumperk 1
1Ondrej Jilek
2Ondrej Sramek
3Zdenek Janu
4Daniel Tomanek
5Matej Matousek
6Martin Safar
7Petr Turczer
8Jakub Jilek
9Aneta Vozdova
10Jonas Muller
Köping-Kolsva OK / Arboga OK 1
1Jonas Vikström
2Janne Selkälä
3Cristian Larsson
4Rasmus Möller
5Johan Celander
6Niclas Larsson
7Henrik Holmberg
8Casper Vånsjö
9Thomas Ek
10Marcus Ek
Lahden Suunnistajat-37 1
1Philipp von Arx
2Aleksi Anttolainen
3Tuomo Lahtinen
4Aron Bako
5Valtteri Rantala
6Timo Ahvenainen
7Matias Sankari
8Krisztián Liszka
9Teemu Niskanen
10Mate Baumholczer
Lappeen Riento 1
1Ville Saikko
2Simo Mertanen
3Matti Maajärvi
4Janne Kuningas
5Lauri Nuuttila
6Oskari Niemi
7Atte Seppänen
8Jari Kansonen
9Kari-Veli Niemi
10Pyry Kettunen
Larvik OK 1
1Tobias Kristensen
2Mathias Nalum Olsen
3Anders B. Kristoffersen
4Jørgen Frøyd
5Per Henrik Zagar
6Ole Petter Aasrum
7Per Olav Gulbrandsen
8Ole Edvard Hjortland
9Iver Ringheim
10Tom Kristensen
Leksands OK 1
1Johan Söderlund
2Johan Enges
3Jonas Hällsten
4Christian Ott
5Peter Junevik
6Viktor Berg
7Magnus Göras
8Linda Lindkvist
9Hanna Müller
10Klockar Mattias Nääs
Lerums SOK 1
1Johan Sparrevik
2Sören Sturesson
3Claes Hagstrand
4Gabriel Sturesson
5Anders Nilsson
6Pär Moqvist
7Jakob Gunnarsson
8Arvid Backteman
9Emil Axelsson
10Vilhelm Melkstam
Lillomarka OL 1
1Robert Merl
2Nicholas Oskarsson
3Matthew Speake
4Dane Blomquist
5Christian Wartbichler
6Steinar Kollerud
7Gaute Hallan Steiwer
8David Gottfridsson
9Peter Hodkinson
10Alisdair McLeod
Lillomarka OL 2
1Mathias Benjaminsen
2Elias Skjolden Sørensen
3Jens Johan Brekke
4Joar Oldernes
5Eirik Høst Fossgård
6Stein Arne Blomseth
7Svein Nygård
8Kristian Markhus Brekke
9Trygve Gröndahl
10Arne Dybdahl
Linköpings OK 1
1Per Carlborg
2Erik Martinsson
3Jonas Lundgren
4Joel Käll Karlsson
5Peter Eriksson
6Niklas Olsson
7Maxime Bonneau
8Moritz Döllgast
9Adrien Delenne
10Rasmus Elmelid
Linköpings OK 2
1Sven Engström
2Johan Allard
3Emanuel Herberthson
4Fredrik Johansson
5Olof Ljunggren
6Albin Detterfelt
7Jonathan Jylltorp
8Gunnar Engström
9Sixten Elehed
10Pontus Vessman
Linköpings OK 3
1Christian Eriksson
2Marcus Hansson
3Joakim Tosteberg
4Johan Åtting
5Jörgen Sköld
6Magnus Herberthson
7Tomas Boman
8Jonas Detterfelt
9Julia Modig Tjärnström
10Gustav Lidén
Lunds OK 1
1Andreas Enborg
2Rasmus Grönlund
3Peter Hedberg
4Fredrik Hugosson
5Fabian Ljungqvist
6Raul Hindov
7Rickard Ingesson
8Johnny Nimvik
9Michael Andersson
10Mikael Nilsson
Lunds OK 2
1Erik Schultz
2Gert Pettersson
3Robert Bertilsson
4Johan Gustafson
5Kyrre Thalberg
6Henrik Eklund
7Örjan Larsson
8David Larsson
9Sophie Gruschka
10Anders Ericsson
Lunds OK 3
1Margret Zimmermann
2Anna Ljungqvist
