Anmälda deltagare till Falkdrevet

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Falkdrevet
Arrangörsorganisation: OK Skogsfalken
Datum: lördag 7 oktober 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 264 anmälda deltagare.

D21 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Evelina EkelundMalmö OK9993333
Rebecca SvenssonVärend GN OL452527
Elin WihlborgOK Gynge9904200

H21 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AnderssonKarlskrona SOK1090516
Fritjof AxelssonFK Göingarna7981025
Gabriel BengtssonStigmännen Karlshamns OK12634
Johan EngströmOK Orion923451
Håkan GunnarssonFK Göingarna761207
Torgny LindströmRonneby OK730619
Olof NilssonVäxjö OK12232
Rasmus SvenssonVärend GN OL344223

D16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Hilda AxelssonFK Göingarna961860
Thea BökmanHelsingborgs SOK9031101
Hilma HolmströmHärlövs IF8020414
Hanna JohannessonRonneby OK9812368
Nellie NilssonOK Orion9587749
Hanna RingRonneby OK9020829

H16 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Simon GiselssonRonneby OK8010821
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Jacob MobergHelsingborgs SOK1449293
Axel OrrhedeHelsingborgs SOK8010421
Patrick SøgaardOK Roskilde8180502

D14 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Emma EmilssonOK Skogsfalken640421
Viola HolmströmHärlövs IF9040610
Julia KarlssonOK Skogsfalken7102210
Elvira LjungbergOK Skogsfalken9201714
Lisa SwartzOK Orion2058218
Ella SöderbergOK Skogsfalken9030110
Sandra WiduchKarlskrona SOK1411411
Anna ViktorssonOK Skogsfalken7203836

H14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AlbinssonOK Skogsfalken420033
Hugo CedervallÖrkelljunga FK8040829
Rasmus EjermarkTorsås OK1470401
Erik ErikssonOK Skogsfalken9122004
Jakob IngelströmOK Gynge9101539
Linus VernströmRonneby OK9040312
Emil ViktorssonOK Skogsfalken7203835

H14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anton HeldFK Åsen204906

D12 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Matilda Ekengren KarlssonTorsås OK1470571
Lova KronmarKarlskrona SOK451398
Agnes OlssonOK Skogsfalken1111005
Elin SaleskogRonneby OK1102206
Hedda SvenssonOK Orion9050409
Matilda SöderbergOK Skogsfalken9070724
Teresa SøndergaardOK Roskilde899041
Alexia WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK354805

H12 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Hjalmar AxelssonFK Göingarna8060515
Carl GlivesonRonneby OK539905
Axel KjellvågOK Skogsfalken9201595
Vilmer LindströmOK Skogsfalken9050102
Nils NyquistEmmaboda Verda OK1133443
Emil RingRonneby OK9061103
Nils SwartzOK Orion2058124
Wille VernströmRonneby OK9060112
Erik WihlborgOK Gynge9060824

D10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Sonia KurashovaFK Åsen1080909
Selma LeopoldOK Orion7070108
Inez OlssonOK Skogsfalken1112007
Elin RydströmOK Skogsfalken404374
Olivia SvenssonFK Åsen1081218

H10 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Albin EmilssonOK Skogsfalken451061
Olle HåkanssonRonneby OK539907
Erik KarlssonOK Skogsfalken7022307
Eric KjellvågOK Skogsfalken9201586
Erik LeopoldOK Orion7080122
Elias LindströmRonneby OK1080223
Olof OlssonOK Skogsfalken1070314
Olle SaleskogRonneby OK1708209

D40 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Paula AndraeOK Vilse 879003366
Angelica BrandqvistTibro OK341059
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK1680904
Lotta EkbergÖrkelljunga FK1399754
Karin LindqvistStigmännen Karlshamns OK770422
Sarah LindströmRonneby OK770601
Anna MattssonOK Norrvirdarna1700601
Christina OlssonSkåneslättens OL580810
Eva PerssonVäxjö OK434131
Maria PeterssonHalmstad OK7730227
Annica RosengrenOK Orion1720815
Anneli WihlborgOK Gynge7002200

