Anmälda deltagare till Göingeträffen

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Göingeträffen
Arrangörsorganisation: Hässleholms OK
Datum: söndag 1 oktober 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 325 anmälda deltagare.

D21 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Emma BergmanOK Pan-Kristianstad912189
Johanna BerntssonMalmö OK16810
Petra EklundLunds OK8006157
Agneta ErforsOK Torfinn590504
Linnea GustafssonOK Gynge529220
Elisabeth HanssonIFK Lidingö SOK724601
Tova HermodssonLunds OK8052999
Mathilda JägrydSkåneslättens OL403899
Lotten KindlundhFK Finn8200020
Elinor LindelöwHärlövs IF9102600
Sara Snogerup LinseLunds OK620430
Camilla NilssonOK Torfinn921301
Pia OlssonOK Pan-Kristianstad234922
Sabina OlssonOK Pan-Kristianstad13792
Nevena SimeonovaFIF Hillerød2039233
Julia SmedenmarkRonneby OK950626
Kristina SpångbergLunds OK9648846
Siri WahlströmMalmö OK9512564

H21 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Felix AlnervikHelsingborgs SOK9810930
Rasmus AnderbergMalmö OK2089040
Urban ArnessonOK Torfinn15275
Fritjof AxelssonFK Göingarna7981025
Håkan AxelssonFK Göingarna672425
Lennart ErforsOK Torfinn650728
Andreas FermFK Göingarna780307
Håkan GunnarssonFK Göingarna761207
Jonathan GunnarssonMalmö OK820218
Jonas HjertFalköpings AIK OK840417
Jesper HåkanssonFK Göingarna1008402
Patrik JohanssonHelsingborgs SOK820282
Magnus JonassonMalmö OK730912
Anders JägrydSkåneslättens OL8638365
Per Erik JönssonOK Torfinn790823
Mattias KillanderHästveda OK870513
Joel Käll KarlssonLinköpings OK7900816
Algot NajvikOK Pan-Kristianstad931227
Henrik OlofssonOK Kompassen780131
John OskarssonHagaby GoIF Örebro910630
Torgny OttossonOK Torfinn540211
Mikael PerssonFK Göingarna781200
Isak PrellnerSkåneslättens OL980100
Simon PreutzOK Torfinn404331
Markus PålssonOK Kompassen2052702
Theodor WahlbomOK Orion8096908
Tomas WestlundOK Pan-Kristianstad7205502
Moltas ViebkeMalmö OK433490

D18 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia DahlHärlövs IF9990617
Elinor DelinOK Pan-Kristianstad990428
Elin DjupsjöHalmstad OK2075163
Ellen WahlbomOK Orion632800
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182

H18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Erik JönssonLunds OK990319

D16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anna AronssonHässleholms OK9010501

H16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Herman AlbinssonOK Skogsfalken420034
Simon GiselssonRonneby OK8010821

D14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Viola HolmströmHärlövs IF9040610
Enni LindskogOK Älme9010404

H14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Johan BjörckOK Älme9926040
Linus VernströmRonneby OK9040312

H12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AlbinssonOK Skogsfalken420033
Ville LindskogOK Älme1200706
Viktor WerkströmStigmännen Karlshamns OK1050608
Wille VernströmRonneby OK9060112

H10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar ElmerfjordLunds OK2088958

D35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Rikke Nygaard MonradFIF Hillerød407136
Marie SvenssonFK Åsen9821120

H35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas FagerholmHalmstad OK828510
Mikael NilssonLunds OK740474

D40 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa BenattiSkåneslättens OL1240373
Anna BjärbyFrosta OK421160
Malin LeijonHärlövs IF239806
Karin LindqvistStigmännen Karlshamns OK770422
Marie NilssonHärlövs IF1973013
Maureen Olsson LoLunds OK451403
Frida PalmFK Boken2078013