3Marie Grönlund
4Kristina Spångberg
5Sara Snogerup Linse
6Åsa Ericsson
7Hanna Modin
8Petra Eklund
9Tova Hermodsson
10Emelie Eklöf
Lustens OK 1
1Robert Nilsson
2Jonas Samuelsson
3Lars-Ola Westerlund
4Henrik Gynnemo
5Anders Olsson
6Torbjörn Magnusson
7Per Andersson
8Pelle Landfors
9Björn Engström
10Johan Larengrens
Luxembourg Orienteering Club 1
1Jevgenijs Sproge
2Jonas Wolff
3Roland Ludwig
4Ondřej Kotecký
5Michaela Kotecká
6Marie Desrumaux
7Jan Sliva
8Pascal Légère
9Andrew Edmonston-Low
10Staffan Vowles
Lynx 1
1Niklas Saramäki
2Aapo Leskinen
3Aleksi Leskinen
4Antti-Pekka Leskinen
5Tuomas Metsälä
6Oskari Heiskanen
7Rainer Kujala
8Joona Ojapalo
9Lauri Kleemola
10Janne Mänkärlä
Långhundra IF 1
1Anton Sundgren
2Anton Forsberg
3Fredrik Wigertz
4Samuel Hedlund
5Robin Pousette
6Waldemar Andersson
7Jesper Kullin Alfredsson
8Bobby Brahm
9Conny Forsberg
10Simon Jakobsson
Långhundra IF 2
1Joakim Almtorp
2Peter Hambäck
3Mats Warvelin
4Jens Lindquist
5Klas Birgersson
6Axel Leijon Thorell
7Sara Bengtsson
8Karl Brahm
9Patrik Servin
10Sven Wigertz
Løten o-lag / Hamar OK / Ringsaker OK 1
1Marius Wikstrøm
2Ivar Jevne Arnesen
3Marius Øie
4Yngve Volden
5Jon-Anders Bordal
6Anine Lome
7Henrik Bordal
8Krister Hovde
9Emilie Westli Andersen
10Ove Antvord Haugereid
Malungs OK Skogsmårdarna 1
1Rickard Börjesson
2Erik Rost
3Thomas Carlsson
4Daniel Hájek
5Oskar Sandberg
6Ludvig Åhlund
7Johan Bäckman
8Linus Bohman
9Jakob Lööf
10William Lind
Malungs OK Skogsmårdarna 2
1Martin Hammarberg
2Johan Nordlund
3Mattias Karlsson
4Matjaz Stanfel
5Lars Åkerman
6Jonas Bäckström Arlestedt
7Jimmy Larsson
8Martin Nilsson
9Håkan Eriksson
10Ola Nyberg
Markbygdens OK 1
1Pontus Karlsson
2Fredrik Herdersson
3Ivar Sörqvist
4Filip Andersson
5Johan Mars
6Bertil Åkesson
7Olle Sörqvist
8Tobias Lidén
9Olle Bergstedt
10Edvin Carlsson
Motala AIF OL 1
1Oskar Höglund
2Gustav Åhrén
3Daniel Hasselström
4Victor Bergstrand
5Martin Hammarlund
6Fredrik Korall
7Marcus Hardt
8Per Johansson
9Susanna Forsell
10Jonas Axén
MS Parma 1
1Akseli Ruohola
2Arto Talvinen
3Matti Koivisto
4Yury Tambasov
5Eero Heinonen
6Aaro Julkunen
7Henrik Väisänen
8Ricardo Esteves Ferreira
9Artem Popov
10Sami Hämäläinen
MS Parma 2
1Aaro Ruohola
2Eero Lapila
3Rasmus Ekström
4Asgeir Mjösund
5Tuukka Mäkinen
6Wille Laitamäki
7Aleks Hiidenhovi
8Oskari Lepistö
9Niklas Ekström
10Aleksi Hellman
Mullsjö SOK 1
1William Lundstedt
2Alfred Pettersson
3Patrick Ericson
4Erik Nero
5Lars Grehn
6Klaes Axelsson
7Hugo Ström
8Axel Nalbin
9Emil Wåhlin
10Ludvig Danfors
Mölndal Outdoor IF 1
1Anders Asp
2Peter Sandquist
3Anders Ryberg
4Stefan Falemo
5Klas Åström
6Daniel Nyberg
7Johan Lingsten