H40 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Niklas EkelöfVärend GN OL351050
Patrik GunnarssonBig Foot Orienteers797246
Torgny HolmströmHärlövs IF9690415
Patrik IngelströmOK Gynge9015774
Martin JohanssonHalmstad OK7131111
Anders LeopoldOK Orion9771005
Linus MalmstenMalmö OK9770826
Jimmy NicklassonKexholms SK225165
Daniel PerssonRonneby OK429300
Mads Nordahl SvendsenOK Roskilde1411607
Jonas SvenssonOK Orion720815
Allan SøgaardOK Roskilde8051073
Jakob SøndergaardOK Roskilde7701128
Magnus WihlborgOK Gynge9700726

D50 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Wiveka ErnstssonFK Göingarna26659
Marita FilipssonMarkaryds FK7630326
Hanne FoghFSK Orientering7011222
Hanne Möller JensenOK Roskilde445401
Ingrid JohanssonLaholms IF OK16484
Karin JägrydSkåneslättens OL408984
Lollo NybergOK Kontinent1070324
Christina SternerTockarps IK7630502
Lena SwartzOK Orion9620620
Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK451996
Linda ØstbergOK Roskilde250079

H50 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas AnderssonOK Norrvirdarna10318
Peter AnderssonOK Gynge7660223
Elis BengtssonOK Norrvirdarna620419
Thommy BergmanStigmännen Karlshamns OK1151060
Johan BökmanHelsingborgs SOK452289
Niklas EdvardssonHästveda OK671112
Sverker ErikssonOK Gynge9601024
Jan FrederiksenOK Roskilde1401485
Glen HåkanssonVäxjö OK262721
Thomas JohannessonRonneby OK7670129
Per JohanssonOK Reftele28639
Anders JägrydSkåneslättens OL8638365
Jørgen KroghOK Roskilde967703
Michael Leth JessOK Roskilde1241908
Jens LindströmTibro OK341026
Per-Ola MelanderStigmännen Karlshamns OK640327
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Anders NilssonOK Orion450881
Stefan OlofssonOK Gisle9005068
Magnus PorleVäxjö OK777929
Benjamin ViebkeMalmö OK9895435
Martin ØstbergOK Roskilde250078

D60 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Majvie AnnegårdSOK Viljan858890
Eva ArvidssonAlvesta SOK213780
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK19571
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK1572001
Kristina FranssonOK Virdarna16936
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK9521016
Marie-Louise KarlssonNybro OK507049
Jette KreibergOK Roskilde1130457
Siv LarssonEmmaboda Verda OK9025597
Ann-Helen LinnersjöOK Orion27257
Gunnel MånssonOK Vilse 8713787
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127
Birgitta NilssonStigmännen Karlshamns OK1570402
Ingalill NilssonStigmännen Karlshamns OK1416650
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared7570307
Ane VeierskovOK Roskilde202058

H60 (36)

NamnOrganisationBricknummer
Arne AnderssonOK Torfinn355950
Lennart AnderssonOK Orion30357
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Janne BrunstedtOK Roskilde1230548
Yngve ErnstssonFK Göingarna26640
Hans GottfridssonTorsås OK15077
Lennart GustafssonJönköpings OK451942
Tommy HeldFK Åsen9818252
Nils-Arne HåkanssonStigmännen Karlshamns OK15223
Per-Arne HöögOK Vilse 8710136
Bo JohanssonOK Vilse 8710107
Göran JohnssonSkåneslättens OL17425
Jan-Ola KarlssonOK Njudung2059178
Mogens Hald KristensenOK Roskilde302046
Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK17931
Kenneth LindblomVäxjö OK27174
Lars MartinssonRonneby OK12564
Stellan MartinssonOK Tyringe8262135
Krister NilssonVäxjö OK7015986
Owe NilssonStigmännen Karlshamns OK9102854
Per NilssonStigmännen Karlshamns OK550812
Stefan NilssonStigmännen Karlshamns OK9901991
Lars OlsenOK Roskilde202045
Gert OlssonSkåneslättens OL9200092
Willie OlssonRävetofta OK7201375
Björn PalmLessebo OK17546
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Ingemar PeterssonMarkaryds FK570520
Bill SchölinTockarps IK17161
Lennart SmedenmarkRonneby OK8021216
Lennart SohlinOK Orion452530
Ola SvenssonOK Orion18558
Roger ThörnOK Vilse 877899999
John TripaxOK Roskilde7010348
Jan WahlströmSnättringe SK9874998
Anders WibergVäxjö OK239960