H40 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AxelssonOK Älme7202774
Patrik GunnarssonBig Foot Orienteers797246
Michael HusénOK Pan-Kristianstad42024
Mattias JägstedtHalmstad OK7003071
Jon LindskogOK Älme1197408
Ola MarkholmSkåneslättens OL7710220
Fredrik NilssonOK Älme2062748
Fredrik PerssonHalmstad OK437490
Tobias SvenssonFK Finn451927

D45 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Josefine AlbinssonOK Skogsfalken9690301
Jessica BjörckOK Älme720224
Camilla CarlssonHärlövs IF682312
Åsa EnerothLunds OK208013
Kerstin JensenSkåneslättens OL7012262
Anna LjungqvistLunds OK9990619
Christin OlssonOK Gynge405160
Anneli WihlborgOK Gynge7002200

H45 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Hans BirganderHelsingborgs SOK9700315
Lars-Magnus BjörckOK Älme926040
Lars DahlHärlövs IF234427
Pontus GustavssonLunds OK8402708
Dennis HansenOK Kompassen2052719
Torgny HolmströmHärlövs IF9690415
Fredrik HugossonLunds OK690610
Henric HöglindOK Pan-Kristianstad208583
Jonas HöstHjärnarps OL701219
Johan JensenSkåneslättens OL438134
Dan JohanssonFK Boken2057274
Jan LagerHalmstad OK9700328
Magnus LarsenFK Boken15365
Fabian LjungqvistLunds OK9700604
Thomas LåstbomHärlövs IF690906
Thomas NajvikOK Pan-Kristianstad681127
Björn NilssonHärlövs IF516516
Håkan PalmFK Boken7102160
Magnus SteenHelsingborgs SOK341793
Magnus TenghagenHärlövs IF8231268
Magnus WallenborgOK Kontinent42609

D50 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela AnderssonLunds OK9000888
Iréne BengtssonOK Kompassen2052775
Kerstin DahlHärlövs IF404162
Marita FilipssonMarkaryds FK7630326
Ingrid JohanssonLaholms IF OK16484
Annika JosefssonKarlskrona SOK12577
Karin JägrydSkåneslättens OL408984
Susanne KarlssonHärlövs IF670955
Christel OlssonFK Åsen47186
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK9630308

H50 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan AdolfssonEslövs FK19086
Staffan AhltinMalmö OK2083837
Johan AnderssonOK Skogsfalken9201724
Peter AnderssonOK Gynge7660223
Niklas EdvardssonHästveda OK671112
Lars ErikssonHjärnarps OL362392
Jonas JönssonOK Tyringe213900
Håkan KarlssonFK Finn9102157
Henrik LarssonFK Göingarna26692
Per-Ola MelanderStigmännen Karlshamns OK640327
Magnus NilssonHärlövs IF1965090
Bengt OlssonEslövs FK630912
Magnus OlssonHjärnarps OL7204063
Mikael WahlbomOK Orion960901

D55 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Gun EricssonSkåneslättens OL28801
Eva Folkesson LööfOK Pan-Kristianstad29773
Kerstin FränkelFK Snapphanarna217193
Carina GöranssonYstads OK12048
Tina HagårdRävetofta OK601224
Lollo NybergOK Kontinent1070324
Christina OlssonSkåneslättens OL580810
Christina SegerslättSkåneslättens OL591103
Anne UddEslövs FK610510

H55 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt-Åke BerntssonSkåneslättens OL17434
Roger DjupsjöHalmstad OK2075162
Sverker ErikssonOK Gynge9601024
Björn FränkelFK Snapphanarna217140
Per-Martin JohanssonIF Rigor2095353
Ulf JungstrandOK Skogsfalken505605
Jan KarlssonVäxjö OK9590321
Guy LindellEskilstuna OL354183
Ronnie LjunggrenOK Tyringe600207
Ulf MinörLunds OK8100200
Lennart StenssonHelsingborgs SOK9600722
Benjamin ViebkeMalmö OK9895435
Stefan WinbergFrosta OK7610710
Mats WindstedtFredrikshofs IF Skid & OK741961