8Martin Henricson
9Anders Cullbrand
10Johan Bergman
NAIS Orienteringsklubb 1
1Gustav Träff
2Stefan Träff
3Viktor Waernqvist
4Erik Kjellgren
5Thomas Petersson
6Mattis Nilsson
7Anders Johansson
8Ludvig Classon
9Erik Wikström
10Carl Granström
Nord West 1
1Nikita Stepanov
2Ivan Rodionov
3Evgeny Paladiev
4Dmitry Zhitukhin
5Denis Lebedev
6Mikhail Malyshev
7Aleksey Lakhmanov
8Daniil Kashin
9Ilya Gusev
10Dmitry Polyakov
NOSE 1
1Rémi Baudot
2Corentin Roux
3Eric Perrin
4Clément Valla
5Maxime Chabance
6Julien Merle
7Gilles Perrin
8Clement Chataing
9Olivier Tardy
10Emmanuel Leplat
NTNUI 1
1Simen Aamodt
2Olai Stensland Lillevold
3Anders Felde Olaussen
4Mikkel Sørensen
5Håkon Fruseth Christiansen
6Vegard Blomseth Johnsen
7Sindre Østgulen Deisz
8Per Melander Often
9Ivar Aukrust Osmoen
10Jon Aukrust Osmoen
NTNUI 2
1Erik Olsvik Dengerud
2Vegard Ruttenborg
3Mathias Stensland Lillevold
4Jonas Klausen Espedal
5Harald Kalager
6Bjørn Lundanes
7Sverre Turter Sandvold
8Henrik Upsal
9Lars Berge Owren
10Erik Gustafsson
NTNUI 3
1Joel Sågfors
2Simen Eid Nielsen
3Sebastian Torgersen
4Erlend Nydal
5Brynjar Larssen Bakken
6Adrian Opheim
7Jakob Kalvig Skogan
8Lukas Meier
9Kristoffer Nesland
10Gustav Henrik Fiskum
NTNUI 4
1Lars Henrik Verde Thon
2Jonas Kittelsen
3Arne Johannes Løkken
4Håvard Mo Vaadal
5Anders Emilsson
6Elias Thorsdal Mølnvik
7Espen Stornes
8Peter Martinus Freyborg Uran
9Joni Solonen
10Aaro Virtanen
NTNUI 5
1Sigmund Langedal Breivik
2Ola Singsdal
3Erlend Gustad
4Edvard Vasdal
5Karoline Dahl Fosby
6Ingvild Wang
7Jonas Riseth
8Magnus Gustad
9Marta Ulvensøen
10Sverre Bang Støeng
NTNUI 6
1Jørund Vala
2Stina Johanne Sanberg
3Andreas Faanes
4Ivar Formo
5Oddvar Brå
6Gjermund Eggen
7Erland Nydøl
8Jørgen Brink
9Varg Veum
10Edvard Saksen
NTNUI 7
1Johannes Hov Høydal
2Guro Heimstad Heimstad Kleiven
3Kristine Ausen
4Per Øyvind Valen
5Ingvild Brekke
6Fillip Ark
7Martin Gerber
8Jacob Forrast
9Magnar Ninja
10Simon Âgd
Nydalens SK 1
1Elias Jonsson
2Øystein Sørensen
3Sindre Rønning
4Alan Cherry
5Jostein Andersen
6Henrik Eijsink
7Anders Nordberg
8Anders Vister
9Eirik Langedal Breivik
10Håvard Haga
Nydalens SK 2
1Lukas Liland
2Bojan Blumenstein
3Jørgen Wulfsberg
4Erik Sagvolden
5Halvor Tørnqvist Halden
6Jostein Nørbech
7Sigur Heggedal
8Sondre Ruud Bråten
9Rune Scheele
10Gjermund Tørnqvist Halden
Nydalens SK 3
1Sondre Sande Gullord
2Sander H. Rogndokken
3Isak Jonsson
4Einar Tommelstad
5Lars Young Vik
6Torstein Hole
7Audun Bergan
8KyongSa Ri
9Bjørn Hauge
10Markus Glad
Nydalens SK 4
1Jan Tore Henriksen
2Einar Lunøe
3Terje Wiig Mathisen
4Christian Vogelsang
5Børge Pedersen
6Einar Jensen
7Sindre Langaas