D70 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Helen AndertoftMarkaryds FK521030
Berit ByströmOK Virdarna7430315
Marianne CarlssonSkåneslättens OL309169
Siv EkelöfVärend GN OL10313
Eva EskilssonHässleholms OK41624
Solbritt GustafssonOK Virdarna13913
Ann-Charlotte JensenHässleholms OK1662900
Inge JørgensenOK Roskilde362410
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK350747
Margareta LarssonOK Njudung727645
Ulla LingJönköpings OK2078062
Barbro NilssonAlvesta SOK17795
Ulla NilssonSOK Viljan9102779
Birgitta OlssonRonneby OK611004
Ann-Mari PerssonVäxjö OK16000
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK444608
Elsa SvenssonOK Vilse 879876542
MariAnn SvenssonVäxjö AIS25589
Inga-Lill WikingssonStigmännen Karlshamns OK344432
Margareta WikströmVäxjö AIS409766
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK7206830

H70 (35)

NamnOrganisationBricknummer
Benkt AnderssonFrosta OK25268
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11800
Ingemar AnderssonOK Orion262488
Karl-Evert AnnegårdSOK Viljan7471222
Kurt BergstrandLessebo OK17587
Anders BuhréNybro OK9420921
Waste ByströmOK Virdarna7430119
Anders CarlssonSkåneslättens OL1391130
Kent EkdahlEmmaboda Verda OK15704
Erling EkelöfVärend GN OL10312
Åke EkstrandHärlövs IF15219
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK8470220
Sven-Åke GranquistHästveda OK15839
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK9471101
Leif IngemarssonKarlskrona SOK7461009
Torgny JonssonVäxjö AIS438795
Nils KarlssonVäxjö AIS426900
Stefan G LarssonOK Njudung950325
Kenneth LindborgHässleholms OK2050839
Erland LingJönköpings OK2057367
Björn LinnersjöOK Orion27256
Kjell MånssonKarlskrona SOK2050912
Håkan NilssonMalmö OK511010
Roland NilssonSOK Viljan9460113
Tommy OlssonKarlskrona SOK16659
Bertil OttossonFK Göingarna910018
Ingvar PerssonFK Åsen7451005
Karsten RichardtKøge OK680027
Folke RingbergLessebo OK17579
Erling SamuelssonOK Vilse 879440823
Krister SandbladVäxjö OK1420201
Leif SandgrenFrosta OK671202
Ole SvendsenOK Roskilde501138
Gerth SällströmLessebo OK17543
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK7206820

H80 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Sivert AxelssonKalmar OK36419
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad660818
Roland EkelöfStigmännen Karlshamns OK440714
Bertil JohanssonSkåneslättens OL570206
Lars PerssonVäsby OK440052
Leif SjögrenOK Orion18567
Inge ÅkessonStigmännen Karlshamns OK2093390

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Olle SchybergOK Skogsfalken10195

U1 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Inez KjellvågOK Skogsfalken9201641
Viola OlssonOK Skogsfalken404377
Oscar RydströmOK Skogsfalken10209
Franka SøndergaardOK Roskilde4660068
Erik WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK354806

U2 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Frida Weigelt SvendsenOK Roskilde1411615
Christopher SøgaardOK Roskilde8010904

Öppen motion 1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jurgita PrakapieneBig Foot Orienteers1421813

Öppen motion 5 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Beata FranssonEmmaboda Verda OK356000
Gitte Krogh MadsenOK Roskilde444654

Öppen motion 7 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik FranssonEmmaboda Verda OK452100
Eivor MagnussonOK Pan-Kristianstad1570411
Marie SvenssonFK Åsen9821120

Öppen motion 8 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Alexey AfanasyevEj klubbansluten1394934
Berit Ahlmann HansenOK Sorø308198
Henrik BoesenOK Roskilde421555
Kim FolanderFSK Orientering7207947
Anne Bloch FrandsenOK Sorø9180268
Jens FrandsenOK Sorø7202756
Kristian Kærsgaard HansenOK Sorø7171066
Jytte HougaardOK Roskilde421553

Annonser