D60 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Inger FrickFK Göingarna26656
Bente KällVäxjö OK9560113
Lotta LinseforsLunds OK29647
Lena NielsenHelsingborgs SOK17937
Birgitta NilssonStigmännen Karlshamns OK1570402
Eva TykessonRävetofta OK9070530

H60 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf BengtssonOK Kompassen2087136
Roland DahlmanMalmö OK6188
Ingmar EkelövSkåneslättens OL561106
Bengt LarssonFK Göingarna26651
Håkan LindbergOK Vilse 87205249
Lars MagnussonOK Älme17742
Stellan MartinssonOK Tyringe8262135
Per NilssonStigmännen Karlshamns OK550812
Ingmar OlssonOK Vilse 8710138
Ingemar PeterssonMarkaryds FK570520
Ken RagnarssonOK Kompassen9707606
Sten SegerslättSkåneslättens OL9570119
Kyrre ThalbergLunds OK570913
Roger ThörnOK Vilse 877899999
Tor UddEslövs FK44402
Jan WahlströmSnättringe SK9874998

D65 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Inger GlansOK Torfinn8490923
Lena GranefeltOK Tyr36010
Sonja HammarOK Kompassen2052700
Margareta HeldFK Åsen9639108
Kristin JohanssonKarlskrona SOK21069
Lena JönssonLaholms IF OK16481
Karin LarssonOK Kompassen9500417
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK16482
Gunnel MånssonOK Vilse 879510927
Barbro NilssonAndrarums IF240951
Gudrun NilssonLunds OK1025266
Karin PerssonOK Tyringe970478
Margareta SjöbergLunds OK9101913
Ingrid E StrömRonneby OK1521007
Åsa StåhlHjärnarps OL7500209

H65 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Agne BengtssonOK Kompassen987000
Olle BohmanHjärnarps OL520907
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Sven-Eric EricsonHelsingborgs SOK500318
Olle GranathSurahammars SOK306696
Kaare HanssonMalmö OK433494
Tommy HeldFK Åsen9818252
Mats HåkanssonMalmö OK2095205
Bo JohanssonOK Vilse 8710107
Lars JohanssonMalmö OK29686
Stig JohanssonHelsingborgs SOK510104
Göran JohnssonSkåneslättens OL17425
Jan KarlssonOK Virdarna16938
Göran LarssonOK Kompassen600109
Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK17931
Bengt LinussonFK Åsen253822
Lennart MartinssonOK Tyringe262131
Bengt-Göran MånssonOK Pan-Kristianstad510704
Bo Anders NilssonLunds OK1025267
Kent R NilssonAndrarums IF240949
Gert OlssonSkåneslättens OL9200092
Anders PerssonOK Vilse 8710145
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Sven-Erik PerssonFrosta OK27906
Lennart SmedenmarkRonneby OK8021216
LarsOwe StrömRonneby OK448518
Kenth SundgrenSkåneslättens OL8100081

D70 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Helen AndertoftMarkaryds FK521030
Barbro BengtssonOskarströms OK16564
Karin BengtssonOK Kompassen16187
Britt BülowMalmö OK17529
Gunbritt FalkmanÖrkelljunga FK2085362
Karin JakobssonEslövs FK19062
Astrid JohannessonHelsingborgs SOK17923
Kerstin LarssonOK Pan-Kristianstad17079
Berit NilssonOK Älme25912
Gunnel NilssonMalmö OK17508
Birgitta OlssonRonneby OK611004
Bodil RuterOK Älme17718
Elsa SvenssonOK Vilse 879876542
Gull SvenssonÖrkelljunga FK444055
Gullevi SvenssonRonneby OK1213148

H70 (35)