8Kjetil Espedal
9Per Ola Ulseth
10Kjell Ottar Wiklund
Nyköpings OK 1
1Samuel Keller
2Jens Wängdahl
3Ludvig Ek
4Daniel Nilsson
5Philip Carlsson
6Tomas Reibring
7Didrik Hall
8Carl Carlsson
9Per Ek
10Niklaus Rey
Nyköpings OK 2
1William Nilsson
2Oskar Engman
3Dan Nilsson
4Ola Brönnheden
5Albin Falk
6Mikael Guttke
7Oscar Arman
8
9Stefan Musslinder
10Fredrik Ekenborg
OK Alehof 1
1Mattias Nilsson
2Martin Hogedal
3Fredrik Sturesson
4Albin Thunberg
5Tobias Lindell
6Rasmus Larsson
7Christoffer Andersén
8Hugo Thunberg
9Johan Blick
10Douglas Fransson Lee
OK DARK KNIGHT 1
1Severin Müller
2Noel Boos
3Silvia Jordi
4Sven Püntener
5Siri Nyfeler
6Anaïs Cattin
7Florian Moser
8Corsin Boos
9Fabienne Jakob
10Nicolas Müller
OK Denseln 1
1Sigge Lundedal
2Mathias Hallmén
3Per Brolund
4Algirdas Bartkevicius
5Erik Pettersson
6Olle Kalered
7Mathieu Perrin
8August Mollén
9Emil Kalered
10Pavlo Ushkvarok
OK Denseln 2
1Arnaud Perrin
2Olivier Blanc-Tranchant
3Hans Brolund
4Edvin Karlsson
5David Modig
6Mattias Eriksson
7Jonas Braam
8Chloé Haberkorn
9Jenny Björk
10Krzysztof Wolowczyk
OK Djerf 1
1Björn Svensson
2Pär Jansson
3Rasmus Pettersson
4Håkan Pettersson
5Håkan Lindberg
6Anders Pelander
7Hannes Welander
8Mats Welander
9Henrik Lindblad
10Arvid Johansson
OK Enen 1
1Fabian Steen
2Mattias Olofsson
3Ville Fontell
4Rasmus Steen
5Anders Södersten
6Malva Steen
7Patrik Steen
8Adam Lilja
9Camilla Adlerteg
10Samuel Norén
OK Gipen 1
1Patrik Lilleeng
2Urban Larsson
3Tomas Nilsson
4Anton Berneving
5Sören Lind
6Jörgen Nyman
7Örjan Wängdahl
8Linus Olsson
9Bengt Lingegård
10Mattias Linell
OK Gränsen 1
1Daniel Håkansson
2Mats Holmberg
3Mattias Stockheden
4Jonatan Fridolfsson
5Thomas Persson
6Tomas Fridén
7Tobias Haag
8Simon Björnehäll
9Ulf Ärlig
10Tobias Den Braver
OK Hammaren 1
1Matthias Reiner
2Filip Ivarsson
3Björn Ljunggren
4Kevin Ståhl
5Andreas Persson
6Joakim Ingelsson
7Fredrik Ahnlén
8Jakob Pauser
9Rasmus Täck
10Karl Tiselius
OK Hällen 1
1Quentin Rauturier
2Loic Marty
3Per Öberg
4Peter Öberg
5Tommy Söderberg
6Gustaf Sundbüe
7Jonas Engström
8Maxime Rauturier
9Simon Larsson
10Loïc Capbern
OK Hällen 2
1Arvid Linder
2Björn Wistrand
3Hugo Kindborn
4Tim Bjärengren
5Mikael Kindborn
6Göran Karlsson
7Adam Hellstadius
8Johan Herrman
9Jonatan Lage
10Mikael Larsson
OK Klemmingen 1
1Artjoms Rekunenko
2Lars Soldagg
3Carl Pramlid
4Matiss Sliksjanis
5Anders Granberg
6Edvard Davidsson
7Ilgvars Caune
8Johan Hagströmer
9Valters Abolins
10Andis Laveikis
OK Klemmingen 2
1Jonas Svensson
2Håkan Palm
3Stefan Karlsson
4Mattias Bårström
5Arne Jansson
6Peter Askeljung
7Simon Järpling
8Simon Martinsson
9Bart Van Wijngaarden
10Greger Bäckström