NamnOrganisationBricknummer
Benkt AnderssonFrosta OK25268
Ingemar AnderssonOK Orion262488
Tor-Eve BengtssonHelsingborgs SOK408856
Jan BergströmAndrarums IF216340
Bo BülowMalmö OK17490
Kjell DahlmanTormestorps IF204459
Kent EkdahlEmmaboda Verda OK15704
Jan FalkSundbybergs IK19428
Per-Olof FernbergIS Skanne36139
Lars GranefeltOK Tyr36026
Christer GrönbladHärlövs IF445369
Lars HenrikssonOK Älme17701
Arne JohanssonOK Älme17705
Bengt-Olof JohanssonStångenäs AIS555190
Kent JohanssonÖrkelljunga FK17160
Håkan JonssonOK Silva16078
Leif KarlssonFrosta OK27905
Nils KarlssonVäxjö AIS426900
Roland KarlssonRonneby OK261563
Stig LarssonRävetofta OK208228
Kjell LindauOK Kompassen33722
Erland MartinssonOK Tyringe213888
Håkan NilssonMalmö OK511010
Tommy OlssonKarlskrona SOK16659
Inge PerssonFK Boken2107546
Ingvar PerssonFK Åsen7451005
Jan PerssonYstads OK9470110
Sven RuterOK Älme428978
Erling SamuelssonOK Vilse 879440823
Leif SandgrenFrosta OK671202
Macke SelanderHelsingborgs SOK17946
Bo SenjeHalmstad OK1510513
Bengt StåhlHjärnarps OL7471006
Göran SvenssonFK Finn28888
Sven ThelanderssonLunds OK41894

D75 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Birgit PalmFK Boken15383
Lena PehrssonOK Silva444637

H75 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Roland AkselssonLunds OK41484
Rolf AnderssonLaholms IF OK1834075
Sven-Åke AndertoftMarkaryds FK890821
Ingvar BengtssonOskarströms OK16553
Håkan BrostMalmö OK444060
Anders BuhréNybro OK9420921
Torsten ClaessonOK Älme1205515
Roland EdvinssonFK Göingarna258554
Åke EkstrandHärlövs IF15219
Bertil ErikssonMalmö OK41989
Allan HammarOK Kompassen16190
Hubert HugossonOK Gynge27828
Björn LinnersjöOK Orion27256
Kjell MånssonKarlskrona SOK2050912
Bengt I NilssonFrosta OK28703
Lennart NilssonMalmö OK17488
Nils-Åke NilssonHärlövs IF28568
Ragnar OlssonRonneby OK590821
Bertil OttossonFK Göingarna910018
Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad354710
Paul SchannongMalmö OK17530
Bo SvenssonÖrkelljunga FK258531
Ingemar SvenssonLunds OK9127172

D80 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg451423
Clarie EkOK Pan-Kristianstad520216
Gunvor GöranssonLaholms IF OK16496
Gun HanssonYstads OK450325
Kerstin HenmyrOK Vilse 8710161
Barbro HugossonLunds OK10010
Karin LexellOK Torfinn417450

H80 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad660818
Torsten HannrupOK Kompassen36050
Gunnar NilssonHärlövs IF33425
Klas TykessonSkåneslättens OL9005071

H85 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Bertil JohanssonSkåneslättens OL570206
Nils-Åke NilssonAndrarums IF10025

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ida Nygaard MonradFIF Hillerød500116

U1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Emma Nygaard MonradFIF Hillerød1421730

Öppen motion 1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Linn RystedtLunds OK2084127

Öppen motion 3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Atle RystedtLunds OK2084128

Öppen motion 5 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Albin HugossonLunds OK990913
Jenny RystedtLunds OK7710824
Bea WanstadiusFK Åsen504757

Öppen motion 7 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Eivor MagnussonOK Pan-Kristianstad1570411
Helen NilssonHärlövs IF500918
Willie OlssonRävetofta OK7201375
Eva WildmarkFK Boken304871

Öppen motion 8 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Niklas RystedtLunds OK7671218
Anna ÅsLunds OK9730305

Annonser